Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-11, 08:01   #331
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Planuję od ponad roku, zawsze się martwiłam o jakośç zdjęć, ale powoli zaczynam mieć to w nosie i zmierzam do celu, jakim będzie założenie bloga z prostymi, acz często jednocześnie oryginalnymi przepisami i średniej jakości zdjęciami - trudno także mam nadzieję, że pod koniec lata będzie coś już

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Czekam!
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 09:07   #332
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Daniel Sobieśniewski też wypuszcza swoją kolekcję pędzli.
o, kolejny? muszę przyznać, że na zdjęciach robią lepsze wrażenie niż Haniowe, takie bardziej nabite włosiem i ładniej ułożone się wydają.

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość

dlatego mój blog przechodzi kryzys, w pewnym momencie stwierdziłam, że nie wyrabiam z robieniem tak częstych recenzji.
Między innymi dlatego zrobiłam przemeblowanie i skupiłam się na makijażu - i tak się maluję, zdjęcia i opis zajmuje mi o wieeele mniej czasu. + mam zwariowaną skórę, którą byle co uczula, więc moje opinie były dla wielu osób niemiarodajne.



Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Planuję od ponad roku, zawsze się martwiłam o jakośç zdjęć, ale powoli zaczynam mieć to w nosie i zmierzam do celu, jakim będzie założenie bloga z prostymi, acz często jednocześnie oryginalnymi przepisami i średniej jakości zdjęciami - trudno także mam nadzieję, że pod koniec lata będzie coś już

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
http://fotoblogia.pl/649,jak-fotogra...nie-smartfonem proszę
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 09:30   #333
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

https://www.youtube.com/watch?v=AfiAbFWd048 drugi pod rząd sponsorowany filmik u Kretki, 30 dolarów za to pudełko? Wtf?
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 09:35   #334
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Widzialyscie jak wyglada Beauty Blender u Shanxo? :O oblesne troche... Od 1:15 http://youtu.be/hODDYWkCeUE
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 09:42   #335
Violettea
Raczkowanie
 
Avatar Violettea
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 167
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Siemasz, u Hanki był taki makijaż na drugim kanale, zaraz spróbuje poszukać.

Nie moge tego znaleźć, jak masz ochotę to poszukaj.
Znalazłam brązowe matowe smokey u niej na kanale dzięki za podpowiedź, w sumie nałożenie kredki na dolną powiekę to żadna filozowia więc instruktaż mi nie potrzebny, ale chciałam popatrzeć jakby to wyglądało w całości.

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
a nie mówiłam, że ta maseczka jest super?
no

może zobacz ten makijaż, na dolną powiekę zamiast złota dasz niebieski akcent
https://www.youtube.com/watch?v=4bJOIowwK_U
aaa to Ty jaka ładna dziewczyna w filmiku, nie znałam jej, pokazuje wszystko krok po kroku, więc się przyda, dzięki

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
A ja odradzam niebieski na dolną powiekę jeśli nie ma się zbyt dużego doświadczenia w malowaniu się. Źle dobrany odcień, nie tam gdzie trzeba lub w za dużej ilości nałożony i efekt choroby gotowy.
na robienie kreski cieniem sie nie porywam, kupiłam ostatnio sobie kredkę i strasznie podoba mi się jej kolor już robiłam próbę i chyba mi pasuje, mam ciemną oprawę oka i w sumie ładnie to kontrastuje z brązem, więc może nie wyjdzie aż tak źle, nie kracz jeśli chodzi o moje malowanie to nie kwestia doświadczenia, tylko chyba braku cierpliwości do cieni i odpowiednich narzędzi (tak sobie tłumaczę ), maluje się już długo, ale zawsze w dość bezpiecznych kolorach, ale ostatnio mnie wzięło na coś więcej niż nałożenie cielistego cienia na całą powiekę, zobaczymy co wyjdzie

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Niebieski cień w kąciki?
Nie widzę tego
Ja czasem niebieskim cieniem rozcierałam kreskę na dolnej powiece.
Nie w kącik, właśnie mówie o takiej kresce na dolnej powiece, kredka ma tak fajny morsko-turkusowo-błękitny kolor, że jej nie podaruje

o tej kredce mowa [klik] polecam jak szukacie ładnych odcieni niebieskiego na lato.
__________________
CHCĘ TYLKO WSZYSTKIEGO.

Edytowane przez Violettea
Czas edycji: 2014-06-11 o 09:44
Violettea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 09:44   #336
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez wiosna494 Pokaż wiadomość
nowe Sarajewo...
po co to oglądałam, no po co? Laska powinna wziąć kamień i zwiększyć ilość i siłę uderzeń, gorzej już nie będzie
Melduję się w kolejnej części
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 09:45   #337
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Violettea Pokaż wiadomość
o tej kredce mowa [klik] polecam jak szukacie ładnych odcieni niebieskiego na lato.
różyczka dżessi pisała o niebieskim cieniu w kącikach
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-11, 09:50   #338
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Violettea Pokaż wiadomość


na robienie kreski cieniem sie nie porywam, kupiłam ostatnio sobie kredkę i strasznie podoba mi się jej kolor już robiłam próbę i chyba mi pasuje, mam ciemną oprawę oka i w sumie ładnie to kontrastuje z brązem, więc może nie wyjdzie aż tak źle, nie kracz jeśli chodzi o moje malowanie to nie kwestia doświadczenia, tylko chyba braku cierpliwości do cieni i odpowiednich narzędzi (tak sobie tłumaczę ), maluje się już długo, ale zawsze w dość bezpiecznych kolorach, ale ostatnio mnie wzięło na coś więcej niż nałożenie cielistego cienia na całą powiekę, zobaczymy co wyjdzie



Nie w kącik, właśnie mówie o takiej kresce na dolnej powiece, kredka ma tak fajny morsko-turkusowo-błękitny kolor, że jej nie podaruje

o tej kredce mowa [klik] polecam jak szukacie ładnych odcieni niebieskiego na lato.
mam 2 z tych kredek, cobalt blue i turquoise burst. Ta ostatnia na oku wygląda bardziej na zieleń i jest dość słabo napigmentowana, spróbuj utrwalić ją jakimś ładnym cieniem, efekt będzie lepszy.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 09:54   #339
Violettea
Raczkowanie
 
Avatar Violettea
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 167
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
Widzialyscie jak wyglada Beauty Blender u Shanxo? :O oblesne troche... Od 1:15 http://youtu.be/hODDYWkCeUE
fuuujka, miałam kiedyś Beauty Blender, fajna sprawa, ale po dłuższym okresie używania i mycia, ciągle wydawało mi się, że nie da się go tak w 100% oczyścić, nie wiem co tam siedzi w jej gąbce, ale to na pewno nic dobrego dla jej cery, to troche tak jak wciskanie bakteri razem z podkładem w skórę <beauty_queen>

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
mam 2 z tych kredek, cobalt blue i turquoise burst. Ta ostatnia na oku wygląda bardziej na zieleń i jest dość słabo napigmentowana, spróbuj utrwalić ją jakimś ładnym cieniem, efekt będzie lepszy.
ja mam ten odcień Aqua Shock i jest dla mnie okej jeśli chodzi o pigmentacje i odcień więc już nie będę kobinować, zresztą chyba nie mam nastanie niebieskiego cienia
__________________
CHCĘ TYLKO WSZYSTKIEGO.

Edytowane przez Violettea
Czas edycji: 2014-06-11 o 09:57
Violettea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 09:58   #340
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
mam 2 z tych kredek, cobalt blue i turquoise burst. Ta ostatnia na oku wygląda bardziej na zieleń i jest dość słabo napigmentowana, spróbuj utrwalić ją jakimś ładnym cieniem, efekt będzie lepszy.
a pod spód jakąś białą bazę, ja mam jumbo pencil z NYX, ale zwykła biała kredka też dawała radę ja też zazwyczaj stosuję kredkę i cień, a kredka i pigment to już w ogóle najlepsza opcja chyba. Dla podkreślenia koloru na koniec jeszcze dodaję odrobinkę korektora pod tę kreskę i delikatnie rozprowadzam.

Macie może jakieś sposoby na złagodzenie ugryzień komarów? Obcinałam krzewy i mam dosłownie po 60 ugryzień na każdej nodze :O zażywam wapno, smaruję się spirytusem albo amolem... macie jakieś pomysły jeszcze?
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 10:07   #341
Violettea
Raczkowanie
 
Avatar Violettea
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 167
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
a pod spód jakąś białą bazę, ja mam jumbo pencil z NYX, ale zwykła biała kredka też dawała radę ja też zazwyczaj stosuję kredkę i cień, a kredka i pigment to już w ogóle najlepsza opcja chyba. Dla podkreślenia koloru na koniec jeszcze dodaję odrobinkę korektora pod tę kreskę i delikatnie rozprowadzam.

Macie może jakieś sposoby na złagodzenie ugryzień komarów? Obcinałam krzewy i mam dosłownie po 60 ugryzień na każdej nodze :O zażywam wapno, smaruję się spirytusem albo amolem... macie jakieś pomysły jeszcze?
Może żel aloesowy ? pomaga w łagodzeniu po ugryzieniach owadów, łagodzi i uspokaja skórę, myślę, że możesz spróbować nie jest drogi, najwyżej przyda się na lato po opalaniu czy po depilacji
__________________
CHCĘ TYLKO WSZYSTKIEGO.
Violettea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-11, 10:31   #342
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Jak się nazywa drugi kanał FDAC gdzie pokazywała filmiki z wycieczek?
Klik
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 10:35   #343
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez MaRtUhA Pokaż wiadomość
po co to oglądałam, no po co? Laska powinna wziąć kamień i zwiększyć ilość i siłę uderzeń, gorzej już nie będzie
Melduję się w kolejnej części
pociesza mnie, że #subynierosną
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 10:48   #344
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Violettea Pokaż wiadomość
fuuujka, miałam kiedyś Beauty Blender, fajna sprawa, ale po dłuższym okresie używania i mycia, ciągle wydawało mi się, że nie da się go tak w 100% oczyścić, nie wiem co tam siedzi w jej gąbce, ale to na pewno nic dobrego dla jej cery, to troche tak jak wciskanie bakteri razem z podkładem w skórę <beauty_queen>
)
Nie miałam oryginału, ale próbowałam różnych zamienników i bardzo podoba mi się efekt, jednak nie mogę ich dłużej uzywać, bo wyobrażam sobie własnie to gniazdko bakterii... Zdecydowanie wolę pędzle Jeszcze po ostatnim filmiku Weny, gdzie mówiła jak jej BB spleśniał to juz w ogóle jestem otalnie zniesmaczona :P
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 10:57   #345
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
a pod spód jakąś białą bazę, ja mam jumbo pencil z NYX, ale zwykła biała kredka też dawała radę ja też zazwyczaj stosuję kredkę i cień, a kredka i pigment to już w ogóle najlepsza opcja chyba. Dla podkreślenia koloru na koniec jeszcze dodaję odrobinkę korektora pod tę kreskę i delikatnie rozprowadzam.

Macie może jakieś sposoby na złagodzenie ugryzień komarów? Obcinałam krzewy i mam dosłownie po 60 ugryzień na każdej nodze :O zażywam wapno, smaruję się spirytusem albo amolem... macie jakieś pomysły jeszcze?
Ponoć ocet bardzo pomaga - nasączamy nim wacik i jazda
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 10:59   #346
colinca
Rozeznanie
 
Avatar colinca
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: seventh heaven
Wiadomości: 924
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

https://www.facebook.com/19276111073...levant_count=1
zapowiedź nowego filmiku u PannyJoanny.
Czekam
colinca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 11:02   #347
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Violettea Pokaż wiadomość




o tej kredce mowa [klik] polecam jak szukacie ładnych odcieni niebieskiego na lato.

piękny! muszę go sobie zamówić, może nawet nie będzie wyglądał źle przy moich zielonych oczach

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez colinca Pokaż wiadomość
https://www.facebook.com/19276111073...levant_count=1
zapowiedź nowego filmiku u PannyJoanny.
Czekam

chyba James ją zainspirował do rozsmarowania sobie zupki na policzkach
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 11:11   #348
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
piękny! muszę go sobie zamówić, może nawet nie będzie wyglądał źle przy moich zielonych oczach

z kredek Avonowych w takim kolorze to ja Ci polecam inną, z serii SuperShock, odcień Savage. Jest niesamowita, genialnie napigmentowana, sunie jak masło. Wklejam zdjęcie na brązowym cieniu - no czyż nie piękna?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8287.jpg (86,4 KB, 169 załadowań)
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 11:11   #349
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
z kredek Avonowych w takim kolorze to ja Ci polecam inną, z serii SuperShock, odcień Savage. Jest niesamowita, genialnie napigmentowana, sunie jak masło. Wklejam zdjęcie na brązowym cieniu - no czyż nie piękna?
czy poza kredką tam jest cień Maybelline on and on bronze?
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-11, 11:15   #350
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
czy poza kredką tam jest cień Maybelline on and on bronze?
nie, to są cienie Stubborn i Selfish z Nude Tude the Balm wymieszane z brązem Inglota on and on bronze jest cieplejszy, wpada bardziej w złoto. Piękny ale taki trochę nie mój
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 11:19   #351
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez lovically Pokaż wiadomość
Według mnie planowanie chudnięcia przy jej wadze bez ćwiczeń to byłaby zwykła głupota.
Niby dlaczego? Jak już Loouisse wspomniała, jeśli wszystko dzieje się powoli to jak najbardziej można zdrowo schudnąć bez ćwiczeń.
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 11:24   #352
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
z kredek Avonowych w takim kolorze to ja Ci polecam inną, z serii SuperShock, odcień Savage. Jest niesamowita, genialnie napigmentowana, sunie jak masło. Wklejam zdjęcie na brązowym cieniu - no czyż nie piękna?

SALIX, te Twoje oczy....
rzeczywiście, odcień jest piękny! właśnie obczajam katalog i nawet się natknęłam na Hanię, która poleca spray utrwalający (słyszałam, że jest słabiutki)
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 11:26   #353
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
SALIX, te Twoje oczy....
rzeczywiście, odcień jest piękny! właśnie obczajam katalog i nawet się natknęłam na Hanię, która poleca spray utrwalający (słyszałam, że jest słabiutki)
mam ten spray i nie używam. Do takiego codziennego stosowania nie potrzeba mi spajania makijażu czymś co można zastąpić wodą, makijaż i tak mi się dobrze trzyma, a na większe wyjścia, tylko Kryolan.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 11:39   #354
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Planuję od ponad roku, zawsze się martwiłam o jakośç zdjęć, ale powoli zaczynam mieć to w nosie i zmierzam do celu, jakim będzie założenie bloga z prostymi, acz często jednocześnie oryginalnymi przepisami i średniej jakości zdjęciami - trudno także mam nadzieję, że pod koniec lata będzie coś już

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Munia Munia
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 11:42   #355
Odylena
Raczkowanie
 
Avatar Odylena
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 258
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV



Torebki u Szusz. Sporo w nich kapitału, sporo.
Odylena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 11:52   #356
Rossonera
Rozeznanie
 
Avatar Rossonera
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 851
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
nie, to są cienie Stubborn i Selfish z Nude Tude the Balm wymieszane z brązem Inglota on and on bronze jest cieplejszy, wpada bardziej w złoto. Piękny ale taki trochę nie mój
U mnie na powiekach On and on bronze wygląda raczej na chłodny odcień brązu, a na ręce jest cieplejszy, miedziany
Rossonera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 12:00   #357
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

https://www.youtube.com/watch?v=92_P0rKg3mo best friend tag u Bogusi z Asią

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Munia Munia
no cooo
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 12:11   #358
imbaa
Rozeznanie
 
Avatar imbaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 810
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość

Macie może jakieś sposoby na złagodzenie ugryzień komarów? Obcinałam krzewy i mam dosłownie po 60 ugryzień na każdej nodze :O zażywam wapno, smaruję się spirytusem albo amolem... macie jakieś pomysły jeszcze?
Ja zwykle smaruje olejkiem z drzewa herbacianego

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
imbaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 12:18   #359
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez imbaa Pokaż wiadomość
Ja zwykle smaruje olejkiem z drzewa herbacianego

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fenistil zel i nie ma sladu po ugryzieniu
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 12:29   #360
yunis30
Raczkowanie
 
Avatar yunis30
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Haul u Olimpii i znowu Choies


choć ona przynajmniej ich zrypała
yunis30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-04 20:46:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.