Jak wyglądają Wasze zakupy z mężami (partnerami) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-02, 14:08   #61
elisabeth 30
Przyczajenie
 
Avatar elisabeth 30
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: GDANSK
Wiadomości: 11
Dot.: Jak wyglądają Wasze zakupy z mężami (partnerami)

moj mezulek jest dosyc wyrozumialy jesli o to chodzi,cierpliwie czeka az cos ciekawego wynajde a nawet mi doradzi czasami,szkoda tylko ze niezbyt czesto jezdzimy razem gdyz on dlugo pracuje
__________________
DOBRZE WIDZI SIE TYLKO SERCEM, NAJWAZNIEJSZE JEST NIEWIDOCZNE DLA OKA
elisabeth 30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 00:43   #62
444scorpio444
Przyczajenie
 
Avatar 444scorpio444
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: Jak wyglądają Wasze zakupy z mężami (partnerami)

dziewczęta.. ja stosuję psychologię hihi
jest tyle kruczków i sposobów na faceta, że zawsze którąś metodę można wykorzystać np. mówię kochanemu, że jak mnie nie będzie w domu, bo będę robić zakupy, żeby odkurzył, wyrzucił śmieci, wyszedł z psami, dał im jeść, potem dziecku jak wróci do domu a potem jeszcze żeby podlał kwiatki.. i wiecie co? OD RAZU SIę UBIERA I IDZIE ZE MNą! hehe i jest bardzo szczęśliwy, że tylu rzeczy nie będzie musiał robić.. a mój cel? osiągnięty! polecam..
__________________
w życiu żałuję tylko tego.. czego jeszcze nie zrobiłam..
WW2013!
444scorpio444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 11:06   #63
mescallina
Raczkowanie
 
Avatar mescallina
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 108
Dot.: Jak wyglądają Wasze zakupy z mężami (partnerami)

Witajcie! zakupy "jedzeniowe" robimy wedle potrzeb... w sklepikach, delkiatesach... czasem większe i wtedy kierunek na market. jeśli chodzi o ubrania, kosmetyki to allegro i zasadniczo internet... co do tego jesteśmy zgodni. ja osobiście nie cierpie centrów handlowych, on też więc odwiedzamy je sporadycznie i wiemy co chcemy więc trwa to dośc szybko i bez konfliktów. pelen konkret
mescallina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 23:16   #64
444scorpio444
Przyczajenie
 
Avatar 444scorpio444
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: Jak wyglądają Wasze zakupy z mężami (partnerami)

heh a dzisiaj zrobiłam tak:
mówię, że pada deszcz kochanie i może byśmy się gdzieś przeszli do jakiegoś centrum handlowego? on: NIEEE, a ja na to: a do kina? on; chętnie .......... ale film na który chcieliśmy iść był za dwie godziny (ale to wcześniej sprawdziłam w necie) )) a ten czas trzeba było gdzieś spędzić, skoro już tam byliśmy.. więc.. mówię: kochanie, wydaje mi się, że potrzebowałbyś fajnych butków do tych ekstra jeansów.. wiosna idzie.. więcej dodawać nie musiałam.. tyle, że po 2 sklepach z obuwiem, nagle znalazły się obok ciekawsze i oczywiście bardzo potrzebowałam porady męża, czy będzie mi w tym dobrze...............
__________________
w życiu żałuję tylko tego.. czego jeszcze nie zrobiłam..
WW2013!
444scorpio444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 18:46   #65
Kalawala
Raczkowanie
 
Avatar Kalawala
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 207
Dot.: Jak wyglądają Wasze zakupy z mężami (partnerami)

Najlepiej lubię zakupy z mężem, nie jest sknerą ma dobry gust, umie doradzić w sprawach mody i elektroniki. I zawsze mówi kup sobie, kup i przynosi nowinki o tym co sobie fajnego kupiły koleżanki z pracy np. kosmetyki. Dla mnie w tej chwili zakupy z przyjaciółkami to udręka, każda chce do innego sklepu, każda ma inny gust a w końcu i tak kończymy z pustymi rękami na ciastku i kawie albo pizzy.
Kalawala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 21:41   #66
urwanyguzik
Rozeznanie
 
Avatar urwanyguzik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 568
Dot.: Jak wyglądają Wasze zakupy z mężami (partnerami)

kiedys sie zloscilam w sklepach z ubraniami bo sie krzywil ale chodzil. efekt? doradzal cos co nie pasowalo wiec teraz tylko wyciagam raczke po kaske i lece sama. i jest super. nie potrzebuje wcale porady. jestem na zakupach ile chce i wszyscy sa zadowoleni. ale po marketach chodzi chetnie i zakupy nawet sam robi
urwanyguzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 14:58   #67
2724fc39232e7d7e714caae7afe31b7bba2006d5_62c613f34a28b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 96
Dot.: Jak wyglądają Wasze zakupy z mężami (partnerami)

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Uff, wreszcie ktoś, kto też nie lubi zakupów...
Ja mam jakiś syndrom antyzakupowy. Po prostu szczerze nienawidzę. Nudzę się od pierwszej minuty, humor robi mi się okropny, głowa mnie boli po drugim sklepie. Brrr...
Kupowanie ciuchów to już absolutna Gehenna! Nigdy nic na mnie nie pasuje, tu za szerokie, tu za wąskie, a ogólnie oferta sklepów jest taka, że kiedy mój TŻ pyta, co mi się podoba, z pełnym przekonaniem odpowiadam: NIC, CHODŹMY JUŻ!
Kiedy wybieram się na zakupy sama, bo już rzeczywiście muszę kupić coś nowego, zwykle wracam z pustymi rękami po trzech piwach z przygodnie spotkanym kumplem, albo (jeśli akurat nie spotkam nikogo) kilkoma książkami, kompletem strzał, kordem z demobilu lub ewentualnie jakąś grą. Szczytem było, kiedy zostałam wysłana po sylwestrową suknię, a wróciłam z magazynkiem do M733 i kartonem kulek do paintballa. Ach nie, zdarzyło mi się jeszcze wyjść po buty i wrócić z wiadrem kółek na kolczugę
Jestem beznadziejna w tej kwestii.
Do zakupów podejście mam podobne i wrażenia również. Nie dokonuję tak ekstremalnych zakupów jak komplet strzał, kord z demobilu, kule do strzelania, że o kółkach na kolczugę nie wspomnę
Za to mój mąż jak już uzgodnimy, że jednak trzeba pójść coś kupić (zazwyczaj wtedy, kiedy ciuchy i buty dosłasłownie same "schodzą" z nas) jest bardzo cierpliwy, pomaga mi wszystko wybierać, dopasowywać i nie marudzi. I to działa w obie strony. A że jeszcze ma "oko" do kolorów to jest lepszy niż niejedna koleżanka. Mam pewność, że w tym co kupię będę wyglądać naprawdę dobrze.
2724fc39232e7d7e714caae7afe31b7bba2006d5_62c613f34a28b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 09:22   #68
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Jak wyglądają Wasze zakupy z mężami (partnerami)

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Mój ma słomiany zapał. Idzie chętnie, ale jest znuzony już po wizycie w pierwszym sklepie No, chyba, ze kupujemy coś dla niego, wtedy może przymierzać spodnie, koszulki i kurtki całymi godzinami.
U nas dokładnie tak samo
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.