Scent Bar II - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-06, 20:41   #2281
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Chciałabym zauważyć ze niektórzy mężczyźni tez są wielcy i włochaci a ni jak nie kwalifikuje się ich jako obrzydliwych i strasznych ani ohydnych.
To ja już wolę pająki

Cytat:
Tez sobie nie mogłam pozwolić na odpoczynek i też twierdziłam ze "złego diabli nie biorą" i "głupiego chole.ra się nie ima". A teraz mam przykaz leżeć plackiem i wstawać tylko jak jest taka potrzeba.
Eenaxiku, znam ten ból ...... taaa .. najpierw się mówi, że twardym trzeba być, a potem się trzęsie portkami ze strachu o malucha .... Też taka "mądra" byłam w drugiej ciąży i skończyłam na patologii z porodem przedwczesnym ... trzeba o siebie dbać - to dewiza - zwłaszcza w ciąży

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Proszę bardzo. Jeśli chodzi o wysrywanie z siebie różnych pseudomądrości to jestem do usług.
Sabbath - ja Cię kiedyś zaproszę do siebie - będziesz mi czyścić monitor za takie teksty ... poważnie mówię znaczy piszę
Cytat:
Tak sobie tłumaczę.
Czy wygodnie? Trochę ciśnie. Chyba potrzebuję bajeru w większym rozmiarze.
nooo to chyba dobrze, że ciśnie -tak ma być może wreszcie wyrośniesz

Cytat:
No patrz. To tak samo, jak ja.
Cytat:
Ha! To znów tak samo jak ja.
Coś w tym jest

Cytat:
Niechże mi kto powie, że nie zwariowałam...
ale oczywiście, że zwariowałaś

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Przed chwilą w akcie terroru i zdenerwowania rzuciłam torebką o glebę, ścisnęłam z całej siły i pach... Byłam taka zła, że nie czułam bólu. No i mam połamane 4 tipsy, wyrwały się razem z moimi paznokciami i krew mi leci Boli.
Już wzięłam wolne na jutro, przez głupie pazury!!!
uuuuuuu .... Fernis musi boleć .... sssssss ....... aż poczułam normalnie - współczuję .... baardzo współczuję
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 20:42   #2282
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Przed chwilą w akcie terroru i zdenerwowania rzuciłam torebką o glebę, ścisnęłam z całej siły i pach... Byłam taka zła, że nie czułam bólu. No i mam połamane 4 tipsy, wyrwały się razem z moimi paznokciami i krew mi leci Boli.
Już wzięłam wolne na jutro, przez głupie pazury!!!

Współczuję, ja raz wybrałam się na kręgle i dwa tipsy wraz z częścią paznokcia poleciały sobie w tych otworkach na palce w kierunku kręgli, a ja zostałam z bolącą ręką i mięskiem na wierzchu Bolało jeszcze dobre dwa tygodnie...Nie mówiąc już o tym,że prawie się poryczałam z bólu jak pani w salonie usiłowała mi te szczątki na palcach reanimować
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 20:43   #2283
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar II

Fenris - au.

Sabbath - wspolczuje sytuacji, stresu - zycze jak najszybszego doprowadzenia do finalu. I zycze Ci z calego serca zeby Ci sie ulozylo po Twojej mysli.


Dzis przyjechala do kolchozu szyszka, glowny dyrektor na Europe. Sama wiec przesiedzialam wiekszosc dnia nad jakimis *******ami. Przyszla pora lunchu, wiec siedze sobie w stolowie, osobno -czekam na znajomke. I wchodza moj Bossak i cala reszta swity i ta niemiecka szyszka (dziwne, ze on cos jadl w tej kantynie bo zarcie jest podle). Nagle S. odchodzi od nich dosiada sie do mnie i rzecze 'przepraszam za dzis ale jutro spedze z Toba wiecej czasu'.
Ja sie prawie cola zakrztusilam bo ja sie ani nie skarze, ani tego nie wymagam. Zreszta takie zapewnienie zabrzmialo tak dla mnie dwuznacznie, ze sama sie w duchu smialam.

Pozniej musialam zalatwic kilka spraw z kolesiem, ktory zawsze ma problem i troche latalam gora, dol zeby w koncu dowiedziec sie, ze to zrobi. Nagle w biurze pojawia sie S. 'Szyszka chce Cie poznac!'
ja 'ekh ekh co??'
S 'haha mam 5 minut przerwy to przyszedlem Cie wkrecic'
cycki mi opadly.



S. nie jest przystojny, taki dziwny jest ale jak sypie tymi sarkastycznymi tekstami jak z rekawa to lapie sie na tym, ze mysle, ze jest cute. Do czasu

a - jeszcze jeden tekst, 'musze Cie przypilic, mamy kupe roboty, i jak tego nie zrobie pojde na dno a Ciebie pociagne za soba'.

ja '?? no co Ty'
on 'zartowalem, tak cie chcialem zmotywowac'
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 20:46   #2284
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

No trzeba trzeba, jutro bym pojechała, ale cholera jasna mam seminarium i niestety.

Jak będę miała się wybierać bo za pewne będzie to jakiś piątek (może za 2 tyg) bo butów muszę poszukać to sie spotkamy, najpewniej w Plazie na lodach Grycan dam znac na gg, bo z forum to różnie bywa.
Yes, yes, yes, yes!!!
Mam nadzieję, że trochę się Pachnących zjawi

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Obiecuję się nie puszczać.
Trzymam za słowo

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja miałam skurcz przy braku potasu. Ale przy braku magnezu też się chyba zdarza. Trzeba po prostu zrobić badanie krwi.
Nawet przy niedoborze magnezu częściej
Może jakiś suplement? Albo moje ulubione źródło magnezu: czekolada
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 20:59   #2285
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
uuuuuuu .... Fernis musi boleć .... sssssss ....... aż poczułam normalnie - współczuję .... baardzo współczuję
Przy tym powinna być ode mnie ikonka prężącego kota
Jakby mnie ktoś tak dobrze wygłaskał to by nie bolało Niestety "TŻ" (jeśli tak to mogę ująć - no nie mogę, ale wiecie o co chodzi) jest niedysponowany w chwili obecnej.
Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Współczuję, ja raz wybrałam się na kręgle i dwa tipsy wraz z częścią paznokcia poleciały sobie w tych otworkach na palce w kierunku kręgli, a ja zostałam z bolącą ręką i mięskiem na wierzchu Bolało jeszcze dobre dwa tygodnie...Nie mówiąc już o tym,że prawie się poryczałam z bólu jak pani w salonie usiłowała mi te szczątki na palcach reanimować
To jutro będzie bolało? :/ Chyba przeżyję. Przy wyrywaniu brwi przez kosmetyczkę prawie się popłakałam (sama robiłam to bezboleśnie), chyba nic bardziej boleć nie może.
Gdybym nie pisała jutro wieczorem, znaczy, że palce odmówiły posłuszeństwa.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 21:01   #2286
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
ale tego kłucia w gardle (drapania) nie rozumiem. Nie wiem skąd się bierze, ale mi wstyd strasznie jak jadę tramwajem i nagle zaczynam kaszleć, zamykać oczy i robię się czerwona Jak nie mam przy sobie wody i mocno miętowych gum to mam ochotę wysiadać i uciekać.
Raz zdarzyło mi się to w pracy i uciekłam do toalety, a tam jest jedna, więc przez 5 minut się tak dobijali, że było mi strasznie nieprzyjemnie, nie miałam gdzie się podziać.
też mam coś takiego z gardłem od czasu do czasu
jak zacznie mnie szczypać, to jestem cała zalana łzami i nie ma siły, żeby opanować kaszel.
Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Nie ma czegoś takiego jak przesilenie wiosenne. jest to slogan wymyślony na potrzeby reklamowe środków uspokajających.
Przesilania są 2: letnie i zimowe.
Ale fakt faktem coś wisi w powietrzu na wiosnę ze wiele osób popada w stany "depresyjne".
pewnie tak oficjalnie nie ma ale ja przed wiosną zawsze czuję jakieś takie wewnętrzne zamieszanie co niestety przeważnie kończy się kryzysem.
Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Dzis przyjechala do kolchozu szyszka, glowny dyrektor na Europe. Sama wiec przesiedzialam wiekszosc dnia nad jakimis *******ami. Przyszla pora lunchu, wiec siedze sobie w stolowie, osobno -czekam na znajomke. I wchodza moj Bossak i cala reszta swity i ta niemiecka szyszka (dziwne, ze on cos jadl w tej kantynie bo zarcie jest podle). Nagle S. odchodzi od nich dosiada sie do mnie i rzecze 'przepraszam za dzis ale jutro spedze z Toba wiecej czasu'.
Ja sie prawie cola zakrztusilam bo ja sie ani nie skarze, ani tego nie wymagam. Zreszta takie zapewnienie zabrzmialo tak dla mnie dwuznacznie, ze sama sie w duchu smialam.

Pozniej musialam zalatwic kilka spraw z kolesiem, ktory zawsze ma problem i troche latalam gora, dol zeby w koncu dowiedziec sie, ze to zrobi. Nagle w biurze pojawia sie S. 'Szyszka chce Cie poznac!'
ja 'ekh ekh co??'
S 'haha mam 5 minut przerwy to przyszedlem Cie wkrecic'
cycki mi opadly.



S. nie jest przystojny, taki dziwny jest ale jak sypie tymi sarkastycznymi tekstami jak z rekawa to lapie sie na tym, ze mysle, ze jest cute. Do czasu

a - jeszcze jeden tekst, 'musze Cie przypilic, mamy kupe roboty, i jak tego nie zrobie pojde na dno a Ciebie pociagne za soba'.

ja '?? no co Ty'
on 'zartowalem, tak cie chcialem zmotywowac'
hecate, po tej historyjce wyobraziłam sobie niemalże scenę z filmu typu Bridget Jones
co Ty tam robisz ciekawego w tej pracy, możesz zdradzić?
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 21:02   #2287
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja miałam skurcz przy braku potasu. Ale przy braku magnezu też się chyba zdarza. Trzeba po prostu zrobić badanie krwi.
Zdarza się przy braku magnezu, zdarza.
A przy braku potasu dodatkowo można mieć totalną arytmię serca, kolatanie, albo po prostu spadki ciśnienia...

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ale tak, zależy mi na tym, żeby zrobić dla ludzi wokół to, co mogę. mam taka własną (mało odkrywczą) teorię, że zaniechanie czynienia dobra jest złem. I staram się tego zła wynikającego z zaniechania unikać.

Niechże mi kto powie, że nie zwariowałam...
Nie zwariowalaś.
Czasem przypomnij sobie tylko, że Ciebie też to obejmuje (znaczy się - zalicz się do grupy ludzi, którym należy robić dobro). Zaniechanie tego może mieć gorsze skutki - nie tylko dla Ciebie, ale i dla tej reszty. Jak Ciebie zabraknie, to im już nie pomożesz - a mogą Cię wtedy bardziej potrzebować niż dziś.
Czasem gradacja jest niezbędna. Mlody - tak. Koleżanka, która nie chce wykrzesać z siebie niczego - już nie.

A co wcześniejszego - nie chcę mieć tamtej racji. Ale... Obie wiemy...

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Przed chwilą w akcie terroru i zdenerwowania rzuciłam torebką o glebę, ścisnęłam z całej siły i pach... Byłam taka zła, że nie czułam bólu. No i mam połamane 4 tipsy, wyrwały się razem z moimi paznokciami i krew mi leci Boli.
O kurde, strasznie Ci wspólczuję. Sama mam nieraz żele - z tego samego powodu. Moje są bardzo slabe i latwo się lamią. Dlatego jak mam dość - idę do mojej Gosi i ona mi zaklada. Ale chyba bym się pochlastala jakby mi się tak stalo
Raz przeszlam to na 1 - następne dwa lata trzymalam się z daleka od tipsów...

Fenris - przykro mi, ale jutro nie będzie milo. Nafaszeruj się jakimś Ibu, albo czymś co na Ciebie dziala...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-06, 21:10   #2288
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość

hecate, po tej historyjce wyobraziłam sobie niemalże scenę z filmu typu Bridget Jones
co Ty tam robisz ciekawego w tej pracy, możesz zdradzić?
Dopiero sie ucze.
Wlasciwie to dostalam ksiazeczke do podusi o biznesie i jego rozwoju, zajmowac sie bede planowaniem, usprawnianien, negocjacjami, kontaktem z klientem. Wlasciwie wieloma rzeczami wylaczajac kadry, sprzedaz, marketing...

Smiesznie jest a raczej mi tak srednio, ze ktos, kto 2 tygodnie temu wydwal mi polecenia, teraz slucha moich... wczoraj mialam taka sytuacje, potrzebujemy zebrac brakujace dane do systemu. Zrobilam liste co trzeba sprawdzic i uzupelnic a liste te mialam przekazac mojej bylej przelozonej by znalazla ludzia, ktory to zrobi. Mowie wiec S. zrobilam to ide jej to zaniesc. On - 'nie idziesz, ona tu przychodzi, zadzown po nia.'
ja mu mowie, ze mi glupio, ze niedawno szefowa, na co uslyszalam 'pierdacz sentymenty, zadzwon niech poswieci 2 minuty i tu przylezie to jej wytlumaczysz co trza zrobic'

no i bylo zlituj, musialam zadzwonic.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 21:10   #2289
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
też mam coś takiego z gardłem od czasu do czasu
jak zacznie mnie szczypać, to jestem cała zalana łzami i nie ma siły, żeby opanować kaszel.
Ciekawe co to jest???
Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Fenris - przykro mi, ale jutro nie będzie milo. Nafaszeruj się jakimś Ibu, albo czymś co na Ciebie dziala...
Nie lubię przeciwbólowych i nie biorę bez powodu. Jakbym nie dawała rady to jej (babce, która będzie naprawiała) strzelę
Miałam kilka lat temu tipsy i jak chciałam ściągnąć po miesiącu to znajoma zachorowała i nie wiedziałam co robić, a wyglądały już paskudnie, bo nikt mi nie powiedział jak o nie dbać. Spiłowałam sama - do mięsa. Miałam straszne dziury w palcach (poprostu nie wiedziałam kiedy skończył się żel i myślałam, że on tam jeszcze jest) i leczyłam paznokcie kilka miesięcy. Pisanie na klawiaturze to była tragedia poprostu, straszny ból.
Teraz boli tylko na lewej serdeczny i na prawej dwa pierwsze, także kilka wolnych paluchów mam
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 21:14   #2290
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar II

Fenris, ja Cię proszę... No, normalnie mam takie odczucie, jakby mnie bolaly - za bardzo to zwizualizowalam...
Ja przy 1 wytrzymalam, ale jak to w wyobraźni zwielokrotnilam, to nieciekawie no.

I nie piluj już nigdy biedaków...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 21:14   #2291
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Przed chwilą w akcie terroru i zdenerwowania rzuciłam torebką o glebę, ścisnęłam z całej siły i pach... Byłam taka zła, że nie czułam bólu. No i mam połamane 4 tipsy, wyrwały się razem z moimi paznokciami i krew mi leci Boli.
Już wzięłam wolne na jutro, przez głupie pazury!!!

Nigdy nie miałam tipsów, ale wiem jaki to ból gdy paznokcie się połamią i niestety trzeba drastycznie je obciąć tudzież spiłować żeby wyrównać, zatem współczuję
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-06, 21:17   #2292
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość

Nigdy nie miałam tipsów, ale wiem jaki to ból gdy paznokcie się połamią i niestety trzeba drastycznie je obciąć tudzież spiłować żeby wyrównać, zatem współczuję
No mi w połowie paznokcia się "powyrywały".
annmarie - już nie będę tak dosłownie opisywać

Zmieniając temat, siedzę w nowej bieliźnie ( uwielbiam kupować ładną bieliznę, wyobraźcie sobie, że w Triumphie nie mają miseczki G! a chciałam mierzyć, bo F taka na styk... ) i spodniach z wczorajszych zakupów i czuję się dużo lepiej i ładniej. Jak macie chandrę to polecam zakupy.
W nst tygodniu przyjdzie mój chanelowy różyk
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 21:20   #2293
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
No mi w połowie się "powyrywały".
To współczuję bardzo miejmy nadzieję, że prędko odrosną !
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 21:34   #2294
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Zerknijcie postu w tym wątku na stronie 46 #2300

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157778&p age=46
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 21:46   #2295
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar II

Zuziu, 2300 to na 77 stronie jest
Idę oglądać
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 21:46   #2296
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Zerknijcie postu w tym wątku na stronie 46 #2300

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157778&p age=46
Na stronie # 77

Według mnie zdecydowanie najładniej w najciemniejszej wersji
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 21:47   #2297
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar II

Ja jestem za tą https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...postid=6819786
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 21:54   #2298
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar II

Zuziuniu - ślicznie Ci w ciemnym brązie i prostych włosach - cudo.
Mój faworyt: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...postid=6819786
Na drugim miejscu: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...postid=6819786 - tego typu, ale delikatnie ciemniejsze byłyby najlepsiejsze
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 22:00   #2299
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

Mój faworyt
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...postid=6819786


Dobra fryzura i dobry kolor włosów- zimny brąz z jakimiś jaśniejszymi pasemkami
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-06, 22:01   #2300
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar II

Ziuziuniu - moje dwa typy to:
1. https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...postid=6819786
2. https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...postid=6819786
w tej kolejności

ale w tych brązowych zdecydowanie młodziej i chyba bardziej uroczo
z całą pewnością bez grzywki!
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 22:43   #2301
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Scent Bar II

Margot - zdrowia zycze!
Sabbath - dbaj o siebie!!!!!! Stawiam na braki potasu - mnie od tego konczyny sztywnieja. To ze omdlalas to juz sygnal alarmowy. Nie ma co - jestes chyba na najlepszej drodze do zawalu.
We wtorek trolujemy z Malzem od 14 w Silesii - chetnie bym cie osobiscie wysciskala. ale az wstyd mi cie wyciagac na spotkanie... Bu

Mnie tez najwyrazniej czeka sprawa sadowa... cale szczescie mam wszystkie kwity i sprawa jest dosc jasna. Musze tylko trzymac kciuki, zeby koszty postepowania zasadzili

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 05:32   #2302
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Mendosito, czytalas ten watek makijaz z uzyciem meteorytow

Powinien byc pomocny w podjeciu decyzji

Ja tylko dodam, ze mam cztery pudelka Meteorytow, kazdy na inna okazje, uzywam ich codzinnie i nie wyobrazam sobie makijazu bez nich A zaczynalam od mini pudeleczka w odcieniu Beige Chic

Dziękuję za linka, na pewno mi to pomoże

Zuziuniu ta wersja podoba mi się najbardziej:

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...postid=6819786

Pięknie wyglądasz.


Obudziłam się dziś zakatarzona, z bólem gardłai głową bolącą Nie chce mi się iść do pracy, bo pewnie znowu nerwy mnie tam czekają, a nie mam dziś ochoty ani się odezwać, nie mówiąc o innej robocie...
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 07:15   #2303
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Też nie chciałam mieć tipsów, ale mam kruche paznokcie, a zawsze marzyłam o długich. I tak zresztą nie są długie, ale dłuższe od moich.
Trzy oderwały się wraz z moimi (tragedia), a jeden tylko złamał. Do jutra do 16:00 muszę przeżyć
Rozumiem.
Mnie długie jakoś nie kręcą. To znaczy mam, czasem, bo rosną, ale przez lata miałam króciuteńkie, bo grałam na gitarze i nie było to dla mnie przykre.

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
To jest fajna rzecz i faktycznie się sprawdza (też TAK robię). Uwaga tylko na efekt jo-jo, kiedyś te emocje moga wrócić i to dwa razy większe.
Czasem może warto coś poprzeżywać, choć boli bardzo.
Że warto przeczyć nie będę. Tyle, że ja właśnie mam tendencje do przezywania tak straszliwie, że aż potrzebuję zaprzeczenia tych emocji, bo inaczej chyba zaliczyłabym świra. Dziwoląg ze mnie. No i kupy się nie trzyma to, co piszę.

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Sabbath - ja Cię kiedyś zaproszę do siebie - będziesz mi czyścić monitor za takie teksty ... poważnie mówię znaczy piszę
Dobra! Będę czyścić!
Mogę nawet własny sprzęt przywieźć.

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
ale oczywiście, że zwariowałaś
Jak by to powiedzieć...? Nie całkiem to chciałam usłyszeć (zobaczyć).
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Nawet przy niedoborze magnezu częściej
Może jakiś suplement? Albo moje ulubione źródło magnezu: czekolada
Pewnie tak.
Moje ulubione źródło potasu to sok wielowarzywny.


Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Zdarza się przy braku magnezu, zdarza.
A przy braku potasu dodatkowo można mieć totalną arytmię serca, kolatanie, albo po prostu spadki ciśnienia...
Kurczę. Miałam już tak. Raz nawet wylądowałam pod kroplówką, a raz, w najgorszym przypadku pod tlenem. Dostałam takiego skurczu, że przyparaliżowało mi nawet mięśnie oddechowe. Dobrze, że to było w szpitalu - mój syn był wtedy chory i kiblowałam z nim na skraju łóżeczka dwa tygodnie 24 na dobę.

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Nie zwariowalaś.
Czasem przypomnij sobie tylko, że Ciebie też to obejmuje (znaczy się - zalicz się do grupy ludzi, którym należy robić dobro). Zaniechanie tego może mieć gorsze skutki - nie tylko dla Ciebie, ale i dla tej reszty. Jak Ciebie zabraknie, to im już nie pomożesz - a mogą Cię wtedy bardziej potrzebować niż dziś.
Czasem gradacja jest niezbędna. Mlody - tak. Koleżanka, która nie chce wykrzesać z siebie niczego - już nie.
Taki właśnie postanowiłam. Tyle, że wiesz jak alkoholik potrafi wkręcić człowieka w poczucie winy... No i jeszcze... Chłopak kocha matkę, czuje się za nią odpowiedzialny. Wiesz... To dziecko, które w wieku dziewięciu lat potrafiło zrobić dwudaniowy obiad. Nie dlatego, że matka już wtedy tak bardzo piła, tylko dlatego, że taką ma... osobowość.

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
A co wcześniejszego - nie chcę mieć tamtej racji. Ale... Obie wiemy...
Wiemy Annmarie. Jesteś kochana.

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Zmieniając temat, siedzę w nowej bieliźnie ( uwielbiam kupować ładną bieliznę, wyobraźcie sobie, że w Triumphie nie mają miseczki G! a chciałam mierzyć, bo F taka na styk... ) i spodniach z wczorajszych zakupów i czuję się dużo lepiej i ładniej. Jak macie chandrę to polecam zakupy.
Ja chyba muszę na jakieś zakupowe szkolenie się udać.
Ja jeśli nie mam chandry, to konieczność zrobienia zakupów gwarantuje, że będę miała. Nienawidzę sklepów, a już sklepów z ciuchami nienawidzę nienawiścią gwałtowną.

Jedyne, co mogę kupować to książki...


Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość

Sabbath - dbaj o siebie!!!!!! Stawiam na braki potasu - mnie od tego konczyny sztywnieja. To ze omdlalas to juz sygnal alarmowy. Nie ma co - jestes chyba na najlepszej drodze do zawalu.
We wtorek trolujemy z Malzem od 14 w Silesii - chetnie bym cie osobiscie wysciskala. ale az wstyd mi cie wyciagac na spotkanie... Bu
Ja chcę! Chcę być ściskana!
Już sobie zapisałam i zabieram się do załatwiania kogoś do dziecka.
Wtorek - 11 marca.
Jestem, co prawda, na wieczór umówiona, ale mogę się spóźnić... Albo odwołać.
Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Mnie tez najwyrazniej czeka sprawa sadowa... cale szczescie mam wszystkie kwity i sprawa jest dosc jasna. Musze tylko trzymac kciuki, zeby koszty postepowania zasadzili

Nat
Będzie dobrze. Sądy są po to, żeby chronić niewinnych.

Zuziuniu, mnie najbardziej podoba się:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...postid=6819786
ale chyba raczej ze względu na odsłoniete czoło, niż na kolor.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 08:10   #2304
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
AMargot zdrowiej... Może bierz coś przeciwkaszlowego chociaż? Nie ma sensu sobie płuc wypluwać (ja mam często taki uporczywy, suchy kaszel jeszcze długo po tym jak wyzdrowieję... nie mogę miesiąc siedzieć w domu...)
Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Margot - zdrowia zycze!
Bardzo Wam dziękuję zasadniczo powoli przechodzi, najgorzej jest jak się kładę spać na szczęscie jutro już sobota i moze będę miała okazję powygrzewać się pod kołderką

Fenris, ja tak miałam z paznokciami parę miesięcy temu. Dwa (naturalne) poszły do zywego mięsa, niestety znalezienie kosmetyczki, która by je zrobiła porządnie a szybko (w Warszawie!!!) graniczy z cudem - ostatecznie założyła mi żel na tipsie (fuj, nie lubię na tipsie, wolę na formie), w kazdym razie wiem jaki to ból i współczuję.

Poradźcie mi coś w kwestii bielizny, nie chce mi się ganiać po Modzie. zachciało mi sie bielizny w kolorze zielonym - może byc satyna, moze byc koronka, ale ma być zieleń, najlepiej ciemna, taka jak w "Samotności w sieci" może którejś z Was rzuciło się coś takiego w oczy?
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 08:17   #2305
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar II

Zuziuniu według mnie ta: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...postid=6819786

według mnie kolor świetnie pasuje do cery i oczu
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 08:21   #2306
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Dobra! Będę czyścić!
Mogę nawet własny sprzęt przywieźć.
znaczy szmatkę i płyn ?
Ej no bez przesady, to to mam

bardziej mi zależy na Twojej obecności niż na tym czyszczeniu - ale szaaaaa

Cytat:
Jak by to powiedzieć...? Nie całkiem to chciałam usłyszeć (zobaczyć).
No widzsz ... kucze .... nie zawsze mówię ( piszę ) to co ludzie chcieliby usłyszeć ( przeczytać ) ....
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 09:01   #2307
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

Dziewczyny z żółtej listy na zakupy Demeter- proszę o obserwowanie wątku, bo chyba coś się zaczyna dziać
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 09:21   #2308
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja miałam skurcz przy braku potasu. Ale przy braku magnezu też się chyba zdarza. Trzeba po prostu zrobić badanie krwi.
Nie wiem czy braki magnezu lub potasu wychodzą, na pewno wyraźnie wychodzi brak żelaza. Jak by tak ładnie wychodziły braki z krwi to bym wcześniej wiedziała ze cos ze Mna jest nie tak i może bym nie wylądowała w łóżeczku.
No i nie musiałabym ogladac kretyńskich seriali w TV i debilnych reklam (np. Mukosolwan czy zapowiedzi "Gwiezdnego cyrku") bo tylko tylko to w ogólnodostępnej telewizji leci.
W każdym bądź razie jeszcze nie upadłam tak "nisko" i "Mody na sukces" nie oglądam.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ani myślę się wyrywać!
Chętnie dam sie wyściskać, a nawet wymoczyć.
Ja bym nie składała tak lekko deklaracji.
Bo wymoczenie może dotyczyć ekm ekm pomyślmy: Chanel no.5, Pink Sugar czy innego cukrzaka.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Niechże mi kto powie, że nie zwariowałam...
Nie zwariowałaś - powiedziała Eenax i wydłużył jej się nos i zadymiło z uszu.



Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Eenax - tak Cię ostatnio mało można poczytać, że sama najchętniej usadziłabym Cię w łóżku z laptopem i kazała pisać, pisać i pisać. Najlepiej do mnie.

Dbaj o siebie i o FasUlkę. Obie jesteście silne i dzielne ale... no wiesz. Poczytaj sobie własne rady.

Uściski delikatne i z wyczuciem.
Z laptopem to ja w łóżeczku juz siedzę. Tylko strasznie niewygodnie sie na laptopie stuka. (No a poza tym jakieś eksperymentalne systemowe paskudztwo jest na nim i internet chodzi na nim w tępie ślimaka na urlopie)
FasUlcia jest śliczna duża (oby już za dużo większa nie rosła) i zdrowa jak koń.
Również mocno ściskamy

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
To ja już wolę pająki
E tam . Ja mam takiego jednego kolegę dużego, kudłatego takiego dosłownie Miśka. Po za faktem ze jest super przyjacielem to jak fajnie się do niego przytula



Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Eenaxiku, znam ten ból ...... taaa .. najpierw się mówi, że twardym trzeba być, a potem się trzęsie portkami ze strachu o malucha .... Też taka "mądra" byłam w drugiej ciąży i skończyłam na patologii z porodem przedwczesnym ... trzeba o siebie dbać - to dewiza - zwłaszcza w ciąży
Z mała jest wszystko w porządku.
To ja sie po prostu przeforsowałam bo jakoś tak do Mnie nie docierało za bardzo, ze powinnam jednak ciut zwolnic tempo. No i w efekcie końcowym zaowocowało to porządną anemia i omdleniami. Na dodatek jeszcze nie mogę siedzieć i chodzic bo dostaje takich skurczów/kłucia przeponowego ze z trudem łapie oddech.
Ale ogólnie po tygodniu leżenia jest już o wiele lepiej.

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Współczuję, ja raz wybrałam się na kręgle i dwa tipsy wraz z częścią paznokcia poleciały sobie w tych otworkach na palce w kierunku kręgli, a ja zostałam z bolącą ręką i mięskiem na wierzchu Bolało jeszcze dobre dwa tygodnie...Nie mówiąc już o tym,że prawie się poryczałam z bólu jak pani w salonie usiłowała mi te szczątki na palcach reanimować
Rozumiem ten ból. Też kiedyś straciłam pazury poprzez drastyczne oderwanie.
Owszem ból przy próbie zrobienia z tym cos by mięsko nie było na wierzchu jest spory ale znam to z drugiej strony wiem jak czasami ciężko jest zerwane paznokcie naprawić. I jak ciezko jest sprawaiac ból klientce majac świadomość ze próba naprawy może sie nie powieść bo pazurek będzie za słaby i to co sie starało naprawić odpadnie.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki

Edytowane przez Eenax
Czas edycji: 2008-03-07 o 10:57
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 09:43   #2309
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Ja bym nie składała tak lekko deklaracji.
Bo wymoczenie może dotyczyć ekm ekm pomyślmy: Chanel no.5, Pink Sugar czy innego cukrzaka.
Sabbaciku ja by, się zasta]nowiła wobec takiej groźby ...

Cytat:
E tam . Ja mam takiego jednego kolegę dużego, kudłatego takiego dosłownie Miśka. Po za faktem ze jest super przyjacielem to jak fajnie się do niego przytula
Ale nie ma włosów na klacie ? Bo ja tam nie lubię ... lubię kudłatych -ale tylko na głowie Im więcej tym lepiej

Cytat:
Z mała jest wszystko w porządku.
To ja sie po prostu przeforsowałam bo jakoś tak do Mnie nie docierało za bardzo, ze powinnam jednak ciut zwolnic tempo. No i w efekcie końcowym zaowocowało to porządną anemia i omdleniami. Na dodatek jeszcze nie mogę siedzieć i chodzic bo dostaje takich skurczów/kłucia przeponowego ze z trudem łapie oddech.
Ale ogólnie po tygodniu leżenia jest już o wiele lepiej.
To dobrze, ze z FasUlką okej.
U mnie z Krzysiem tez było okej ... zresztą - miałam dokładnie taką samą sytuację .. ale mnie jeszcze w pewnym momencie w autobusie straszliwie wytelepało - nikt mi miejsca nie ustąpił a ja oczywiście twaaaarda chciałam być i się nie upomniałam - efekt - patologia ciązy, kroplówka i leki podtrzymujące i placek w wyrku do końca - czyli 3 miesiące leżenia - dupa mi się spłaszczyła normalnie

Eenax
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 09:57   #2310
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Poradźcie mi coś w kwestii bielizny, nie chce mi się ganiać po Modzie. zachciało mi sie bielizny w kolorze zielonym - może byc satyna, moze byc koronka, ale ma być zieleń, najlepiej ciemna, taka jak w "Samotności w sieci" może którejś z Was rzuciło się coś takiego w oczy?
Zieleń
Zieleń z seledynem
Trudno teraz o zieloną bieliznę. Chyba najlepiej wybrać się do sklepu :/
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:01.