Związkowy problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-07, 20:32   #1
cala_ja
Raczkowanie
 
Avatar cala_ja
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 132

Związkowy problem


napisze prosto z mostu co mi na wątrobie leży bo sama to już nie wiem jak do tego podejść. Jestem w związku z młodszym od siebie chłopakiem. poznałam go w pracy. Najpierw on mi pomagał później zaczął przychodzić pogadać na koniec zaprosił mnie na fejsie i tak sobie rozmawialiśmy. Wszystko niby ok ale miałam wtedy chłopaka. Pozornie szczęśliwy związek, ale zaczęłam sie spotykać z tym drugim. Najpierw tak o dla zabicia czasu później przerodziło sie to w coś wiecej. I zostawiłam tamtego dla młodszego. Od ponad dwóch miesięcy mieszkamy razem. Jest nam czasem cudownie czasem gorzej. Ale mam takie dziwne wewnętrzne uczucie że to jest właśnie ten. Niby znamy sie dość krótko bo tylko 7 miesięcy ale czuje do niego coś innego niż do poprzedniego partnera. Teraz układam sobie przyszłość. Myśle o ślubie dzieciach itd. Moja mama stwierdziła że on i tak mnie zostawi kiedyś dla mlodszej bo 5 lat to duża różnica. Ogólnie każdy podchodzi do tego sceptycznie bo jest młodszy i na pewno nam sie nie uda. Ale jemu na mnie zależy. Tylko ja się boje braku akceptacji ze strony innych i może faktycznie tego że może mnie zostawić dla młodszej. Co o tym myślicie?
cala_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 20:49   #2
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Związkowy problem

Gdyby był starszy albo w Twoim wieku, to też mógłby Cię zostawić dla młodszej. Tego nie przewidzisz.
Nie przejmuj się opinią ludzi i tym, czy zaakceptują taki związek. Nie mają nic do akceptowania. Wy żyjecie razem, Wam jest dobrze więc po co stwarzać sobie problemy.

piszesz, że o ślubie i dzieciach myślisz. to może być problem (choć nie zawsze) bo mężczyźni z reguły później się na takie kroki decydują.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 21:18   #3
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Związkowy problem

Cytat:
Napisane przez cala_ja Pokaż wiadomość
napisze prosto z mostu co mi na wątrobie leży bo sama to już nie wiem jak do tego podejść. Jestem w związku z młodszym od siebie chłopakiem. poznałam go w pracy. Najpierw on mi pomagał później zaczął przychodzić pogadać na koniec zaprosił mnie na fejsie i tak sobie rozmawialiśmy. Wszystko niby ok ale miałam wtedy chłopaka. Pozornie szczęśliwy związek, ale zaczęłam sie spotykać z tym drugim. Najpierw tak o dla zabicia czasu później przerodziło sie to w coś wiecej. I zostawiłam tamtego dla młodszego. Od ponad dwóch miesięcy mieszkamy razem. Jest nam czasem cudownie czasem gorzej. Ale mam takie dziwne wewnętrzne uczucie że to jest właśnie ten. Niby znamy sie dość krótko bo tylko 7 miesięcy ale czuje do niego coś innego niż do poprzedniego partnera. Teraz układam sobie przyszłość. Myśle o ślubie dzieciach itd. Moja mama stwierdziła że on i tak mnie zostawi kiedyś dla mlodszej bo 5 lat to duża różnica. Ogólnie każdy podchodzi do tego sceptycznie bo jest młodszy i na pewno nam sie nie uda. Ale jemu na mnie zależy. Tylko ja się boje braku akceptacji ze strony innych i może faktycznie tego że może mnie zostawić dla młodszej. Co o tym myślicie?

Zamiast rozkminiać bez sensu skup się na budowaniu waszego - świeżego - związku. Bo tak to zrobisz z tego samospełniającą się przepowiednię....
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 22:37   #4
kasiab777
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 562
Dot.: Związkowy problem

U mnie jest 6 lat roznicy. Nie przejmuje sie bardzo bo odejsc moze kazdy niezaleznie od wieku.To ze jestem starsza znaczy tylko ze musze wiecej o siebie dbac Przynajmnie motywacji mi nie zabraknie.
kasiab777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 23:14   #5
panna lucy
Raczkowanie
 
Avatar panna lucy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 260
Dot.: Związkowy problem

Moi rodzice- lat siedem różnicy. I cały czas bardzo dobrze im się układa
Nie ma na to żadnej reguły, także nie rozmyślaj za dużo, bo czasem po prostu nie warto
panna lucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 08:58   #6
kolejnafanaberia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 32
Dot.: Związkowy problem

moja mama jest od taty starsza o 4 lata i jakoś dają sobie radę z tym faktem ;P
facet niezależnie od wieku kobiety może ją na młodszą wymienić - jeśli to taki typ faceta (w sensie młodszą na jeszcze dużo młodszą) a skoro piszesz że nie ma to dla niego znaczenia to jakoś nie wydaje mi się żeby sie to miało zmienić.
kolejnafanaberia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 11:06   #7
cala_ja
Raczkowanie
 
Avatar cala_ja
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 132
Dot.: Związkowy problem

Dzięki dziewczyny od razu jakoś mnie to podniosło na duchu Dobrze mi jest z tym co mam choć czasem sie kłócimy, ale potrafimy sie bardzo szybko godzić. A co do ślubu i dzieci to on częściej o tym myśli niż ja
cala_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-08 12:06:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:31.