Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4 - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-26, 09:51   #1711
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Hej chyba wczorajszy kryzys chorobowy minął, bo czuję się dużo lepiej.

Wontrubko, wypoczywaj Kochana.

Ewula, powiem Ci, że pojedyncze sesje są fajniejsze, bo jest więcej udanych zdjęć. W parze jednak obie osoby muszą wyjść dobrze.

Ja próbuje czytać "chmurdalie", ale zupełnie mi nie wchodzi. Musze wypożyczyć coś pisanego lżejszym językiem, bo nie mam głowy do poetyckiej prozy.
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 09:53   #1712
bzyczek
Rozeznanie
 
Avatar bzyczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 861
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Dzień dobry!
Wontrubka ogromne gratulacje i zazdroszczę se juz masz córcie na świecie !
Podium obsadzone wiec teraz pora na cala resztę, czuje ze ruszy zaraz lawina
U mnie nic się nie dzieje, tez juz się źle czuje, siły brakuje na wszystko, pojedyncze skurcze czasem łapią ale to pewnie nic nie znaczy. Dziś mam lekarza to dowiem się ile klocek waży i pewnie znów mi lekarz powie ze porodu nie widać i jestem pozamykana, wiec grupa grudniowa może być większa
bzyczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 09:55   #1713
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Powiem Ci tak - po indukcji nikt Cię do domu nie wypuści. Jest to działanie zewnętrzne, nie jest to Twoja endogenna oksytocyna wydzielana naturalnie, więc muszą Cię obserwować. Jeżeli nie będzie postępu to będziesz pewnie czekała na albo kolejną indukcję, albo na skurcze, albo na inną decyzję.



My mamy Neato Botvac d85 - największy przyjaciel naszego mieszkania, pracuje już u nas dzień w dzień prawie rok i nie wyobrażamy sobie bez niego życia
Ale lipa :/ więc co, pozostaje mi albo czekać i być może i tak skończy się na indukcji, tylko później, albo zaufać lekarzom że mam dobre warunki do szybkiego porodu... jakby młoda nie była tak duża to pewnie bym czekała, ale boję się, że ciężko będzie urodzić jak osiagnie masę 4kg...
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 09:58   #1714
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Ale lipa :/ więc co, pozostaje mi albo czekać i być może i tak skończy się na indukcji, tylko później, albo zaufać lekarzom że mam dobre warunki do szybkiego porodu... jakby młoda nie była tak duża to pewnie bym czekała, ale boję się, że ciężko będzie urodzić jak osiagnie masę 4kg...
A przypomnij mi jak to u Ciebie jest. Jutro idziesz na wywoływanie? Z jakiego powodu?
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 10:00   #1715
EveryGirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 408
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
Natalka jest już z nami urodziła się o 22.15 przez cc, dostała 10 pkt, waży 3290g i ma 52cm i jest najsłodsza na świecie!!!! Teraz odpoczywamy, później napiszę Wam więcej! Jestem najszczęśliwszą na świecie! Dzięki dziewczyny za wsparcie i trzymam kciuki za Was
Gratulacje Tak coś czułam, że zastanę tu dzisiaj taką wiadomość

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
To która będzie następna?
Ja chciałam dzisiaj, ale się nie zapowiada
EveryGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 10:04   #1716
Isa1987
Raczkowanie
 
Avatar Isa1987
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 269
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Wontrubka gratuluję

Dziewczyny co mogę stosować na pieczenie miejsc intymnych?
__________________
03.1014r. cp.....08.2014r. cb.....04.2015r. cp.....

15.10.2016r. Dziekuje za to że jesteś
Isa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 10:07   #1717
styska1551
Zadomowienie
 
Avatar styska1551
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 366
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Isa1987 Pokaż wiadomość
Wontrubka gratuluję



Dziewczyny co mogę stosować na pieczenie miejsc intymnych?


Tantum rossa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
styska1551 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-26, 10:08   #1718
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Ajike u mnie jest to samo! Tylko że to moje 1. Dziecko więc może rzeczywiście będzie ciężej niż to sobie wyobrażam. Ale na szczęście w domu mam większość rzeczy zrobionych, jedyne, co zostawiam na czas po porodzie to firanki z kuchni i mycie okien. To mogę robić pojedynczo, ewentualnie moja mama pod koniec października bierze urlop to może przyjechać i mi umyć kiedy będę bardzo zajęta córka

Mam takie pytanie, może któraś będzie znała odpowiedź, może nasza położna forumowa? Jeśli zdecyduję się jutro na wywołanie, a po oxy nie będzie postępu, mogę zrezygnować i wrócić wieczorem do domu? Czy będą mnie już trzymać aż urodzę, nie ważne czy sn, czy CC i ile będzie to trwało? Wg gina i jednego i drugiego powinnam szybko urodzić, no zje wiadomo jak to bywa. A nie chce bez potrzeby leżeć w szpitalu kilka dni...
Moim zdaniem nikt Cię już do domu nie puści.

Widzę, że znowu wielocytowanie nie działa. Do lekarza się nie wybieram dopóki nie będę zdychac całkiem, w pierwszej ciąży jeszcze gorzej się rozłożyłam, kaszlalam tak że się bałam że płuca wypluje a pani doktor mi kazała wpuszczać sól fizjologiczną do nosa po czym wciągać gluty do gardła i wypluwać. Pomijając odruch wymiotny na samą myśl o tym, to technicznie nie mam do dziś pojęcia, jak to zrobić.

Póki co zawiozłam małą do przedszkola, zrobiłam zakupy, chwilę odpoczelam, zaraz wstawiam pranie i zaczynam sprzątać, także jak się trochę rozruszam to może ja urodzę następna:p w końcu teraz wg kolejności powinien być chlopak, a w ogóle to nie wiem dziewczyny co to za wpychanie się przede mną w kolejkę, chyba widzicie że jestem pierwsza na liście:p a młody już tak uciska wszędzie że chętnie go już wyeksmituję .
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 10:10   #1719
bzyczek
Rozeznanie
 
Avatar bzyczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 861
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Isa1987 Pokaż wiadomość
Wontrubka gratuluję

Dziewczyny co mogę stosować na pieczenie miejsc intymnych?
Ja zawsze stosuje clotrimazolum maść przez kilka dni rano i wieczorem i szybko przechodzi.
bzyczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 10:11   #1720
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Dziewczyny otwarłam wczoraj paczkę pampersów Pampers Premium Care bo chciałam zobaczyć jak wyglądają w środku i jakież było moje zdziwienie że one tak strasznie ŚMIERDZĄ... masakra co za zapach... zostawiłam je wczoraj do wywietrzenia przez całą noc,ale dalej jest ten zapach... masakra a ja kupiłam tak dużo paczek tych pampersów,czy wasze też tak śmierdzą czy takie mi się trafiły?
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 10:12   #1721
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
A przypomnij mi jak to u Ciebie jest. Jutro idziesz na wywoływanie? Z jakiego powodu?
Wiesz co, to głównie z wygody i możliwości. Bylabym na dyżurze moich dwóch ginow bo jeden zmienia drugiego, obaj, niezależnie od siebie, uważają że mogę urodzić w każdej chwili, bo organizm jest w pełni gotowy - nie mam tylko skurczy. A poród jutro byłby o tyle dobry, że na 100% mialabym męża przy sobie. Jeśli nie zdecyduje się na to, to może być problem z jego wyjściem z pracy jak i odbiorem mnie ze szpitala. A uwierz, nie chce być zmuszona dzwonić po teściową... no i kwestia przenoszenia, młoda już ma ok 3600 a wg gina moje warunki fizyczne di rodzenia są średnie, z większym dzieckiem może być problematycznie.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-26, 10:12   #1722
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Megilla w wolnej chwili możesz wpisać mój wózek Bebetto Holland kolor Lj 195 i fotelik Cybex Aton 4.

Idę dziś na pobranie wymazu, chyba potem sama muszę zanieść do labo. Tak zrozumiałam przynajmniej, bo w piątek mogłabym mieć z tym kłopot.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/

Edytowane przez bluegirl
Czas edycji: 2016-09-26 o 10:16
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 10:13   #1723
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Wam tez sie tak dłuży i nudzi? Mnie juz szlag trafia. Nie mogę jeszcze za bardzo sie uaktywnić wiec głownie siedzę w domu i juz mnie cholera bierze :/ czekam do soboty i zabieram sie za porządki i zakupy. Jutro odstawiam luteinę ale mam nadzieje ze tak odrazu nie urodzę
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 10:14   #1724
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nikt Cię już do domu nie puści.

Widzę, że znowu wielocytowanie nie działa. Do lekarza się nie wybieram dopóki nie będę zdychac całkiem, w pierwszej ciąży jeszcze gorzej się rozłożyłam, kaszlalam tak że się bałam że płuca wypluje a pani doktor mi kazała wpuszczać sól fizjologiczną do nosa po czym wciągać gluty do gardła i wypluwać. Pomijając odruch wymiotny na samą myśl o tym, to technicznie nie mam do dziś pojęcia, jak to zrobić.

Póki co zawiozłam małą do przedszkola, zrobiłam zakupy, chwilę odpoczelam, zaraz wstawiam pranie i zaczynam sprzątać, także jak się trochę rozruszam to może ja urodzę następna:p w końcu teraz wg kolejności powinien być chlopak, a w ogóle to nie wiem dziewczyny co to za wpychanie się przede mną w kolejkę, chyba widzicie że jestem pierwsza na liście:p a młody już tak uciska wszędzie że chętnie go już wyeksmituję .
Narazie same CC,wiec bedziesz pierwsza SN
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 10:17   #1725
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Dziewczyny otwarłam wczoraj paczkę pampersów Pampers Premium Care bo chciałam zobaczyć jak wyglądają w środku i jakież było moje zdziwienie że one tak strasznie ŚMIERDZĄ... masakra co za zapach... zostawiłam je wczoraj do wywietrzenia przez całą noc,ale dalej jest ten zapach... masakra a ja kupiłam tak dużo paczek tych pampersów,czy wasze też tak śmierdzą czy takie mi się trafiły?

Ja otworzyłam pampersy zielone i śmierdzą i wyglądają mega tandetnie. Dada lepsze
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 10:18   #1726
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Ewula88 Pokaż wiadomość
Ja otworzyłam pampersy zielone i śmierdzą i wyglądają mega tandetnie. Dada lepsze
Nooo te Pampersy Premium Care moje megaaa śmierdzą a Dada w ogóle nie śmierdzi. Tylko że ja głupia kupiłam kilka paczek Pampersów a tylko 1 paczke Dady bo myślałam że Pampersy lepsze
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 10:19   #1727
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Ewula88 Pokaż wiadomość
Wam tez sie tak dłuży i nudzi? Mnie juz szlag trafia. Nie mogę jeszcze za bardzo sie uaktywnić wiec głownie siedzę w domu i juz mnie cholera bierze :/ czekam do soboty i zabieram sie za porządki i zakupy. Jutro odstawiam luteinę ale mam nadzieje ze tak odrazu nie urodzę
Ja mam dokładnie to samo. Boję się wyjść na dłużej z domu, więc tylko śmigam po osiedlu po zakupy, krótki spacerek i wracam. W domu trochę posprzątam i już jestem zmęczona. Dziś wieczorem idziemy z Mężem do kina na sekretne życie zwierząt domowych, może się trochę rozerwę I nie ukrywam, że chodzą za mną te paskudne, niezdrowe, ale jakże pyszne żelki kinowe na wagę Myślę, że się skuszę na małą garstkę
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 10:21   #1728
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Dziewczyny otwarłam wczoraj paczkę pampersów Pampers Premium Care bo chciałam zobaczyć jak wyglądają w środku i jakież było moje zdziwienie że one tak strasznie ŚMIERDZĄ... masakra co za zapach... zostawiłam je wczoraj do wywietrzenia przez całą noc,ale dalej jest ten zapach... masakra a ja kupiłam tak dużo paczek tych pampersów,czy wasze też tak śmierdzą czy takie mi się trafiły?
Miałam przy córce próbkę ze szpitala, nie pamiętam białych czy zielonych i właśnie przez smród ich nie użyłam.
Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Narazie same CC,wiec bedziesz pierwsza SN
Innej opcji nie biorę pod uwagę
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 10:23   #1729
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Dziewczyny otwarłam wczoraj paczkę pampersów Pampers Premium Care bo chciałam zobaczyć jak wyglądają w środku i jakież było moje zdziwienie że one tak strasznie ŚMIERDZĄ... masakra co za zapach... zostawiłam je wczoraj do wywietrzenia przez całą noc,ale dalej jest ten zapach... masakra a ja kupiłam tak dużo paczek tych pampersów,czy wasze też tak śmierdzą czy takie mi się trafiły?
Wszystkie niestety mają taki zapach. Pamiętam jak opiekowałam się na studiach maluszkiem, to mama jednej dziewczynki zawsze miała taki system, że najpierw otwierała paczkę, wsadzała do koszyka, dopiero później do organizatora przy łóżeczku albo przewijaku Ja też taki system przyjęłam

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Wiesz co, to głównie z wygody i możliwości. Bylabym na dyżurze moich dwóch ginow bo jeden zmienia drugiego, obaj, niezależnie od siebie, uważają że mogę urodzić w każdej chwili, bo organizm jest w pełni gotowy - nie mam tylko skurczy. A poród jutro byłby o tyle dobry, że na 100% mialabym męża przy sobie. Jeśli nie zdecyduje się na to, to może być problem z jego wyjściem z pracy jak i odbiorem mnie ze szpitala. A uwierz, nie chce być zmuszona dzwonić po teściową... no i kwestia przenoszenia, młoda już ma ok 3600 a wg gina moje warunki fizyczne di rodzenia są średnie, z większym dzieckiem może być problematycznie.
Rozumiem
Pamiętaj tylko że po egzogennej oxy ciało różnie reaguje. Organizm nie wie co się dzieje, macica dostaje oksytocynę, na którą w danym momencie nie jest gotowa i zaczyna świrować. A wiadomo czy Malutka jest długa? Wtedy ta +/- masa rozkłada się po całości i takie dzieciaczki dużo lepiej się rodzi.
Nie wiem co Ci doradzić, zrób jak czujesz. Pamiętaj tylko że jak zaczną stymulować oxy to już poleci - może poród się rozkręci już po pierwszej niewielkiej dawce, czego Ci najbardziej życzę. Jeżeli nie to pewnie zrobią kolejną próbę. Macicy nie wolno też stymulować w nieskończoność, bo jak każdy mięsień zaczyna się po prostu męczyć, stąd te cc po tej metodzie wywoływania.
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-26, 10:30   #1730
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez słonik Pokaż wiadomość
Ja mam dokładnie to samo. Boję się wyjść na dłużej z domu, więc tylko śmigam po osiedlu po zakupy, krótki spacerek i wracam. W domu trochę posprzątam i już jestem zmęczona. Dziś wieczorem idziemy z Mężem do kina na sekretne życie zwierząt domowych, może się trochę rozerwę I nie ukrywam, że chodzą za mną te paskudne, niezdrowe, ale jakże pyszne żelki kinowe na wagę Myślę, że się skuszę na małą garstkę

Ja idę w czwartek na ten film i biorę duży popcorn i colę! Juz o nim śnie daj znac po seansie jak wrażenia
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 10:32   #1731
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Serio tak śmierdzą? W takim razie ciesze się, że wzięłam tylko dwie paczki. Resztę mam z dady i rossmana. Musze zamówić tez te duńskie. No chyba ze zdecydujemy się na wielorazowe po pierwszych miesiącach życia.

Wiecie, do tej pory nie mogłam się doczekać Malutkiej, ale im bliżej tym bardziej chciałabym to odroczyc. Jest tyle rzeczy do zrobienia zamiast toniecia w pieluchach. Także tego....zapisuje się do grudniowek

Poza tym, mój kot zrobił się milusiński jak nigdy. Tzn była zawsze pieszczocha, ale teraz nie odstępuje mnie na krok i częściej ze mną śpi.
Zauwazylyscie takie zachowania u swoich zwierzaków?
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 10:33   #1732
ajike
Raczkowanie
 
Avatar ajike
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 258
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Dziewczyny otwarłam wczoraj paczkę pampersów Pampers Premium Care bo chciałam zobaczyć jak wyglądają w środku i jakież było moje zdziwienie że one tak strasznie ŚMIERDZĄ... masakra co za zapach... zostawiłam je wczoraj do wywietrzenia przez całą noc,ale dalej jest ten zapach... masakra a ja kupiłam tak dużo paczek tych pampersów,czy wasze też tak śmierdzą czy takie mi się trafiły?
Aż poszłam sprawdzić swoją paczkę. Moje nie śmierdzą. Wcale. Nawet bym powiedziała, że leciutko pachną.
Napisz do Pampersa, może Ci wymienią.
ajike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 10:35   #1733
Fasolka10
Zakorzenienie
 
Avatar Fasolka10
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 642
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Nooo te Pampersy Premium Care moje megaaa śmierdzą a Dada w ogóle nie śmierdzi. Tylko że ja głupia kupiłam kilka paczek Pampersów a tylko 1 paczke Dady bo myślałam że Pampersy lepsze
Nie wiecie jeszcze które są lepsze fakt pampersy dają równo. .... ale ja przy starszym z dady byłam mega niezadowolona za to z pampers mimo zapachu było super ... nie uczula i przede wszystkim dobrze chłonny i nie przeciekaly


__________________
___________________
MOJE SKARBY
Krystian-20/11/2008 2800g 53cm
Mikołaj- 16/10/2016 3650g 55cm

_________________________
Fasolka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 10:36   #1734
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez ajike Pokaż wiadomość
Aż poszłam sprawdzić swoją paczkę. Moje nie śmierdzą. Wcale. Nawet bym powiedziała, że leciutko pachną.
Napisz do Pampersa, może Ci wymienią.
Oooj to chyba w tej sytuacji to Ty masz szczęście Może słowo 'śmierdzą' to zbyt dosadne określenie, ale generalnie Pampersy Premium Care mają specyficzny zapach i spotkałam się wiele razy z taką opinią czy to gdzieś w sieci, czy po prostu w trakcie pracy.
Mi ten zapach jakoś szczególnie nie przeszkadza, ale jest wyczuwalny na pewno
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 10:39   #1735
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Wszystkie niestety mają taki zapach. Pamiętam jak opiekowałam się na studiach maluszkiem, to mama jednej dziewczynki zawsze miała taki system, że najpierw otwierała paczkę, wsadzała do koszyka, dopiero później do organizatora przy łóżeczku albo przewijaku Ja też taki system przyjęłam



Rozumiem
Pamiętaj tylko że po egzogennej oxy ciało różnie reaguje. Organizm nie wie co się dzieje, macica dostaje oksytocynę, na którą w danym momencie nie jest gotowa i zaczyna świrować. A wiadomo czy Malutka jest długa? Wtedy ta +/- masa rozkłada się po całości i takie dzieciaczki dużo lepiej się rodzi.
Nie wiem co Ci doradzić, zrób jak czujesz. Pamiętaj tylko że jak zaczną stymulować oxy to już poleci - może poród się rozkręci już po pierwszej niewielkiej dawce, czego Ci najbardziej życzę. Jeżeli nie to pewnie zrobią kolejną próbę. Macicy nie wolno też stymulować w nieskończoność, bo jak każdy mięsień zaczyna się po prostu męczyć, stąd te cc po tej metodzie wywoływania.
Nie wiem czy jest długa... to możliwe bo oboje z mężem jesteśmy wysocy, chociaż nie jakoś przesadnie. Ale pewności nie mam. Wg usg 3tr. AC ma trochę powyżej 50 centyla, HC około 25c, BPD około 20c, FL niecale 50c. Średnio wychodzi że ma drobna główkę, a brzuszek i kość udowa w normie.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 10:42   #1736
Isa1987
Raczkowanie
 
Avatar Isa1987
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 269
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

styska1551, bzyczek dziękuję, już się obawiałam że nic nie będę mogła użyć
__________________
03.1014r. cp.....08.2014r. cb.....04.2015r. cp.....

15.10.2016r. Dziekuje za to że jesteś
Isa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 10:44   #1737
styska1551
Zadomowienie
 
Avatar styska1551
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 366
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
Serio tak śmierdzą? W takim razie ciesze się, że wzięłam tylko dwie paczki. Resztę mam z dady i rossmana. Musze zamówić tez te duńskie. No chyba ze zdecydujemy się na wielorazowe po pierwszych miesiącach życia.

Wiecie, do tej pory nie mogłam się doczekać Malutkiej, ale im bliżej tym bardziej chciałabym to odroczyc. Jest tyle rzeczy do zrobienia zamiast toniecia w pieluchach. Także tego....zapisuje się do grudniowek

Poza tym, mój kot zrobił się milusiński jak nigdy. Tzn była zawsze pieszczocha, ale teraz nie odstępuje mnie na krok i częściej ze mną śpi.
Zauwazylyscie takie zachowania u swoich zwierzaków?


Mój pies nigdy nie przejawiał jakieś większej fali miłości. Lubi jak się go kizia, mizia ale to okropny indywidualista i raczej szuka miejsc wygodnych niż takich żeby tylko być przy właścicielu. Dlatego teraz jest mu ze mną nie wygodnie i śpi na drugim łożku które mam w pokoju a zachowuje się normalnie co mnie cieszy. Mam nadzieje, ze nie będzie zazdrosny o dzieciaka, ale nie damy mu tego odczuć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
styska1551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 10:45   #1738
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Właśnie obejrzałam tylko ostatnia minute porodu w wodzie i ryczę jak dziecko... o matko co to będzie jak swoje dziecko zobaczę
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 10:48   #1739
ajike
Raczkowanie
 
Avatar ajike
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 258
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Oooj to chyba w tej sytuacji to Ty masz szczęście Może słowo 'śmierdzą' to zbyt dosadne określenie, ale generalnie Pampersy Premium Care mają specyficzny zapach i spotkałam się wiele razy z taką opinią czy to gdzieś w sieci, czy po prostu w trakcie pracy.
Mi ten zapach jakoś szczególnie nie przeszkadza, ale jest wyczuwalny na pewno
Rzeczywiście, czytając Wasze komentarze, wygląda na to, że udało mi się trafić jakąś wyjątkową paczkę
Miałam zamiar dokupić jeszcze tych Pampersów PC ale w tej sytuacji raczej się wstrzymam. Zobaczę jak sprawdzą się Fit&Fun z Rossmana (chociaż zrobiłam mini test - porównanie z Pampersami - i wypadły trochę gorzej). Na razie jeszcze wstrzymałam się z zakupem innych marek.
ajike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 10:50   #1740
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy jest długa... to możliwe bo oboje z mężem jesteśmy wysocy, chociaż nie jakoś przesadnie. Ale pewności nie mam. Wg usg 3tr. AC ma trochę powyżej 50 centyla, HC około 25c, BPD około 20c, FL niecale 50c. Średnio wychodzi że ma drobna główkę, a brzuszek i kość udowa w normie.
Obwód główki też przemawia za teoretycznie łatwiejszym porodem sn Może najlepiej zrób tak, jak powiedzieli Twoi lekarza i tyle.



Dziewczyny suplementujecie jeszcze coś? Jakieś Femibiony czy inne tego typu?
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-20 15:25:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:23.