Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-11, 19:15   #211
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
2) Levi's - od samego wejścia czułam się jak intruz. Pani chodziła za mną krok w krok udając, że coś tam poprawia, a w rzeczywistości cały czas patrzyła mi na ręce. Bardzo niekomfortowo robi się zakupy z takim towarzyszem.
Mnie zawsze zastanawia, po co w sklepie są kamery i bramki, skoro nie po to, żeby właśnie nie musieć chodzić za klientem krok w krok w obawie, że coś ukradnie Jak ktoś ma obsesję na punkcie kradzieży, to niech założy sklep z ladą.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 20:38   #212
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mnie zawsze zastanawia, po co w sklepie są kamery i bramki, skoro nie po to, żeby właśnie nie musieć chodzić za klientem krok w krok w obawie, że coś ukradnie Jak ktoś ma obsesję na punkcie kradzieży, to niech założy sklep z ladą.
nie wszystko widać na kamerach bo czasem wieszaki meble i stojaki zasłaniają...
po drugie jak ktoś coś ukradnie to jest to po chwili dopiero zauważone jeśli w ogóle - do tego trzeba dokonać analizy i dopiero można ruszyć w teren czy ta osoba się gdzieś znajduje w pobliżu - jeśli tak to trzeba obserwować aż zrobi coś dziwnego i wtedy ewentualnie można zaporisć na sklep by obejrzała wideo - jeśli nie to nie można tak zrobić

może dlatego.
Nie mówiąc o tym, że nie każdy sklep ma ochronę w środku, która podejmuje działanie natychmiastowe.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 21:03   #213
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez ceciii Pokaż wiadomość
Co mnie denerwuje? Ludzie, który zamiast wejść do sklepu, rozejrzeć się jak człowiek, to nieeee, lepiej nos do szyby przykleić i przez wystawę oglądać
A co w tym denerwującego?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 21:05   #214
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
A co w tym denerwującego?
no właśnie, po to są wystawy... ?
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 21:14   #215
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Mnie tez denerwje orange i play. Odkad mam telefon to mam abonament na firme. Fir me. Ktorej wlascicielem jest moj tata. Nie ja. Jak zyje zawsze on figuruje jako wlasciciel placacy i w ogole w ogole w ogole. A oni osiem razy potrafia dzwonic i sie pytac czy jestem osoba decydujaca. Wtf. Nie jestem. Naprawde nigdzie w bazie danych nie maja zapisane ze firma jest pana stefana on placi jego numer to: xxxxx?;p
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 21:15   #216
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mnie zawsze zastanawia, po co w sklepie są kamery i bramki, skoro nie po to, żeby właśnie nie musieć chodzić za klientem krok w krok w obawie, że coś ukradnie Jak ktoś ma obsesję na punkcie kradzieży, to niech założy sklep z ladą.
wiele bramek to atrapy
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 21:19   #217
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Albo sluza tylko do naliczania licznby klientow wchodzacych i wychodzacych ze sklepu xd
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-11, 21:22   #218
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Albo sluza tylko do naliczania licznby klientow wchodzacych i wychodzacych ze sklepu xd
licznik może być w innym miejscu
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 21:23   #219
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

To niesamowite ze moze. Ale czesto jest tam.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 22:02   #220
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Serio atrapy? Dlaczego?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 22:13   #221
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Serio atrapy? Dlaczego?
też bym chciała wiedzieć
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-12, 06:34   #222
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Mnie tez denerwje orange i play. Odkad mam telefon to mam abonament na firme. Fir me. Ktorej wlascicielem jest moj tata. Nie ja. Jak zyje zawsze on figuruje jako wlasciciel placacy i w ogole w ogole w ogole. A oni osiem razy potrafia dzwonic i sie pytac czy jestem osoba decydujaca. Wtf. Nie jestem. Naprawde nigdzie w bazie danych nie maja zapisane ze firma jest pana stefana on placi jego numer to: xxxxx?;p
Łączę się w bólu. No chyba jak byk im tam stoi, że nie jestem właścicielem numeru i że umowę podpisywali z kimś o zupełnie innym numerze, nie wiem czy chcą usłyszać mój głos czy co...
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 07:47   #223
dotka128
Raczkowanie
 
Avatar dotka128
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 433
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Mnie tez denerwje orange i play. Odkad mam telefon to mam abonament na firme. Fir me. Ktorej wlascicielem jest moj tata. Nie ja. Jak zyje zawsze on figuruje jako wlasciciel placacy i w ogole w ogole w ogole. A oni osiem razy potrafia dzwonic i sie pytac czy jestem osoba decydujaca. Wtf. Nie jestem. Naprawde nigdzie w bazie danych nie maja zapisane ze firma jest pana stefana on placi jego numer to: xxxxx?;p
Pracowałam kiedyś przez chwile dla CC podlegającego pod orange, obsługiwaliśmy tylko klientów biznesowych, no i w bazie nie było widać kto jest szefem, jedynie widziałam że na dana firme przypada tyle a tyle telefonów i ile mniej wiecej każdy kasy wydaje więc mozna sie bylo jedynie domyslac ze szef wydaje najwiecej
Ewentualnie my sami po odbytej rozmowie moglismy w systemie zrobic notatke kto jest szefem ale jak wiadomo w takiej pracy liczy sie czas rozmow wiec nikt nie chcial tracic czasu na robienie notatek :P

A tak btw to pytanie sie kto decyduje jest po to ze ludziom sie wydaje ze skoro telefon jest ich to oni decyduja a przeciez wlasnie ojciec mogl ci brac telefon na firme wiec ty nie mozesz podpisac nowej umowy na swoj telefon tylko moze twoj ojciec, i potem czesto bylo zamieszanie i odkrecanie spisanych umow
__________________
Rób co chcesz ale tylko wtedy gdy wiesz po co to robisz.
dotka128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 10:11   #224
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Mnie tez denerwje orange i play. Odkad mam telefon to mam abonament na firme. Fir me. Ktorej wlascicielem jest moj tata. Nie ja. Jak zyje zawsze on figuruje jako wlasciciel placacy i w ogole w ogole w ogole. A oni osiem razy potrafia dzwonic i sie pytac czy jestem osoba decydujaca. Wtf. Nie jestem. Naprawde nigdzie w bazie danych nie maja zapisane ze firma jest pana stefana on placi jego numer to: xxxxx?;p
Niestety bywa tak, że dane w bazie są niekompletne albo błędne. Stąd pewnie te o osobę decyzyjną, bo zamiast w bazie klientów biznesowych, Twój nr pojawił się w indywidualnych. Często też ludzie dzwonią, dowiedzą się, że telefon jest na firmę, ale w bazie tego nie zaznaczą. Następna osoba więc dzwoni, pyta o to samo i tak się kręci
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 11:26   #225
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez MaRtUhA Pokaż wiadomość
Niestety bywa tak, że dane w bazie są niekompletne albo błędne. Stąd pewnie te o osobę decyzyjną, bo zamiast w bazie klientów biznesowych, Twój nr pojawił się w indywidualnych. Często też ludzie dzwonią, dowiedzą się, że telefon jest na firmę, ale w bazie tego nie zaznaczą. Następna osoba więc dzwoni, pyta o to samo i tak się kręci
Mnie się wydaje, że ta niewiedza wynika z dużego przemiału pracowników CC. Gdyby tam ludzie pracowali latami nie było by takiego bałaganu.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 11:41   #226
Sol23
Raczkowanie
 
Avatar Sol23
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 34
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
wiele bramek to atrapy
Nawet kamery okazują się atrapami
__________________
Sol23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 18:27   #227
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez Sol23 Pokaż wiadomość
Nawet kamery okazują się atrapami
też.
ja z kolei popsioczę sobie na klientów. Zostawią syf w sklepie - rozumiem jakby powiedzieli, że się spieszą, albo coś w tym stylu a oni bezczelnie udają, że to nie oni porozrzucali towar po całym sklepie.
Potrafią zrobić awanturę o brak grosza w reszcie, bo ja muszę im z tyłka wyczarować, nawet jak nie mam w ogóle drobnych.
Potrafią zabrać po całej garści stopek do mierzenia, bo ONE SĄ PRZECIEŻ ZA DARMO!

kocham swoją pracę!
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 19:11   #228
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

mnie szokuje syf w tk maxxie, ludzie zostawiają jedzenie i puste napoje z mcdonalda kfc czy burger kinga między butami...
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 19:16   #229
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

No ja też czasem wlezę do przymierzalni a tam się znajdzie butelka po soku czy coś... dziwne to dla mnie...
Nie mówiąc o tych co specjalnie rozwalają jak najwięcej rzeczy Ale mówię no każdy powinien każdego szanować - jestem sprzedawcą i jestem tutaj by pomóc jak tylko potrafię, ale niektórym pomyliło się to z USŁUGIWANIEM.
2 dni temu facet przez pół sali sprzedażowej gwizdał na mnie jak na psa i to było wg niego i jego panienki (młodszej o jakieś 4o lat) takie zabawne...
Tylko niech tacy ludzie liczą się z tym, że jak mocno mnie wkurzą to mogę im powiedzieć, że nie zamówię im tego i tego bo nie ma. I nie będą nawet o tym wiedzieć, a nie dostaną swojej wymarzonej super hiper rzeczy, w której oczywiście pewnie łażą po kilka razy :P
Więc se uważajcie hahah

ale aż tak mnie jeszcze nikt nie zirytował, mam spoko klientów :d przeważnie

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2014-06-12 o 19:18
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-12, 19:19   #230
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

nie no wybaczcie ze ja o tym tk maxxie xD
ale to jest taki och i ach sklep fiffarafa kazdy sie jara a ja tam nic nie mogę znaleźć bo ludzie robią taki... burdel, ze to przechodzi ludzkie pojęcie. na dziale butów to jest kongo, normalnie wietnam i bagdad naraz... tak samo na wyprzedażach w h&m tam to w przymierzalniach bitwa pod grunwaldem
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 19:21   #231
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
nie no wybaczcie ze ja o tym tk maxxie xD
ale to jest taki och i ach sklep fiffarafa kazdy sie jara a ja tam nic nie mogę znaleźć bo ludzie robią taki... burdel, ze to przechodzi ludzkie pojęcie. na dziale butów to jest kongo, normalnie wietnam i bagdad naraz... tak samo na wyprzedażach w h&m tam to w przymierzalniach bitwa pod grunwaldem
no ale z tk to racja ja tam byłam 2x bo boję się tam wchodzić
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 19:22   #232
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
jestem sprzedawcą i jestem tutaj by pomóc jak tylko potrafię, ale niektórym pomyliło się to z USŁUGIWANIEM.
wiem o co chodzi. pracowałam krótko w handlu, ale wiem dobrze jak to jest. a najbardziej lubiłam spruty o wysokie ceny (w sklepie osiedlowym... bo przecież w Biedronce jest taniej o xxx!!!), jakbym miała na to jakiś wpływ
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 19:24   #233
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
2 dni temu facet przez pół sali sprzedażowej gwizdał na mnie jak na psa i to było wg niego i jego panienki (młodszej o jakieś 4o lat) takie zabawne...
ja bym do takiego klienta nie podeszła. I podejrzewam, że nawet sam prezes wybaczyłby gdyby taki pajac złożył skargę, bo nie podbiegłam mu usługiwać.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 19:24   #234
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
nie no wybaczcie ze ja o tym tk maxxie xD
ale to jest taki och i ach sklep fiffarafa kazdy sie jara a ja tam nic nie mogę znaleźć bo ludzie robią taki... burdel, ze to przechodzi ludzkie pojęcie. na dziale butów to jest kongo, normalnie wietnam i bagdad naraz...
u mnie w TK Maxxie jest porządek, regularnie kupuję tam buty dziecięce, ciuchy, jakieś pierdoły do domu i bardzo sobie chwalę.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 19:25   #235
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
wiem o co chodzi. pracowałam krótko w handlu, ale wiem dobrze jak to jest. a najbardziej lubiłam spruty o wysokie ceny (w sklepie osiedlowym... bo przecież w Biedronce jest taniej o xxx!!!), jakbym miała na to jakiś wpływ
no wiadomo u mnie idą np dwie babki między armaniego a hilfigera i tykają każdą rzecz z obrzydzeniem mówiąc jaka drożyzna. I o co tu chodzi hahah

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
ja bym do takiego klienta nie podeszła. I podejrzewam, że nawet sam prezes wybaczyłby gdyby taki pajac złożył skargę, bo nie podbiegłam mu usługiwać.
e tam ;d
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 19:25   #236
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
u mnie w TK Maxxie jest porządek, regularnie kupuję tam buty dziecięce, ciuchy, jakieś pierdoły do domu i bardzo sobie chwalę.
trójmiasto ma pecha w takim razie :d i nie jest to kwestia braku pracowników tylko naprawdę klientów, którzy potrafią wpadać jak pielgrzymka i robić przemiał jak narkomani na polu z makówkami
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 19:30   #237
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

I w ogóle nie rozumiem rozkmin typu "klient ma prawo porozwalać nawet i cały sklep" no owszem może to zrobić, ale to raczej świadczy o nim. Taka osoba nie jest wychowana i nie ma szacunku do czyjejś pracy - jest najzwyczajniej w świecie bucem. Bo każdy z tych klientów lubi wejść i pobrać łaszki ze schludnego u poukładanego i wielce krzywi twarz jak coś leży nie tak jak powinno wg niego haha
Nigdy nie obsługuję takich osób sama z siebie bo to żałośni ludzie najpewniej
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 19:33   #238
ceciii
Zadomowienie
 
Avatar ceciii
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Na Mazury, Mazury, Mazury, popływamy tą łajbą z tektury!
Wiadomości: 1 425
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
no wiadomo u mnie idą np dwie babki między armaniego a hilfigera i tykają każdą rzecz z obrzydzeniem mówiąc jaka drożyzna. I o co tu chodzi hahah
Hilfiger to nie drożyzna - pracowałam a i jakość pozostawia wiele do życzenia...
__________________


23.09.2010r.



NO PAIN, NO GAIN!


Najpiękniejsza
<i>filmy zablokowane</i>
ceciii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 19:35   #239
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
I w ogóle nie rozumiem rozkmin typu "klient ma prawo porozwalać nawet i cały sklep" no owszem może to zrobić, ale to raczej świadczy o nim. Taka osoba nie jest wychowana i nie ma szacunku do czyjejś pracy - jest najzwyczajniej w świecie bucem. Bo każdy z tych klientów lubi wejść i pobrać łaszki ze schludnego u poukładanego i wielce krzywi twarz jak coś leży nie tak jak powinno wg niego haha
Nigdy nie obsługuję takich osób sama z siebie bo to żałośni ludzie najpewniej
albo wchodzić 2s przed zamkniętem tłumacząc się, że jest klient i muszę obsłużyć - lol, od kiedy? xD rozumiem, że niektorzy tak kończą pracę ale to nie mój problem, bo ja również mam swoją pracę. sklep otwarty w godiznach 6-23. mało?
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 19:37   #240
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Czy mogę w czymś pomóc - czyli jak nie zwariować na zakupach?

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
albo wchodzić 2s przed zamkniętem tłumacząc się, że jest klient i muszę obsłużyć - lol, od kiedy? xD rozumiem, że niektorzy tak kończą pracę ale to nie mój problem, bo ja również mam swoją pracę. sklep otwarty w godiznach 6-23. mało?
O to jest bardzo wkurzające. Pamiętam jak pracowałam w sklepie, doprowadzało mnie to do szewskiej pasji.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-22 22:41:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:26.