Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-12, 01:05   #151
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez Tygri Pokaż wiadomość
Będę, pójdę, zrobię, zacznę...
Zrób to teraz!
Posta napisałaś już jakiś czas temu i kompletnie nic ze sobą nie robisz.
Skoro mówisz, że ubierasz się tak kobieco to załóż teraz ten swój kobiecy strój i kobiece buty i zrób sobie w nich zdjęcie. I wtedy dziewczyny oceną Twój styl ubrania. Bo chcesz żebyśmy Ci doradzały ceniły jak wstawiasz same zdjęcia z jakiś wycieczek, jak sama zresztą twierdzisz.

Wstaw takie w jakie ubierasz się na co dzień.

Może to będzie chamskie co powiem, ale nie wierzę, że facet zachwyca się długimi spodniami, luźną sportową bluzą zapiętą pod szyje i jakimiś papciami (buty), gdy na zdjęciu piękne słońce Ja nogi odkrywam (w rajstopach) nawet zimą. Ok spodnie też noszę, ale Ty napisałaś, że "mężowi się podobało". Szczerze? Wątpię. Postawić dziewczynę ubraną jak Ty na tych zdjęciach, a tą sobą dziewczynę ubraną w dopasowane spodnie z ładną bluzką z marynarką lub koszulą w jakiś fajnych pastelowych kolorach bądź w sukience lub w mini i szpilkach i na 100% wybierze tą drugą opcję. Jestem w stanie powiedzieć, że zrobi to każdy.

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Czekam na zdjęcie w Twojej codziennej stylizacji (nie wycieczkowej) wtedy lepiej doradzić strój lub fryzurę.
Wybacz, ale nie wszyscy są identyczni, a ja sama lepiej niż Ty znam swojego męża i wiem co mu się podoba (np. nie znosi szpilek). Z brwiami już się bawiłam i teraz troszkę poczekam aż podrosną żeby je umiejętnie wyregulować od dołu. Poniżej wstawiam przykładowe zdjęcie w nieco innym ubranku, zostało zrobione wiosną zeszłego roku (dlatego mam jasne włoski).
DSCF0069.jpg
Jutro lub pojutrze postaram się zrobić fotkę w jakichś bardziej letnich ciuszkach, by było bardziej aktualne.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 06:11   #152
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Mam wrażenie, że nie bardzo wiesz jakie kolory do Ciebie pasują i zupełnie nie potrafisz ich łączyć. Po co różowa apaszka do różowego płaszczyka?
Ale jest już lepiej niż na wcześniejszych zdjęciach.
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 08:26   #153
Wesel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 621
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

A już pomijając ubiór i włosy, czemu tak cały czas zdrabniasz? Włoski, ubranko . Babo, masz 26 lat .
Wesel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 12:11   #154
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Chodziło mi raczej o uzyskanie mniej więcej takiego efektu:
https://polki.pl/we-dwoje/fale;-;wlo...to,108822.html
Ja mam takie naturalne (jak na 1 fotce), a kiedyś myślałam, że mam proste, tylko krzywe a wystarczyło wydobyć skręt.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 14:49   #155
strix55
Rozeznanie
 
Avatar strix55
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 501
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Najlepiej wyglądasz na ostatnim zdjęciu w naturalnym kolorze włosów i nie jesteś brzydka
strix55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 16:11   #156
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Poniżej zamieszczam zdjęcia w czterech stylizacjach, takich bardziej letnich, ale spodziewam się, że pewnie spadną na mnie gromy krytyki Wybaczcie za zdjęcia, są w kiepskiej jakości bo robiłam je sama aparatem, który nie działa zbyt dobrze.

1. Sukienka w serduszka
Sukienka w serduszka.jpg

2. Ciemne koronki
Koronki.jpg

3. Pastelowe kolory

Pastele.jpg Pastele2.jpg
4. Niebieska sukienka

Niebieska sukienka.jpg
5. Romantyczna sukienka w kwiatki
Romantyczna sukienka.jpg
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 16:17   #157
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez MaRtUhA Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że nie bardzo wiesz jakie kolory do Ciebie pasują i zupełnie nie potrafisz ich łączyć. Po co różowa apaszka do różowego płaszczyka?
Ale jest już lepiej niż na wcześniejszych zdjęciach.
Masz trochę racji, bo za bardzo nie wiem jakie kolory do mnie pasują..

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Wesel Pokaż wiadomość
A już pomijając ubiór i włosy, czemu tak cały czas zdrabniasz? Włoski, ubranko . Babo, masz 26 lat .
Wiesz co, jakoś tak nawet nie zwróciłam uwagi na to czy zdrabniam.. Wydaje mi się, że wtedy wyrazy nie brzmią tak oschle
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-12, 18:10   #158
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Poniżej zamieszczam zdjęcia w czterech stylizacjach, takich bardziej letnich, ale spodziewam się, że pewnie spadną na mnie gromy krytyki Wybaczcie za zdjęcia, są w kiepskiej jakości bo robiłam je sama aparatem, który nie działa zbyt dobrze.

1. Sukienka w serduszka
Załącznik 5709255

2. Ciemne koronki
Załącznik 5709256

3. Pastelowe kolory

Załącznik 5709257 Załącznik 5709258
4. Niebieska sukienka

Załącznik 5709262
5. Romantyczna sukienka w kwiatki
Załącznik 5709253
Trochę dziecinne te ciuchy
Oddaj do PCK:
kiecka w serduszka, ciemne koronki, buty z niebieskimi kokardkami...

Niebieska sukienka - jak odprujesz tę ciemną koronkę na dole może być.
Pastele, czarne buty ze zdjęcia 2 i rajstopy mogą zostać w szafie.

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Romantyczna kiecka może być, o ile źle jej nie zestawisz.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 18:49   #159
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

sukienka w serduszka- fajna tylko dobierz do niej dodatki , rajstopy czarne odpadają , załóż wysokie sandały, jakiś dodatek fajny -szałowa bransoleta albo jakieś widoczne kolczyki +fryzura z pazurem, jakieś loki w nieładzie albo wysoki kucyk

romantyczna sukienka tez fajna ale ty w niej wyglądasz jak dziecko można ją fajnie zestawić z dodatkami w stylu boho
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b_sukienka_w_kwiatki_71673.jpg (56,6 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (12,1 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kok.jpg (10,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kok-palemka5.jpg (22,1 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg romantic-girl-outdoor-beauty-beautiful-teenage-model-32924764.jpg (44,4 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka+w+kwiatki.jpg (37,3 KB, 51 załadowań)
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 18:57   #160
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

zestaw pastelowe kolory też niby ok ale grzeczny bardzo , buty nie pasują , spodnie są za długie i marszczą się na dole
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 19:07   #161
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

wpisałam w google białe /pastelowe spodnie i już mam kilka fajnych zestawów , sukienkę w serduszka tez można fajnie nosić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka1.jpg (101,1 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0_0_130_1558054827_middle.jpg (49,5 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3e8f9fbc20eef9d91ca990c8ffe06861.jpg (28,4 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg indeks.jpg (10,9 KB, 26 załadowań)
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-12, 19:56   #162
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
zestaw pastelowe kolory też niby ok ale grzeczny bardzo , buty nie pasują , spodnie są za długie i marszczą się na dole
Dziękuję za wszystkie porady, chętnie z nich skorzystam i wcielę w życie
A czy takie sukienki by mi pasowały?
http://www.perhapsme.com/sukienka-to...-tps22925.html
http://www.tania-sukienka.pl/sukienk...-koralowa.html
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 20:08   #163
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

ta pierwsza brzydka
druga mogłaby być ale nie wiem jak prezentuje sie na żywo , nie kupuj badziewnych materiałów bo wyglądają tak ,,wiejsko''
chociaż ja cie widzę właśnie w takich romantycznych sukienkach , koronka , lekkie falbanki + koturny i fajne datki , kolory pastelowe
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 20:11   #164
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

coś takiego np
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka-koronkowa-biala.jpg (79,2 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z11466505Q,Koronkowa-sukienka--New-Look--ok--150zl.jpg (20,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (13,1 KB, 88 załadowań)
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 20:13   #165
NaWrobleStrach
Raczkowanie
 
Avatar NaWrobleStrach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 65
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Sukienka w biało-niebieskie pasy byłaby dla Ciebie w porządku, natomiast nie wiem, czy kolor zielony do Ciebie pasuje.

Z podanych przez Ciebie zdjęć najładniej wyglądasz w tej niebieskiej sukience moim zdaniem.
Czarne rajstopy nigdy do takich jasnych sukienek jak ta w serduszka.
Zestaw spodnie + top moim zdaniem ok, tylko te buty faktycznie nie pasują.
Co do sukienki w kwiatki, to moim zdaniem wyglądasz w niej jak w koszuli nocnej. Może faktycznie pomogłyby rady wizażanki wyżej. Z jakimś paskiem efekt byłby inny.
NaWrobleStrach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 20:32   #166
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Niektóre ciuchy bardzo fajne!
-kiecka w serca - dodaj czarne rajstopy i buty na obcasie tez czarne. kiecka ma grać główną rolę. zero słodkich dodatkow do niej.

-koronkowa bluzka - bardzo fajna. odprułabym delikatnie tę kokardkę, bo troche mnie razi wygląda jak wzięta od majtek. stosuj zasade, jesli masz dwie rzeczy koronkowe to nie noś ich razem. ta bluzka z obcisłą ołówkową spódnicą, a spódnica z gładką koszulką i do butów na wyższym obcasie. jedna rzecz mocno zdobiona i "bogata" niech będzie łączona z czymś o prostszej fakturze,

wiekszosc twoich ubrań ma taki romantyczny, kwiatowo falbankowy styl i to jest OK. wszystko zalezy jak to nosisz to zalezy od twojej osobowości, tego jak sie w tym czujesz i dodatków. grunt, zeby nie przesadzić w stronę kiczu.
naprawde fajnie wyglądasz. ten rózowy plaszcz jest tez piekny.- dodaj do niego szal w kolorze szarym, czarnym lub brązowym, jakiś odatek typu skorzana torebka i bedzie OK.
nie łącz wlasnie kolorów w taki sposób róż z różem w odmiennych odcieniach albo w tym samym na kilku rzeczach. niebieskie rzeczy tak jak na fotach z 1 posta.

Nie wyrzucaj ciuchow ktore pokazalas tylko umiejętnie je dobierz w zestawy.
np do tuniki w kwiatki i falbanki dodalabym brązową skórzaną torebke, jakieś solidnie wyglądające sandaly, czarne ze skóry, albo koturny. byle nie byly to buty z kokardką. takie zostaw sobie do czarnych dzinsow i bialego podkoszulka.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 20:56   #167
Wesel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 621
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Do tego pastelowego zestawu trzeba dorzucić wyraziste dodatki (naszyjnik, pasek, torebka) i będzie ok .

Do sukienki w serduszka nie dawałabym ciemnych rajstop, ale ja nie lubię jaśniejszej sukienki od rajstop . To samo przy zestawie z koronkami .

A co do zielonego - na pewno któraś zieleń Ci pasuje. Ja też całe życie myślałam, że zielony i żółty to kolory nie dla mnie - aż odkryłam, które ich odcienie są dla mnie i uwielbiam chodzić w obu .
Wesel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 22:05   #168
strix55
Rozeznanie
 
Avatar strix55
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 501
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

http://azjatyckistyl.pl/upload/sklep/normal/TECCtJ.jpg


Załóż taką sukienkę podkreślająca talię i będziesz od razu bardziej kobieca
strix55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 23:01   #169
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
Niektóre ciuchy bardzo fajne!
-kiecka w serca - dodaj czarne rajstopy i buty na obcasie tez czarne. kiecka ma grać główną rolę. zero słodkich dodatkow do niej.

-koronkowa bluzka - bardzo fajna. odprułabym delikatnie tę kokardkę, bo troche mnie razi wygląda jak wzięta od majtek. stosuj zasade, jesli masz dwie rzeczy koronkowe to nie noś ich razem. ta bluzka z obcisłą ołówkową spódnicą, a spódnica z gładką koszulką i do butów na wyższym obcasie. jedna rzecz mocno zdobiona i "bogata" niech będzie łączona z czymś o prostszej fakturze,

wiekszosc twoich ubrań ma taki romantyczny, kwiatowo falbankowy styl i to jest OK. wszystko zalezy jak to nosisz to zalezy od twojej osobowości, tego jak sie w tym czujesz i dodatków. grunt, zeby nie przesadzić w stronę kiczu.
naprawde fajnie wyglądasz. ten rózowy plaszcz jest tez piekny.- dodaj do niego szal w kolorze szarym, czarnym lub brązowym, jakiś odatek typu skorzana torebka i bedzie OK.
nie łącz wlasnie kolorów w taki sposób róż z różem w odmiennych odcieniach albo w tym samym na kilku rzeczach. niebieskie rzeczy tak jak na fotach z 1 posta.

Nie wyrzucaj ciuchow ktore pokazalas tylko umiejętnie je dobierz w zestawy.
np do tuniki w kwiatki i falbanki dodalabym brązową skórzaną torebke, jakieś solidnie wyglądające sandaly, czarne ze skóry, albo koturny. byle nie byly to buty z kokardką. takie zostaw sobie do czarnych dzinsow i bialego podkoszulka.
Dziękuję za rady, faktycznie większość ciuchów, które mam jest w takim słodko - romantycznym stylu. Będę uważała na to, by nie przesłodzić całości, bo później niezbyt ciekawie to wygląda.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-13, 05:39   #170
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Jezu, jak mnie podirytował ten temat na dobry początek dnia Autorko, nie, nie jesteś brzydka. Twoim problemem jest to, że raczej nie podobasz się sobie (bo gdyby było inaczej, to nie szukałabyś dowartościowania w grupie przypadkowych, nieznanych internautek) i wciąż szukasz wymówek, by usprawiedliwić swoją niechęć do zmiany czegokolwiek w wyglądzie. Kosmetyczka - nie, zmiana ubioru - nie, regulacja brwi - odpada, makijaż - nie ma po co, bo i tak siedzę w domu.

Założyłaś wątek w dziale "metamorfozy", a jakoś nie widzę u Ciebie pragnienia zmian, tylko użalanie się nad sobą i marudzenie przez 5 stron, że boisz się pójść na regulację brwi. No ludzie, masz 26 lat, założyłaś własną rodzinę, wyszłaś za mąż, dorobiłaś się potomstwa i panicznie boisz się miłej pani z pęsetką? To jest zwyczajnie śmieszne.

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Wiem, ale spojrzałam w lustro i wydawało mi się, że może jednak trochę tu poprawić brwi, a może trochę tam... Następnym razem zrobię tylko od dołu, by podkreślić ich kształt (też się boję iść do kosmetyczki).
Kompletnie nie znam się na naprawie samochodu, a mi się zepsuł - idę do mechanika.
Kompletnie nie znam się na zakładaniu instalacji elektrycznej - idę do elektryka.
Kompletnie nie znam się na ortopedii, a boli mnie kolano - idę do lekarza.
Kompletnie nie znam się na prawie rodzinnym, a chcę wziąć rozwód - idę do prawnika.
Kompletnie nie znam się na krawiectwie, a chcę mieć ładną sukienkę - idę do krawcowej.

i w końcu...
Kompletnie nie znam się na regulacji brwi, a noszę zarośnięte krzaczory i udowadnia mi to stado wizażanek przez 5 stron wątku - IDĘ DO KOSMETYCZKI.

Nie wiem jak to się nazywa, stylista brwi, browdresser, Atelier Górnej Powieki, dyplomowany regulator - jeśli się nie znam, to po prostu idę do polecanej przez koleżankę/mamę/siostrę osoby i zdaję się na jej kompetencje, zamiast samej się, powiedzmy to wprost, szpecić.

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Co sprawia, że wyglądam na zmęczoną - brwi, cera, coś jeszcze innego?
Oczy i okolice pod oczami. Gdybyś nałożyła trochę rozświetlającego korektora na dolną i górną powiekę, cielistą kredkę na linię wodną i
otworzyła oko wytuszowaniem rzęs, to wyglądałabyś dużo, dużo lepiej.

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Myślę, że masz rację - ale ja po prostu chciałabym być ładniejsza tak naturalnie - bez potrzeby wizyt u kosmetyczki, bez makijażu, itp,
No nie wiem, możesz spróbować na dobry początek klepać zdrowaśki w tej intencji dwa razy dziennie, ale nie wiem czy ten sposób jest dostatecznie naturalny. No kurde, aby być ładniejszym, trzeba coś robić w tym kierunku, ćwiczyć, odżywiać się zdrowo, zadbać o fryzurę, poprawiać mankamenty urody makijażem, strojem, zadbać o samopoczucie, pewność siebie itd.

Zdecydowanie najlepiej Ci w naturalnym kolorze włosów, masz ładną figurę, ładną twarz. Masz zadatki na naprawdę ładną kobietę, ale to wymaga zaprzestania użalania się nad sobą i wzięcia się za swój wygląd.

Jeśli chodzi o Twój styl ubierania, to moim zdaniem jest fatalny. Jedynie ta niebieska sukienka jest jakoś do zaakceptowania, reszta nadaje się do zbierania w nich truskawek na działce.
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 09:52   #171
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
wpisałam w google białe /pastelowe spodnie i już mam kilka fajnych zestawów , sukienkę w serduszka tez można fajnie nosić
Imo serduszka powinna wylądować w koszu PCK , bo autorka powinna zerwać z dziecinnym stylem w imię czegoś bardziej seksownego i eleganckiego. Powinna zrozumieć, że "ładnie" nie znaczy (tylko) "róż, koronki, rozkloszowana sukieneczka" - te rzeczy mogą być dobre ale tylko w innym wydaniu i z umiarem. Jest dorosła już, zamężna i ma dziecko, a takie rzeczy wybrałaby w sklepie 10 letnia dziewczynka Powinna zerwać szczególnie stanowczo z różem, bo z nim przesadza, szczególnie z odcieniem "baby pink" (przykłady: płaszczyk + szalik pożyczony od dziecka, żarówiasta szminka), przynajmniej do czasu, aż zacznie nad tym kolorem panować
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 09:56   #172
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

można eksperymentować z sukienkami w serduszka, koronkami (nawet i powyżej 26 lat), ale przede wszystkim trzeba mieć zmysł do odpowiedniego łączenia kolorów, fasonów. Ty tego zmysłu niestety nie masz, np. zestawy ze spodniami - niby ok, ale niebieskie kokardki na butach psują wszystko. Fioletowa bluzka i fioletowe rajstopy? Nigdy więcej tego nie rób.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 09:57   #173
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

A moim zdaniem sukienka w serduszka jest ok, tylko nie do czarnych rajstop.
Autorko, masz świetną figurę i duże pole do popisu
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 10:14   #174
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Nasunęło mi się, że autorce pasowałby styl Księżnej Kate (oczywiscie ten bardziej casual)
http://www.staffordshireliving.co.uk...piration-2.jpg
http://fleszstyle.pl/work/privateima...MAIN/48854.jpg
http://thepleat.com/wordpress/wp-con...onCanada41.jpg
http://www.purespauk.com/spablog/wp-...zara-dress.jpg
http://www.hellomagazine.com/imagene...e-jeans--z.jpg
https://www.lejdi-sklep.pl/galerie/s...-sty_10716.jpg
http://bi.gazeta.pl/im/49/8b/be/z12487497Q.jpg
http://papilot1.mykmyk.pl/img/660/0/...n-16184890.jpg
jest romantyczny i czasem dziewczęcy ale i elegancki (i bez baby pink). I myślę, że zieleń jak najbardziej autorce będzie pasować!

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ale przede wszystkim trzeba mieć zmysł do odpowiedniego łączenia kolorów, fasonów.
No właśnie

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez MaRtUhA Pokaż wiadomość
A moim zdaniem sukienka w serduszka jest ok, tylko nie do czarnych rajstop.
Autorko, masz świetną figurę i duże pole do popisu
Imo nie... brakuje tylko lizaka . No chyba, że dada do tego czarny żakiet i czarne proste baletki np.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 10:30   #175
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Jezu, jak mnie podirytował ten temat na dobry początek dnia Autorko, nie, nie jesteś brzydka. Twoim problemem jest to, że raczej nie podobasz się sobie (bo gdyby było inaczej, to nie szukałabyś dowartościowania w grupie przypadkowych, nieznanych internautek) i wciąż szukasz wymówek, by usprawiedliwić swoją niechęć do zmiany czegokolwiek w wyglądzie. Kosmetyczka - nie, zmiana ubioru - nie, regulacja brwi - odpada, makijaż - nie ma po co, bo i tak siedzę w domu.

Założyłaś wątek w dziale "metamorfozy", a jakoś nie widzę u Ciebie pragnienia zmian, tylko użalanie się nad sobą i marudzenie przez 5 stron, że boisz się pójść na regulację brwi. No ludzie, masz 26 lat, założyłaś własną rodzinę, wyszłaś za mąż, dorobiłaś się potomstwa i panicznie boisz się miłej pani z pęsetką? To jest zwyczajnie śmieszne.


Kompletnie nie znam się na naprawie samochodu, a mi się zepsuł - idę do mechanika.
Kompletnie nie znam się na zakładaniu instalacji elektrycznej - idę do elektryka.
Kompletnie nie znam się na ortopedii, a boli mnie kolano - idę do lekarza.
Kompletnie nie znam się na prawie rodzinnym, a chcę wziąć rozwód - idę do prawnika.
Kompletnie nie znam się na krawiectwie, a chcę mieć ładną sukienkę - idę do krawcowej.

i w końcu...
Kompletnie nie znam się na regulacji brwi, a noszę zarośnięte krzaczory i udowadnia mi to stado wizażanek przez 5 stron wątku - IDĘ DO KOSMETYCZKI.

Nie wiem jak to się nazywa, stylista brwi, browdresser, Atelier Górnej Powieki, dyplomowany regulator - jeśli się nie znam, to po prostu idę do polecanej przez koleżankę/mamę/siostrę osoby i zdaję się na jej kompetencje, zamiast samej się, powiedzmy to wprost, szpecić.


Oczy i okolice pod oczami. Gdybyś nałożyła trochę rozświetlającego korektora na dolną i górną powiekę, cielistą kredkę na linię wodną i
otworzyła oko wytuszowaniem rzęs, to wyglądałabyś dużo, dużo lepiej.


No nie wiem, możesz spróbować na dobry początek klepać zdrowaśki w tej intencji dwa razy dziennie, ale nie wiem czy ten sposób jest dostatecznie naturalny. No kurde, aby być ładniejszym, trzeba coś robić w tym kierunku, ćwiczyć, odżywiać się zdrowo, zadbać o fryzurę, poprawiać mankamenty urody makijażem, strojem, zadbać o samopoczucie, pewność siebie itd.

Zdecydowanie najlepiej Ci w naturalnym kolorze włosów, masz ładną figurę, ładną twarz. Masz zadatki na naprawdę ładną kobietę, ale to wymaga zaprzestania użalania się nad sobą i wzięcia się za swój wygląd.

Jeśli chodzi o Twój styl ubierania, to moim zdaniem jest fatalny. Jedynie ta niebieska sukienka jest jakoś do zaakceptowania, reszta nadaje się do zbierania w nich truskawek na działce.
Droga Wizażanko,
Jeśli czytałaś poprzednie posty to powinnaś była zauważyć, że nie tylko marudziłam, ale także coś robiłam w kierunku zmiany wyglądu i nadal będę do tego dążyła. Jeśli się na czymś nie znam (np. na regulacji brwi), to będę próbowała się tego nauczyć. W sieci jest cała masa poradników i filmików jak zrobić dobrze to i owo, więc myślę, że mi się uda.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Imo serduszka powinna wylądować w koszu PCK , bo autorka powinna zerwać z dziecinnym stylem w imię czegoś bardziej seksownego i eleganckiego. Powinna zrozumieć, że "ładnie" nie znaczy (tylko) "róż, koronki, rozkloszowana sukieneczka" - te rzeczy mogą być dobre ale tylko w innym wydaniu i z umiarem. Jest dorosła już, zamężna i ma dziecko, a takie rzeczy wybrałaby w sklepie 10 letnia dziewczynka Powinna zerwać szczególnie stanowczo z różem, bo z nim przesadza, szczególnie z odcieniem "baby pink" (przykłady: płaszczyk + szalik pożyczony od dziecka, żarówiasta szminka), przynajmniej do czasu, aż zacznie nad tym kolorem panować
Ależ ja wiem, że "ładnie" nie równa się różowo, słodko i landrynkowo. Jednak to, że mam męża i dziecko wcale według mnie nie oznacza absolutnej rezygnacji z dziewczęcych ubrań, fasonów, dodatków czy kolorów. Bardzo lubię również elegancki styl ubioru, bardziej klasyczny, prosty i kobiecy. Dobrze się czuję w romantycznym wydaniu i na pewno nadal będę chodziła w takich ciuszkach, ale postaram się je zestawić z czymś innym by nieco przełamać słodycz.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 10:44   #176
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Nasunęło mi się, że autorce pasowałby styl Księżnej Kate (oczywiscie ten bardziej casual)
http://www.staffordshireliving.co.uk...piration-2.jpg
http://fleszstyle.pl/work/privateima...MAIN/48854.jpg
http://thepleat.com/wordpress/wp-con...onCanada41.jpg
http://www.purespauk.com/spablog/wp-...zara-dress.jpg
http://www.hellomagazine.com/imagene...e-jeans--z.jpg
https://www.lejdi-sklep.pl/galerie/s...-sty_10716.jpg
http://bi.gazeta.pl/im/49/8b/be/z12487497Q.jpg
http://papilot1.mykmyk.pl/img/660/0/...n-16184890.jpg
jest romantyczny i czasem dziewczęcy ale i elegancki (i bez baby pink). I myślę, że zieleń jak najbardziej autorce będzie pasować!

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------



No właśnie

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------



Imo nie... brakuje tylko lizaka . No chyba, że dada do tego czarny żakiet i czarne proste baletki np.
A czy ja napisałam, że ma zrobić kucyki i założyć różowe klapki? Czytaj uważnie.
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 10:57   #177
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Ależ ja wiem, że "ładnie" nie równa się różowo, słodko i landrynkowo. Jednak to, że mam męża i dziecko wcale według mnie nie oznacza absolutnej rezygnacji z dziewczęcych ubrań, fasonów, dodatków czy kolorów. Bardzo lubię również elegancki styl ubioru, bardziej klasyczny, prosty i kobiecy. Dobrze się czuję w romantycznym wydaniu i na pewno nadal będę chodziła w takich ciuszkach, ale postaram się je zestawić z czymś innym by nieco przełamać słodycz.
Ok to już więcej nie piszę, bo wiesz lepiej. Nie twierdzę, że jesteś "za stara na coś", bo jestś młoda. Dodam tylko , że taki słodki styl może pasować jak ktoś ma 26 lat plus dziewczęcą urodę nastolatki z promienną świeżą cerą, rozświetlonymi oczami (nie mylić z czarną mascarą na rzęsach) błyszczącymi i dobrze podciętymi włosami, a Ty masz zaniedbaną szarą cerę, nie umiesz się malować, użyć korektora, rozświetlić skóry, nie pokazujesz zębów w uśmiechu itd. Na zdjęciach z bliska twoja cera wygląda na więcej lat niż masz, a zachowujesz się jakbyś miała mniej. Widocznie twój problem leży gdzie indziej po prostu wmawiasz sobie, że masz pięć lat, ale szczęście i uroda nie polega na posiadaniu pięciu lat, czy udawaniu, że się tyle posiada... Znam starsze od ciebie osoby co wyglądają młodziej od ciebie i wcale nie noszą różu i nie udają, że są w przedszkolu. Lepiej wyglądać młodo wśród swoich rówieśników (jakikolwiek by był) niż staro jak na przedszkolaka.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 11:08   #178
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

parę przykładów, tutaj też masz dziewczęce stylizacje, ale i zaprezentowanym dziewczynom to pasuje, bo widzisz - tu nie chodzi o to, że w wieku 26 lat musisz wbijać się w garsonki, ale musisz zadbać o szczegóły - fryzurę, makijaż, dodatki.

http://g.wieszjak.polki.pl/p/_wspoln...iezarnej_2.png
http://idolo.pl/i/galeria/448/34/s2_149440.jpg
http://img.szafa.pl/small-cdn/blog/9...43f0439c49.jpg
http://idolo.pl/i/galeria/2/4/s2_157698.jpg
http://idolo.pl/i/galeria/3/5/s2_157699.jpg

nie powiedziałabym, że którakolwiek z nich wygląda dziecinnie.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 11:11   #179
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Ok to już więcej nie piszę, bo wiesz lepiej. Nie twierdzę, że jesteś "za stara na coś", bo jestś młoda. Dodam tylko , że taki słodki styl może pasować jak ktoś ma 26 lat plus dziewczęcą urodę nastolatki z promienną świeżą cerą, rozświetlonymi oczami (nie mylić z czarną mascarą na rzęsach) błyszczącymi i dobrze podciętymi włosami, a Ty masz zaniedbaną szarą cerę, nie umiesz się malować, użyć korektora, rozświetlić skóry, nie pokazujesz zębów w uśmiechu itd. Na zdjęciach z bliska twoja cera wygląda na więcej lat niż masz, a zachowujesz się jakbyś miała mniej. Widocznie twój problem leży gdzie indziej po prostu wmawiasz sobie, że masz pięć lat, ale szczęście i uroda nie polega na posiadaniu pięciu lat, czy udawaniu, że się tyle posiada... Znam starsze od ciebie osoby co wyglądają młodziej od ciebie i wcale nie noszą różu i nie udają, że są w przedszkolu. Lepiej wyglądać młodo wśród swoich rówieśników (jakikolwiek by był) niż staro jak na przedszkolaka.
Nie przesadzasz trochę? Skąd wiesz, jak Autorka się zachowuje? Oceniasz po stroju? Jedziesz po niej, jakby co najmniej nosiła opaskę z kokardką i koszulkę z hello kitty. Mogą Ci się nie podobać ubrania Autorki, ale siłą ich z niej nie zdejmiesz. Lepiej więc trochę zluzować majty i przestać dowartościować się czyimś kosztem.
Autorko, najpierw ogarnij brwi, tak jak już Ci pisałyśmy, i naprawdę szczerze Ci radzę-nie ruszaj ich. Pobaw się też makijażem, fryzurą. Co do koloru, to pewnie sama zauważyłaś, że większość uważa, że lepiej Ci w naturalnym kolorze włosów.
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 11:15   #180
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

No może z wyjątkiem tego zdjęcia :
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
tu dzięki kokardce we włosach, pozie i dzióbkowi ładna dziewczyna zrobiła z siebie dzidzię piernik
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-06 15:05:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.