Wycofywane zapachy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-18, 15:30   #301
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Wycofywane zapachy

Cytat:
Napisane przez Julie_K Pokaż wiadomość
Kur*****, czytam wiadomości w tym stylu i wściekłość mnie ogarnia, wycofują najlepsze zapachy, to co zostaje przechodzi reformulację i w efekcie zostaniemy z masą bezpłciowych i bezcharakternych zapachów...
trudno sie nie zgodzic
zawsze z drzeniem serca zagladam na ten watek. i z przykroscia stwierdzam, ze sporo sposrod moich wieloletnich ulubiencow trafilo juz na liste 'do lamusa'
to straszne i frustrujace, ze same perfumy, ich zapach, jakosc i moc najmniej sie licza dla 'decydentow'
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 18:30   #302
Julie_K
Wtajemniczenie
 
Avatar Julie_K
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 430
Dot.: Wycofywane zapachy

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
trudno sie nie zgodzic
zawsze z drzeniem serca zagladam na ten watek. i z przykroscia stwierdzam, ze sporo sposrod moich wieloletnich ulubiencow trafilo juz na liste 'do lamusa'
to straszne i frustrujace, ze same perfumy, ich zapach, jakosc i moc najmniej sie licza dla 'decydentow'
Dokładnie...Ja też widząc ten wątek na górze zastanawiam się co tym razem wyczytam i oby nie o żadnym z moich ulubieńców...Innocenta mam prawie pełną pięćdziesiątkę i balsam, ale chyba pomyślę o zapasie...W ten sposób zamiast realizować listę wish zaopatruję się niemal wciąż w duble tego, co wycofują...

Właśnie, i pytanie co się dla nich liczy...Mam wrażenie, że ludzie, którzy o tym decydują chcą zupełnie pozbawić kobiety gustu i wmówić im, że to co przeciętne lub wręcz słabe jest dobre...
__________________
19.09.2015r.

Edytowane przez Julie_K
Czas edycji: 2011-09-18 o 18:32 Powód: dopisek
Julie_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 22:55   #303
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Wycofywane zapachy

Cytat:
Napisane przez Julie_K Pokaż wiadomość
Dokładnie...Ja też widząc ten wątek na górze zastanawiam się co tym razem wyczytam i oby nie o żadnym z moich ulubieńców...Innocenta mam prawie pełną pięćdziesiątkę i balsam, ale chyba pomyślę o zapasie...W ten sposób zamiast realizować listę wish zaopatruję się niemal wciąż w duble tego, co wycofują...

Właśnie, i pytanie co się dla nich liczy...Mam wrażenie, że ludzie, którzy o tym decydują chcą zupełnie pozbawić kobiety gustu i wmówić im, że to co przeciętne lub wręcz słabe jest dobre...
Julie, powiem Ci, ze sama zastanawiam się, o co chodzi... Czy to możliwe, że ludzie w perfumeriach selektywnych kupują tylko zapachy "lekkie łatwe i przyjemne"?
Jeżeli tak, to dlaczego? Przecież to niemożliwe, żeby ludzkość zmieniała się aż tak bardzo. Widzę na co dzień interesujące, niebanalne kobiety. Czy to znaczy, że zmysł węchu zanika i ta potrzeba bycia "jakąś" nie obejmuje zapachów? Czy raczej coraz większa dostepność perfum niszowych sprawia, że osoby szukające zapachów niebanalnych migrują w stronę perfum spoza głównego nurtu?
Przeciez kiedyś w Sephorach można było kupić Black Cashmere, Feminite du Bois, Organzę Indecence, Theoremę, Le Feu i inne zapachy odstające od głównego, landrynkowego trendu.

Trochę biadolę. Ale to, co ostatnio zrobiło Chanel pozbawiło mnie na jakiś czas dystansu i spokoju.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 23:36   #304
Julie_K
Wtajemniczenie
 
Avatar Julie_K
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 430
Dot.: Wycofywane zapachy

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Julie, powiem Ci, ze sama zastanawiam się, o co chodzi... Czy to możliwe, że ludzie w perfumeriach selektywnych kupują tylko zapachy "lekkie łatwe i przyjemne"?
Jeżeli tak, to dlaczego? Przecież to niemożliwe, żeby ludzkość zmieniała się aż tak bardzo. Widzę na co dzień interesujące, niebanalne kobiety. Czy to znaczy, że zmysł węchu zanika i ta potrzeba bycia "jakąś" nie obejmuje zapachów? Czy raczej coraz większa dostepność perfum niszowych sprawia, że osoby szukające zapachów niebanalnych migrują w stronę perfum spoza głównego nurtu?
Przeciez kiedyś w Sephorach można było kupić Black Cashmere, Feminite du Bois, Organzę Indecence, Theoremę, Le Feu i inne zapachy odstające od głównego, landrynkowego trendu.

Trochę biadolę. Ale to, co ostatnio zrobiło Chanel pozbawiło mnie na jakiś czas dystansu i spokoju.
Właśnie...Zaczynając moją przygodę z perfumami jakieś 6 lat temu to w Sephorze właśnie powąchałam po raz pierwszy BC, FdB, Theośkę i Le Feu Light. I też nie wierzę, że nagle każda kobieta (lub przynajmniej większość z nich) pragnie pachnieć jak każda inna, lekko, łatwo i niewyróżniająco się... Wszak znane jesteśmy z tego, że chcemy wyglądać lepiej niż każda inna Dlaczego na polu perfum miałoby być inaczej? Btw, do tej pory nie mogę sobie darować, że wtedy, wybierając swój pierwszy zapach, zdecydowałam się na Brit edp a nie na Theoremę właśnie... A wahałam się
__________________
19.09.2015r.
Julie_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 07:48   #305
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Wycofywane zapachy

Ja tak sobie dumam, że za tymi zniknięciami i reformulacjami w dużej mierze stoją obostrzenia w wykorzystywaniu składników. Na pewno słyszałam złe rzeczy o syntetycznym piżmie, a przypuszczam, że w tych ciężkich zapachach, których jest w zwykłych perfumeriach coraz mniej, tego rodzaju składnika mogło być sporo. No i dobrze, że ktoś pilnuje, żeby nie było syfu w perfumach (choć na tym polu chyba jest jeszcze o co się martwić), ale z drugiej strony pójście na łatwiznę i serwowanie tylko kwiatków to niefajne posunięcie A z jeszcze jednej strony - jakoś w męskich perfumach można jednak wyłapać coś ciekawego, więc chyba jednak nie tylko o te składniki chodzi...
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 19:32   #306
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Wycofywane zapachy

Myślę , że - sądząc po tym , co się czuje w tramwajach , autobusach i na ulicy - najlepiej się sprzedają kwiatki-sratki i lekkie świeżaki , a zapachy z charakterem są wybierane przez zbyt małą grupę kobiet , żeby ich produkcja była dostatecznie opłacalna . Wiadomo , że wysoka kultura ma niewielu wyznawców
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 20:52   #307
Julie_K
Wtajemniczenie
 
Avatar Julie_K
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 430
Dot.: Wycofywane zapachy

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Myślę , że - sądząc po tym , co się czuje w tramwajach , autobusach i na ulicy - najlepiej się sprzedają kwiatki-sratki i lekkie świeżaki , a zapachy z charakterem są wybierane przez zbyt małą grupę kobiet , żeby ich produkcja była dostatecznie opłacalna . Wiadomo , że wysoka kultura ma niewielu wyznawców
I podróby Angela, Słonia i Rush, bardzo świeże... Czyżby wyjątek potwierdzał regułę?
__________________
19.09.2015r.
Julie_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 14:37   #308
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Wycofywane zapachy

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Myślę , że - sądząc po tym , co się czuje w tramwajach , autobusach i na ulicy - najlepiej się sprzedają kwiatki-sratki i lekkie świeżaki , a zapachy z charakterem są wybierane przez zbyt małą grupę kobiet , żeby ich produkcja była dostatecznie opłacalna . Wiadomo , że wysoka kultura ma niewielu wyznawców
Bez przesady. To, że ktoś używa lekkich kwiatków-sratków nie znaczy, że jest kompletnym debilem. To, że ktoś ma odruch wymiotny na samą myśl o Maitsouko, nie oznacza, że jest debilem.
Czy to, że uwielbiam kwiatki-sratki w postaci Lanvin Rumeur 2 Rose i śmierdziucha Mechant Loup czyni ze mnie tylko pół-debila?

Akurat kwestia preferowania konkretnego zapachu ma się nijak do kultury wysokiej i tzw. charakteru.
Tak to sobie można porównywać np. disco-polo i Bononciniego.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 14:42   #309
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Wycofywane zapachy

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Bez przesady. To, że ktoś używa lekkich kwiatków-sratków nie znaczy, że jest kompletnym debilem. To, że ktoś ma odruch wymiotny na samą myśl o Maitsouko, nie oznacza, że jest debilem.
Czy to, że uwielbiam kwiatki-sratki w postaci Lanvin Rumeur 2 Rose i śmierdziucha Mechant Loup czyni ze mnie tylko pół-debila?

Akurat kwestia preferowania konkretnego zapachu ma się nijak do kultury wysokiej i tzw. charakteru.
Tak to sobie można porównywać np. disco-polo i Bononciniego.
Mi sie wydaje, ze Parabelka mowiła to z przymruzeniem oka i nie ma powodu sie unosic
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 14:57   #310
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Wycofywane zapachy

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje, ze Parabelka mowiła to z przymruzeniem oka i nie ma powodu sie unosic
a mi sie wydaje, ze nawet 'z przymruzeniem oka' mozna komus 'dowalic' czy sie wywyzszyc...
(nie zebym sie "uniosla", ale tez nie lubie postow w takim tonie- nie lubie wartosciowac czyj/jaki gust jest lepszy i jaki jest przejawem wysokiej kultury czy charakteru.)
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 17:23   #311
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Wycofywane zapachy

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Julie, powiem Ci, ze sama zastanawiam się, o co chodzi... Czy to możliwe, że ludzie w perfumeriach selektywnych kupują tylko zapachy "lekkie łatwe i przyjemne"?
Jeżeli tak, to dlaczego? Przecież to niemożliwe, żeby ludzkość zmieniała się aż tak bardzo. Widzę na co dzień interesujące, niebanalne kobiety. Czy to znaczy, że zmysł węchu zanika i ta potrzeba bycia "jakąś" nie obejmuje zapachów? Czy raczej coraz większa dostepność perfum niszowych sprawia, że osoby szukające zapachów niebanalnych migrują w stronę perfum spoza głównego nurtu?
Przeciez kiedyś w Sephorach można było kupić Black Cashmere, Feminite du Bois, Organzę Indecence, Theoremę, Le Feu i inne zapachy odstające od głównego, landrynkowego trendu.

Trochę biadolę. Ale to, co ostatnio zrobiło Chanel pozbawiło mnie na jakiś czas dystansu i spokoju.
A moim zdaniem odpowiedź jest prosta.
Kasa misie, kasa (cytując klasyka).
Zapach prosty w odbiorze, przyjemny, niewymagający łatwiej jest sprzedać w dużych ilościach wśród osób jednoflaszkowych (jak to ja mówię).
To co niektóre stajnie ostatnio wypuszczają, to w sporej ilości kompletny badziew (Gucci Guilty PH), a reformulacje zabijają pierwotnego ducha kompozycji, Dior jest w sieci niemiłosiernie jechany za choćby Homme. Nigdy nie lubiłem żadnego Diora, ale sami sobie krzywdę robią. Reformulacja to jak dla mnie wykastrowanie byka.
A na dokładkę świetne zapachy są wycofywane (Gucci PH, Gucci Envy PH i sporo innych), a zastępują je paskudztwa pokroju Guilty.
Widocznie taki PH miał za małą niszę, a Guilty może używać każdy, jest uniwersalny, ale za to płaski i bez jaj, po prostu bardzo słaby.
Chyba jedyne 2 zapachy z mainstreamu wypuszczone w przeciągu ostatnich dwóch lat, które przypadły mi do gustu to Midnight In Paris i Bleu de Chanel (podoba się trochę, za to mocno intryguje).

Źle się dzieje w mainstreamie.
Już pewnie nigdy nie doczekamy się zapachu klasy Encre Noire PH i równie oryginalnego.
Odniosłem się tylko do zapachów męskich.

Edytowane przez 3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Czas edycji: 2011-09-20 o 17:33
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 10:22   #312
Ewa_Ch
Zadomowienie
 
Avatar Ewa_Ch
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 903
Dot.: Wycofywane zapachy

Boze jakie towarzystwo delikatne i obrazalskie
To tylko net.

A co do wycofywanych zapachow to zgadzam sie z Lucho- $$$$$.Produkuja to co sie masowo sprzedaje.
__________________
Nakarm bezdomne psy

http://www.pustamiska.pl/
Ewa_Ch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 15:07   #313
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Wycofywane zapachy

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Bez przesady. To, że ktoś używa lekkich kwiatków-sratków nie znaczy, że jest kompletnym debilem. To, że ktoś ma odruch wymiotny na samą myśl o Maitsouko, nie oznacza, że jest debilem.
Czy to, że uwielbiam kwiatki-sratki w postaci Lanvin Rumeur 2 Rose i śmierdziucha Mechant Loup czyni ze mnie tylko pół-debila?

Akurat kwestia preferowania konkretnego zapachu ma się nijak do kultury wysokiej i tzw. charakteru.
Tak to sobie można porównywać np. disco-polo i Bononciniego.
Jeżeli poczułas się urażona moim postem - przepraszam , jestem jak najdalsza od dowalania komuś . Natomiast miałam wrażenie , że emotek przy ostatnim zdaniu jest dostatecznie wymowny . Wyraziłam domniemaną przeze mnie (z przymrużeniem oka) opinię producentów perfum na temat rynku i potencjalnych klientów , bo wiadomo nie od dziś , że najlepiej sprzedają się rzeczy przeciętne , mieszczące się pomiędzy upodobaniami 25 - 75% nabywców . Pozostała część to mniej popularne wyroby dla osób o nietypowych dla masowej produkcji upodobaniach , dlatego porównałam je - z przymrużeniem oka - do tzw. kultury wysokiej , w której uczestniczy - wg. statystyk - również niewielki procent społeczeństwa .
Nie przypominam sobie jednak , bym użyła w swoim poście słowa "debil" , bądź sugerowała takie cechy u osób używających kwiatowych perfum .

Z dużą przyjemnością używam klasycznego Rumeura .

A pod względem muzycznym można porównać dico-polo z Bononcinim , tak samo jak kolumnadę Berniniego z podcieniami karczmy . Wspólne elementy zawsze się znajdą .
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 22:48   #314
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: Wycofywane zapachy

L'Artisan:

Dowiedziałam się dzisiaj, że z oferty wylatuje Navegar oraz właściwie cała seria Jatamansi i Cote d'Amour. Uchowa się jedynie świeca Jatamansi. Ananas Fizz również już się jakiś czas temu skończył.
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 22:50   #315
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Wycofywane zapachy

Cytat:
Napisane przez Bellatrix Pokaż wiadomość
L'Artisan:

Dowiedziałam się dzisiaj, że z oferty wylatuje Navegar oraz właściwie cała seria Jatamansi i Cote d'Amour. Uchowa się jedynie świeca Jatamansi. Ananas Fizz również już się jakiś czas temu skończył.
Ananasa mi żal nie zdążyłam poznać .....
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 23:06   #316
Ewa_Ch
Zadomowienie
 
Avatar Ewa_Ch
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 903
Dot.: Wycofywane zapachy

bardzo nie fajnie:/
__________________
Nakarm bezdomne psy

http://www.pustamiska.pl/
Ewa_Ch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 06:45   #317
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wycofywane zapachy

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Ananasa mi żal nie zdążyłam poznać .....
Mogę Ci wysłac odlewkę - zostało mi jakieś 9 ml, a Ananasek znudził mi się już...
A ja znowu tamtych dwóch nie poznałam
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 17:55   #318
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Wycofywane zapachy

Dowiedziałam się dzisiaj od sprzedawczyni w Douglasie, że będą wycofywać Gabriele Sabatini. Najpiękniejszych zapachów Summer i Latin Dance już niestety nie ma, szkoda, bo perfumy są tanie a zapachy naprawdę cudowne.. : (
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 18:00   #319
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Wycofywane zapachy

Cytat:
Napisane przez Bellatrix Pokaż wiadomość
L'Artisan:

Dowiedziałam się dzisiaj, że z oferty wylatuje Navegar oraz właściwie cała seria Jatamansi i Cote d'Amour. Uchowa się jedynie świeca Jatamansi. Ananas Fizz również już się jakiś czas temu skończył.
Całe szczęście , że ich nie zdążyłam jeszcze wąchnąć
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 19:08   #320
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Wycofywane zapachy

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Ananasa mi żal nie zdążyłam poznać .....
toż całą, wielką flachę posiadam
co nie pisze, że chce poznać

Poślę odlewkę w poniedziałek to poznasz

kurcze, ostatnio pomyślałam, że właściwie za Jatamansi mi tęskno, a teraz wycofują
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 19:18   #321
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Wycofywane zapachy

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Mogę Ci wysłac odlewkę - zostało mi jakieś 9 ml, a Ananasek znudził mi się już...
A ja znowu tamtych dwóch nie poznałam


Podzieliłabym się ale nie mam

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
toż całą, wielką flachę posiadam
co nie pisze, że chce poznać

Poślę odlewkę w poniedziałek to poznasz

kurcze, ostatnio pomyślałam, że właściwie za Jatamansi mi tęskno, a teraz wycofują


Może zanim całkiem znikną uda się jeszcze gdzieś kupić
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 16:30   #322
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Czy Serendipitous jest wycofywany ze sprzedazy??

Tak spojrzalam na strone Luckyscent:

http://www.luckyscent.com/shop/secti...ndipitous.html

I zobaczylam, ze Serendipitous ma status SOLD OUT i zadnych informacji o tym, kiedy bedzie.

Nie wiecie czasem, czy nie wycofuja go ze sprzedazy??
khy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 19:43   #323
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 120
Dot.: Wycofywane zapachy

Które z zapachów z tej listy są wycofane? :

2. Salvatore Ferragamo Incanto Dream
3. Houbigant 'Quelques Fleurs'
4.Salvatore Ferragamo Incanto
5. Hermes Elixir des Merveilles
6. Miracle So Magic
7. Cerruti 1881 collection
8. Houbigant Quelques Fleurs Royale
9. Marc Jacobs Blush
10. Hermes Eau Claire des Merveilles
11.Marc Jacobs edp
12.M. MICALLEF Note Vanille
13. Ralph Lauren Ralph Cool

Będę bardzo wdzięczna za informację
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 21:41   #324
ania*aneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar ania*aneczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 184
Dot.: Wycofywane zapachy

Cytat:
Napisane przez beyza Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaaaaaaa


Forevermore na forum gazety.pl O perfumach napisał, że Angela Innocenta wycofują!!!!!!!!! (Atak egzaltowanej histerii i drgawek). Informacje ma jak zwykle z pewnego źródła. Straszne. Uwielbiam te perfumy, dostałam za nie więcej komplementów niż jestem w stanie zliczyć. Czas robić zapasy
O nie...tylko nie Innocent! W takich sytuacjach zastanawiam się tylko nad tym, czemu tak się dzieje i co za specjalista wpadł na taki genialny pomysł?! Przecież chyba "sprzedawalność" miał dobrą?

Innocent to moje cudowne letnie miesiące sprzed 3-4 lat. Zapach jeszcze ze studiów, synonim spontanicznych wyjazdów, szaleństw, czasu spędzanego nad wodą, rowerowych wypadów, przemierzania Polski od morza aż w góry, niesamowitej przyjaźni i moich miłości...

I mimo że taki trochę banalny, "sieciówkowy" i słodkawy - to ja go jednak, kurczaki, lubiłam..
Eh, chyba pora na zapasy...
__________________
"Umrzeć przyjdzie,gdy się kochało wielkie sprawy głupią
miłością
..."

Edytowane przez ania*aneczka
Czas edycji: 2011-10-16 o 21:47
ania*aneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 09:11   #325
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Wycofywane zapachy

12.M. MICALLEF Note Vanille - cały czas jest, ale ma zmienione opakowanie

Pozostałe nie wiem
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 12:51   #326
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Wycofywane zapachy

Cytat:
Napisane przez Julie_K Pokaż wiadomość
Właśnie...Zaczynając moją przygodę z perfumami jakieś 6 lat temu to w Sephorze właśnie powąchałam po raz pierwszy BC, FdB, Theośkę i Le Feu Light. I też nie wierzę, że nagle każda kobieta (lub przynajmniej większość z nich) pragnie pachnieć jak każda inna, lekko, łatwo i niewyróżniająco się... Wszak znane jesteśmy z tego, że chcemy wyglądać lepiej niż każda inna Dlaczego na polu perfum miałoby być inaczej? Btw, do tej pory nie mogę sobie darować, że wtedy, wybierając swój pierwszy zapach, zdecydowałam się na Brit edp a nie na Theoremę właśnie... A wahałam się
w niektórych reckach na KWC przy najpopularniejszych zapachach jako atut częściej wymieniane jest, że zapach podoba się wszystkim wokół, niż że jest nietuzinkowy...
"Bardzo popularny zapach, ale to akurat mi nie przeszkadza." "i nie przeszkadza mi nawet to, że czuję go średnio na co 3-ej kobiecie" - to z recek Light Blue
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2011-10-19 o 13:07
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 11:48   #327
Whisper5
Raczkowanie
 
Avatar Whisper5
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 242
Dot.: Wycofywane zapachy

Pytanie do warszawianek...nie kojarzycie może czy w którymś Douglasie lub Sephorze w naszym pięknym mieście można jeszcze upolować Rush?
__________________
I'm waking up to ash and dust,
I wipe my brow and I sweat my rust
I'm breathing in the chemicals...
I'm breaking in, shaping up, checking out on the prison bus...
This is it, the apocalypse.
Whisper5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 18:05   #328
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Wycofywane zapachy

Bardzo proszę o info, czy faktycznie zapach mojego męża Issey Miyake http://www.ceneo.pl/82362 zostaje wycofywany i w perfumeriach to już ostatnie sztuki?????

Gdzie można znaleźć takie info???
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 19:14   #329
Pani Stettke
Zakorzenienie
 
Avatar Pani Stettke
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 460
Dot.: Wycofywane zapachy

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
w niektórych reckach na KWC przy najpopularniejszych zapachach jako atut częściej wymieniane jest, że zapach podoba się wszystkim wokół, niż że jest nietuzinkowy...
"Bardzo popularny zapach, ale to akurat mi nie przeszkadza." "i nie przeszkadza mi nawet to, że czuję go średnio na co 3-ej kobiecie" - to z recek Light Blue
Otóż to, większość woli się unifikować, a nie wspinać na szczyty oryginalności. Pod względem olfaktorycznym również.
Słyszałam niestety, że podobno mają wycofać Chergui Lutensa. Pocieszam się, że sprzedało mi tą hiobową nowinę źródło mało wiarygodne- ktoś słyszał, że inny słyszał, że panie w perfumerii mówiły podobno...
Pani Stettke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 18:45   #330
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Wycofywane zapachy

a boucheron trouble jest wycofywany? ciężko go chyba dostać u nas a mój wydał dziś ostatnie tchnienie , to znaczy zwietrzał mi ;(


a cineme kiedy wycofali? Mojej juz ubywa... wszystkie wersje?

Edytowane przez Dinulka
Czas edycji: 2011-11-29 o 20:38
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-24 15:42:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.