Panny Młode z Krakowa!!! - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-29, 15:24   #3901
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Czy ktoras z Was moze polecic jakas firme z cateringiem weselnym z Krakowa lub okolic?
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 22:13   #3902
Muirinn
Raczkowanie
 
Avatar Muirinn
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 267
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Odnośnie sklepów z butami - mam jedne buty z Akcesu (ale nie ślubne), sporo moich znajomych zamawiało stamtąd buty (bywa ruletka z zamówieniem - moje buty przyszły trochę inne niż zamawiałam). Powiem tak - ostatnio bardzo wywindowali ceny, nie wiem, na jakiej podstawie. Rozumiem troskę o materiały, ale wg mnie są o wiele za drogie (a w porównywalnej cenie można sprowadzić lepsze jakościowo buty z zagranicy).
Na pewno polecałabym Ci zajrzeć do Akcesu2 (teraz marka Sensatiano), Art Dance i tego sklepu na Krakowskiej (mają buty Kozdry) - ceny są normalniejsze
Dziękuję, @cornflower_girl! Bardzo mi pomogłaś z Akces2 - myślałam, że mają jakieś chwilowe problemy z domeną, a to inna marka!
Tak się właśnie zastanawiałam, co ma takiego Akces, że te buty są o 100-250 złotych droższe, niż w innych sklepach.
Byłam dziś w ArtDance na Karmelickiej - okazało się, że już nie robią butów, jedyne co, to sprzedają modele wystawowe (kilkanaście ślubnych par w dość dużych rozmiarach). Spytałam, czy współpracują z firmą z Mogilan - pani powiedziała, że to było bardzo dawno temu.
Jutro przejadę się do Akcesu i na Krakowską - zobaczymy, czy coś znajdę Akces2 muszę zostawić na 'przy okazji', bo to jednak kawał drogi.
Muirinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 23:28   #3903
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Muirinn Z nazwami Akces i Akces2 to nie było zbyt mądre posunięcie, bo obie firmy miały do siebie żale (bywał i czarny PR), do tego klienci myśleli, że to ta sama marka. Dlatego dobrze, że Akces2 się przemianował, ale jak widać - nie da się ich znaleźć po starej nazwie.

Co do Art Dance - łatwiej byłoby się dowiedzieć, od jakiego producenta są te ślubne buty i bezpośrednio u niego zamówić.

W sklepie na Krakowskiej powinny być buty również Akcesu2 (Sensatiano).

Możesz jeszcze sprawdzić sklep Spin na Mazowieckiej - http://www.spin-taniec.pl/- w większości buty pochodzą z Akcesu, ale widziałam również modele innych firm.

Jak coś, mogę podać Ci namiary na inne firmy, tyle że bez sklepów stacjonarnych w najbliższej okolicy.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 08:04   #3904
kajusiia_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: k. Kraków
Wiadomości: 175
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

cornflower_girl, 3 stycznia wybieram się w poszukiwaniu sukni - ślub 5 wrzesień
Szukam sukni, której cena nie rzuca na kolana. Zastanawiałam się również czy nie szyć, ale nie na św. Filipa.
Lepiej się umawiać ? To jest sobota, więc salony są krócej otwarte.
Które salony najlepiej odwiedzić, oprócz tych 4 które ostatnio odwiedziłaś?

Nie wiem na prawdę za co się zabrać

Jeszcze nie mamy nauk, u nas w Parafii były jesienią, kiedy mojego TŻ nie było Nie mam kiedy iść zapytać do kancelarii czy zrobiajakieś dodatkowe, ale na szczęście Ksiądz chodzi po Kolędzie
kajusiia_xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 08:47   #3905
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Muirinn, ja brałam ślub w sierpniu, miałam buty z byłego Akcesu2. Jestem osobą która generalnie nie chodzi w butach na obcasach, nie wytrzymuję w szpilkach dłużej niż może 3 - 4 godziny, a w dniu wesela chciałam mieć obcas stale na nodze, żeby nie niszczyć sukni. Buty zamawiałam w siedzibie firmy, były idealnie dopasowane, nigdzie mnie nie obtarły, wytrzymałam w nich całą noc - a miałam 6 cm obcas. Może nie są za piękne, bo umówmy się ich uroda jest specyficzna, ale w sumie niewiele je widać Także ja polecam. Na drugi dzień mnie nogi bolały, ale ze zmęczenia ogólnie a nie z powodu butów
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 08:54   #3906
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

No i w końcu wybraliśmy Szafrantu w Niepołomiach


Dziewczyny, a jakie macie zespoły? I ile mniej więcej płacicie? Bo chciałabym dobry zespół, nie chciałabym za bardzo na tym oszczędzać, bo wiem, jak ważny to element wesela...
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 09:52   #3907
itstoolatex3
Zakorzenienie
 
Avatar itstoolatex3
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego serce <3
Wiadomości: 28 892
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dziewczyny gdzie w Krakowie można kupić dobrą i nie za drogą wódkę na wesele ? Polecacie jakieś hurtownie ?
__________________
07.11.2015 - Żona
27.11.2016 - Mama

15.01.2021 - Aniołkowa Mama 🤍

itstoolatex3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-30, 13:42   #3908
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
No i w końcu wybraliśmy Szafrantu w Niepołomiach


Dziewczyny, a jakie macie zespoły? I ile mniej więcej płacicie? Bo chciałabym dobry zespół, nie chciałabym za bardzo na tym oszczędzać, bo wiem, jak ważny to element wesela...
My mamy zespol dreams z... Krosna płacimy im 4000 (w cene wliczaja sobie dojazd). Chłopaki naprawdę wymiataja. Ogólnie mój tz jest bardzo wymagający pod tym względem (chyba dlatego ze sam gra na kilku instrumentach i ma perfejcyjny sluch ), do każdego zespolu mial jakieś "ale". W sierpniu był na weselu kolegi i jak ich uslyszal to podszedł do nich i zapytal czy nie grają w Krakowie i powiedzieli ze mogą przyjechać to było jeszcze przed zareczynami. A później nie sluchalisny innych orkiestr. Od razu do nich zadzwonilismy




Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie w Krakowie można kupić dobrą i nie za drogą wódkę na wesele ? Polecacie jakieś hurtownie ?
My kupujemy Stocka w sellgrosie
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 14:35   #3909
itstoolatex3
Zakorzenienie
 
Avatar itstoolatex3
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego serce <3
Wiadomości: 28 892
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
My kupujemy Stocka w sellgrosie


można tam kupować bez karty ?
__________________
07.11.2015 - Żona
27.11.2016 - Mama

15.01.2021 - Aniołkowa Mama 🤍

itstoolatex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 15:09   #3910
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Nie można, trzeba mieć kartę...

Zaraz zobaczę ten Dreams
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 15:17   #3911
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
Nie można, trzeba mieć kartę...
Hurtownia Alti - nie trzeba mieć karty. Ceny porównywalne jak w Selgrosie (dla klientów nieposiadających koncesji).

Co do zespołu, sprawdź Obsesja Band. Grają w Małopolsce.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-30, 15:19   #3912
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
Nie można, trzeba mieć kartę...

Zaraz zobaczę ten Dreams
szczerze mówiąc na żywo grają dużo lepiej można posłuchać ich na próbach. .. ale to trochę daleko...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 15:21   #3913
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Widziałam ich, nie mają już prawie żadnych terminów nawet na 2016 Chyba są mocno oblegani.

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc na żywo grają dużo lepiej można posłuchać ich na próbach. .. ale to trochę daleko...
Już na demo brzmią świetnie Bardzo mi zależało na męskich wokalach, więc są idealni, zadzwonimy do nich
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 16:02   #3914
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
Widziałam ich, nie mają już prawie żadnych terminów nawet na 2016 Chyba są mocno oblegani.

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------



Już na demo brzmią świetnie Bardzo mi zależało na męskich wokalach, więc są idealni, zadzwonimy do nich
Powodzenia!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 20:28   #3915
ewcia1368
Zadomowienie
 
Avatar ewcia1368
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 483
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość

My kupujemy Stocka w sellgrosie
ile tam kosztuje stock?
ewcia1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 21:42   #3916
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

W tym momencie cos kolo 21 zł chyba. Ale my czekamy na promocje bo podobno dość często pojawiają się stocki w spoko cenie. Moja siostra rok temu kupowala za 19.60. Teraz ba pewno będzie droższy ale wtedy to tez była jedna z lepszych cen
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 08:36   #3917
ewcia1368
Zadomowienie
 
Avatar ewcia1368
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 483
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
W tym momencie cos kolo 21 zł chyba. Ale my czekamy na promocje bo podobno dość często pojawiają się stocki w spoko cenie. Moja siostra rok temu kupowala za 19.60. Teraz ba pewno będzie droższy ale wtedy to tez była jedna z lepszych cen
a nie orientujesz się czy dla osób z koncesją jest coś taniej?
ewcia1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 09:05   #3918
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Nie wiem niestety. Ale można zadzwonić i zapytać. Wiem ze w makro z koncesja jest taniej na pewno
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 09:41   #3919
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez ewcia1368 Pokaż wiadomość
a nie orientujesz się czy dla osób z koncesją jest coś taniej?
Jest. Przynajmniej tak było w zeszłym roku. Niższa cena jest też przy większym zamówieniu.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-31, 10:05   #3920
ewcia1368
Zadomowienie
 
Avatar ewcia1368
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 483
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Nie wiem niestety. Ale można zadzwonić i zapytać. Wiem ze w makro z koncesja jest taniej na pewno
Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Jest. Przynajmniej tak było w zeszłym roku. Niższa cena jest też przy większym zamówieniu.
dzięki dziewczyny
ewcia1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-01, 13:14   #3921
Muirinn
Raczkowanie
 
Avatar Muirinn
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 267
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez kajusiia_xd Pokaż wiadomość
cornflower_girl, 3 stycznia wybieram się w poszukiwaniu sukni - ślub 5 wrzesień
Szukam sukni, której cena nie rzuca na kolana. Zastanawiałam się również czy nie szyć, ale nie na św. Filipa.
Lepiej się umawiać ? To jest sobota, więc salony są krócej otwarte.
Które salony najlepiej odwiedzić, oprócz tych 4 które ostatnio odwiedziłaś?

Nie wiem na prawdę za co się zabrać
Też mam 5 września
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=46979028 #post46979028
Tutaj opisywałam moją pierwszą, prawdziwą wyprawę w poszukiwaniu sukni

Zdecydowanie warto się umawiać.
Większość salonów ma cały katalog ze zdjęciami w internecie, więc warto wynotować modele, które Ci się podobają. Niestety, ja bardzo często miałam tak, że model, który na zdjęciach prezentował się bardzo ładnie, w rzeczywistości już nie do końca do mnie przemawiał (np. koronka okazywała się brzydka 'na żywo').
Ja odwiedziłam dużą liczbę salonów w pewną sobotę - rano przeszłam się po kolei po wszystkich z pytaniem, czy mają dziś jakieś wolne terminy, żeby umówić się na przymiarkę. W niektórych mogli mnie przyjąć za godzinę-dwie, w innych od razu.

Jednak chyba najwygodniej wcześniej umówić się do kilku tych, na których najbardziej Ci zależy (np. znalazłaś w katalogu suknie, które najbardziej Ci się podobają), a wolny czas, jaki zostanie Ci pomiędzy tymi wizytami, przeznaczyć na odwiedzanie salonów, w których nie byłaś umówiona - np. w Pasażu Weneckim jest kilka salonów zaraz obok siebie i wtedy, kiedy ja tam byłam, we wszystkich można było z marszu przymierzać suknie. Nie wiem, jak jest teraz, kiedy weszła nowa kolekcja, ale wtedy było tam bardzo mało klientów.

Inna rada z mojego doświadczenia - jak już jakiś model wpadnie Ci w oko, przyjdź go niezobowiązująco przymierzyć jakiś czas później. Ja w ten sposób wyeliminowałam jedną suknię, która za pierwszym razem bardzo mi się spodobała, a za drugim doszłam do wniosku, że to jednak nie to


Dziewczyny - wielkie dzięki za porady w kwestii butów! Byłam w Akces i w Galerii Tańca na Krakowskiej.

W Akcesie trafiłam na dziewczynę, która zamawiała buty - mierzyła buty, wybierała kolory i materiały, obcasy itd. Czekałam tam dobre 20 minut, razem ze mną jeszcze 2 panie, które doszły później. Kiedy już przyszło do mnie, pani dała mi do zmierzenia model, który mi się podobał, w moim rozmiarze (ten sam model, tylko nie ślubne, bo w innym kolorze). Zmierzyłam, przemyślałam cenę (300zł za podstawowy model) i doszłam do wniosku, że cena jest trochę zbyt wygórowana w stosunku do wyglądu i wygody buta. Oczywiście nie odradzam nikomu - warto się przejść i zobaczyć samemu Trochę żałuję, że wszystkie te buty na wystawach są - jak suknie - w rozmiarach ~40-42.
36 z 8-9centymetrowym obcasem wygląda zupełnie inaczej, niż ten sam model w 40 z obcasem na 5-6cm.

W Galerii Tańca bardzo mi się podobało - byłam sama w sklepie (w międzyczasie przyszła tylko jedna osoba odebrać buty), pani sprzedawczyni była bardzo miła i pomocna - pokazała mi wszystkie materiały, modele, dała buty do przymierzenia.
Niestety, nie miała pełnego asortymentu, bo wszystkie buty z Sensatiano zawiozła dzień wcześniej do przemetkowania (przez tą zmianę nazwy z Akces2). Ucieszyłam się jednak, że nie będę musiała jechać do Mogilan, żeby je przymierzyć!
Zmierzyłam to, co było (buty Kozdry) - ceny w okolicach 240zł. Niestety, skórę i sztuczną skórę mają tylko w bieli; w śmietance tylko satynę (a ja się boję, że satynowe będą się strasznie brudzić, a i potem ich do niczego nie założę). Sensatiano ma do nich wrócić w ciągu tygodnia - ono ma dużo większy wybór materiałów i kolorów.

Mam w planach odwiedzić jeszcze sklep na Kasztanowej, ale od paru dni ich strona nie działa z powodu remanentu - nie wiem, czy to samo odnosi się do sklepu stacjonarnego
Muirinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-01, 17:56   #3922
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

mouirinn Masz rację, że satynowe buty mocno się brudzą. Przy jasnym materiale każde nadepnięcie czy czarne zarysowanie od męskich butów (niestety panowie nie zawsze oszczędzają damskie stopy).

Odnośnie bieli - jest możliwość zafarbowania obuwia - sam Akces tak ma; możesz popytać w innych firmach.
Ewentualnie można zastanowić się nad złotem/srebrem lub kolorowymi materiałami - też ciekawie wyglądają.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 19:42   #3923
Muirinn
Raczkowanie
 
Avatar Muirinn
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 267
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

kajusiia, pisałaś, że zależy Ci na czymś tanim - właśnie przejeżdżałam obok salonu Josephine na kolbego (obok nowego kleparza). Z ciekawości weszłam na ich stronę (licząc na to, że nie znajdę tam nic, co mi się spodoba, skoro swoją już mam ) i mają nową kolekcję za 1700-1900, a i kilkanaście modeli w wyprzedaży. Wydaje mi się, że warto zajrzeć
Muirinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 21:49   #3924
m4dziia
Raczkowanie
 
Avatar m4dziia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 408
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Hurtownia Alti - nie trzeba mieć karty. Ceny porównywalne jak w Selgrosie (dla klientów nieposiadających koncesji).

Co do zespołu, sprawdź Obsesja Band. Grają w Małopolsce.
My będziemy mieć ten zespół w sierpniu 2015
Jak tylko ich usłyszałam to nie chciałam już żadnego innego zespołu, rewelka
m4dziia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 19:12   #3925
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Nie wiem jak ceny w Krakowie z alkoholem ale ja kupowałam alkohol w Eurocashu w Tarnowie, stock w październiku za 20,60 zakupiliśmy i u nas nie wymagali karty



Co do męskich wokali ja polecam Espresso Music band demo naja średnie, ale na żywo - chcieliśmy dja a po paru piosenkach na weselu podeszlisny i zabraliśmy wizytówkę bawiliśmy sie z nimi dwa dni w 2013 i bylo to najlepsze wesele na jakim byliśmy nawet mieliśmy datę ślubu zmieniać bo,wstępnie nasz termin mieli zajęty
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 13:54   #3926
Bziuma
Zadomowienie
 
Avatar Bziuma
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 429
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Hurtownia Alti - nie trzeba mieć karty. Ceny porównywalne jak w Selgrosie (dla klientów nieposiadających koncesji).

Co do zespołu, sprawdź Obsesja Band. Grają w Małopolsce.
Cytat:
Napisane przez m4dziia Pokaż wiadomość
My będziemy mieć ten zespół w sierpniu 2015
Jak tylko ich usłyszałam to nie chciałam już żadnego innego zespołu, rewelka
My również będziemy mieć ten zespół
__________________
Razem : 13.04.2007 ( 13 w piątek )
Zaręczyny: 13.04.2012 ( 13 w piątek )
Ślub: 13.06.2015
Bziuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 19:09   #3927
VinVinara
Zakorzenienie
 
Avatar VinVinara
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 9 631
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dziewczyny, a ile placicie za orkiestre?
__________________
Bo w życiu trzeba iść do przodu, nie oglądać się za siebie, nie potykać się o własne błędy. Po prostu iść
VinVinara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 21:29   #3928
m4dziia
Raczkowanie
 
Avatar m4dziia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 408
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez VinVinara Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ile placicie za orkiestre?
Trochę dużo bo 6000zł ale wydaje mi się, że za zespół, który gra na żywo warto
m4dziia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 21:53   #3929
VinVinara
Zakorzenienie
 
Avatar VinVinara
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 9 631
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Miał ktoś do czynienia z cateringiem Jurek z Mogilan?
__________________
Bo w życiu trzeba iść do przodu, nie oglądać się za siebie, nie potykać się o własne błędy. Po prostu iść
VinVinara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 22:24   #3930
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez VinVinara Pokaż wiadomość
Miał ktoś do czynienia z cateringiem Jurek z Mogilan?
Moja koleżanka była u nich na weselu, mówiła, że dobre jedzenie, oryginale, ciekawie podane, była zadowolona.
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-01 14:48:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.