Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :) - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-12, 21:26   #1681
wakeupinlondon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 26
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Hej, chciałabym zacząć farbować moje włosy profesjonalnymi farbami, ale nie wiem jak sie za to zabrać. Moje naturalne włosy mają mysi odcień, farbuję od 6lat, teraz mam wyblakły średni brąz (w słońcu ma złotawe refleksy), włosy są zniszczone - suche, puszące się, wypadające i cienkie. Chciałabym otrzymać kolor brąz w chłodnawej tonacji, nie za ciemny, nie za jasny. Nie wiem jaką farbę wybrać (jest ich tak dużo!) oraz jaki utleniacz. Proszę o jakieś propozycje wraz z linkami czy zdjęciami Z góry dziękuję za pomoc, dodaję załącznik z kolorem włosów jaki chciałabym uzyskać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 488c2cb521d0a0b6.jpg (22,8 KB, 29 załadowań)
wakeupinlondon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 11:55   #1682
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Dziewczyny, mam pytanie Czy ta woda (klik) jest ok, czy lepiej wybrać jakąś inną? Po raz pierwszy będę mieszać, więc chciałabym by było jak najprościej i najwygodniej Farba też z Schwarzkopf Igora Royal
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 18:36   #1683
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Marka nie ma znaczenia, ważne, by procent był odpowiednio dopasowany do koloru.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 20:17   #1684
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Marka nie ma znaczenia, ważne, by procent był odpowiednio dopasowany do koloru.
Wzięłam utleniacz 9% Pani w sklepie mnie utwierdziła w przekonaniu, że 6% jest za słabe, a 12% spali mi włosy

Jutro farbowanie, oby wszystko wyszło tak jak chcę
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 12:30   #1685
magdus125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 11
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Witam,
Ja mam pytanie dotyczące farby, nie wiem jakiej farby użyć żeby wyszedł fajny blond nie za jasny, nie za ciemny, raczej chłodny. Moje naturalne wlosy ciemny blond z tym, że zawsze jak farbowałam u fryzjera na naturalny kolorek wychodziły pod rudawe a blondy żółte robione farbą. Fryzjerka mówi że mam maga dużo pigmentu i tak zawsze będą wychodziły albo rudawe albo zółte. Proszę o poradę jakie farby nie rudzieją i nie żółkną po farbowaniu. Jaką wodę polecacie? (Mam chłodny odcień skóry.) Poniżej mój aktualny kolor włosów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P2270065.jpg (85,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2270066.jpg (123,2 KB, 16 załadowań)

Edytowane przez magdus125
Czas edycji: 2014-02-28 o 13:38
magdus125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 12:36   #1686
magdus125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 11
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

zapomniałam dodać jeszcze zdjęcie jaki chciałbym mieć kolor. Drugie po prawej lub ostanie zdjęcie:
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...n-perfect.html
lub http://blogblondbunny.blogspot.com/2...ence-1021.html lub http://ankowata.blogspot.com/2013/10...dcieniach.html

Edytowane przez magdus125
Czas edycji: 2014-03-05 o 13:43
magdus125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 14:49   #1687
MsZet25
Raczkowanie
 
Avatar MsZet25
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 327
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Hej

Szukam profesjonalnej rudej farby do włosów. Od listopada nie malowałam, a właściwie nie hennowałam włosów, teraz chcę wrócić do farb. Jeszcze nigdy nie używałam profesjonalnych farb więc nie wiem jaką mam wybrać. Interesuje mnie intensywny rudy kolor włosów, mnie więcej coś takiego: http://fryzuranadzis.pl/wp-content/u...w%C5%82osy.jpg

Dodam, że mam suche, wysokoporowate włosy, z których kolor bardzo szybko się wypłukuje. Kolejnym problemem jest również to, że na ok 40 cm włosach mam jakieś 15 cm naturalnych rudych włosów, których henna nie chciała pokryć (widać to na załączniku), końcówki są natomiast wypłukane rude. Chciałabym wyrównać kolor włosów.

Bardzo proszę o rady, bo w kwestii malowania profesjonalnymi farbami jestem totalnym laikiem Proszę również o wycenę farb które mi możecie polecić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0687.jpg (74,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0717.jpg (84,4 KB, 9 załadowań)
__________________
05.08.12- Kocham najbardziej na świecie!

02.04.14- Kierowca!

BLOGUJĘ o włosach

Instagram

Szybkie poniedziałki, namiętne wtorki, gorące środy, mocne czwartki, szalone piątki...
MsZet25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-16, 16:15   #1688
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez magdus125 Pokaż wiadomość
Witam,
Ja mam pytanie dotyczące farby, nie wiem jakiej farby użyć żeby wyszedł fajny blond nie za jasny, nie za ciemny, raczej chłodny. Moje naturalne wlosy ciemny blond z tym, że zawsze jak farbowałam u fryzjera na naturalny kolorek wychodziły pod rudawe a blondy żółte robione farbą. Fryzjerka mówi że mam maga dużo pigmentu i tak zawsze będą wychodziły albo rudawe albo zółte. Proszę o poradę jakie farby nie rudzieją i nie żółkną po farbowaniu. Jaką wodę polecacie? (Mam chłodny odcień skóry.) Poniżej mój aktualny kolor włosów.
Woda nie ma być dopasowana do odcienia skóry, tylko do farby, Kochana. Spojrzyj na paletę Wella Koleston, mają bardzo fajne farby. Użyłabym poziomu 9 (z oxy 9%). Jeśli nie chcesz mieć złota- szukaj 9.2 (lub innej farby z 2 po kropce; perła), jeśli zaś rudości- 9.1 (popiel). Nie kładłabym jednak na Twoje włosy absolutnie popielu (możliwa zieleń) tylko perłę.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 13:26   #1689
magdus125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 11
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Dziękuję bardzo za odpowiedź A z tym chłodnym odcieniem skóry to nie dotyczyło wody, tylko tego, iż każdy fryzjer proponował rude odcienie blondów... czego nie znoszę.
Jeszcze jedno pytanko bo wyczytałam na forum, że są farby popielato - opalizujące czy jednak wybrać sam opal na moje włosy? Tak naprawdę te ostatnie farbowania były popielatymi blondami i nie do końca byłam zadowolona z kolorów jakie mi wychodziły.
magdus125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 09:25   #1690
agnsk
Raczkowanie
 
Avatar agnsk
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 226
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Witajcie,jzastanawiam sie jak uzyskać taki kolor? Mój naturalny to mysi,ciemny blond, farbowany ok2 lata na brąz garniera, następnie dekoloryzacja i farbowanie poziomem 8. Następny etap to nieudana wizyta u fryzjera-brzydki,żółknący blond, który przefarbowałam sama z miesiąc temu kolorem 8,00 schwarzkopf perfect mousse. Kolor jest ciepły,nie pasuje mi. Chciałabym uzyskać coś najbardziej zbliżonego do ciemnego popielatego blondu,który jest moim naturalnym kolorem. Myslalam o zakupie majirel 8.2 lub 7.2? Jaka woda?Czytalam ze moze mi wyjsc glon uzywajac .1, bo wlosy maja zolty odcien:/ prosze o pomoc!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg attachment-1.jpeg (1,4 KB, 305 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg attachment.jpeg (1,3 KB, 305 załadowań)

Edytowane przez agnsk
Czas edycji: 2014-03-19 o 09:26
agnsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 14:46   #1691
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez magdus125 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedź A z tym chłodnym odcieniem skóry to nie dotyczyło wody, tylko tego, iż każdy fryzjer proponował rude odcienie blondów... czego nie znoszę.
Jeszcze jedno pytanko bo wyczytałam na forum, że są farby popielato - opalizujące czy jednak wybrać sam opal na moje włosy? Tak naprawdę te ostatnie farbowania były popielatymi blondami i nie do końca byłam zadowolona z kolorów jakie mi wychodziły.
w ten sposób czyli źle rozczytałam lub też Ty nieprecyzyjnie się wyraziłaś, ale wszystko już jasne. nie kładłabym popielu tylko opalizującą właśnie (2).

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez agnsk Pokaż wiadomość
Witajcie,jzastanawiam sie jak uzyskać taki kolor? Mój naturalny to mysi,ciemny blond, farbowany ok2 lata na brąz garniera, następnie dekoloryzacja i farbowanie poziomem 8. Następny etap to nieudana wizyta u fryzjera-brzydki,żółknący blond, który przefarbowałam sama z miesiąc temu kolorem 8,00 schwarzkopf perfect mousse. Kolor jest ciepły,nie pasuje mi. Chciałabym uzyskać coś najbardziej zbliżonego do ciemnego popielatego blondu,który jest moim naturalnym kolorem. Myslalam o zakupie majirel 8.2 lub 7.2? Jaka woda?Czytalam ze moze mi wyjsc glon uzywajac .1, bo wlosy maja zolty odcien:/ prosze o pomoc!
na złoto musisz rzeczywiście położyć 2, czyli perłę. jeśli wybierzesz 7- będą bardziej mysie i ciemniejsze. 8 wpada bardziej w naturalny, jaśniejszy blond. 8 kładłabym na 9%, 7 na 6.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 19:25   #1692
agnsk
Raczkowanie
 
Avatar agnsk
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 226
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

dziękuję SceneQueene jeszcze jedno pytanie,a co by było,jakbym pofarbowała 8.2 i użyła 6%? mam tez niewielkie odrosty,co z nimi?

Edytowane przez agnsk
Czas edycji: 2014-03-19 o 19:28
agnsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 20:50   #1693
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

jeśli odrosty nie są za ciemne- farba je spokojnie pokryje. ósemka z szóstką wyjdzie Ci ciut ciemniej, niż normalnie.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 21:25   #1694
amelliiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 25
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

balagam prosze o pomoc jestem zdesperowana zagubiona farbuje farbami fryzjerskimi/profesionalnymi czesto gesto ale nie mam pojecia o rudosciach czerwieniach bardzo mozno chce miec taki kolor jeden z dwoch ktore zalaczylam ale za chiny ludowe nie wiem jaka fabra profesionalna moge go uzyskac prosze niech mi ktos pomoze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 873e49b4c3da9c3f19c936770e1835cf.jpg (64,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3435.jpg (48,7 KB, 24 załadowań)
amelliiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 10:36   #1695
magdus125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 11
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Patrząc na farby z palety Wella Koleston nie zauważyłam tam żadnego blondu po kropce .2 tylko .8 czy to jest to samo? Czy mogę zafarbować tą .8 ? Nie ma też na palecie odcienia 9.8 tylko 10.8. Czy mogę zafarbować tą 10.8 i słabszą wodę 6%?

Edytowane przez magdus125
Czas edycji: 2014-03-21 o 08:04
magdus125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 13:03   #1696
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Wella ma troszkę inną numerację w palecie. możesz też popatrzeć na inne profesjonalne farby, to tylko przykład. poziom 10 musiałabyś nakładać na 9%.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 15:29   #1697
magdus125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 11
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Chciałabym jednak wypróbować tej farby z Welli koleston, ponieważ czytałam że dziewczyny są zadowolone z tych farb. A jeśli zmieszam poziom 10.8 i np. poziom z natury 9 czy 8 z wodą 9% żeby wyszło coś na poziomie 9?
A jeśli nie, to jaką firmę wybrać? Farbowałam L oreal, By fama, Matrix te farby to nie dla mnie. Mam delikatne,cienkie włosy (trudne do farbowania).

Edytowane przez magdus125
Czas edycji: 2014-03-25 o 14:09
magdus125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 20:20   #1698
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Koleston to bardzo dobre farby . jeśli pomieszasz 9 z 10 wyjdzie Ci coś pomiędzy- raczej w 9, niż 10. tym bardziej, iż na oxy 9.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 08:21   #1699
monikas28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Witam,
czy któraś z Was używała farb: INEBRYA 8/3 , CECE 8, RENEE Blanche 8D, która z nich jest najlepsza po dekoloryzacji włosów? Chciała bym uzyskać ciemny blond, ale nie wiem czy to jest możliwe.
monikas28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-26, 09:55   #1700
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

nie farbowalam wybranymi odcieniami, ale uzywalam farb tych marek. od razu skreslilabym Renee Blanche ( z tym nr przynajmniej) bo wychodza zawsze ciemniej - po deko slaba opcja. ogolnie sa b. dobre, moge polecic ale wybralas zly odcien jesli po deko chcesz uzyskac taki efekt.
ce-ce sa fajne, ale mocne. zdecydowanie unikalabym ich po deko jesli wlosy masz slabe, delikatne czy zniszczone.
z tej trojki wybralabym inebrya poniewaz jest najdelikatniejsza.
jednak moim zdaniem powinnas opisac wyjsciowy kolor i planowane srodki do deko poniewaz nie wiem z jakiego poziomu chcesz zejsc, docelowy widze ( ale po deko bierze sie ciut jasniej ), ale nie znam stanu wlosow ani nie wiem czego uzywalas wczesniej wiec to troche na slepo porada
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 10:06   #1701
monikas28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Question Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

dekoloryzację robiłam renee blanche, przez bardzo długi czas farbowałam włosy na czarno, teraz są u nasady ciemno rude, przechodzące w ciemny brąz. kondycja moich włosów jest dobra, jedynie końcówki są minimalnie zniszczone. Nie wiem czy jest możliwość uzyskania na takim kolorze jakiegokolwiek naturalnie wyglądającego blondu.
monikas28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 10:58   #1702
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez monikas28 Pokaż wiadomość
dekoloryzację robiłam renee blanche, przez bardzo długi czas farbowałam włosy na czarno, teraz są u nasady ciemno rude, przechodzące w ciemny brąz. kondycja moich włosów jest dobra, jedynie końcówki są minimalnie zniszczone. Nie wiem czy jest możliwość uzyskania na takim kolorze jakiegokolwiek naturalnie wyglądającego blondu.
nie, absolutnie to nie jest osiagalne
o deko RB slyszalam rozne opinie, jesli nie masz zniszczonych wlosow ponow deko. nie wiem jak to wyglada z RB, ale o ile sie nie myle powinno sie mocno wymyc i nalozyc jasny kolor zeby nie sciemniialy wlosy w niektorych przypadkach. na ten moment nie ma jednak opcji zebys z takiego kolor tak przeskoczyla sama farba. raczej licz sie z nierowna czernia. tak wiec albo jeszcze raz jesli sie nie boisz, albo lekko dorownaj odrost i odczekaj troche
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 12:05   #1703
monikas28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

To w takim razie jaki kolor farby powinnam wybrać, aby chwyciła dobrze taki kolor włosów?
monikas28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 15:55   #1704
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez monikas28 Pokaż wiadomość
To w takim razie jaki kolor farby powinnam wybrać, aby chwyciła dobrze taki kolor włosów?
jesli chcesz dorownac kolor to cos na poziomie 4 na same odrosty, na min. na konce.
jesli chcesz ciemny blond -deko, potem ocena osiagnietego poziomu i wybor koloru. nie sadze, bys miala szanse na to by osiagnac poziom 8 na juz bo widac, ze brak Ci z tego zakresu wiedzy a tu trzeba pokombinowac . wybierz dobry deko, zrob zdjecia efektu i wtedy mozna myslec, moze RB - wybralabym nature na poziomie 9.
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 18:15   #1705
monikas28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Dziękuję, zrobię najpierw dekoloryzację, a później kolor - 9N, ale czy powinnam wybrać emulsję 6% czy 9%, aby nie zniszczyć włosów?
monikas28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 18:37   #1706
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez monikas28 Pokaż wiadomość
Dziękuję, zrobię najpierw dekoloryzację, a później kolor - 9N, ale czy powinnam wybrać emulsję 6% czy 9%, aby nie zniszczyć włosów?
musisz ocenic stan wlosow - kolor i kondycje i w zaleznosci od tego zdecydowac. jesli kolor rozni sie o 1 ton to starcza woda 6, jesli wiecej teoretycznie stosuje sie 9. pamietaj tez by nie farbowac od razu calosci, ewentualnie jesli wlosy bylyby oslabione pamietaj by uzyc olejku czy tez odzywki w procesie ( jesli jestes poczatkujaca mozesz kupic gotowa ampulke )
prosze
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 19:01   #1707
monikas28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Bardzo dziękuję za odpowiedzi, ale mam jeszcze jedno pytanie, jeżeli nie farba rb n9, to jaką polecasz, nie mam pojęcia co wybrać, a widzę, że masz niesamowitą wiedzę.
monikas28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 20:43   #1708
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez monikas28 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za odpowiedzi, ale mam jeszcze jedno pytanie, jeżeli nie farba rb n9, to jaką polecasz, nie mam pojęcia co wybrać, a widzę, że masz niesamowitą wiedzę.
skasowalo mi posta
wiec jeszcze raz- ja dokonczylabym proces z firma alfaparf. kilka dni temu sciagnelam moja granatowa czern i weszlam na poziom 4 a wlosy mam oporne. ich deko jest swietny- tani, mega skuteczny i bez amoniaku. do tego moim zdaniem najpiekniejsze blondy ma w pl wlasnie ta firma. do tego jesli zauwazylabys zniszczenia - jest seria bezamoniakowa z koloru . dodam, ze sciagalam kolor kapiela, byla to 2 po 2 dniach, do tego w miedzyczasie mega trwala farba a ja nie mam zniszczonej koncowki nawet
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 17:42   #1709
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
skasowalo mi posta
wiec jeszcze raz- ja dokonczylabym proces z firma alfaparf. kilka dni temu sciagnelam moja granatowa czern i weszlam na poziom 4 a wlosy mam oporne. ich deko jest swietny- tani, mega skuteczny i bez amoniaku. do tego moim zdaniem najpiekniejsze blondy ma w pl wlasnie ta firma. do tego jesli zauwazylabys zniszczenia - jest seria bezamoniakowa z koloru . dodam, ze sciagalam kolor kapiela, byla to 2 po 2 dniach, do tego w miedzyczasie mega trwala farba a ja nie mam zniszczonej koncowki nawet
Na jaki teraz kolor farbujesz?

Wysyłane z mojego IdeaTab A3000-H za pomocą Tapatalk 2
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 20:33   #1710
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

kathy 4.77 z artego one60nine, ale odcien jest wymieszany z 3.77 - ogolne wrazenie baardzo ciemnego, kawowego koloru i jasniejszych przeblyskow, rozswietlenia . jedyny minus, ze na odrosscie dekolor oczywiscie wyszedl jasniej i juz wiem, ze za kilka dni poprawie bo rudawo mi wyglada. niemniej kolor 4.77 wychodzi bardziej jak 3.77, piekna, ciemna i ciepla kawa . A Ty?? nadal 8.4 ??
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-03 14:12:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:09.