Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-27, 14:59   #31
roseblue
wasza koleżanka
 
Avatar roseblue
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Właściwie to lubiekawe5 może mieć rację. Bo jakoś nie wierzę, że autorka na innych wątkach udziela konstruktywnych rad i głaszcze forumowiczki po główkach. Gdyby tak było, to przecież napisałaby ze starego konta: "znacie mnie i wiecie, że zawsze możecie liczyć, że pomogę jeśli potrafię a moje dobre serce jest legendarne, ale sama tak naprawdę jestem wredną, złośliwą, zgorzkniałą...."
I naprawdę autorko, po całym dniu wyżywania się na innych płaczesz w poduszkę, że jesteś taka zła? Normalnie Dr Jekyll i Mr Hyde. A w czasie pełni pewnie zamieniasz się w wilkołaka.
A ja się nie dziwię, że wizażanki zakładają nowe konta by podzielić się problemem. Po pierwsze mogą bać się, że zostaną rozpoznane, po drugie problemy użytkowniczek są często wywlekane w potyczkach słownych w innych wątkach co nie jest zbyt miłe, a po trzecie istnieje kult idealnych Wizażanek kreujących idealne życie, które bardzo rzadko dzielą się prawdziwymi problemami na forum.
__________________
karmacoma
roseblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 15:10   #32
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Kult idealnych wizażanek
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 15:45   #33
roseblue
wasza koleżanka
 
Avatar roseblue
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Kult idealnych wizażanek
Może kiepsko się wyraziłam. To te które mają idealnych facetów, zawsze wyglądają nienagannie, mają fajne życie itede Aby je spotkać na wizażu wystarczy napisać, że poszło się do pracy z nieumytymi włosami.
__________________
karmacoma
roseblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 16:13   #34
Agus8794
Raczkowanie
 
Avatar Agus8794
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 177
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Cytat:
Napisane przez roseblue Pokaż wiadomość
A ja się nie dziwię, że wizażanki zakładają nowe konta by podzielić się problemem. Po pierwsze mogą bać się, że zostaną rozpoznane, po drugie problemy użytkowniczek są często wywlekane w potyczkach słownych w innych wątkach co nie jest zbyt miłe, a po trzecie istnieje kult idealnych Wizażanek kreujących idealne życie, które bardzo rzadko dzielą się prawdziwymi problemami na forum.
Niech zakładają nowe konta ale po co odrazu chwalą się w pierwszym zdaniu że specjalnie założyły nowe konto bo dużo się udzielają ..

założyła to założyła po co o tym mówić nie rozumiem
Agus8794 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 16:17   #35
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Cytat:
Napisane przez Agus8794 Pokaż wiadomość
Niech zakładają nowe konta ale po co odrazu chwalą się w pierwszym zdaniu że specjalnie założyły nowe konto bo dużo się udzielają ..

założyła to założyła po co o tym mówić nie rozumiem
nikt tego nie rozumie
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 16:30   #36
Agus8794
Raczkowanie
 
Avatar Agus8794
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 177
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
nikt tego nie rozumie
Dobrze ze nie jestem sama
Agus8794 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 17:38   #37
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Cytat:
Napisane przez roseblue Pokaż wiadomość
Może kiepsko się wyraziłam. To te które mają idealnych facetów, zawsze wyglądają nienagannie, mają fajne życie itede Aby je spotkać na wizażu wystarczy napisać, że poszło się do pracy z nieumytymi włosami.
no i wlaśnie o to mi chodzi. Stwarzają swój idealny wizerunek swoich nieidealnych żyć po to tylko żeby "objechać" każdą osobę piszącą o problemie. Powód? Prawdopodobnie po takim "zjechaniu" czują sie duzo lepiej w swoich nieidealnych światach. One by zawsze "na pewno, ale to na pewno zrobiły tak, a tak" i " na pewno nie postąpiłyby jak autorka niejednego wątku". I to jest obrzydliwe. Nie wspomnę o "dobrych" radach, szczególnie osób które wypowiadają sie o rzeczach o których tak naprawde nie mają zielonego pojecia tylko próbują stworzyć takie wrażenie. Nie zapomne porady dla mnie, powaliło mnie to na kolana.............nie wspomne o innych radach w wielu wątkach - albo te wizażanki są niespełna rozumu, albo nie czytają ze zrozumieniem, albo są tak złosliwe że celowo źle zyczą innym.
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 18:54   #38
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Kult idealnych wizażanek
Mnie też to zaskoczyło... ja tutaj nowa jestem więc nie spotkałam się jeszcze z takim określeniem
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 18:56   #39
86lola
Rotmistrz
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Köln
Wiadomości: 2 530
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Cytat:
Napisane przez lubiekawe5 Pokaż wiadomość
no i wlaśnie o to mi chodzi. Stwarzają swój idealny wizerunek swoich nieidealnych żyć po to tylko żeby "objechać" każdą osobę piszącą o problemie. Powód? Prawdopodobnie po takim "zjechaniu" czują sie duzo lepiej w swoich nieidealnych światach. One by zawsze "na pewno, ale to na pewno zrobiły tak, a tak" i " na pewno nie postąpiłyby jak autorka niejednego wątku". I to jest obrzydliwe. Nie wspomnę o "dobrych" radach, szczególnie osób które wypowiadają sie o rzeczach o których tak naprawde nie mają zielonego pojecia tylko próbują stworzyć takie wrażenie. Nie zapomne porady dla mnie, powaliło mnie to na kolana.............nie wspomne o innych radach w wielu wątkach - albo te wizażanki są niespełna rozumu, albo nie czytają ze zrozumieniem, albo są tak złosliwe że celowo źle zyczą innym.
Masz racje w tym co piszesz. Jednak wystawiajac swoj problem na forum publicznym trzeba sie z tym liczyc, ze znajdzie sie kilka osob ktore poprostu beda zlosliwie sie wymadrzac. To jest internet. Ludzie sa tu anonimowi, wiec dzialaja na zasadzie "hulaj dusza, piekla nie ma". Bo ewentualne konsekwencje to punkty karne, czy ban. A to w zasadzie nie jest zadna kara, bo konsekwencji prawnych nie ma zadnych.
86lola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 19:14   #40
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Cytat:
Napisane przez 86lola Pokaż wiadomość
Masz racje w tym co piszesz. Jednak wystawiajac swoj problem na forum publicznym trzeba sie z tym liczyc, ze znajdzie sie kilka osob ktore poprostu beda zlosliwie sie wymadrzac. To jest internet. Ludzie sa tu anonimowi, wiec dzialaja na zasadzie "hulaj dusza, piekla nie ma". Bo ewentualne konsekwencje to punkty karne, czy ban. A to w zasadzie nie jest zadna kara, bo konsekwencji prawnych nie ma zadnych.
tak to prawda, natura ludzka jest skomplikowana, ale ma zasadniczą wadę i to myślę jest widoczne w 80% populacji : dobroć odbierana jako słabość staje się niemym przyzwoleniem na wykorzystywanie i krzywdzenie innych, a anonimowość jaką daje internet tylko potęguje to wszystko. Ot i cała filozofia............. nasuwają sie smutne wnioski.
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015

Edytowane przez lubiekawe5
Czas edycji: 2014-05-27 o 19:20
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 20:05   #41
Dziewczyna_Borata
Raczkowanie
 
Avatar Dziewczyna_Borata
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 145
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

O proszę, coffee wreszcie się ujawniłaś ze swoim problemem No cóż, nie da się tego zmienić.
Dziewczyna_Borata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 21:59   #42
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna_Borata Pokaż wiadomość
O proszę, coffee wreszcie się ujawniłaś ze swoim problemem No cóż, nie da się tego zmienić.
Ja tam mam inne podejrzenie
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 22:25   #43
Harmonija
Rozeznanie
 
Avatar Harmonija
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z łona matki.
Wiadomości: 955
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Ja tez inne
__________________

Nalej Serce, nalej...




Na początku bóg stworzył człowieka, ale widząc go takim ułomnym, dał mu kota.
Harmonija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 06:53   #44
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

I ja, ale nie o tym wątek.
Autorko, jeśli nie odpowiada Ci stan obecny, to go zmień. Pewnie łatwo nie będzie, ale pracuj nad sobą, a przede wszystkim nad poczuciem własnej wartości bo chyba mocno kuleje i stąd te problemy.
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 12:20   #45
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Kult idealnych wizażanek
Mi się zdaje,że te właśnie idealne wizażanki,oh ah,zakładają nowe konta jak np misiu okazuje się paskudą.

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez lubiekawe5 Pokaż wiadomość
No jeszcze ją pochwalcie za to jaka jest wredna i rozgrzeszcie za wszystkie ataki jakie przeprowadziłą na ludziach. Nawet konto musiała założyć osobne bo nie ma cywilnej odwagi aby przyznać sie kim jest bo boi się oceny takiej jaką sama wydawała na innych. Właśnie takimi ludźmi brzydzę sie najbardziej . Nie tymi co błędy popełnili, nie tymi co ulegli chwilowej słabości ale takimi jak TY, bo to najgorsza z gorszych odmiana podłości i gnojenia innych ludzi. I nic Twej podłości nie usprawiedliwia bo właśnie takie osoby jak ty potrafią na forum z normalnego człowieka zrobić DNO i zabrać mu wiare w siebie. I jak sie okazuje kto go poniża? Jakaś 22 letnia dziewucha bez krzty empatii, zrozumienia i dobrych intencji. I dlaczego? Bo ma taką przemożną potrzebę zgnojenia kogoś aby poczuć sie lepiej. NO brawo autorko, nie szkoda mi Ciebie ani na pół cala. Jedyna nadzieja w tym, że zaczynasz widzieć ten problem i może kiedyś cos z nim zrobisz, ale szczerze w to wątpie. Ja też miałam trudne i biedne dzieciństwo, pełne wyśmiewania się ze mnie, a jakoś ludźmi nie pomiatam i nie poniżam. Wręcz przeciwnie mam wiele empatii w sobie bo po prostu taka chce być, i nie wywyższam sie poniżając innych. Wiesz co? Juz współczuje Twojemu facetowi i Twoim dzieciom bo niczego dobrego ich nie nauczysz, a na pewno nie miłosci i szacunku do ludzi. Aby być dobrym trzeba po prostu tego chcieć a nie udawać płacząc w poduszkę jak to Ci źle z tym, że znowu kogoś zmieszałaś z błotem.
No i jak sie Ty czujesz po takiej ocenie? Miło Ci było czytając?
Cytat:
Napisane przez lubiekawe5 Pokaż wiadomość
no i wlaśnie o to mi chodzi. Stwarzają swój idealny wizerunek swoich nieidealnych żyć po to tylko żeby "objechać" każdą osobę piszącą o problemie. Powód? Prawdopodobnie po takim "zjechaniu" czują sie duzo lepiej w swoich nieidealnych światach. One by zawsze "na pewno, ale to na pewno zrobiły tak, a tak" i " na pewno nie postąpiłyby jak autorka niejednego wątku". I to jest obrzydliwe. Nie wspomnę o "dobrych" radach, szczególnie osób które wypowiadają sie o rzeczach o których tak naprawde nie mają zielonego pojecia tylko próbują stworzyć takie wrażenie. Nie zapomne porady dla mnie, powaliło mnie to na kolana.............nie wspomne o innych radach w wielu wątkach - albo te wizażanki są niespełna rozumu, albo nie czytają ze zrozumieniem, albo są tak złosliwe że celowo źle zyczą innym.
Zgadzam się. Ja ogólnie nadziwić się ostatnio nie moge jak czytam wizaż,ile tu młodych,acz zgorzknialych osób.

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;46638196]Ja tam mam inne podejrzenie [/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez Harmonija Pokaż wiadomość
Ja tez inne
Ja mam pare sztuk z plotkowego
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-28 13:20:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.