Czystość - co sądzicie ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-15, 09:39   #31
katzet
Raczkowanie
 
Avatar katzet
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 141
Dot.: Czystość - co sądzicie ?

...

Edytowane przez katzet
Czas edycji: 2014-05-14 o 22:27
katzet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 13:09   #32
nariatka
Raczkowanie
 
Avatar nariatka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 266
Dot.: Czystość - co sądzicie ?

Cytat:
Napisane przez katzet Pokaż wiadomość
ehhh... dziwnie sie ta dyskusja potoczyła... bo caly czas dzwieczyny rozwodzily sie nad tym czy "czystosc" to wlasciwe slowo i mowily ze seksem sie nie brzydza. Ale to nie wyniknelo z wypowiedzi Wanilli- niefortunna nazwa, ot co. Ona wcale nie powiedziala, ze nie powinno sie uprawiac seksu przed slubem!

a poza tym tylko pozazdrościć Wam dziewczyny, że macie tak dojrzałych partnerów i same jesteście tak dojrzałe, że przyjemność płynąca z seksu nie przyćmiewa Wam ani trochę osoby partnera. Przecież nie czarujmy się, ja bardzo często mam ochotę na seks tylko dla tej przyjemności a nie dla wspólnego unoszenia się w przestworzach uczucia seks to przeciez nie zawsze mistyczne przeżycia
owszem masz racje, ale ja zrozumialam wypowiedz autorki watku, ze seks nie daje mozliwosci dokladnego poznania sie wzajemnie przez partnerow. Owszem czasami to jest prawda jak chodzi o jakeis szybkie numerki jednak niezawsze tak jest. I z tym wlansie sie z autorka watku nei zgadzam.
__________________
~~ Szczęśliwa że z Tobą ~~

nariatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 22:02   #33
korin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 318
Dot.: Czystość - co sądzicie ?

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Być czystym czy nie byc czystym? oto jest pytanie!

Ja tam jestem brudna jak diabli, i bardzo mi to odpowiada
fe marsz pod prysznic!

Cytat:
Napisane przez Wannilia Pokaż wiadomość
Tak w sumie jestem zasmucona, że tak na mnie napadacie.
Więcej tu już nie przyjdę.
Skoro nie można z wami normalnie porozmawiać, tylko jest się napadniętym i wyśmianym .
Było miło przez ten krótki czas. Żegnam
Zakłądając topic trzeba się z tym liczyc że ktoś może się nie zgadzac i nic w tym niezwykłego.

Cytat:
Napisane przez katzet Pokaż wiadomość
ehhh... dziwnie sie ta dyskusja potoczyła... bo caly czas dzwieczyny rozwodzily sie nad tym czy "czystosc" to wlasciwe slowo i mowily ze seksem sie nie brzydza. Ale to nie wyniknelo z wypowiedzi Wanilli- niefortunna nazwa, ot co. Ona wcale nie powiedziala, ze nie powinno sie uprawiac seksu przed slubem!

a poza tym tylko pozazdrościć Wam dziewczyny, że macie tak dojrzałych partnerów i same jesteście tak dojrzałe, że przyjemność płynąca z seksu nie przyćmiewa Wam ani trochę osoby partnera. Przecież nie czarujmy się, ja bardzo często mam ochotę na seks tylko dla tej przyjemności a nie dla wspólnego unoszenia się w przestworzach uczucia seks to przeciez nie zawsze mistyczne przeżycia
A ja jakoś nadal tego nie rozumiem co ma sex lub jego brak do poznawania partnera? Chyba że chodzi a takie łóżkowe poznawianie tzn co kto lubi. Dla mnie sex to coś przy okazji tak jak i wspólne spacery itd nie rozumiem jaki to ma wpływ na odbieranie/poznawanie drugiej osoby.
korin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 08:47   #34
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Czystość - co sądzicie ?

Cytat:
Napisane przez korin Pokaż wiadomość
fe marsz pod prysznic!



Zakłądając topic trzeba się z tym liczyc że ktoś może się nie zgadzac i nic w tym niezwykłego.



A ja jakoś nadal tego nie rozumiem co ma sex lub jego brak do poznawania partnera? Chyba że chodzi a takie łóżkowe poznawianie tzn co kto lubi. Dla mnie sex to coś przy okazji tak jak i wspólne spacery itd nie rozumiem jaki to ma wpływ na odbieranie/poznawanie drugiej osoby.
myślę,że Wanillii nie chodziło o to czy ktoś się z nią zgodził czy nie.
Mysle,ze chodzi o to jak niektóre osoby wyrazają swoje poglądy tzn. przez sarkazm, cynizm, ostra ironię. To faktycznie nie sprzyja dyskusji.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 18:04   #35
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Czystość - co sądzicie ?

Ja zainspirowana tym watkiem, zrobilam test i zapytalam mojego tz'ta czy nie uwaza, ze powinnismy byc moze ograniczyc nasze kontakty intymne dla lepszego poznania sie...Musze przyznac, ze ciezko mi opisac jego mine, ktora byla czyms pomiedzy ale popatrzyl na mnie czule i zapytal delikatnie "Mialas ciezki tydzien, prawda? Moze wez sobie dzisiaj goraca kapiel a ja zrobie kolacje, dobrze?"....To by bylo na tyle...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 19:19   #36
korin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 318
Dot.: Czystość - co sądzicie ?

Też mojego zapytam, bo myśle że zrobi naprawde świetną mine. Tylko muszę sie jakoś nastawic odpowiednio żeby odrazu nie wybuchną śmiechem
korin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.