Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-) - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-02, 15:47   #2521
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Eh przesadzam ale czasem to bulgot jak u dorosłego

Agator ja jestem prawie 5 tygodni po porodzie i też plamie jeszcze. Teraz wieczorem wypatrzyłam jeszcze obok szycia gdzie peklam krostke biała. Będę musiała chyba w poniedziałek do gin dzwonić
Ja płaciłem jeszcze po skończonych 6tygodniach a podobno po cc mniej się krwawi! Jasne.


Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Wiec kamaska masz racje. Ma jeszcze czas oczywiście stymuluje go ile się da, może uda się to wycwiczyc.
Dobrze ze się trochę uspokoilas

Dziś znowu udało się nam być na spacerze. Dziś 8 stopni u nas! Ale jakie błoto się porobiło z tego śniegu. Dobrze ze mam wózek czołg
Weronika z dnia na dzień uśmiecha się coraz więcej, nie uśmiecha się tljuz tylko do zabawek czy kinkietu () ale też zaczyna odpowiadać uśmiechem jak do niej gadamy, takie to słodkie coraz mocniej trzyma głowę, zaczyna interesować ja karuzela, dziś ponad 15 minut ogladala, aż karuzela się wylaczyla i musiałam jeszcze raz włączać. A ostatnie dni budzi się w poprzek łóżeczka czas założyć znowu ochraniacz na szczebelki bo sobie główkę rozwali.


Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-02, 17:11   #2522
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

No doubt dziękuję



My dzisiaj byliśmy na meczu. Mój starszak był na jednym treningu i ma zajawke na piłkę nożną. Zobaczymy co z tego wyjdzie.



A Adas cały dzień dziś śpi.



Nem super ze sie uśmiecha. To coś pięknego. Ja troxhe na to poczekam
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-02, 17:32   #2523
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
No doubt dziękuję



My dzisiaj byliśmy na meczu. Mój starszak był na jednym treningu i ma zajawke na piłkę nożną. Zobaczymy co z tego wyjdzie.



A Adas cały dzień dziś śpi.



Nem super ze sie uśmiecha. To coś pięknego. Ja troxhe na to poczekam
A może niebawem zacznie się uśmiechać.
Nasza mała też się uśmiecha, guży? ( tak to się chyba nazywa), nie lubi za bardzo na brzuszku ale jak chwile poleży to trzyma głowe. Dzisiaj śpi prawie cały dzień, mam nadzieje że w nocy będzie spała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-02, 18:34   #2524
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Nasz też dzisiaj caly dzień spi
A ta wiotkosc krtani to u Was jak slychac? Takie chrapanie warczenie, albo jakby mial cos odkrztysic z plucek, bo moja mama i tesciowa juz panikuja ze Maly chory, a on to ma od urodzenia, w pozycji pod katem 45st i jak pokrzyczy sobie od serca no ale chodza za mna i marudza i sama zaczynam watpic
Kupki u nas dalej z dnia na dzien sie zmieniaja, dzisiaj znalazlam w nich cos nowego, takie pomaranczowo rozowe pojedyncze grudki,ehh kupogrzebacz ze mnie
I nie moge sie doczekac az nasi goscie sobienpojada, za dhso i za dlugo, pierwsze dwa dni Maly sie darl jak opetany, nie chcial spac, teraz juz spokojniej, a dzisiaj to wogole bo wygonilismy gosci. Poza tym wk... Mnie bo wiedzielj ze jada do dwuniesiwcznego malucha, a szwagierka ciagle marudzi ze sie nudzi i czeka az jej rozrywki zapewnimy, no sorry ale to nie wycieczka zorganizowana... Ehhh nie moge sie doczekac az juz sobie pojada, chyba dwa tygodnie bedziemy dochodzic do siebie

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-02, 19:57   #2525
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Głużenie się to nazywa.
Co do wiotkosci krtani, to to jest taki skrzypiacy dźwięk na wdechu, jakby nagle zabrakło powietrza i wdychasz na takim mega wysiłku, mogę zaprezentować ale nie umiem opisać
Co się stało Waszym dzieciakom że wszystkie śpią? Zazdroszczę 🤣 Nelcia dziś cały dzień się bawi a potem irytuje i piszczy, pospala może że 4 godziny łącznie od 8...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-02, 20:42   #2526
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
Głużenie się to nazywa.
Co do wiotkosci krtani, to to jest taki skrzypiacy dźwięk na wdechu, jakby nagle zabrakło powietrza i wdychasz na takim mega wysiłku, mogę zaprezentować ale nie umiem opisać
Co się stało Waszym dzieciakom że wszystkie śpią? Zazdroszczę 🤣 Nelcia dziś cały dzień się bawi a potem irytuje i piszczy, pospala może że 4 godziny łącznie od 8...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja spała bo byliśmy w rozjezdzie. Teraz za to daje czadu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-02, 20:44   #2527
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
Głużenie się to nazywa.
Co do wiotkosci krtani, to to jest taki skrzypiacy dźwięk na wdechu, jakby nagle zabrakło powietrza i wdychasz na takim mega wysiłku, mogę zaprezentować ale nie umiem opisać
Co się stało Waszym dzieciakom że wszystkie śpią? Zazdroszczę Nelcia dziś cały dzień się bawi a potem irytuje i piszczy, pospala może że 4 godziny łącznie od 8...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nie to u nas tak charczy jak czasem zaflegmione dzieci charcza.
Moj spj bo ma nadmiar emocjj j chyba tak sobie radzi

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-02, 21:23   #2528
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Nasz też dzisiaj caly dzień spi
A ta wiotkosc krtani to u Was jak slychac? Takie chrapanie warczenie, albo jakby mial cos odkrztysic z plucek, bo moja mama i tesciowa juz panikuja ze Maly chory, a on to ma od urodzenia, w pozycji pod katem 45st i jak pokrzyczy sobie od serca no ale chodza za mna i marudza i sama zaczynam watpic
Kupki u nas dalej z dnia na dzien sie zmieniaja, dzisiaj znalazlam w nich cos nowego, takie pomaranczowo rozowe pojedyncze grudki,ehh kupogrzebacz ze mnie
I nie moge sie doczekac az nasi goscie sobienpojada, za dhso i za dlugo, pierwsze dwa dni Maly sie darl jak opetany, nie chcial spac, teraz juz spokojniej, a dzisiaj to wogole bo wygonilismy gosci. Poza tym wk... Mnie bo wiedzielj ze jada do dwuniesiwcznego malucha, a szwagierka ciagle marudzi ze sie nudzi i czeka az jej rozrywki zapewnimy, no sorry ale to nie wycieczka zorganizowana... Ehhh nie moge sie doczekac az juz sobie pojada, chyba dwa tygodnie bedziemy dochodzic do siebie

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
Wy już po chrzcinach? Jak było? Współczuję takich gości

Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
Co się stało Waszym dzieciakom że wszystkie śpią? Zazdroszczę 🤣 Nelcia dziś cały dzień się bawi a potem irytuje i piszczy, pospala może że 4 godziny łącznie od 8...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Które śpi to śpi. Moja wariuje cały dzień. Nie wiem o co jej chodzi, spala na spacerze tylko w sumie. Chce cycka a nawet go nie chce wziąć do buzki. Ja jej wsadzam a ona w taką wściekłość wpada. Dostała juz butelkę bo przecież głodna. A dalej szuka cycka, jak jej daje to nie chce. Czasem żałuję że w ogóle zaczęłam kp. Może jakby nie dostała cycka to by ssala smoka i by nie było takich calodziennych wrzaskow. I nocnych.

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-02, 21:49   #2529
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Wy już po chrzcinach? Jak było? Współczuję takich gości


Które śpi to śpi. Moja wariuje cały dzień. Nie wiem o co jej chodzi, spala na spacerze tylko w sumie. Chce cycka a nawet go nie chce wziąć do buzki. Ja jej wsadzam a ona w taką wściekłość wpada. Dostała juz butelkę bo przecież głodna. A dalej szuka cycka, jak jej daje to nie chce. Czasem żałuję że w ogóle zaczęłam kp. Może jakby nie dostała cycka to by ssala smoka i by nie było takich calodziennych wrzaskow. I nocnych.

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Chrzciny jutro, a goscie jada we wtorek wieczorem, odliczam godziny juz...

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-02, 21:50   #2530
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Wy już po chrzcinach? Jak było? Współczuję takich gości


Które śpi to śpi. Moja wariuje cały dzień. Nie wiem o co jej chodzi, spala na spacerze tylko w sumie. Chce cycka a nawet go nie chce wziąć do buzki. Ja jej wsadzam a ona w taką wściekłość wpada. Dostała juz butelkę bo przecież głodna. A dalej szuka cycka, jak jej daje to nie chce. Czasem żałuję że w ogóle zaczęłam kp. Może jakby nie dostała cycka to by ssala smoka i by nie było takich calodziennych wrzaskow. I nocnych.

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
A próbowałaś dawać różne smoczki? My tak i przyjął się "mam", najgorzej że dziś na zakupach nie znalazłam i najchętniej kupiłabym inny ale nie wiem co jej przypasuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-03, 03:53   #2531
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Wy już po chrzcinach? Jak było? Współczuję takich gości


Które śpi to śpi. Moja wariuje cały dzień. Nie wiem o co jej chodzi, spala na spacerze tylko w sumie. Chce cycka a nawet go nie chce wziąć do buzki. Ja jej wsadzam a ona w taką wściekłość wpada. Dostała juz butelkę bo przecież głodna. A dalej szuka cycka, jak jej daje to nie chce. Czasem żałuję że w ogóle zaczęłam kp. Może jakby nie dostała cycka to by ssala smoka i by nie było takich calodziennych wrzaskow. I nocnych.

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Mój mimo piersi polubił smoczka ale na pocieszenie to i tak na niego nie działa i w dzień nie śpi ale wolę w dzień brak snu niż w nocy. Teraz nie śpimy od 2 i w pewnym momencie to oczy mi leciały

Jeszcze męża wytransportowalam do innego pokoju bo coś go złapało i zwracal . Mam nadzieję że tylko coś zjadł a nie jakaś jelitowka i że nie zarazi małego

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-03, 09:05   #2532
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Kochane a jakie macie podgrzewacze przy kp? Muszę jakiś kupić a jestem zielona totalnie . Ja sobie podgrzewam w ciepłej wodzie ale mąż nie ma takiego wyczucia temperatury. Wiadomo że i tak trzeba sprawdzić ale podgrzewaczem by już była taka raczej ok. Możecie coś polecić, jakiś konkretny model?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

I czy taki wodny czy parowy? Znajoma polecała parowy ale czy ta para nie jest za gorąca i nie zabije składników z mleka mamy? Może głupie pytanie ale jak pisałam jestem zupełnie zielona w tym temacie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-03, 09:16   #2533
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Ja też podgrzewam tylko w wodzie, póki co my bardzo niewiele podajemy butla więc podgrzewacz jeszcze nie jest niezbędny, ale też chętnie przeczytam opinie na przyszłość
Mała dzisiaj obudziła się dopiero o 4, a potem wstała o 8. Dawno się tak nie wyspałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-03, 09:54   #2534
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

U nas noc super mimo kataru. 2 razy się budziła odciągałyśmy gile, cyc 40 minut i prawie 3 godziny spania... Jestem jak naładowana bateria. Normalnie jakby mi ktoś powiedział że taka noc jest super i można być wysłanym to kiedyś bym mu się kazała puknąć palcem w czoło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-03, 10:08   #2535
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Kochane a jakie macie podgrzewacze przy kp? Muszę jakiś kupić a jestem zielona totalnie . Ja sobie podgrzewam w ciepłej wodzie ale mąż nie ma takiego wyczucia temperatury. Wiadomo że i tak trzeba sprawdzić ale podgrzewaczem by już była taka raczej ok. Możecie coś polecić, jakiś konkretny model?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

I czy taki wodny czy parowy? Znajoma polecała parowy ale czy ta para nie jest za gorąca i nie zabije składników z mleka mamy? Może głupie pytanie ale jak pisałam jestem zupełnie zielona w tym temacie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też podgrzewamy w wodzie więc nie pomoge.
U nas noc jak zawsze czyli 2 pobudki i dospałyśmy do 9. Mąż wstał wcześniej ze starszą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-03, 10:26   #2536
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

My nie dajemy butli więc nie pomogę. Nawet nie mam laktatora
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-03, 10:27   #2537
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Chrzciny jutro, a goscie jada we wtorek wieczorem, odliczam godziny juz...

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
O matko! Byłam pewna że wczoraj była niedziela. To powodzenia, oby maluch był grzeczny nie dziwię się...
Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
A próbowałaś dawać różne smoczki? My tak i przyjął się "mam", najgorzej że dziś na zakupach nie znalazłam i najchętniej kupiłabym inny ale nie wiem co jej przypasuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dawałam z lovi i z aventu ale to samo. Ona czasem weźmie smoka i nawet przysnie z nim ale zaraz wypluwa i się wscieka.
Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Kochane a jakie macie podgrzewacze przy kp? Muszę jakiś kupić a jestem zielona totalnie . Ja sobie podgrzewam w ciepłej wodzie ale mąż nie ma takiego wyczucia temperatury. Wiadomo że i tak trzeba sprawdzić ale podgrzewaczem by już była taka raczej ok. Możecie coś polecić, jakiś konkretny model?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

I czy taki wodny czy parowy? Znajoma polecała parowy ale czy ta para nie jest za gorąca i nie zabije składników z mleka mamy? Może głupie pytanie ale jak pisałam jestem zupełnie zielona w tym temacie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ma podgrzewacz lovi. O taki jak w załączniku. Ostatnio kupiłam. On ma opcje rozmrazania, trzymania temp przez 10h, albo szybkiego podgrzewania. Wlewam wode i paruje i się podgrzewa 1549189586045.jpeg

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-03, 10:45   #2538
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
O matko! Byłam pewna że wczoraj była niedziela. To powodzenia, oby maluch był grzeczny nie dziwię się... Dawałam z lovi i z aventu ale to samo. Ona czasem weźmie smoka i nawet przysnie z nim ale zaraz wypluwa i się wscieka. Ja ma podgrzewacz lovi. O taki jak w załączniku. Ostatnio kupiłam. On ma opcje rozmrazania, trzymania temp przez 10h, albo szybkiego podgrzewania. Wlewam wode i paruje i się podgrzewa Załącznik 7661536

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Nem: a temp musisz jakoś ustawiać czy domyślnie jest 37?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-03, 11:00   #2539
2Tusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 453
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

ja tez tylko w wodzie podgrzewam, takze nie pomoge.
2Tusiak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-03, 11:10   #2540
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Paulinunia zdrówka dla całej rodzinki



Ja podgrzewam mleko okazjonalnie i robię to w ciepłej wodzie.



U nas noc ok co prawda godzinę mały nie spał ale wykorzystałam ten czas i świeciłam sobie po twarzy latarka a Adaś pięknie patrzył potem udało się odespac do 9.30 więc jest ok.

W ogóle z Adasiem jest jakby minimalnie lepiej i czasem na sekundę udaje się złapać kontakt wzrokowy. Szczególnie jak śpiewam z pokazywaniem ;p

Czy możliwe jest ze katar który trwał dwa tygodnie namieszal tak w rozwoju?



Co do chrzcin to wczoraj chodziliśmy po lokalach i masakra ! chyba zrobimy w domu . Chcą takie pieniądze za obiad z kawą (bez przystawek, ciast) ze głowa mała. Mamy mieć tylko 10 osób dorosłych i dwoje dzieci a w lokalu wynikałoby to ponad 800 a do tego te ciasta do kawy. Wolę zrobić w domu w tej cenie można podać fajne dania. Akurat taka ilość osób maksymalnie wejdzie mi do salonu: )



Jeszcze cos miałam napisać ale zapomniałam.
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-03, 11:49   #2541
xPsychox
Rozeznanie
 
Avatar xPsychox
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 538
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

My mamy taki podgrzewacz: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7462181376 ma 3 opcje, 40 stopni do mleka, 70 do obiadków i 100 do sterylizacji. Chyba też można ustawić ręcznie temp ale jeszcze nie korzystałam
Mój mały Gagatek budzi się co 2h w nocy na jedzenie, w dzień niewiele śpi, czuję się jak zombie...
Wczoraj byliśmy załatwiać sale na chrzciny a potem pierwszy raz z małym do galerii na zakupy. My chrzciny mamy na 30 osób, bo oboje mamy duże rodziny więc w domu nie dałabym rady. Swoją drogą pokoje dla matek z dziećmi to rewelacja! Można było w ciszy i spokoju nakarmić i przebrać dzidziutka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.12.2018 - Marcel
xPsychox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-03, 12:16   #2542
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
My mamy taki podgrzewacz: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7462181376 ma 3 opcje, 40 stopni do mleka, 70 do obiadków i 100 do sterylizacji. Chyba też można ustawić ręcznie temp ale jeszcze nie korzystałam
Mój mały Gagatek budzi się co 2h w nocy na jedzenie, w dzień niewiele śpi, czuję się jak zombie...
Wczoraj byliśmy załatwiać sale na chrzciny a potem pierwszy raz z małym do galerii na zakupy. My chrzciny mamy na 30 osób, bo oboje mamy duże rodziny więc w domu nie dałabym rady. Swoją drogą pokoje dla matek z dziećmi to rewelacja! Można było w ciszy i spokoju nakarmić i przebrać dzidziutka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zadowolona jesteś z tego podgrzewacza? Szybko grzeje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-03, 12:26   #2543
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Nem: a temp musisz jakoś ustawiać czy domyślnie jest 37?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To skomplikowane masz taką tabelkę i wlewasz do podgrzewacza wodę zgodnie z tym ile chcesz podgrzać pokarmu. Np 20ml wody i podgrzewasz 120ml w butli. I nim te 20ml odparuje to pokarm/woda w butli ma dobrą temp do podania od razu dziecku. Jest też opcja żeby ustawić stopni np 37, 40 i on trzyma temp 10h. Jest opcja sterylizacji, jakiegoś obiadku właśnie. Ja w sumie jeszcze go do końca nie rozpracowalam i korzystam z tego szybkiego podgrzewania gdzie się wodę odmierza te moje 120ml to podgrzewa w mniej niż 3 min. Jestem zadowolona, łatwo się nauczyć

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

U nas chyba przygoda z kp dobiega końca, Mała nie chce piersi nie wiem czy to przez ta butelkę czy co, ale od wczoraj absolutnie się nie da jej nakarmić. Bo drze się niemiłosiernie.

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-03, 14:15   #2544
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Paulinunia zdrówka dla całej rodzinki



Ja podgrzewam mleko okazjonalnie i robię to w ciepłej wodzie.



U nas noc ok co prawda godzinę mały nie spał ale wykorzystałam ten czas i świeciłam sobie po twarzy latarka a Adaś pięknie patrzył potem udało się odespac do 9.30 więc jest ok.

W ogóle z Adasiem jest jakby minimalnie lepiej i czasem na sekundę udaje się złapać kontakt wzrokowy. Szczególnie jak śpiewam z pokazywaniem ;p

Czy możliwe jest ze katar który trwał dwa tygodnie namieszal tak w rozwoju?



Co do chrzcin to wczoraj chodziliśmy po lokalach i masakra ! chyba zrobimy w domu . Chcą takie pieniądze za obiad z kawą (bez przystawek, ciast) ze głowa mała. Mamy mieć tylko 10 osób dorosłych i dwoje dzieci a w lokalu wynikałoby to ponad 800 a do tego te ciasta do kawy. Wolę zrobić w domu w tej cenie można podać fajne dania. Akurat taka ilość osób maksymalnie wejdzie mi do salonu: )



Jeszcze cos miałam napisać ale zapomniałam.
A moze warto zarezerwowac miejsce w jakims lokalu i kazdy wybierze z karty co chce? Chyba że chce Ci się gotować. Też myślałam żeby zrobić w domu ale u nas 22 os + 2 dzieci. A restauracja w której robimy 49 zl od osoby w tym jest obiad i ciasto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-03, 14:17   #2545
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Kochane a jakie macie podgrzewacze przy kp? Muszę jakiś kupić a jestem zielona totalnie . Ja sobie podgrzewam w ciepłej wodzie ale mąż nie ma takiego wyczucia temperatury. Wiadomo że i tak trzeba sprawdzić ale podgrzewaczem by już była taka raczej ok. Możecie coś polecić, jakiś konkretny model?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

I czy taki wodny czy parowy? Znajoma polecała parowy ale czy ta para nie jest za gorąca i nie zabije składników z mleka mamy? Może głupie pytanie ale jak pisałam jestem zupełnie zielona w tym temacie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mamy podgrzewacz avent i jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-03, 15:31   #2546
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Podgrzewacze nie mam więc nie pomogę


Wy już lokale rezerwujecie A my jeszcze teminu nie ustalilismy

Nem będziesz sciagala mleko teraz ?

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-03, 15:50   #2547
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Podgrzewacze nie mam więc nie pomogę


Wy już lokale rezerwujecie A my jeszcze teminu nie ustalilismy

Nem będziesz sciagala mleko teraz ?

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
Nie. Właśnie najgorsze jest to ze laktator mi nie ściąga i chyba będę umierać z bólu no chyba ze pierś juz będzie duża i twarda to może wtedy coś zalapie laktator. Albo ręcznie aby tylko nie bolało i całkiem przejdziemy na mm. Ale zobaczymy, może to chwilowe, podobno w tym tyg występuje kryzys laktacyjny...
Tez nie mamy terminu

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-03, 16:27   #2548
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Nie. Właśnie najgorsze jest to ze laktator mi nie ściąga i chyba będę umierać z bólu no chyba ze pierś juz będzie duża i twarda to może wtedy coś zalapie laktator. Albo ręcznie aby tylko nie bolało i całkiem przejdziemy na mm. Ale zobaczymy, może to chwilowe, podobno w tym tyg występuje kryzys laktacyjny...
Tez nie mamy terminu

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Hmmm a małą nie chce piersi wieczorem czy przez cały dzień? Ja zauważyła. Ze Zosia marudzi przy piersi gdy długo kupki nie było. Ssanie zwiększa ciśnienie w brzuszku i może boleć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-03, 16:40   #2549
aronia123
Raczkowanie
 
Avatar aronia123
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 196
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

My mamy taki podgrzewacz, jestem zadowolona, można ręcznie ustawić temperaturę i jest opcja sterylizacji https://m.euro.com.pl/podgrzewacze-d...y-heater.bhtml
Chrzciny robimy 28 kwietnia, jeszcze szukamy sali, będzie 30 osób także spory wydatek nas czeka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aronia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-03, 17:34   #2550
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cały dzień jadła ok 5 jak pierś była ogromna a potem już nie. Od wczoraj tak ma. Wcześniej tylko wieczorem się zloscila.
Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Hmmm a małą nie chce piersi wieczorem czy przez cały dzień? Ja zauważyła. Ze Zosia marudzi przy piersi gdy długo kupki nie było. Ssanie zwiększa ciśnienie w brzuszku i może boleć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Siedzę z laktatorem, zobaczę co z tego wyjdzie.

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-27 20:15:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.