Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów! - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Konkursy na wizaz.pl

Notka

Konkursy na wizaz.pl Forum z informacjami o konkursach na wizaz.pl. Zapoznaj się z paletą naszych konkursów, weź udział i wygraj cenne nagrody. Powodzenia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-01, 13:04   #601
paula183
Przyczajenie
 
Avatar paula183
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 27
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Ja też użyłam dziś 2 raz. Specjalnie nie myłam codziennie, żeby sprawdzić tą odżywkę przy normalnej pielęgnacji. Myje włosy co 2-3 dzień. Po pierwszym razie włosy nawet w 3 dniu były znośne, ale nie mogłabym dłużej nie myć. Odżywka nie przetłuszcza moich włosów, ale też nie wystarcza sama. Po pierwszym użyciu rozczesałam po niej i wysuszyłam, ale tym razem już się bałam, że pół włosów sobie wyrwę. Użyłam dodatkowo minimalną ilość olejku arganowego i włosy nawet ładnie się rozczesały i nadal pachną odżywką
Jak dla mnie odżywka jest spoko i pewnie ją kupię jako taką do używania po myciu jak mi się nie będzie chciało nakładać maski
paula183 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 14:22   #602
nkfn
Raczkowanie
 
Avatar nkfn
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Śląsk! :D
Wiadomości: 332
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Cytat:
Napisane przez asia10933 Pokaż wiadomość
Pozytywne opinie, ale oprócz wizualnego efektu (miękkie, pachnące i błyszczące) widzicie odżywienie, scalone końcówki?
Ja bym rzekła, że są wręcz przesuszone.
__________________
Kwintesencja kobiecości.. w jednym miejscu.
Bloguję.

 Pinger
 Blogspot



/Nigdy nie pozwól, by strach przed działaniem wykluczył Cię z dalszej gry.
nkfn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 15:51   #603
Wziiu
Przyczajenie
 
Avatar Wziiu
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Łódź, Polska
Wiadomości: 7
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Też bym powiedziała, że ta odżywka sama w sobie włosy raczej przesusza niż odżywia. Przy próbie rozczesania ich po pierwszym użyciu też wyrwałam połowę włosów, przy kolejnych (użyłam jej trzy razy) połączyłam ją z szamponem ułatwiającym rozczesywanie i było znośnie.
__________________
Wziiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 18:07   #604
Quiyanca
Raczkowanie
 
Avatar Quiyanca
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Po pierwsze, to ta ankieta była idiotyczna moim zdaniem... A po drugie, odżywka się totalnie nie sprawdziła. Po trzecim użyciu miałam wrażenie, ze włosy mi obkleiła, a użyłam tyle co kot napłakał, były sztywne, szorstkie i paskudne w dotyku. Ładnie pachnie, ale tylko podczas nakładania/w opakowaniu, bo w ogóle nie czuć jej na włosach. Never again.
__________________
Zapuszczanie naturalnych włosów - od 20.01.2014
CEL: 60 cm - 01.12.2015 - osiągnięty
Quiyanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 18:08   #605
ursaliana
Rozeznanie
 
Avatar ursaliana
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 854
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Ja dzisiaj uzylam odzywki trzeci raz, ogolnie wlosy fajnie miekkie i pachnace, ale co z tego, jak tak te koncowki sie pusza i wlasnie mam wrazenie, takie jak wy, ze poprostu ona wysusza a tego to sie nie spodziewalam po odzywce
ursaliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 19:57   #606
dorota_128
Zadomowienie
 
Avatar dorota_128
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Ja dzisiaj użyłam 5 raz Dwa razy umyłam głowę wieczorem, a trzy rano i zauważyłam, że włosy lepiej wyglądają jak umyję wieczorem. Są wtedy gładkie, miękkie, super się układają. Natomiast jak umyłam rano (same się suszą) są wygięte, odstające, brak im objętości. Z reguły mam takie po wieczornym myciu a teraz odwrotnie .
Nie zauważyłam przesuszenia, nie obciąża włosów, zapach się długo utrzymuje. Jak na razie się spisuje
__________________
"Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane."


dorota_128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 20:00   #607
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Cytat:
Napisane przez ursaliana Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj uzylam odzywki trzeci raz, ogolnie wlosy fajnie miekkie i pachnace, ale co z tego, jak tak te koncowki sie pusza i wlasnie mam wrazenie, takie jak wy, ze poprostu ona wysusza a tego to sie nie spodziewalam po odzywce
Ja użyłam 4 razy tego cuda i never again. Wypełniłam ankietę szczerze pisząc że produkt mi nie służy i znacznie obciąża włosy i przetłuszcza. Moje włosy suche na końcach a tłuste u nasady mówią nie. A odbudowania brak, regeneracji też. Mam za to wrażenie że więcej widocznych rozdwajonych końcówek.
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-01, 20:33   #608
nat1123
Rozeznanie
 
Avatar nat1123
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Gdańsk/Olsztyn
Wiadomości: 571
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

ja dzisiaj pierwszy raz użyłam odżywki dwa dni temu scięłam i porafbowałam włosy, jednak moje końcówki trochę się rozdwajają jeszcze
dzisiaj rano nałozyłam sobie na nie (na końcówki) podgrzany olejek rycynowy i trzymałam w cieple przez około 20 minut. Następnie umyłam włosy szamponem i testowaną odżywką i muszę powiedzieć, że włosy od początku, aż po same końce są wygładzone. Nie wiem czy to zasługa olejku, czy odżywki, ale polecam stosować w takiej kombinacji (jeśli ktoś narzeka na przesuszone i niesforne końcówki).

Wysyłane z mojego GT-S5839i za pomocą Tapatalk 2
nat1123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 21:01   #609
ursaliana
Rozeznanie
 
Avatar ursaliana
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 854
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

[1=8c5e47fe6e48fd89bc9c227 f1239fe5b9f79e095_5edd717 29ccf0;46706297]Ja użyłam 4 razy tego cuda i never again. Wypełniłam ankietę szczerze pisząc że produkt mi nie służy i znacznie obciąża włosy i przetłuszcza. Moje włosy suche na końcach a tłuste u nasady mówią nie. A odbudowania brak, regeneracji też. Mam za to wrażenie że więcej widocznych rozdwajonych końcówek.[/QUOTE]

Tez wlasnie ma wrazenie, ze koncowki mi sie bardziej zniszczyly i teraz sie zastanawiam, czy jej nie odstawic...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ursaliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 21:16   #610
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Cytat:
Napisane przez dorota_128 Pokaż wiadomość
Dwa razy umyłam głowę wieczorem, a trzy rano i zauważyłam, że włosy lepiej wyglądają jak umyję wieczorem. Są wtedy gładkie, miękkie, super się układają.
Mam takie same odczucia. Jak myłam włosy na noc, pozwalając im wyschnąć samym to było super. Włosy były miękkie, gładkie, ale nie przylizane, w słońcu się super błyszczały.
Ale dziś myłam włosy z rana i suszyłam suszarką. Tragedia! Wyglądały jakby były tłuste, niemyte jakiś tydzień, pozlepiały się w strąki, nawet mój mąż się zdziwił jak mnie zobaczył. Koniecznie musiałam umyć jeszcze raz.
Strasznie dziwna ta odżywka, sama nie wiem co o niej myśleć
Użyłam jej 4razy, jeszcze jutro pewnie użyję i wypełnię ankietę.
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 21:25   #611
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Zastanawiam się, czy gdzieś było opisane jej prawidłowy sposób używania.

Chodzi mi o to, czy ona przypadkiem nie ma dawać najlepszych efektów, kiedy zafundujemy sobie 7dniową kurację, ale 7 dni codziennego używania.
Może ona w ten sposób ma być używana i dlatego używana co 2-3 dzień nie daje większych efektów.
Może na tym ma polegać kuracja tą odżywką?
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-01, 21:54   #612
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Cytat:
Napisane przez Ceith Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, czy gdzieś było opisane jej prawidłowy sposób używania.

Chodzi mi o to, czy ona przypadkiem nie ma dawać najlepszych efektów, kiedy zafundujemy sobie 7dniową kurację, ale 7 dni codziennego używania.\
ogolnie rzecz biorac to dla mnie wlasnie jesli chodzi o 7dniowa kuracje to znaczy ze codziennie robie ta czynnosc.. to chyba normalna interpretacja tekstu :P często jeśli coś ma ileś tam dniową kuracje to później są opisy w którym dniu kuracji jakich zmian można oczekiwać itp itd..

Ja na też nie myje włosów codziennie ale co 2 dni, czasami nawet co 3..
Ale specjalnie dla potrzeb testu właśnie umyłam 3 dzień z rzędu, mimo żemoje włosy były w świetnym stanie..

No i znowu rozczesałambez problemu ale.. ale tylko na wysokości gdzie miałam odżywkę, bo nie ukrywam, ale nienakładam jej tak jak pisze naopakowaniu, czyli na całą długość włosów..
Wysuszyłam włosy i staram się na siłę znaleźć się te wady które wypisujecie, czyli jakby przetłuszczone włosy a do tego suche i szorstkie :P moje są nadal miękkie.. raczej nie wierze w to ze moje rozdwojone koncowki nagle staną się jednością (aczkolwiek przy dziennym świetle przeglądnę włosy :P)

Ale po 3 użyciu nadal jestem zadowolona.. zobaczymy co będzie gdy obudzę się rano..

Aaa.. jedyny minus to taki, że jak już pisałam- normalnie mam proste włosy a po tej odżywce już podczas suszenia włosy wywijają się na zewnątrz :P a nie używam i nawet nie posiadam przy sobie prostownicy :P
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 06:03   #613
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

U mnie po drugim użyciu wielki kołtun i sztywne druty zamiast włosów, myślałam, że połowę włosów sobie powyrywam.... Natomiast rano (myłam wieczorem) włosy znowu miękkie i pachnące... Dziwne... Chyba następnym razem nie będę ich rozczesywała po myciu i poczekam do rana- zobaczę jaki to da efekt.
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 06:39   #614
pOliver
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 40
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Sama się zastanawiam nad tymi wadami o których piszecie, ja aż tylu się nie dopatrzyłam. Myje włosy wieczorem i daje im samym wyschnac, faktycznie wieczorem mam spuszone końce, ale u mnie mega łatwe w rozczesaniu, dużo mniej ich zostaje na szczotce. Rano jest już super, są gładkie. Na pewno za to nie regeneruje zniszczeń, ile rozdwojeń było tyle jest nadal widocznych
pOliver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 08:06   #615
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

A jednak wczoraj pisałam że nie doszukałam się wad, a dzisiaj rano gdy wstałam to myślałam że się zapłaczę!!
Jakieś 2 miesiące temu moje końcówki były mega przesuszone, przypominały siano i plątały się.. Wszystko przez jedwab z biosilku (tak wiem, ma alkohol, jest beznadziejny, ale wtedy o tym nie wiedziałam).
I co? wczoraj chwaliłam żewłosy miękkie i przyjemne po wysuszeniu..
A wstałam rano.. 5-10 cm końcówek znowu przesuszone siano... Dove doprowadził mi je do świetnego,nawilżonego stanu a teraz taki zwrot akcij :|

W takim razie nie wiem czy dać tej odżywce jeszcze jedną szansę i znowu wieczorem umyć włosy, bo dzisiaj jednak mnie zawiodła.. (użyłam 3 razy, dzień po dniu)

Reszta włosów jest ok.. ale właśnie te końcówki o które tyle walczyłam bo miałam z nimi problem, powróciły to tego samego stanu ;(
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 08:15   #616
Gosienka1707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 199
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Ja jestem posiadaczką włosów kręconych i zniszczyły mi się włosy od rozjaśniania, przez co długi czas już nie rozpuszczałam włosów. A po drugim użyciu tej odżywki widzę różnicę, jest o wiele lepiej i znów mogłam rozpuścić swoje loki! Znów się pięknie układają, choć do mojego ideału jeszcze daleko, ale już jest widoczna poprawa. Dzisiaj będę nakładac ją po raz trzeci i zobaczymy, ale jak na razie to super
Gosienka1707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 08:20   #617
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

chyba jestem nieliczoną wizażanką, gdzie na moich włosach zadziała cuda ta odżywka! włosy mam niefarbowane ( od 2lat ) i nie prostowane ani suszone suszarką... są mięciutkie, pięknie się układają i wyglądają na zdrowe i mocne !
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 08:24   #618
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
chyba jestem nieliczoną wizażanką, gdzie na moich włosach zadziała cuda ta odżywka! włosy mam niefarbowane ( od 2lat ) i nie prostowane ani suszone suszarką... są mięciutkie, pięknie się układają i wyglądają na zdrowe i mocne !
a ile razy używałaś?

I wow! że też tak dajesz rade bez suszarki i wgl :PP

Bo trzeba zauważyć że nie jedna wizażanka (w tym ja) chwaliła te odżywki.. do pewnego razu (zazwyczaj 3ciego) :P
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 09:17   #619
shine_on
Rozeznanie
 
Avatar shine_on
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 886
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Dla mnie ta odżywka jest ani super, ani beznadziejna. Ot, odżywka, ale ja potrzebuję czegoś mocniejszego ciekawe co powiedzą w tv, pewnie że 99% testerek było zachwyconych
shine_on jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-02, 09:18   #620
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Cytat:
Napisane przez pOliver Pokaż wiadomość
Sama się zastanawiam nad tymi wadami o których piszecie, ja aż tylu się nie dopatrzyłam. Myje włosy wieczorem i daje im samym wyschnac, faktycznie wieczorem mam spuszone końce, ale u mnie mega łatwe w rozczesaniu, dużo mniej ich zostaje na szczotce. Rano jest już super, są gładkie. Na pewno za to nie regeneruje zniszczeń, ile rozdwojeń było tyle jest nadal widocznych
Każdy produkt działa inaczej na nasze włosy, bo są one różne. Przy długich, rozjaśnianych włosach inaczej się patrzy na odżywkę niż przy krótkich niefarbowanych. Mamy inne potrzeby i nie możemy uogólniać dobry zły produkt. Na tej odżywce nawet nie jest sprecyzowane jaki typ włosów powinien mieć konsument wybierający ją.
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 09:18   #621
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Nie chciałybyście wczoraj wieczorem ujrzeć moich włosów. Po całym dniu wyglądały koszmarnie - mega obciążone, a równocześnie napuszone na końcach. I szorstkie, i takie ble... Już sobie odpuściłam to "cudo". Ankieta też poszła . Rozczarowanie, jakich mało - tylko pierwsze użycie miało "potencjał", ale później masakra.
Dzisiaj po Dove mam wreszcie ładne włosy, znowu...

Edytowane przez xmdln
Czas edycji: 2014-06-02 o 09:20
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 09:19   #622
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
a ile razy używałaś?

I wow! że też tak dajesz rade bez suszarki i wgl :PP

Bo trzeba zauważyć że nie jedna wizażanka (w tym ja) chwaliła te odżywki.. do pewnego razu (zazwyczaj 3ciego) :P
Bo dopiero po kilku użyciach widać efekty, więc najpierw warto wypróbować solidnie a później oceniać
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 09:19   #623
puma73
Przyczajenie
 
Avatar puma73
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
A ja dzisiaj użyłam 3 raz i po tej odżywce mogę tylko stwierdzić, że nie przetłuszczają mi się tak szybko włosy, długo pachnie i się błyszczą (w sumie po mojej odżywce też się błyszczą). Ale za to gorzej się mi rozczesują i puszą się końcówki, oraz skalp mnie swędzi
I jak dla mnie, to ona nie jest super taka.
puma73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 09:26   #624
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Nie chciałybyście wczoraj wieczorem ujrzeć moich włosów. Po całym dniu wyglądały koszmarnie - mega obciążone, a równocześnie napuszone na końcach. I szorstkie, i takie ble... Już sobie odpuściłam to "cudo". Ankieta też poszła . Rozczarowanie, jakich mało - tylko pierwsze użycie miało "potencjał", ale później masakra.
Dzisiaj po Dove mam wreszcie ładne włosy, znowu...
Nie służy ci ta odżywka Dove jest fajny mimo iż ma tonę silikonów i innych
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 09:36   #625
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
a ile razy używałaś?

I wow! że też tak dajesz rade bez suszarki i wgl :PP

Bo trzeba zauważyć że nie jedna wizażanka (w tym ja) chwaliła te odżywki.. do pewnego razu (zazwyczaj 3ciego) :P
4 razy..... zobaczymy co będzie dalej...
miał być wielki hit a mówicie że jest szajs??
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 09:42   #626
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

[1=8c5e47fe6e48fd89bc9c227 f1239fe5b9f79e095_5edd717 29ccf0;46711165]Nie służy ci ta odżywka Dove jest fajny mimo iż ma tonę silikonów i innych[/QUOTE]
Przez dłuższy czas unikałam silikonów i starałam się używać dobrych składowo masek i odżywek - efekty były dosyć nijakie. Silikony to chyba coś, czego moim włosom brakowało do szczęścia.
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 10:57   #627
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Mi odzywka odpowiada, ale nie wymagajmy cudów od odżywki. Że naprawi zniszczone włosy? Dla mnie odzywka ma ulatwic rozczesywanie, wygładzić i chronić ale ma nie obciążać.

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Przez dłuższy czas unikałam silikonów i starałam się używać dobrych składowo masek i odżywek - efekty były dosyć nijakie. Silikony to chyba coś, czego moim włosom brakowało do szczęścia.
Bez silikonów miałam poniszczone wlosy, teraz w kazdej odzywce musze je mieć
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 10:58   #628
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Mi odzywka odpowiada, ale nie wymagajmy cudów od odżywki. Że naprawi zniszczone włosy? Dla mnie odzywka ma ulatwic rozczesywanie, wygładzić i chronić ale ma nie obciążać.
No pewnie ze nikt nie wymaga cudów.. ale żeby dodatkowo wysuszyła włosy i robiła na nich siano? :P no bez kitu! :P nawet jeśli ją mamy za darmo to nie powinna takich niespodzianek robić :P
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 11:11   #629
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
No pewnie ze nikt nie wymaga cudów.. ale żeby dodatkowo wysuszyła włosy i robiła na nich siano? :P no bez kitu! :P nawet jeśli ją mamy za darmo to nie powinna takich niespodzianek robić :P
Po to są testy. Pewnie i tak w reklamie dowiemy się, że odżywka jest zayebista. Chociaz dla mnie jest fajna ale widzę tutaj podzielone opinie.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 11:32   #630
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

U mnie po dwóch użyciach włosy były miękkie, gładkie, lśniące i pięknie pachniały. Wczoraj użyłam tej odżywki po raz trzeci i niestety niemiłe zaskoczenie, włosy były jakby przetłuszczone, okropne w dotyku, a końcówki suche jak siano. Dzisiaj użyję jej po raz czwarty i prawdopodobnie ostatni

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Konkursy na wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-26 13:12:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.