wrosty po depilacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-04, 10:50   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

wrosty po depilacji


mam pytanie: co robić aby ich uniknać. czy to jest indywidualna skłaonność i dalczego właściwie tak sie dzieje. Usuwam włosy na nogach depilatorem i odkąd zaczęłam to robić włoski zaczęły mi wrastać w skórę. Mimo iż robiłam to zawsze po kąpieli, kiedy skóra była odpowiedni zmiękczona. Staram się je jakoś powyciagać, ale są potem bardzo brzydkie ranki, bo wrastaja dość głęboko.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-04, 10:50   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
wrosty po depilacji

mam pytanie: co robić aby ich uniknać. czy to jest indywidualna skłaonność i dalczego właściwie tak sie dzieje. Usuwam włosy na nogach depilatorem i odkąd zaczęłam to robić włoski zaczęły mi wrastać w skórę. Mimo iż robiłam to zawsze po kąpieli, kiedy skóra była odpowiedni zmiękczona. Staram się je jakoś powyciagać, ale są potem bardzo brzydkie ranki, bo wrastaja dość głęboko.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-04, 11:37   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wrosty po depilacji

Kilka dobrych lat stosowałam depilator elektryczny.Skutek był taki że miałam nie tylko wrastające włoski ale też obrzydliwe pryszcze na nogach!! W lecie...lepiej nie mówić!!Wyciskanie tylko pogorszyło sprawę,więc najpierw pozbyłam się depilatora(teraz golę) a potem usunęłam wszystkie wrastające włoski igłą . Mama poradziła mi też abym kremowała nóżki kremem Penaten(taki dla niemowląt). Wszystko znikneło po pewnym czasie....
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-04, 11:37   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wrosty po depilacji

Kilka dobrych lat stosowałam depilator elektryczny.Skutek był taki że miałam nie tylko wrastające włoski ale też obrzydliwe pryszcze na nogach!! W lecie...lepiej nie mówić!!Wyciskanie tylko pogorszyło sprawę,więc najpierw pozbyłam się depilatora(teraz golę) a potem usunęłam wszystkie wrastające włoski igłą . Mama poradziła mi też abym kremowała nóżki kremem Penaten(taki dla niemowląt). Wszystko znikneło po pewnym czasie....
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 11:26   #5
niusia5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 8
Dot.: wrosty po depilacji

Ja też tak mam ...........niestety ... i niemoge się tego pozbyc ....a najgorsze są te ranki .... próbowałam juz różnych maści i kremów i nic niestety nie pomaga .....a tu lato ..... przecież nie bede chodzic caly czas w długich spodniach ..... na dodatek mam jakąś manię że wszyscy się patrza na moje nogi
niusia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 12:53   #6
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: wrosty po depilacji

Nie wiem co ci poradzic.Ja takiego problemy na cale szczescie nie mam.Chociaz wszystko co zle do mnie sie czepia.Moze rob sobie jakies peelingi.Naprzyklad kawowe? One silnie zluszczaja naskorek,skora staje sie ciensza i wloski nie wrastają.
Mojej kolezance pomogl.Gdzisz znajdziesz przepis na taki peeling.Ja bym ci radzila przynajmniej narazie nie dodawac do niego soli.Bedzie strasznie pieklo.
Mam nadzieje,ze jakos uporasz sie z tym problem.Trzymam kciuki.
Ja nie wiem,ale moze sa jakies kremy??Zmiekczajace skore?Nigdy nie stosowalam,jedyne co przychodzi mi do glowy to wlasnie peeling.Sprobuj.
A i chyba bedziesz musiala go powtarzac dosc czesto zebys mogla zobaczyc zadawalajace cie rezultaty.
Ten peeling jesli nie pomoze to tez nie powinien zaszkodzic.Przynajmnie skora stanie sie delikatniejszza.

Pozdrawiam
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:41.