Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-03-30, 20:21   #3031
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 653
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziewczyny, ¿yczê ¶wi±t radosnych i pe³nych nadziei na popiel (b±d¼ inne wymarzone odcienie) na g³owie.

Przy ostatnim farbowaniu znalaz³am nienaruszon± tubkê 9.0, wiêc trochê minie zanim wystartujê do Oystera. Poza tym przyznam, ¿e te Wasze próby trochê ma³o zachêcaj±
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)
L_ka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-30, 20:42   #3032
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Caate, mo¿e faktycznie nie wychodzi, bo w³osy krêcone i na bank inn± strukturê maj±. jeszcze mi do g³owy przysz³o ¿eby¶ napis±³a do Matys-Magdy na priv, lub do blond bunny (ona te¿ ma krêcone w³osy) Napisz jakie masz farby moze co¶ poradz± i jak±¶ mieszankê "wybuchow±" wymy¶l±.

Dzio³szki Radosnych ¦wi±t Wam ¿yczê, niech Zmartwychwsta³y Pan niesie rado¶æ i szczê¶cie! bu¼ki ;
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-31, 07:00   #3033
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Korzystaj±c z faktu, ¿e moi sobie jeszcze chrapi±, cofnê³am siê do pocz±tku Waszych-naszych zmagañ z Oysterem.

Przyznam, ¿e kolorek Shade chyba najbardziej mi siê podoba, bo jest taki szarawy, w³a¶ciwie nie mogê dopatrzeæ siê tam br±zu, no ¶wietny kolor po prostu! Oprócz góry:

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Przypatrzy³am siê w³osom... od przedzia³ka s± coraz bardziej fioletowe! Dziwne... Chcia³abym jako¶ wam to pokazaæ, ale w aparacie wychodz± dosyæ ch³odno i nie widaæ tego fioletu. A ca³o¶æ wygl±da tak, jakby góra by³a zafarbowana fioletow± czerni± na poziomie 5/4, a reszta ¶licznym popielem z poziomu 6. Eh...
Shadziu, jak farbowa³a¶ w³osy? Na fotce https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1362923492

widaæ wiêcej farby na odro¶cie? K³ad³a¶ od razu na ca³o¶æ, czy najpierw na górê?

I jeszcze pytanie do Very: ile czasu fryzjerka trzyma³a Ci farbê po na³o¿eniu? Ciekawi mnie to bardzo, bo masz d³ugie w³osy i samo nak³adanie zajmuje sporo czasu. Dorabia³a farbê w trakcie, czy to by³a ta sama mieszanka, przygotowana na pocz±tku?
Pytam, bo u siebie podejrzewam, ¿e nie trzyma³am wystarczaj±co d³ugo.
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-31, 17:04   #3034
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Caate. Mo¿e rzeczywi¶cie za jasny poziom ta 8ka. Daj ju¿ spokój, szkoda w³osów, bo mo¿e masz tak du¿o ciep³ych pigmentów ¿e nic tego nie zdo³a wybiæ. Ta dziewczyna roz³o¿y³a rêce, jak ta mieszanka nic nie podzia³a³a to lipa. :|

Co do mojego farbowania, to juz pisa³am po farbowaniu... ¿e mia³am po³o¿one na pe³en czas z ulotki a 5 minut przed koñcem -malaks na ca³o¶ci. Mieszanka rozrabiana jednorazowo, bo ca³e nak³adanie farby zajê³o ok 7 minut i od zakoñczenia zaczyna³y¶my liczyæ czas z ulotki. Farba nak³adana od ty³u g³owy na odrost potem na resztê.
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-31, 17:11   #3035
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Smile Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Caate. Mo¿e rzeczywi¶cie za jasny poziom ta 8ka. Daj ju¿ spokój, szkoda w³osów, bo mo¿e masz tak du¿o ciep³ych pigmentów ¿e nic tego nie zdo³a wybiæ. Ta dziewczyna roz³o¿y³a rêce, jak ta mieszanka nic nie podzia³a³a to lipa. :|

Co do mojego farbowania, to juz pisa³am po farbowaniu... ¿e mia³am po³o¿one na pe³en czas z ulotki a 5 minut przed koñcem -malaks na ca³o¶ci. Mieszanka rozrabiana jednorazowo, bo ca³e nak³adanie farby zajê³o ok 7 minut i od zakoñczenia zaczyna³y¶my liczyæ czas z ulotki. Farba nak³adana od ty³u g³owy na odrost potem na resztê.
czyli jej zdaniem, mieszanka jest odpowiednia?
dzisiaj probowalam roznych kombinacji i nadal nic ich nie rusza. Nie wiem, jakie kroki podjac, bo calkowicie siebie nieakceptuje z obecnym odrostem, reszta juz mi wisi.

dzieki
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-31, 17:54   #3036
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Vera - dziêki, jako¶ przeoczy³am ten Twój wpis o przebiegu farbowania.

Caate - a co jest dla Ciebie wa¿niejsze: ch³odny kolor czy ja¶niejszy poziom? Bo mo¿e nale¿y spróbowaæ z ciemniejszym poziomem, mo¿e by³oby ³atwiej.

Ale ja ju¿ wczoraj chcia³am Ci napisaæ, ¿e fryzjer te¿ móg³by mieæ problem z uzyskaniem ch³odnego koloru, co potwierdzi³a Vera. Ja bym posz³a w kierunku prób z ciemniejszym poziomem (oczywi¶cie na pasmach najpierw). My¶lê, ¿e ciemniejszy poziom za³atwi³by sprawê "g³upich" odrostów. Mo¿e te¿ lepiej by³oby farbowaæ tak± mieszank±, jak Shade, czyli natura plus mixy? W sumie u niej te¿ odrost ma inny kolor, ale chyba nie jest to a¿ tak widoczne...
No i ostatnia rzecz - dopóki nie odrosn± Ci w³osy (po zmianie wody na 3%), to te wcze¶niej traktowane 6% mog± siê zachowywaæ inaczej i potrzebowaæ innej mieszanki, tak my¶lê.
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-31, 18:09   #3037
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
Vera - dziêki, jako¶ przeoczy³am ten Twój wpis o przebiegu farbowania.

Caate - a co jest dla Ciebie wa¿niejsze: ch³odny kolor czy ja¶niejszy poziom? Bo mo¿e nale¿y spróbowaæ z ciemniejszym poziomem, mo¿e by³oby ³atwiej.

Ale ja ju¿ wczoraj chcia³am Ci napisaæ, ¿e fryzjer te¿ móg³by mieæ problem z uzyskaniem ch³odnego koloru, co potwierdzi³a Vera. Ja bym posz³a w kierunku prób z ciemniejszym poziomem (oczywi¶cie na pasmach najpierw). My¶lê, ¿e ciemniejszy poziom za³atwi³by sprawê "g³upich" odrostów. Mo¿e te¿ lepiej by³oby farbowaæ tak± mieszank±, jak Shade, czyli natura plus mixy? W sumie u niej te¿ odrost ma inny kolor, ale chyba nie jest to a¿ tak widoczne...
No i ostatnia rzecz - dopóki nie odrosn± Ci w³osy (po zmianie wody na 3%), to te wcze¶niej traktowane 6% mog± siê zachowywaæ inaczej i potrzebowaæ innej mieszanki, tak my¶lê.
najlepiej to ja sie czulam w wyplukanych po Welli klik

I wazniejszy jest dla mnie poziom, niestety. Nie znosze siebie w ciemnych, juz wole jasne, a cieplejsze np.zloto. I to mi chodzi po glowie, ale nie mam serca zrobic kolejnej dekoloryzacji, no nie mam

na 6% robilam po dekoloryzacji i do dzisiaj uwazam, ze to byl najwiekszy blad zycia, bo rudzialy jak szalone.

wlasnie je naolejowalam, w zarowkowym swietle sa tak czerwone...myslalam, ze krew mnie zaleje

Wiecie co, ja bym chetnie cos testowala dalej, ale co? JAk mi nic nie rusza tych wlosow. O co w tym chodzi?
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2013-03-31 o 18:11
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-04-01, 06:39   #3038
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ja jestem ciekawa, czy u mnie w koñcu siê uda, bo - póki co - rudy jest moim wiernym druhem Ale ja postêp jaki¶ widzê, choæ oczywi¶cie nie w takim stopniu, jak bym chcia³a (trzymam siê wersji, ¿e im d³u¿ej bêdê ten popiel stosowaæ, tym bardziej popielato bêdzie).

Caate - u Ciebie to ewidentnie zieleñ jednak musi byæ. Tylko, ¿eby ta zieleñ by³a zieleni±. Ja siê zastanawiam, sk±d te kolory mixów Oystera na próbnikach. Czy faktycznie, farbuj±c bia³e w³osy, uzyskamy taki kolor?

Zanim siê poddasz, mo¿e farbowanie samym zielonym mixem? Niekoniecznie Oystera oczywi¶cie, mo¿e dziewczyny mog± co¶ podpowiedzieæ. Tylko, ¿e ja nie wiem, czy wtedy Ci siê nie przyciemni... Dla mnie to akurat nie by³by taki problem, bo ja ju¿ chyba wolê ciemniejsze (poziom 6), ni¿ rude.

A w ogóle to rozumiem, ¿e farbujesz, bo naturalne masz za ciemne, tak?
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-01, 14:02   #3039
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Caate, kolor mixa green mnie zaszokowa³ Co do tego, ¿e Ci nie z³apa³o... Ja mia³am mo¿e ze dwa razy taki przypadek i zawsze dzia³o siê tak, gdy dobiera³am zbyt jasny poziom. Je¿eli zale¿y Ci jednak na jasnym poziomie, to chyba bêdzie ciê¿ko z tym farbowaniem

Chicken zazwyczaj farbujê w³osy k³ad±c farbê na ca³o¶æ. Zdecydowanie wiêcej mieszanki dajê na przedzia³ek, bo najbardziej zale¿y mi, jak wiadomo, na dobrym pokryciu odrostów. Resztê farby przeci±gam na ca³e w³osy
i tak jakby wgniatam St±d te¿ czêsto mam niedofarbowane ty³y Mam gêste w³osy (stety i niestety )
i ogólnie ciê¿ko mi je farbowaæ.

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-04-01 o 14:03
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-01, 14:33   #3040
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jestem ciekawa, czy u mnie w koñcu siê uda, bo - póki co - rudy jest moim wiernym druhem Ale ja postêp jaki¶ widzê, choæ oczywi¶cie nie w takim stopniu, jak bym chcia³a (trzymam siê wersji, ¿e im d³u¿ej bêdê ten popiel stosowaæ, tym bardziej popielato bêdzie).

Caate - u Ciebie to ewidentnie zieleñ jednak musi byæ. Tylko, ¿eby ta zieleñ by³a zieleni±. Ja siê zastanawiam, sk±d te kolory mixów Oystera na próbnikach. Czy faktycznie, farbuj±c bia³e w³osy, uzyskamy taki kolor?

Zanim siê poddasz, mo¿e farbowanie samym zielonym mixem? Niekoniecznie Oystera oczywi¶cie, mo¿e dziewczyny mog± co¶ podpowiedzieæ. Tylko, ¿e ja nie wiem, czy wtedy Ci siê nie przyciemni... Dla mnie to akurat nie by³by taki problem, bo ja ju¿ chyba wolê ciemniejsze (poziom 6), ni¿ rude.

A w ogóle to rozumiem, ¿e farbujesz, bo naturalne masz za ciemne, tak?
mysle na wella, 6.71 i mix zielony, kiedys mialam zielen z kolestonu i jesli mnie pamiec nie myli to byla zielona od razu po wycisnieciu z tubki. jednak predzej chyba udam sie do fryzjera niz sama cos zmajstruje, bo finansowo lepiej nie wychodze, o kondycji wlosa nie wspomne.

dopuszczam poziom 6 u siebie, bo nature mam miedzy 6, a 7 i odrosty sa znikome. farbuje tylko dlatego, ze mi rudo na glowie, gdybym wreszcie je ochlodzila to farbowalabym doraznie, w celu ochlodzenia, a odrost zapuszczala. marze o powrocie do naturalnych, ale przy moich 54cm, to ponad 4lata zapuszczania

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Caate, kolor mixa green mnie zaszokowa³ Co do tego, ¿e Ci nie z³apa³o... Ja mia³am mo¿e ze dwa razy taki przypadek i zawsze dzia³o siê tak, gdy dobiera³am zbyt jasny poziom. Je¿eli zale¿y Ci jednak na jasnym poziomie, to chyba bêdzie ciê¿ko z tym farbowaniem

Chicken zazwyczaj farbujê w³osy k³ad±c farbê na ca³o¶æ. Zdecydowanie wiêcej mieszanki dajê na przedzia³ek, bo najbardziej zale¿y mi, jak wiadomo, na dobrym pokryciu odrostów. Resztê farby przeci±gam na ca³e w³osy
i tak jakby wgniatam St±d te¿ czêsto mam niedofarbowane ty³y Mam gêste w³osy (stety i niestety )
i ogólnie ciê¿ko mi je farbowaæ.
no tak, ale to sie wiaze z tym, ze zejscie teraz na poziom 7 daje mi optymalnie poziom 5-6, i jesli co kazde farbowanie mam schodzic poziom nizej, to zakladajac, za jakies 2koloryzacje bede czarna
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-01, 14:39   #3041
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
mysle na wella, 6.71 i mix zielony, kiedys mialam zielen z kolestonu i jesli mnie pamiec nie myli to byla zielona od razu po wycisnieciu z tubki. jednak predzej chyba udam sie do fryzjera niz sama cos zmajstruje, bo finansowo lepiej nie wychodze, o kondycji wlosa nie wspomne.

dopuszczam poziom 6 u siebie, bo nature mam miedzy 6, a 7 i odrosty sa znikome. farbuje tylko dlatego, ze mi rudo na glowie, gdybym wreszcie je ochlodzila to farbowalabym doraznie, w celu ochlodzenia, a odrost zapuszczala. marze o powrocie do naturalnych, ale przy moich 54cm, to ponad 4lata zapuszczania



no tak, ale to sie wiaze z tym, ze zejscie teraz na poziom 7 daje mi optymalnie poziom 5-6, i jesli co kazde farbowanie mam schodzic poziom nizej, to zakladajac, za jakies 2koloryzacje bede czarna
No niestety... Zawsze mia³am ten sam problem. Teraz wróci³am do ciemnych w³osów, ale pewnie przyjdzie moment, ¿e znów mi siê ja¶niejsze zamarz±... Ratujê siê obecnie czym¶ w stylu ombre... Na lato planujê ja¶niejsze w³osy tak od po³owy, a górê ciemn±. Mo¿e to mnie uchroni przed chêci± rozja¶niania ca³o¶ci Ale oczywi¶cie to nie metoda dla ka¿dego
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-01, 16:32   #3042
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 10 212
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Hej dziewczyny Szukam pewnej informacji w internecie, szukam i szukam i znale¼æ nie mogê, a z racji tego ze w±tek o kombinacjach - mo¿e niezbyt tematycznie bo jestem czarna a nie brazowa, mam pytanie ...
ile niebieskiego mixtona wycisn±æ do czarnej farby aby wysz³a mi czerñ z wyra¼n± granatow± po¶wiat± ??? Farby i mixa jakich mam zamiar u¿yæ to Londa Professional. Pomo¿ecie ??
1985SiWA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-01, 20:07   #3043
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ale Caate, je¶li teraz zejdziesz o poziom ni¿ej, bo i tak masz w³osy na poziomie 7 - 6 (tak mi siê wydaje), to nie powinno Ci siê za bardzo przyciemniæ, a farbowanie pó¼niej tym samym poziomem przecie¿ ich nie przyciemni.

Ja bym wziê³a ten zielony mix Kolestonu w takim razie.

A co do moich prób, to teraz wezmê 8.11, zamiast dziewi±tki.

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2013-04-01 o 20:47
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-02, 13:15   #3044
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny Szukam pewnej informacji w internecie, szukam i szukam i znale¼æ nie mogê, a z racji tego ze w±tek o kombinacjach - mo¿e niezbyt tematycznie bo jestem czarna a nie brazowa, mam pytanie ...
ile niebieskiego mixtona wycisn±æ do czarnej farby aby wysz³a mi czerñ z wyra¼n± granatow± po¶wiat± ??? Farby i mixa jakich mam zamiar u¿yæ to Londa Professional. Pomo¿ecie ??
No przecie¿ masz na ulotce wyra¼nie napisane jak stosowaæ i jest podzia³ka do mieszania z farb± albo zastosowaæ sam mix z utleniaczem 1:1, nic innego nie wymy¶limy, tym bardziej, ¿e czerñ jest najciemniejszym poziomem (1 czasem 2) i nie mamy na prawdê pojêcia bo a¿ takich ciemnych tutaj nie praktykujemy.... rozrób malutko i spróbuj na pasemku proporcje 1:1 i zobacz jak siê zachowa kolor jak efekt bêdzie Ciê zadowala³ k³ad¼ na ca³o¶æ

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2013-04-02 o 17:06
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-02, 16:53   #3045
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 10 212
Odp: Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
No przecie¿ masz na ulotce wyra¼nie napisane jak stosowaæ i jest podzia³ka do mieszania z farb± albo zastosowaæ sam mix z utleniaczem 1:1, nic innego nie wymy¶limy, tym bardziej, ¿e czerñ jest najciemniejszym poziomem (1 czasem 2) i nie mamy na prawdê pojêcia bo a¿ takich ciemnych tutaj nie praktykujemy.... rozrób malutko i spróbuj na pasemku proporcje 1:1 i zobacz jak siê zachowa kolor jak efekt bêdzie Ciê zadowala³ k³ad¼ na ca³o¶æ
Dzieki Zyta liczylam ze moze ktos praktykowal z jakims ciemnym brazem czy cuuuus W takim razie dzisiaj wieczorem poloze

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - ¯elki! ju¿ s±
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okr±g³e Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-02, 17:00   #3046
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Odp: Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki Zyta liczylam ze moze ktos praktykowal z jakims ciemnym brazem czy cuuuus W takim razie dzisiaj wieczorem poloze

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A nie ³atwiej by³oby Ci po³o¿yæ po prostu jak±¶ granatow± czerñ? Takie odcienie ma wiele firm. Moim zdaniem raczej trudniej bêdzie osi±gn±æ taki efekt dodaj±c sam mix do natury.
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-02, 17:05   #3047
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Odp: Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

1985SiWA-Tylko Ty wiesz, ¿e farba i mix musz± byæ z tej samej firmy? Je¶li masz z ró¿nych to po farbowaniu, wysuszeniu na³ó¿ mix z oxydantem i daj nam znaæ najlepiej foteczki co Ci wysz³o
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-02, 17:41   #3048
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 10 212
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
1985SiWA-Tylko Ty wiesz, ¿e farba i mix musz± byæ z tej samej firmy? Je¶li masz z ró¿nych to po farbowaniu, wysuszeniu na³ó¿ mix z oxydantem i daj nam znaæ najlepiej foteczki co Ci wysz³o
Oczywiscie ze z tej samej foteczki beda obowiazkowo :p

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
A nie ³atwiej by³oby Ci po³o¿yæ po prostu jak±¶ granatow± czerñ? Takie odcienie ma wiele firm. Moim zdaniem raczej trudniej bêdzie osi±gn±æ taki efekt dodaj±c sam mix do natury.
Pewnie ze latwiej z tym, ze tutaj moge sobie intensywno¶æ niebieskiego barwnika w czerni dozowac indywidualnie a chodzi mi o dosc wyrazisty efekt, ktorego granatowe czernie mi nie zapewniaj±.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - ¯elki! ju¿ s±
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okr±g³e Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-02, 20:50   #3049
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Babki 3000 post min±³, mam nadziejê, ze do kiedy zablokuj± t± czê¶æ tj, do 5000 znajdziemy rozwi±zanie, no to siup... za te 2 tysi±czki
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-03, 19:19   #3050
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Siupnê³abym i ja, ale nie mam co

Ja tam jestem dobrej my¶li, w koñcu niektórym ju¿ siê uda³o
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-03, 19:26   #3051
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Jestem w szoku, ¿e ju¿ tyle tego!! Jak zak³ada³am w±tek z niewinnym pytaniem odno¶nie ró¿nicy w nazwie ZIMNY a POPIELATY, nigdy bym nie przypuszcza³a, ¿e tak siê rozbuduje i zgromadzi tyle ¶wietnych kobitek!! Ach, jak taka wielka, popielata rodzinka Dziêki - za wszelkie wsparcie, tyle ¶wietnych porad, zdjêæ, eksperymentów i weso³ych chwil

Lecimy dalej!! Do boju!!
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-04, 06:40   #3052
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

hehe do bojuuuuu

Caate, jak chcesz co¶ testowaæ, to szukaj typowej zieleni mixa.


A ja z³a jak nigdy jestem... jutro wyje¿dzam a farby mi nie przysz³y.... wiêc stwierdzi³am ¿e polecê na ¿ywio³ (z okazji naszych 3 tysi±czków ) i przetestujê w koñcu tego Elumena który ju¿ le¿y w szafce parê miesiêcy... mam tylko nadziejê ¿e nie bêdê p³akaæ.... ¿e zepsu³am co stworzy³am zrobi³am próbe wacikow± ¿eby nie mieæ niespodzianki, bo nikt tego nie testowa³... i nie wygl±da zle, chocia¿ mieszanka ostera by³a chyba ch³odniejsza, ale krzywdy chyba nie zrobie sobie skoro tak czy siak AB@6 to popiel a sprawdzê chocia¿ w³a¶ciwo¶ci rekonstruuj±ce (niby ;] ) tej farby.

1 zdjêcie - mokra od razu na³o¿ona
2 zdjêcie - po wyschnieciu (ok 45 minut)

Kolory trochê bardziej fioletowe ni¿ na ¿ywo....
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20130404_055117.jpg (34,7 KB, 34 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20130404_071334.jpg (30,3 KB, 44 za³adowañ)
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-04, 17:49   #3053
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

£oo, jakie bojowe nastroje Ale w koñcu nasze próby to walka (o ten popiel na g³owie ).

Vera - jak ten Elumen? Co¶ siê uda³o? Próby wacikowe widzê na dobre zago¶ci³y w naszych metodach farbowania

Elumen wydaje siê bardzo ciemny na tych wacikach, jestem ciekawa, jak wyjdzie w rzeczywisto¶ci. No i co z tym legendarnym po³yskiem?
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-04, 21:49   #3054
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

hehe, no ja mam bojowe zadanie, bo w czerwcu czeka mnie wesele kolezanki, zatem nastepna koloryzacja MUSI byc udana i juz nie ma zmiluj
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-05, 11:19   #3055
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
£oo, jakie bojowe nastroje Ale w koñcu nasze próby to walka (o ten popiel na g³owie ).

Vera - jak ten Elumen? Co¶ siê uda³o? Próby wacikowe widzê na dobre zago¶ci³y w naszych metodach farbowania

Elumen wydaje siê bardzo ciemny na tych wacikach, jestem ciekawa, jak wyjdzie w rzeczywisto¶ci. No i co z tym legendarnym po³yskiem?
Jeszcze nie wychodzi³am na dwór wiec nie mogê oceniæ, (widzê fiolet?? ) ale nie jest zle, kolor nie powala, wed³ug mnie popielaty w ogóle nie jest ;] jednak sam rytua³ nak³adania mistrzostwo swiata w porównaniu ze zwyk³ymi farbami brudzi niemi³osiernie ale w³oski siê b³yszcz± i widze na pierwszy rzut oka lepsz± kondycjê jednak dla mnie najlepszym kolorem jest moja mieszanka oystera po której mimo ¿e w³osy na poczatku bardzo cieme, to jest bez czerwieni i fioletów... tak czy siak nie ¿a³ujê, bo sie zmyje, ale ponownie nie kupiê
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-05, 13:32   #3056
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dodaje fotki... po goldwellu elumen...oczywi¶cie z przymró¿eniem oka bo ka¿de zdjêcie wychodzi inaczej...

zaczê³am sie zastanawiac czy nie robiæ ciemniejsza mieszanka oystera, bo lepiej mi w ciemniejszych w³osach.... teraz juz nie bo zamówi³am 9tki ale nastepnym razem moze zrobie sobie 7 ki.....

https://lh6.googleusercontent.com/-x...16+-+Kopia.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/-6...34+-+Kopia.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-3...56+-+Kopia.JPG

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2013-04-05 o 13:36
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-05, 17:28   #3057
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Bardzo fajny ten kolor! I dalej jest naturalnie. Szczerze mówi±c, my¶la³am, ¿e wyjdzie ciemniej. A jak siê na Elumena k³adzie zwyk³± farbê? Bez problemów chwyta?
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-05, 21:44   #3058
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

no jest sporo ciemniej ni¿ ostatnio elumen z farbami nie koliduje, chyba ¿e z henn±, to lipa Kiedy¶ czyta³am ze on umacnia farby które sie dotychczas u¿ywa³o i nie wyp³ukj± sie srata tata wa¿ne ¿e mnie uratowa³ ...
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-05, 21:51   #3059
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Mnie sie kolor bardzo podoba, jest naturalny, wlosy wygladaja zdrowo. Nie jest moze mega zimny, ale tez nie jest przesadnie cieply, ja bym nazwala go typowym brazem, zreszta wydaje mi sie, ze ladnie wspolgra z odcieniem Twojej skory
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-06, 23:08   #3060
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Mnie siê kolor Verki w ogóle barrrdzo podoba!! Taki to bym mog³a mieæ! Wygl±da mi na totalny neutral, ale to by mi odpowiada³o i poziom te¿ super! Ale... nie ma szans... i trzeba siê pogodziæ.

A ja siê farbnê³am godzinkê temu Oysterkiem. Dzi¶ nie doda³am w ogóle mixa blue.
Zrobi³am pó³ na pó³ 7/0 + mix ash. Na oxy 3%.
Nadal s± mokre, wiêc nie jestem w stanie stwierdziæ, co siê tam podzia³o, ale jedno jest pewne - ¿adnego fioletu nie ma
My¶lê, ¿e tym razem bêdzie bardziej rudawo ni¿ purpurowo, ale to siê oka¿e po wysuszeniu
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.