...... AMERICAN GIRLS po raz VII ......... - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-23, 23:53   #3661
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

60 w talii i ty narzekasz: eek:
zwariowałaś, rzeczywiście oddawaj jak ci się nie podoba
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 23:59   #3662
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Wiecie co, od 2 dni chodzę jak struta bo wkręciłam sobie, że mocno przytyłam. Strasznie mi to humor psuje, bo ja naprawdę lubię bardzo smukłe sylwetki. U innych podobaja mi się krągłości, wałeczki, ale u siebie nie mogę tego zaakceptować.
A najgorsze jest to, że zmierzyłam się dzisiaj (2 razy) i moje wymiary są jak najbardziej ok. Tzn wcale nie są większe od takich sprzed roku czy dwóch lat. I patrząc na wasze zdjecia widze bardzo zgrabne, szczupłe (przede wszystkim) kobiety, a ja z nawet mniejszymi wymiarami czuję się jak wieloryb czy cysterna


Dzisiaj na dodatek zgrzeszyłam lodami i żelkami i gorącą czekoladą, więc idę poćwiczyć 8 minutes bouns.

I od lutego zaczynam na pewno z Wami walkę o ładne ciałko.
Podaję wymiary (mam nadzieje, że wiecej Was się obnaży z wymiarów).
Waga: nie znam bo nie mam wagi (ok 50-52 kg)
Wzrost: 174-175cm
Biust: 84-85cm
Talia:60 cm
Biodra: 88-89cm
Udo: 48-49 cm (zależy jak mierze)
Masz bardzo ladną, proporcjonalną figurę, wrecz chudą, ale na pewno nie grubą, wiec nie masz z czego chudnąć I nie wpędzaj nas już tu w kompleksy swoimi wymiarami
Bo są o dziwo dziewczyny niższe od Ciebie, które chca przytyć

Edytowane przez Miśka84
Czas edycji: 2009-01-24 o 00:01
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 00:17   #3663
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez lil coco Pokaż wiadomość
60 w talii i ty narzekasz: eek:
zwariowałaś, rzeczywiście oddawaj jak ci się nie podoba
Oddam chętnie, bo Twoja talia na zdjęciu wygląda na znacznie szczuplejszą niż moja.
A biustem się podzielisz??

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Masz bardzo ladną, proporcjonalną figurę, wrecz chudą, ale na pewno nie grubą, wiec nie masz z czego chudnąć I nie wpędzaj nas już tu w kompleksy swoimi wymiarami
Bo są o dziwo dziewczyny niższe od Ciebie, które chca przytyć
Ja nie mam zastrzeżeń do wymiarów, są naprawdę ok, tylko...w lustrze tak to nie wygląda;( Albo mam naprawdę już jakieś zaburzone spostrzeganie samej siebie. Naprawdę - widzę w lustrze duże uda, grube łydki, kolosalny tyłek. Noszę te same ciuchy co nosiłam, nic mi nie jest ciasne, ale w lustrze wyglądam znacznie gorzej.

Chyba PMS mi się odzywa, bo mam takiego doła przez to, jak nigdy
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 00:22   #3664
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

maju- biustu to ci moge oddać z wielką chęcia hehe

spać nie mogę przysnęłam od po 18, do po 22.. i nie chce mi się teraz
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 00:26   #3665
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez lil coco Pokaż wiadomość
maju- biustu to ci moge oddać z wielką chęcia hehe

spać nie mogę przysnęłam od po 18, do po 22.. i nie chce mi się teraz
Jupii!To ja przyjmę ile tylko oddasz
TŻ zapewnia mnie że jestem chuderlak, ale on jest tak kochany, że nawet gdybym przytyła to i tak by powiedział. Robię te 8 minutes i lulam.
Może jutro mi się hormony uspokoją i nie będę miała poczucia wieloryba.

Ziewam już jak smok więc życze Wam słodkich snów!
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 05:31   #3666
UnbelievableGirl
Rozeznanie
 
Avatar UnbelievableGirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 904
GG do UnbelievableGirl
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez daruniaa01 Pokaż wiadomość
wlasnie kiedys zule to pily
hmm..to ile to ma %?
i skoro jest takie alkoholowe to nie niszczy włosów?


Bangsa śliczna torebeczka, sama bym taką kupiła tylko, że czarną
co do spodni to chyba lepiej mniejsze, przecież i tak jak się rozbiją będą za szerokie.. ja zawsze jak przymierzam nie mogę dopiąć i są strasznie obcisłe, a po kilku dniach wchodzą bez rozpinania i są luźne


Cytat:
Napisane przez *~Carmen~* Pokaż wiadomość
Hm dziewczyny mam właśnie pytanie . . czy Wam też tak szybko opalenizna schodzi? w wakacje i jak jest ciepło to wiadomo można się opalać, ale teraz, w okresie zimowym trzeba chodzić regularnie na solarke żeby nie być białym Tylko że mnie jakoś słabo łapie i pomyślałam żeby moze zainwestować w jakiś dobry samoopalacz albo balsam brązujący. Testowałam już Garniery, J&J ale nie jestem z nich w 100% zadowolona Macie jakieś typy?
ja używałam J&J, teraz jakiegoś najtańczego samoopalacza z rossmanna(jak to się pisze?), bo i tak wszystko mi błyskawicznie schodzi..

Cytat:
Napisane przez verzara Pokaż wiadomość
Widze ze dzis nie jedna Ag pije A mi tez nie schodzi ;p Z powodu takiego ze straaaszni ciezko sie opalam ;/ Przez cale wakacje nie uzylam ani troszke kremu z filtrem ( wiem glupota ) i opaliło mnie tylko roszeczke ;/ Mie wiem czemu bo kiedys opalalam sie normalnei a teraz potrzebuje normalnie po 15 min na solarium zeby cos bylo widc Eh masakra :/ W dodatku mam strasznie jasną karnacje i w tym roku stwierdiam ze to zmienie .
mam dokładnie ten sam problem..
kiedyś po paru godzinach nie opalania się ale po prostu pływania/chodzenia wieczorem schodziła mi skóra i byłam bardzo opalona, a teraz nic..
próbowałam też bez filtrów, nic nie dawało, na szczęście zrezygnowałam, bo to głupota!

Cytat:
Napisane przez chitty Pokaż wiadomość
chcialabym miec juz taaakie dlugie i zdrowe wlosy chociaz nie wiem czy mi sie to uda strasznie chcialabym sie uczesac w koncu cos w tym stylu http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1211040156 w sensie ze tak natapirowane wlosy u gory.
ogladalam dzisiaj sweet sixteen na mtv i dziewczyna miala tam fryzure w stylu brigitte bardot, bosko wygladala!
albo jestem nienormalna, albo nie wiem..
NIE UMIEM SOBIE TAPIROWAĆ! doradźcie mi proszę jak to się robi..


Cytat:
Napisane przez lil coco Pokaż wiadomość
ja też tylko rurki... nosze niestety rozmiar xxs, i wybór mam bardzo ograniczonywiec jak widze coś ładnego w tym rozmiarze to odrazu kupuje bo druga okazja sie szybko nie trafi.
te rurki w bershce co teraz kupiłam co tak wąskie......że musze się męczyć aby je przez moją i tak małą stope przecisnąć ale do obcasów super to wygląda..
to jest chyba największa wada rurek - nie chcą wejść mi w nie stopy, przynajmniej na początku..

aaa..dziewczyny muszę się Wam pochwalić, bo nie wytrzymam..
odnowiłam kontakty z moją najbliższą mi kiedyś koleżanką, jestem taka szczęśliwa!
teraz tylko nie wiem jak połączę kontakty z nią i Tżem, bo do tej pory to z nim ciągle spędzałam czas..
UnbelievableGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 07:25   #3667
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Carmen- fajnie,że do nas dołączasz jesteś bardzo ładna a wzrost traktuj jako atut.
Ja w liceum też miałam na jego punkcie kompleksy bo też w mojej małej mieścinie było mało wysokich dziewczyn i byłam jedna z wyższych w liceum.

Potem stwierdziłam,że skoro ludzie chwalą moje długie nogi i wzrost to trzeba to obrócić w atut i teraz jako atut to traktuję..poza tym na uczelni mam masę wysokich dziewczyn wiec nie czuję się inna, myślę,że do butów na obcasie też się przekonam


tak więc zamiast się wstydzić pokazuj to co masz w sobie najlepsze, a wzrost to jedna z tych rzeczy

chociaż fakt, jak sąsiadka gada pani to taka ładna, wysoka...to się denerwuję o ten epitet "wysoka" chociaż wiem,że z jej strony to komplement:/

mi właśnie przyszły z allegro megaobcisłe rurki..w końvcu trafiłam na długie bo zawsze wszystkie były mi za krótkie, teraz muszę kupić szwedy w marynarskim stylu i skórzaną kurtkę i torebkę i buty na wiosne i pare bluzeczek... chyba bank obrabuję ....

rurki lubię ale dzwony i szwedy też

Maja chce twoje wymiary z talii

wczoraj przesadziłam z alkoholem i dziś muszę się uczyć...cienko to widzę;/
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 07:33   #3668
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Hej

Chili Ty to jesteś laseczka pierwsza klasa, więc Ciebie to w ogóle tylko w rurkach widze A jeśli mowa o rurkach to ja niedługo biegne sobie kupic, wczoraj wyczaiłam takie super extra, tylko musze zmierzyćczekam aż mi sklep otworzą. Juz nawet Tz ze sobą nie ciągnę, bo mi ufa, że kupie dobre.
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 07:43   #3669
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez bangsa Pokaż wiadomość
to żadna ze mnie AG nie bedzie bo ja obciślejszych napewno nie kupie..niewidze sie w nich i będe sie źle czuła pewnie i tyle o. ;/ tez ide sobie zaaplikowac browarkową kuracje bo juz jestem zła ..
ale dziękuje za porady
najwyżej zaczne nosic jakies suknie do ziemie i tyle xD
ehh ja wiem jak sie sobie cos wmowi samemu ze jest zle to trudno zmienic tok myslenia ale w takich workowatych brzydko wygladasz;/ nawet jesli jestes bardzo szczupla uwazam ze o wiele lepiej by Ci bylo w takich bardziej przy ciele...

Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
jak ja bym chciała aby mi ktoś powiedział spotykając mnie na ulicy że jestem szczupła
ja tez;P

Cytat:
Napisane przez UnbelievableGirl Pokaż wiadomość
hmm..to ile to ma %?
i skoro jest takie alkoholowe to nie niszczy włosów?
pewnie wysusza ale ma tez inne skladniki ktore dobrze dzialaja. Sklad waxu tez nie jest ciekawy a jak pomaga:P
__________________

kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 07:48   #3670
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Hej

Chili Ty to jesteś laseczka pierwsza klasa, więc Ciebie to w ogóle tylko w rurkach widze A jeśli mowa o rurkach to ja niedługo biegne sobie kupic, wczoraj wyczaiłam takie super extra, tylko musze zmierzyćczekam aż mi sklep otworzą. Juz nawet Tz ze sobą nie ciągnę, bo mi ufa, że kupie dobre.
ja ostatnio kupowałam sukienkę i wyczaiłam fajne rurki ale już kasy nie miałam..ale myślę o nich a to znak,że je pewnie niedługo kupię;-)

to udanych zakupów


a ja sobie kupiłam Glam Shinea z tej serii naturalnych kolorów bez drobinek nr 400, w buteleczce różowy/cielisty a na moich ustach transparentny

wiec mam pytanie Dziewczyny, znacie jakieś Glam Shine, które dają cielisty/ różowy kolor a nie tylko połysk ?


wrzucam trochę rzeczy ..niestety z zagranicznych stron:/ marzą mi się takie buty jak na pierwszej fotce, nie takie wysokie,ale tak wiązane...

za to te z ostatniej fotki są sexy ;-) wyobraźcie sobie jakby was facet zobaczył nago i tylko w tych króliczkach na nogach efekt murowany
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kkii.jpg (13,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tyutd.jpg (12,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rtrr5.jpg (10,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ppp.jpg (12,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nu.jpg (14,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ttde.jpg (11,5 KB, 9 załadowań)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 08:21   #3671
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Maju, weź się proszę stuknij w czoło wymiary masz szczuplaka, naprawdę ja mam podobne przy 163 cm i ciągle słyszę, że mogłabym przytyć


i tak jak kilku z Was marzy mi się bardzo szczupłe ciało z okrągłym tyłeczkiem
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 08:30   #3672
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Maju, weź się proszę stuknij w czoło wymiary masz szczuplaka, naprawdę ja mam podobne przy 163 cm i ciągle słyszę, że mogłabym przytyć


i tak jak kilku z Was marzy mi się bardzo szczupłe ciało z okrągłym tyłeczkiem
mi się podoba sylwetka: szczupła, długie nogi, mocno wcięta,wąska talia, wystający,krągły tyłeczek i okrągłe piersi rozmiar duże C...czyli szczupła ale z kobiecymi atutami.... w sumie chyba nieczęsto takie sylwetki spotyka się w naturze- szczupła, drobna osoba z dużym biustem i pupą no ale fajnie to wygląda;D

dla mnie najbliżej tego ideału jest ta słynna dziewczyna z wąską talią..no ale nie zamierzam do takiego ideału dążyć bo z tym się trzeba już urodzić;-) poza tym ona jest chyba niska wiec te pięćdziesiąt pare w talii może mieć.
Ale figura super....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 533177.jpg (57,6 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 585926.jpg (53,4 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oo_15296.jpg (30,5 KB, 205 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pico.jpg (23,7 KB, 95 załadowań)
__________________
31maj 2013 HANIA

Edytowane przez Chii1986
Czas edycji: 2009-01-24 o 08:36
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 08:54   #3673
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Chii1986 ta dziewczyna jak dla mnie ma idealną figurę
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 08:56   #3674
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

No i jako motywację do ćwiczeń i zdrowej diety wrzucam wypowiedź jednej Wizażanki.

"Start -
wzrost: 168cm
waga: 57 kg
biust: 90 cm
talia 76 cm
biodra: 92 cm
udo:56 cm
łydka: 32 cm

Meta-
wzrost: 169 cm (?) - dziwne, ale to fakt
waga: 47 kg
biust:87cm
talia: 63 cm
biodra: 87 cm
Udo: 45cm
łydka: 31 cm "


udało jej się to zrobić w pół roku ale nie oszczędzała się była na diecie i ćwiczyła 2h dziennie.

i pare fotek... trzeba tylko pamiętać, że modelki/aktorki przynajmniej te bardzo znane (VS itp.) mają zazwyczaj kupe kasy,trenerów,dietetyków itp.... wiec niech to będzie tylko motywacja a nie cel "muszę tak wyglądać" "


mnie motywuje pupa z drugiej fotki... bez cellulitu i wypukła zapewne dzięki ćwiczeniom... chce taką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 329 zł stringi.jpg (17,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ana3.jpg (23,0 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Gisele Bundchen w kalendarzu Pirelli.jpg (27,9 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_027af7bc00dabb439323a8ebd11944ed.jpg (146,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ooo.jpg (38,4 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg V243776.jpg (30,1 KB, 36 załadowań)
__________________
31maj 2013 HANIA

Edytowane przez Chii1986
Czas edycji: 2009-01-24 o 08:58
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 09:08   #3675
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Chii - właśnie miałam wklejać Yanę Smith
ma GENIALNE cialo, widać, że ćwiczy, a przy tym wygląda bosko po prostu!
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 09:16   #3676
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Tyłek kim fajnie wygląda w sukienkach czy dopasowanych jeansach..ale w bikini wygląda po prostu na wielki i nieproporcjonalny... jestem fanką jej pupy ale w bikini moim zdaniem wygląda niekorzystnie... ale jest jędrna i bez cellulitu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kim-kardashia44n-bikini-1-04.jpg (37,3 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kim-kardashian-bikini-1.jpg (30,9 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kim-kardashian-bikini-1-04.jpg (25,5 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kim-kardashian-bikini-2.jpg (28,9 KB, 76 załadowań)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 09:25   #3677
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

tu macie stronę z różnymi znanymi osobami w bikini http://www.egotastic.com/entertainme.../adriana-lima/

w tym linku jest akurat Victoria's Secret i A.Lima ale z boku jest lista znanych kobiet, niektóre zdjęcia są fajne.

p.s. muszę sobie sprawić takie szydełkowe bikini na lato....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vs-bikini-2-36.jpg (68,7 KB, 76 załadowań)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 09:27   #3678
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

[QUOTE=UnbelievableGirl;10 630377]
albo jestem nienormalna, albo nie wiem..
NIE UMIEM SOBIE TAPIROWAĆ! doradźcie mi proszę jak to się robi..

Ja też nie potrafię fajnie natapirować włosów. Chyba robię to zbyt delikatnie, ale boję sę mocniej je natapirować, żeby ich nie poniszczyć. A dziewczyny ze zdjęć mają zawsze mega gładki, sliczny tapir

Cytat:
Napisane przez UnbelievableGirl Pokaż wiadomość
aaa..dziewczyny muszę się Wam pochwalić, bo nie wytrzymam..
odnowiłam kontakty z moją najbliższą mi kiedyś koleżanką, jestem taka szczęśliwa!
teraz tylko nie wiem jak połączę kontakty z nią i Tżem, bo do tej pory to z nim ciągle spędzałam czas..
Na pewno uda Ci się pogodzić przyjaźń i miłość Zwłaszcza jak TŻ będzie widział, że ta odnowiona znajomość daje Ci radość, zadowolenie.
To dobrze, żeby poza partnerem mieć też życie towarzyskie.

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
mi właśnie przyszły z allegro megaobcisłe rurki..w końvcu trafiłam na długie bo zawsze wszystkie były mi za krótkie, teraz muszę kupić szwedy w marynarskim stylu i skórzaną kurtkę i torebkę i buty na wiosne i pare bluzeczek... chyba bank obrabuję ....

rurki lubię ale dzwony i szwedy też

Maja chce twoje wymiary z talii
Ja chcę białe/kremowe rurki na wiosnę, najlepiej z zameczkami po bokach przy nogawce.
Rurki i szwedy lubię, ale za dzwonami nie przepadam.

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Maju, weź się proszę stuknij w czoło wymiary masz szczuplaka, naprawdę ja mam podobne przy 163 cm i ciągle słyszę, że mogłabym przytyć


i tak jak kilku z Was marzy mi się bardzo szczupłe ciało z okrągłym tyłeczkiem
Ja wiem, że wymiary mam piękne, ale jak patrzę na siebie w lustrze to jest brzydko i tak bazkształtnie i grubo wręcz
Ale biorę się za siebie!

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
mi się podoba sylwetka: szczupła, długie nogi, mocno wcięta,wąska talia, wystający,krągły tyłeczek i okrągłe piersi rozmiar duże C...czyli szczupła ale z kobiecymi atutami.... w sumie chyba nieczęsto takie sylwetki spotyka się w naturze- szczupła, drobna osoba z dużym biustem i pupą no ale fajnie to wygląda;D

dla mnie najbliżej tego ideału jest ta słynna dziewczyna z wąską talią..no ale nie zamierzam do takiego ideału dążyć bo z tym się trzeba już urodzić;-) poza tym ona jest chyba niska wiec te pięćdziesiąt pare w talii może mieć.
Ale figura super....
Ja mam dokładnie taki sam ideał kobiecego ciała. A to dziewczyna ma wręcz boskie ciało
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 09:30   #3679
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Tyłek kim fajnie wygląda w sukienkach czy dopasowanych jeansach..ale w bikini wygląda po prostu na wielki i nieproporcjonalny... jestem fanką jej pupy ale w bikini moim zdaniem wygląda niekorzystnie... ale jest jędrna i bez cellulitu.
Mi się jej tyłek nie podoba, jest za duży do jej figury

Generalnie mi podoba się figura klepsydra - krągły biust i tyłek, wcięcie w talii

Ja z glamshine miałam Moonlight beige i był ładny, bezowy

Też się zastanawiam, czy ta woda brzozowa nie wysuszy mi skóry, bo ją sie wciera, skoro ma tyle alko No, ale ponoć wzmacnia cebulki włosów.

Hmmm ... ledwo wstałam, a na 15 jade na imprezę pt "Im szybciej zaczniemy pić tym szybciej skonczymy" Planujemy od 15 do 22 (bo kumpel idzie do pracy jutro na rano)
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 09:38   #3680
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Tyłek kim fajnie wygląda w sukienkach czy dopasowanych jeansach..ale w bikini wygląda po prostu na wielki i nieproporcjonalny... jestem fanką jej pupy ale w bikini moim zdaniem wygląda niekorzystnie... ale jest jędrna i bez cellulitu.
Pocieszyłam się, że mam jednak mniejszy tyłek niż Kim.
Moim zdaniem ona wyglądała super z tym tyłkiem w bikini gdyby miała dłuższe nogi.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 09:42   #3681
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Pocieszyłam się, że mam jednak mniejszy tyłek niż Kim.
Moim zdaniem ona wyglądała super z tym tyłkiem w bikini gdyby miała dłuższe nogi.
Dokładnie. Już pisałam kilka razy, ze moim zdaniem wyglada jak taka kaczucha. Gdy ma obcasy wygląda zdecydowanie lepiej
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 09:44   #3682
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Miska fajnie masz co soboty imprezujesz mi sie zbliza sesja wiec weekend pod znakiem zakuwania

http://www.egotastic.com/image?path=...ini%20Pictures to cialo bedzie mnie motywowalo

no dziewczyny ide sie mierzyc i zaraz napisze wymiary

o nie przerazilam sie
kategorycznie sie odchudzam
waga 57 kg
wzrost 170 cm
udo 54
biust 88
talia 66
biodra 96
Vadi napisz mi jaki sa najlepsze cwiczenia na taki tluszczyc o jest po wewnetrznej stronie ud
__________________




Edytowane przez justyss
Czas edycji: 2009-01-24 o 09:50
justyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 09:44   #3683
daruniaa01
Wtajemniczenie
 
Avatar daruniaa01
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 081
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez UnbelievableGirl Pokaż wiadomość
hmm..to ile to ma %?
i skoro jest takie alkoholowe to nie niszczy włosów?
ale tego sie nie daje na wloski tylko na skore glowy
alkohol rozgrzewa i pobudza ukrwienie glowy i cebulki, najlepeij jeszcze maly masaz potem zrobic
daruniaa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 09:57   #3684
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez justyss Pokaż wiadomość
Vadi napisz mi jaki sa najlepsze cwiczenia na taki tluszczyc o jest po wewnetrznej stronie ud
przysiady, wykroki, wszystkie ćwiczenia, które angażują całe uda, wymachy nogami (leżysz np. na prawym boku i prawą nogę unosisz do góry), bieganie, pływanie, skakanka
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 10:02   #3685
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez daruniaa01 Pokaż wiadomość
ale tego sie nie daje na wloski tylko na skore glowy
alkohol rozgrzewa i pobudza ukrwienie glowy i cebulki, najlepeij jeszcze maly masaz potem zrobic
o tak, woda brzozowa jest dobra, swoją drogą mama mi opowiadała też tą historię,że wodę brzozową żule piją;-)

a ja mam jakiś preparat na porost włosów i się smaruję ale w sumie nie wierzę,że coś da...nazywa się Kamiwaza.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 10:07   #3686
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
o tak, woda brzozowa jest dobra, swoją drogą mama mi opowiadała też tą historię,że wodę brzozową żule piją;-)

a ja mam jakiś preparat na porost włosów i się smaruję ale w sumie nie wierzę,że coś da...nazywa się Kamiwaza.
Skoro tyle zuli ją pije, to jak mi zabraknie kiedyś alko to moze sie skuszę na nia
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 10:08   #3687
daruniaa01
Wtajemniczenie
 
Avatar daruniaa01
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 081
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
o tak, woda brzozowa jest dobra, swoją drogą mama mi opowiadała też tą historię,że wodę brzozową żule piją;-)

a ja mam jakiś preparat na porost włosów i się smaruję ale w sumie nie wierzę,że coś da...nazywa się Kamiwaza.
nie slyszalam....musze poczytac
jeszcze seboradin fioletowy na porost podobno dziala, ale kosztuje ok.15-20zl a taka woda tylko 3-4.... nie zaszkodzi sprobowac.
Mam w planach do wakacji sie z tym pobawic...i zobaczymy

Edit: ok, juz sie doedukowalam opis brzmi fajnie....tylko drogie troche...

Edytowane przez daruniaa01
Czas edycji: 2009-01-24 o 10:13
daruniaa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 10:09   #3688
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Ja dzwonów nie lubie, za to rurki uwielbiam i tylko takie nosze..
Mam białe i nosze zimą..ale zrobiły saię takie gowniane że ubiore raz a pozniej już wiszą na udach strasznie mnie to denerwuje,
i moje ukubione szare rurki z Pimkie czy jak to sie pisze..ciagle takie same nie rozciagają się.ale nie są az takie biodrówki..wogóle nie moge znalesc zadnyc takich niskich bodrówek..ehhh




Sliczne jej zdjęcia, bardzo ładna jest, sliczna figura..

Maja wymiary masz idealne.. ja to jakiś kloc jestem ;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 585926.jpg (53,8 KB, 99 załadowań)
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..

Edytowane przez justusia16
Czas edycji: 2009-01-24 o 10:14
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 10:10   #3689
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość



I od lutego zaczynam na pewno z Wami walkę o ładne ciałko.
Maja mogę zapytać jak będzie wyglądała Twoja walka ?



Cytat:
Napisane przez lil coco Pokaż wiadomość


własnie zmierzyłam, 46 w najgrubszym miejscu
zycie jest okrutne zazdroszczę Ci

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Maju, weź się proszę stuknij w czoło wymiary masz szczuplaka, naprawdę ja mam podobne przy 163 cm i ciągle słyszę, że mogłabym przytyć
też mam 163 i też mam podobne wymiary. No tylko w pasie więcej.
I tak sobie patrzyłam na Ciebie Maju[mam nadzieję że wybaczysz nie dobrej XS-ce] i powiem Ci że masz cudowne ciało,zwłaszcza nogi mi się podobają, bo takie długie i smukłe.
A skoro Ty jesteś tak dużo wyższa ode mnie i masz podobne wymiary,a w pasie to nawet mniejsze to ja...jestem wielorybem - i nie ma tu nawet miejsca na pocieszanie, bo to smutna prawda podobne wymiary a mniejszy wzrost = grubsza
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 10:18   #3690
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

A mnie sie w ogóle jej figura nie podoba
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...9&d=1232791856

jest za chuda i nogi ma jakies takie dziwne
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:20.