Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2 - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-07, 16:55   #2041
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2

Cytat:
Napisane przez taszkin Pokaż wiadomość
Faktycznie jesz dużo owoców One też zawieraja cukry proste, zwłaszcza winogrona.
Zamien bieganie na basen

A jesli chodzi o przyrost wagi, to różnie jest. Ja przytyłam w pierwszej ciąży prawie 20 kg, ale tyłam systematycznie i wiadomo-cukier pod kontrolą.
wykorzystam karnet mam na nim jeszcze 11 wejsc, cukier mam w normie...a te winogrona..no na promocji w biedro są i sa taakie pyszne

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Nom winogrona są dobre na przyrost wagi
wiesz, takie małe kuleczki to nawet nie oglądne sie i pół kilo wtrącone..
Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość
nektarynki,winogrona i jabłka to też cukier zastąp część owoców warzywami jesli zalezy Ci na wadze
warzyw też jem sporo, ale owoców duuużo więcej..
Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Faktycznie owoce sobie wybrałaś wybitnie tuczące
powtarzam sobie że lepiej owoce wcinac niż czekoladę, ale jak teraz widzę taki przyrost wagi między jedną wizyta a drugą do lekarza, to już mi się tak nie wydaje...

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
na tycie w ciąży nie ma reguły (chyba?). sporo jesz tych owoców, może faktycznie lepiej zamienić na warzywa?
ja startowałam z wagą 56 kg, skończyłam na 76 kg. cukry miałam dobre. nie pamiętam, jak jadłam, raczej normalnie, tak ja i przed ciążą... fakt, że urodziłam duże dziecko (akurat dla Hani jej waga była dużym plusem... ważyła 4200 g). pracowałam do końca 7 miesiąca ciąży, byłam aktywna. lekarz nic nie mówił o moim przyroście wagi...
warzywa, jedyne co mi się kojarzy to ogórki gruntowne ale chyba tak muszę zrobić. spróbuję przez tydzień i zobaczę jak waga się zachowuje

dzięki dziewczyny
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 09:02   #2042
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2

Rzuć chociaż te winogrona
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 11:49   #2043
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2

Ile moga stac potrawy przygotowane na mleku modyfikowanym np. budyn czy kaszka?
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 12:11   #2044
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2

Podejrzewam że tyle ile może samo mleko po sporządzeniu.Sprawdź na opakowaniu, u nas jest to chyba godzina.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 12:59   #2045
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2

Pisze, żeby podawać świeże, ale nie wiadomo, ile ta świeżość trwa. Taki budyń musi przestygnąć, a dziecko tez nie zje w 2 minuty.
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 13:07   #2046
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2

W takie upały świeżość szybko mija niestety, ja bym chyba dłużej niż pół godziny w temp. pokojowej nie trzymała.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 13:30   #2047
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2

Upałów u mnie nie ma (niestety, aż 12 stopni).A myślisz, ze w piwnicy te pól godz postoi, i drugie pol w temp. pokojowej w trakcie jedzenia?
Na ciepło on nie chce jest przez ząbkowanie, wiec musi się schłodzić.

I jeszcze inne pytanko.Czy jak robię zupę na zasmażce to mogę ja dać dziecku, czy jednak lepiej wcześniej odlać dla niego.Ma 10 miesięcy.

Edytowane przez kordelka85
Czas edycji: 2014-07-09 o 13:34
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-09, 15:26   #2048
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2

Cytat:
Napisane przez kordelka85 Pokaż wiadomość
Upałów u mnie nie ma (niestety, aż 12 stopni).A myślisz, ze w piwnicy te pól godz postoi, i drugie pol w temp. pokojowej w trakcie jedzenia?
Na ciepło on nie chce jest przez ząbkowanie, wiec musi się schłodzić.

I jeszcze inne pytanko.Czy jak robię zupę na zasmażce to mogę ja dać dziecku, czy jednak lepiej wcześniej odlać dla niego.Ma 10 miesięcy.
Polecam fajny sposób zalewam kaszkę minimalną ilością ciepłej wody, rozbełtuję. Dopełniam mineralną lub źródlaną z butelki do pożądanej konsystencji Nie trzeba studzić. (to samo z herbatami, zbożówkami itp).



Z zasmażki dla takiego maluszka bym zrezygnowała. Lepiej dodać łyżeczkę oliwy, rzepakowego czy odrobinę masła.
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 21:25   #2049
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2

Szukam opiekunki do 4letniej córki, "na telefon", czyli czasem raz w tygodniu, czasem trzy, czasem wcale. Ile powinnam zaproponować za godzinę?
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 21:46   #2050
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Szukam opiekunki do 4letniej córki, "na telefon", czyli czasem raz w tygodniu, czasem trzy, czasem wcale. Ile powinnam zaproponować za godzinę?
10 -15 zł
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 22:43   #2051
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2

Jaki znacie dobry probiotyk przy wydłużonej antybiotykoterapii?
Do tej pory stosowałam dicoflor30 ale chcę dorzucić coś jeszcze.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-09, 23:06   #2052
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2

Enterol
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 23:17   #2053
kinia656
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2

10-15zł za opiekunkę na godzinę? zbankrutowałabym. Nawet opiekunki do osób starszych tyle nie biorą, przynajmniej u mnie.

U mnie to cud jak taka opiekunka do dziecka 8zł dostanie. Zazwyczaj to jest 6zł w porywach do 1-2zł więcej ale to rzadkość.

Może w większych miastach tyle się płaci, ale ja tyle na pewno bym nie dała opiekunce. W zwykłej pracy się nawet tyle nie dostaje :P

Kiedyś przeglądałam też oferty w necie w różnych miastach i nikt powyżej 10zł nie proponował. "dużo" to było 8zł... no ale jak kogoś stać to czemu nie. Ja bym poszła z torbami

Bardziej to bym się zastanowiła czy ktoś w ogóle chce tak się zajmować dzieckiem nie znając dnia ani godziny, chyba że będzie odpowiednio wcześnie uprzedzana.

Edytowane przez kinia656
Czas edycji: 2014-07-09 o 23:18
kinia656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 23:32   #2054
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2

Cytat:
Napisane przez kinia656 Pokaż wiadomość
10-15zł za opiekunkę na godzinę? zbankrutowałabym. Nawet opiekunki do osób starszych tyle nie biorą, przynajmniej u mnie.

U mnie to cud jak taka opiekunka do dziecka 8zł dostanie. Zazwyczaj to jest 6zł w porywach do 1-2zł więcej ale to rzadkość.

Może w większych miastach tyle się płaci, ale ja tyle na pewno bym nie dała opiekunce. W zwykłej pracy się nawet tyle nie dostaje :P

Kiedyś przeglądałam też oferty w necie w różnych miastach i nikt powyżej 10zł nie proponował. "dużo" to było 8zł... no ale jak kogoś stać to czemu nie. Ja bym poszła z torbami

Bardziej to bym się zastanowiła czy ktoś w ogóle chce tak się zajmować dzieckiem nie znając dnia ani godziny, chyba że będzie odpowiednio wcześnie uprzedzana.
Chce.

dzięki za opinie i proszę o jeszcze
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 05:43   #2055
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Szukam opiekunki do 4letniej córki, "na telefon", czyli czasem raz w tygodniu, czasem trzy, czasem wcale. Ile powinnam zaproponować za godzinę?
Ja płacę 10zł dziewczynie która ma inną stałą pracę.

---------- Dopisano o 06:43 ---------- Poprzedni post napisano o 06:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kinia656 Pokaż wiadomość
10-15zł za opiekunkę na godzinę? zbankrutowałabym. Nawet opiekunki do osób starszych tyle nie biorą, przynajmniej u mnie.

U mnie to cud jak taka opiekunka do dziecka 8zł dostanie. Zazwyczaj to jest 6zł w porywach do 1-2zł więcej ale to rzadkość.

Może w większych miastach tyle się płaci, ale ja tyle na pewno bym nie dała opiekunce. W zwykłej pracy się nawet tyle nie dostaje :P

Kiedyś przeglądałam też oferty w necie w różnych miastach i nikt powyżej 10zł nie proponował. "dużo" to było 8zł... no ale jak kogoś stać to czemu nie. Ja bym poszła z torbami

Bardziej to bym się zastanowiła czy ktoś w ogóle chce tak się zajmować dzieckiem nie znając dnia ani godziny, chyba że będzie odpowiednio wcześnie uprzedzana.
Ale piszemy o pracy dorywczej, raz na jakiś czas a nie codziennie. Ja potrzebuję kogoś kto raz na jakiś czas odbierze mi dziecko i pobawi się 2h na placu zabaw zanim dojadę. I nikt tego nie zrobi za 6 czy 8zł, bo się nie opłaca.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 07:57   #2056
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Ale piszemy o pracy dorywczej, raz na jakiś czas a nie codziennie. Ja potrzebuję kogoś kto raz na jakiś czas odbierze mi dziecko i pobawi się 2h na placu zabaw zanim dojadę. I nikt tego nie zrobi za 6 czy 8zł, bo się nie opłaca.
Dokładnie o coś takiego mi chodzi. Nieraz potrzebuję tylko kogoś na 2h. Czasem i na 8h jeśli akurat moja mama nie może zająć się Małą ale to raczej rzadko. Myślałam właśnie żeby dać 10zł/h.
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 09:54   #2057
kinia656
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2

no ok, może z większych miast jesteście ale u mnie i w okolicach to max 8zł dają za godzinę, nawet dorywcza praca...

10zł to marzenie.. szczególnie że ani jeść nie trzeba dać ani nic, tylko siedzieć i bawić się na placu zabaw (gdzie dziecko i tak zazwyczaj samo tam szaleje a opiekun patrzy czy nic się nie dzieje) ale to moja opinia....

u mnie to za noc z dzieckiem 10zł dają, ale w dzień nie.. a szkoda, bo jakby tak dawali to bym odrazu poszła...
kinia656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 10:07   #2058
magnoliss
Raczkowanie
 
Avatar magnoliss
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 140
Dot.: Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2

Macie jakiś sposób na 1,5 roczniaka żeby czapki nie zdejmował??? w wózku to pół biedy daszkiem przykryję, ale jak biega to też ściąga( jak zawiązuję to się strasznie wkurza ;/ ), w upały wiadomo nie wychodzimy w tych najcieplejszych godzinach, ale mimo wszystko wolałabym żeby miał tą czapę na słońcu
magnoliss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 10:14   #2059
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2

Te wiązane czapki uszatki są obciachowe, nie dziwię się, że ściąga Może niech sobie sam wybierze jakąś normalną.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-10, 10:30   #2060
magnoliss
Raczkowanie
 
Avatar magnoliss
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 140
Dot.: Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2

Nie mamy czapki usztaki taki kapelusik wiązany, jakieś tam z daszkiem i ewentualnie chustkę ale dzięki dam mu prawo wyboru
magnoliss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 10:34   #2061
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2

Może podziała jak go weźmiesz do jakiegoś H&Mu czy Smyka i niech sobie wybierze najbardziej paskudną jak to dzieci zwykle lubią czapeczkę z daszkiem
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 19:28   #2062
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2

Cytat:
Napisane przez magnoliss Pokaż wiadomość
Macie jakiś sposób na 1,5 roczniaka żeby czapki nie zdejmował??? w wózku to pół biedy daszkiem przykryję, ale jak biega to też ściąga( jak zawiązuję to się strasznie wkurza ;/ ), w upały wiadomo nie wychodzimy w tych najcieplejszych godzinach, ale mimo wszystko wolałabym żeby miał tą czapę na słońcu
Mam, kupiłam wiązany kapelusz w h&m jednakowe dla obojga dzieci (tylko córce ten sznurek zlikwidowałam) i wiążę synkowi jak ściąga, a czasem mu po prostu siostrę za przykład pokazuję jak ładnie chodzi w kapelutku

Jaki wózek dla lalek dla 4-letniej dziewczynki? Poprzedni sięga jej do kolan i śmiesznie wygląda, poza tym idzie przy nim zgarbiona, więc muszę kupić coś innego. Najlepiej żeby się to dało przez neta kupić, córka ma nieco ponad 100cm wzrostu.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 19:54   #2063
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2

Widziałam dzisiaj na placu zabaw dziewczynkę, trochę ponad rok, miała bardzo krzywe nóżki, takie "na beczce prostowane", rzucało się w oczy. Tak się zaczęłam zastanawiać, skąd to się bierze i najważniejsze da się coś z tym zrobić, zeby dziecku tak nie zostało. Sama też mam w podobny sposób krzywe nogi, no ale nie aż tak, takie pałąki dziecko miało.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 20:04   #2064
kinia656
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2

vixen ja dużo takich maluchów z krzywymi nóżkami widziałam ale potem im się to zrobiło normalnie jak urosły. Moje dziecko to samo. Może nie miał mega krzywych ale miał. Teraz ma ładne.

Z kolei ja zauważyłam u starszych osób (typowych babć) strasznie krzywe nogi i nie wiem czy na starość się tak robi czy po prostu miały takie od zawsze.

Niektóre młode osoby też takie mają. Ja też trochę mam. Niektóre mają idealnie proste, aż za proste jak dla mnie :P

Nie wiem czemu tak się dzieje, od czego to zależy..
kinia656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 20:11   #2065
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2

Cytat:
Napisane przez kinia656 Pokaż wiadomość
no ok, może z większych miast jesteście ale u mnie i w okolicach to max 8zł dają za godzinę, nawet dorywcza praca...

10zł to marzenie.. szczególnie że ani jeść nie trzeba dać ani nic, tylko siedzieć i bawić się na placu zabaw (gdzie dziecko i tak zazwyczaj samo tam szaleje a opiekun patrzy czy nic się nie dzieje) ale to moja opinia....

u mnie to za noc z dzieckiem 10zł dają, ale w dzień nie.. a szkoda, bo jakby tak dawali to bym odrazu poszła...
Ja jestem z małego miasta, ale to nie znaczy, że mam płacić marne grosze. Plac zabaw to był tylko przykład spędzenia czasu z dzieckiem, to dość oczywiste że opiekunka musi też czasem dziecko nakarmić/umyć/etc oraz w inny sposób organizować dziecku czas.
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 20:21   #2066
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2

Cytat:
Napisane przez kinia656 Pokaż wiadomość
vixen ja dużo takich maluchów z krzywymi nóżkami widziałam ale potem im się to zrobiło normalnie jak urosły. Moje dziecko to samo. Może nie miał mega krzywych ale miał. Teraz ma ładne.

Z kolei ja zauważyłam u starszych osób (typowych babć) strasznie krzywe nogi i nie wiem czy na starość się tak robi czy po prostu miały takie od zawsze.

Niektóre młode osoby też takie mają. Ja też trochę mam. Niektóre mają idealnie proste, aż za proste jak dla mnie :P

Nie wiem czemu tak się dzieje, od czego to zależy..
Szczerze mówiąc, aż nie chce mi się wierzyć, że nogi jak pałąki się same wyprostują, skądś się w końcu biorą ludzie z krzywymi nogami. Ja zawsze miałam krzywe, na szczęście nie mocno. A maluchy to naturalnie raczej iksują,to się akurat zwykle prostuje.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 22:25   #2067
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2

Powiedzcie, czego to może byc objaw.
Dziecko zdrowe, nie kichające, bez objawów infekcji ani alergii (jedyne co mamy przewlekłego to problem z zaparciami, ale nie dostaje obecnie leków).
Od ponad tygodnia. Godzina od położenia się spać (nawet jeśli w tym czasie sobie zaśnie to i tak się obudzi) i momentalnie ma zatkany nos (zakitowany betonem dosłownie!), kaszle (najpierw suchy i duszący, potem słysze jak odkrztusza). Oczywiście płacz potem, męczy się, da sobie zakropić nosek to jest ciut lepiej... jak to minie zasypia, cho jeszcz kaszle przez sen jakas godzine).
Alergia? pionfekcyjne? (mial ropny katar , sam miną jakiś miesiąc temu) migdał?pasożyty? (miał badania, dwa razy wyszło negatywnie).

Do lekarza idziemy po weekendzie.
House wyciąga pisaczek i czeka na pomysły
serio... pomożecie? Lekarka go osłucha, stwierdzi, że czysto. Pewnie da clemastin

Edytowane przez taszkin
Czas edycji: 2014-07-11 o 10:02
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 09:07   #2068
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2

Taszkin może alergia.
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 10:05   #2069
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2

No, moze. Miewa sucha skóre i wysypki, ale juz dawno jest spokój. Tylko jaka alergié sugerowalby taki nocny kaszel z wydzielina z noska? roztocza? bo chyba pokarmowa raczej nie...
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 10:10   #2070
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Wszystko, co chciałybyśmy wiedzieć... cz. 2

najprędzej właśnie roztocza - bliski kontakt z pościelą. w ramach eksperymentu spróbuj połozyć dziecko w tę samą pościel w dzień. Niech poleży i zobaczysz.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-04 16:50:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.