Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer... - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-01, 16:21   #211
wiktoriasb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: koszalinek
Wiadomości: 77
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

Cytat:
Napisane przez kasiula007 Pokaż wiadomość
Z przykrością muszę napisać, że byłam już u wielu fryzjerów w Koszalinie i często czułam się zawiedziona. jeśli chodzi o Beauty Plaza, to chyba zależy na kogo się trafi. za 1. razem byłam zadowolona-poszłam ze zdjęciem fryzury, pani się starała i dość dobrze mi ją odtworzyła, za 2. razem trafiłam na kogoś innego i czułam się lekko olana, bo pani bodajże zaczęła rozmawiać przez telefon w międzyczasie i kwitłam jak głupia na fotelu, czekając kiedy raczy do mnie wrócić. Wydaje mi się, że szacunek do klienta jest najważniejszy kiedyś, parę lat temu byłam u pani Beaty w salonie koło Biedronki na Wańkowicza bodajze ("U Maryli") i wtedy byłam chyba najbardziej zadowolona- kobieta pomogła mi wybrać fryzurę- szukałyśmy po gazetach takiej, która by mi się spodobała. efekt był naprawdę rewelacyjny. Z tym, że nie wiem , czy pani Beata jeszzce tam pracuje. miała poważne problemy ze zdrowiem i przez jakis czas jej nie było.
niestety to prawda, ja ostanio byłam na Dzieci Wrzesińskich wyszłam zadowolona
wiktoriasb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 17:38   #212
gaszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

A czy możesz napisać coś więcej nt. fryzjerki z ul. Dzieci Wrzesińskich. też zastanawiałam się żeby tam podejść. napisz co robiłaś i ile mniej więcej kosztowała Cie ta przyjemność. Może wiesz na jakiej firmy produktach pracują fryzjerki? jaka jest atmosfera?

pozdrawiam
gaszek
gaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 11:24   #213
zuza1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

Są wystarczy trochę polatać i poszukać, czytałam na tych forach i szukałam aż w końcu znalazłam salon fryzjerski na ul Bajkowej, nazywa się Fortunata.
Chyba pierwszy raz nie bałam się wrócić do fryzjerki, naprawdę mi sie podobał efekt, a w dodatku wybieram sie tam znowu, bo na facebooku jest info o promocji strzyżenie za 7 zł wklejam link do facebook
http://www.facebook.com/aleksandra.gorecka3?ref=tn_tnmn.
Polecam naprawdę warto zaryzykować.
zuza1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 11:48   #214
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

Czesc dziewczyny, przekopalam sie przez caly watek i mam pytanie: czy w ostatnim czasie ktos korzystal z vouchera strzyzenie/koloryzacje?jakis zabieg w Beauty Plaza? Mam na jutro wizyte i troche sie boje, bo nie farbowalam wlosow u fryzjera od 17r.z. Wlosy mam za lopatki, przez 10 lat farbowane na czarno, od roku odwyk od farby i chce rozjasnic, ale nie spalic. Jest szansa?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 06:12   #215
wiktoriasb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: koszalinek
Wiadomości: 77
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

Cytat:
Napisane przez gaszek Pokaż wiadomość
A czy możesz napisać coś więcej nt. fryzjerki z ul. Dzieci Wrzesińskich. też zastanawiałam się żeby tam podejść. napisz co robiłaś i ile mniej więcej kosztowała Cie ta przyjemność. Może wiesz na jakiej firmy produktach pracują fryzjerki? jaka jest atmosfera?

pozdrawiam
gaszek
strzyżenie z myciem, płaciłam 35zł, byłam zadowolona ....
wiktoriasb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 12:36   #216
Dore5555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Post Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

Hej Dziewczyny! Ja osobiście polecam Salon Fryzur Variete na ul. Traugutta. Byłam tam 2 razy póki co, ale zawsze byłam bardzo zadowolona. Nadal jestem w szoku, po tym jak pani fryzjerka obcięła moje włosy w taki sposób, że mogę je ułożyć bez prostowania prostownicą i wyglądają normalnie. Wcześniej "nadużywałam" prostownicy i często musiałam je obcinać, nie mogąc zapuścić dłuższych wlosów. Mój typ włosa jest ciężki do ogarnięcia bez prostownicy. Teraz jednak mi się to udaje Napewno póki co nie będę szukac innych fryzjerów, bo wreszcie znalazłam takiego, który umie słuchać Jest to tylko moje subiektywne zdanie, jednakże polecam spróbować! Wcześniej odwiedziłam mnóstwo salonów fryzjerskich w Koszalinie, na pewno znanych przez Was i mniej znanych, ale nie przypominam sobie żeby często zdarzało mi się być tak zadowoloną jak po wizycie w Salonie Variete
Dore5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 09:44   #217
askaa02
Rozeznanie
 
Avatar askaa02
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 951
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

Cytat:
Napisane przez Dore5555 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Ja osobiście polecam Salon Fryzur Variete na ul. Traugutta. Byłam tam 2 razy póki co, ale zawsze byłam bardzo zadowolona. Nadal jestem w szoku, po tym jak pani fryzjerka obcięła moje włosy w taki sposób, że mogę je ułożyć bez prostowania prostownicą i wyglądają normalnie. Wcześniej "nadużywałam" prostownicy i często musiałam je obcinać, nie mogąc zapuścić dłuższych wlosów. Mój typ włosa jest ciężki do ogarnięcia bez prostownicy. Teraz jednak mi się to udaje Napewno póki co nie będę szukac innych fryzjerów, bo wreszcie znalazłam takiego, który umie słuchać Jest to tylko moje subiektywne zdanie, jednakże polecam spróbować! Wcześniej odwiedziłam mnóstwo salonów fryzjerskich w Koszalinie, na pewno znanych przez Was i mniej znanych, ale nie przypominam sobie żeby często zdarzało mi się być tak zadowoloną jak po wizycie w Salonie Variete
Ja także miałam kiedyś przyjemność skorzystać z usług tego salonu - kupiłam jakieś pół roku temu voucher. Generalnie pani fryzjerka fajnie mnie potraktowała, dobrze obcięła, wzięła pod uwagę moje spostrzeżenia - wyszłam bardzo zadowlona. Jedno co spowodowało, ze już tam nie wróciłam to ceny usług, a szkoda. Farbuję włosy juz kilka ładnych lat i mogę stwierdzić, że wiem juz ile max za taka usługę powinnam zapłacić Gdyby nie ta cena to na pewno wróciłabym tam
askaa02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-06, 06:53   #218
hoian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 49
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

czy ktoś się orientuje gdzie teraz można znaleźć wspomnianego tutaj Pana Jarka?
parę lat temu, będąc na zakupach w forum, kasjerka w którymś sklepie miała super fryzurę, nie mogłam oczu oderwać, i zapytałam gdzie ją zrobiła. odpowiedziała, że u pana Jarka w jakimś tam salonie i że można go wygooglować, bo ona też tak go szukała.
tu na forum ktoś napisał, że koło kina adria, czyli na grunwaldzkiiej w art gallery. prawda to?
hoian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 09:34   #219
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

Cytat:
Napisane przez hoian Pokaż wiadomość
czy ktoś się orientuje gdzie teraz można znaleźć wspomnianego tutaj Pana Jarka?
parę lat temu, będąc na zakupach w forum, kasjerka w którymś sklepie miała super fryzurę, nie mogłam oczu oderwać, i zapytałam gdzie ją zrobiła. odpowiedziała, że u pana Jarka w jakimś tam salonie i że można go wygooglować, bo ona też tak go szukała.
tu na forum ktoś napisał, że koło kina adria, czyli na grunwaldzkiiej w art gallery. prawda to?
koło kina adria, art gallery to całkiem inny salon.
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 20:41   #220
hoian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 49
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
koło kina adria, art gallery to całkiem inny salon.
aaa. no dobra, przyznaje się, nie jestem z koszalina to co wiem to wygooglowałam. mieszkam niedaleko, ale az tak dobrze koszalina nie znam. to co napisalam, to wygooglowałam i proszę o wyjaśnienie w takim razie jak nazywa się ten salon koło kina adria skoro to nie art gallery i na jakiej ulicy jest kino adria? nie na grunwaldzkiej?
hoian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 15:41   #221
kasiula007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 32
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

Hej! dziewczyny, a byłyście może w salonie Matrix na ul. Młyńskiej u Pani Ani? ostatnio tamtędy przechodziłam i zaczęłam się zastanawiać czy nie skorzystać w Internecie jest dość mało opinii. Niektórzy są zadowoleni, ale podobno za tanio nie jest
__________________
Uczę się żyć ze sobą
kasiula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 23:15   #222
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

Ja ostatnio byłam w salonie Matrix i póki co jestem zadowolona (byłam we wtorek), Pani wypytała o jaki kolor mi chodzi i uzyskałam na mioim spranym sazro-rudym blondzie fajny kolor taki jak chciałam zimy, średni blond
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 20:48   #223
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

Cytat:
Napisane przez kasiula007 Pokaż wiadomość
Hej! dziewczyny, a byłyście może w salonie Matrix na ul. Młyńskiej u Pani Ani? ostatnio tamtędy przechodziłam i zaczęłam się zastanawiać czy nie skorzystać w Internecie jest dość mało opinii. Niektórzy są zadowoleni, ale podobno za tanio nie jest
Ja także byłam u Pani Ani i nie powiem złego słowa na nią, bo zna się na rzeczy, ale jest cholernie droga i dlatego więcej do niej nie pójdę. Sorry, ale 180zł za farbowanie włosów to dla mnien zdecydowanie za dużo...
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 10:28   #224
kaszmira77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 9
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

Witam, jakieś dwa lata temu byłam u fryzjera u pana Jarka z salonu "Red&White", nikt mnie później tak dobrze nie ściął jak p. Jarek. Teraz istotne pytanie: zna ktoś nr tel do pana Jarka bądź salonu gdzie pracuje?
kaszmira77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 12:35   #225
Dore5555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

Cytat:
Napisane przez kaszmira77 Pokaż wiadomość
Witam, jakieś dwa lata temu byłam u fryzjera u pana Jarka z salonu "Red&White", nikt mnie później tak dobrze nie ściął jak p. Jarek. Teraz istotne pytanie: zna ktoś nr tel do pana Jarka bądź salonu gdzie pracuje?
Niecały miesiąc temu moja koleżanka u niego była i z tego co wiem to nadal pracuje w tym samym salonie co napisałaś...
Dore5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 19:33   #226
sisi1
Raczkowanie
 
Avatar sisi1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 38
Exclamation Fryzjer Koszalin pilnie potrzebny:)

Cześć dziewczyny. Wiem że taki wątek już był, ale z przed chyba dwóch lat, a ja potrzebuje aktualny nie jestem stąd, mieszkam tu od niedawna. ostatnio miałam małą wpadkę z farbą i teraz poszukuję fryzjera z Koszalina co zrobi dobrze kolor - rozjaśnianie w dość przystępnej cenie. Jedyna moja uwaga : proszę nie polecać salonu w Emce i Atrium Co polecacie?
sisi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 21:02   #227
Gringerere
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 33
Dot.: Fryzjer Koszalin pilnie potrzebny:)

Weź pod uwagę salon "Gracja" przy ul. Asnyka, tam jest dwóch fryzjerów - pan Marek i jedna pani, ja polecam pana ; ) od siebie powiem, że uważam go za dobrego fryzjera, i kiedy chodziłam do niego na koloryzację włosów, były zrobione dobrze, niezniszczone... Z cenami to nie wiem jak teraz jest, ale na pewno poszły w górę.
Gringerere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 12:35   #228
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Fryzjer Koszalin pilnie potrzebny:)

Ja Ci moge jedynie ODRADZIC. Salon Beauty plaza, byl na Chelmskiej, mialy sie przeniesc, nie wiem, czy nadal jest na starym miejscu.
Baby zniszczyly mi wlosy, zamiast dekoloru zrobily zwykle rozjasnianie. Wtedy bylam glupia, nie znalam sie, zaufalam i zrobily mnie w konia. Efekt: wlosy suche jak wior.
Drugi raz bylam rozjasniac dalej, a mialam juz kolor dosc jasny rudy. Chcialam, zeby babka polozyla mi jakis popiel. Nie chciala tego zrobic, za to praktycznie na sile machnela mi pasemka, a reszte pofarbowala na ciemny braz. Wiedzac, ze chce dojsc do blondu. Efekt: znowu bylam w punkcie wyjscia, a wlosy czesciowo sie spalily. Coz, wracam do mojego lęku przed fryzjerami, wlosy farbuje w domu. I sa w lepszej kondycji niz po wizytach u "fachowcow".
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 20:11   #229
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Fryzjer Koszalin pilnie potrzebny:)

A ja zdecydowanie polecam Panią Ole na z Wyki 21
zakład nazywa się Art Of Beauty
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 12:12   #230
plamka11
Przyczajenie
 
Avatar plamka11
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
GG do plamka11
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

Witam...

Stanowczo odradzam Pania, która otworzyła swój salon w Cegielskim "SYLWIA", miała wcześniej w Merkurym.
Kobieta kompletnie nie ma pojęcia o fryzjerstwie, totalna porażka, juz nie mówiąc, że nie potrafi obciąc grzywki.....

Także omijacie szerokim łukiem!!!!
widziałam, że czesto ma swoje oferty na Sweetdealu.
plamka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 13:06   #231
Yolandi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

Ja od niedawna mieszkam w Koszalinie ale ktos mi kiedyś polecił Akademię Fortunata przy ul Bajkowej. Jak dotąd nie miałam jeszcze okazji się wybrać i sprawdzić ale może ktoś z Was wie czy warto?
Yolandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 00:07   #232
elisssa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

Byłam tam kiedyś, a Fortunatę poleciła mi znajoma mamy. Spróbuj, na pewno nie pożałujesz. Ja przynajmniej dostałam dokładnie to czego chciałam i byłam zadowolona z fryzurki. Mam kręcone włosy a z doświadczenia wiem, że nie każdy fryzjer wie jak się z takimi obchodzić. A tu pełna profeska i loczki układały się super

---------- Dopisano o 01:07 ---------- Poprzedni post napisano o 01:04 ----------

Ano i z tego co wiem to jest tam nie tylko fryzjer, ale też można wykonać różne zabiegi kosmetyczne.

Edytowane przez elisssa1
Czas edycji: 2012-11-19 o 00:08
elisssa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 19:03   #233
sisi1
Raczkowanie
 
Avatar sisi1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 38
Talking Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

No więc byłam u fryzjera. Z ręką na sercu polecam salon Artego na ulicy Kołłątaja, panią Dorotę. Byłam tam ostatnio z polecenia koleżanki i jestem mega zadowolona. Poszłam na zdjęcie koloru, miałam zbyt ciemne i strasznie nierównomierny, teraz mam piękny brąz, włosy są jednego koloru a nie cała paleta barw. razem z podcięciem zapłaciłam 120 zł. Polecam.
sisi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 10:48   #234
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

Cytat:
Napisane przez sisi1 Pokaż wiadomość
No więc byłam u fryzjera. Z ręką na sercu polecam salon Artego na ulicy Kołłątaja, panią Dorotę. Byłam tam ostatnio z polecenia koleżanki i jestem mega zadowolona. Poszłam na zdjęcie koloru, miałam zbyt ciemne i strasznie nierównomierny, teraz mam piękny brąz, włosy są jednego koloru a nie cała paleta barw. razem z podcięciem zapłaciłam 120 zł. Polecam.
A możesz podać dokładniejszy adres Kołłątaja ile? bo szukam w necie, ale żaden salon Artego mi na Kołłątaja nie wyskakuje.

Edytowane przez gregia
Czas edycji: 2012-11-29 o 10:52
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 16:19   #235
sisi1
Raczkowanie
 
Avatar sisi1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 38
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

ul Kołłątaja 1c/i . Mam też numer do tej Pani
sisi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 10:41   #236
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

Cytat:
Napisane przez sisi1 Pokaż wiadomość
ul Kołłątaja 1c/i . Mam też numer do tej Pani
to poproszę o numerek na priva
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 00:13   #237
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

odradzam salon "Brand" w Atrium olewackie podejście do klienta... zaletą jest jedynie to, że można przyjść zawsze bo salon świeci pustkami Skusiły mnie kosmetyki Kerastase, jak się okazała niewiele z nich skorzystałam, bo nie nałożono mi na włosy nawet odżywki. Obcinała mnie babka w 13cm obcasach, mini spódniczce, mocnym makijażu i długich blond włosach, arogancka postawa i ogólny brak zainteresowania... Od mycia począwszy potraktowała mnie jak zło konieczne i odwaliła robotę na szybkiego. Włosy są obcięte jako tako ale oczywiście nie układają się tak jak powinny. Ogólnie po wyjściu z salonu poczułam się nie odprężona i zadowolona, jak tego oczekiwałam, a wręcz przeciwnie - zestresowana i zła. Nic dziwnego że salon świeci pustkami, właściciele zdają się nie mieć pojęcia o tym, że sposób traktowania klientek przez fryzjerki i umiejętność dobrego kontaktu to podstawa. Nikt do tego salonu nie wróci...
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 20:30   #238
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

Cytat:
Napisane przez martiniątko Pokaż wiadomość
odradzam salon "Brand" w Atrium olewackie podejście do klienta... zaletą jest jedynie to, że można przyjść zawsze bo salon świeci pustkami Skusiły mnie kosmetyki Kerastase, jak się okazała niewiele z nich skorzystałam, bo nie nałożono mi na włosy nawet odżywki. Obcinała mnie babka w 13cm obcasach, mini spódniczce, mocnym makijażu i długich blond włosach, arogancka postawa i ogólny brak zainteresowania... Od mycia począwszy potraktowała mnie jak zło konieczne i odwaliła robotę na szybkiego. Włosy są obcięte jako tako ale oczywiście nie układają się tak jak powinny. Ogólnie po wyjściu z salonu poczułam się nie odprężona i zadowolona, jak tego oczekiwałam, a wręcz przeciwnie - zestresowana i zła. Nic dziwnego że salon świeci pustkami, właściciele zdają się nie mieć pojęcia o tym, że sposób traktowania klientek przez fryzjerki i umiejętność dobrego kontaktu to podstawa. Nikt do tego salonu nie wróci...
Racja co jestem w Atrium przechodząc zawsze są tam totalne pustki
pewnie niedługo zbankrutują i coś innego tam powstanie
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 15:41   #239
askaa02
Rozeznanie
 
Avatar askaa02
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 951
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

Wiem o którą Panią Fryzjerkę chodzi mi kiedyś uratowała włosy jak inna przyciemniła je za mocno, to ta zrobiła dobry delikatny balejaż, ale żeby nie było za różowo to miała taaaak długie paznokcie,że niedokładnie umyła mi głowę i po wyjściu z salonu biegłam do domu znowu myć głowę
Ja także długo szukałam dobrej fryzjerki w K-linie, znalazłam juz, ale nazwy nie podam bo już teraz cięzko się do niej dostać
askaa02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 10:40   #240
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

Cytat:
Napisane przez askaa02 Pokaż wiadomość
Wiem o którą Panią Fryzjerkę chodzi mi kiedyś uratowała włosy jak inna przyciemniła je za mocno, to ta zrobiła dobry delikatny balejaż, ale żeby nie było za różowo to miała taaaak długie paznokcie,że niedokładnie umyła mi głowę i po wyjściu z salonu biegłam do domu znowu myć głowę
Ja także długo szukałam dobrej fryzjerki w K-linie, znalazłam juz, ale nazwy nie podam bo już teraz cięzko się do niej dostać
to po co wogóle taką informację podajesz, skoro nie zamierzasz się z nią podzielić?
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-28 19:29:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:17.