Facet bez gustu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-25, 10:14   #1
Jak_nie_my_to_kto
Raczkowanie
 
Avatar Jak_nie_my_to_kto
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 193

Facet bez gustu.


Miesiąc temu na jednym z forum poznałam faceta : Lat 23, inteligentny, oczytany, dużo podróżuje, zabawny, mogłoby się wydawać - ideał.
Wczoraj byliśmy na randce.Było to nasze pierwsze spotkanie i nie wiem czy nie ostatnie. Nie tak go sobie wyobrażałam.Nigdy nie widziałam tak źle ubranego mężczyzny.Miał na sobie hawajskie szorty, mokasyny, długie skarpetki, koszulkę piłkarską, poplamioną na dodatek. Wyglądał bardzo niechlujnie.Dodam, że umówiliśmy się na obiad do restauracji.Nie jakiejś bardzo wyszukanej, ale jednak.
Spotkanie trwało z godzinę.Chciałam jak najszybciej uciec do domu.Źle się z tym czuję, bo facet jest naprawdę świetny z charakteru, ale ten jego wygląd To nie tak, że może nie stać go na ubrania, nie musiałby też być jakiś super trendy, wystarczy żeby był ubrany normalnie, schludnie.
Co o tym sądzicie ? Umawiałybyście się z kimś takim ?
Jak_nie_my_to_kto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 10:20   #2
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Facet bez gustu.

Nie dziwię Ci się, że się zniechęciłaś, nie dość, że bez gustu to jeszcze nie umie się zachować i ubrać odpowiednio do sytuacji... Jakiś nieobyty chyba. Sama nie miałabym o takim panu najlepszego zdania po randce...
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 10:23   #3
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Facet bez gustu.

Cytat:
Napisane przez Jak_nie_my_to_kto Pokaż wiadomość
Miesiąc temu na jednym z forum poznałam faceta : Lat 23, inteligentny, oczytany, dużo podróżuje, zabawny, mogłoby się wydawać - ideał.
Wczoraj byliśmy na randce.Było to nasze pierwsze spotkanie i nie wiem czy nie ostatnie. Nie tak go sobie wyobrażałam.Nigdy nie widziałam tak źle ubranego mężczyzny.Miał na sobie hawajskie szorty, mokasyny, długie skarpetki, koszulkę piłkarską, poplamioną na dodatek. Wyglądał bardzo niechlujnie.Dodam, że umówiliśmy się na obiad do restauracji.Nie jakiejś bardzo wyszukanej, ale jednak.
Spotkanie trwało z godzinę.Chciałam jak najszybciej uciec do domu.Źle się z tym czuję, bo facet jest naprawdę świetny z charakteru, ale ten jego wygląd To nie tak, że może nie stać go na ubrania, nie musiałby też być jakiś super trendy, wystarczy żeby był ubrany normalnie, schludnie.
Co o tym sądzicie ? Umawiałybyście się z kimś takim ?
cóż, cały sekret tkwi w tym, że... dużo podróżuje. nie znam podróżnika, który by zwracał wielką uwagę na swój wygląd i chciał być trendi. a co do doboru ubrania - matka może mu nigdy nie powiedziała, że jedno do drugiego nie pasuje, a jemu to lata koło nosa.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 10:24   #4
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Facet bez gustu.

Ubranie można zmienić łatwiej niż charakter. Taka moja mała uwaga
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 10:25   #5
201611090905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 483
Dot.: Facet bez gustu.

Cytat:
Napisane przez Jak_nie_my_to_kto Pokaż wiadomość
Miesiąc temu na jednym z forum poznałam faceta : Lat 23, inteligentny, oczytany, dużo podróżuje, zabawny, mogłoby się wydawać - ideał.
Wczoraj byliśmy na randce.Było to nasze pierwsze spotkanie i nie wiem czy nie ostatnie. Nie tak go sobie wyobrażałam.Nigdy nie widziałam tak źle ubranego mężczyzny.Miał na sobie hawajskie szorty, mokasyny, długie skarpetki, koszulkę piłkarską, poplamioną na dodatek. Wyglądał bardzo niechlujnie.Dodam, że umówiliśmy się na obiad do restauracji.Nie jakiejś bardzo wyszukanej, ale jednak.
Spotkanie trwało z godzinę.Chciałam jak najszybciej uciec do domu.Źle się z tym czuję, bo facet jest naprawdę świetny z charakteru, ale ten jego wygląd To nie tak, że może nie stać go na ubrania, nie musiałby też być jakiś super trendy, wystarczy żeby był ubrany normalnie, schludnie.
Co o tym sądzicie ? Umawiałybyście się z kimś takim ?
Nie wiem czy zdecydowałabym się na 2 randkę skoro na pierwszą chłopak przyszedł ubrany niechlujnie i w dodatku nieodpowiednio do sytuacji. Według mnie to jak osoba dobiera ubiór do określonej sytuacji czy miejsca także świadczy o jej osobowości i poglądach.
Osoba, która umawia się z kimś i przychodzi w czymś poplamionym, zdaje się nie szanować osoby z którą się spotyka.
Możesz pomyśleć o jeszcze jakimś spotkaniu i zobaczyć czy coś się zmieni, może to po prostu był jego gorszy dzień, chociaż właściwie to nie wiem czy to usprawiedliwienie,bo ja nawet w gorszy dzień nie poszłabym do restauracji na randkę w czymś poplamionym i tak niedopasowanym.

Edytowane przez 201611090905
Czas edycji: 2014-05-25 o 10:28
201611090905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 10:35   #6
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 097
Dot.: Facet bez gustu.

Cytat:
Napisane przez Jak_nie_my_to_kto Pokaż wiadomość
Miesiąc temu na jednym z forum poznałam faceta : Lat 23, inteligentny, oczytany, dużo podróżuje, zabawny, mogłoby się wydawać - ideał.
Wczoraj byliśmy na randce.Było to nasze pierwsze spotkanie i nie wiem czy nie ostatnie. Nie tak go sobie wyobrażałam.Nigdy nie widziałam tak źle ubranego mężczyzny.Miał na sobie hawajskie szorty, mokasyny, długie skarpetki, koszulkę piłkarską, poplamioną na dodatek. Wyglądał bardzo niechlujnie.Dodam, że umówiliśmy się na obiad do restauracji.Nie jakiejś bardzo wyszukanej, ale jednak.
Spotkanie trwało z godzinę.Chciałam jak najszybciej uciec do domu.Źle się z tym czuję, bo facet jest naprawdę świetny z charakteru, ale ten jego wygląd To nie tak, że może nie stać go na ubrania, nie musiałby też być jakiś super trendy, wystarczy żeby był ubrany normalnie, schludnie.
Co o tym sądzicie ? Umawiałybyście się z kimś takim ?
Tak świetny charakter przede wszystkim.
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 10:44   #7
Thalie_
Rozeznanie
 
Avatar Thalie_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Niemczech
Wiadomości: 604
Dot.: Facet bez gustu.

Rozumiem, że źle się czujesz w takiej sytuacji ale to tylko ciuchy.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Thalie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-25, 10:56   #8
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Facet bez gustu.

Niektórzy ludzie tak mają, ale to przecież łatwo zmienić. W sensie może nie ubierać go i przebierać jak mamusia, ale pokazać o co chodzi.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 10:58   #9
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Facet bez gustu.

Ciuchy można zmienić. To wszystko zależy od jego podejścia do tej kwestii. Z czasem trzeba to wybadać. Bo jak jest niereformowalny i taki styl mu się np. podoba to trochę przechlapane. Bo owszem, charakter najważniejszy, ale trudno być z kim, kto cię nie pociąga.
Już nie raz facet, nawet po niedługiej znajomości wyciągał mnie na zakupy. Właśnie pt. "Bo ja nie potrafię dobrze wybrać, dlatego proszę powiedz mi co będzie ok, a co absolutnie nie." Fajnie, jak facet ma swój styl itd., ale nie zawsze można mieć wszystko, każdy ma jakieś wady.
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 11:00   #10
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Facet bez gustu.

Powiem tyle, że znaczniej gorzej by było, gdyby było na odwrót: nienaganny wygląd i popaprany charakter może warto dać szansę? ubiór rzecz ruchoma, zawsze można zmienić
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 11:02   #11
roseblue
wasza koleżanka
 
Avatar roseblue
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 140
Dot.: Facet bez gustu.

Cytat:
Napisane przez Thalie_ Pokaż wiadomość
Rozumiem, że źle się czujesz w takiej sytuacji ale to tylko ciuchy.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Zgadzam się, niedobrane ciuchy to tak naprawdę drobiazg, bardzo łatwy do zmiany.
__________________
karmacoma
roseblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-25, 11:25   #12
nadijka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 759
Dot.: Facet bez gustu.

Dałabym 2 szansę i zobaczyła przede wszystkim, czy to nie był wypadek przy pracy
nadijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 12:05   #13
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Facet bez gustu.

Jak sie w nim zakochasz to zawsze mozesz go przebrac:- p
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 12:20   #14
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Facet bez gustu.

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Jak sie w nim zakochasz to zawsze mozesz go przebrac:- p
Albo i rozebrać!
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 12:31   #15
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Facet bez gustu.

Idźcie do teatru albo opery, zobaczysz, czy sytuacja jest już beznadziejna, czy był to jednorazowy wyskok.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 13:07   #16
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Facet bez gustu.

autorko wątku co tu dużo kryć, jesli mam być szczera to wstyd by mi było z kimś takim wychodzić i wypaliłabym prosto z mostu - jestes super, widzę dalszą znajomość ale błagam stary jak nie ogarniesz swojego stroju to możemy iść co najwyżej na spacer po ciemku.
bo tak naprawdę to żaden problem, jego strój, można go zmienić ale czy on będzie w ogóle chciał? hm :P
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 13:30   #17
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 927
Dot.: Facet bez gustu.

Wstydziłabym się, to na pewno. Mimo że sama nie zawsze wyglądam jak milion dolarów to jednak do restauracji nie wypada. Pogadaj z nim o tym - może gościu ma depresję, albo coś. Nie sądzę, żeby warto było od razu go porzucać i uciekać. Jak już ktoś wyżej napisał - ciuchy zmienisz łatwiej niz charakter.
__________________
"- Czy jest coś gorszego od zwietrzałej kawy ?!
- Jest. Sąsiad, który posiada pozwolenie na broń i żółte papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 13:49   #18
Jak_nie_my_to_kto
Raczkowanie
 
Avatar Jak_nie_my_to_kto
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 193
Dot.: Facet bez gustu.

Odniosłam wrażenie, że jego "styl" mu odpowiada.Tak po prostu.Nie zwraca uwagi na to jak wygląda, co na siebie wkłada ani na to, czy ubranie jest czyste

Zapomniałam dodać, że nie pachniał fiołkami.Ja rozumiem, że są upały ludzie się pocą, ale jak się zbliżyłam do niego na pożegnanie, to nieładnie pachniał

Naprawdę żałuję, bo to fajny facet.Jak już na chwile udało mi się nie koncentrować na jego wyglądzie, to rozmawiało mi się z nim cudownie.Mamy podobne pasje i charaktery,no ale ja w przeciwieństwie do niego dbam o higienę, nie chodzę w brudnych ubraniach i lubię ładnie wyglądać

Edytowane przez Jak_nie_my_to_kto
Czas edycji: 2014-05-25 o 13:59
Jak_nie_my_to_kto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 13:55   #19
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Facet bez gustu.

Cytat:
Napisane przez Jak_nie_my_to_kto Pokaż wiadomość
Odniosłam wrażenie, że jego "styl" mu odpowiada.Tak po prostu.Nie zwraca uwagi na to jak wygląda, co na siebie wkłada ani na to, czy ubranie jest czyste
No właśnie odniosłaś wrażenie...jeszcze pewności nie masz
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-25, 14:05   #20
Jak_nie_my_to_kto
Raczkowanie
 
Avatar Jak_nie_my_to_kto
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 193
Dot.: Facet bez gustu.

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Idźcie do teatru albo opery, zobaczysz, czy sytuacja jest już beznadziejna, czy był to jednorazowy wyskok.
Po spotkaniu dodaliśmy się do znajomych na facebooku i przeglądając zdjęcia mogę śmiało stwierdzić, że to nie był jednorazowy wyskok A dziwne, bo jego znajomi, z którymi ma fotki są nawet bardzo dobrze poubierani
Nie chciałabym go skreślać, bo rzadko się zdarza, że ktoś robi na mnie wrażenie charakterem, ale mógłby nie odpychać mnie wyglądem.
Jak_nie_my_to_kto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 15:50   #21
Mick
Rozeznanie
 
Avatar Mick
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 955
Dot.: Facet bez gustu.

Cytat:
Napisane przez Jak_nie_my_to_kto Pokaż wiadomość
Odniosłam wrażenie, że jego "styl" mu odpowiada.Tak po prostu.Nie zwraca uwagi na to jak wygląda, co na siebie wkłada ani na to, czy ubranie jest czyste

Zapomniałam dodać, że nie pachniał fiołkami.Ja rozumiem, że są upały ludzie się pocą, ale jak się zbliżyłam do niego na pożegnanie, to nieładnie pachniał

Naprawdę żałuję, bo to fajny facet.Jak już na chwile udało mi się nie koncentrować na jego wyglądzie, to rozmawiało mi się z nim cudownie.Mamy podobne pasje i charaktery,no ale ja w przeciwieństwie do niego dbam o higienę, nie chodzę w brudnych ubraniach i lubię ładnie wyglądać
Nie skreślałabym pana od razu, ale radzę przyjrzeć się, czy to tylko ciuchy, czy jednak osobowość brudasa. Zdarzają się tacy ludzie - inteligentni, dowcipni, ale wokół siebie wiecznie mają chlew, bo przecież po co marnować czas na sprzątanie i mycie, gdy jest tyle książek do przeczytania...
Mick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 16:16   #22
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Facet bez gustu.

Cytat:
Napisane przez Jak_nie_my_to_kto Pokaż wiadomość
Po spotkaniu dodaliśmy się do znajomych na facebooku i przeglądając zdjęcia mogę śmiało stwierdzić, że to nie był jednorazowy wyskok A dziwne, bo jego znajomi, z którymi ma fotki są nawet bardzo dobrze poubierani
Nie chciałabym go skreślać, bo rzadko się zdarza, że ktoś robi na mnie wrażenie charakterem, ale mógłby nie odpychać mnie wyglądem.
To wal prosto z mostu, że nałożenie poplamionej koszulki piłkarskiej byłoby dla Ciebie przykre nawet gdybyście mieli tylko popijać herbatkę w domu, a na randkę w restauracji wprost nie przystoi się tak ubierać i że na kolejnym spotkaniu oczekujesz schludniejszego ubioru. Jak się obrazi - trudno, nie ma sensu się z tym męczyć.
__________________


Edytowane przez Darkoz
Czas edycji: 2014-05-25 o 16:19
Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 16:28   #23
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: Facet bez gustu.

Jeśli odpowiada Ci jego charakter to pogadaj z nim o sprawie ubioru. W końcu jak Cię widzą tak Cię piszą. Najlepiej to załatwić prosto z mostu albo spotkajcie się jeszcze raz i jak przyjdzie tak ubrany to się spytaj czy z meczu wrócił
shanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 16:32   #24
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Facet bez gustu.

Ciuchy ciuchami, ale smrodek...Wybadaj sytuację, może faktycznie byl to jednorazowy wyskok. Nie musi być opicowany, ale wypadałoby, żeby wszystko nie bylo z innej parafii no i najważniejsze- schludne i czyste. Jeśli sytuacja by się powtórzyła, chyba bym odpuściła.
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 16:42   #25
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Facet bez gustu.

Cytat:
Napisane przez Jak_nie_my_to_kto Pokaż wiadomość
Miesiąc temu na jednym z forum poznałam faceta : Lat 23, inteligentny, oczytany, dużo podróżuje, zabawny, mogłoby się wydawać - ideał.
Wczoraj byliśmy na randce.Było to nasze pierwsze spotkanie i nie wiem czy nie ostatnie. Nie tak go sobie wyobrażałam.Nigdy nie widziałam tak źle ubranego mężczyzny.Miał na sobie hawajskie szorty, mokasyny, długie skarpetki, koszulkę piłkarską, poplamioną na dodatek. Wyglądał bardzo niechlujnie.Dodam, że umówiliśmy się na obiad do restauracji.Nie jakiejś bardzo wyszukanej, ale jednak.
Spotkanie trwało z godzinę.Chciałam jak najszybciej uciec do domu.Źle się z tym czuję, bo facet jest naprawdę świetny z charakteru, ale ten jego wygląd To nie tak, że może nie stać go na ubrania, nie musiałby też być jakiś super trendy, wystarczy żeby był ubrany normalnie, schludnie.
Co o tym sądzicie ? Umawiałybyście się z kimś takim ?
Nie wiem, czy tylko ja mam takie odczucie, ale inteligentny facet poplamionej koszulki na randkę by nie założył raczej... Na modzie może się nie znać, ale to, że trzeba ciuchy wyprać i umyć się mógłby sherlock wydedukować .
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 16:43   #26
Usmiechnietazakrecona
Rozeznanie
 
Avatar Usmiechnietazakrecona
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Facet bez gustu.

Pamiętam, że kumpel miał swego czasu tendencję do łażenia jak fleja. Ot, pomięte to wszystko, poplamione, bez gustu. Powiem tak - waliło mnie to, ale jak zaczął podbijać to stwierdziłam, że czas na uświadomienie go w tym zakresie. Razu pewnego stwierdziłam, że wygląda jakby z chlewu wyszedł, oburzył się wielce ale zaczął zwracać uwagę na to, co nosi.

Dzisiaj jest z fajną dziewuszką, a i ubiera się normalnie.
__________________
Usmiechnietazakrecona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 17:35   #27
201611090905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 483
Dot.: Facet bez gustu.

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy tylko ja mam takie odczucie, ale inteligentny facet poplamionej koszulki na randkę by nie założył raczej... Na modzie może się nie znać, ale to, że trzeba ciuchy wyprać i umyć się mógłby sherlock wydedukować .

Uważam tak samo
201611090905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 17:47   #28
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Facet bez gustu.

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
cóż, cały sekret tkwi w tym, że... dużo podróżuje. nie znam podróżnika, który by zwracał wielką uwagę na swój wygląd i chciał być trendi. a co do doboru ubrania - matka może mu nigdy nie powiedziała, że jedno do drugiego nie pasuje, a jemu to lata koło nosa.
Ja widze to inaczej. Jest leniwy. Nie chcialo mu sie postarac. Dodatkowo jest brudasem i smierdziuchem. Usprawiedliwianie takie typa i robienie z niego Magellana jest troche smieszne.
----------------------------
Autorko, dalabym sobie spokoj z leniem i brudasem. To bylo pierwsze spotkanie. Zazwyczaj na poczatku ludzie sie stresuja, staraja sie pokazac z jak najlepszej strony. Skoro to byla jego lepsza strona to az strach pomyslec jak wyglada i smierdzi gorsza.
Daj sobie spokoj. Znajdziesz sobie kogos, kto nie jest brudasem i odpowiada Ci z charakteru. Nie godz sie na byle kogo.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-05-25 o 17:51
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 18:18   #29
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Facet bez gustu.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46604004]Ja widze to inaczej. Jest leniwy. Nie chcialo mu sie postarac. Dodatkowo jest brudasem i smierdziuchem. Usprawiedliwianie takie typa i robienie z niego Magellana jest troche smieszne.
----------------------------
Autorko, dalabym sobie spokoj z leniem i brudasem. To bylo pierwsze spotkanie. Zazwyczaj na poczatku ludzie sie stresuja, staraja sie pokazac z jak najlepszej strony. Skoro to byla jego lepsza strona to az strach pomyslec jak wyglada i smierdzi gorsza.
Daj sobie spokoj. Znajdziesz sobie kogos, kto nie jest brudasem i odpowiada Ci z charakteru. Nie godz sie na byle kogo.[/QUOTE]
Coś w tym jest. Ty pewnie na pierwszą randkę postarałaś się wyglądać ładnie, tak by czuć się dobrze i spodobać się jemu. A tu sama widzisz. Nie wiem, pewnie naiwna jestem i spotkałabym się raz jeszcze. Przyznam jednak, że bardziej niż niedopasowane i dziwne ciuchy, przeszkadzałby mi brak higieny. Nie wyobrażałabym sobie sytuacji intymnych z takim mężczyzną.
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 18:30   #30
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Facet bez gustu.

Brak gustu a niechlujstwo to dwie różne sprawy.
Nie każdy ma dar poprawnego łączenia kolorów i stylów. I nigdy przez całe życie tego się nie nauczy.
Ale osoba w tym wieku , na dodatek inteligentna to powinna znać i stosować zasady podstawowej higieny.
Jeśli nie dla siebie to przynajmniej aby innym oszczędzić nieprzyjemnych zapachów i wstydu.
Bo mnie by było i wstyd iść między ludzi z brudasem i nawet wieczorem z powodu zapachu przebywać z nim.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-20 14:36:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.