Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-09, 10:57   #181
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Ja tam jeszcze szybciej kończę rozmowę "Nie dziękuję" i od razu odkładam słuchawkę Ostatnio dzwoniła kobieta i pyta czy rozmawia z osobą na którą jest podpisana umowa t mobile, mówię że nie (umowa jest na tatę a z tel korzystam ja), to ona na to czy mam skończone 21 lat, no to powiedziałam że nie mam (po głosie na pewno słyszała że mam na bank więcej ale nie wnikam), zatkało ją troszkę i nie mogła kontynuować rozmowy z osobą młodszą
W nosie mam ludzi z cc, nie jestem jakaś szczególnie chamska, zazwyczaj dziękuję i nie czekając na reakcję się rozłaczam. Nie jestem od tego żeby umilać im dzień w pracy.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 12:29   #182
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Ja tam jeszcze szybciej kończę rozmowę "Nie dziękuję" i od razu odkładam słuchawkę Ostatnio dzwoniła kobieta i pyta czy rozmawia z osobą na którą jest podpisana umowa t mobile, mówię że nie (umowa jest na tatę a z tel korzystam ja), to ona na to czy mam skończone 21 lat, no to powiedziałam że nie mam (po głosie na pewno słyszała że mam na bank więcej ale nie wnikam), zatkało ją troszkę i nie mogła kontynuować rozmowy z osobą młodszą
W nosie mam ludzi z cc, nie jestem jakaś szczególnie chamska, zazwyczaj dziękuję i nie czekając na reakcję się rozłaczam. Nie jestem od tego żeby umilać im dzień w pracy.
z tym wiekiem też fajna sprawa, mnie nie wierzą gdy mówię, że mam tyle i tyle lat więc na pewno uwierzą jak powiem, że mam mniej
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 12:42   #183
dotka128
Raczkowanie
 
Avatar dotka128
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 433
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

nie cierpie "w czym moge pomóc" - jestem duża, radze sobie z ogladaniem ubran i jak czegoś będe chciala to sie sama zapytam!

Lubie sklep Promod ale nie cierpię tamtejszej obsługi, mam wrażenie ze w tych sklepach pracują same klony ktore maja wyryte w glowie co mowić..
zawsze wyglada to tak samo:

wchodze juz ktos atakuje "w czym pomóc", mowie ze radze sobie. Ledwo podejde do pierwszego lepszego stojaka zeby cos dotknąć (powiedzmy spodnie) i już laska znowu przy mnie i z prędkością karabinu maszynowego mi mówi że maja rozne rozmiary, inne kolory, w ogóle to do tych spodni pasuje ta, tamta i jeszcze tamta bluzka, a jak nie te spodnie to sa jeszcze takie, srakie i owakie......

a ja stoje i sie zastanawiam jak stąd uciekać.... ehhhhh
__________________
Rób co chcesz ale tylko wtedy gdy wiesz po co to robisz.
dotka128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 12:46   #184
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Mnie najbardziej drażni pepco. Kupuję jedną rzecz a muszę usłyszeć
-Czy zapakować w jednorazówkę?
-Może doładowanie do telefonu?
-Czy widziała pani już naszą najnowszą gazetkę?
-Proponuję zakup produktu tygodnia.

I chyba jeszcze coś tam zaczęli gadać zapomniałam, masakra
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 16:41   #185
nadijka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 759
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej drażni pepco. Kupuję jedną rzecz a muszę usłyszeć
-Czy zapakować w jednorazówkę?
-Może doładowanie do telefonu?
-Czy widziała pani już naszą najnowszą gazetkę?
-Proponuję zakup produktu tygodnia.

I chyba jeszcze coś tam zaczęli gadać zapomniałam, masakra
A u Was też tak ścigają tych, co zapomnieli wziąć koszyczek przy wejściu?
nadijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 17:31   #186
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez nadijka Pokaż wiadomość
A u Was też tak ścigają tych, co zapomnieli wziąć koszyczek przy wejściu?

Tak, właśnie nie wiem o co chodzi weszłam kiedyś się rozejrzeć, nie wiedziałam czy w ogóle cokolwiek kupię. Zrobiłam kilka kroków a babka głośno woła do mnie, żebym wzięła koszyk... i potem musiałam się przeciskać między tymi półkami z pustym koszykiem, który mi tylko przeszkadzał. Głupie :P


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 17:47   #187
reniferek01
Zakorzenienie
 
Avatar reniferek01
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: reniferowo ;p
Wiadomości: 3 246
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej drażni pepco. Kupuję jedną rzecz a muszę usłyszeć
-Czy zapakować w jednorazówkę?
-Może doładowanie do telefonu?
-Czy widziała pani już naszą najnowszą gazetkę?
-Proponuję zakup produktu tygodnia.

I chyba jeszcze coś tam zaczęli gadać zapomniałam, masakra
W Rossmanie też mają całą litanię do powiedzenia przy kasie.
__________________
12.06.2010 "A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.."


...
Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję,
Odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj!
reniferek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-09, 18:02   #188
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Mnie ostatnio zabiła pani z CCC, zadając 101 pytań przy kasie:
- a może wkładki takie siakie owakie?
- nie, dziękuję.
- a może sprej antypotowy czy jakiś tam?
- nie, dziękuję.
- a może to?
- nie.
- a może tamto?
- nie.
- a może siamto?
- nie.
- naprawdę nic pani nie potrzebuje?
- NIE!

I weź się człowieku nie zdenerwuj i bądź grzeczny
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 18:02   #189
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez nadijka Pokaż wiadomość
A u Was też tak ścigają tych, co zapomnieli wziąć koszyczek przy wejściu?
U nas zawsze

Mnie w sieciówkach irytuje to, że mam ZAWSZE takiego pecha... Jak tylko oglądam to obsługa zaraz do mnie podlatuje. A jak naprawdę potrzebuję pomocy to nie podejdzie nikt Zawsze muszę sama podchodzić do Pań i dosłownie "prosić się" o pomoc

Wkurza mnie to, że ostatnio w pewnej drogerii zrobiłam zakupy za ponad 100zł. Pani poinformowała mnie, że skończyły im się próbki i nie mają na dzień dzisiejszy żadnych. Mówię ok.

Parę dni później zrobiłam zakupy za 22 zł. Pytam się czy mają już jakieś próbki. A Pani na to, że nic mi nie da, bo zrobiłam zakupy za zbyt małą kwotę

Cóż, cycki mi opadły
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 19:00   #190
Artm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 517
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez nadijka Pokaż wiadomość
A u Was też tak ścigają tych, co zapomnieli wziąć koszyczek przy wejściu?
Bywam w Pepco w Warszawie na Birżańskiej i w drugim w Ząbkach. W żadnym mnie nie ścigali, a koszyków zwykle nie używam.

I mam pytanie dotyczące "brakującego grosika". Czy zdarza się Wam, że to nie kasjerce brakuje reszty, tylko Wam?
Ostatnio w Biedronce na moje pytanie: "Czy może być bez jednego grosika" (chciałem się pozbyć wszystkich miedziaków z portfela)" usłyszałem "nie" i Pani mi wyda (przy czym dość długo szukała reszty). I stwierdziłem, że od tej pory w tej sieci będę czekał na resztę.
Artm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 19:12   #191
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez Artm Pokaż wiadomość
I mam pytanie dotyczące "brakującego grosika". Czy zdarza się Wam, że to nie kasjerce brakuje reszty, tylko Wam?
Ostatnio w Biedronce na moje pytanie: "Czy może być bez jednego grosika" (chciałem się pozbyć wszystkich miedziaków z portfela)" usłyszałem "nie" i Pani mi wyda (przy czym dość długo szukała reszty). I stwierdziłem, że od tej pory w tej sieci będę czekał na resztę.
to dziwne. chyba już miała duże manko pracowałam kilka miesięcy w sklepie spożywczym i często musiałam mówić "czy mogę być grosik winna?", a jakbym nie miała wydać 3-4gr to wydawałam 5. W drugą stronę to samo - wolałam dostać grosz,dwa za mało ale dużo "żółtych". zresztą, nie wyobrażam sobie sytuacji, gdy ktoś pyta czy może być grosik winien, a ja: nie xD
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-09, 20:52   #192
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez Artm Pokaż wiadomość
Bywam w Pepco w Warszawie na Birżańskiej i w drugim w Ząbkach. W żadnym mnie nie ścigali, a koszyków zwykle nie używam.

I mam pytanie dotyczące "brakującego grosika". Czy zdarza się Wam, że to nie kasjerce brakuje reszty, tylko Wam?
Ostatnio w Biedronce na moje pytanie: "Czy może być bez jednego grosika" (chciałem się pozbyć wszystkich miedziaków z portfela)" usłyszałem "nie" i Pani mi wyda (przy czym dość długo szukała reszty). I stwierdziłem, że od tej pory w tej sieci będę czekał na resztę.
Jak nie mam drobnych to zwykle place te grosiki mniej. Ostatnio to ze 30gr
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 20:54   #193
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
to dziwne. chyba już miała duże manko pracowałam kilka miesięcy w sklepie spożywczym i często musiałam mówić "czy mogę być grosik winna?", a jakbym nie miała wydać 3-4gr to wydawałam 5. W drugą stronę to samo - wolałam dostać grosz,dwa za mało ale dużo "żółtych". zresztą, nie wyobrażam sobie sytuacji, gdy ktoś pyta czy może być grosik winien, a ja: nie xD
ja czasami nie pytam czy mogę być dłużna grosika. Jak widzę jakiegoś upierdliwego/sympatycznego klienta to daję mu 5 gr zamiast grosza
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 22:56   #194
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez nadijka Pokaż wiadomość
A u Was też tak ścigają tych, co zapomnieli wziąć koszyczek przy wejściu?

Nigdy nie biorę tych koszy w pepco czy np w rossie gdy wiem, że wchodzę po jedną czy dwie rzeczy.

U mnie pytają tylko o doładowanie w pepco.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 23:21   #195
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Przytoczę ostatnią rozmowę z konsultantem:

On: Dzień dobry, tutaj sieć X, czy rozmawiam z panią Y.Z?
Ja: Tak.
On: Czy mogę zająć pani 5 minut?
Ja: Nie, dziękuję, nie jestem zainteresowana żadną nową ofertą.
On: Ale zapewniam, że jest to oferta nie do odrzucenia, zajmę pani tylko 5 minut.
Ja: Nie, dziękuję.
On: Może przedstawię pani w skrócie największe zalety płynące z tej oferty...
Ja: Mówiłam, że nie jestem zainteresowana, dziękuję, do widzenia.
On: Jeśli podpisze pani umowę już dziś...
KLIK.
Tak w zasadzie jest to przykład całkiem dobrego dialogu jeśli patrzeć ze strony konsultanta CC :P Nie dała się od razu zbyć i próbowała jednak zainteresować do wysłuchania oferty, a jak ktoś wysłucha to jest szansa, że na coś się zgodzi, a jak nie wysłucha wcale, to szansy nie ma.

Wiem, ze to wkurzające, ale oni tak muszą robić, marna to jest praca, ale skoro pracują na CC, to może nie mają aktualnie innej alternatywy a potrzebują kasy? A jak już pracują, to nie mogą się po prostu rozłączyć bez zadawania tych wszystkich pytań bo rozmowy są sprawdzane i dostanie się im od kierownika.

Oczywiście są też osoby, które pracują w CC bo są cwane i potrafią robić ludzi w wała i wyciągnąć większą kasę. Ale to nie jest tylko domena CC, wszyscy sprzedawcy potrafią czynić cuda i wciskać kity byleby tylko wyrobić plany sprzedażowe. W salonach telefonii komórkowej widać to baaardzo mocno. Nawet później nie wiesz, że płacisz 10 zł więcej bo ubezpieczyli ci telefon lub włączyli jakąś usługę a ty wszystko podpisałeś....

Co do ludzi starszych, owszem może niektórych jest żal, że w takim wieku pracują na CC, ale wierzcie mi, znałam już niezłych cwaniaków w starszym wieku którzy nieźle sobie tam radzili. Niezbyt uczciwie.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 08:48   #196
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;46818897]
Co do ludzi starszych, owszem może niektórych jest żal, że w takim wieku pracują na CC, ale wierzcie mi, znałam już niezłych cwaniaków w starszym wieku którzy nieźle sobie tam radzili. Niezbyt uczciwie.[/QUOTE]

Mnie to bardziej żal ludzi starszych wykorzystywanych przez cwane dzieci w opiece nad wnukami albo cwane wnuki wyciągające od dziadków pół emerytury.
A pracujących ludzi 55+ mi nie żal, wręcz przeciwnie. Uważam, że to dobrze, że mają siłę i pracują. Żal do siedzieć na dupie i wyciągać socjal.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 12:17   #197
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4682057 2]

1.
Mnie to bardziej żal ludzi starszych wykorzystywanych przez cwane dzieci w opiece nad wnukami albo cwane wnuki wyciągające od dziadków pół emerytury.

2.
A pracujących ludzi 55+ mi nie żal, wręcz przeciwnie. Uważam, że to dobrze, że mają siłę i pracują. Żal do siedzieć na dupie i wyciągać socjal.[/QUOTE]

1. Znam przypadek, gdzie chora starsza pani zajmuje sie maluchem. Ewidentnie ja to meczy, psychicznie i fizycznie, ale przyjechala, bo ta jej kazala. Kobieta zajmuje sie nim niemal caly dzien (ma ok. dwie-trzy godziny wychodnego), wstaje do niego w nocy itd. Strasznie mi przykro jak tak na nia patrze.

2. Jasne, ze dobrze, ze pracuja, ale chodzilo mi o to, ze sa prace takie raczej dla studentow niz ludzi dojrzalych.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 12:48   #198
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez nadijka Pokaż wiadomość
A u Was też tak ścigają tych, co zapomnieli wziąć koszyczek przy wejściu?
W Pepco nie, ale za każdym razem zwracały na to uwagę panie z Claire's. Po kilku wizytach się przyzwyczaiłam i dla świętego spokoju brałam, chociaż nie wiem skąd taka polityka sklepu. Zwykle wchodziłam tylko pooglądać, a ewentualne zakupy można byłoby nosić w dłoni.

Pytania czy w czymś pomóc traktuję neutralnie, odpowiadam, że nie, dziękuję (chociaż czasem akurat zdarza mi się z tej pomocy skorzystać), tak samo promocje przykasowe - wiem, że mają obowiązek tak mówić, więc ucinam krótkim, znowu, "nie dziękuję". Nie lubię jednak wchodzić do maleńkich sklepów, gdzie poza mną są tylko ekspedientki, bo czuję się cały czas obserwowana, no i zwykle na jednym "czy w czymś pomóc" się nie kończy.

Mam za to alergię na telemarketerów i jak zwykle jestem miła, to raz zdarzyło mi się zjechać kobietę.

Zadzwoniła o 8 rano, akurat byłam w trakcie śniadania, i pyta czy może rozmawiać z osobą odpowiedzialną za płacenie rachunków za energię. Ja karpik, o co chodzi, może to faktycznie firma której rodzice płacą, ale w takim razie skąd mają mój numer telefonu? Zapaliła mi się czerwona lampka i pytam z kim konkretnie laska chce rozmawiać. Ona powtarza to samo o jakiejś nieokreślonej osobie. Ja na to "a to pani z jakąś ofertą do mnie dzwoni?", babka przytaknęła i dalej rozprawiać że pewnie nie jesteśmy z dotychczasowej zadowoleni, czy chcemy zmienić itp. (przypominam że nie jestem osobą płacącą te rachunki). W końcu po kilku moich odmowach skontrowanych kolejnymi pytaniami rozłączyłam się bez słowa.

Bawią mnie jeszcze telefony z ofertami kredytu dla mnie, mam ochotę zapytać telefonujących czy widzieli moje dochody

Edytowane przez Cattivo
Czas edycji: 2014-06-10 o 12:50
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 12:55   #199
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;46818897]

Wiem, ze to wkurzające, ale oni tak muszą robić, marna to jest praca, ale skoro pracują na CC, to może nie mają aktualnie innej alternatywy a potrzebują kasy? A jak już pracują, to nie mogą się po prostu rozłączyć bez zadawania tych wszystkich pytań bo rozmowy są sprawdzane i dostanie się im od kierownika.

Oczywiście są też osoby, które pracują w CC bo są cwane i potrafią robić ludzi w wała i wyciągnąć większą kasę. Ale to nie jest tylko domena CC, wszyscy sprzedawcy potrafią czynić cuda i wciskać kity byleby tylko wyrobić plany sprzedażowe. W salonach telefonii komórkowej widać to baaardzo mocno. Nawet później nie wiesz, że płacisz 10 zł więcej bo ubezpieczyli ci telefon lub włączyli jakąś usługę a ty wszystko podpisałeś....

Co do ludzi starszych, owszem może niektórych jest żal, że w takim wieku pracują na CC, ale wierzcie mi, znałam już niezłych cwaniaków w starszym wieku którzy nieźle sobie tam radzili. Niezbyt uczciwie.[/QUOTE]
Ja swoje w CC przepracowałam. Źle nie było, bo oddzwaniałam do ludzi, którzy sami byli zainteresowani konkretną usługą, więc nic nie musiałam "na chama" proponować. Jak ktoś mówił nie, to nie- na szczęście "produkt" cieszył się powodzeniem, więc wielkiego ciśnienia "szefostwa" nie było.
Po pierwsze, nie spotkałam się z tym, że komukolwiek wciskano bezkarnie KIT. Rozmowy były nagrywane, są podstawą do reklamacji i podczas mojej "kariery" zwolnionych zostało kilka osob z powodu oszukania klienta. Druga sprawa, ludzie często są tak bezmyślni, że szok. Nie słuchają w ogóle tego co się do nich mówi. A pretensje, że podpisało się coś, czego się nie chciało, są w ogóle z d.upy. Pierwsza i najważniejsza zasada: czytaj uważnie to, co podpisujesz. Nie słyszałam też, żeby ktokolwiek potrafił podpisać umowę przez telefon.
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-10, 13:00   #200
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

O, tak, ta kolezanka, o ktorej wyzej pisalam tez mowila, ze ludzie nie czytaja, co maja w umowach. Aha, no i dra sie na konsultantow za to, ze ponosza konsekwencje tego, ze nie placa rachunkow

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 13:12   #201
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
2. Jasne, ze dobrze, ze pracuja, ale chodzilo mi o to, ze sa prace takie raczej dla studentow niz ludzi dojrzalych.
Ale dlaczego ? Rozliczam kilka osób w wieku 50+ którzy pracują w CC (jeden pan w dziale windykacji), świetnie sobie radzą. Ostatecznie nie pracują na budowie czy w hucie, mają znacznie mniej przewalone niż pracownicy fizyczni. A z wiekiem też mają więcej dystansu do ludzi, nie przeżywają tak wszystkiego jak młodsi, którzy dość szybko wymiękają.
Nie ma co ludzi żałować, krzywda im się nie dzieje, praca jak praca, a żadna podobno nie hańbi
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 13:16   #202
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Zadna praca nie hanbi, kazda meczy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 13:20   #203
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Zadna praca nie hanbi, kazda meczy
No niestety, a żyć z czegoś trzeba Teraz pomyśl o naszym pokoleniu - my mamy zapitalać prawie do 70tki.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 21:04   #204
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4682472 4]No niestety, a żyć z czegoś trzeba Teraz pomyśl o naszym pokoleniu - my mamy zapitalać prawie do 70tki.[/QUOTE]

nie ma głupich, w życiu na to nie pójdę
Mnie moja praca nie męczy ja bardzo lubię kontakt z klientem z reguły przynosi mi on radość :P tylko często nudzi.
I naprawdę mam mieszane uczucia jak pomyślę, że ok jestem najmłodszą osobą w tej firmie to mój przystanek itd... ale większość zostanie tam do końca.... masakra :O
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 15:54   #205
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariowac na zakupach?

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
najgorzej ze wspomnianą już Sephorą, Douglasem i Body Shopem Tam to spojrzenia typu "wszedł plebs, nie obsługuję" są na porządku dziennym, w sumie dziewczyny mają prowizję od sprzedaży więc pewnie dlatego. Im ktoś mniej bogato wygląda tym bardziej jest olewany.
Swoją drogą dziwi mnie to, bo z mojego doświadczenia wynika, że największe zakupy robią ci najbardziej niepozorni - normalne codzienne ciuchy, a niektórzy w ogóle wyglądający tak, że 5zł bym za nich nie dała
Natomiast pańcie obwieszone złotem, z drogim zegarkiem na ręce itd., najwięcej wybrzydzają, nic im się nie podoba, cena za wysoka itd

Co do CC, to kiedyś pani z UPC dzwoniła do mojej mamy ze wspaniałą ofertą, że TV + coś tam gratis, blablabla. Mama była chora i mówi, żeby babka zadzwoniła jutro, bo dziś nie może rozmawiać za bardzo. Na co babka, że nie, bo ta oferta ważna jest tylko DZISIAJ. No to mama mówi, że w takim razie dziękuje, bo źle się czuje i nie może się skupić.
Baba dalej próbowała ją przekonać, mama podziękowała, a babsztyl wydarł się na nią, że JAK TO NIE CHCE SKORZYSTAĆ Z OFERTY?! PRZECIEŻ TO JEST WYJĄTKOWO KORZYSTNA OFERTA!

Aha
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 16:37   #206
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

dzisiejsze kwiatki:

1) Butik - wchodzę do sklepu, mówię dzień dobry, odpowiada mi głucha cisza. Ekspedientki patrzą na mnie z góry na dół, jakbym przeszkodziła im w seansie w spa. Zaczynają plotkować. Oglądam ciuchy, proszę jedną o pomoc w znalezieniu rozmiaru. Warknęła "jak nie widać, to nie ma". Okej. Wzięłam inną koszulkę, idę do kasy i nagle obydwie zaczynają świergotać o promocji, o karcie stałego klienta, no i może znajdzie sobie pani druga bluzkę za pół ceny?


2) Levi's - od samego wejścia czułam się jak intruz. Pani chodziła za mną krok w krok udając, że coś tam poprawia, a w rzeczywistości cały czas patrzyła mi na ręce. Bardzo niekomfortowo robi się zakupy z takim towarzyszem.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 18:33   #207
ceciii
Zadomowienie
 
Avatar ceciii
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Na Mazury, Mazury, Mazury, popływamy tą łajbą z tektury!
Wiadomości: 1 425
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariowac na zakupach?

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Swoją drogą dziwi mnie to, bo z mojego doświadczenia wynika, że największe zakupy robią ci najbardziej niepozorni - normalne codzienne ciuchy, a niektórzy w ogóle wyglądający tak, że 5zł bym za nich nie dała
Natomiast pańcie obwieszone złotem, z drogim zegarkiem na ręce itd., najwięcej wybrzydzają, nic im się nie podoba, cena za wysoka itd
:\
bo one kupują na wyprzedażach sama teraz sprzedają w sklepie, gdzie bluzeczka 300 zł, kurtka 1000 zł - i sami się trafiają ludzie, którzy mają "bogate" metki, nic nie kupują, bo "ceny nie te" a przy wyjściu pytają kiedy mamy wyprzedaże, bo w tamtym roku, to się tak obkupili, że hej! I do mnie "wie pani, wtedy mieliście -50%, a teraz nie macie!"

Co mnie denerwuje? Ludzie, który zamiast wejść do sklepu, rozejrzeć się jak człowiek, to nieeee, lepiej nos do szyby przykleić i przez wystawę oglądać
__________________


23.09.2010r.



NO PAIN, NO GAIN!


Najpiękniejsza
<i>filmy zablokowane</i>

Edytowane przez ceciii
Czas edycji: 2014-06-11 o 18:35
ceciii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 18:48   #208
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Przeciez przez szybe nic nie widac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 19:00   #209
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariowac na zakupach?

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Swoją drogą dziwi mnie to, bo z mojego doświadczenia wynika, że największe zakupy robią ci najbardziej niepozorni - normalne codzienne ciuchy, a niektórzy w ogóle wyglądający tak, że 5zł bym za nich nie dała
Natomiast pańcie obwieszone złotem, z drogim zegarkiem na ręce itd., najwięcej wybrzydzają, nic im się nie podoba, cena za wysoka itd

Co do CC, to kiedyś pani z UPC dzwoniła do mojej mamy ze wspaniałą ofertą, że TV + coś tam gratis, blablabla. Mama była chora i mówi, żeby babka zadzwoniła jutro, bo dziś nie może rozmawiać za bardzo. Na co babka, że nie, bo ta oferta ważna jest tylko DZISIAJ. No to mama mówi, że w takim razie dziękuje, bo źle się czuje i nie może się skupić.
Baba dalej próbowała ją przekonać, mama podziękowała, a babsztyl wydarł się na nią, że JAK TO NIE CHCE SKORZYSTAĆ Z OFERTY?! PRZECIEŻ TO JEST WYJĄTKOWO KORZYSTNA OFERTA!

Aha
Porażka wczoraj miałam podobną sytuację. Dzwoni do mnie koleś, że ma jakieś wejściówki gdzieś tam, no więc mówię mu dziękuje za propozycję, ale nie skorzystam, ponieważ wyjeżdżam. A on do mnie o widzę że szybko wymyśliła sobie pani wymówkę, no myślałam że padnę. Odpowiedziałam mu już oschle, że jest bezczelny i odłożyłam słuchawkę. Naprawdę ręce już opadają.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 19:09   #210
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Mnie za to doprowadza do szału kobietka wydzwaniająca z Orange. Nie jestem abonentem owej sieci, nigdy z ich usług nie korzystałam, a pani dzwoni do mnie średnio 4-6 razy w tygodniu poinformować, że wygrałam tablet w promocyjnej cenie z internetem takim i takim, za JEDYNE X złotych. Oczywiście była to wygrana w konkursie, w którym brałam udział i podałam swój numer telefonu. Kiedy uświadomiłam panią, że nie podaję swojego numeru nigdzie, gdzie nie jest to konieczne, to stwierdziła, że pewnie ktoś z moich bliskich chciał mi zrobić niespodziankę.

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2014-06-11 o 19:22
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-22 22:41:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:27.