WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-12-08, 15:24   #2791
Julkakulkaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 758
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Neitka - je¶li Twoja teoria jest prawdziwa to bardzo siê cieszê i czekam na sprint w³osowy u siebie Wczoraj przy wieczornym czesaniu wypad³o mi tylko 5 w³osów Niestety, podczas mycia Stieproxem i wcieraniu Dermeny tracê ich wci±¿ sporo, ale liczê, ¿e z czasem bêdzie tego mniej, jak cebulki siê wzmocni±. W ogóle Stieprox jest strasznie nieekonomiczny - za buteleczkê 100 ml zap³aci³am 50 z³, starczy pewnie na miesi±c, w dodatku jest na receptê... Sk±d ja wezmê kolejn±? Nie chce mi siê za miesi±c znowu prywatnie i¶æ do lekarza. Odzyskam w³osy - stracê pieni±dze
Julkakulkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-08, 18:03   #2792
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 15 914
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

50 Z£ za Stieprox? matko, ja p³ace 35
gosiaczek6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-08, 19:38   #2793
Julkakulkaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 758
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Poka¿ wiadomo¶æ
50 Z£ za Stieprox? matko, ja p³ace 35
Gdzie??? Ja kupi³am w Superpharmie i dosta³am 10 z³ w kuponie, wiêc w sumie niby 40 z³... Co nie zmienia faktu ¿e du¿o jak na miesi±c stosowania
Julkakulkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-08, 19:50   #2794
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 15 914
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

ja kupuje w aptece Alba
gosiaczek6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-08, 22:05   #2795
pannanikt3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 64
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez bajeczka000 Poka¿ wiadomo¶æ
S³ysza³am o brwiach i rzêsach ale o ow³osieniu intymnym nie (chocia¿ pewnie nie jest to niemozliwe)
Wypadanie rzês te¿ w ostatnich dniach zauwa¿y³am. :/
Suplementacjê ¿elaza zaczê³am w zesz³ym tygodniu, od niedzieli za¿ywam ju¿ lek na receptê - Hemofer. Oczywi¶cie bardzo dbam o dietê. Jest to za krótki okres czasu, wiêc w³osy dalej ci±gn± siê jak u lalki. Ju¿ mam tego do¶æ, a bojê siê, ¿e to wypadanie w³osów, brwi, rzês nie jest spowodowane tylko niedoborem ¿elaza...
pannanikt3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-09, 07:20   #2796
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez pannanikt3 Poka¿ wiadomo¶æ
Wypadanie rzês te¿ w ostatnich dniach zauwa¿y³am. :/
Suplementacjê ¿elaza zaczê³am w zesz³ym tygodniu, od niedzieli za¿ywam ju¿ lek na receptê - Hemofer. Oczywi¶cie bardzo dbam o dietê. Jest to za krótki okres czasu, wiêc w³osy dalej ci±gn± siê jak u lalki. Ju¿ mam tego do¶æ, a bojê siê, ¿e to wypadanie w³osów, brwi, rzês nie jest spowodowane tylko niedoborem ¿elaza...
Leczenie anemii trwa do¶æ d³ugo, ja leczy³am ponad pó³ roku. Niedawno mia³am nawrót.
Najlepszym lekiem (poleconym mi tutaj) jest Chella-ferr z Olimp, po miesi±cu by³a znaczna poprawa w sk³adzie z witaminami C, B6, B12 i kwasem foliowym.

Czy lekarz kaza³ Ci braæ tak¿e kwas foliowy i wit C? Bierzesz mo¿e antykoncepcjê?
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamiêci legnie rok
Serce mnie nie boli, rêce ci±gle zdolne do po¶wiêceñ s±
Oczy trochê senne, wszystkie moje drogi wiod± w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-09, 19:07   #2797
pannanikt3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 64
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Nie biorê antykoncepcji. Lekarz kaza³ braæ do tego Witaminum B Complex.
I przez pó³ roku tak intensywnie wypada³y Ci w³osy? Czy te wszystkie od¿ywki, szampony, wcierki bêd± bezskuteczne dopóki poziom ¿elaza sie nie unormuje?
pannanikt3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 19:21   #2798
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez pannanikt3 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie biorê antykoncepcji. Lekarz kaza³ braæ do tego Witaminum B Complex.
I przez pó³ roku tak intensywnie wypada³y Ci w³osy? Czy te wszystkie od¿ywki, szampony, wcierki bêd± bezskuteczne dopóki poziom ¿elaza sie nie unormuje?
Nie odstawi³am kosmetyków wiêc nie wiem... Intensywnie wypada³y, by³am wiecznie zmêczona i ¶pi±ca
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamiêci legnie rok
Serce mnie nie boli, rêce ci±gle zdolne do po¶wiêceñ s±
Oczy trochê senne, wszystkie moje drogi wiod± w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-12, 13:06   #2799
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 929
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Stosujecie jakie¶ domowe maski na wypadanie w³osów?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-12, 14:53   #2800
kenio26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: :)
Wiadomo¶ci: 892
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Do³±czam i ja
Niestety moje w³osy s± strasznie s³abe...Zreszt± od zawsze mia³am cienkie,ale teraz po braniu leków wypadaj± mi gar¶ciami plus zima to ju¿ w ogóle.

Chcê kupiæ jakie¶ proszki na wypadanie w³osów,ale nie mam zielonego pojêcia jakie.

Co do maseczek- Copykat to mia³am maseczkê Wax do w³osów s³abych ze sk³onno¶ci± do wypadania i moja fryzjerka by³a pod wra¿eniem,bo normalnie nowe w³osy mi ros³y.By³a super,ale zmieni³am na Wax do w³osów suchych i zniszczonych.
__________________
Jestem kobiet±,a w nicku nie jest podany mój wiek()

Odwyk kosmetyczny od jutra
kenio26 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-12, 23:34   #2801
madzioreck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2
GG do madzioreck
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Dziewczyny, przepraszam, je¶li wyskoczê z durnym pytaniem, ale... jak stwierdziæ, czy w³osy wypadaj± nadmiernie, czy w normie? Tzn. wiem, ¿e je¶li wypadaj±, jak tu piszecie, pasmami, gar¶ciami, to co¶ jest nie tak, ale... to mo¿e napiszê, jak to jest ze mn±. Otó¿ zawsze wypada³o mi sporo w³osów, tak ju¿ mam, ale zawsze mam te¿ mnóstwo takich krótszych (ni¿ podstawowa d³ugo¶æ) w³osków. Tak jest odk±d pamiêtam, nie zauwa¿a³am ¿adnego przerzedzania ani nic w tym rodzaju. Zreszt± "k³±b" z w³osów do pasa czêsto okazywa³ siê byc 30 sztukami Od zawsze równie¿ mam wiecznie uk³aczone ubrania, szaliki, a i z pod³ogi by³o co zbieraæ, jak przejecha³am dywany mokr± ¶cierk±. Ale od jakiego¶ czasu albo co¶ jest nie tak, albo ja zaczynam mieæ schizê od czytania ró¿nych rzeczy. Miesi±c temu ¶ciê³am w³osy z takich do pasa na tzw. boba, i kurcze nijak nie jestem w stanie ich policzyæ... d³ugie po prostu po wyczesaniu zaplata³am w warkocz, po dobie rozplata³am, wyczesywa³am znów i liczy³am (ze 2 mies. temu - ok. 80 szt.) A teraz... jak mam to policzyæ? W³osy s± za krótkie, ¿eby zwi±zaæ, nie mam wiêc kontroli nad tym, ile ich wypada i spada gdzie¶ na ziemiê. No po prostu nie umiem stwierdziæ, czy wypadaj±, czy nie Nie ma mowy o ¿adnych gar¶ciach, pasmach, zatkanym odp³ywie w wannie, ale te¿ na skutek tego ¿e zosta³a mi 1/4 d³ugo¶ci, nie mam rozeznania, ile powinno tego byæ przynajmniej na oko. Czasem jak poci±gnê delikatnie czy wcieram co¶ tam po myciu, na palcach zostaje 5-10 w³osów, a czasem kilka takich prób - i nic albo 1, 2. Przy myciu wypad³o mi dzi¶ ko³o 80 w³osów (policzy³am tylko te przy rozczesaniu, bo nie wiem jak z³apaæ te, które polecia³y do wanny, ale nie by³o ich jakos du¿o), ale te¿ ponad dobê siê nie czesa³am. By³y trochê ju¿ t³uste.
Stresów wiêkszych brak (wiêkszych ni¿ zwykle bo ja ogólnie nerwus i wra¿liwiec jestem ), w kwietniu odstawi³am tabletki anty, i od kwietnia te¿ by³am na diecie bia³kowej i schud³am prawie 30kg. Na wszelki wypadek zakupi³am sobie Vitapil i wit. A+E, ale moze w ogóle niepotrzebnie zawracam sobie i Wam tym g³owê i tylko panikujê?
madzioreck jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 12:45   #2802
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 444
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

u mnie ciut ciut lepiej (tfu, tfu ¿eby nie zapeszyæ)
ale nie ³udzê siê, ¿e tak bêdzie zawsze niedawno wypada³y mi ca³ymi pasmami a teraz znowu siê uspokoi³y i tak w kó³ko.....
Bejjka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-14, 22:40   #2803
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

A ja sie zastanawiam czy kupic Inneov czy Oenobiol.

No a w przyszlym roku chyba udam sie na mezoterapie.
__________________
ewakuacja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-15, 08:52   #2804
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Madzioreck, ja te¿ zawsze tak mia³am, ¿e nawet w okresach kiedy by³o lepiej to wypada³o mi wiêcej w³osów ni¿ innym. Widocznie taka nasza charakterystyka. Nie przejmuj siê. Jak mówisz nie masz przerzedzeñ wiêc pewnie tak ma byæ i tyle. Od¿ywiaj siê zdrowo, nie stresuj, powinno byæ ok. Jak masy czas wcieraæ to polecam Ci te¿ wodê brzozow±.
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-16, 15:35   #2805
Fas0lka
Raczkowanie
 
Avatar Fas0lka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 354
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

My¶licie, ¿e obciêcie w³osów zmniejszy ich wypadanie? Stosowa³am ju¿ przeró¿nego rodzaju maski, wcierki, by³am u dermatologa te¿ dosta³am wcierkê, szampon i Merz Specjal do ³ykania i nic. Obecnie moje w³osy s± trochê za zapiêcie stanika i zastanawiam siê czy to mo¿e byæ te¿ przyczyn±?
__________________
Zaryzykuj, aby zyc, jak w marzeniach.
Fas0lka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-17, 15:14   #2806
lolita_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Problem z wypadaniem w³osów mam od kilkunastu lat, dwa lata temu zaczê³am u¿ywaæ szamponu Dr. Hoting Activ F, do niego stosowa³am do kupienia w aptece tonik lonson, lokson czy jako¶ tak 2%, po pó³ roku moje w³osy by³y grube jak szczecina, twarde i mocne, co stworzy³o efekt, ¿e wydaj± siê gêstsze. Jak widaæ na efekty niektórych preparatów trzeba trochê poczekaæ, ale cierpliwo¶æ wynagradza. W koñcu mogê bez obaw, ¿e bêd± wypadaæ, zapu¶ciæ swoje k³aki
lolita_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-19, 09:17   #2807
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Fas0lka Poka¿ wiadomo¶æ
My¶licie, ¿e obciêcie w³osów zmniejszy ich wypadanie? Stosowa³am ju¿ przeró¿nego rodzaju maski, wcierki, by³am u dermatologa te¿ dosta³am wcierkê, szampon i Merz Specjal do ³ykania i nic. Obecnie moje w³osy s± trochê za zapiêcie stanika i zastanawiam siê czy to mo¿e byæ te¿ przyczyn±?
Obciêcie w³osów nie zmniejszy wypadania. Prawid³owo siê od¿ywiasz?
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-19, 13:26   #2808
Fas0lka
Raczkowanie
 
Avatar Fas0lka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 354
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Poka¿ wiadomo¶æ
Obciêcie w³osów nie zmniejszy wypadania. Prawid³owo siê od¿ywiasz?
My¶lê, ¿e tak, dodatkowo za¿ywam suplementy ale to nic nie daje. Zarejestrowa³am siê poraz kolejny do dermatologa ale termin dopiero 13 stycznia a do tego czasu ju¿ mi chyba nic nie zostanie. Nigdy nie by³o tak ¼le..
__________________
Zaryzykuj, aby zyc, jak w marzeniach.
Fas0lka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-20, 10:14   #2809
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Nie przejmuj siê. Mi wypadaj± w³osy ju¿ bardzo d³ugo, a jako¶ jeszcze trochê mi ich zosta³o
Dziewczyny, mog³abym Was prosiæ o klikniêcie w mój anio³kowy baner?
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 15:14   #2810
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Zakupilam sobie szampon Vichy z aminexilem, ponoc super. Ale zobaczymy.
__________________
ewakuacja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:03   #2811
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Mia³am ten Vichy z aminexilem, nie umiem powiedzieæ na ile pomóg³ sam szampon, ale po pewnym czasie w³osy przesta³y wypadaæ Tak¿e tego Ci ¿yczê.
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-21, 06:37   #2812
Snufki
Rozeznanie
 
Avatar Snufki
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 758
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez ewakuacja Poka¿ wiadomo¶æ
Zakupilam sobie szampon Vichy z aminexilem, ponoc super. Ale zobaczymy.
Ja mia³am ampu³ki, nie powiem, ¿eby mnie powali³y na kolana...
Snufki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-21, 14:07   #2813
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Chcia³am siê przywitaæ
My¶la³am, ze nigdy nie bêdê musia³a siê udzielaæ w tym w±tku
Jednak...i mnie dopad³o okropne wypadanie w³osów
Zaczê³am od grudnia kuracjê, czekam na pierwsze efekty i wiem, ¿e jeszcze trochê sobie poczekam...
Jednak w trakcie poudzielam siê tutaj i mo¿e dowiem siê jeszcze co¶ ciekawego, co bêdzie mog³o mi pomóc

Wypada ich tyle, ¿e odp³yw w wannie zatyka siê tak, ¿e woda nie sp³ywa Dos³ownie jakby korek by³...tyle ich jest
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczê¶liwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybra³am kusz±c± Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-22, 19:22   #2814
Fas0lka
Raczkowanie
 
Avatar Fas0lka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 354
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

A jednak ¶ciê³am w³osy, z d³ugo¶ci do pasa na boba i powiem wam, ¿e jest ró¿nica - wczoraj przy myciu+czesaniu wypad³o mi 534, powiedzia³am sobie, ¿e to koniec. Posz³am do dermatologa, dosta³am 2 wcierki, szampon i merz specjal. Dzi¶ ¶ciê³am w³osy - 18, s³ownie osiemna¶cie mi wypad³o Dzi¶ zaczê³am kuracjê i mam nadziejê, ¿e raz na zawsze pozbêdê siê tego problemu
__________________
Zaryzykuj, aby zyc, jak w marzeniach.
Fas0lka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-23, 23:54   #2815
megiiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Hej wszystkim

D³ugo mnie tu ju¿ nie by³o..
Mi w³osy wypada³y strasznie, coraz bardziej sie tym martwi³am, porobi³am badania na ¿elazo itp, zaczê³am sobie wmawiaæ ze mam objay praktycznie ka¿dej choroby.. wszystko przez w³osy

i wiecie co?

da³am sobie z tym spokój, tzn nie przesta³am dbaæ o w³osy ale bez przesady, nie licze juz wypadajacych w³osów a w³osy zostaj± na g³owie

te nasze obsesyjne dbanie o w³osy jest chyba jedna z wiekszych przyczyn wypadania- dbamy, dbamy, dbamy, efektów nie ma- wpadamy w depresje wrêcz- stres, w³oski lec±.

ja generalnie chwilowo jestem zadowolona ze swoich w³osków- mam krótkie, ale ³adniejszych jeszcze nie mia³am, zagê¶ci³y sie, jest ich wiêcej. Prawdopodobnie wiêkszosc z was ma o wiele ³adniejsze, ale ciesze sie z tego co mam, bo zawsze mia³am w³osy okropne

no i u¿ywam dalej ampu³ek z aminexilem- dla mnie bomba

od³o¿y³am tabletki anty ju¿ 3 miesiace temu i chcia³abym wreszcie zrobiæ badania hormonalne czy mo¿ecie podpowiedziec jakie zrobiæ najpierw zeby sie za bardzo nie zrujnowac? po przestaniu brania anty okropnie mi sie pogorszy³a cera a tak bym chcia³a juz do nich nigdy nie wracac

Weso³ych ¦wi±t wszystkim i niech w³os bêdzie z nami !
__________________
megiiii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-25, 10:59   #2816
aduskaxdxd
Raczkowanie
 
Avatar aduskaxdxd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Devon
Wiadomo¶ci: 473
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Witam ! ja pisze z takim pytaniem czy która¶ z Was stosowa³a mo¿e AMPU£KI RADICAL Z INULIN¡, PLACENTE MIL MIL ? zastanawiam siê w³a¶nie nad kupnem, ale nie wiem które ampu³ki wybraæ, gdy¿ w³osy wypadaj± mi gar¶ciami i próbuje siê jako¶ ratowaæ ..
__________________
"We can live without religion and meditation, but we cannot survive without human affection"
aduskaxdxd jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-25, 23:07   #2817
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 2 647
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Dziewczny a co sadzicie o szamponach i odzywkach Joanny z serii Rzepa? Na KWC jest dosc duzo pozytywnych opinii, moze warto sprobowac (?) A Wy co sadzicie? Miala ktoras z Was z tym stycznosc?
__________________

Agaciok xD jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-26, 10:03   #2818
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczny a co sadzicie o szamponach i odzywkach Joanny z serii Rzepa? Na KWC jest dosc duzo pozytywnych opinii, moze warto sprobowac (?) A Wy co sadzicie? Miala ktoras z Was z tym stycznosc?
Nie powinny zaszkodziæ a mog± pomóc
Ja dzi¶ zaczynam mieæ do czynienia...z naturalnym sokiem z czarnej rzepki
Dzi¶ wyciskam swój pierwszy sok...zobaczymy jakie bêd± efekty
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczê¶liwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybra³am kusz±c± Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-26, 10:07   #2819
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Agaciok, u¿ywa³am kiedy¶ szamponu Joanny z czarn± rzep±. Wydaje mi siê, ¿e one pomagaj±, ale trzeba trochê poczekaæ na efekty.
Indios Bravos, ja mia³am zamiar stosowaæ sok z czarnej rzepy co kilka dni, ale jako¶ zapomnia³am ju¿ o tym nieca³y miesi±c temu.
Trochê jest zachodu z rzepk±, najpierw szukanie sklepu w którym bêdzie, a potem wyciskanie... Ale my¶lê, ¿e dzia³a.
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-26, 12:25   #2820
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

A ja nadal tu tkwie i tkwie... Podciê³am w³osy jeszcze bardziej. Teraz s± tak krótkie jak nigdy w ¿yciu, a mimo to w wannie zbieram kilogramami Przesta³am stosowaæ cokolwiek, bo i tak nic nie pomaga³o. Najgorsze jest to, ¿e strasznie t³u¶ci mi siê skóra g³owy. Powiedzmy, ¿e umyjê w³osy o 12, a przed pój¶ciem spaæ ju¿ czujê, ¿e s± t³uste. A z racji, ¿e za du¿o ich nie ma jest to tym bardziej wyczuwalne. I jeszcze ten cholerny ³upie¿. Jak przejadê po skórze paznokciami, to zawsze zostaj± mi takie bia³e ³uski. Nic na ten ³upie¿ nie pomaga...
__________________

tyneczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.