Problem z wyborem podkładu... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-18, 18:40   #1
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029

Problem z wyborem podkładu...


Witam Wizażanki
Postanowiłam w końcu zaopatrzyć się w jakiś podkład... A nigdy takich cudów nie używałam. Jednak pojawia się coraz więcej okazji, które wymagałyby ode mnie naprawdę nienagannego wyglądu...

Zacznę od tego, że cerę mam raczej bezproblemową. Jestem dość blada, nawet latem. Cerę mam raczej normalną w kierunku suchej, z tendencją do czerwienienia się (ale bez przesady - raczej w normie). "Niespodzianki" zdarzają się dosłownie dwa razy w miesiącu - przed okresem. Szybko znikają, nie są bardzo kłopotliwe. Raczej się nie świecę... No, może trochę na nosie, ale niewiele.

Do tej pory do wyrównywania koloru cery używałam Kremu Tonującego Ziaji - i sprawdzał się bardzo dobrze. Ujednolica mi cerę, dużego krycia nie potrzebuję, więc wszystko byłoby ok - gdyby nie to, że dość szybko się ściera... Ale czego oczekiwać jedynie po kremie tonującym?

Przeglądam od dwóch dni katalog KWC i w oko wpadły mi:
- Max Factor Facefinity Compact Foundation, podkład w kompakcie
- IsaDora Velver Make-up Mousse, nawilżający podkład w piance
- IsaDora Velvet Touch Compact Powder, puder prasowany
- Max Factor Creme Puff, puder w kompakcie 2 w 1
- Max Factor Facefinity Compact Foundation, podkład w kompakcie
- Rimmel Lasting Finish 16h Foundation, podkład mineralny
- Revlon ColorStay Make-Up
- Estee Lauder Double Wear Light

Od takiego kosmetyku wymagałabym przede wszystkim tego, aby mnie nie zapychał i nie był zbyt inwazyjny dla mojej cery (mam raczej średnie skłonności do zapychania, ale jednak jakieś tam są). Mile widziane niebrudzenie ubrań (o ile to w ogóle możliwe przy pudrach i podkładach ?). No i przyzwoita trwałość...

Dziewczęta, pomożecie ?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 21:31   #2
pajus123
Raczkowanie
 
Avatar pajus123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 42
Dot.: Problem z wyborem podkładu...

rimmel renew&lift. uwielbiam go nie ma go na twojej liście, ale cos z rimmela wpadło ci w oko. ja doradzam ten. podobno nie brudzi ubran (prawda! )
pajus123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 21:38   #3
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Problem z wyborem podkładu...

Witaj
jeśli do tej pory nie używałaś podkładów i nie potrzebujesz krycia ani matowienia to ja bym zaczęła od jakiegoś lekkiego podkładu.

Ja sama używam raczej bardziej kryjących i trwałych podkładów, moje KWC Chanel Mat Lumiere.

Polecam ci Max Factora Colour Adapt, bardzo fajny podkład, tylko delikatnie kryjący, ładnie się wpasowuje i nie tworzy maski, jednak na mojej przetłuszczającej się twarzy jest nietrwały.

Moja koleżanka o cerze zbliżonej do twojej, tak wynika z twojego opisu, jest bardzo zadowolona z Deborah Colour Copy i Max Factor Lasting Performence a także nawilżającego podkładu z Clinique.

Także dużo testów przed tobą
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 21:23   #4
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Problem z wyborem podkładu...

Cytat:
Napisane przez pajus123 Pokaż wiadomość
rimmel renew&lift. uwielbiam go nie ma go na twojej liście, ale cos z rimmela wpadło ci w oko. ja doradzam ten. podobno nie brudzi ubran (prawda! )
Dziękuję, wezmę i tą opcję do wyboru
No to jeden dylemat więcej..

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Witaj
jeśli do tej pory nie używałaś podkładów i nie potrzebujesz krycia ani matowienia to ja bym zaczęła od jakiegoś lekkiego podkładu.

Ja sama używam raczej bardziej kryjących i trwałych podkładów, moje KWC Chanel Mat Lumiere.

Polecam ci Max Factora Colour Adapt, bardzo fajny podkład, tylko delikatnie kryjący, ładnie się wpasowuje i nie tworzy maski, jednak na mojej przetłuszczającej się twarzy jest nietrwały.

Moja koleżanka o cerze zbliżonej do twojej, tak wynika z twojego opisu, jest bardzo zadowolona z Deborah Colour Copy i Max Factor Lasting Performence a także nawilżającego podkładu z Clinique.

Także dużo testów przed tobą
Dziękuję
Ostatnie zdanie mnie nie pocieszyło, doprawdy
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 13:49   #5
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Problem z wyborem podkładu...

Zamieszam Ci chyba, ale jesli szukasz czegos lekkiego i nie potrzebujesz duzergo krycia, to polecam Bourjois - 10hrs sleep effet
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 16:09   #6
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Problem z wyborem podkładu...

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Zamieszam Ci chyba, ale jesli szukasz czegos lekkiego i nie potrzebujesz duzergo krycia, to polecam Bourjois - 10hrs sleep effet
Dziękuję
również wezmę pod uwagę...

A co, Dziewczęta, sądzicie o mineralnej serii Maybelline - http://www.wizaz.pl/forum/showthread...elline+mineral
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 00:16   #7
Daisy89
Raczkowanie
 
Avatar Daisy89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 363
Dot.: Problem z wyborem podkładu...

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Dziękuję
również wezmę pod uwagę...

A co, Dziewczęta, sądzicie o mineralnej serii Maybelline - http://www.wizaz.pl/forum/showthread...elline+mineral

ja uwazam ze mineralna to ona jest ale tylko na opakowaniu....
__________________



Tak to jest z miłoscia, ze nigdy nie wiadomo czy pierwsza jest ostatnia, czy ostatnia pierwsza...
Daisy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 08:20   #8
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Problem z wyborem podkładu...

Cytat:
Napisane przez Daisy89 Pokaż wiadomość
ja uwazam ze mineralna to ona jest ale tylko na opakowaniu....
Domyślam się, że fluid jest "wątpliwie mineralny", ale puder i róż może jednak trza by było na skład zapolować.

Czy lepszym pomysłem jest może kupienie dość lekkiego podkładu (np. ten 10 hours sleep Burżuja albo Velvet MakeUp IsaDory) i do tego do wykończenia jakiś puder, np. mineralny (w oko wpadł mi ostatnio BeYu - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...se-powder.html, bo widzę, że Deborah i L'Oreal to pudry mineralne również tylko z nazwy...), żeby całość wytrzymywała dłuższy czas

Im dłużej szukam, tym więcej opcji znajduję... to mi nie wyjdzie na dobre
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 09:55   #9
Bathory
Raczkowanie
 
Avatar Bathory
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 287
Dot.: Problem z wyborem podkładu...

estee lauder double wear light!!! mam problematyczną cerę, a on nie pogarsza jej stanu, nie zapycha porów. trzyma się cały dzień, co na mojej cerze jest cudem! ubrań nie brudzi, nie ściera sie ogólnie. jest super trwały i naprawdę light, leciutki i nie widać, że ma się go na twarzy, daje bardzo naturalny efekt, zarazem ukrywając wszystko co trzeba. polecam
Bathory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 17:02   #10
sentia
Raczkowanie
 
Avatar sentia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 280
Dot.: Problem z wyborem podkładu...

Revlona Colorstay'a nie polecam jesli nie masz wiele do ukrycia a juz w szczegolnosci jesli szukasz czegos lekkiego bo revlon do lekkich nie nalezy.fakt faktem niezle sie trzyma i nie brudzi,jednak jest ciezki,latwo sobie zrobic "tapete" na twarzy no i mnie niestety troche zapycha-ja w sumie opisuje tego do cery mieszanej ale pewnie do suchej jest podobny.
__________________
Mama Aniołka 8 tc 04.05.2012

Gubię kilogramy: start 01.02.2013

68 -...-66,8-...-60-......-58,8-58 może 55....
sentia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 23:02   #11
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Problem z wyborem podkładu...

Mam cerę prawie identyczną jak Twoja i jestem zakochana w podkładzie adaptacyjnym Oriflame Giordani Gold w kolorze Porcelain. Podkład dopasowuje się do karnacji, jest lekki, nie zapycha, idealny dla cer bezproblemowych.
W promocji nie jest drogi, warto spróbować.
Odradzam Revlona ColorStay, bo jest to podkład ciężki, mocno kryjący, dobry na specjalne okazje. Na codzień szkoda cery
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 10:40   #12
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Problem z wyborem podkładu...

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Mam cerę prawie identyczną jak Twoja i jestem zakochana w podkładzie adaptacyjnym Oriflame Giordani Gold w kolorze Porcelain. Podkład dopasowuje się do karnacji, jest lekki, nie zapycha, idealny dla cer bezproblemowych.
W promocji nie jest drogi, warto spróbować.
Odradzam Revlona ColorStay, bo jest to podkład ciężki, mocno kryjący, dobry na specjalne okazje. Na codzień szkoda cery
o rany! to muszę spróbować ten podkład oriflame'u.
Jednak mam inny problem- mam zmarszczkę mimiczną tuż pod dolną powieką i jak się pomaluję to jest ona bardzo uwidoczniona. Jak sobie z tym radzić?
W dodatku Revlon dziwnie jakoś mi zasycha między brwiami oraz nad ustami- wyglądam jakbym miałam suchą skórę tam (może mam). Czy macie jakieś rady na to? Czy jest to wina podkładu?
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 11:02   #13
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: Problem z wyborem podkładu...

Ja tez mogę Ci polecic boujrois 10 hours sleep effect, jest lekki i ladnie wyrownuje koloryt skory, tez mam jasna cere a kolor 82 jest dla mnie idealny, nie uzywam do niego pudru, bo nie potrzebuje.
co do Colorstay`a to zgadzam sie z sentią jest dość cięzki.
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 20:30   #14
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Problem z wyborem podkładu...

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
o rany! to muszę spróbować ten podkład oriflame'u.
Jednak mam inny problem- mam zmarszczkę mimiczną tuż pod dolną powieką i jak się pomaluję to jest ona bardzo uwidoczniona. Jak sobie z tym radzić?
W dodatku Revlon dziwnie jakoś mi zasycha między brwiami oraz nad ustami- wyglądam jakbym miałam suchą skórę tam (może mam). Czy macie jakieś rady na to? Czy jest to wina podkładu?
Ja też mam trochę zmarszczek mimicznych pod oczami i niekuniknione jest ich podkreślenie przez makijaż
Dobrze nawilżam skórę pod oczami żelem La Roche Posay Hydraphase i dopiero wtedy rozsmarowuję korektor pod oczy. Nie używam podkładu pod oczami, bo miałam z tym przykre doświadczenia
A Revlon rzeczywiście wysusza skórę i podkreśla skórki, jeśli ktoś ma tendencję do przesuszonej skóry. Może zmień podkład na lżejszy

Zamieszczam zdjęcia podkładu adaptacyjnego Oriflame w kolorze Porcelain.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3490.jpg (26,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3497.jpg (24,0 KB, 19 załadowań)
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 18:46   #15
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Problem z wyborem podkładu...

Cytat:
Napisane przez kuroikaze Pokaż wiadomość
Ja tez mogę Ci polecic boujrois 10 hours sleep effect, jest lekki i ladnie wyrownuje koloryt skory, tez mam jasna cere a kolor 82 jest dla mnie idealny, nie uzywam do niego pudru, bo nie potrzebuje.
co do Colorstay`a to zgadzam sie z sentią jest dość cięzki.
Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Ja też mam trochę zmarszczek mimicznych pod oczami i niekuniknione jest ich podkreślenie przez makijaż
Dobrze nawilżam skórę pod oczami żelem La Roche Posay Hydraphase i dopiero wtedy rozsmarowuję korektor pod oczy. Nie używam podkładu pod oczami, bo miałam z tym przykre doświadczenia
A Revlon rzeczywiście wysusza skórę i podkreśla skórki, jeśli ktoś ma tendencję do przesuszonej skóry. Może zmień podkład na lżejszy
Zamieszczam zdjęcia podkładu adaptacyjnego Oriflame w kolorze Porcelain.

ślicznie dziękuję za odpowiedzi i rady!

ten podkład oriflame'u jest cudowny!!!
Kiciu-> a jakiego korektora używasz pod oczy?

Czy mogłabyś polecić mi taże jakiś sypki puder- może minerały dobrze by współgrały z tym oriflame'em i suchą skórą?
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 19:01   #16
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Problem z wyborem podkładu...

Dziękuję wszystkim za rady

Aktualnie testuję mineralny podkład The Body Shop
W sumie jestem zadowolona kolor jasny, idealny dla mojej cery (ten najjaśniejszy), krycie niewielkie, ładnie wygładza i rozświetla (ale tak optycznie, drobinek nie posiada). Utrzymuje się dłuuugo i nie ściera. Mogę dotykać twarzy, tulić się, leżeć - a on jest na swoim miejscu w gruncie rzeczy daje efekt make up - no make up.
Jednak kiedyś nałożyłam najpierw Bourjois Repulpant najpierw (dość cienką warstwę) i na to TBS - wszystko trzymało się baaardzo długo (no, całą noc ) i krycie było dużo większe.

W sumie jestem zadowolona

Chętnie wypróbowałabym Burżuja 10 hours sleep.
Podkład z Oriflame też wydaje się być ciekawy
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 20:10   #17
zuczang
Raczkowanie
 
Avatar zuczang
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 307
Dot.: Problem z wyborem podkładu...

A który z tych podkładów najdłużej się trzyma?Chciałabym coś lekkiego,ale wytrzymałego.Lżejszego od Double Weara,ale równie wytrzymałego,to byłby mój ideał No i jeszcze bardzo jasnego,bom blada
__________________


zuczang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 20:28   #18
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Problem z wyborem podkładu...

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
ślicznie dziękuję za odpowiedzi i rady!

ten podkład oriflame'u jest cudowny!!!
Kiciu-> a jakiego korektora używasz pod oczy?

Czy mogłabyś polecić mi taże jakiś sypki puder- może minerały dobrze by współgrały z tym oriflame'em i suchą skórą?
Nie ma za co, przyjemność po mojej stronie

Pod oczy używam korektora w musie Maybelline nr 02 (wpada w jasny beż, jest w tonacji ciepłej). Czasami używam też żółtego korektora w kremie Inglot nr 35, ale z nim trzeba uważać, bo jest bardzo gęsty, szybko zasycha i ciężko go rozprowadzić, ale kryje naprawdę porządnie.
Jednak ja wolę ten Maybelline.

Puder sypki polecam również Oriflame Air Soft w odcieniu Clear. Jest bardzo jasny, drobniutko zmielony, dobrze matuje i nie wysusza.
Uwielbiam też puder sypki Vipera odbijający światło - rozświetla i jednocześnie matuje, ma mleczno-jasny kolor i cudowny zapach.

Minerały na pewno też byłyby dobre, ja jestem bardzo napalona na minerały EDM. Założyłam nawet PayPala i przelałam na niego kasę, na której pojawienie się czekam już miesiąc Muszę się skontaktować z PayPalem, nie sądziłam, że będą problemy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3075.jpg (37,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3071.jpg (39,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3070.jpg (35,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg h.jpg (28,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pulpit3.jpg (16,9 KB, 15 załadowań)
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 08:52   #19
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Problem z wyborem podkładu...

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Dziękuję wszystkim za rady
Aktualnie testuję mineralny podkład The Body Shop
W sumie jestem zadowolona kolor jasny, idealny dla mojej cery (ten najjaśniejszy), krycie niewielkie, ładnie wygładza i rozświetla (ale tak optycznie, drobinek nie posiada). Utrzymuje się dłuuugo i nie ściera. Mogę dotykać twarzy, tulić się, leżeć - a on jest na swoim miejscu w gruncie rzeczy daje efekt make up - no make up.
Jednak kiedyś nałożyłam najpierw Bourjois Repulpant najpierw (dość cienką warstwę) i na to TBS - wszystko trzymało się baaardzo długo (no, całą noc ) i krycie było dużo większe.
W sumie jestem zadowolona
Chętnie wypróbowałabym Burżuja 10 hours sleep.
Podkład z Oriflame też wydaje się być ciekawy
ojejku to super! A ile zapłaciłaś za podkład TBS??? Ja byłabym też zainteresowana

kurczę- u mnie nikt nie handluje oriflame'em. pozostaje mi tylko allegro.

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Nie ma za co, przyjemność po mojej stronie
Pod oczy używam korektora w musie Maybelline nr 02 (wpada w jasny beż, jest w tonacji ciepłej). Czasami używam też żółtego korektora w kremie Inglot nr 35, ale z nim trzeba uważać, bo jest bardzo gęsty, szybko zasycha i ciężko go rozprowadzić, ale kryje naprawdę porządnie.
Jednak ja wolę ten Maybelline.
Puder sypki polecam również Oriflame Air Soft w odcieniu Clear. Jest bardzo jasny, drobniutko zmielony, dobrze matuje i nie wysusza.
Uwielbiam też puder sypki Vipera odbijający światło - rozświetla i jednocześnie matuje, ma mleczno-jasny kolor i cudowny zapach.
Minerały na pewno też byłyby dobre, ja jestem bardzo napalona na minerały EDM. Założyłam nawet PayPala i przelałam na niego kasę, na której pojawienie się czekam już miesiąc Muszę się skontaktować z PayPalem, nie sądziłam, że będą problemy
och, raz jeszcze dzięki wielkie za wyczerpującą odpowiedź. Już od dawna napalałam się na musowe kosmetyki, więc pewnie ten sobie zakupię
Nie wiem gdzie mogłabym kupić ten sypki Vipery, ale być może gdzieś w Arkadii lub Złotych...chociaż ja się nie orientuję w tych małych stoiskach.

A na żeby założyć PayPala nie trzeba mieć karty kredytowej? Wystarczy wpłacić kasę na to konto?
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 09:06   #20
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Problem z wyborem podkładu...

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
ojejku to super! A ile zapłaciłaś za podkład TBS??? Ja byłabym też zainteresowana
69zł podkład mineralny + pędzel 55zł
Na Allegro na pewno taniej... Ale ja musialam pomacać No i kupiłam od razu.
nr 01 jest idealnie blady i nie ma w sobie cienia rożu zresztą jest moja recenzja na KWC
Dla osób potrzebujących niewielkiego krycia - jak znalazł.
A co w nim najlepsze - że nie ściera się przy dotykaniu, przytulaniu. No ale ja to chyba wszystko już pisałam
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 09:20   #21
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Problem z wyborem podkładu...

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
och, raz jeszcze dzięki wielkie za wyczerpującą odpowiedź. Już od dawna napalałam się na musowe kosmetyki, więc pewnie ten sobie zakupię
Nie wiem gdzie mogłabym kupić ten sypki Vipery, ale być może gdzieś w Arkadii lub Złotych...chociaż ja się nie orientuję w tych małych stoiskach.

A na żeby założyć PayPala nie trzeba mieć karty kredytowej? Wystarczy wpłacić kasę na to konto?
Viperę znajdziesz w niewielkich sklepikach kosmetycznych lub w sklepach internetowych.

Tu o PayPalu bez konieczności posiadania karty kredytowej : https://www.paypal.com/pl_PL/html/TopUp/buyer.html
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 23:26   #22
kagrok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Problem z wyborem podkładu...

A ja polecam IsaDore!jedyny podklad( a przetestowalam ich wiele) ktory nie zapychał mi porów nawet Velvet touch ktory jednak ma dla mnei zbyt bogata konsystencje(mam duze sklonności do blyszczenia)sprawdzał sie nienagannie
Pozdrawiam
kagrok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.