cudowne tabletki na zmarszczki ? - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-07, 09:02   #1081
gonieczka_o
Raczkowanie
 
Avatar gonieczka_o
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: moje male krolestwo ;-)
Wiadomości: 323
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Omegę o ile Cię nie wypryszcza. Kup też żel Aloe Vera firmy Zuccari. Włącz jako kurację odmładzającą na zmary mimiczne. Mnie odmładza bardzo ale stosuję codziennie. I po zmyciu połóż np flavo.

majreg, a co byś jeszcze polecała na zmarszczki mimiczne? i jak przeciwdziałać powstaniu kurzych łapek? kończy mi się Active C LRP który stosuję punktowo i zastanawiam się co innego, ale skutecznego wypróbować? serum Flavo C?
__________________



"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones
gonieczka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 10:15   #1082
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez gonieczka_o Pokaż wiadomość
majreg, a co byś jeszcze polecała na zmarszczki mimiczne? i jak przeciwdziałać powstaniu kurzych łapek? kończy mi się Active C LRP który stosuję punktowo i zastanawiam się co innego, ale skutecznego wypróbować? serum Flavo C?
Latem tak. Flavo C forte z 15% wit.C jeśli nie uczula to stężenie lub samorobne np. z biochemii . Zdecydowanie taniej wychodzi. Spróbuj zrezygnować z olejów min. i denatu w kosmetykach. Zdecydowanie wysuszają skórę pod oczami. Zmywaj makijaż kiedy tylko to możliwe i kładź ten żel aloesowy, olejki naturalne, sera samorobne lub jakieś ze sprawdzonym składem. Próbowałaś retinoidów ? Zbliża się jesień, może warto o tym pomyśleć. Ale to już dłuższy temat.
Gdzieś na jakimś wątku opisałam co ja ze sobą robię. Jak znajdę to wkleję.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 11:02   #1083
gonieczka_o
Raczkowanie
 
Avatar gonieczka_o
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: moje male krolestwo ;-)
Wiadomości: 323
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Latem tak. Flavo C forte z 15% wit.C jeśli nie uczula to stężenie lub samorobne np. z biochemii . Zdecydowanie taniej wychodzi. Spróbuj zrezygnować z olejów min. i denatu w kosmetykach. Zdecydowanie wysuszają skórę pod oczami. Zmywaj makijaż kiedy tylko to możliwe i kładź ten żel aloesowy, olejki naturalne, sera samorobne lub jakieś ze sprawdzonym składem. Próbowałaś retinoidów ? Zbliża się jesień, może warto o tym pomyśleć. Ale to już dłuższy temat.
Gdzieś na jakimś wątku opisałam co ja ze sobą robię. Jak znajdę to wkleję.
Majreg, bardzo dziękuję! poszukam tego żelu aloesowego!

Dziewczyny, a propo Tombaka, czytałam jedną jego książkę. I tam on podaje receptę na zachowanie młodego wyglądu twarzy i zapobieganie zmarszczkom: picie na czczo kefiru lub zsiadłego mleka
W ramach oczyszczania organizmu dobre też jest picie ciepłej przegotowanej wody z wyciśniętym sokiem z cytryny! polecam!
__________________



"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones
gonieczka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 11:18   #1084
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Omegę o ile Cię nie wypryszcza. Kup też żel Aloe Vera firmy Zuccari. Włącz jako kurację odmładzającą na zmary mimiczne. Mnie odmładza bardzo ale stosuję codziennie. I po zmyciu połóż np flavo.
A czy ten żel, no jako żel nei wysusza? mnie właśnie wszystkie żele w okolicach oczu wysuszają dlatego pytam z góry dzięki

Cytat:
Napisane przez gonieczka_o Pokaż wiadomość
majreg, a co byś jeszcze polecała na zmarszczki mimiczne? i jak przeciwdziałać powstaniu kurzych łapek? kończy mi się Active C LRP który stosuję punktowo i zastanawiam się co innego, ale skutecznego wypróbować? serum Flavo C?
Doustnie oprócz tokovit E 200/400 polecam koenzym q10

I raz w tygodniu, dwa razy czasem smaruje na noc pod oczami tym, co wycisnę z tabletki wit. E jesli nie jesteś uczulona mi bardzo pomaga. na dzień wit.C i filtry zawsze pod oczy, jesli tez Cie nie uczulą.
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 11:53   #1085
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

[QUOTE=Iwonalodz;13629608]A czy ten żel, no jako żel nei wysusza? mnie właśnie wszystkie żele w okolicach oczu wysuszają dlatego pytam z góry dzięki


To działa na innej zasadzie niż krem, żel pod oczy bez zmywania. To jest coś w rodzaju maski algowej, która zasycha na twarzy i wymaga zmycia. Żel ma w składzie prawie sam aloes. Pobudza krążenie, ma mnóstwo pozytywnie działających składników aktywnych. Jak się go już zmyje buzia jest bardzo pobudzona i świetnie się wchłaniają położone olejki czy sera. Jak ogaśnie jest wygładzona i świeża.
Polecam żel zielono-biały, nie z pomarańczem, ponieważ nie zawiera parabenów. O ten.
Tego żelu używam też jak robię sobie sonoforezę. I jak do tej pory nie widzę żadnych skutków ubocznych. A stosuję od kilku ładnych lat. Zresztą na ulotce jest napisane ze służy jako kuracja odmładzająca.

Co do żeli które kładziesz ,skoro wysuszają to muszą mieć coś w składzie nie cacy. Może jakiś alko? Poszukaj wątki z analizą składów kosmetyków i sprawdż sobie ten który kładłas. Pewnie jest zanalizowany.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0c2edff12a5ff07acb9272da83960e5d25393.jpg (30,0 KB, 112 załadowań)

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2009-08-07 o 12:03
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 11:58   #1086
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
To działa na innej zasadzie niż krem, żel pod oczy bez zmywania. To jest coś w rodzaju maski algowej, która zasycha na twarzy i wymaga zmycia. Żel ma w składzie prawie sam aloes. Pobudza krążenie, ma mnóstwo pozytywnie działających składników aktywnych. Jak się go już zmyje buzia jest bardzo pobudzona i świetnie się wchłaniają położone olejki czy sera. Jak ogaśnie jest wygładzona i świeża.
Polecam żel zielono-biały, nie z pomarańczem, ponieważ nie zawiera parabenów. O ten.
Dziękuję wypróbuję
Kupujesz go w aptece zwykłej? ile mniej więcej ksoztuje? ok.20-30zł, czy więcej?
Nakładasz i zmywasz? ile trzymasz? sorkiz a tyle pytań, ale skoro polecasz to pomyślałam sobie, że się już wywiem dokładnie, co i jak, bo masz to sprawdzone i przetestowane
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 12:19   #1087
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez gonieczka_o Pokaż wiadomość
Majreg, bardzo dziękuję! poszukam tego żelu aloesowego!

Dziewczyny, a propo Tombaka, czytałam jedną jego książkę. I tam on podaje receptę na zachowanie młodego wyglądu twarzy i zapobieganie zmarszczkom: picie na czczo kefiru lub zsiadłego mleka
W ramach oczyszczania organizmu dobre też jest picie ciepłej przegotowanej wody z wyciśniętym sokiem z cytryny! polecam!
Kiedyś miałam taką fazę,że piłam 15 cytryn dziennie w ramach oczyszczającej kuracji. I wiecie co? Fajnie było. Muszę chyba znowu to powtórzyć.

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziękuję wypróbuję
Kupujesz go w aptece zwykłej? ile mniej więcej ksoztuje? ok.20-30zł, czy więcej?
Nakładasz i zmywasz? ile trzymasz? sorkiz a tyle pytań, ale skoro polecasz to pomyślałam sobie, że się już wywiem dokładnie, co i jak, bo masz to sprawdzone i przetestowane
Trzymam dopóki całkowicie nie wyschnie, ok 20-30 min. Nie biorę do głowy ile bo to już automatyczny nawyk po zmyciu buźki po pracy. Potem buźka jest zaczerwieniona więc musowo olejek lub serum
W Cefarmie chyba 36zł kosztuje ale starcza na bardzo długo. To duża tuba.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-07, 23:04   #1088
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Dziekuję za info
A czy osoby z naczynkami i skórą skłonną mogą ten żel? bo tak myslę, czy on nie jest drazniący przez ten aloes?
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 06:00   #1089
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziekuję za info
A czy osoby z naczynkami i skórą skłonną mogą ten żel? bo tak myslę, czy on nie jest drazniący przez ten aloes?
Żel pobudza mocno buźkę. Z naczynkami może być problem. Musisz wypróbować, bo dość mocno działa.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 12:42   #1090
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Żel pobudza mocno buźkę. Z naczynkami może być problem. Musisz wypróbować, bo dość mocno działa.
Dziękuję poczytam i ewentualnie wypróbuję
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 21:33   #1091
sonia07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 48
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cześć Kreolka61, odpisuję dopiero teraz, bo jestem w ciągłych rozjazdach. Odnośnie Twoich pytań, dotyczących botoksu---radzę jak najszybciej udać się do lekarza i wstrzyknąć go w okolice oczu. Botoks działa bowiem z pewnym opóźnieniem i jeżeli chcesz być odmłodzona na ślub córki, musisz to zrobić najpóźniej 2 tygodnie przed nim. Nie ma się co czarować. Wnaszym wieku , jeżeli zmarszczki się już pojawią, nie znikną bez pomocy medycyny estetycznej. Ja stosuję botoks na czoło od 2 lat i wiem, że nic innego nie jest w stanie wygładzić go tak, jak ta"trucizna". Stosowałam naprawdę wszystkie kosmetyki dostępne na rynku, szkoda pieniędzy, jeden zabieg i poprawa gwarantowana na ok. 5-6 miesięcy. To samo dotyczy kurzych łapek, które spędzają Ci sen z powiek. Nie licz, że zlikwidujesz je w inny sposób. Jeżeli chodzi oTwoje wątpliwości, dotyczące opadających powiek, to oczywiście zawsze istnieje takie ryzyko. Mnie też raz lekko opadła powieka-lekarka wstrzyknęła mi botoks w miejsce tuż nad powieką. Nie było to szczególnie zauważalne, ja jednak widziałam różnicę podczas robienia makijażu. Popełniłam błąd, nie zgłaszając tego lekarce, dowiedziałam się bowiem, że są sposoby na odwrócenie tego stanu. Jakie to sposoby, nie wiem, nie będę się więc wypowiadać na ten temat.
Jednak wiele moich koleżanek nie miało takiego przypadku, a robią poprawki urody dużo częściej niż ja.
Śmiało leć więc do lekarza i rób się na bóstwo.

Niedawno przypadkowo odkryłam cudowny środek na odmłodzenie.
Miałam przeprowadzany zabieg ginekologicznzy, po którym przez 12 godzin leżałam pod kroplówką. Po powrocie do domu nie mogłam zrozumieć dlaczego wyglądam dużo lepiej, niż przed operacją. Przecież i narkoza i sam zabieg.......Wszyscy mówili też, że świetnie wyglądam.
Po miesiącu spotkałam kobietę, z którą leżałam na sali. Ona też stwierdziła znaczną poprawę wyglądu i uświadomiła mi, że to zasługa ..................kroplów ki. Ciekawe co jest w jej składzie, że tak poprawia wygląd? Sole mineralne,? mikroelementy?Muszę o tym poczytać. Dobrze by było zaaplikować sobie co jakiś czas taki upiększacz, na pewno dużo skuteczniejszy na zmarszczki, niż cudowne pastylki i kremy. Pozdrawiam
sonia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 09:12   #1092
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

sonia ta kroplowka kontowersyjnie brzmi
jesli jest potrzebna za wzgl medycznych to jestem jak najbardziej za zeby mnie i odmladzala
ale tylko w celach kosmetycznych tu juz mam duze watpliwosci
Mysle ze po prostu organizm jest lepiej nawodniony po niej co sie przeklada na lepszy wyglad
dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 20:39   #1093
sonia07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 48
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

dzinek, oczywiście z tą kroplówką to był żart. Masz rację, dobry wygląd po niej to pewnie nawilżenie. Ale,co by nie mówić, przez 2 tygodnie wygląd super! pozdrawiam
sonia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 12:43   #1094
marcelka1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 26
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Oto kilka fajnych sposobów na zmarszczki
http://www.ochoroba.pl/2645-zmarszcz...a-byla-gladsza
marcelka1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 09:13   #1095
gonieczka_o
Raczkowanie
 
Avatar gonieczka_o
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: moje male krolestwo ;-)
Wiadomości: 323
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Latem tak. Flavo C forte z 15% wit.C jeśli nie uczula to stężenie lub samorobne np. z biochemii . Zdecydowanie taniej wychodzi. Spróbuj zrezygnować z olejów min. i denatu w kosmetykach. Zdecydowanie wysuszają skórę pod oczami. Zmywaj makijaż kiedy tylko to możliwe i kładź ten żel aloesowy, olejki naturalne, sera samorobne lub jakieś ze sprawdzonym składem. Próbowałaś retinoidów ? Zbliża się jesień, może warto o tym pomyśleć. Ale to już dłuższy temat.
Gdzieś na jakimś wątku opisałam co ja ze sobą robię. Jak znajdę to wkleję.
Majreg, jeszcze jedno pytanko o te olejki. Jakie polecasz??

Dziewczyny, a co sadzicie o przyjmowaniu preparatow na bazie drozdzy? pomagaja cos?
__________________



"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones
gonieczka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 21:52   #1096
Sawanna888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Dziewczyny, słyszałam o tych różnych preparatach opartych na drożdżach i od razu poleciałam do mojej kosmetyczki wypytać czy rzeczywiście to działa! Jej zdaniem jest jakiś widoczny skutek, lecz poradziła mi krem Nanobase-nie jest drogi, działa a co najważniejsze jest idealny dla mojej wrażliwej skóry (jest hipoalergiczny!).
Polecam z całego serca!!
Sawanna888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 08:47   #1097
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez gonieczka_o Pokaż wiadomość
Majreg, jeszcze jedno pytanko o te olejki. Jakie polecasz??

Dziewczyny, a co sadzicie o przyjmowaniu preparatow na bazie drozdzy? pomagaja cos?
Na zmarchy polecam z róży, arganowy, rokitnikowy, jojoba, ale całe mnóstwo jest dobrych. Tyle,że mogą co poniektorych zapychać. Na pryszcze , gojenie tamanu.

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez marcelka1212 Pokaż wiadomość
Oto kilka fajnych sposobów na zmarszczki
http://www.ochoroba.pl/2645-zmarszcz...a-byla-gladsza
Fajne i trafione porady.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 14:44   #1098
calua2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 318
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Pojawił się nowy preparat-BIOCELL to naturalny kwas hialuronowy w kapsułkach,jeszcze nie zakupiłam go jestem na etapie zbierania infprmacji
calua2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 16:41   #1099
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Dziewczyny a co sadzicie o tych tabletkach?http://www.i-apteka.pl/product-pol-2...-30-kaps-.html
Omegę brałam dość długo i chyba nie jest dla mnie najlepszaVit E pod oczy z kapsułki też mi nie posłuzyła
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-30, 16:16   #1100
dagig
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 45
Wink Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Witam Dziewczyny

Chciałabym się podzielić z Wami moją opinią nt suplementu CeraNova z algami przeznaczonego dla kobiet po 30+. Zażywam preparat 2 miesiące i jestem nim zachwycona!! Już po miesiącu stosowania zauważyłam efekty, cera była barzdie promienna, a małe zmarszczki koło oczu wygładzone!!! Dokładnie nie wierzyłam, a jednak) Po drugim miesiącu zmarszczek jest jeszcze mniej, a skóra jest jędrniejsza. Ciesze się, że znalazłam ten preparat, bo mi naprawdę pomaga. Koszt to o. 35 zł za opakowanie 60 szt. Wystarcza na miesiąc kuracji...
dagig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 11:02   #1101
Martini17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 177
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sadzicie o tych tabletkach?http://www.i-apteka.pl/product-pol-2...-30-kaps-.html
Omegę brałam dość długo i chyba nie jest dla mnie najlepszaVit E pod oczy z kapsułki też mi nie posłuzyła
Hej,
ma kwas hialuronowy. Ostatnio dorwałam artykuł na temat jego właściwości. Jak znajdę to Ci podeślę.
Martini17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 11:10   #1102
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez Martini17 Pokaż wiadomość
Hej,
ma kwas hialuronowy. Ostatnio dorwałam artykuł na temat jego właściwości. Jak znajdę to Ci podeślę.
Ten post pisałam trochę temu i kończę juz pierwsze opakowanie.Wiem ze ma kwas dlatego sie nim zainteresowałamTeraz kupiłam Relastan i będę go testowacNa artykuł chetnie poczekam
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 11:44   #1103
henieczka
Rozeznanie
 
Avatar henieczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 596
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Dobrze, ze znalazlam ten watek, teraz tylko przekopac sie przez te informacje Mam 25 lat, ale zauwazylam poziome zmarszki na czole i w okolicach ust. Pewnie to wina suchej cery, podobno szybciej sie starzeje. Zastanawialam sie nad kremem przeciwzmarszkowym, ale jak juz teraz zaczne go stosowac to juz tak dozywotnio? Wiecie o co mi chodzi?

Poki co stawiam na nawilzanie i odzywianie, w obecnej chwili na noc krem oliwkowy Ziaji, na dzien Avene, raz, dwa razy w tygodniu olej migdalowy, czasem jakas maseczka. Rano tylko tonik, a wieczorem myje twarz mydlem organicznym, nie wysusza mi buzki tak jak zele. Obawiam sie jednak, ze to blad, chyba trzeba przerzucic sie na jakies mleczka..ale czuje sie niedomyta bez wody. A czego Wy uzywacie do mycia?

Musze tez pomyslec o jakis suplementach, przewertuje watek
__________________
Kochana i kochająca, szczęśliwa.





henieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 09:35   #1104
Martini17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 177
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Hej,
witaj
Ja mam suchą skórę i tak mniej więcej 2x w tyg. staram się stosować maseczki; W miarę dobre są efektima i kosztują grosze. Dermiki i Bielendy też są niezłe. Twarz zmywam płynem do soczewek Taki mój wymysł, ale jest oki. Z kremów to różnie, ostatnio testuję nawilżający beauty, czy coś w tym rodzaju. Z suplementów polecam tran w kapsułkach, kwas hialuronowy i algi. Ja biorę ceranova. Ogólnie z tego zestawu jestem zadowolona. W przyszłości pewnie i zastosuję sobie jakieś mocniejsze środki, ale jak na razie jest oki. Szczególnie teraz wydaje mi się, że spirulina nieźle działa na zmarszczki i cerę i ogólnie ma właściwości regeneracyjne. Algi to podobno tzw. "bomba witaminowa".
Miłej niedzieli
Martini17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 17:06   #1105
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

ja jestem po 2 opakowaniach Relastanu i jestem bardzo zadowolona. Cera ma ładniejszy koloryt, czuję , że jest nawilżona. Generalnie polecam
A.... i mimo, że nawilża, to nie wypryszzca mnie
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 13:13   #1106
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

OMG, rewelacyjny watek, bardzo się cieszę że go znalazłam dziewczyny, przyjmijcie mnie!!! jeszcze muszę przekopać się przez cały żeby nie zadawać głupich pytań

też mam już pierwsze zmarszczki, głównie pod oczami mam bardzo suchą skórę, do tego krótki wzrok przez co od dawna mrużę oczy, efekty same wiecie jakie do tej pory dopełniałam dietę Capivitem, Hydroskinem itd, ale z okazji zmarch pomyślałam o jakiejś bardziej "specjalistycznej" suplementacji, na razie jednak nie mogę się zdecydować bo wybór (na szczęście!) jest całkiem spory no i przydałby się jakis bardziej konkretny kremik pod oczy ... przetestowałam już kilka, ale na razie nie znalazłam ideału
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 13:49   #1107
sonia07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 48
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Biocell działa. Kończę trzecie opakowanie i widzę znaczne poprawienie konsystencji skóry.
sonia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 20:25   #1108
kreolka61
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 87
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Witajcie!
Ja również staram sie zrobić coś dla mojej skóry,która niestety jest w nie najlepszym stanie.Też cierpię na niezwykłą suchość skóry...poniekąd spowodowaną chorobą tarczycy-mianowicie cierpię na jej niedoczynność.
Był czas,gdy zażywałam różne preparaty min. capivit A+E,capivit hydrocontrol,omegę 3,koenzym Q 10,jednakże moim największym problemem jest to,że jestem niesamowicie niesystematyczna i dlatego ,niektóre z tych preparatów nadal leżą w szufladzie.
Niestety moja skóra jest w coraz gorszym stanie,pomimo uzywania różnego rodzaju kremów.Dlatego teraz postanowiłam się zawziąć i siebie zdyscyplinować,aby zacząć solidnie i regularnie zażywac owe preparaty na poprawienie stanu mojej skóry.
Soniu...napisalaś,że Biocell działa ,dlatego postanowiłam,że też go spróbuję.
Pozdrawiam serdecznie.
kreolka61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 10:24   #1109
Martini17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 177
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Dziewczyny uważajcie z tym capivit A+E. Ja po nim miałam uczulenie, bo chyba przedawkowałam witaminę A. W każdym razie skóra mi swędziała przez 5 dni i nie wiedziałam od czego. Po odstawieniu ich wszystko wróciło do normy. W każdym razie uważajcie na nie.
Martini17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 13:50   #1110
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez gonieczka_o Pokaż wiadomość
Majreg, jeszcze jedno pytanko o te olejki. Jakie polecasz??

Dziewczyny, a co sadzicie o przyjmowaniu preparatow na bazie drozdzy? pomagaja cos?
co do drożdży - zainteresowal mnie Bety Glukan - ktory wplywa na uklad immunologiczny - moze byc otrzymywany z owsa i z drozdzy -
http://www.shiitake.pl/ARTYK/art-betaglukan.htm
http://www.betaglucan.org./

ten z owsa - stymuluje odnowe kolagenu - http://www3.interscience.wiley.com/j...TRY=1&SRETRY=0


w temacie kosmetykow - olejki, masla inne skladniki - polecam watek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=325904&page=35

i sprawdzone przeze mnie -

mocznik

Witamina A

"Masło Cupuacu jest doskonałym emolientem o silnych i długotrwałych właściwościach nawilżających, łagodzących (zmniejsza zaczerwienienia), wygładzających, zmiękczających oraz rewitalizujących suchą i zniszczoną skórę oraz włosy. Jest zaliczane do naturalnych filtrów promieniochronnych chroniących skórę przed działaniem promieni UVB i opóźniających procesy jej starzenia.
Jest także bardzo dobrym stabilizatorem emulsji kosmetycznych (zapobiega np. ich rozwarstwianiu się) oraz dzięki wysokiej zawartości kwasu oleinowego (44%), który wspomaga penetrację przeznaskórkową substancji trudno penetrujących prawidłowo zbudowany cement, jest doskonałym nośnikiem liporozpuszczalnych substancji aktywnych zawartych w preparatach kosmetycznych."


Niezmydlana frakcja oleju sojowego - Właściwości kosmetyczne frakcji sojowej:
*stymuluje fibroblasty (komórki tkanki łącznej wytwarzające włókienka białkowe budujące tkankę, np. w skórze) do syntezy kolagenu- wygładzenie zmarszczek, wzrost gęstości i elastyczności skóry;
*działa przeciwzapalnie i gojąco - przyspiesza gojenie podrażnień po retinoidach i kwasach;
*działa silnie antyoksydacyjnie;
*działa silnie nawilżająco poprzez wzmocnienie bariery lipidowej naskórka i zmniejszenie TEWL;
*reguluje nadmierne wydzielanie łoju oraz zmniejsza rozszerzone pory.


niezmiennie retinoidy i kwasy - ale to juz nie na ten wątek
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-09 15:17:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.