Wybaczyć dziewczynie - dać jej szansę po takim czymś - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-04, 10:29   #1
Vertulio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 12

Wybaczyć dziewczynie - dać jej szansę po takim czymś


Witam mam od 2 dni mętlik w głowie i nie wiem co z tym wszystkim zrobić otóż przejdę do setna sprawy z dziewczyna jestem ok 3,5 roku zapoznaliśmy się się na portalu internetowym zaczęliśmy się spotykać na początku to była luźna znajomość wiadomo poznawanie itp po jakiś 2 miesiąch był to już normalny związek, po jakiś 6,7 miesiącach postanowiliśmy razem zamieszkać i mieszkaliśmy 3 lata razem. Podejrzewałem ze do tego momentu jak zamieszkaliśmy razem ( czyli te ok 7 miesięcy )moja dziewczyna nie była wobec mnie szczera pytałem się wielokrotnie czy spotykałaś się z kimś itp ona zawsze w żywe oczy odpierała mi ze nie nigdy w życiu zarzekała sie na wszystkich ze nic takiego nie miało miejsca i zostawiłem to wszystko zaufałem jej fajnie nam się mieszkało ułożyliśmy prawdziwy związek, ale ten okres nigdy mi nie dawał spokoju i ją podeszłym 2 dni temu podstępem ze wszystko wiem o tamtym okresie i jak mi nie powie prawdy to sie rozstaniemy i przyznała sie z ciężkim naciskaniem ze spotykała sie z kolesiem za kasę przez ok miesiąc i miała z dwoma innymi małe epizody po alkoholu itp powiedziała ze sie wstydzi tamtego okresu i dlatego niechciala mi tego powiedzieć mówiła ze myślała ze z naszego związku nic nie będzie i dlatego to robiła wie teraz ze złe zrobiła i tego strasznie żałuje,zakochała sie we mnie i przez te 3 lata co razem mieszkaliśmy z nikim sie nie spotkała tak mi powiedziała,ja sie w niej rownież zakochałem i jest mi złe nie wiem co zrobić dać jej szanse, można takiej osobie zaufać ? Tyle czasu mnie okłamywała ale nie tylko w tym o jakieś pierdoły tez nie raz kłamała, jest sens takiej osobie dać szanse czy ja przekreślić otrząsnąć sie, wiadomo teraz cieżko jest dowiedzieć sie takich rzeczy dla chłopaka to jest chyba najgorsza rzecz jaką by sie mógł dowiedzieć, proszę napiszcie pomóżcie co zrobić, dziękuje
Vertulio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 11:49   #2
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Wybaczyć dziewczynie - dać jej szansę po takim czymś

Stara prawda: nie pytaj, bo jeszcze się dowiesz.
A tak serio, nie wiem jakiej rady Ci udzielić. Potrafisz zaufać od nowa? Sam sobie odpowiedz.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 11:58   #3
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Wybaczyć dziewczynie - dać jej szansę po takim czymś

Cytat:
Napisane przez Vertulio Pokaż wiadomość
Witam mam od 2 dni mętlik w głowie i nie wiem co z tym wszystkim zrobić otóż przejdę do setna sprawy z dziewczyna jestem ok 3,5 roku zapoznaliśmy się się na portalu internetowym zaczęliśmy się spotykać na początku to była luźna znajomość wiadomo poznawanie itp po jakiś 2 miesiąch był to już normalny związek, po jakiś 6,7 miesiącach postanowiliśmy razem zamieszkać i mieszkaliśmy 3 lata razem. Podejrzewałem ze do tego momentu jak zamieszkaliśmy razem ( czyli te ok 7 miesięcy )moja dziewczyna nie była wobec mnie szczera pytałem się wielokrotnie czy spotykałaś się z kimś itp ona zawsze w żywe oczy odpierała mi ze nie nigdy w życiu zarzekała sie na wszystkich ze nic takiego nie miało miejsca i zostawiłem to wszystko zaufałem jej fajnie nam się mieszkało ułożyliśmy prawdziwy związek, ale ten okres nigdy mi nie dawał spokoju i ją podeszłym 2 dni temu podstępem ze wszystko wiem o tamtym okresie i jak mi nie powie prawdy to sie rozstaniemy i przyznała sie z ciężkim naciskaniem ze spotykała sie z kolesiem za kasę przez ok miesiąc i miała z dwoma innymi małe epizody po alkoholu itp powiedziała ze sie wstydzi tamtego okresu i dlatego niechciala mi tego powiedzieć mówiła ze myślała ze z naszego związku nic nie będzie i dlatego to robiła wie teraz ze złe zrobiła i tego strasznie żałuje,zakochała sie we mnie i przez te 3 lata co razem mieszkaliśmy z nikim sie nie spotkała tak mi powiedziała,ja sie w niej rownież zakochałem i jest mi złe nie wiem co zrobić dać jej szanse, można takiej osobie zaufać ? Tyle czasu mnie okłamywała ale nie tylko w tym o jakieś pierdoły tez nie raz kłamała, jest sens takiej osobie dać szanse czy ja przekreślić otrząsnąć sie, wiadomo teraz cieżko jest dowiedzieć sie takich rzeczy dla chłopaka to jest chyba najgorsza rzecz jaką by sie mógł dowiedzieć, proszę napiszcie pomóżcie co zrobić, dziękuje
Ale to było w czasie Waszego związku, czy kiedy, bo nie do końca jasno opisujesz co kiedy miało miejsce.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 12:10   #4
Vertulio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 12
Dot.: Wybaczyć dziewczynie - dać jej szansę po takim czymś

Tak w czasie gdy sie spotykaliśmy sypialiśmy razem itd
Vertulio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 12:12   #5
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Wybaczyć dziewczynie - dać jej szansę po takim czymś

Cytat:
Napisane przez Vertulio Pokaż wiadomość
Tak w czasie gdy sie spotykaliśmy sypialiśmy razem itd
Czyli czemu nie napisałeś wprost, że Cię po prostu ZDRADZAŁA?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 12:18   #6
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: Wybaczyć dziewczynie - dać jej szansę po takim czymś

Jeszcze za kasę.
Odpuść sobie.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 12:24   #7
Vertulio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 12
Dot.: Wybaczyć dziewczynie - dać jej szansę po takim czymś

No dokładnie myślałem ze jasno opisałem, tak poprostu zdradzała mnie równo.
Vertulio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-04, 12:37   #8
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Wybaczyć dziewczynie - dać jej szansę po takim czymś

Cytat:
Napisane przez Vertulio Pokaż wiadomość
No dokładnie myślałem ze jasno opisałem, tak poprostu zdradzała mnie równo.
Nie warto. Z kimś, kto ma pokerową twarz szczerego związku nie stworzysz. Znowu Cię będzie mogła zaskoczyć czymś okropnym w najmniej oczekiwanym momencie. Jeszcze można by zrozumieć sam początek znajomości i jakieś np. niedokończone sprawy z ex facetem - że się np. wahała, spotkała z nim. Ale ona z premedytacją i to z kilkoma facetami w dodatku przez dłuższy czas. Już nieważne, czy za kasę, czy nie, chociaż ta informacja to w ogóle wisienka na tym niestrawnym torcie. Uważam, że tacy ludzie mają jednak określoną mentalność i się nie zmieniają.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2014-11-04 o 12:38
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 13:08   #9
Vertulio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 12
Dot.: Wybaczyć dziewczynie - dać jej szansę po takim czymś

Czyli dać sobie spokój jak najszybciej zapomnieć wymazać ja z pamięci, ale z drugiej strony jak naprawdę sie zmieniła wiadomo każdy w życiu popełnia większe lub mniejsze błędy mówiąc mi o tym wiedziała jak zareaguje ale jak bym na niej tego nie wymusił to może do końca życia bym sie nie dowiedział.
Vertulio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 13:20   #10
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Wybaczyć dziewczynie - dać jej szansę po takim czymś

Cytat:
Napisane przez Vertulio Pokaż wiadomość
Czyli dać sobie spokój jak najszybciej zapomnieć wymazać ja z pamięci, ale z drugiej strony jak naprawdę sie zmieniła wiadomo każdy w życiu popełnia większe lub mniejsze błędy mówiąc mi o tym wiedziała jak zareaguje ale jak bym na niej tego nie wymusił to może do końca życia bym sie nie dowiedział.
Rób to co czujesz a nie to co Ci nieznajomi z internetu mówią.
Ja bym wybaczył jeśli można to tak w ogólne nazwać bo nie miałbym za złe tego co zrobiła.
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 13:24   #11
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wybaczyć dziewczynie - dać jej szansę po takim czymś

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-04, 13:24   #12
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Wybaczyć dziewczynie - dać jej szansę po takim czymś

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Rób to co czujesz a nie to co Ci nieznajomi z internetu mówią.
Ja bym wybaczył jeśli można to tak w ogólne nazwać bo nie miałbym za złe tego co zrobiła.
Czemu?
Nie miałbyś za złe, że kobieta zdradzała Cię wielokrotnie, z różnymi mężczyznami?
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 13:33   #13
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Wybaczyć dziewczynie - dać jej szansę po takim czymś

odwracając sytuację - nie chciałabym być z facetem który by mnie zdradzał niezależnie czy by puszczał się za kasę czy po alkoholu.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 13:45   #14
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Wybaczyć dziewczynie - dać jej szansę po takim czymś

Rozegrałbym pewnie to minimalnie inaczej bo na wstępie bym powiedział, że jeśli się będzie z kimś innym spotykać to chciałbym o tym wiedzieć na bieżąco :P

Na początku sytuacja nie była jasna, granice związku i granice zdrady są umowne i mogą być różne dla różnych osób. Pytanie czy autor ustalił z dziewczyną konkretną datę "od kiedy są parą" czy po prostu się spotykali aż stawali się sobie coraz bliżsi aż razem zamieszkali i wszystko się ułożyło. Do tego ustalenie od kiedy jest się parą, a emocjonalne poczucie, że jest się parą to dwie różne rzeczy.

Mogła na początku nie traktować tego poważnie ale teraz traktuje więc w czym problem? Nigdy nie wiadomo czy druga osoba jest tym za kogo ją mamy dopóki nie pozna się jej blisko. Z tego co czytałem na wizażu to zamieszkanie ze sobą jest często zderzeniem z rzeczywistością i naglę się okazuje, że dwoje ludzi do siebie nie pasuje. W przypadku autora chyba nie jest tak źle? Autorze, oceń ją raczej po okresie w którym razem mieszkacie, np ostatnie 2 lata a nie jakaś tam zamierzchła przeszłość :P
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 14:23   #15
Vertulio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 12
Dot.: Wybaczyć dziewczynie - dać jej szansę po takim czymś

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość

Mogła na początku nie traktować tego poważnie ale teraz traktuje więc w czym problem? Nigdy nie wiadomo czy druga osoba jest tym za kogo ją mamy dopóki nie pozna się jej blisko. Z tego co czytałem na wizażu to zamieszkanie ze sobą jest często zderzeniem z rzeczywistością i naglę się okazuje, że dwoje ludzi do siebie nie pasuje. W przypadku autora chyba nie jest tak źle? Autorze, oceń ją raczej po okresie w którym razem mieszkacie, np ostatnie 2 lata a nie jakaś tam zamierzchła przeszłość :P
Po okresie w którym razem mieszkaliśmy była naprawdę oddaną dziewczyną, zazdrosna o jakieś głupie sprawy, fakt faktem sam na początku nie byłem z nią związany emocjonalnie dopiero jak zamieszkaliśmy razem tak to sie rozwinęło, sam nie przypuszczałem, ze teraz będę o to tak walczył no ale życie, dla mnie to jest trochę nie wygodna prawda nie wiem może wrzucić ja na przeczekanie z 2,3 tym zobaczyć jak będzie sie zachowywała czy będzie o ten związek walczyła. Nie zauważyłem żeby teraz coś jej odwołało mam dostęp do jej telefonu kiedy chce do fejsa tak samo wszystko wyglada normalnie, może nauczyła sie na błędzie który do końca życia zapamięta ze taka drogę jaka na początku obrała do szczęścia nie dojdzie.
Vertulio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 14:39   #16
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Wybaczyć dziewczynie - dać jej szansę po takim czymś

Lachon okłamywał cię w żywe oczy, teraz dowiadujesz się o zdradzie i zastanawiasz się co robić? Odpuścić. I popracować nad interpunkcją, bo FATALNIE się Twój pst czytało.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 14:41   #17
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Wybaczyć dziewczynie - dać jej szansę po takim czymś

Cytat:
Napisane przez Vertulio Pokaż wiadomość
może nauczyła sie na błędzie który do końca życia zapamięta ze taka drogę jaka na początku obrała do szczęścia nie dojdzie.

Dokładnie Na pewno jesteś w sytuacji 100 razy lepszej niż gdybyś miał być jej pierwszym i ostatnim partnerem Nie będzie ją zżerała ciekawość jak to jest z innym.

"Jeśli coś kochasz, puść je wolno. Jeśli wróci jest twoje."
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 14:50   #18
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Wybaczyć dziewczynie - dać jej szansę po takim czymś

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Dokładnie Na pewno jesteś w sytuacji 100 razy lepszej niż gdybyś miał być jej pierwszym i ostatnim partnerem Nie będzie ją zżerała ciekawość jak to jest z innym.

"Jeśli coś kochasz, puść je wolno. Jeśli wróci jest twoje."
puść je wolno =/= puszczać się mu wolno
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 15:14   #19
ag87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 246
Dot.: Wybaczyć dziewczynie - dać jej szansę po takim czymś

Pewnie nie boli cię to aż tak bardzo, bo sprawa nie jest świeża, a wręcz sprzed lat. Dobrze wam się ułożyło i jesteście szczęśliwi, człowiek z dystansem podchodzi do czegoś co nie jest świeże i takie rozdrapywanie przeszłości, która bezpośrednio ingeruje w teraźniejszość, wydaje się daremne, w końcu co było to było, teraz jest super i to się liczy. Otóż niestety nie. Dla mnie byłoby to szczęście pozorne. Zdrada jest zdradą, nieważnie czy wczorajsza czy sprzed 10 lat, nielojalność wobec partnera i okłamywanie go, nie ma daty przeterminowania.

Jak już pisała Doris, dziewczyna kłamała ci z pokerowa twarzą przez bardzo długi czas, prawdę wyznała dopiero podpuszczona i pod presja. Dla mnie skreśliłoby to partnera raz na zawsze. Raz już udowodniła, że jej gra warta jest Oskara, skąd wiesz czy teraz jest wobec ciebie uczciwa. Wiesz zdrada to jedno, straszne świństwo, ale świadomie oszukiwanie partnera i kłamanie mu prosto w oczy wielokrotnie to już jest dla mnie przekroczenie granicy, po której nie powinno być powrotu.

A czemu te dwa dni temu ją 'podszedłeś' z tym, że wszystko wiesz? Czemu po trzech latach nie dawało ci to nadal spokoju? Jakiej odpowiedzi oczekiwałeś? I najważniejsze, czy na pewno wszystko wam się tak dobrze układa? Może w ostatnim czasie wydarzyło się cos co ci przypomniała te sytuacje z początku związku i zaniepokoiło? I dlatego czułeś się wystraszony i poprzez wywleczenie przeszłości na światło dzienne, chciałeś zagłuszyć jakieś wasze teraźniejsze problemy. Nie wiem, dziwne to dla mnie, że nagle tak postanowiłeś wziąć ją pod włos, a nie zrobiłeś tego na samym początku związku, jak jeszcze nie byłeś zaangażowany emocjonalnie i nie ryzykowałbyś takiego zranienia.

Zrobisz jak czujesz, a ja po twoich wypowiedziach czuję, że jej wybaczysz. Szkoda, później na świecie chodzi pełno dziewczyn poranionych przez złamasów i facetów poranionych przez jakieś lampucery, a można było tego uniknąć zawczasu. Dla mnie dziewczyna nie jest warta zachodu, wielokrotna zdrada, okłamywanie cię przez lata i do tego, chyba nikogo nie obrażę jak nazwę rzeczy po imieniu, prostytucja. Skoro uważasz, ze ktoś taki jest warty twojej uwagi to choćbyśmy się tu wszyscy na forum nie wiem jak prężyli, skakali i przekrzykiwali to ci tego nie przetłumaczymy. Wystarczy życzyć powodzenia. Przyda się.
ag87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-04, 15:16   #20
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Wybaczyć dziewczynie - dać jej szansę po takim czymś

Cytat:
Napisane przez Vertulio Pokaż wiadomość
Witam mam od 2 dni mętlik w głowie i nie wiem co z tym wszystkim zrobić otóż przejdę do setna sprawy z dziewczyna jestem ok 3,5 roku zapoznaliśmy się się na portalu internetowym zaczęliśmy się spotykać na początku to była luźna znajomość wiadomo poznawanie itp po jakiś 2 miesiąch był to już normalny związek, po jakiś 6,7 miesiącach postanowiliśmy razem zamieszkać i mieszkaliśmy 3 lata razem. Podejrzewałem ze do tego momentu jak zamieszkaliśmy razem ( czyli te ok 7 miesięcy )moja dziewczyna nie była wobec mnie szczera pytałem się wielokrotnie czy spotykałaś się z kimś itp ona zawsze w żywe oczy odpierała mi ze nie nigdy w życiu zarzekała sie na wszystkich ze nic takiego nie miało miejsca i zostawiłem to wszystko zaufałem jej fajnie nam się mieszkało ułożyliśmy prawdziwy związek, ale ten okres nigdy mi nie dawał spokoju i ją podeszłym 2 dni temu podstępem ze wszystko wiem o tamtym okresie i jak mi nie powie prawdy to sie rozstaniemy i przyznała sie z ciężkim naciskaniem ze spotykała sie z kolesiem za kasę przez ok miesiąc i miała z dwoma innymi małe epizody po alkoholu itp powiedziała ze sie wstydzi tamtego okresu i dlatego niechciala mi tego powiedzieć mówiła ze myślała ze z naszego związku nic nie będzie i dlatego to robiła wie teraz ze złe zrobiła i tego strasznie żałuje,zakochała sie we mnie i przez te 3 lata co razem mieszkaliśmy z nikim sie nie spotkała tak mi powiedziała,ja sie w niej rownież zakochałem i jest mi złe nie wiem co zrobić dać jej szanse, można takiej osobie zaufać ? Tyle czasu mnie okłamywała ale nie tylko w tym o jakieś pierdoły tez nie raz kłamała, jest sens takiej osobie dać szanse czy ja przekreślić otrząsnąć sie, wiadomo teraz cieżko jest dowiedzieć sie takich rzeczy dla chłopaka to jest chyba najgorsza rzecz jaką by sie mógł dowiedzieć, proszę napiszcie pomóżcie co zrobić, dziękuje
W pierwszej chwili myślałam, że są to rzeczy, które wydarzyły się PRZED rozpoczęciem waszego związku, dopiero później doczytałam, że działy się już W TRAKCIE.
Więc najzwyczajniej w świecie Cię zdradzała i nie, nie wybaczyłabym czegoś takiego, bez względu na wspólne mieszkanie itd.
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 15:17   #21
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Wybaczyć dziewczynie - dać jej szansę po takim czymś

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
"Jeśli coś kochasz, puść je wolno. Jeśli wróci jest twoje."
Pauljo Koejlo

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
puść je wolno =/= puszczać się mu wolno
: cojest:
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 15:26   #22
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Wybaczyć dziewczynie - dać jej szansę po takim czymś

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
puść je wolno =/= puszczać się mu wolno
az sie oplulam
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 15:29   #23
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Wybaczyć dziewczynie - dać jej szansę po takim czymś



no bo ja po prostu nie ogarniam użycia tego cytatu w kontekście machania tyłkiem za pieniądze. Kocham swojego faceta, ale co, mam mu dać pozwolenie na sypianie z kim chce?
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 15:30   #24
ag87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 246
Dot.: Wybaczyć dziewczynie - dać jej szansę po takim czymś

[QUOTE=beznadziejny123;487 97213]Dokładnie Na pewno jesteś w sytuacji 100 razy lepszej niż gdybyś miał być jej pierwszym i ostatnim partnerem Nie będzie ją zżerała ciekawość jak to jest z innym.

"Jeśli coś kochasz, puść je wolno. Jeśli wróci jest twoje."[/QUOTE]

: hahaha:bu ahahahahha
Przepraszam, właśnie padłam ze śmiechu. Jak to mówią: you made my day

Wybacz, że się nie zgodzę z tak śmiesznym, infantylnym i wprost porażająco głupim stwierdzeniem. Jak rozumiem lepsza partnerka 'była prostytutka' niż partnerka, która oddała 'wianuszek' i od lat jest tylko z tobą? Domyślam się, że tłumaczysz to tym, że w końcu ta prawie dziewica pęknie z ciekawości i będzie się puszczać po okolicy? Ciekawe założenie. Muszę je koniecznie przedstawić narzeczonemu. Chyba nie pozostanie mu nic innego jak założenie mi obroży na szyję, co bym mnie nie kusiło puszczenie się. Ale w sumie co tam, zawsze istnieje szansa, że potulnie wrócę.
ag87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 15:30   #25
carbonicum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 79
Dot.: Wybaczyć dziewczynie - dać jej szansę po takim czymś

hmmm, zachowanie twojej dziewczyny no coz nie bardzo ladne i nie w porzadku ale twoje (twoj podstep) tez niczego sobie
carbonicum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 15:56   #26
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Wybaczyć dziewczynie - dać jej szansę po takim czymś

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość


no bo ja po prostu nie ogarniam użycia tego cytatu w kontekście machania tyłkiem za pieniądze. Kocham swojego faceta, ale co, mam mu dać pozwolenie na sypianie z kim chce?
Bananie zablyslas idz chlej
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 16:02   #27
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Wybaczyć dziewczynie - dać jej szansę po takim czymś

Bananalama, następny cytat z Ciebie wędruje do mojego kajecika Czy pozwolisz go dalej puszczać, nomen omen, w świat? Taka perła nie może się marnować tylko na Wizażu Nawet znam osobę, której to pokażę w pierwszej kolejności...
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2014-11-04 o 16:04
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 16:21   #28
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Wybaczyć dziewczynie - dać jej szansę po takim czymś

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Bananalama, następny cytat z Ciebie wędruje do mojego kajecika Czy pozwolisz go dalej puszczać, nomen omen, w świat? Taka perła nie może się marnować tylko na Wizażu Nawet znam osobę, której to pokażę w pierwszej kolejności...
siur, moje słowa kocham, więc pozwalam się im puszczać na całym świecie
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 17:01   #29
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 097
Dot.: Wybaczyć dziewczynie - dać jej szansę po takim czymś

Czy potrafisz wybaczyć to chyba sam wiesz najlepiej. Jaka pewność że teraz jest fair w stosunku do Ciebie?
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 17:08   #30
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wybaczyć dziewczynie - dać jej szansę po takim czymś

przez 3 lata wałkowałeś ten temat do obrzydzenia ileś razy nie mając za grosz zaufania do dziewczyny a na koniec wymusiłeś prawdę podstępem i kłamstwem.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-24 22:57:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.