Kosmetyki M.A.C - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-29, 11:47   #2311
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez mucia18 Pokaż wiadomość
jak myslicie??

Według mnie oryginały.
Ale niech jeszcze inne znawczynie potwierdzą
__________________

wróciłam


Edytowane przez geonia
Czas edycji: 2008-10-29 o 11:48
geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 11:55   #2312
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Dziękuje Mariolu, a masz może na ręce też, albo czy mogłabym Cię prosic o cyknięcie zdjęcia?
Nie mam na ręce I na ręce mi zupelnie nie wychodzą Tak że bardzo mi przykro, ale to jedyne jakie mi w ogóle wyszły
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 12:11   #2313
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cześć dziewczyny
Nie mam zbyt wiele czasu teraz aby pisać, ale widzę ,że jesteście w potrzebie
Przesyłam foto softwash grey i platinum, oraz tego pierwszego na skórze (kolory oznaczone także znajdziecie)

Ostatnio kilka rzeczy do mnie doszło, ale jeszcze nie obfociłam, teraz taki okres ,że już o 13 jest szaro, a o 17 ciemno i trudno robić dobre foto

Pozdrawiam Macomaniaczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg softwashgreywizaz.jpg (88,0 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg platinumwizaz.jpg (67,5 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg minsoftwashgrey.jpg (70,8 KB, 122 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 12:23   #2314
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Nie mam zbyt wiele czasu teraz aby pisać, ale widzę ,że jesteście w potrzebie
Przesyłam foto softwash grey i platinum, oraz tego pierwszego na skórze (kolory oznaczone także znajdziecie)

Ostatnio kilka rzeczy do mnie doszło, ale jeszcze nie obfociłam, teraz taki okres ,że już o 13 jest szaro, a o 17 ciemno i trudno robić dobre foto

Pozdrawiam Macomaniaczki
Dziękuje Nevado, jesteś nieoceniona
Już od dawna myślałam o nowych odsypkach, ale powstrzymywałam się tym, że w domu mam sporo wszystkiego już ( i to 95% kupione w przeciągu ostatnich 4 miesięcy) i nie wiem czy jestem przez rok w stanie to zuzyc, a nie lubie marnowac rzeczy, czy wyrzucac. Ale dziś mam jakiś kiepski humor, więc postanowiłam kupic jakieś malutkie odsypeczki.

Jeszcze mam takie pytanie: jaka jest ogólna żywotnośc fluidline? Rok, pół zanim się zeschnie?
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 15:13   #2315
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Dziękuje Nevado, jesteś nieoceniona
Już od dawna myślałam o nowych odsypkach, ale powstrzymywałam się tym, że w domu mam sporo wszystkiego już ( i to 95% kupione w przeciągu ostatnich 4 miesięcy) i nie wiem czy jestem przez rok w stanie to zuzyc, a nie lubie marnowac rzeczy, czy wyrzucac. Ale dziś mam jakiś kiepski humor, więc postanowiłam kupic jakieś malutkie odsypeczki.

Jeszcze mam takie pytanie: jaka jest ogólna żywotnośc fluidline? Rok, pół zanim się zeschnie?
zamiast kupować szarości to na poprawę humoru zamów sobie jakiś kolorek

no odsypki starczają na baaaardzo długo ehh
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 16:23   #2316
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
zamiast kupować szarości to na poprawę humoru zamów sobie jakiś kolorek

no odsypki starczają na baaaardzo długo ehh
Kasiu ja mam specyficzny typ urody i specyficzne upodobania. Lubie kolory, ale na kimś. Na sobie toleruje tylko czarny, ewentualnie dodatki w kolorze ciemnej maliny, ciemnej wiśni, albo khaki. Tak samo makijaż w jednym mi dobrze w innym się nie czuje, używam przede wszystkim brązów ( ale np pigmenty melon czy tan odpadają, są zdecydowanie za ciepłe ), fioletów, śliwek dla rozjaśnienia trochę różu, ale nie wszystkie odcienie i za sprawą sweet sienny wróciłam do szarości, ale nie wszystkie szarości mi pasują, w niektórych wyglądam jakbym była chora, tak samo niebieski, a zielone cienie wogóle mi nie leżą. Także w tym zestawieniu dla poprawienia nastroju musza wystarczyc jakieś szarości
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 17:20   #2317
Girly2008Girl
Raczkowanie
 
Avatar Girly2008Girl
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 91
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
jesli chodzi o pedzle, to obecnie na allegro tylko te pedzle wydaja mi sie wiarygodne http://allegro.pl/item464033348_mac_...ryginalny.html

(sprzedawca ma tez inne oryginalne kosmetyki mac).


mysle ze makijaz ktory wkleilas byl wykonywany raczej cieniami prasowanymi niz pigmentami. obejrzyj kolory cieni na stronie mac, na pewno znajdziesz cos co cie zainteresuje - masz do wyboru matowe, perlowe i iskrzace sie cienie.
Dziekuje, za pędzle
Co do kolorów pigmentów , to powiem tak...nie chodzi mi o dokładnie identyczny makijaż, a odnalezienie pigmentów w jak najbardziej zblizonych kolorach. Jest ich mega wybór a chciałam sie Was poradzić bo lepiej się znacie co do kolorystyki.Wiem, że ten makijaż jest wykonany właśnie jak zwróciłas uwage zwykłymi cieniami... ale chodzi mi o podobna kolorystyke w Macu.
Girly2008Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-29, 17:34   #2318
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Girly2008Girl Pokaż wiadomość
Dziekuje, za pędzle
Co do kolorów pigmentów , to powiem tak...nie chodzi mi o dokładnie identyczny makijaż, a odnalezienie pigmentów w jak najbardziej zblizonych kolorach. Jest ich mega wybór a chciałam sie Was poradzić bo lepiej się znacie co do kolorystyki.Wiem, że ten makijaż jest wykonany właśnie jak zwróciłas uwage zwykłymi cieniami... ale chodzi mi o podobna kolorystyke w Macu.
MAC to nie tylko pigmenty, to także szeroka paleta barw cieni prasowanych, tam na pewno byś znalazła odpowiednie kolory, no ale skoro uparłaś się na pigmenty to ten szary to może platinum lub silver, a co do różu to nie mam pomysłu.
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 18:00   #2319
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Kasiu ja mam specyficzny typ urody i specyficzne upodobania. Lubie kolory, ale na kimś. Na sobie toleruje tylko czarny, ewentualnie dodatki w kolorze ciemnej maliny, ciemnej wiśni, albo khaki. Tak samo makijaż w jednym mi dobrze w innym się nie czuje, używam przede wszystkim brązów ( ale np pigmenty melon czy tan odpadają, są zdecydowanie za ciepłe ), fioletów, śliwek dla rozjaśnienia trochę różu, ale nie wszystkie odcienie i za sprawą sweet sienny wróciłam do szarości, ale nie wszystkie szarości mi pasują, w niektórych wyglądam jakbym była chora, tak samo niebieski, a zielone cienie wogóle mi nie leżą. Także w tym zestawieniu dla poprawienia nastroju musza wystarczyc jakieś szarości
ja też mam swoje ulubione kolory - zdecydowanie śliwki, ciepłe fiolety i ostatnio nawet polubiłam się z brązami próbowałaś może pigmentów Tea Time albo Deep Brown? Ładne brązy bardzo! Bardzo ciekawy efekt, chociaż niedawno go dopiero pierwszy raz uzyłam, daje Mauvement. Taki szary, brudny fioleto-brąz,bardziej brąz, migotliwy, ale do dziennego makijażu o dziwo nadaje się pieknie! Softwash Grey dla mnie za bardzo się mieni,opalizuje fioletem...

Cytat:
Napisane przez Girly2008Girl Pokaż wiadomość
Dziekuje, za pędzle
Co do kolorów pigmentów , to powiem tak...nie chodzi mi o dokładnie identyczny makijaż, a odnalezienie pigmentów w jak najbardziej zblizonych kolorach. Jest ich mega wybór a chciałam sie Was poradzić bo lepiej się znacie co do kolorystyki.Wiem, że ten makijaż jest wykonany właśnie jak zwróciłas uwage zwykłymi cieniami... ale chodzi mi o podobna kolorystyke w Macu.
nie wiem, czy dobrze zrozumiałam to co napisałas, jeśli nie to popraw Wydaje mi się, że Wizażanka luizinha która odpisała na Twój post miała chyba raczej na myśli, że ten makeup był wykonany prasowańcami MACa...Więc taka kolorystyka w MACu jest, tylko akurat jeśli chodzi o pigmanty to może być ciężko. Fiolet i zieleń to mogą być pigmnety Viz-a-Violet i Golden Olive...

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
MAC to nie tylko pigmenty, to także szeroka paleta barw cieni prasowanych, tam na pewno byś znalazła odpowiednie kolory, no ale skoro uparłaś się na pigmenty to ten szary to może platinum lub silver, a co do różu to nie mam pomysłu.
Bo takiego różu w pigmentach, przynajmniej tych w regularnej sprzedaży, nie kojarzę...
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 18:38   #2320
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Bardzo ciekawy efekt, chociaż niedawno go dopiero pierwszy raz uzyłam, daje Mauvement. Taki szary, brudny fioleto-brąz,bardziej brąz, migotliwy, ale do dziennego makijażu o dziwo nadaje się pieknie!

Racja, Mauvement to póki co mój faworyt. Jest cudny, ja nakładam go paluchem, daje taki miękki efekt szaro-brązo-fioletu, śliczny
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 19:11   #2321
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja też mam swoje ulubione kolory - zdecydowanie śliwki, ciepłe fiolety i ostatnio nawet polubiłam się z brązami próbowałaś może pigmentów Tea Time albo Deep Brown? Ładne brązy bardzo! Bardzo ciekawy efekt, chociaż niedawno go dopiero pierwszy raz uzyłam, daje Mauvement. Taki szary, brudny fioleto-brąz,bardziej brąz, migotliwy, ale do dziennego makijażu o dziwo nadaje się pieknie! Softwash Grey dla mnie za bardzo się mieni,opalizuje fioletem...



nie wiem, czy dobrze zrozumiałam to co napisałas, jeśli nie to popraw Wydaje mi się, że Wizażanka luizinha która odpisała na Twój post miała chyba raczej na myśli, że ten makeup był wykonany prasowańcami MACa...Więc taka kolorystyka w MACu jest, tylko akurat jeśli chodzi o pigmanty to może być ciężko. Fiolet i zieleń to mogą być pigmnety Viz-a-Violet i Golden Olive...



Bo takiego różu w pigmentach, przynajmniej tych w regularnej sprzedaży, nie kojarzę...
Mam , a właściwie miałam całe opakowanie Tea time , bo odsypałam porządna łyżeczke dla przyjaciólki i siostry Ze sweet sienny tez odsypałam dla przyjaciółki, ale juz nie taką porządna łyżeczke Deep brown nie testowałam, ale mam go zapisanego do testów, tak samo musze sie przyjżec Mauvement. Softwash Grey zdecydowanie mi sie podoba, musze rzucic na niego okiem
W tym makijażu były fiolety i zielenie . Zdecydowanie musze zmienic okulary oraz monitor Ja tam widziałam szarości Co do różu, właśnie dlatego nie miałam pomysłu, bo żadnego nie mogłam sobie przypomniec, teraz wiem czemu

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Racja, Mauvement to póki co mój faworyt. Jest cudny, ja nakładam go paluchem, daje taki miękki efekt szaro-brązo-fioletu, śliczny
Szaro-brąz-fiolet przekonałas mnie, przetestuje
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-29, 19:30   #2322
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Kosmetyki M.A.C

http://allegro.pl/item463947059_cien...r_gratisy.html oryginały??
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 20:00   #2323
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Mam , a właściwie miałam całe opakowanie Tea time , bo odsypałam porządna łyżeczke dla przyjaciólki i siostry Ze sweet sienny tez odsypałam dla przyjaciółki, ale juz nie taką porządna łyżeczke Deep brown nie testowałam, ale mam go zapisanego do testów, tak samo musze sie przyjżec Mauvement. Softwash Grey zdecydowanie mi sie podoba, musze rzucic na niego okiem
W tym makijażu były fiolety i zielenie . Zdecydowanie musze zmienic okulary oraz monitor Ja tam widziałam szarości Co do różu, właśnie dlatego nie miałam pomysłu, bo żadnego nie mogłam sobie przypomniec, teraz wiem czemu



Szaro-brąz-fiolet przekonałas mnie, przetestuje
hyh chyba, że ja muszę zmienić coś z moim kompem,ale dla mnie te lale Barbie miały różowo-fioletowo-zielony makijaż ehhh tak jak z maczkami Przetestuj Mauvement koniecznie! polecam odsypeczki, na serio!

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Racja, Mauvement to póki co mój faworyt. Jest cudny, ja nakładam go paluchem, daje taki miękki efekt szaro-brązo-fioletu, śliczny
Tak dostałam go jeszcze we wakacje i sobie leżał w szafie bo taki mi się jakiś nijaki wydawał...Aż w końcu dałam mu szansę. I jestem nim zachwycona!!!!Bałam się, że będzie zbyt błyszczący, ale nie daje na szczęście efektu bombki choinkowej - ładnie rozświetla i sprawia, że nie mam zmęczonego spojrzenia KOCHAM!
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 15:33   #2324
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Geoniu masz już kredkę Wolfa? Napiszesz coś o rozświetlaczach?

Dzwoniłam dziś do MAca do ZT, żeby owiedziec się o różności, które powinnam wiedziec, przed wyjazdem tam i troche śmiesznie, bo jak zapytałam jaka jest teraz kolekcja, to dziewczyna nie wiedziała, a potem się zamotała i powiedziała, że niedługo maja kolekcję tą czerwoną Mimo zamieszania z kolekcjami, mam pozytywne wrażenie, dziewczyna pomocna, mam nadzieję, że wrażenie się utrzyma rónież po wizycie tam
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 15:42   #2325
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Geoniu masz już kredkę Wolfa? Napiszesz coś o rozświetlaczach?

Wolf i inne cudeńka powinnam mieć na dniach. Normalnie umieram z niecierpliwości
Oczywiscie sie pochwalę

A o rozświetlaczach zapomniałam, ostatnio jestem bardzo zabiegana i mam mnóstwo spraw na glowie
Kasi też obiecałam foty szminek i nie moge sie zebrać......może jutro
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 15:49   #2326
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Wolf i inne cudeńka powinnam mieć na dniach. Normalnie umieram z niecierpliwości
Oczywiscie sie pochwalę

A o rozświetlaczach zapomniałam, ostatnio jestem bardzo zabiegana i mam mnóstwo spraw na glowie
Kasi też obiecałam foty szminek i nie moge sie zebrać......może jutro
Dzięki
Ja też umieram z niecierpliwości za Wolfem
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 18:28   #2327
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Kosmetyki M.A.C

dobrze ze jest to forum i ten watek, wiem od kogo kupic odsypki

dziewczyny mam pytanie, uzywam cieni sypkich roznych marek, wiem jak sie z nimi obchodzic, domyslam sie ze mac to intensywny pigment i sa wydajne ale mam takie pytanie na jak dlugo starczy pojemnosc 0,5 ml? tak z ciekawosci pytam czy to duzo czy malo, czy moze od razu dany kolorek zakupic 2 sztuki.
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 18:46   #2328
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
dobrze ze jest to forum i ten watek, wiem od kogo kupic odsypki

dziewczyny mam pytanie, uzywam cieni sypkich roznych marek, wiem jak sie z nimi obchodzic, domyslam sie ze mac to intensywny pigment i sa wydajne ale mam takie pytanie na jak dlugo starczy pojemnosc 0,5 ml? tak z ciekawosci pytam czy to duzo czy malo, czy moze od razu dany kolorek zakupic 2 sztuki.
Sama zaczęłam od kupna odsypek 0,5 ml i myślałam, że może góra 5 razy sie pomaluje i koniec, a tak nie jest i starczają na o wiele dłużej. Cięzko powiedziec na jak długo starczą- myślę, że spokojnie na około 20 razy, wszystko zależy jak dużo pigmentu użyjesz na raz- np odsypke pigmentu naked, mimo iz uzyłam go często, ale naprawdę mało- jako rozjaśniacza pod łukiem brwiowym mam jeszcze około 1/3 z wyjściowej objętości, a kupiłam go ponad półtorej miesiąca temu. Reasumując powiem tak, 0,5 ml to bezpieczna objętośc na przetestowanie koloru, poznanie go i zabawe w różne połączenia, ale jeśli chcesz móc się malowac częściej i ma na dłużej starczyc proponuje większe odsypki.
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 18:54   #2329
olcci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki M.A.C

co sądzicie o tym zestawie pędzli do makijażu:
http://allegro.pl/item471033769_rewe..._promocja.html
podróbka czy oryginał?

i pytanie, czy ktoś może się orientuje czy jest on w sprzedaży np. w warszawie i ile orientacyjnie może kosztować?

pozdrawiam serdecznie
__________________

olcci jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-30, 19:07   #2330
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez olcci Pokaż wiadomość
co sądzicie o tym zestawie pędzli do makijażu:
http://allegro.pl/item471033769_rewe..._promocja.html
podróbka czy oryginał?

i pytanie, czy ktoś może się orientuje czy jest on w sprzedaży np. w warszawie i ile orientacyjnie może kosztować?

pozdrawiam serdecznie
To podrobki. Pisalysmy juz w tym watku, ze MAC nie produkuje takich zestawow.
Zachecam do lektury

Co kilka miesiecy pojawiaja sie fajne edycje limitowane , maja jedynie krotsza rękojeść i sa bardziej ozdobne. Akurat teraz sa w ofercie w salonach za granicą, nie wiem kiedy beda w Polsce
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 19:10   #2331
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez olcci Pokaż wiadomość
co sądzicie o tym zestawie pędzli do makijażu:
http://allegro.pl/item471033769_rewe..._promocja.html
podróbka czy oryginał?

i pytanie, czy ktoś może się orientuje czy jest on w sprzedaży np. w warszawie i ile orientacyjnie może kosztować?

pozdrawiam serdecznie
Żałosna podróbka O której sporo było na wątku. MAC nie sprzedaje tak dużych zestawów pędzli. Ogólnie zapraszam do obejrzenia pędzli MAc o tu Klik! a tu masz zestawy świąteczne, które będą w Warszawie już pod koniec przyszłego tygodnia http://www.maccosmetics.com/template...=CATEGORY31054 ( cen nie znam).

PS, dziewczyny jak wstawic zamiast całego linka : Klik i żeby się otwierał link ( hiperłącze). Raz mi się udało, a drugi raz juz nie
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA


Edytowane przez Tanyia
Czas edycji: 2008-10-30 o 19:11
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 19:12   #2332
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Kosmetyki M.A.C

A co sądzicie o tej aukcji : http://www.allegro.pl/item462042337_...sy_okazja.html ?
Chcę zamówić większą odsypkę, 1/2 łyżeczki,a większość aukcji na allegro dotyczy odsypek mniejszych - 0,5 ml.
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 19:22   #2333
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
A co sądzicie o tej aukcji : http://www.allegro.pl/item462042337_...sy_okazja.html ?
Chcę zamówić większą odsypkę, 1/2 łyżeczki,a większość aukcji na allegro dotyczy odsypek mniejszych - 0,5 ml.
To wizażanka, zaufana osoba, możesz śmiało kupowac
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 19:31   #2334
Fibibi
Rozeznanie
 
Avatar Fibibi
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: wyspy Bergamuty ;-)
Wiadomości: 586
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny prosze jeszcze o informacje o tej aukcji

http://www.allegro.pl/item464827531_..._5_zl_hit.html

z gory dziekuje))
__________________
Włosomaniaczka z UK
Człowiek to rzeczownik, a rzeczownikiem rządzą przypadki.
~Krystyna Siesicka
Fibibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 19:45   #2335
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
To wizażanka, zaufana osoba, możesz śmiało kupowac
Dziękuję bardzo
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 19:53   #2336
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Fibibi Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze jeszcze o informacje o tej aukcji

http://www.allegro.pl/item464827531_..._5_zl_hit.html

z gory dziekuje))
Pisałyśmy o tej aukcji. to podróbki. Oryginalne pigmenty nie maja nakretek z lejkiem.

Poczytaj wątek.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 20:11   #2337
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Pisałyśmy o tej aukcji. to podróbki. Oryginalne pigmenty nie maja nakretek z lejkiem.

Poczytaj wątek.
http://allegro.pl/item463947059_cien...r_gratisy.html oryginały?? a te???
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 20:40   #2338
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
dobrze ze jest to forum i ten watek, wiem od kogo kupic odsypki

dziewczyny mam pytanie, uzywam cieni sypkich roznych marek, wiem jak sie z nimi obchodzic, domyslam sie ze mac to intensywny pigment i sa wydajne ale mam takie pytanie na jak dlugo starczy pojemnosc 0,5 ml? tak z ciekawosci pytam czy to duzo czy malo, czy moze od razu dany kolorek zakupic 2 sztuki.
Fajnie, że jesteś już taka "uświadomiona" ja jak zaczynałam moją MACową przygodę nie miałam takiego rozeznania i wpadłam z pierwszym zakupem. Na szczęście po analizie wizażu trafiłam na Wizażankę, która sprzedaje odsypki na All i już jestem jej wierna
intensywny jak intensywny, nie spodziewaj się nie wiadomo jakiego krycia Żeby uzyskać widoczny efekt też się trzeba namalować trochę, aczkolwiek przyznam, że moja poprzednie cienie nie dawały tak olśniewających efektów (dosłownie i w przenośni), no może oprócz Clinique!
Mam odsypek okolo 30 (wiem, świr ze mnie ale co poradzę) więc nie jestem w stanie używać ich wszystkich na raz, co jest logiczne. Z moich ulubionych (Naked, Fairy Lite, Goldenaire czy Deep Purple, oraz w sumie większość fioletów) odsypek mimo ciągłego używania właściwie nic nie schodzi. No dobra,może Naked, ale jego ani trochę nie oszczędzam bo mam moje pełniutkie opakowanie Tak czy siak, myślę, że jak się malujesz raz dziennie, i niezbyt przesadnie, to starczy Ci taka odsypka 0.5ml na grubo ponad 30 użyć (ja swoich nie liczyłam, ale używam odsypek już od wakacji (lipiec...?) i nie widzę ubytku...Potetstuj sobie, ja tak zrobiłam i kolejne zamówienie już było na te większe odsypki (1/4 czy 1/3 łyżeczki) to już olbrzymia ilość.
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 09:29   #2339
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny nie uwierzycie, ja siedzę i cały czas jestem w szoku
Sprawa tyczy się Allegro, dzisiaj usunięto mi aukcję palety cieni do powiek...zgadnijcie dlaczego? ... otóż w opisie zawarłam taki tekst iż paletę sprzedaję za 110zł, a na ebay kosztuje ona 150zł... uznali to za reklamowanie konkurencyjnego serwisu...
Normalnie padłam i zarazem jestem w ciężkim szoku...
Aż na usta mi się ciśnie gdzie oni są jak sprzedają te wszystkie podróby kosmetyków i perfum...no po prostu litości

A z pozytywnych rzeczy to zamówiłam troszkę glitterów MAC dla uzupełnienia kolekcji kolorów szkoda tylko ,że po mału brankrutuję, a nie mogę się wyzbyć mojego ukochanego uzależnienia

Jeśli macie ochotę oglądać to mogę wkleić dzisiaj moje nowe nabytki MACowe
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 09:34   #2340
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie uwierzycie, ja siedzę i cały czas jestem w szoku
Sprawa tyczy się Allegro, dzisiaj usunięto mi aukcję palety cieni do powiek...zgadnijcie dlaczego? ... otóż w opisie zawarłam taki tekst iż paletę sprzedaję za 110zł, a na ebay kosztuje ona 150zł... uznali to za reklamowanie konkurencyjnego serwisu...
Normalnie padłam i zarazem jestem w ciężkim szoku...
Aż na usta mi się ciśnie gdzie oni są jak sprzedają te wszystkie podróby kosmetyków i perfum...no po prostu litości

A z pozytywnych rzeczy to zamówiłam troszkę glitterów MAC dla uzupełnienia kolekcji kolorów szkoda tylko ,że po mału brankrutuję, a nie mogę się wyzbyć mojego ukochanego uzależnienia

Jeśli macie ochotę oglądać to mogę wkleić dzisiaj moje nowe nabytki MACowe

Oni są niepoważni...

A nabytki oczywiście chcemy!!
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.