Nasze codzienne jadłospisy, część X. - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-25, 21:13   #1261
Magdalena0603
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 859
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez lovelykate Pokaż wiadomość
Dzisiejsze niby P... (pt. brak sił)

śniadanie(11.00): owsianka (3 łyżki płatków na wodzie, garść mieszanki studenckiej, 3 orzechy brazylijskie, zalane połową jogurtu nat. )
obiad(14.00): 4 pierogi z kapustą i grzybami
powieczorek(17.00): danio bananowy
kolacja(19.30): dwie kromki chleba fitness ze śliwką posmarowane masłem i serkiem president z rzodkiewką

Jak to wygląda? Błagam o ocenę...


Ty jestes normalna???????sorry,ale na maxa irytuję mnie laski,które kokietują pseudodietami...nie jestem w stanie uwierzyć,że wizażanka (jakakolwiek,nawet po ED) nie jest w stanie odczytać podstawowych zasad,itd...żenada....

masakra...dlaczego moderatorzy nie robią porządku z tego typu osobami?te dziewczyny zakładają po kilka kont i pewnie 1 osoba wypisuje takie same idiotyzmy pod różnymi nickami...

i wesołych i zdrowych,btw
Magdalena0603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 21:25   #1262
lovelykate
Rozeznanie
 
Avatar lovelykate
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 548
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Hm wydaje mi się, że normalna jestem i myślałam, że uzyskam tu poradę (porady), które pomogą wyjść mi z tego bagna odpowiednio komponując posiłki. Dodam, że jestem pod stałą kontrolą psychologa i psychiatry, a jadłospis nie ma poniżej 1000 kcal. Ale jeśli ludzie szukający jakiejkolwiek pomocy są tak irytujący, to nie będę pisać Przepraszam z góry.
__________________
Blog kulinarny


Co mi zostało w życiu prócz czterech ścian
Nigdy nie chciałam wiele, co dzisiaj mam
Dobry sen znikł wchłonięty w czerń
Nie został nikt co kochał mnie
Nie mam już nic
Nie ma już nic
Nie ma już mnie...
lovelykate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 21:36   #1263
Magdalena0603
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 859
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Lovelykate.........

wybacz,mam niewyparzoną gębę...ale to nie w tym rzecz,że irytują mnie ludzie "szukający porady i wsparcia"..

mnie wkurza brak najmniejszego chociaż wysiłku żeby dokopać się do jadłospisów na P...wklejasz jakies bzdury typu serki bananowe,fitnessy,4 pierogi...co to ma byc???

Czemu nie zadasz sobie trudu poszperania w necie,poszukania jakiejś alternatywy dla Twojego menu??
Kładę to na karb świąt,może nas wszystkich lekko przyćmiewa,nie wiem..

jeżeli Cię obraziłam- wybacz.
Magdalena0603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 22:28   #1264
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez lovelykate Pokaż wiadomość
Ech... A możecie napisać co można zmienić w tym jadłospisie? Podkreślam, że wychodzę z ed.
Błagam Cię napisz, że sobie żartujesz...

Cytat:
Napisane przez twinsy21 Pokaż wiadomość
Żartujesz?? Że nbiy P?? Dobrze napisalas . NIBY.

NASZE U;
Śniadanie [ ekhem. cos ; A' la. Wstalysmy o 12 i zaraz przyjechali goscie] 3 kostki czeko; mleczna, bakaliowa i z nadzieniem truskawkowym. + cukierek truflowy i ferrero roche. + 6 kawałkow ciasta; szarlotki, orzechowca, sernika, makowca i jakies 2 czekoladowe. [ szczescie ze po takim czyms nie mialysmy rewolucji z zoladkiem i jelitami ] hmm no wybaczam takie śniad przez to, że są święta, ale jakaś kanapeczka jednak mogła wpaść, tym bardziej, że 2śn nie ma
Obiad; 5 pierogow z kapustą i grzybami [tylko tyle dla ans zostalo!!!!;[bu] z sosem grzybowym. mam nadzeję, że po 5 a nie 5 na 2, poza tym zapewne były jakieś inne dania świąteczne
sen.
podwieczorek; mandarynki + jabłko. owoce jak zapewne wiecie to nie posiłek
kolacja ; talerz wegetarianskiego bigosu + trochę sałatki jarzynowej + 2 kromy chleba z maslem, pomidorkiem i ogorkiem + 1/2 serka wiejskiego z miodem. tutaj ok

Niezbyt jakosciowo dzisiaj, ale jutro będzie lepiej!
z tym osttanim zdaniem muszę się niestety zgodzić ale tłumaczę to wigilijnym przejedzeniem itp itd

Cytat:
Napisane przez lovelykate Pokaż wiadomość
Dzisiejsze niby P... (pt. brak sił)

śniadanie(11.00): owsianka (3 łyżki płatków na wodzie, garść mieszanki studenckiej, 3 orzechy brazylijskie, zalane połową jogurtu nat. )
obiad(14.00): 4 pierogi z kapustą i grzybami
powieczorek(17.00): danio bananowy
kolacja(19.30): dwie kromki chleba fitness ze śliwką posmarowane masłem i serkiem president z rzodkiewką

Jak to wygląda? Błagam o ocenę...
wiesz co? to się nawet na R nie nadaje, nie wspomnę o U...bo P to to nawet 1/3 nie stanowi Ty sobie zdajesz sprawę z tego jak się odżywiasz? wiesz jak wygląda P? P=PRZYTYCIE, a na Twoim jadłospisie podejrzewam, że można ładnie z wago zejść

Cytat:
Napisane przez Annie1441 Pokaż wiadomość
przez 3 dni się pochwalę U bo potem się nienadadzą jak zawsze

1. 2 średnie i 2 malutkie (piętki) kromki razowca, 3 plasterki szynki, kilka kawałków śledzia w oleju, 3 łyżki jarzynowej sałatki, kawal makowca mhm, b. ładne śniad.

2.kawał makowca, sernika, baby plus kakao i byłoby bosko

3. udko pieczone na ostro, ziemniaki, bigos (porcja niewielka), kawał makowca, czekoladowego i deserek jest, ołkej

yyy i że na tym koniec? a od obiadu co? w takim razie ładne U to to wcale nie jest...

3 kawy z mlekiem, kieliszek miodu pitnego

póki co jestem najedzona ale może wpadnie sałatka owocowa z orzechami i zsiadłym mlekiem :P
Cytat:
Napisane przez jelonk Pokaż wiadomość
świąteczne Pppppppp

1. 4 łyżki płatków jęczmiennych, 2 łyżeczki kakao, trochę otrębów i orzechów, kubek kefiru, banan, kromka razowca z polędwicą drobiową i chrzanem, kawa z mlekiem hmm no niech będzie
2. 2 kromki razowca z ćwikłą i polędwicą drobiową, kawałek dorsza w galarecie, duża łyżka krewetek z pastą z awokado, pomidorki koktajlowe tutaj b.ładnie i smacznie
3. filiżanka barszczyku, pierś z kurczaka, kapusta kiszona, pomidorki koktajlowe, makaron żytni jeśli porcja spora to ok
4. nutridrink, banan, pomarańcza a coś na słodko? jakieś ciasto? na P jesteś...
5. w planach pewnie to, co w czasie dnia: filiżanka barszczu, 3 kromki razowca, ryba w galarecie i trochę warzyw, garść nerkowców i orzechów laskowych ok, fajnie, że i nnkt są
6. przed snem może szklanka ciepłego mleka jak najbardziej wskazana
małe śniad troszkę no i ten podw...wiem, że był nutri, ale jakieś ciacho mogło jeszcze wpaść


Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Przestancie do niej pisac. Jej o to chodzi, zebyscie napisali ze tak malo zjadla, bo to karmi jej chore anorektyczne ego. A jak ja zjedziecie, to od razu jej masochistyczne odchylenia tez sa zaspokojone. Ona dobrze wie, ze nawala ,a nawala wlasnie po to, zebyscie ja pytali czemu na wala, bo jak zwrocicie na nia uwage to jest cala szczesliwa...
Ignor dobra rzecz
popieram

EDIT: lovelykate- jeśli szukasz porad i chcesz wyjść z tego bagna to na początek chyba nie trudno przejrzeć samej wątek i popatrzec jak wyglądają jadłospisy na P, prawdziwe P dodajmy...
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"

Edytowane przez kika171
Czas edycji: 2009-12-25 o 22:31
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 22:30   #1265
Caramea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 38
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez lovelykate Pokaż wiadomość
Dzisiejsze niby P... (pt. brak sił) brac sie w garsc

śniadanie(11.00): owsianka (3 łyżki płatków na wodzie na mleku 3,2, 2xgarść mieszanki studenckiej, 3 orzechy brazylijskie garsc, zalane połową jogurtu nat. calym ) + owoc, 3 lyzki platkow, rodzynki, moze jakas kasza manna,miod, dzem, czekolada, twarog

2 sniadanie: 2-3 kromki chleba z maslem,salata,pomidorem, szynka, zoltym serem, majonezem, jajkiem na twardo, kakao
obiad(14.00): 4 pierogi z kapustą i grzybami pierogow to z 6 nawet i wiecej,moze ja jakims sosem, mieskiem dodatkowo? moze jajao sadzone albo posyp twarogiem o i moze smietana dotego??
powieczorek(17.00): danio bananowy z orzechami/ slodka bulka/ drozdzowka,ciasto (swieta sa!!)
kolacja(19.30): dwie kromki chleba fitness ze śliwką posmarowane masłem i serkiem president z rzodkiewką dodaj cos jakas salatke moze

Jak to wygląda? Błagam o ocenę...
marnie wyglada

nie dziwie sie ze dziewczyny tak reaguja,
al tez zrozumcie ze na forum pelno jest dziewczyn ktore specjalnie pisza bzdury, wydziwiaja, zeby tylko na nie zwracac wage... ciezko odroznic ktore wypowiedzi sa szczere a ktore to prowokacje...

Moje P:

1.2kromki chleba pszenego kazda z majonezem zapieczona z szynka, pomidorem, serem zoltym, ketchupem + talerzyk salatki pieczarkowo-jajecznej z kukurydza,groszkiem, papryka,majonezem/ kawa z mlekiem 3,2, pasek czeko

2. talerz kwasu z ziemniakami, pieczony dorsz, cwikla/ kawal tortu sliwkowo-bakaliowego , kakao

3. sledz w occie ze smietana,cebula, marchewka, jablko, owoce z kompotu ,
keks

4. zupa grzybowa, 3 pierogi z ziemniakami, 2 kromy chleba z maslem, kilka cukierkow
__________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć."

"Marzenia to niczym nie zmącona rozkosz, a oczekiwanie aż się spełnią to prawdziwe życie."

Edytowane przez Caramea
Czas edycji: 2009-12-25 o 22:36
Caramea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 07:50   #1266
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Wczorajsze U Świąteczne,bez ładu i składu w większości w odwiedzinach u rodzinki
1.Dwie kromki razowca z masłem,gotowana kiełbasa,2 plastry szynki,1 plaster sera,pomidor i kiszony ogórek,troszkę sałatki jarzynowej,zielona herbata
2.kawa z mlekiem,kawałek babki włoskiej,dwa pierniki w czekoladzie,dwie mandarynki,jabłko
3.pieczone udko kurczaka,schabowy z pieczarkami,kawałek karkówki pieczonej,łyżka bigosu,trochę sałatki jarzynowej,trochę sałatki z ryżu i piersi kurczaka,kawałek sernika,kawałek makowca,2 cukierki czekoladowe,banan,pomarań cz,sok,kawa,herbata(to wszystko jedzone w ciągu jakiś 3 godzin)
4.sałatka z sałaty,pomidora,papryki,r zodkiewki,szczypiorku oliwą z oliwek,kawałek rybki smażonej,kromka razowca z masłem
5.serek wiejski z miodem,sok warzywny.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 08:42   #1267
paszka016
Raczkowanie
 
Avatar paszka016
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Wiadomości: 399
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Wczorajsze U ?

święta nie zwalniają z przestrzegania regulaminu
__________________
"żyjemy nie tak jak chcemy,ale tak jak potrafimy"

21.06.2009 - Ten jedyny <3

38-39-40-41-42-43-44-45-46-47-48-49-50-51-52

Edytowane przez iza_wiosenna
Czas edycji: 2009-12-26 o 16:02
paszka016 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-26, 09:20   #1268
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

wczorajsze świąteczne P
1.)kawałek bagietki z masłem i plastrem Camemberta
jajko z sosem tatarskim zawiniete w szynce, polane galaretka
herbata z sokiem malinowym
2.)u babci (obiad i słodkości po obiedzie)
kotlet
2 ziemniaki
2 spore łyżki modrej kapusty
herbata
kawałek tortu wiśniowego (z kremem, owocami itp)
kawałek sernika w czekoladzie
2 pralinki czekoladowe nadziewane
2 kieliszki wina
3.)kotlet grzybowy z sosem tatarskim
łycha kapusty z grzybami
kawałek śledzia z sałatką jarzynową w galarecie
herbata z sokiem malinowym
4.)kawałek sernika mojej mamy w polewie czekoladowej
piernik przekładany kremem i marmolada
garść migdałów
jabłko

sporo tego i dużo słodkości, ale w koncu mamy święta

Edytowane przez kiitty
Czas edycji: 2009-12-26 o 09:21
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 09:20   #1269
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez paszka016 Pokaż wiadomość
Wczorajsze U ?
regulamin się kłania
żarty?

Edytowane przez iza_wiosenna
Czas edycji: 2009-12-26 o 16:03
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 09:22   #1270
twinsy21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Barbados
Wiadomości: 467
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

KIKA-Dzieki za skomentowanie! Inne dania byly, ale siedizalysmy w pokoju bo kłótnia rodzinna i caly dzien przeplakalysmy;p Poza tym pierogow rzecz jasna po 5;p

NASZE U;

Przed śniadaniem
jabłko przyprazone z cynamonem
Śniadanie;
3 cukierki z choinki [1 trufla, 2 czekoladowe].
owsianka; 5 lych owsianych, po garsci; BF, muesli crunchy, nesquik, fitnessow i po 2 łyżkach; orzechow, rodyznek, ananasow, migdalow, wiorkow kokosowych + szklanka maslanki jagodowej.
II śniadanie;
bulka z maslem, serem, pomiodrkiem i kiszakiem;p
obiad;
3 golabki z kasza gryczana i sosem grzybowym + biogos vege
przekaska;
jogurt naturalny z bakaliami [rodzynki, orzechy, zurawina, migdaly..] + mandarynki + kubek kakao.
podwieczorek;
ptyś + ciasto [kilka kawałków] ;p
kolacja;
jajecznica z 2 jaj + wiejski + 2 kromki chleba z maselkiem, serkiem zoltym bezpodp. + pomidor.
__________________
Okres naturalny u jednej od czerwca, u drugiej od wrzesnia

Leczenie euthyroxem.

" I jeśli to nie jest grzech, napij się, a będzie tak jak chcesz!"

Edytowane przez twinsy21
Czas edycji: 2009-12-26 o 17:13
twinsy21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 10:40   #1271
kasiekasiek
Zadomowienie
 
Avatar kasiekasiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 431
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez paszka016 Pokaż wiadomość
Wczorajsze U ?
regulamin
hahahaha.
ej, ja rozumiem, że święta, że świąteczne przejedzenie, brak czasu/apetytu itd. itp. Tylko chyba wszyscy tu umieją czytać.
Skoro wiesz, że to nie jest U (a mam nadzieję, że wiesz) , to tak tego nie tytułuj. A potem się dziwimy, że pojawiają się nowe osoby i podpisują swoje jadłospisy literką U albo P, podczas kiedy jest to zupełnie niezgodne z rzeczywistością.

Cytat:
Napisane przez twinsy21 Pokaż wiadomość
KIKA-Dzieki za skomentowanie! Inne dania byly, ale siedizalysmy w pokoju bo kłótnia rodzinna i caly dzien przeplakalysmy;p Poza tym pierogow rzecz jasna po 5;p

NASZE U;

Przed śniadaniem
jabłko przyprazone z cynamonem
Śniadanie;
3 cukierki z choinki [1 trufla, 2 czekoladowe].
owsianka; 5 lych owsianych, po garsci; BF, muesli crunchy, nesquik, fitnessow i po 2 łyżkach; orzechow, rodyznek, ananasow, migdalow, wiorkow kokosowych + szklanka maslanki jagodowej.
II śniadanie;
bulka z maslem, serem, pomiodrkiem i kiszakiem;p
obiad;
3 golabki z kasza gryczana i sosem grzybowym
przekaska;
jogurt naturalny z bakaliami [rodzynki, orzechy, zurawina, migdaly..] + mandarynki + kubek kakao.
kolacja;
jajecznica z 2 jaj + wiejski + 2 kromki chleba z maselkiem, serkiem zoltym bezpodp. + pomidor.
Mi się bardzo podoba jadłospis, chociaż w drugim śniadaniu aż się prosi żeby dodać jakiejś wędlinki. ;D (bo chyba nie jesteście wege, prawda?) I jak na świąteczne jedzonko, to mało ciastek. haha
__________________
17

Edytowane przez iza_wiosenna
Czas edycji: 2009-12-26 o 16:03
kasiekasiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-26, 11:00   #1272
twinsy21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Barbados
Wiadomości: 467
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Mi się bardzo podoba jadłospis, chociaż w drugim śniadaniu aż się prosi żeby dodać jakiejś wędlinki. ;D (bo chyba nie jesteście wege, prawda?) I jak na świąteczne jedzonko, to mało ciastek. haha [/QUOTE]

hehe. Własnie jestesmy vege;D A jak na nasze problemy zoladkowo-jelitowe to i tak nam sie wydaje ze slodkosci bylo wystarczaja [ tak by nie miec potem rewolucji]

Dzieki za ocene i pozdrawiamy
__________________
Okres naturalny u jednej od czerwca, u drugiej od wrzesnia

Leczenie euthyroxem.

" I jeśli to nie jest grzech, napij się, a będzie tak jak chcesz!"
twinsy21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 11:03   #1273
kasiekasiek
Zadomowienie
 
Avatar kasiekasiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 431
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez twinsy21 Pokaż wiadomość
hehe. Własnie jestesmy vege;D A jak na nasze problemy zoladkowo-jelitowe to i tak nam sie wydaje ze slodkosci bylo wystarczaja [ tak by nie miec potem rewolucji]

Dzieki za ocene i pozdrawiamy
ahaaaa. no to zmienia postać rzeczy. wybaczcie A że święta się jeszcze nie skończyły, to Wesołych Świąt
__________________
17

Edytowane przez kasiekasiek
Czas edycji: 2009-12-26 o 11:05
kasiekasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 11:10   #1274
twinsy21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Barbados
Wiadomości: 467
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez kasiekasiek Pokaż wiadomość
ahaaaa. no to zmienia postać rzeczy. wybaczcie A że święta się jeszcze nie skończyły, to Wesołych Świąt
Dzięki i Wzajemnie!
__________________
Okres naturalny u jednej od czerwca, u drugiej od wrzesnia

Leczenie euthyroxem.

" I jeśli to nie jest grzech, napij się, a będzie tak jak chcesz!"
twinsy21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 11:40   #1275
Magdalena0603
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 859
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Utrzymanie
  • jajko na miękko,sałatka śledziowo-ryżowa,śledziki 2 w oleju,3 kromki razowca,kilka plastrów wędliny
  • ser żółty z pomidorem i cebulką (kilka plastrów)
  • micha zupy grzybowej z makaronem,ziemniaki + śledzie w śmietanie,pierś kurczaka zalana sosem czosnkowym,marchewka + groszek(taki misz masz)
  • 3 lampki wina, 2 kawałki makowca
  • 2 kawałki pizzy z szynką i keczupem


bardzo niedobrze???
Magdalena0603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 16:41   #1276
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez twinsy21 Pokaż wiadomość
KIKA-Dzieki za skomentowanie! Inne dania byly, ale siedizalysmy w pokoju bo kłótnia rodzinna i caly dzien przeplakalysmy;p Poza tym pierogow rzecz jasna po 5;p rozumiem i mam nadzieję, że dziś już jest lepiej

NASZE U;

Przed śniadaniem
jabłko przyprazone z cynamonem hmm a tak na pusty żołądek nie działa na was źle jabłko?
Śniadanie;
3 cukierki z choinki [1 trufla, 2 czekoladowe].
owsianka; 5 lych owsianych, po garsci; BF, muesli crunchy, nesquik, fitnessow i po 2 łyżkach; orzechow, rodyznek, ananasow, migdalow, wiorkow kokosowych + szklanka maslanki jagodowej. ok, chyba świątecznego jedzonka dość?
II śniadanie;
bulka z maslem, serem, pomiodrkiem i kiszakiem;p ładnie, ale może jakiś serek/owocek?
obiad;
3 golabki z kasza gryczana i sosem grzybowym mniammmciu, smacznie (mam nadzieję, że duże te gołąbki były bo chlebka/ziemn. nie ma)
przekaska;
jogurt naturalny z bakaliami [rodzynki, orzechy, zurawina, migdaly..] + mandarynki + kubek kakao. ooo, ładnie
podwieczorek;
ptyś + ciasto [kilka kawałków] ;p ok, są święta więc uznaję
kolacja;

jajecznica z 2 jaj + wiejski + 2 kromki chleba z maselkiem, serkiem zoltym bezpodp. + pomidor. mhm, też fajnie
jw, ogólnie ładnie tylko 2 śn coś małe i obiadek


Cytat:
Napisane przez kiitty Pokaż wiadomość
wczorajsze świąteczne P
1.)kawałek bagietki z masłem i plastrem Camemberta
jajko z sosem tatarskim zawiniete w szynce, polane galaretka
herbata z sokiem malinowym jeżeli ten "kawałek" bagietki był duży to ok, smacznie

a 2 śn?;>
2.)u babci (obiad i słodkości po obiedzie)
kotlet
2 ziemniaki
2 spore łyżki modrej kapusty
herbata
kawałek tortu wiśniowego (z kremem, owocami itp)
kawałek sernika w czekoladzie
2 pralinki czekoladowe nadziewane
2 kieliszki wina od razu widać, że kuchnia Babci b.ladnie
3.)kotlet grzybowy z sosem tatarskim
łycha kapusty z grzybami
kawałek śledzia z sałatką jarzynową w galarecie
herbata z sokiem malinowym to był podw czy kolacja?
4.)kawałek sernika mojej mamy w polewie czekoladowej
piernik przekładany kremem i marmolada
garść migdałów
jabłko nom ok

sporo tego i dużo słodkości, ale w koncu mamy święta
hmm jak na P to właśnie wcale nie sporo, tak Ci się wydaje zapewne przez te ciasta. Nie mam jak ocenić bo posiłki troszkę zakręcone, ale jak to w święta bywa z pewnością przesmacznie

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Wczorajsze U Świąteczne,bez ładu i składu w większości w odwiedzinach u rodzinki
1.Dwie kromki razowca z masłem,gotowana kiełbasa,2 plastry szynki,1 plaster sera,pomidor i kiszony ogórek,troszkę sałatki jarzynowej,zielona herbata ok, b. ładnie
2.kawa z mlekiem,kawałek babki włoskiej,dwa pierniki w czekoladzie,dwie mandarynki,jabłko słodziuteńko
3.pieczone udko kurczaka,schabowy z pieczarkami,kawałek karkówki pieczonej,łyżka bigosu,trochę sałatki jarzynowej,trochę sałatki z ryżu i piersi kurczaka,kawałek sernika,kawałek makowca,2 cukierki czekoladowe,banan,pomarań cz,sok,kawa,herbata(to wszystko jedzone w ciągu jakiś 3 godzin) mix, ale pyszny
4.sałatka z sałaty,pomidora,papryki,r zodkiewki,szczypiorku oliwą z oliwek,kawałek rybki smażonej,kromka razowca z masłem też b. fajnie
5.serek wiejski z miodem,sok warzywny. i wieśniaczek jest
różnorodnie, smacznie
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 17:12   #1277
twinsy21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Barbados
Wiadomości: 467
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Kika thx za ocenę! Gołąbki byly naprawdę duze, mother tylko takie rzeczy robi [ pierogi są prawie na cala dlon;p] dojadlysmy do nich bigosu vege ale zapomnialysmy dopisac;D:P po podwieczorku wpadlo troche cukierkow i ferrero roche, ale od jutr agraniczymy troche te slodkosci by nie zaskzodzic brzuszkowi;p A co do jablka n czczo to nam nie szkodzi, chyba dlatewgo ze podsmazamy na patelni i jest bez skórki
Jeszcze raz dzieki
__________________
Okres naturalny u jednej od czerwca, u drugiej od wrzesnia

Leczenie euthyroxem.

" I jeśli to nie jest grzech, napij się, a będzie tak jak chcesz!"
twinsy21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 18:52   #1278
Irish lady 28
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 358
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

U
  1. 2 jaja na miękko,grahamka z twarogiem połtłustym,pomidorem,cebu lką
  2. parówka na zimno + 300 g salatki jarzynowej
  3. 2 kostki czekolady gorzkiej
  4. talerz barszczu,1 gołąbek bezmiesny ( zkaszą gryczana i sosem pieczarkowym+keczupu kapka)
  5. orzeszki paprykowe,2 piwka lodowate
  6. spaghetti bolońskie 200 g


z góry dziekuje za ocenkę
Irish lady 28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 19:09   #1279
_Angie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 168
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Witam Wszystkich świątecznie
Piszę tu pierwszy raz. Może mi doradzicie dziewczyny - jestem na etapie wychodzenia z bulimii (jestem pod opieką psychiatry i psychologa). Moja waga jest w normie, nie ejstem wychudzona. Mam bardzo rozregulowany metabolizm, przy czym nie chciałabym tyć (chyba, że jest to cena za wyjście z choroby) i tu moje pytanie - powinnam jeść jak osoba na R czy U?

moje dziesiejsze R/U

1. dwie duże kromki razowca, dwie garści... raków, takich malutkich (jedzone pierwszy raz w życiu), dużooo pomidorków koktajlowych, 3 rzodkiewki, karczoch, dużooo patisonów, duży kawał ryby (jakiejś wędzonej, nie wiem co to dokładnie było)
2. 2 mandarynki, 6 suszonych śliwek, 2 daktyle, 2 morele
3. Duża kromka razowca, dużooo pomidorków koktajlowych i patisonów
4. Pstrąg w przyprawach, pieczony w folii z odrobiną masła, sałatka z warzyw
5. mam jeszcze zamiar zjeść kawałek pieczonego indyka i jakieś warzywka

Co o tym sądzicie? Prosze o ocenke i może jakieś instrukcje
_Angie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-26, 19:24   #1280
carmen4400
Zadomowienie
 
Avatar carmen4400
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: m.in Poznań
Wiadomości: 1 879
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

PP
śn. talerz ryby po grecku, plaster(gruby) pasztetu mamusi, troche sałatki jarzynowej, filiżanka galaretki z kurczaka, kroma chleba
IIśn. talerzyk kutii, kawałek szartoltki, kawałek makowca
ob. miseczka zupy grzybowej, pół talerza ryzu, kawał piersi z indyka pieczonej w soku jabłkowym ze śliwkami suszonymi i oczywiście polana tym sosem, kompot z suszu
kilka migdałów, orzechów włoskich, czekoladka lodowa , podjadane owoce z kompotu z suszonych
plaster schabu w galarecie z brzoskwiniami
kawałek szarlotki, 2 kawałki makowca, mandarynka, troche orzechów (już mnie swędzi)
k; kawałek smażonego karpia, chlebek, troche sałatki jarzynowej, 2 łychy śledzi w ketchupie z ananasem i troche śledzi w smietanie z ziemniakami, no i porcja rybki po grecku...
pomarańcza, gruszka
__________________
carmen4400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 19:38   #1281
Kissi
Raczkowanie
 
Avatar Kissi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 459
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

U
Ś: zmiksowane dwie łyżki serka wiejskiego lekkiego, banan, 2 łyżeczki otrębów pszennych, kilka orzechów włoskich, garść płatków sniadaniowych pełnoziarnistych, duża kawa z mlekiem o, 5%
O: rosołek z pietruchą, marchewką i kluskami lanymi, ziemniaki, udko kacze gotowane, mięso z indyka zapiekane w zupie cebulowej, ogórki kiszone, zielona herbata
D: 1 krówka ciągutka, 1 ptasie mleczko, pasek czekolady mlecznej z orzechami laskowymi, mała kawa z mlekiem o,5 %, dwie łyżeczki masła orzechowego
P: dwa jabłka pieczone z miodem i orzechami włoskimi
K: puszka tuńczyka w oleju, papryka czerwona, pietruszka, tost pełnoziarnisty z mozzarellą, 2 kieliszki grzanego wina

Edytowane przez Kissi
Czas edycji: 2009-12-26 o 19:41
Kissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 20:16   #1282
lovelykate
Rozeznanie
 
Avatar lovelykate
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 548
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

No to dzisiejsze coś. Na U chociaż się nadaje? Mam nadzieję
IŚ: owsianka ( 3 łychy płatków, pół opakowania musli fitelli cynamonowej, wkrojone pół banana, duża garść mieszanki studenckiej, pare orzechów brazylijskich, pokrojone: 1 suszona figa, morela, śliwka, daktyl, wszystko zalane połową jogurtu naturalnego i posypane cynamonem )
IIŚ: 2 kawałki chleba fitness ze śliwką, z masłem, sałatą, szynką drobiową o pomidorem (sklapnięta kanapka)
Ob: pół woreczka białego ryżu z potrawką i kawałkiem mięska drobiowego, marchewka z groszkiem
Pod: kaszka smakija cynamonowa
K: bułka ciemna musli z szynką, presidentem z rzodkiewką i pomidorem, przytostowana

I jak dziś? Starałam się i przepraszam, że ostatnio zirytowałam moim postem wszystkich... Ale anoreksja narazie jest silniejsza niż ja.
__________________
Blog kulinarny


Co mi zostało w życiu prócz czterech ścian
Nigdy nie chciałam wiele, co dzisiaj mam
Dobry sen znikł wchłonięty w czerń
Nie został nikt co kochał mnie
Nie mam już nic
Nie ma już nic
Nie ma już mnie...
lovelykate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 20:48   #1283
Nuria147
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 224
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez _Angie Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich świątecznie
Piszę tu pierwszy raz. Może mi doradzicie dziewczyny - jestem na etapie wychodzenia z bulimii (jestem pod opieką psychiatry i psychologa). Moja waga jest w normie, nie ejstem wychudzona. Mam bardzo rozregulowany metabolizm, przy czym nie chciałabym tyć (chyba, że jest to cena za wyjście z choroby) i tu moje pytanie - powinnam jeść jak osoba na R czy U?

moje dziesiejsze R/U

1. dwie duże kromki razowca, dwie garści... raków, takich malutkich (jedzone pierwszy raz w życiu), dużooo pomidorków koktajlowych, 3 rzodkiewki, karczoch, dużooo patisonów, duży kawał ryby (jakiejś wędzonej, nie wiem co to dokładnie było) ładnie, brakuje mi jedynia masełka do chleba
2. 2 mandarynki, 6 suszonych śliwek, 2 daktyle, 2 morele tu mało konkretnie, to raczej tylko przekąska, nie posiłek
3. Duża kromka razowca, dużooo pomidorków koktajlowych i patisonów tu też brakuje czegoś do chlebka (może jakiś twarożek? wędlina?)
4. Pstrąg w przyprawach, pieczony w folii z odrobiną masła, sałatka z warzyw w sumie ok, ale brakuje jakiejś kaszy/ ryżu/ ziemniaków
5. mam jeszcze zamiar zjeść kawałek pieczonego indyka i jakieś warzywka ok

Co o tym sądzicie? Prosze o ocenke i może jakieś instrukcje
Witaj
Przede wszystkim super, że zdecydowałaś się na terapię i wyjście z choroby. Jesli Twoja waga jest w normie, nie widzę powodu, abyś była na redukcji- utrzymanie jest jak najbardziej wskazane.
Co do metabolizmu, to nie martw się na zapas- owszem, możliwe, że przytyjesz 1-2 kg, ale za niedługo waga się unormuje i będziesz mogła jeść więcej kalorii nie tyjąc.
Co do Twojego jadłospisu to nie jest źle, przede wszystkim b. zdrowo- dużo warzyw, białko (rybki, raki, indyk- a nie, jak u niektórych serek wiejski 3 razy dziennie - choc jakiś nabiał też by mógł wpaść), zero słodyczy, ale rozumiem, że możesz sie ich trochę bać.
Dodaj może jakieś świeże owoce, orzeszki/ ziarna/pestki no i masełko/ oliwę (zwłaszcza, jeśli nie masz okresu, choc nic o tym nie wspominałaś, więc wnioskuję, ze masz).
Powodzenia
Nuria147 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 20:48   #1284
Kalakiria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 745
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Dzisiejsze grzeszne U (raczej nie U/R jak zazwyczaj)... słodycze mnie tak zapychają, że potem na siłe wciskam planowane posiłki (tylko mniejsze), żeby nie żyć samym cukrem... :/

1. 4 łyżki mieszanych płatków na jogurcie z wkrojonym kiwi i pomarańczą +dodatki: rodzynki, orzechy, otręby
2. Barszcz czerwony z uszkami (kapusta i grzyby)
d: 3 wafelki w czekoladzie, 5 ciastek delicji
3. kanapka z 2 plasterkami wędliny, pomarańcza
4. jogurt nat. z dorzuconą odrobiną orzechów i rodzynek
d: pasek czekolady wiśniowej
5. 2 kromki z serkiem nat., posypane orzechami; 2 średnie ogórki konserwowe; marchewka
d: szklanka wina Kadarka

Edytowane przez Kalakiria
Czas edycji: 2009-12-26 o 20:51
Kalakiria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 21:57   #1285
Truuuskawek
Raczkowanie
 
Avatar Truuuskawek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 148
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Trochę ostatnio "szalałam" i znowu muszę przytyc :/, więc wrzucam swoje próby przytycia ;o idzie opornie, było mi niedobrze i wciskałam jedzenie na siłę, ale raczej rewelacja to to nie jest ><
U->P
I: miska płatków fitella z kubkiem mleka 2%, kubek kawy
II: kopiasta łycha sałatki jarzynowej, łycha sałatki z zupek chińskich, kawał pleśniaka.
III: 3 kawałeczki ryby po grecku, gotowane brokuły(3 różyczki) i fasolka szparagowa (2 garści)
IV: łyżka sałatki jarzynowej i z zupek chińskich (wiem, że to samo, ale pycha jest ;f), "Słodka chwila"- kaszka manna z kawałkami truskawki.
V: wieśniak z połową pomidora, kawałkiem papryki i ogórka

+ sporo herbatek w ciągu dnia

Wstałam bardzo późno i upychałam jak się dało. Ciacho i słodką chwilę zaliczam do sukcesów, bo boję się jeszcze jeśc takie rzeczy :x Bardzo proszę o ocenę
Truuuskawek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 22:07   #1286
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Kissi Pokaż wiadomość
U
Ś: zmiksowane dwie łyżki serka wiejskiego lekkiego, banan, 2 łyżeczki otrębów pszennych, kilka orzechów włoskich, garść płatków sniadaniowych pełnoziarnistych, duża kawa z mlekiem o, 5% wszystko byłoby ok gdyby porcja była większa. co to są 2 łyżki wieśniaka?

brak 2 sn
O: rosołek z pietruchą, marchewką i kluskami lanymi, ziemniaki, udko kacze gotowane, mięso z indyka zapiekane w zupie cebulowej, ogórki kiszone, zielona herbata tutaj bardzo smacznie i ladnie
D: 1 krówka ciągutka, 1 ptasie mleczko, pasek czekolady mlecznej z orzechami laskowymi, mała kawa z mlekiem o,5 %, dwie łyżeczki masła orzechowego ok
P: dwa jabłka pieczone z miodem i orzechami włoskimi w zasadzie owoce to nie posiłek, ale jeśli byl miód i orzechy to niech by było
K: puszka tuńczyka w oleju, papryka czerwona, pietruszka, tost pełnoziarnisty z mozzarellą, 2 kieliszki grzanego wina mhm, fajnie, ale mogły być chociaż 2 tosty
ogólnie mało mi się wydaje oprócz obiadu.

Cytat:
Napisane przez carmen4400 Pokaż wiadomość
PP
śn. talerz ryby po grecku, plaster(gruby) pasztetu mamusi, troche sałatki jarzynowej, filiżanka galaretki z kurczaka, kroma chleba szkoda, ze tylko 1 kromka, ale sporo różnych rzeczy więc ladnie
IIśn. talerzyk kutii, kawałek szartoltki, kawałek makowca gdyby doszło kakao byłoby bosko
ob. miseczka zupy grzybowej, pół talerza ryzu, kawał piersi z indyka pieczonej w soku jabłkowym ze śliwkami suszonymi i oczywiście polana tym sosem, kompot z suszu mniammmmciu
kilka migdałów, orzechów włoskich, czekoladka lodowa , podjadane owoce z kompotu z suszonych
plaster schabu w galarecie z brzoskwiniami
kawałek szarlotki, 2 kawałki makowca, mandarynka, troche orzechów (już mnie swędzi) nom ok, tak na słodko, ale święta są raz w roku
k; kawałek smażonego karpia, chlebek, troche sałatki jarzynowej, 2 łychy śledzi w ketchupie z ananasem i troche śledzi w smietanie z ziemniakami, no i porcja rybki po grecku... tutaj b. ladnie
pomarańcza, gruszka
ogolnie smakowicie, ale nie wiem tak mi się wydaje, że do P tak troszke brakuje ale może mi się wydaje tylko
Cytat:
Napisane przez _Angie Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich świątecznie
Piszę tu pierwszy raz. Może mi doradzicie dziewczyny - jestem na etapie wychodzenia z bulimii (jestem pod opieką psychiatry i psychologa). Moja waga jest w normie, nie ejstem wychudzona. Mam bardzo rozregulowany metabolizm, przy czym nie chciałabym tyć (chyba, że jest to cena za wyjście z choroby) i tu moje pytanie - powinnam jeść jak osoba na R czy U?

moje dziesiejsze R/U

1. dwie duże kromki razowca, dwie garści... raków, takich malutkich (jedzone pierwszy raz w życiu), dużooo pomidorków koktajlowych, 3 rzodkiewki, karczoch, dużooo patisonów, duży kawał ryby (jakiejś wędzonej, nie wiem co to dokładnie było) a masełko było? jak smakuję raki?
2. 2 mandarynki, 6 suszonych śliwek, 2 daktyle, 2 morele ogólnie zasada jest taka, że owoców nie uznajemy za posiłek
3. Duża kromka razowca, dużooo pomidorków koktajlowych i patisonów tutaj byle jak jakościowo-nie ma białka, masełka itp
4. Pstrąg w przyprawach, pieczony w folii z odrobiną masła, sałatka z warzyw podejrzewam, że to obiad-rybka ok, ale jakieś węgle dodaj do tego
5. mam jeszcze zamiar zjeść kawałek pieczonego indyka i jakieś warzywka
na podw mogłoby być, ale nie zapominaj o kolacji

Co o tym sądzicie? Prosze o ocenke i może jakieś instrukcje
hmm...sądzę, że nie powinnaś jeść jak na R bo schudnąć nie chcesz prawda? w Twoim wypadku wskazane jest U- jedz co 2-3 godz mniejsze, ale wartościowe posiłki, dodaj jakieś warzywka, owoce, nie unikaj jedzenia po obiedzie bo spowolnisz metabolizm. Im bliżej nocy tym mniej węgli a więcej białka
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 00:23   #1287
_Angie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 168
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Nuria147 tak to fakt słodyczy się boje panicznie, głównie dlatego, że martwie się, że nie będe mogła się powstrzymać i skończy się wiadomo jak. Chce się odżywiać zdrowo i troszke zrekompensować mojemu organizmowi tą mękę przez którą ostatnio przechodził. Hmmm a co do okresu, to go mam, ale bardzo nieregularnie (heh trudno się dziwić schudłam 20 kilo). Dzięki za wskazówki i wsparcie mam w sobie bardzo dużo zaparcia, żeby wreszcie zacząć normalnie żyć
kika171 Tobie również wielke dzięki za rady, postaram się grzecznie stosować, chociaż musze przyznać, że masła też się boje... Jeszcze nie ejstem zdrowa i długa droga przede mną, ale z dnia na dzień coś się we mnie zmienia i jutro postaram się naprawić błędy, które popełniłam dzisiaj hmm a co do raków... myślałam, że są podobne w smaku do krewetek, a wcale nie. Są bardzo kruche i w smaku zbliżone do mięsa, mnie smakowały
Czyli myślicie, że bez problemu mogę być na U? To fajnie myślałam, ze z racji tego, że mam tak spowolniony metabolizm będę tyła nawet na R.
a i jescze co do mojego dziesiejszego menu to zjadłam zamierzonego indyka (i to spory kawałek) z warzywkami i jeszcze pare paluszków w sezamie mi wpadło (babcia nalegała)
Dzięki za wskazówki i trzymajcie za mnie kciuki
_Angie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 13:20   #1288
kasia220112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 162
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

P
śn:(10.00)3 kromki chleba słonecznikowego, łyżka sałatki jarzynowej z majonezem, gruby plaster szynki, 3 plasterki kiełbasy wiejskiej cienkiej,plasterek boczku, plasterek kiełbasy żywieckiej, 2 kawałki śledzia w occie, margaryna, mleko 150 ml z miodem, herbata z cukrem
2 śn:(12.15) jabłko, literatka soku multiwitamina
ob:(13.00) 2 chochelki barszczu białego z ziemniakami i suszonymi grzybami; 2 danie(13.30) 2 gałki ziemniaków z masłem, duże udko z kurczaka pieczone, 3 czubate łyżki ćwikły, 3 łyżki czybate sałatki szwedzkiej.
pod: (będzie o 17.00) 4-5 kawałków ciast; makowiec, piernik, keks i sernik + kawa z mlekiem rozpuszczalna
kol: (20.00) karp po żydowsku, 2 kromki chleba lub chałka, herbata/ sałatka jarzynowa z majonezem, 2 kromki chleba, szynka, kiełbasa i śledź, herbata.

Wydaje mi się, że to wystarczy żeby przytyć 2 kg do 13 stycznia???
Oceńcie i powiedzcie co jest źle a co dobrze. Co powinnam zmienić???
kasia220112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 14:42   #1289
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

tadam tadam to ja i moje kolejne 0,3kg ( ) na plusie

P.
sn. owsianka ( 5 łych, garść: orzechy laskowe, otręby jabłkowe, + tarte jabłko z cynamonem + 2 duże figi skrojone + 2 szklanki mleka 2% + 2 łyzeczki miodu)

espresso, szkl wody.

II sn. homo waniliowy + wkrojone: kiwi, gruszka+ garść laskowych (wszystkie inne sie pokończyły! ) i resztka pestek slonecznika; duza grahamka z Oselkowym;
2x mandarynka;
2x ciastko short bread; gorzka herbata.

Ob. udko pieczone ; pol woreczka kaszy jęczmiennej; buraczki tarte (mega ilosc! ) + koper, pietrucha kilka łzyek serka wiejskiego

D. herbata goździkowa, mars delight

Podw. krucha babeczka z nadzieniem żurawinowym 'mince pies'
2x duzy piernik w czekoladzie, kubek mleka 2% z łyzka kawy, jakas marna resztka () migdałów (3?) i laskowych (5?) btw. czy ja nie jem ZA DUZO orzechów?

Kolacja: 3x razowiec z:
2x. maslo, bieluch, łosos wedzony, kapary, koper
1x. maslo cammebert, oliwki, pomidor

Edytowane przez Black Cat
Czas edycji: 2009-12-27 o 14:47
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 14:50   #1290
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez kasia220112 Pokaż wiadomość
P
śn:(10.00)3 kromki chleba słonecznikowego, łyżka sałatki jarzynowej z majonezem, gruby plaster szynki, 3 plasterki kiełbasy wiejskiej cienkiej,plasterek boczku, plasterek kiełbasy żywieckiej, 2 kawałki śledzia w occie, margaryna, mleko 150 ml z miodem, herbata z cukrem
2 śn:(12.15) jabłko, literatka soku multiwitamina
ob:(13.00) 2 chochelki barszczu białego z ziemniakami i suszonymi grzybami; 2 danie(13.30) 2 gałki ziemniaków z masłem, duże udko z kurczaka pieczone, 3 czubate łyżki ćwikły, 3 łyżki czybate sałatki szwedzkiej.
pod: (będzie o 17.00) 4-5 kawałków ciast; makowiec, piernik, keks i sernik + kawa z mlekiem rozpuszczalna
kol: (20.00) karp po żydowsku, 2 kromki chleba lub chałka, herbata/ sałatka jarzynowa z majonezem, 2 kromki chleba, szynka, kiełbasa i śledź, herbata.

Wydaje mi się, że to wystarczy żeby przytyć 2 kg do 13 stycznia???
Oceńcie i powiedzcie co jest źle a co dobrze. Co powinnam zmienić???

szpital?


malo nnkt, białka, duzo slodkiego, male II sn, malo owoców.

Edytowane przez Black Cat
Czas edycji: 2009-12-27 o 14:51
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.