Mężczyzna-zagadka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-04, 10:19   #1
psychocandy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 25

Mężczyzna-zagadka


Witajcie!
Potrzebuję Waszej pomocy, chcę przekonać się, jak moja sytuacja wygląda z boku. Poznałam na imprezie jakiś czas temu świetnego faceta. Dobrze nam się rozmawiało, wymieniliśmy się numerami. Trafialiśmy później razem na wspólne imprezy ze znajomymi. Zawsze odnajdowaliśmy an nich siebie, dużo rozmawialiśmy. On pisał, proponował wspólne wyjścia. Ale kiedy na którymś spotkaniu mnie pocałował, zamilkł. Nie odzywał się dobę. Napisałam, chcąc gdzieś go wyciągnąć (była to moja pierwsza inicjatywa). Bezskutecznie. Dalej cisza, pytałam, co słychać, więc tylko takim sposobem przez chwilę rozmawialiśmy. Ostatnio, kiedy wracałam do domu ze spotkania z naszymi wspólnymi przyjaciółmi, zaproponował, że mnie odprowadzi. Przytulił, pocałował na pożegnanie. I w dalszym ciągu milczy. Cholera, o co tu chodzi?
psychocandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 10:23   #2
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Mężczyzna-zagadka

hmmm, no raz napisałaś, odpowiedzi nie było. Może udaje niezainteresowanego, bo chce żebyś Ty się postarała?
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 10:26   #3
psychocandy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 25
Dot.: Mężczyzna-zagadka

Odpisał, ale miał zajęty wieczór. Czyli nie wykorzystał sytuacji, odmówił. Później, kiedy napisałam, co słychać, rozmawialiśmy o tym, że można się kiedyś gdzieś razem wybrać, ale w rezultacie cisza.
psychocandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 10:46   #4
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Mężczyzna-zagadka

No to najwyraźniej na razie nie chce z tobą nigdzie wychodzić bo może mu się podobasz itd, ale gdzieś z boku ma inną i nie wie co z nią zrobić. ;p
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 11:08   #5
LemonCakes
Raczkowanie
 
Avatar LemonCakes
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 183
Dot.: Mężczyzna-zagadka

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
No to najwyraźniej na razie nie chce z tobą nigdzie wychodzić bo może mu się podobasz itd, ale gdzieś z boku ma inną i nie wie co z nią zrobić. ;p
Pomyślałam dokładnie o tym samym
__________________
Wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post48482672
Szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=782500

Cytat:
“If you love two people at the same time, choose the second. Because if you really loved the first one, you wouldn't have fallen for the second.” ~ Johnny Depp
LemonCakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 11:14   #6
psychocandy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 25
Dot.: Mężczyzna-zagadka

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
No to najwyraźniej na razie nie chce z tobą nigdzie wychodzić bo może mu się podobasz itd, ale gdzieś z boku ma inną i nie wie co z nią zrobić. ;p

I co mi radzicie? Czekać czy przejąć inicjatywę?
psychocandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 11:19   #7
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: Mężczyzna-zagadka

Ja bym poczekala, jakby nie patrzeć tak zupełnie to nie zamilkł
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-04, 11:21   #8
psychocandy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 25
Dot.: Mężczyzna-zagadka

Gdybym nie napisała do niego i gdyby mnie przypadkiem nie odprowadzał, byłaby cisza. Chodzi mi o to, że na początku była jego inicjatywa, to on pisał. Teraz przestał i tylko moje wiadomości podtrzymują kontakt. Co zrobiłam nie tak?

Edytowane przez psychocandy
Czas edycji: 2014-06-04 o 11:24
psychocandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 11:26   #9
Dixii
Przyczajenie
 
Avatar Dixii
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 19
Dot.: Mężczyzna-zagadka

Cytat:
Napisane przez psychocandy Pokaż wiadomość
I co mi radzicie? Czekać czy przejąć inicjatywę?
Ja bym poczekała, nie ma co się narzucać tym bardziej, że podobnie jak dziewczynom wydaję mi się , że może kogoś na boku mieć. Niech najpierw sam uświadomi sobie czego tak naprawdę chce...
Dixii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 11:27   #10
psychocandy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 25
Dot.: Mężczyzna-zagadka

Cytat:
Napisane przez Dixii Pokaż wiadomość
Ja bym poczekała, nie ma co się narzucać tym bardziej, że podobnie jak dziewczynom wydaję mi się , że może kogoś na boku mieć. Niech najpierw sam uświadomi sobie czego tak naprawdę chce...

Jeżeli ma kogoś na boku, co miała oznaczać jego inicjatywa i zainteresowanie na początku?
psychocandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 11:33   #11
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Mężczyzna-zagadka

Cytat:
Napisane przez psychocandy Pokaż wiadomość
Gdybym nie napisała do niego i gdyby mnie przypadkiem nie odprowadzał, byłaby cisza. Chodzi mi o to, że na początku była jego inicjatywa, to on pisał. Teraz przestał i tylko moje wiadomości podtrzymują kontakt. Co zrobiłam nie tak?
Czyli nie jest zainteresowany. Jak akurat jest sam na imprezie, to się z obą pobuja, ale na nic więcej nie licz.
Już przejęłaś inicjatywę, na Twoim miejscu dałabym sobie spokój.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-04, 11:34   #12
Dixii
Przyczajenie
 
Avatar Dixii
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 19
Dot.: Mężczyzna-zagadka

Może mu się naprawdę podobasz tylko się w tym wszystkim pogubił? Sama nie wiem co nim kieruje.Jeśli jesteś dla niego ważna to prędzej czy później o Ciebie zawalczy. Natomiast jak Ty będziesz się mu narzucać, a on Cię odrzuci to dwa razy bardziej cierpieć będziesz.
Dixii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 11:39   #13
psychocandy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 25
Dot.: Mężczyzna-zagadka

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Czyli nie jest zainteresowany. Jak akurat jest sam na imprezie, to się z obą pobuja, ale na nic więcej nie licz.
Już przejęłaś inicjatywę, na Twoim miejscu dałabym sobie spokój.
Ale poza imprezą też wykazywał inicjatywę. Zapraszał na wspólne wyjścia. Po tym, jak mnie pocałował, przestał się odzywać. Wtedy ja napisałam. Moja inicjatywa mogła go wystraszyć, spłoszyć?
psychocandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 11:53   #14
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Mężczyzna-zagadka

Nie rozbijaj tego na atomy...
Może być co najmniej kilka powodów dlaczego on się tak zachowuje a ty cały czas się trzymasz zaprzeczenia "no bo skoro on coś tam to dlaczego coś tam" nie wiem, spytaj go.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 12:01   #15
psychocandy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 25
Dot.: Mężczyzna-zagadka

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Nie rozbijaj tego na atomy...
Może być co najmniej kilka powodów dlaczego on się tak zachowuje a ty cały czas się trzymasz zaprzeczenia "no bo skoro on coś tam to dlaczego coś tam" nie wiem, spytaj go.

Ale to początkowa faza znajomości. A ja mam pytać go, dlaczego nagle się nie odzywa? Niczego mi nie obiecywał, chodzi mi o sam fakt.
psychocandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 12:37   #16
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Mężczyzna-zagadka

Cytat:
Napisane przez psychocandy Pokaż wiadomość
Ale to początkowa faza znajomości. A ja mam pytać go, dlaczego nagle się nie odzywa? Niczego mi nie obiecywał, chodzi mi o sam fakt.
No właśnie dlatego, że to początkowa faza - odpuść. Mogło mu się nie spodobać wszystko, nic mu nie drgnęło podczas pocałunku, poznał w tym czasie inną, cokolwiek. Nie będziecie razem, to jest myśl przewodnia.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 12:46   #17
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Mężczyzna-zagadka

nie jest zainteresowany. to wszystko. szkoda analizowac. wiem co mowie.
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 13:04   #18
psychocandy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 25
Dot.: Mężczyzna-zagadka

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
nie jest zainteresowany. to wszystko. szkoda analizowac. wiem co mowie.
Czyli był zainteresowany tylko na chwilę? Dezorientujące.
psychocandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 13:06   #19
natka07
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 315
Dot.: Mężczyzna-zagadka

Usprawiedliwiasz go na siłę, doszukujesz się czegoś, czego chyba niestety nie ma. 'Dlaczego dlaczego dlaczego. Gdyby to, to nie cośtam'.. Tym się nie zajmuj, ważne jest to, że milczy, nie odzywa się. GDYBY chciał TO by się odezwał.
Bywa, że ludziom się nagle odmienia i chyba tak jest w tym przypadku. Lepiej odpuść.
__________________
"Kto ci powiedział, że wolno się przyzwyczajać?
Kto ci powiedział, że cokolwiek jest na zawsze?"
natka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-04, 13:08   #20
psychocandy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 25
Dot.: Mężczyzna-zagadka

Cytat:
Napisane przez natka07 Pokaż wiadomość
Usprawiedliwiasz go na siłę, doszukujesz się czegoś, czego chyba niestety nie ma. 'Dlaczego dlaczego dlaczego. Gdyby to, to nie cośtam'.. Tym się nie zajmuj, ważne jest to, że milczy, nie odzywa się. GDYBY chciał TO by się odezwał.
Bywa, że ludziom się nagle odmienia i chyba tak jest w tym przypadku. Lepiej odpuść.
Pewnie masz rację. Szkoda mi tej znajomości, facet jest naprawdę interesujący. Pluję sobie w brodę, że to zepsułam, przejmując inicjatywę. Nic się już nie da raczej zrobić, prawda?
psychocandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 13:11   #21
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Mężczyzna-zagadka

Cytat:
Napisane przez psychocandy Pokaż wiadomość
Pewnie masz rację. Szkoda mi tej znajomości, facet jest naprawdę interesujący. Pluję sobie w brodę, że to zepsułam, przejmując inicjatywę. Nic się już nie da raczej zrobić, prawda?
Nie.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 13:14   #22
psychocandy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 25
Dot.: Mężczyzna-zagadka

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Nie.

Czyli odpuścić. Pisanie pewnie pogorszy tylko sprawę. I może macie rację, że bez sensu to analizuję. W takim razie ostatnie odprowadzanie do domu i przytulanie mam traktować, jak zabawę, nic nie znaczącą? Przecież nie musiał tego robić.

Edytowane przez psychocandy
Czas edycji: 2014-06-04 o 13:18
psychocandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 13:54   #23
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Mężczyzna-zagadka

Cytat:
Napisane przez psychocandy Pokaż wiadomość
[...] W takim razie ostatnie odprowadzanie do domu i przytulanie mam traktować, jak zabawę, nic nie znaczącą? Przecież nie musiał tego robić.
Ale mędzisz, pierwszy raz ktoś Cię poprosił o numer telefonu i odprowadził do domu?
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 14:00   #24
psychocandy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 25
Dot.: Mężczyzna-zagadka

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Ale mędzisz, pierwszy raz ktoś Cię poprosił o numer telefonu i odprowadził do domu?
Racja, pierdziele i analizuję to bez sensu.
psychocandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 14:02   #25
truskawkowe_ciastko1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 16
Thumbs down Dot.: Mężczyzna-zagadka

Cytat:
Napisane przez psychocandy Pokaż wiadomość
Czyli odpuścić. Pisanie pewnie pogorszy tylko sprawę. I może macie rację, że bez sensu to analizuję. W takim razie ostatnie odprowadzanie do domu i przytulanie mam traktować, jak zabawę, nic nie znaczącą? Przecież nie musiał tego robić.


Nie musiał, ale chciał. I nie koniecznie dlatego, że jest w Tobie zakochany, czy pragnie spędzić z Tobą resztę życia.
Nikt tutaj nie wspomniał o tym, że typeczek może tęskni za jakąś swoją byłą, w chwilach smutku, samotności szuka zapomnienia, ale nie chce wiązać się na nic poważnego.
Myśli o byłej, nie daje mu to spokoju to adoruje Ciebie, ma zajęcie inne, dobrze w mniare funkcjonuje to już mu nie jesteś potrzebna.
Przepraszam Kochana, że tak ostro ale raz miałam taki przypadek, w chwili obecnej mam drugi, więc trochę wiem, wszystko pięknie ładnie ale cos w jego zachowaniu nie tak..
zazwyczaj jest to ból, tęsknota po byłej, więc dałabym spokój, taka jest moja diagnoza
truskawkowe_ciastko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 14:05   #26
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mężczyzna-zagadka

Tez mi zagadka

Gdyby był zainteresowany to by się odezwał i tyle.
Na nieśmiałego nie wygląda. I tyle.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 14:05   #27
psychocandy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 25
Dot.: Mężczyzna-zagadka

Cytat:
Napisane przez truskawkowe_ciastko1 Pokaż wiadomość
Nie musiał, ale chciał. I nie koniecznie dlatego, że jest w Tobie zakochany, czy pragnie spędzić z Tobą resztę życia.
Nikt tutaj nie wspomniał o tym, że typeczek może tęskni za jakąś swoją byłą, w chwilach smutku, samotności szuka zapomnienia, ale nie chce wiązać się na nic poważnego.
Myśli o byłej, nie daje mu to spokoju to adoruje Ciebie, ma zajęcie inne, dobrze w mniare funkcjonuje to już mu nie jesteś potrzebna.
Przepraszam Kochana, że tak ostro ale raz miałam taki przypadek, w chwili obecnej mam drugi, więc trochę wiem, wszystko pięknie ładnie ale cos w jego zachowaniu nie tak..
zazwyczaj jest to ból, tęsknota po byłej, więc dałabym spokój, taka jest moja diagnoza
Masz rację! On jakiś czas temu próbował wrócić do byłej, próbowali odbudować relację, ale się nie udało. Cholera, tak, o to chodzi...
psychocandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 14:27   #28
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Mężczyzna-zagadka

Tez mi wielki mezczyzna - zagadka Po prostu niedojrzaly szczeniak, ktory sam nie wie czego chce, a lubi sobie panienki w obwodzie trzymac, a od czasu do czasu przegladnac sie w ich zachwyconych oczach i liznac ta, a tamta zlapac za posladek. Barrrrrrdzo "interesujacy". Wszystkich mezczyzn kladzie na lopatki.

Zejdz na ziemie Gdyby mial powazne podejscie do zycia i do Ciebie zupelnie inaczej by to wszystko wygladalo.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 14:31   #29
psychocandy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 25
Dot.: Mężczyzna-zagadka

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;46750676]Tez mi wielki mezczyzna - zagadka Po prostu niedojrzaly szczeniak, ktory sam nie wie czego chce, a lubi sobie panienki w obwodzie trzymac, a od czasu do czasu przegladnac sie w ich zachwyconych oczach i liznac ta, a tamta zlapac za posladek. Barrrrrrdzo "interesujacy". Wszystkich mezczyzn kladzie na lopatki.

Zejdz na ziemie Gdyby mial powazne podejscie do zycia i do Ciebie zupelnie inaczej by to wszystko wygladalo.[/QUOTE]

Odpuszczę. Chociaż nie ukrywam, że chciałabym się z nim jeszcze spotkać. Ale skoro ma takie podejście, to rzeczywiście chyba nie warto.
psychocandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 17:45   #30
natka07
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 315
Dot.: Mężczyzna-zagadka

Cytat:
Napisane przez psychocandy Pokaż wiadomość
Pewnie masz rację. Szkoda mi tej znajomości, facet jest naprawdę interesujący. Pluję sobie w brodę, że to zepsułam, przejmując inicjatywę. Nic się już nie da raczej zrobić, prawda?
Ale dlaczego od razu zepsułaś? To już chyba taki typ, cokolwiek byś nie zrobiła, to by się tak skończyło. Nie masz się o co obwiniać. Być może od początku chciał, żeby wasza 'znajomość' tak wyglądała, może odmieniło mu się po drodze. Nie wiadomo, ale jest jak jest, gdyby chciał, żeby było inaczej, to pewnie by coś zrobił. Ty zrobiłaś co mogłaś, nie możesz sobie nic zarzucić.
Pewnie spotkasz jeszcze wielu innych interesujących facetów, a także tych, którzy się tacy tylko wydają, a później pokazują jacy są naprawdę
__________________
"Kto ci powiedział, że wolno się przyzwyczajać?
Kto ci powiedział, że cokolwiek jest na zawsze?"
natka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 09:53:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.