Biomatemtyka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-29, 22:27   #1
Aflatunense
Przyczajenie
 
Avatar Aflatunense
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Exclamation

Biomatemtyka


Cześć
Czy któraś z was studiuje biomatemtyke na PG? Szukalam informacji w internecie, ale nie znalazłam ani jednej opinii Słyszałam, ze na ta specjalizacje mało osób chce isc, ale dlaczego? I zastanawia mnie jaki jest poziom.
Aflatunense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 22:49   #2
Nolanis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 53
Dot.: Biomatemtyka

ponieważ to tylko strumień, specjalizacja. a są na PG kierunki typowo przystosowane do zakresu pojęć z biomatematyki, mając jej zakres przez cały okres trwania studiów, a nie na kilku semestrach w ramach specjalizacji. to tak jak iść na biologię medyczną bo nie dostało się na medycynę, ludzie wybierają to byle nie wyjść z rytmu nauki bądź/i za rok próbować poprawiać wyniki matur i mieć coś na "przezimowanie".

popatrz sobie na inne kierunki, które łączą biologię/matematykę/informatykę i są pod to przystosowane od początku do końca.
Nolanis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 10:16   #3
Aflatunense
Przyczajenie
 
Avatar Aflatunense
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: Biomatemtyka

Ja juz własnie studiuje matemtyke i musze wybrac specjalizacje, a sa trzy do wyboru: finansowa, bio i stosowana. I własnie biomatetyka przykuła moją uwagę

Edytowane przez Aflatunense
Czas edycji: 2014-06-30 o 10:19
Aflatunense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 10:25   #4
Nolanis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 53
Dot.: Biomatemtyka

w takim razie nie wiem co mogłabym ci poradzić. zależy na co się nastawiasz, czego chciałabyś się uczyć i gdzie ewentualnie mogłabyś w przyszłości wylądować. na pewno po finansach/stosowanej znaleźć pracę absolwentowi łatwiej bo co z tego, że każde połączenie mat-inf-bio jest przyszłościowe skoro zanim to do Polski dojdzie i znajdą się inwestorzy, którzy wpakują w laboratoria badawcze i ośrodki medyczne mnóstwo kasy to naprawdę jeszcze sobie poczekamy. jeżeli planujesz coś poza granicami kraju to deficyt na specjalistów wiążących biologię z czymś innym niż chemia istnieje i jest sporych rozmiarów np. Skandynawia.

a myślałaś nad doborem drugiego kierunku? np. jakiegoś informatycznego? ale tak, żeby nie stracić już zdobytej wiedzy czyli np. inż. biomedyczna ze strumieniem informatyki w medycynie. cokolwiek co rozszerzyłoby ci pole do popisu.
Nolanis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 13:58   #5
Aflatunense
Przyczajenie
 
Avatar Aflatunense
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: Biomatemtyka

Drugi kierunek odpada, chce najpierw jeden skonczyc, moze kiedys. W sumie widziałam siatke godzin na biomatetyke i nie ma rewelacji. Oczekiwałam,z e ktoś powie mi jak tam jest ;D. A ty co studiujesz?
Aflatunense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-30 14:58:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:43.