Z br±zu na rudy - w±tek zbiorczy - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-02-18, 19:02   #901
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z brazu na rudy...

Aniu zgadzam siê z Tob± my¶lê, ¿e nie potrzebna jest tutaj taka dyskusja. Ka¿dy chce tutaj pomóc i czasami pomy³ki zachodz± szczególnie jak siê ogarnia kilka w±tków na forum a z tego co wiem to obie buszujemy nie tylko po tym w±tku
Katarzyno47 my¶lê, ¿e powinna¶ poszukaæ innego w±tku, gdy¿ tutaj zajmujemy siê odwrotn± sytuacj± i nie wiem czy kto¶ Ci bêdzie potrafi³ poradziæ
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-18, 19:10   #902
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Zmiana koloru br±zowego na rudy

Filifonko, Katarzyna za³o¿y³a nowy w±tek " Zmiana koloru br±zowego na rudy" ale kto¶ z modów zrozumia³ go tak jak ja i po³±czy³ oba
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-18, 21:12   #903
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z brazu na rudy...

Faktycznie mój b³±d, bo nie zauwa¿y³am tego czyli ogólnie niepotrzebne zamieszanie przyzwyczai³am siê ju¿ do naszego "rudego" w±tku

I obiecane zdjêcie niestety nie oddaje idealnie koloru. Jest to fotka przy ¶wietle domowym na zewn±trz nie mia³am okazji zrobiæ, a przy oknie to ju¿ ca³kiem wygl±da³y nie tak jak trzeba. Przy dziennym ¶wietle s± one trochê intensywniejsze.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wiza¿.jpg (84,0 KB, 70 za³adowañ)

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2012-02-19 o 13:26
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-19, 20:34   #904
charlizee
Przyczajenie
 
Avatar charlizee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 20
Question Dot.: Z brazu na rudy...

Hey, farbowa³a siê kiedy¶ która¶ szamponem koloryzuj±cym joanny zmys³owy rudy? do czego zbli¿ony efekt? podobny do p³omiennej iskry? mniej wysusza w³osy? jak wra¿enia??
pzdr
charlizee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-22, 21:14   #905
andziulka2111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Z brazu na rudy...

Hej dziewczyny mam w³osy ciemny br±z tak jak na zdjêciu poni¿ej jak my¶licie pasowa³ by mi kolor rudy co¶ takiego jak w podanych linkach:

http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura82472.htm
http://www.style-hair-magazine.com/i...haircolor4.jpg
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie510_001.jpg (83,4 KB, 84 za³adowañ)
andziulka2111 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-22, 22:16   #906
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez andziulka2111 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny mam w³osy ciemny br±z tak jak na zdjêciu poni¿ej jak my¶licie pasowa³ by mi kolor rudy co¶ takiego jak w podanych linkach:

http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura82472.htm
http://www.style-hair-magazine.com/i...haircolor4.jpg
Troszkê niewyra¼ne zdjêcie. Na pewno by³aby to du¿a zmiana ja jestem tego zdania, ¿e trzeba siê dobrze czuæ w kolorze i czasami osoby o urodzie, która niby totalnie nie pasuje do rudo¶ci wygl±daj± w niej ¶wietnie i dobrze siê czuj± w takim kolorze nie ma regu³y ale gdyby¶ siê zdecydowa³a to czeka Cie spora przeprawa z zej¶ciem z ciemnego br±zu do takiej marchewki jak± ma Hayley.
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-23, 10:34   #907
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomo¶ci: 229
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka¿ wiadomo¶æ
Troszkê niewyra¼ne zdjêcie. Na pewno by³aby to du¿a zmiana ja jestem tego zdania, ¿e trzeba siê dobrze czuæ w kolorze i czasami osoby o urodzie, która niby totalnie nie pasuje do rudo¶ci wygl±daj± w niej ¶wietnie i dobrze siê czuj± w takim kolorze nie ma regu³y ale gdyby¶ siê zdecydowa³a to czeka Cie spora przeprawa z zej¶ciem z ciemnego br±zu do takiej marchewki jak± ma Hayley.
w zupe³no¶ci siê zgadzam... cie¿ko okre¶liæ, czy bêdzie Ci pasowa³. Dobrze by by³o "przymierzyæ" kolor w jakim¶ programie, choæ ja kiedy¶ próbowa³am i wszyscy mi odradzili rudy, a teraz jak jestem ruda, to wszyscy zmienili zdanie i jednak pasuje Trzeba tu chyba trochê odwagi i podej¶cia "ryzyk fizyk". Na pewno bêdzie ciê¿ko z tego ciemnego kolorku zej¶æ i nie uzyskasz szybko marchewki:/ Ja próbujê od listopada i jeszcze mnie kolor nie zadowala, ale jestem mocno zdeterminowana Powodzenia i trzymam kciuki!!!
sylvietta86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 12:34   #908
andziulka2111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Poka¿ wiadomo¶æ
w zupe³no¶ci siê zgadzam... cie¿ko okre¶liæ, czy bêdzie Ci pasowa³. Dobrze by by³o "przymierzyæ" kolor w jakim¶ programie, choæ ja kiedy¶ próbowa³am i wszyscy mi odradzili rudy, a teraz jak jestem ruda, to wszyscy zmienili zdanie i jednak pasuje Trzeba tu chyba trochê odwagi i podej¶cia "ryzyk fizyk". Na pewno bêdzie ciê¿ko z tego ciemnego kolorku zej¶æ i nie uzyskasz szybko marchewki:/ Ja próbujê od listopada i jeszcze mnie kolor nie zadowala, ale jestem mocno zdeterminowana Powodzenia i trzymam kciuki!!!
Dziêki dziewczyny zaryzykuje tak za dwa tygodnie i zobaczymy co z tego bêdzie Jak bêdzie ¼le to zawsze mogê wróciæ do br±zu
andziulka2111 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-23, 14:09   #909
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomo¶ci: 229
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez andziulka2111 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki dziewczyny zaryzykuje tak za dwa tygodnie i zobaczymy co z tego bêdzie Jak bêdzie ¼le to zawsze mogê wróciæ do br±zu
czyli od czego zaczniesz? Bêdziesz rozja¶niaæ? ¦ci±gaæ kolor? Czy póki co delikatnie, robi±c pasemka rozja¶niaczem? Ja w³a¶nie przez pasemka dowiedzia³am siê, ¿e rudy mi pasuje (pasma by³y rozja¶nione do rudego) i w razie gdyby nie pasowa³, to bez problemu wtedy mog³am wróciæ do ciemnego...
sylvietta86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-23, 14:59   #910
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z brazu na rudy...

Ja te¿ farbowa³am na ryzyk fizyk fryzjerka mówi³a, ¿e w intensywnych kolorach mogê ¼le wygl±daæ itd. Dlatego zaczê³am od ciemniejszych rudo¶ci a¿ do aktualnego koloru(zdjêcie kilka postów wy¿ej). Uwa¿am, ¿e to jest moja granica intensywno¶ci Dobrze siê czujê w rudym chocia¿ wiem, ¿e nie mam idealnej urody do tego koloru trzeba jedynie pamiêtaæ, ¿e rudy uwydatnia wszelkie niedoskona³o¶ci cery.
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-23, 22:42   #911
andziulka2111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Poka¿ wiadomo¶æ
czyli od czego zaczniesz? Bêdziesz rozja¶niaæ? ¦ci±gaæ kolor? Czy póki co delikatnie, robi±c pasemka rozja¶niaczem? Ja w³a¶nie przez pasemka dowiedzia³am siê, ¿e rudy mi pasuje (pasma by³y rozja¶nione do rudego) i w razie gdyby nie pasowa³, to bez problemu wtedy mog³am wróciæ do ciemnego...

Bêdê rozja¶niaæ kremem rozja¶niaj±cym i wtedy po³o¿ê od razu rudy zobaczymy co z tego wyjdzie
andziulka2111 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 08:17   #912
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomo¶ci: 229
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ farbowa³am na ryzyk fizyk fryzjerka mówi³a, ¿e w intensywnych kolorach mogê ¼le wygl±daæ itd. Dlatego zaczê³am od ciemniejszych rudo¶ci a¿ do aktualnego koloru(zdjêcie kilka postów wy¿ej). Uwa¿am, ¿e to jest moja granica intensywno¶ci Dobrze siê czujê w rudym chocia¿ wiem, ¿e nie mam idealnej urody do tego koloru trzeba jedynie pamiêtaæ, ¿e rudy uwydatnia wszelkie niedoskona³o¶ci cery.
Jedyne, czego siê ba³am zanim zdecydowa³am siê na rudy, to w³a¶nie te niedoskona³o¶ci, które ten kolor uwydatnia... Teraz nabra³am do tego dystansu, przecie¿ te niedoskona³o¶ci s± jak najbardziej naturalne, mo¿na je zawsze troszkê przykryæ no i pamiêtaæ, ¿e naturalne rudzielce te¿ nie maj± perfekcyjnej cery... Wychodzê z za³o¿enia, ¿e lepiej byæ rud± z widocznymi niedoskona³o¶ciami, ni¿ wytlenion± barbie z mask± na twarzy... Tym bardziej, ¿e te nasze niedoskona³o¶ci s± tak naprawdê du¿o mniej widoczne, ni¿ nam siê wydaje Najbardziej mnie martwi jak bêdê wygl±daæ latem... Odk±d farbujê w³osy na rudo zrezygnowa³am z solarium (mia³am prêdzej bardzo ciemne w³osy i od czasu do czasu musia³am siê troszkê opaliæ, bo moja jasna cera ¼le siê komponowa³a z ciemnymi w³osami), blado¶æ jest jak najbardziej wskazana No przynajmniej w moim odczuciu Latem ciê¿ko bêdzie unikn±æ s³oñca i zastanawiam siê jak to bêdzie wygl±da³o... Czyta³am kiedy¶, ¿e ruda niekoniecznie musi byæ blada, wszystko zale¿y od odcienia w³osów, nie pamiêtam tylko jaki kolor do jakiej tonacji skóry by³ przypisany:/

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez andziulka2111 Poka¿ wiadomo¶æ
Bêdê rozja¶niaæ kremem rozja¶niaj±cym i wtedy po³o¿ê od razu rudy zobaczymy co z tego wyjdzie
Powinno byæ ok. Sam rozja¶niacz ju¿ da Ci rudy kolor, uwa¿aj tylko, u nasady mo¿e wyj¶æ blond...
sylvietta86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-24, 12:32   #913
LinaModelina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Kolorek genialny
LinaModelina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-24, 20:33   #914
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Poka¿ wiadomo¶æ
Jedyne, czego siê ba³am zanim zdecydowa³am siê na rudy, to w³a¶nie te niedoskona³o¶ci, które ten kolor uwydatnia... Teraz nabra³am do tego dystansu, przecie¿ te niedoskona³o¶ci s± jak najbardziej naturalne, mo¿na je zawsze troszkê przykryæ no i pamiêtaæ, ¿e naturalne rudzielce te¿ nie maj± perfekcyjnej cery... Wychodzê z za³o¿enia, ¿e lepiej byæ rud± z widocznymi niedoskona³o¶ciami, ni¿ wytlenion± barbie z mask± na twarzy... Tym bardziej, ¿e te nasze niedoskona³o¶ci s± tak naprawdê du¿o mniej widoczne, ni¿ nam siê wydaje Najbardziej mnie martwi jak bêdê wygl±daæ latem... Odk±d farbujê w³osy na rudo zrezygnowa³am z solarium (mia³am prêdzej bardzo ciemne w³osy i od czasu do czasu musia³am siê troszkê opaliæ, bo moja jasna cera ¼le siê komponowa³a z ciemnymi w³osami), blado¶æ jest jak najbardziej wskazana No przynajmniej w moim odczuciu Latem ciê¿ko bêdzie unikn±æ s³oñca i zastanawiam siê jak to bêdzie wygl±da³o... Czyta³am kiedy¶, ¿e ruda niekoniecznie musi byæ blada, wszystko zale¿y od odcienia w³osów, nie pamiêtam tylko jaki kolor do jakiej tonacji skóry by³ przypisany:/
Ka¿dy ma jakie¶ niedoskona³o¶ci ale je¶li kto¶ ma jakie¶ powa¿niejsze k³opoty z cer± to rudy raczej odpada...
Co do blado¶ci cery to nie przesadza³abym jest stereotyp rudow³osej piêkno¶ci z porcelanow± cer±, ale lekka, naturalna opalenizna nie zaszkodzi poza tym w s³oneczne dni zawsze siê w jaki¶ sposób chroni skórê twarzy przed s³oñcem
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-25, 09:55   #915
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Z brazu na rudy...

Sylvietta, ja jestem ruda i opalona, mi siê podoba
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-27, 10:20   #916
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomo¶ci: 229
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka¿ wiadomo¶æ
Ka¿dy ma jakie¶ niedoskona³o¶ci ale je¶li kto¶ ma jakie¶ powa¿niejsze k³opoty z cer± to rudy raczej odpada...
Co do blado¶ci cery to nie przesadza³abym jest stereotyp rudow³osej piêkno¶ci z porcelanow± cer±, ale lekka, naturalna opalenizna nie zaszkodzi poza tym w s³oneczne dni zawsze siê w jaki¶ sposób chroni skórê twarzy przed s³oñcem
Mo¿e i racja, ¿e naturalna opalenizna wygl±da ³adnie... oczywi¶cie nie mia³am na my¶li takiej porcelanowej cery, heheh Choæ szczerze to zazdroszczê temu ma³emu odsetkowi dziewczyn, które takow± posiadaj±.. Mam kole¿ankê, która tak± ma... Taka jasna, roz¶wietlona, zero niedoskona³o¶ci, widaæ, ¿e g³adka i niemal aksamitna, a od czasu do czasu naturalny rumieniec na policzku... Makija¿ zaczyna siê i koñczy siê na podkre¶leniu rzês.
No ale nie o tym w tym watku...
sylvietta86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-27, 13:09   #917
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e i racja, ¿e naturalna opalenizna wygl±da ³adnie... oczywi¶cie nie mia³am na my¶li takiej porcelanowej cery, heheh Choæ szczerze to zazdroszczê temu ma³emu odsetkowi dziewczyn, które takow± posiadaj±.. Mam kole¿ankê, która tak± ma... Taka jasna, roz¶wietlona, zero niedoskona³o¶ci, widaæ, ¿e g³adka i niemal aksamitna, a od czasu do czasu naturalny rumieniec na policzku... Makija¿ zaczyna siê i koñczy siê na podkre¶leniu rzês.
No ale nie o tym w tym watku...
Ja te¿ mam znajom±, która takow± cerê posiada tylko pozazdro¶ciæ chocia¿ mój makija¿ te¿ siê koñczy przewa¿nie na kredce i tuszu po prostu niepewnie czujê siê z podk³adem a drobne niedoskona³o¶ci zawsze mo¿na przykryæ lekko korektorem
Nie o tym w±tek, ale te¿ siê tyczy troszkê rudo¶ci
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-02, 09:59   #918
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 17 421
Dot.: Z brazu na rudy...

Hej Dziewczyny
Jakie¶ 2 miesi±ce temu zdradzi³am mój rydu kolor w³osów i mam teraz w³oski jak w za³±czniku
Chcê wróciæ do rudego i zastanawiam siê jaki kolor wyjdzie mi bez rozja¶niacza farbuj±c albo na Mango z Loreala albo na http://csimg.webkupiec.pl/srv/PL/290...ulti-cream.jpg

Jak my¶licie?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P2290448.jpg (43,6 KB, 56 za³adowañ)
__________________
II krechy - 10.08.2014


FlightlessBird jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-03, 15:49   #919
asia03
Przyczajenie
 
Avatar asia03
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Z brazu na rudy...

Hej. Dawno nie odwiedza³am w±tku, bo zmieni³am zdanie co do kolory i teraz napali³am siê na blondzik Jeszcze d³uga droga przede mn±, ale wytrwam. Niechc±cy po wczorajszym rozja¶nianiu wyszed³ mi taki kolor, jaki oczekiwa³am po poprzednim farbowaniu, dlatego muszê siê nim Wam pochwaliæ. Tak mi siê spodoba³, ¿e na razie w nim pochodzê i usilnie go na blond zmieniaæ nie bêdê, tylko powoli
Dla porównania zdjêcie to, które wstawia³am wcze¶niej(1) i to po wczorajszym zabiegu(2). Rozja¶nia³am kremem dekoloryzuj±cym garnier color sensation. Tak jak wcze¶niej kolor nie jest równomierny, ale o wiele lepiej to wygl±da ni¿ przedtem...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg attachment.jpg (58,4 KB, 69 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SAM_8954.jpg (88,9 KB, 113 za³adowañ)
asia03 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 15:52   #920
juju_garlin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Z brazu na rudy...

Hej dziewczyny
Potrzebujê porady. Mam teraz naturalne w³osy, kolor ¶redni br±z (chocia¿ przyciemniaj± siê jak nie ma s³oñca) i chcê sobie zrobiæ w³a¶nie rude mniej wiêcej jak ten kolor: https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/27964.jpg, mog± byæ trochê ciemniejsze. Nie chcê korzystaæ z drogeryjnych farb (moja matka sobie spali³a nimi w³osy tak, ¿e nigdy ju¿ nie bêdzie mia³a ³adnych, poza tym na moich w³osach zawsze wygl±daj± kompletnie inaczej ni¿ powinny), chcê kupiæ jak±¶ farbê w sklepie fryzjerskim (ale nie za drog±, 30 z³ to mój limit). Wiêc pytanie: jaka marka (podobaj± mi siê odcienie Ce-Ce 8/44 i kilka Farouk Chi), jaka woda (3% wystarczy, czy lepiej 6%?)?
Wiem, ¿e powinnam i¶æ do fryzjera, ale kasy na co¶ takiego nie mam, a marzê o rudym od lat
juju_garlin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-05, 11:02   #921
juju_garlin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Z brazu na rudy...

No ja bym bardzo chcia³a pój¶æ do fryzjera, ale jak ju¿ napisa³am, jest to poza moimi mo¿liwo¶ciami finansowymi, po prostu. Dlatego proszê o radê do¶wiadczone dziewczyny tutaj
juju_garlin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-05, 14:00   #922
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez juju_garlin Poka¿ wiadomo¶æ
No ja bym bardzo chcia³a pój¶æ do fryzjera, ale jak ju¿ napisa³am, jest to poza moimi mo¿liwo¶ciami finansowymi, po prostu. Dlatego proszê o radê do¶wiadczone dziewczyny tutaj
Na innym "rudym" w±tku Dziewczyny nie raz pyta³y o ten kolor i jedna z bardziej do¶wiadczonych w koloryzacji Wiza¿anek podpowiada, ¿e to:
8.44 Vitalitys (50 ml) plus odrobina 7.44(10 ml) + woda 6% 90 ml
Oczywi¶cie na Twoich w³osach mo¿e wyj¶æ ciemniej. Cenowo siê nie orientujê za bardzo w Vitalitys.
Polecam w±tek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=536080&page=47
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-05, 14:42   #923
juju_garlin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Z brazu na rudy...

Dziêki! Vitality jest tañsza od Farouka, a o Ce-Ce s³ysza³am ¿e siê wyp³ukuje. Ale chyba na razie zaryzykujê z samym 8.44, moje w³osy bardzo lubi± "¶ciemniaæ" farby - ostatnio ciemny blond wyszed³ mi jako ¶redni br±z, ciemniejszy od moich naturalnych
juju_garlin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-05, 16:14   #924
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z brazu na rudy...

8.44 to marchewka bardzo intensywna mied¼
Aczkolwiek na Twoich w³osach pewnie nie chwyci za pierwszym razem tak jakby¶ chcia³a. A co do blondów to przewa¿nie wychodz± o ton ciemniejsze ja s³ysza³am o zasadzie, ¿e powinno siê wybieraæ kolor o ton ja¶niejszy ni¿ siê chce
Ja nie farbujê ¿adn± z tych farb, które wymieni³a¶, wiêc siê nie wypowiem Vitalitys jest chwalona przez Wiza¿anki
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-05, 21:51   #925
VelaaLisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 57
Dot.: Z brazu na rudy...

Witam - do³±czam siê do tematu...
Chcia³abym osi±gn±æ taki kolorek w³osków - http://fryzki.blogspot.com/2011/10/r...lowy-rudy.html
Po prostu siê zakocha³am )
Samej zmiany na rudy siê nie boje, bo choæ aktualnie wróci³am prawie do naturalnego szaroburego br±zu, to mia³am ju¿ rudawe w³oski
Niestety za pierwszym razem rezultat nie by³ zadowalaj±cy - wrêcz totalna za³amka, kiedy to fryzjerka po wyja¶nieniu jej, ¿e chcê rudy kolorek w³osów, ale nie sam jako marchewka tylko jako przeb³ysk z br±zu i po przedstawieniu jej przyk³adowych fotek, stworzy³a mi na g³owie ogieñ piekielny ;D ale by³o minê³o, jako¶ siê to naprawi³o
Dlatego teraz obawiam siê w³a¶nie jedynie tego, ¿e fryzjerka nie do koñca zrozumie efekt jaki chcia³abym osi±gn±æ.
Choæ uwa¿am, ¿e poprzednim razem t³umaczenie wysz³o mi ca³kiem nie¼le, to jednak mi³o by³oby us³yszeæ jakie¶ Wasze sugestie do tycz±ce tego jak najlepiej zobrazowaæ fryzjerce czego oczekujê, no i ogólnie co my¶licie o kolorku )
Pozdrawiam!
VelaaLisa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-06, 06:46   #926
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomo¶ci: 229
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez VelaaLisa Poka¿ wiadomo¶æ
Witam - do³±czam siê do tematu...
Chcia³abym osi±gn±æ taki kolorek w³osków - http://fryzki.blogspot.com/2011/10/r...lowy-rudy.html
Po prostu siê zakocha³am )
Samej zmiany na rudy siê nie boje, bo choæ aktualnie wróci³am prawie do naturalnego szaroburego br±zu, to mia³am ju¿ rudawe w³oski
Niestety za pierwszym razem rezultat nie by³ zadowalaj±cy - wrêcz totalna za³amka, kiedy to fryzjerka po wyja¶nieniu jej, ¿e chcê rudy kolorek w³osów, ale nie sam jako marchewka tylko jako przeb³ysk z br±zu i po przedstawieniu jej przyk³adowych fotek, stworzy³a mi na g³owie ogieñ piekielny ;D ale by³o minê³o, jako¶ siê to naprawi³o
Dlatego teraz obawiam siê w³a¶nie jedynie tego, ¿e fryzjerka nie do koñca zrozumie efekt jaki chcia³abym osi±gn±æ.
Choæ uwa¿am, ¿e poprzednim razem t³umaczenie wysz³o mi ca³kiem nie¼le, to jednak mi³o by³oby us³yszeæ jakie¶ Wasze sugestie do tycz±ce tego jak najlepiej zobrazowaæ fryzjerce czego oczekujê, no i ogólnie co my¶licie o kolorku )
Pozdrawiam!
Bardzo ³adny kolorek Ja niestety nic Ci nie doradzê, bo siê nie znam, ale widzê tam wyra¼ne refleksy, mo¿e dlatego bardzo ciekawie to wygl±da i mo¿e w³a¶nie tym tropem powinna¶ i¶æ, robi±c sobie taki baleja¿ rudo-karmelowo-z³oty? Tak mi to wygl±da Mo¿e warto zajrzeæ do w±tku o karmelowych w³osach, mo¿e kto¶ te¿ chcia³ uzyskaæ podobny efekt?
sylvietta86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-06, 12:11   #927
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Z brazu na rudy...

Karmelu bym tutaj nie szuka³a, jak dla mnie to baleja¿ 8,34 (ten miedziany blond) z czerwon± miedzi±, tu nie jestem ekspertem, bo czerwieni unikam jak ognia , mo¿e 7,46....?
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-06, 19:27   #928
VelaaLisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 57
Dot.: Z brazu na rudy...

Bardzo dziêkujê za Wasze wskazówki, na pewno siê przydadz±
VelaaLisa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-08, 09:34   #929
juju_garlin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Z brazu na rudy...

Mam jeszcze pytanie - przeczyta³am kilka wpisów ¿e dziewczyny rozja¶niaj± odrosty l¿ejsz± wod± - czy tak trzeba robiæ? I czy przy od¶wie¿aniu koloru na ca³ych w³osach rozja¶niaæ tak± sam± wod± czy l¿ejsz±?
Nigdy nie rozja¶nia³am w³osów wiêc siê nie orientujê
juju_garlin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-10, 07:28   #930
g.paula
Raczkowanie
 
Avatar g.paula
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: Z brazu na rudy...

Dziewczyny pomó¿cie proszê jak wy sobie radzicie z odrostami?
Doda³am oddzielny post, ale patrze ¿e prêdzej tu bym znalaz³am odpowied¼

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post32832699
__________________
Inno¶æ rodzi z³o¶æ...
g.paula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-12-18 19:29:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.