Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-10, 08:47   #3991
ela1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Exclamation Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Witam. jestem zdesperowana. chce zmienic fryzure- mam dlugie wlosy ale nie mam na nie pomyslu. moze ktos polecic fajnego fryzjera-styliste, ale tez w miare taniego- jestem studentka. dzieki
ela1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 16:01   #3992
dariaa161
Raczkowanie
 
Avatar dariaa161
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 30
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cześć dziewczynki! Po przeczytaniu tego wątku chciałabym wybrać się do GAWW, jednak nie mogę znaleźć żadnych namiarów na ten salon. Czy ktoś mógłby mi pomóc?Mam długie włosy i chciałabym żeby takie pozostały , moim celem jest obcięcie zniszczonych końcówek, zrobienie skośnej grzyweczki i "pazurków" bokami. Tak prosta rzecz a niestety żaden fryzjer do tej pory nie potrafił mnie obciąć tak jak bym chciała. Znaczy efekt był i znikał od razu po umyciu głowy a chciałabym być obcięta tak, żeby włosy mi się później lepiej układały. Mam nadzieję, że tam się uda. A może polecicie mi inny salon?
dariaa161 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 18:03   #3993
hanka04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
GG do hanka04
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez dariaa161 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki! Po przeczytaniu tego wątku chciałabym wybrać się do GAWW, jednak nie mogę znaleźć żadnych namiarów na ten salon. Czy ktoś mógłby mi pomóc?Mam długie włosy i chciałabym żeby takie pozostały , moim celem jest obcięcie zniszczonych końcówek, zrobienie skośnej grzyweczki i "pazurków" bokami. Tak prosta rzecz a niestety żaden fryzjer do tej pory nie potrafił mnie obciąć tak jak bym chciała. Znaczy efekt był i znikał od razu po umyciu głowy a chciałabym być obcięta tak, żeby włosy mi się później lepiej układały. Mam nadzieję, że tam się uda. A może polecicie mi inny salon?

http://waldemarwagner.pl/ - to jest strona GAWW pozdrawiam
hanka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 20:01   #3994
dariaa161
Raczkowanie
 
Avatar dariaa161
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 30
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Dziękuję Ci bardzo hanka04
dariaa161 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 12:54   #3995
asia997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Witajcie Mam cienkie i rzadkie włosy. Dotychczas odwiedzałam Galerię Da Vinci na Piłsuskiego 100 – najczęściej u Pani Beaty. Zawsze byłam zadowolona z obcięcia, włosy się ładnie układały i nigdy nie doznałam szoku po obcięciu. Nie podobała mi się natomiast atmosfera w salonie, czułam się tam jak mała przybłęda z ulicy...
Następnie po wielu dobrych opiniach, oraz zachęcona niską ceną postanowiłam odwiedzić Destiny na Garncarskiej. Pani w ogóle mnie chyba nie słuchała, obcięła mnie jak z pod garnka, zero cieniowania i w dodatku dużo krócej niż chciałam …normalnie piast kołodziej - Fryzura była fatalna!
Po tym szoku skierowałam swoje kroki do Hair Design Studio ul. na Murawie. Nie pamiętał kto mnie zcinał…Pan był bardzo miły i uważnie mnie słuchał, bardzo skupiał się na fryzurce. Coś ciekawego było w tej fryzurce, ładnie się układała… jednak była dla mnie zbyt awangardowa i znowu za krótka.


Teraz zapuszczam włosy i w związku z tym że są rzadkie wymarzyłam sobie lekkie fale…czyli taką delikatną trwałą, która zwiększy ich objętość.
Czy ktoś z Was drogie forumowiczki miał doświadczenie z trwałą… nie mam pojęcia do kogo się udać, bo większość dobrych fryzjerów nie jest chętnych do robienia trwałałej, najchętniej obcieli by mnie znowu na krótko…a mi się to już naprawdę znudziło i potrzebuję odmiany…pomocy!
asia997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 15:52   #3996
dankafiranka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez asia997 Pokaż wiadomość
Witajcie Mam cienkie i rzadkie włosy. Dotychczas odwiedzałam Galerię Da Vinci na Piłsuskiego 100 – najczęściej u Pani Beaty. Zawsze byłam zadowolona z obcięcia, włosy się ładnie układały i nigdy nie doznałam szoku po obcięciu. Nie podobała mi się natomiast atmosfera w salonie, czułam się tam jak mała przybłęda z ulicy...
Następnie po wielu dobrych opiniach, oraz zachęcona niską ceną postanowiłam odwiedzić Destiny na Garncarskiej. Pani w ogóle mnie chyba nie słuchała, obcięła mnie jak z pod garnka, zero cieniowania i w dodatku dużo krócej niż chciałam …normalnie piast kołodziej - Fryzura była fatalna!
Po tym szoku skierowałam swoje kroki do Hair Design Studio ul. na Murawie. Nie pamiętał kto mnie zcinał…Pan był bardzo miły i uważnie mnie słuchał, bardzo skupiał się na fryzurce. Coś ciekawego było w tej fryzurce, ładnie się układała… jednak była dla mnie zbyt awangardowa i znowu za krótka.


Teraz zapuszczam włosy i w związku z tym że są rzadkie wymarzyłam sobie lekkie fale…czyli taką delikatną trwałą, która zwiększy ich objętość.
Czy ktoś z Was drogie forumowiczki miał doświadczenie z trwałą… nie mam pojęcia do kogo się udać, bo większość dobrych fryzjerów nie jest chętnych do robienia trwałałej, najchętniej obcieli by mnie znowu na krótko…a mi się to już naprawdę znudziło i potrzebuję odmiany…pomocy!
Moja siostra, która ma cienkie i delikatne włosy robiła trwałe headlines w Diamante, teraz ma właśnie uniesione, lekkie fale - fajne bez efektu ,, barana". Wiem, że jest zadowolona i z efektu i z fryzjerki, więc może tam spróbuj, polecam
dankafiranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 10:14   #3997
Sen2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 69
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

A ja strajkuję, mam w nosie poznańskich fryzjerów. Byłam już u Adama z Czesanki, u Piotra w Hair Club i u Krzysztofa na Placu Wolności. U tego ostatniego fryzura najmniej mi się podobała, w ogóle do mnie nie pasowała, okropieństwo!
Już sama nie wiem co mam robić, tyle kasy w błoto!
Sen2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-16, 18:14   #3998
sinsinsin
Rozeznanie
 
Avatar sinsinsin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 942
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Sen2000 Pokaż wiadomość
A ja strajkuję, mam w nosie poznańskich fryzjerów. Byłam już u Adama z Czesanki, u Piotra w Hair Club i u Krzysztofa na Placu Wolności. U tego ostatniego fryzura najmniej mi się podobała, w ogóle do mnie nie pasowała, okropieństwo!
Już sama nie wiem co mam robić, tyle kasy w błoto!
Kurcze to bardzo nie dobrze... bo wlasnie dzis umowilam sie do Krzysztofa (juz w nowej lokalizjacji) terminy ma dopiero na 'po swietach', a zalezalo mi zeby troche szybciej, ale coz.... teraz mysle czy przypadkiem nie umawiac sie gdzie indzie.. moze jednak ten Le Grand..
sinsinsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 19:51   #3999
asia997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez dankafiranka Pokaż wiadomość
Moja siostra, która ma cienkie i delikatne włosy robiła trwałe headlines w Diamante, teraz ma właśnie uniesione, lekkie fale - fajne bez efektu ,, barana". Wiem, że jest zadowolona i z efektu i z fryzjerki, więc może tam spróbuj, polecam
Wielkie dzięki za pomoc...była bym zupełnie szczęśliwa jeśli byś mogła zapytać do kogo najlepiej w tym celu się udać ?
asia997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 07:52   #4000
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

sinsinsin ja mam takie same odczucia.... jestem zapisana tez do p. Krzysztofa i p. Sylwii z Pracowni III i muszę zdecydować którą wizytę odwołać... korci mnie wypróbowanie nowego miejsca i zapewne z niższymi cenami.
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 12:07   #4001
dankafiranka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez asia997 Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki za pomoc...była bym zupełnie szczęśliwa jeśli byś mogła zapytać do kogo najlepiej w tym celu się udać ?
Hej, moja siostra była u głównej stylistki Diamante p. Weroniki, a ja chodzę do p. Mileny i też jestem zadowolona zwłaszcza z balejażu, bo rzadko trafia się ktoś tak dokładny- szczególnie przy gęstych i długich włosach. Pozdrawiam, daj znać czy byłaś i jak wyszło
dankafiranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 14:33   #4002
sinsinsin
Rozeznanie
 
Avatar sinsinsin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 942
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Nie no ja juz zglupialam... umowilam sie tez do le grandu do Marcina, i ten termin jest bardzo bliski bo juz poniedzialek... do Krzysztofa jestem zapisana dopiero po swietach.
Przydalyby sie jakies subiektywne opinie;P
sinsinsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 18:30   #4003
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Znacie może jakiegoś fryzjera, który obcina na sucho?

Kto stworzył u was długą(taką do lini brody), wycieniowaną, lekką grzywkę?
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 19:39   #4004
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

POMOCY!!! zawsze miałam dlugie włosy, po jednej wizycie w La Grand -niestety musiałam ściąc na krótko, żeby w ogóle miec włosy....teraz znowu zapuszczam-wyglądam OKROPNIE!! Znacie moze jakiegoś fryzjera,który pomoze mi przejść przez ten trudny okres ??
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 20:25   #4005
sinsinsin
Rozeznanie
 
Avatar sinsinsin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 942
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez jesterka Pokaż wiadomość
POMOCY!!! zawsze miałam dlugie włosy, po jednej wizycie w La Grand -niestety musiałam ściąc na krótko, żeby w ogóle miec włosy....teraz znowu zapuszczam-wyglądam OKROPNIE!! Znacie moze jakiegoś fryzjera,który pomoze mi przejść przez ten trudny okres ??
A co za krzywde Ci zrobili w Le grand? i u kogo bylas? bo jestemm umowiona do marcina i coraaz bardziej zaczynam sie zastanawiac nad slusznoscia mego wyboru
sinsinsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 22:02   #4006
Madziulek_90
Zadomowienie
 
Avatar Madziulek_90
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 441
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez szazi Pokaż wiadomość
ja miałam trwałe prostowanie w farouku ale mi chyba prostowała magda-właścielka.nawet nie wiem jak ta sylwia wygląda.jeśli chodzi o prostowanie to ja byłam zadowolona, mi się trzymała bardzooo długo ale ja nie mam skrętu naturalnego, a falowanie i puszenie. ogólnie to polecam
a ile płaciłaś?
Madziulek_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 22:35   #4007
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Każdy dobry fryzjer wykańcza na sucho...(pod warunkiem, że umył wcześniej włosy i wyprostował...bo tych co z marszu tną na sucho bez mycia, żeby wyszło taniej a nie porządniej i grzebią w brudnych włochach...to nie polecam) Ale wiele też zależy od fryzury, niektórych nie da się ścinać na sucho.
Bartek z Mono na Mostowej strzyże m.in. na sucho.
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 08:53   #4008
estria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Hej!
Ja właśnie umówiłam się na przyszły weekend do Czesanki do Łukasza, gdyż Adam ma terminy na połowę maja, a mi się szykuje wesele przyjaciółki w czasie Wielkanocy Czytam i czytam posty na forum i znajduję różne opinie o Łukaszu i innych, a ponieważ nie udało mi się znaleźć kontaktu do Sebastiana (który wcześniej pracował w GAWWi był po prostu stworzony do opieki nad moją fryzurką), stwierdziłam, że czas zaryzykować
Zdam relację po powrocie i pierwszym myciu Mam nadzieję, że nie będzie krzyku
Mam włosy półdługie, bardzo grube i baaaardzo obecnie podniszczone całym tym moim zapuszczaniem. Poza tym trochę kręcące się i wymagające prostownicy. Zobaczymy, czy Łukasz zrobi mi coś fajnego, bez dużego schodzenia z długości
Chociaż czytając forum, mam małego stracha :P
Pozdrawiam
estria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 08:53   #4009
Braunie1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Kiedyś chodziłam do Wiktorii do Hair Bazaar na Krysiewicza i nigdy nie wyszłam niezadowolona Niestety już tam nie pracuje, a salon nie chciał mi podać do niej namiarów. Nie ide więc tam więcej. Szukam nowego dobrego fryzjera, ktory ma dobry kontakt z klientem. Słyszałam o Bogusi, ale nie wiem gdzie ja znalezc? Jeżeli możecie polecić kogoś, kto fajnie obcina, to będę wdzięczna za sugestie
Braunie1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-19, 16:15   #4010
gruszkawrotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

jutro ide do salonu Tupet na Owsianej do niejakiego JAcka. Jutro opiszę wrażenia.
gruszkawrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 16:59   #4011
hanka04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
GG do hanka04
Exclamation Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Witam was!!
Czy może orientujecie się, kto dobrze radzi sobie z kręconymi włosami?? Na „gwałt” potrzebuje kogoś, kto wie jak takie włosy ściąć. Do tej pory korzystała z usług Adama (zresztą za moją namową hhmm… w sumie przymusem, zafundowałam jej wizytę z siostrą na dzień matki), ale niestety wszystkie terminy, które by jej odpowiadał ma zajęte L Dodam jeszcze, że moja mama nie przepada jak ktoś jej grzebie we włosach, wiec musi być to ktoś delikatny…. Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam
hanka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 18:22   #4012
diagnostyczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Witam wszystkie wizażystki.W zeszły piątek wybrałam się do fryzjera do pani Mirki(salon na ul.Rybaki 20).Nie było najgorzej aczkolwiek fryzurę musiałam "przerobić na własny sposób" i teraz jest ok.Z salonu wyszłam niezadowolona i za tak wysoką cenę spodziewałam się czegoś lepszego.to chyba na tyle pozdrawiam.
diagnostyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 21:36   #4013
MARIA1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Witam Was.Dużo czytałam tu na forum-różne są opinie na temat każdego z fryzjerów.Ja dziś byłam z polecenia na kolorze i cięciu w salonie urody Styliści na ul.Katowickiej u pani Magdy.Jestem mile zaskoczona od samego wejścia.Uśmiech,propozycj a kawy i zapraszam pania na fotel.Długo szukalam takiej osoby-doradziła mi co do koloru i cięcia.Podczas oczekiwania z farbą-jestem dokladnie pilnowana,pytana czy wszystko wporządku.Mycie glowy z masażemrewelacja.Os oba godna polecenia.Bardzo dobrze czuję się w dobranej kolorystyce i lekkim cięciu.

Edytowane przez MARIA1982
Czas edycji: 2010-03-19 o 21:37 Powód: błąd pisowni
MARIA1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 21:58   #4014
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez sinsinsin Pokaż wiadomość
A co za krzywde Ci zrobili w Le grand? i u kogo bylas? bo jestemm umowiona do marcina i coraaz bardziej zaczynam sie zastanawiac nad slusznoscia mego wyboru

i ja i moja kolezanka robilismy tam balejage....nie mam pojecia na jakich farbach oni pracuja-ale ja mialam totalnie popalone wlosy-niestety musialam je sciac na krotko Moja kolezanka natomiast nie mogla pokryc ich farby zadna inna-odrost robila i bylo oki a farba,ktora polozyli Jej w LaGrand-nie chwytala" zadnej innej-przez pol roku wygladala okropnie!
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 22:31   #4015
MARIA1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

[i ja i moja kolezanka robilismy tam balejage....nie mam pojecia na jakich farbach oni pracuja-ale ja mialam totalnie popalone wlosy-niestety musialam je sciac na krotko Moja kolezanka natomiast nie mogla pokryc ich farby zadna inna-odrost robila i bylo oki a farba,ktora polozyli Jej w LaGrand-nie chwytala" zadnej innej-przez pol roku wygladala okropnie!]
TEŻ TAM BYŁAM I UWAŻAM TEN SALON ZA PORAŻKĘ
MARIA1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 07:56   #4016
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez hanka04 Pokaż wiadomość
Witam was!!
Czy może orientujecie się, kto dobrze radzi sobie z kręconymi włosami?? Na „gwałt” potrzebuje kogoś, kto wie jak takie włosy ściąć. Do tej pory korzystała z usług Adama (zresztą za moją namową hhmm… w sumie przymusem, zafundowałam jej wizytę z siostrą na dzień matki), ale niestety wszystkie terminy, które by jej odpowiadał ma zajęte L Dodam jeszcze, że moja mama nie przepada jak ktoś jej grzebie we włosach, wiec musi być to ktoś delikatny…. Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam
ja z moimi kręciołakami cały czas chodzę do Krzysztofa i krzywdy mi nie zrobił
no ale każdy oczekuje czegoś innego..
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 08:07   #4017
mila kamila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Ja chodzę do posh studio na wrocłwskiej i tam pracuje poszukiwana pani wiktoria z hair bazzar
mila kamila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 09:59   #4018
sinsinsin
Rozeznanie
 
Avatar sinsinsin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 942
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

a ja chyba farbe sobei daruje, wiec moze nie bedzie zle
sinsinsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 11:05   #4019
Fia
Przyczajenie
 
Avatar Fia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez emi_123 Pokaż wiadomość
Jeżeli poszukujesz zmiany to mogę polecić salon Diamante w Poznaniu. Ja dotarłam do niego przez czysty przypadek ale było OK. Salon ma ciekawą promocję na dobór fryzury. Ja zmieniłam fryzurę a kolor pewnie zmienię za 3 tygodnie (na kolorze byłam w grudniu w innym . Polecam panią Weronikę. Jestem super zadowolona. Konsultacja odnośnie nowego cięcia trwała ponad godzinę !!! Było warto. Polecam.
Powiem wprost, jakoś ci nie wierzę. Może u ciebie trwało to ponad godzinę, ale z mojego doświadczenia wygląda to inaczej. Tam się tak nie cackają z klientami. Szybko i do cięcia. Spodziewałam się po tym salonie czegoś na wysokim poziomie, jakeigoś dopieszczenia, a dostałam coś średniego. W ogóle miałam wrażenie, że im nie zależy. "Dobór fryzury", nie żartuj.

Poszłam tam w styczniu, konsultacja trwała może kilka minut, najpierw u jednej fryzjerki, potem u drugiej może z minutkę. Cięcie takie sobie, włosy układają się tak sobie, z tyłu jest naprawdę brzydko, tzn. jakieś stopnie, nierówno! Teraz odczekuję i idę na poprawki do innego fryzjera.

Naprawdę, ja im dziękuję serdecznie.

Edytowane przez Fia
Czas edycji: 2010-03-20 o 19:32
Fia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 10:42   #4020
gruszkawrotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Byłam wczoraj w Tupecie. Generalnie atmosfera bardzo miła. Z fryzury byłam zadowolona, choć fryzjer miał tylko za zadanie odświeżyć starą fryzurę więc ciężko tu cokolwiek oceniać. Na plus to, że absolutnie nic nie było robione bez mojej zgody i rzeczywiście podcięto mi tylko końcówki a nie 5 cm tak jak zwykle bywało. Na minus cena, bo 60 zł za podcięcie końcówek wydaje mi się ceną kosmiczną. Ogólne wrażenie raczej obojętne.
gruszkawrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.