Miłośniczki Zary - część III - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-24, 20:17   #1141
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

I ja zdam swoją relację
Miałam być jutro, ale wróciłam dziś wcześniej i jeszcze weszłam.

Generalnie nie tego się spodziewałam, zazwyczaj "nowa kolekcja" zajmowała jeden kąt, tym razem to prawie połowa sklepu
Obniżki jak już dziewczyny piszecie standardowe, ale są to głównie rzeczy z samego początku sezonu, bardzo mało tych co dołożyli później.
O 19.00 zaczęło się już robić luźno więc był w miarę spokój, ale to co zobaczyłam na stołach to jakaś masakra, nie miałam sił tego przeglądać

Ogólnie prawie nic mi się nie podobało, na mój gust mało ciekawych rzeczy przecenili, liczyłam na jakąś marynarkę z Woman, ale dosłownie nic ciekawego nie było, nawet z Basic, a jeśli nawet to same wielkie rozmiary (jak ktoś ma L, to się może na tej wyprzedaży nieźle obłowić ).
Kupiłam tylko ten oliwkowy kuferek za 129,90 z 229 co miała mademoisellejeanne (oglądałam go już kiedyś, ale chyba strasznie zdeformowany egzemplarz mieli, bo wydawał mi się bardzo szeroki więc odpuściłam, a ten mój jest ok.), i proste beżowe spodnie za 119,90 z 159. Niestety nie są to te słynne spodnie bo nie było, a szkoda bo szukam czegoś w tym fasonie, więc zadowoliłam się podobnymi, choć jeszcze nie wiem czy zostawię

Wyprzedaż słabo, za to spodobało mi się już kilka rzeczy z nowej kolekcji, jednak poczekam co pojawi się dalej Były tam też całkiem ciekawe "kopytka" karmelowe zamszowe, sznurowane open-toe, za 359,90zł, bardzo ładnie wyglądały, nawet stabilne, niestety po przymiarce skóra okazała się bardzo sztywna, aż sznurków nie mogłam ściągnać Więc mimo że poza tym wygodnie to jednak odpuszczam.
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 20:22   #1142
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

@kuferka:
ja tez mam problem. Kompletnie rozpadło mi się to zapięcie z kamykiem tak, że nie da się go zapiąc. Od spodu jakby była taka blaszka i włąsnie ją zgubiłam gdy zapinałam w pośpiechu. Myślicie, że mogę rekamowac?
(Jaka jest szansa na zwrot pieniędzy+ ile czeka się na rozpatrzenie reklamacji?)
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 20:22   #1143
Jagoda09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Widziałam, że stały 2 czy 3 pary w przymierzalni w ZT i chyba jakieś w Arkadii też
W Arkadii były na pewno, ale nie spojrzałam na cenę.
Jagoda09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 20:23   #1144
emely
Rozeznanie
 
Avatar emely
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 787
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
też miałam możliwość porównać granat z ecru, ale zdecydowanie bardziej podoba mi się ta jasna, więc długo nie dumałam
jest taka weselsza i wydaje mi się odpowiedniejsza na lato
mam ciemne włosy i wydaje mi się, że w granacie za smutno bym wyglądała (chociaż bardzo lubię granat )
zostaw tą, która Tobie bardziej się podoba
zamierzam nosić ją do dżinsów, a te preferuję ciemniejsze z kolei, więc jasna marynarka fajniej przy nich będzie wyglądała
tak mi się przynajmniej wydaje
Ale ze mnie daltonista
Mnie natomiast w pierwszym momencie rzuciła się w oczy ta ciemniejsza i cały czas miałam zamiar ją kupić ale potem wzięłam jeszcze tą jasną i skończyło się na tym, że kupiłam obie
Najgorsze, że oby dwie mi się podobają chociaż ta jaśniejsza jest bardzo podobna do tej sochowej i faktycznie na lato jest idealna chociaż boje się , że będzie się bardzo na rękawach brudziła.

Dziewczyny czy są u Was spodenki te za 79,90 z paskiem? polowałam na nie u siebie ale dzisiaj ani śladu. Byłabym wdzięczna za pomoc w ich zakupie, zależy mi na granacie ew. pudrowy róż.
emely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 20:25   #1145
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

jestem troche rozczarowana

ale kupiłam:
torbę 199 z 289
bluzkę z TRF 69 z 99
kordigan taki stalowy ze 169 na 99 i z niego jestem najbardziej zadowolona

wczoraj upatrzyłam sobie buty w Galerii ale oczywiście o 16.30 juz po nich śladu nie było (tzn po rozm 38) A przecenione z około 350 na 129
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 20:34   #1146
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
Asiu, a jakie torebki dołożyli?
jakieś ciekawe?
Takie małe kopertówki na długim łańcuszki jakby pikowane tylko materiałowe, i tak jak paseczkowe były z paseczków, tak w tym przypadku są złożone z takich kwadracików (zakręciłam się , ale może skojarzysz ) szare i fuksja za 159/179 z 199 zł (powalająca obniżka! ), poza tym czarne i pudrowe z tymi pliskami i metalową rączką za 159 z 199 zł, jakieś małe zamszowe (niezbyt ciekawe ) i z większych, skórzanych, ale nic nie wpadło mi w oko

Cytat:
Napisane przez paradiso Pokaż wiadomość
Ja wlasnie wrocilam z Wola ParkuWybór sukienek,koszulek,spodnic i butów spory,natomiast spodnie i marynarki kiepsko.Torebki tez,w Arkadii duzo wiecej modeli widzialam.Za to kupilam szara sukienke z Zara Collection przeceniona na 129 zl,ma świetny fason i jestem bardzo zadowolona
W drugiej turze moze skusze sie na jakas koszule jedwabna,o ile cos zostanie.Bo II tury mozna sie spodziewac za 2 tygodnie,dobrze pamietam?
A pamiętasz może czy były takie:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1277394841 ?

II tura zaczyna się +/- za 2 tygodnie (bardziej + ), ale będą stopniowo przeceniać poszczególne rzeczy tzn. mogą najpierw zejść tylko z np. sukienek i spódnic a reszta zostanie w starych cenach itd.

Cytat:
Napisane przez Black Cat Pokaż wiadomość
@kuferka:
ja tez mam problem. Kompletnie rozpadło mi się to zapięcie z kamykiem tak, że nie da się go zapiąc. Od spodu jakby była taka blaszka i włąsnie ją zgubiłam gdy zapinałam w pośpiechu. Myślicie, że mogę rekamowac?
(Jaka jest szansa na zwrot pieniędzy+ ile czeka się na rozpatrzenie reklamacji?)
Reklamuj. Mnie właśnie popsuło się to zapięcie i lada dzień by mi się pewnie rozleciało TŻ śmiał się, że za dużo się nim bawię i mam za swoje, ale chyba jednak nie skoro reklamacje mi uznali, a torebkę odkupiłam i to 100 zł tańszą
Na rozpatrzenie czekasz max 2 tygodnie (do mnie ostatnio dzwonili po 2 dniach od złożenia, ale było i tak, że czekałam 2 tygodnie i musiałam iść się dowiedzieć, bo sami by się nie pofatygowali ) a szanse zależą pewnie od sklepu.. Niemniej próbować zawsze warto
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 20:35   #1147
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
I ja zdam swoją relację
Miałam być jutro, ale wróciłam dziś wcześniej i jeszcze weszłam.

Generalnie nie tego się spodziewałam, zazwyczaj "nowa kolekcja" zajmowała jeden kąt, tym razem to prawie połowa sklepu
Obniżki jak już dziewczyny piszecie standardowe, ale są to głównie rzeczy z samego początku sezonu, bardzo mało tych co dołożyli później.
O 19.00 zaczęło się już robić luźno więc był w miarę spokój, ale to co zobaczyłam na stołach to jakaś masakra, nie miałam sił tego przeglądać

Ogólnie prawie nic mi się nie podobało, na mój gust mało ciekawych rzeczy przecenili, liczyłam na jakąś marynarkę z Woman, ale dosłownie nic ciekawego nie było, nawet z Basic, a jeśli nawet to same wielkie rozmiary (jak ktoś ma L, to się może na tej wyprzedaży nieźle obłowić ).
Kupiłam tylko ten oliwkowy kuferek za 129,90 z 229 co miała mademoisellejeanne (oglądałam go już kiedyś, ale chyba strasznie zdeformowany egzemplarz mieli, bo wydawał mi się bardzo szeroki więc odpuściłam, a ten mój jest ok.), i proste beżowe spodnie za 119,90 z 159. Niestety nie są to te słynne spodnie bo nie było, a szkoda bo szukam czegoś w tym fasonie, więc zadowoliłam się podobnymi, choć jeszcze nie wiem czy zostawię

Wyprzedaż słabo, za to spodobało mi się już kilka rzeczy z nowej kolekcji, jednak poczekam co pojawi się dalej Były tam też całkiem ciekawe "kopytka" karmelowe zamszowe, sznurowane open-toe, za 359,90zł, bardzo ładnie wyglądały, nawet stabilne, niestety po przymiarce skóra okazała się bardzo sztywna, aż sznurków nie mogłam ściągnać Więc mimo że poza tym wygodnie to jednak odpuszczam.
Pokazalabys zdjecie tych spodni?

Rano jak bylam w GB to widzialam te slynne spodnie granatowe ale byla tylko jedna para L, bez zadnych metek, wiec nawet nie wiedzialam ze byly przecenione
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 20:38   #1148
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Reklamuj. Mnie właśnie popsuło się to zapięcie i lada dzień by mi się pewnie rozleciało TŻ śmiał się, że za dużo się nim bawię i mam za swoje, ale chyba jednak nie skoro reklamacje mi uznali, a torebkę odkupiłam i to 100 zł tańszą
Na rozpatrzenie czekasz max 2 tygodnie (do mnie ostatnio dzwonili po 2 dniach od złożenia, ale było i tak, że czekałam 2 tygodnie i musiałam iść się dowiedzieć, bo sami by się nie pofatygowali ) a szanse zależą pewnie od sklepu.. Niemniej próbować zawsze warto
może, dlatego przecenili je aż o stówę, bo są wadliwe

odnośnie torebek to myślałam, że jednak coś ciekawszego się pojawiło
a wśród skórzanych widziałaś może taki czarny jakby kuferek, zwykły prosty w cenie regularnej za ok. 550 zł?
może był przeceniony?
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma

Edytowane przez pronunciation
Czas edycji: 2010-06-24 o 20:41
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 20:40   #1149
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Co do sprawdzania rzeczy na magazynie - dziś bez problemu mi to zrobili, co więcej były to przecenione rzeczy,znieśli mi je! (a że musiałabym czekać 30 min aż zejdą), odłożyli!
Po 30 min po nie przyszłam i ładnie czekały


A poza tym ja tam jestem zadowolona, że jest dużo L i XL, bo w Zarze na mnie w biuście L idealna (a resztę łatwo się zwęża).
Nie czuje więc aby był to duży rozmiar ( a raczej rozmiar na osoby o biuście większym niż miseczka C
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 20:46   #1150
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Ja też niestety nie jestem zadowolona
Torebki niezbyt fajne, marynarki które mi się podobały nie zostały przecenione, wskutek czego kupiłam sobie drugą dresową w kolorze granat w cenie regularnej

Miałam nadzieję na jakąś fajną sukienkę lub spodnie w rozmiarze XS, ale oczywiście tych rozmiarów brak

Zakochałam się natomiast w granatowym płaszczyku z nowej kolekcji za 399 zł. Prawdopodobnie bym go nawet kupiła, gdybym znalazła swój rozmiar xs

Nieźle się nagimnastykowałam, bo synuś nie chciał siedzieć w wózku, więc nosiłam go na rękach. On pokazywał mi paluszkiem żyrandole, które bardzo przypadły mu do gustu i z upodobaniem gryzł metki

Wróciłam z nie przecenioną marynarką
Balerinkami dla siebie z działu Kids rozm 34 - z 119 na 69 zł
I czerwonym rozkosznym kapelusikiem dla mojego łobuza

Wrócę do Zary za tydzień, może będzie lepiej
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 20:48   #1151
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Ja mogłam dopiero po pracy wybrać się do Zary ale mimo to byłam pozytywnie zaskoczona ilością przecenionych ubrań. Byłam w Galerii Łódzkiej parę minut po 16.00 - całkiem sporo ludzi ale mogłam na spokojnie wszystko obejrzeć, żadnych scysji, pyskówek, bijatyk, wyrywania sobie ubrań, panie spokojnie i kulturalnie krążyły między wieszakami Nawet do przymierzalni kolejek nie było.

Niestety moje upatrzone jeansy nie zostały przecenione, ale jak dostanę wypłatę, to i tak je sobie kupię

Kupiłam za to granatową spódnicę za 69,90 (też ją miałam na oku), bardzo miły w dotyku, lejący materiał. Warta tej ceny

Teraz czekam na drugą turę, może jeszcze coś upoluję - np. sukienkę z załącznika. Bardzo chciałabym koralową a a GŁ były tylko białe Łodzianki, czy w Manu albo Porcie widziałyście wersję koralową w rozm. L?
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 20:48   #1152
Jagoda09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
odnośnie torebek to myślałam, że jednak coś ciekawszego się pojawiło
a wśród skórzanych widziałaś może taki czarny jakby kuferek, zwykły prosty w cenie regularnej za ok. 550 zł?
może był przeceniony?
Pytanie nie do mnie, ale jeśli myślimy o tym samym - to nie.

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Ja też niestety nie jestem zadowolona
Torebki niezbyt fajne, marynarki które mi się podobały nie zostały przecenione, wskutek czego kupiłam sobie drugą dresową w kolorze granat w cenie regularnej

Miałam nadzieję na jakąś fajną sukienkę lub spodnie w rozmiarze XS, ale oczywiście tych rozmiarów brak

Zakochałam się natomiast w granatowym płaszczyku z nowej kolekcji za 399 zł. Prawdopodobnie bym go nawet kupiła, gdybym znalazła swój rozmiar xs
No właśnie z XSkami ciężko było, niestety.
W każdym razie w tych Zarach, w których dziś byłam...

Edytowane przez Jagoda09
Czas edycji: 2010-06-24 o 20:51
Jagoda09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 20:51   #1153
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez Jagoda09 Pokaż wiadomość
Pytanie nie do mnie, ale jeśli myślimy o tym samym - to nie.


No właśnie z XSkami ciężko było, niestety.
W każdym razie w tych Zarach, w których dziś byłam...
szkoda
a widziałaś je w ogóle ostatnio, chociażby w cenie regularnej?
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 20:53   #1154
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Takie małe kopertówki na długim łańcuszki jakby pikowane tylko materiałowe, i tak jak paseczkowe były z paseczków, tak w tym przypadku są złożone z takich kwadracików (zakręciłam się , ale może skojarzysz ) szare i fuksja za 159/179 z 199 zł (powalająca obniżka! ), poza tym czarne i pudrowe z tymi pliskami i metalową rączką za 159 z 199 zł, jakieś małe zamszowe (niezbyt ciekawe ) i z większych, skórzanych, ale nic nie wpadło mi w oko



A pamiętasz może czy były takie:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1277394841 ?

II tura zaczyna się +/- za 2 tygodnie (bardziej + ), ale będą stopniowo przeceniać poszczególne rzeczy tzn. mogą najpierw zejść tylko z np. sukienek i spódnic a reszta zostanie w starych cenach itd.



Reklamuj. Mnie właśnie popsuło się to zapięcie i lada dzień by mi się pewnie rozleciało TŻ śmiał się, że za dużo się nim bawię i mam za swoje, ale chyba jednak nie skoro reklamacje mi uznali, a torebkę odkupiłam i to 100 zł tańszą
Na rozpatrzenie czekasz max 2 tygodnie (do mnie ostatnio dzwonili po 2 dniach od złożenia, ale było i tak, że czekałam 2 tygodnie i musiałam iść się dowiedzieć, bo sami by się nie pofatygowali ) a szanse zależą pewnie od sklepu.. Niemniej próbować zawsze warto
dzieki
a do ktorej zary poleciłabyś mi pojsc z reklamacja?
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 20:55   #1155
Jagoda09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
szkoda
a widziałaś je w ogóle ostatnio, chociażby w cenie regularnej?
Wrzucisz jakieś zdjęcie tej torebki? Nie chcę Cię wprowadzić w błąd.
Jeśli to ta sama, to widziałam ją dziś w Promenadzie.

Edytowane przez Jagoda09
Czas edycji: 2010-06-24 o 20:57
Jagoda09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 20:55   #1156
dagig
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 45
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Witam Zaromaniaczki

Niestety od niedawna zaczęłam się interesować tym forum. Mam do Was kochane pytanie - wiem, że ten temat przerabiałyście dość dawno - czy jest jeszcze szansa, aby kupić cieliste szpilki 38 w sklepie, czy już tylko zostaje Allegro? Nie mam w rodzinnym mieście Zary, ale jutro będę w Warszawie i zastanawiam się czy jest szansa, czy klikać Kochane Warszawianki pomożecie????? Ewentualnie w Łodzi Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie Proszę...
dagig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 20:57   #1157
cherry_killer
Rozeznanie
 
Avatar cherry_killer
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 679
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Przecenili może taką torebkę? Na ile?
I sukienki w kotki / jaskółki?
cherry_killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 21:00   #1158
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez cherry_killer Pokaż wiadomość
Przecenili może taką torebkę? Na ile?
I sukienki w kotki / jaskółki?
torebki przecenili ale nie pamietam na ile
sukienka w jaskółki na podajże 79zł
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 21:05   #1159
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez dagig Pokaż wiadomość
Witam Zaromaniaczki

Niestety od niedawna zaczęłam się interesować tym forum. Mam do Was kochane pytanie - wiem, że ten temat przerabiałyście dość dawno - czy jest jeszcze szansa, aby kupić cieliste szpilki 38 w sklepie, czy już tylko zostaje Allegro? Nie mam w rodzinnym mieście Zary, ale jutro będę w Warszawie i zastanawiam się czy jest szansa, czy klikać Kochane Warszawianki pomożecie????? Ewentualnie w Łodzi Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie Proszę...
w Łodzi ani widu, ani słychu...
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 21:07   #1160
dagig
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 45
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
w Łodzi ani widu, ani słychu...
Dziękuję za informację
dagig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 21:09   #1161
strawberry
Wtajemniczenie
 
Avatar strawberry
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 187
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez dagig Pokaż wiadomość
Witam Zaromaniaczki

Niestety od niedawna zaczęłam się interesować tym forum. Mam do Was kochane pytanie - wiem, że ten temat przerabiałyście dość dawno - czy jest jeszcze szansa, aby kupić cieliste szpilki 38 w sklepie, czy już tylko zostaje Allegro? Nie mam w rodzinnym mieście Zary, ale jutro będę w Warszawie i zastanawiam się czy jest szansa, czy klikać Kochane Warszawianki pomożecie????? Ewentualnie w Łodzi Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie Proszę...
ja widziałam dziś w Galerii Krakowskiej...
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post46511121

POSZUKUJE: książek George'a R. R. Martina - saga Gry o tron.
strawberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 21:11   #1162
Ajsi
Raczkowanie
 
Avatar Ajsi
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 111
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Nie macie wrażenia, że w ogóle w Galerii Krakowskiej jest najwięcej rzeczy teraz, w czasie wyprzedaży?
A te cieliste szpilki na ile przecenione?
__________________
Bo w życiu liczy się tylko piękno chwil..
Ajsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 21:13   #1163
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez strawberry Pokaż wiadomość
ja widziałam dziś w Galerii Krakowskiej...
o 14.00 byla juz tylko 1 para - rozmiar 40 one nie sa przecenione
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 21:14   #1164
strawberry
Wtajemniczenie
 
Avatar strawberry
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 187
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez Ajsi Pokaż wiadomość
Nie macie wrażenia, że w ogóle w Galerii Krakowskiej jest najwięcej rzeczy teraz, w czasie wyprzedaży?
A te cieliste szpilki na ile przecenione?
są jako NOWA kolekcja i nie są przecenione ....
wg. mnie to prawie pół sklepu to była nowa kolekcja :|
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post46511121

POSZUKUJE: książek George'a R. R. Martina - saga Gry o tron.
strawberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 21:16   #1165
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez cherry_killer Pokaż wiadomość
Przecenili może taką torebkę? Na ile?
I sukienki w kotki / jaskółki?
przecenione na 69

Cytat:
Napisane przez strawberry Pokaż wiadomość
ja widziałam dziś w Galerii Krakowskiej...
tak ale o 9 rano była 1 para - 40
Cytat:
Napisane przez Ajsi Pokaż wiadomość
Nie macie wrażenia, że w ogóle w Galerii Krakowskiej jest najwięcej rzeczy teraz, w czasie wyprzedaży?
A te cieliste szpilki na ile przecenione?
szpilki nie są przecenione
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 21:18   #1166
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez Jagoda09 Pokaż wiadomość
Wrzucisz jakieś zdjęcie tej torebki? Nie chcę Cię wprowadzić w błąd.
Jeśli to ta sama, to widziałam ją dziś w Promenadzie.
niestety nie mam zdjęcia, ale wielu takich prostych czarnych kuferków nie było, więc bardzo prawdopodobne, że piszemy o tym samym
a miałam cichą nadzieję, że jednak je przecenią


Cytat:
Napisane przez strawberry Pokaż wiadomość
są jako NOWA kolekcja i nie są przecenione ....
wg. mnie to prawie pół sklepu to była nowa kolekcja :|
dokładnie tylko "nowa kolekcja", która na sklepie zalega już nieraz 2 m-ce to trochę "przestarzała kolekcja"
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 21:22   #1167
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
może, dlatego przecenili je aż o stówę, bo są wadliwe

odnośnie torebek to myślałam, że jednak coś ciekawszego się pojawiło
a wśród skórzanych widziałaś może taki czarny jakby kuferek, zwykły prosty w cenie regularnej za ok. 550 zł?
może był przeceniony?
Wolę jednak tą wersję ze zbyt częstą zabawą tym zapięciem

U mnie w jednej Zarze były na 100% przecenione na około 259 zł, a już w drugiej stały jako nowa kolekcja więc nie wiem, jak to z nimi w końcu jest

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Co do sprawdzania rzeczy na magazynie - dziś bez problemu mi to zrobili, co więcej były to przecenione rzeczy,znieśli mi je! (a że musiałabym czekać 30 min aż zejdą), odłożyli!
Po 30 min po nie przyszłam i ładnie czekały

A poza tym ja tam jestem zadowolona, że jest dużo L i XL, bo w Zarze na mnie w biuście L idealna (a resztę łatwo się zwęża).
Nie czuje więc aby był to duży rozmiar ( a raczej rozmiar na osoby o biuście większym niż miseczka C
Lucky you
A z zaznaczonym się jak najbardziej zgadzam, zwłaszcza jeśli chodzi o niektóre koszule z Basic Bo w przypadku bluzek to jednak M jest w moim przypadku akurat

Cytat:
Napisane przez cherry_killer Pokaż wiadomość
I sukienki w kotki / jaskółki?
Obydwie na 79 zł
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 21:37   #1168
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
A pamiętasz może czy były takie:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1277394841 ?

II tura zaczyna się +/- za 2 tygodnie (bardziej + ), ale będą stopniowo przeceniać poszczególne rzeczy tzn. mogą najpierw zejść tylko z np. sukienek i spódnic a reszta zostanie w starych cenach itd.
)
Były na pewno,ale niestety nie spojrzałam na rozmiary.A widziałas moze w którejś Zarze majtkowa marynarke?

Dziewczyny,powiedzcie mi,jak jest z trwałoscia tych perfum Black?Przymierzam sie do nich od jakiegos czasu,ale mam wrazenie,ze są bardzo nietrwałe...
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 21:40   #1169
budgetka
Zakorzenienie
 
Avatar budgetka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląskie - pozytywna energia
Wiadomości: 3 216
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez paradiso Pokaż wiadomość
Były na pewno,ale niestety nie spojrzałam na rozmiary.A widziałas moze w którejś Zarze majtkowa marynarke?

Dziewczyny,powiedzcie mi,jak jest z trwałoscia tych perfum Black?Przymierzam sie do nich od jakiegos czasu,ale mam wrazenie,ze są bardzo nietrwałe...
ja mam white, ale w sumie to ta sama seria i potwierdzam, średniotrwałe są
__________________
Fitnesuję od 12.10.2009. teraz 3 razy w tygodniu
Codziennie godzinny spacerek z Abi
Bez słodyczy od 07.04.2010
budgetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 21:41   #1170
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
U mnie w jednej Zarze były na 100% przecenione na około 259 zł, a już w drugiej stały jako nowa kolekcja więc nie wiem, jak to z nimi w końcu jest
no i tak to właśnie z tą Zarą jest
burdel jak ..
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.