kurs wizazu wrocław gdzie???-pomózcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-11, 14:36   #1
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Smile

kurs wizazu wrocław gdzie???-pomózcie


jak wyzej chce sie szkolic najlepiej we wrocławiu znacie gdzies jakies fajne kursy szkolenia???thx za pomoc
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 20:21   #2
ewa make-up
Raczkowanie
 
Avatar ewa make-up
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 350
Dot.: kurs wizazu wrocław gdzie???-pomózcie

hej!no ja moge ci powiedzieć której nie polecam -COSMAX.3 dniowy kurs,teori dużo ,praktyki kilka godzin,lepiej kupić dobrą książkę.Więcej mi dało 100godz specjalizacji w szkole kosmetycznej,dużo praktyki,full kosmetyków, dużo śmiechu i dobrej zabawy,w ramach praktyki malowałam w geancie,galerii dominikańskiej.Ale jeśli ktoś ma dryg i dobre oko tak naprawde szkoła nie potrzebna.Oprócz teorii/oczywiście potrzebna/wiedziałam tyle samo co przed i po szkołach.A tak naprawde np.fotografa który chce z tobą współracować nie interesuje twoja szkoła tylko twoje prace,twoje portfolio, gotowy efekt .Jest szkoła makijażu do której chciałam iść przed pójsciem do szkoły kosmetycznej,ale odradzano mi,także dziewczyny po tej szkole nie były zadowolone,mówiły "strata czasu /2 lata , co drugi wekend/ i pieniedzy /400zł mies X 24 mies/ale to już nie na forum. Pozdrawiam .
__________________
ewa
ewa make-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.