Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-21, 12:11   #2941
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kate12345 Pokaż wiadomość
Sama nie wiem bo korci mnie już ale się powstrzymuję Planowałam na koniec tygodnia teraz tego co będzie i postaram się tak dotrwać
ja też tak zamierzam, ale nie wiem jaką farbkę czy garnier nutrisse 100 czy palette skandynawksi blond??
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 12:18   #2942
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
ja też tak zamierzam, ale nie wiem jaką farbkę czy garnier nutrisse 100 czy palette skandynawksi blond??
Ewcia moim zdaniem po tym skandynawskim blondzie mogą wyjść Ci żółte włosy.. Nie wiem skąd jesteś ale może poszukaj jeszcze gdzieś u siebie tego czystego blondu którym farbowała superedzia. Myślę, że ten kolorek wyszedł by jak trzeba, bez zbędnych nerwów, że znowu się nie udało No przecież gdzieś musi być ta farba Ja wczoraj patrzyłam w superpharmie i carrefourze i niestety tego odcienia nie widziałam.. Ale myślę, że w rossmanie trafię
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 12:39   #2943
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny drogie, za tydzień zamierzam farbować włoski i dalej nie wiem jaką farbą...
mam do wyboru skandynaski blond palette i garnier nutrisse 100.
co do palette to boję się żółtka na tych rudych i że spalą mi się już te bardzo jasne z góry... a garnier nie wiem czy sobie poradzi
Ja uważam, że garnier sobie nie poradzi, palette 100 za to faktycznie nie wiadomo jak wyjdzie, może poszukaj innego odcienia palette, lub zdecyduj się na wellaton 12/1? Wielu dziewczynom bardzo ładnie wychodził.

Snowhitee to może jak garnier ładnie Ci pokrywał, to spróbuj 113-beżowego blondu

Dzisiaj byłam jeszcze w Tesco i również nie było czystego blondu z palette ( na półce za to był próbnik z tym odcieniem) I zauważyłam dziwną tendencję-że te kolory na próbnikach przyczepionyc do półek to fajna sprawa, bo odrazu widać jaki kolor się bierze, natomiast chyba producenci trochę puścili wodze fantazji i te kolory zupełnie odbiegają od rzeczywistych, np najjaśniejsze blondy z Loreala czy Garniera wyglądają na ciemny myszowaty blond:/
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 13:10   #2944
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
Ja go używałam i po tygodniu miałam rudy odrost bo się wypłukało. Farba podczas rozjaśniania robi się brązowa i naprawdę można się wystraszyć. Mi nie popasowała ale moja koleżanka sobie ją chwali i ma śliczny blondzik. Wiadomo- zależy...
Dzięki za odpowiedż a jaką ma wode?wiesz może ile procent?hmm ja mam złótawe i jasniutkie pasemka to niewiem co by wyszło na opakowaniu jest ładniutki a na jaki kolor kładła koloeżanka?pytanie czy te żółtawe rozjaśni?
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 13:17   #2945
Aurore M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
Będę się upierać przy palette, a szczególnie blondach z serii XXL
Kajtolinka, dzięki za sugestię. Używałaś może kiedyś odcieniu "czysta platyna" albo "mroźny blond"? Jeśli tak, to czy bardzo ci rozjaśniło? I jak z kondycją włosów po tej farbie?
Aurore M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 13:23   #2946
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
Ja uważam, że garnier sobie nie poradzi, palette 100 za to faktycznie nie wiadomo jak wyjdzie, może poszukaj innego odcienia palette, lub zdecyduj się na wellaton 12/1? Wielu dziewczynom bardzo ładnie wychodził.

Snowhitee to może jak garnier ładnie Ci pokrywał, to spróbuj 113-beżowego blondu

Dzisiaj byłam jeszcze w Tesco i również nie było czystego blondu z palette ( na półce za to był próbnik z tym odcieniem) I zauważyłam dziwną tendencję-że te kolory na próbnikach przyczepionyc do półek to fajna sprawa, bo odrazu widać jaki kolor się bierze, natomiast chyba producenci trochę puścili wodze fantazji i te kolory zupełnie odbiegają od rzeczywistych, np najjaśniejsze blondy z Loreala czy Garniera wyglądają na ciemny myszowaty blond:/
Kajtolinka no właśnie zastanawiam się poważnie nad beżem z garniera, zobaczę jeszcze jak Tobie wyjdzie, jeśli oczywiście będziesz taka dobra i wstawisz fotki A jak prezentował się ten czysty blond na próbniku? No ale to prawda, że z tymi włosami na próbnikach jest różnie, najlepszy przykład z blondami l'oreala, odcień który wczoraj kładłam na próbniku wyglądał bardzo nieciekawie.. Ciemno szaro z jakimś różowym połyskiem..Bardzo ciemno...W rzeczywistości zupełnie inaczej. Dlatego tak się cieszę, że trafiłam na to forum i mogę podziwiać jak w rzeczywistości wychodzą niektóre kolorki
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 14:20   #2947
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Aurore M Pokaż wiadomość
Kajtolinka, dzięki za sugestię. Używałaś może kiedyś odcieniu "czysta platyna" albo "mroźny blond"? Jeśli tak, to czy bardzo ci rozjaśniło? I jak z kondycją włosów po tej farbie?
Używałam Mroźnego Blondu z serii XXL i z serii Cool Blonds, XXL polecam z całego serca- rozjaśniało bardzo mocno włosy, bez żółtego odcienia, ale też bez szaro fioletowych tonów jakie dał Cool Blonds. Po XXL zawsze odrosty były w tym samym kolorze co reszta, a kondycja niespecjalnie gorsza niż po innych farbach. Wcześniej do farby nie była dołączona odżywka, teraz zmieniło się opakowanie i dodali odżywkę

W sumie teraz się zastanawiam czy nie wrócić do mojego XXL'a
Zobaczę jeszcze jak wyjdzie beżowy blond z garniera(i jak będzie z odrostami), jak efekt będzie niezadowalający to przerzucę się znowu na mroźny blond, ewentualnie welaton 12/1.

Dziewczynki , które farbowały garnierem, odrost mam zółty- wyrównuje się to po kolejnych farbowaniach?

Snowhitee czy skandynawski czy czysty czy gołębi blond-jak dla mnie wszystko wyglądało tak samo sama masz przykład z Lorealem(byłam zaskoczona że taka firma robi takie dziadostwo z próbnikami) Chyba już wolę wierzyć w zdjęcia z pudełka

Edytowane przez Kajtolinka
Czas edycji: 2010-02-21 o 14:23
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-21, 15:44   #2948
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
Jak obiecałam tak wstawiam fotki po Garnier Color Naturals 111.

Pierwsze 2 kolor przed farbowaniem(przepraszam za przetłuszczone włoski ;p) reszta po-w rzeczywistości są jeszcze bardziej szare.


Ide dzisiaj po beżowy blond i koniec

jeju piekne masz te włoski..ile ja bym dała żeby takie znowu mieć.. nim do takich dojdę to wieki miną...
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 15:46   #2949
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
to ja dawno nie pisałam ale obserwuję i poczytuję was intensywnie, zrobiłam moje włoski i efekty wklejam jak wam się podoba kolor który osiągnęłam??
ja bym powyciągała jeszcze te rude pasemka, bo jak widać ich farba nie wzięła i masz teraz trzy kolory na głowie: 1. dół ciemniejszy - to akurat jest ok bo wygląda naturalnie, 2. odrost jasny popiel - też ładny, 3. rude pasemka - nie za fajne. przy następnym farbowaniu może już się ujednolici kolor i będzie fajnie, ale narazie ta farba jak dla mnie się nie spisała.
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 16:47   #2950
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
Dziewczynki , które farbowały garnierem, odrost mam zółty- wyrównuje się to po kolejnych farbowaniach?

ja farbowałam tym 111 i przyznaję że po kilku myciach trochę się żółci, a popiel znika, ale może to wina tego że póki co schodzę z rudych i kolor obecnie sam w sobie jest miodowy i nie wychodzi (oczywiście) taki jak na opakowaniu...

__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-02-21 o 16:56
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 16:55   #2951
aiwlys88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 146
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja właśnie wróciłam z reala i tesco i ani tu ani tu nie było palette czysty blond w tygodniu przejdę się do natury albo rossmana i będę szukać, bo opis superedzi mnie zachęcił
__________________
zapuszczam włosy
obecnie: 61cm

aiwlys88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-21, 16:56   #2952
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
Dziewczynki , które farbowały garnierem, odrost mam zółty- wyrównuje się to po kolejnych farbowaniach?

ja farbowałam tym 111 i przyznaję że po kilku myciach trochę się żółci, a popiel znika, ale może to wina tego że póki co schodzę z rudych i kolor obecnie sam w sobie jest miodowy i nie wychodzi (oczywiście) taki jak na opakowaniu...
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 17:11   #2953
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Jaka najlepsza farba - BLOND

popieram

wątek wciąż się rozrasta i jest już prawie 100 stron... nie ma co zaśmiecać forum

pozdr
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 17:42   #2954
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
ja farbowałam tym 111 i przyznaję że po kilku myciach trochę się żółci, a popiel znika, ale może to wina tego że póki co schodzę z rudych i kolor obecnie sam w sobie jest miodowy i nie wychodzi (oczywiście) taki jak na opakowaniu...
Mi też się zmywał ale nie do żółtego Jaśniał przy każdym myciu i robił się co raz ładniejszy Przynajmniej dla mnie bo nie przepadam za aż tak szarymi odcieniami..
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 18:09   #2955
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Mi też się zmywał ale nie do żółtego Jaśniał przy każdym myciu i robił się co raz ładniejszy Przynajmniej dla mnie bo nie przepadam za aż tak szarymi odcieniami..
co do jaśnienia to racja..po każdym myciu włoski jakby jasniały... chodziło mi o to, że popiel u mnie zszedł (ale tego się w sumie spodziewałam), a że nakładałam go na rude włosy to zrobił mi miód, ale teraz coraz cieplejszy sie robi... napisałam, że się żółci chociaz do kurczaka mu daleko


dziś musiałam podciąć końcówki, bo już miotełki mi się na nich robiły... jutro idę po WAX...mam nadzieję że pomoże...trochę zregeneruję przed następnym farbowaniem..
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-02-21 o 18:12
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 18:38   #2956
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kate12345 Pokaż wiadomość
Sama nie wiem bo korci mnie już ale się powstrzymuję Planowałam na koniec tygodnia teraz tego co będzie i postaram się tak dotrwać

ja chyba będę farbowała palette czysty blond
tylko nie mogę go dostać

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Ewcia moim zdaniem po tym skandynawskim blondzie mogą wyjść Ci żółte włosy.. Nie wiem skąd jesteś ale może poszukaj jeszcze gdzieś u siebie tego czystego blondu którym farbowała superedzia. Myślę, że ten kolorek wyszedł by jak trzeba, bez zbędnych nerwów, że znowu się nie udało No przecież gdzieś musi być ta farba Ja wczoraj patrzyłam w superpharmie i carrefourze i niestety tego odcienia nie widziałam.. Ale myślę, że w rossmanie trafię
ja jutro wybieram się do rossmana bo wczoraj byłam w kauflandzie i nie było, wszystkie farbki tylko nie palette czysty blond
Superedzi ślicznie wyszły te włoski i teraz wszystkie będą farbowały a tu nici z dostania tej farbki;/

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

a czemu uważacie że po palette skandynawski blond wyjdą mi zółte albo jakiś inny, niepożądany kolorek??;*



EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 18:56   #2957
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ja mam nadzieję że właśnie trochę mi się ta poświata siwa zmyje i będzie bardziej beżowy następnym razem chyba zdecyduję się na 113 beżowy blond, a wogóle 1 opakowanie nie wystarcza na większy odrost więc od razu proponuję 2 zakupywać.
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 20:09   #2958
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
ja chyba będę farbowała palette czysty blond
tylko nie mogę go dostać

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------


ja jutro wybieram się do rossmana bo wczoraj byłam w kauflandzie i nie było, wszystkie farbki tylko nie palette czysty blond
Superedzi ślicznie wyszły te włoski i teraz wszystkie będą farbowały a tu nici z dostania tej farbki;/

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

a czemu uważacie że po palette skandynawski blond wyjdą mi zółte albo jakiś inny, niepożądany kolorek??;*



Mi się zdaję, że on rozjaśnia aż do białego a, że Ty masz jeszcze spory melanż na główce dlatego spora część może się rozjaśnić mocno ale właśnie do kurczaka.. Napewno za którymś razem byłoby co raz lepiej ale chyba lepiej raz a ładniej Najwyżej później jak już ogarniesz kolorystykę na włoskach możesz położyć ten skandynawski blond jeżeli taki Ci najbardziej odpowiada
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 20:17   #2959
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Mi się zdaję, że on rozjaśnia aż do białego a, że Ty masz jeszcze spory melanż na główce dlatego spora część może się rozjaśnić mocno ale właśnie do kurczaka.. Napewno za którymś razem byłoby co raz lepiej ale chyba lepiej raz a ładniej Najwyżej później jak już ogarniesz kolorystykę na włoskach możesz położyć ten skandynawski blond jeżeli taki Ci najbardziej odpowiada
najbardziej mi odpowiada perłowy blond z loreala
ten 10.21
ale to w późniejszym czasie jak już dojde do ładnego jednolitego blondu
a czym się różni ten skandynawski blond od tego czystego blondu??
tylko kolorem??
bo wydaje mi się że rozjaśniają tak samo??;*
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-21, 20:59   #2960
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
najbardziej mi odpowiada perłowy blond z loreala
ten 10.21
ale to w późniejszym czasie jak już dojde do ładnego jednolitego blondu
a czym się różni ten skandynawski blond od tego czystego blondu??
tylko kolorem??
bo wydaje mi się że rozjaśniają tak samo??;*
Poczytaj może trochę na KWC lub innych forach...na skandynawski blond baaardzo dużo dziewczyn narzeka, że wychodzi kurczakowy. Na innym forum znalazłam opinie dziewczyny która miała bardzo bardzo jasny blond i w wyniku braku farby loreala w sklepie którą farbowała zawsze sięgnęła po palette 100 i też jej wyszedł paskudnie żółty. Może warto jednak kupić inną farbę, która nie ma tyle negatywnych opinii. Czysty blond napewno wyjdzei 100x ładniej, bo jest beżowy, nie wpada w żółć, a myślę że rozjaśnia podobnie mocno .
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 21:22   #2961
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Jaka najlepsza farba - BLOND

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
I na przyszlosc - warto najpierw poszukac niz zasmiecac forum z czystego lenistwa
bądź miła...Aurore M ja uważam, że palette to niebieskie pudełko lub xxl ale ona niszczy

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
to ja dawno nie pisałam ale obserwuję i poczytuję was intensywnie, zrobiłam moje włoski i efekty wklejam jak wam się podoba kolor który osiągnęłam??
bardzo ładnie
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 21:28   #2962
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
Poczytaj może trochę na KWC lub innych forach...na skandynawski blond baaardzo dużo dziewczyn narzeka, że wychodzi kurczakowy. Na innym forum znalazłam opinie dziewczyny która miała bardzo bardzo jasny blond i w wyniku braku farby loreala w sklepie którą farbowała zawsze sięgnęła po palette 100 i też jej wyszedł paskudnie żółty. Może warto jednak kupić inną farbę, która nie ma tyle negatywnych opinii. Czysty blond napewno wyjdzei 100x ładniej, bo jest beżowy, nie wpada w żółć, a myślę że rozjaśnia podobnie mocno .
chyba jednak kupię ten palette czysty blond o ile go dostanę;*
na innych forach i na KWC też szukałam ,tylko wiesz tam ma każdy inne włosy i ich nie opisują jakie mają wyjściowe a tutaj jak wstawiłąm fotki swoich włosków to łatwiej jest ocenić;*
no i tylko to forum jest takie rozbudowane
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 21:29   #2963
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Jaka najlepsza farba - BLOND

superedzia jaka ma wode ten loreal 102?na jakie włoski go kładłaś o ile już go używałaś?
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 21:33   #2964
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez aiwlys88 Pokaż wiadomość
Ja właśnie wróciłam z reala i tesco i ani tu ani tu nie było palette czysty blond w tygodniu przejdę się do natury albo rossmana i będę szukać, bo opis superedzi mnie zachęcił
wiem laski ja przez to często eksperymentuje i łapie skuchy ale zawsze wracam do tego co dobre idę tam jutro i wykupie wszystkie z pułki chyba...może napiszemy do plette z petycją co?

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
chyba jednak kupię ten palette czysty blond o ile go dostanę;*
na innych forach i na KWC też szukałam ,tylko wiesz tam ma każdy inne włosy i ich nie opisują jakie mają wyjściowe a tutaj jak wstawiłąm fotki swoich włosków to łatwiej jest ocenić;*
no i tylko to forum jest takie rozbudowane
moja teściowa się nim zachwyciła a naturalnie jest brunetką i daje rade mimo jej opornych włosów i ma takie jak ja hym

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
superedzia jaka ma wode ten loreal 102?na jakie włoski go kładłaś o ile już go używałaś?
oj nie pamiętam ale ja go kładłam na jasne chyba....tyle już tego było ją chyba 2 razy używałam
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 21:39   #2965
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

moja teściowa się nim zachwyciła a naturalnie jest brunetką i daje rade mimo jej opornych włosów i ma takie jak ja hym


jutro idę do rossmana zobaczyć za tą farbką palette czysty blond kurde obym ją dostała
jak jej nie dostane to będę się głowić na inną;*
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 21:40   #2966
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

myśle czy sobie poradzi z tymi moimi żółtymi czy je rozjaśni,poleciłaś jeszcze wellaton,a może coś jeszcze napewno coś w naturalnym odcieniu albo w ciepłym kurcze chciałam jutro kupić i sie zastanawiam a z loreala jeszcze bys coś poleciła?
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 21:46   #2967
malaxdd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 170
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam.
Od dwóch lat farbuję włosy na czarno. Chciałam coś zmienić, więc postanowiłam , że chycę mieć na głowie blond. Nie siwy, ale blond. (naturalny kolor włosów to ciemny blond) . postanowiłam użyć rozjaśniacza (4-6 tonów) i włosy wyszły mi około siedmiokolorowe z przewagą rudego
jak można sie domyślić, efekt mnie nie zadowolił. Po dwóch dniach wróciłam do czarnego. jednak nadal chciałabym rozjaśnić włosy. Lecz na blond , a nie rudy . Będę wdzięczna za poradę.
__________________
Chcę być sobą, wredną dziwką w sukni od Prady,
którą każda chciałaby być, którą każdy chciałby mieć



uwielbiam być psychiczną masochistką. to smakuje jak czekolada
malaxdd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 23:28   #2968
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
ja chyba będę farbowała palette czysty blond
tylko nie mogę go dostać

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------


ja jutro wybieram się do rossmana bo wczoraj byłam w kauflandzie i nie było, wszystkie farbki tylko nie palette czysty blond
Superedzi ślicznie wyszły te włoski i teraz wszystkie będą farbowały a tu nici z dostania tej farbki;/

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------
EwCiAooo Ja Ci nic nie doradzę bo nie mam takiego doświadczenia jak dziewczyny.Sama teraz będę farbować i zobaczę co z tego mi wyjdzie.Jak na razie nikt o mojej wybranej farbce nie mówił zle a opinie jak już znalazłam to dobrą.Trzeba się też liczyć z tym że każdy ma inny włos i też dlatego u jednej wyjdzie super a u drugiej gorzej.Jedynie co Ci mogę teraz polecić to to byś się sugerowała opiniami innych dziewczyn gdyż coś w tym jest skoro już nie raz się przewineło że ta palett o której tu piszesz wychodzi częściej zle niż dobrze

Cytat:
Napisane przez malaxdd Pokaż wiadomość
Witam.
Od dwóch lat farbuję włosy na czarno. Chciałam coś zmienić, więc postanowiłam , że chycę mieć na głowie blond. Nie siwy, ale blond. (naturalny kolor włosów to ciemny blond) . postanowiłam użyć rozjaśniacza (4-6 tonów) i włosy wyszły mi około siedmiokolorowe z przewagą rudego
jak można sie domyślić, efekt mnie nie zadowolił. Po dwóch dniach wróciłam do czarnego. jednak nadal chciałabym rozjaśnić włosy. Lecz na blond , a nie rudy . Będę wdzięczna za poradę.
malaxdd błąd zrobiłaś że na to rude nałożyłaś czarną farbę skoro nadal chcesz uzyskać blond włosy .Z takich czarnych włosów przechodzi się stopniowo na blond robiąc pasemka na głowie.Drugie co można zrobić to ściągnąć tą czarną farbę dekoloryzatorem po czym dopiero nakładasz farbę do włosów.Teraz możesz tak właśnie zrobić jeśli chcesz koniecznie blond ale również licz się z tym że narażasz bardzo swoje włosy na zniszczenie.Po takiej metamorfozie musisz zrobić im intensywną kurację.Za nim jednak będziesz farbować włosy poczytaj na forum o farbach do włosów i zorientuj się która będzie dla Ciebie odpowiednia.Poczytaj opinie dziewczyn ,zadaj pytanie wszystkie chętnie odpowiedzą oczywiście jeśli będą znać odpowiedz na Twoje pytanie Jest dużo zdjęć popatrz i zobacz co to za kolor dziewczyny wszędzie piszą.Głowa do góry będzie dobrze Pozdrawiam
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.



Edytowane przez kate12345
Czas edycji: 2010-02-21 o 23:32 Powód: slowo
kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 06:44   #2969
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez malaxdd Pokaż wiadomość
Witam.
Od dwóch lat farbuję włosy na czarno. Chciałam coś zmienić, więc postanowiłam , że chycę mieć na głowie blond. Nie siwy, ale blond. (naturalny kolor włosów to ciemny blond) . postanowiłam użyć rozjaśniacza (4-6 tonów) i włosy wyszły mi około siedmiokolorowe z przewagą rudego
jak można sie domyślić, efekt mnie nie zadowolił. Po dwóch dniach wróciłam do czarnego. jednak nadal chciałabym rozjaśnić włosy. Lecz na blond , a nie rudy . Będę wdzięczna za poradę.
O kochana, to dałaś włoskom popalić Ja na Twoim miejscu tak jak radziła kate bym sie przemęczyla z miesiąc z tym czarnym, w tym czasie intensywne nawilżanie i regeneracja, jak teraz znowu ściągniesz kolor to włosy Ci wypadną, albo się pokruszą. Trzeba było chociaż rzucić brąz, nie czarny. A naprawde w Twoim wypadku udałabym się do fryzjera na baleyage, kilka stron wcześniej są zdjęcia z mojego powracania do blondu. Lepiej uzbierać trochę więcej pieniędzy na profesjonalistę, bo w efekcie na kilka farb i tonę odżywek wydasz tyle samo- a przynajmniej nie stracisz włosów.
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 09:15   #2970
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hey dziewczyny minęły już dwa tygodnie i zdam krótka relacje na temat farbki 10.21 loreal exellence którą farbowałam.Otóż ku mojemu zdziwieniu farbka trzyma się na włosach prawie b.dobrze.Zniszczeń większych nie odczulam,odrost jaki był na początku tak utrzymuje się do dziś.Nie żółknie i nie zrudział jak to się działo w większości farb już po pierwszym tygodniu.Za półtora tygodnia poprawiam odrost i już myślę ze nie będzie po nim śladu.Jeśli się to komuś przyda to załączam jeszcze fotki.Pozdrawiam.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.