Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Pokaż wyniki sondy: Który telefon wybrać?
HTC Wildfire S 17 30,36%
Samsung Wave Y 1 1,79%
Sony Ericsson Xperia Neo V 7 12,50%
Nokia 500 7 12,50%
Samsung Galaxy Mini 4 7,14%
Inny(ale jaki:P) 20 35,71%
Głosujący: 56. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-20, 11:08   #2371
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
przychodzę do was z pomocą. .. 4 dzień telefon zacina się niemiłosiernie, bateria również trzyma o wiele krocej niż mówiono. generalnie jestem w☠☠☠☠iony ze jego kupiłam. i teraz co ja mam zrobić da się wymienić czy coś tylko ze jest na raty wzięty w mediaexpert
Ja jak kupowalam w saturnie to dali mi miesiac na zwrot, moze mediaexpert ma cos podobnego?
To jest bateria 2800, dla porownania ja mam baterie 2300 i ładuje 2 razy w tygodniu. Uzywam sporo do netu i gram w gry online..ok 2 godz dziennie.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2015-01-20 o 11:15
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 15:35   #2372
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
przychodzę do was z pomocą. .. 4 dzień telefon zacina się niemiłosiernie, bateria również trzyma o wiele krocej niż mówiono. generalnie jestem w☠☠☠☠iony ze jego kupiłam. i teraz co ja mam zrobić da się wymienić czy coś tylko ze jest na raty wzięty w mediaexpert
Z tym telefonem nie jest nic nie tak, żeby go od razu wysyłać na gwarancję. MÓWIŁAM, że tak będzie. To lagdroid.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 16:14   #2373
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Ja jak kupowalam w saturnie to dali mi miesiac na zwrot, moze mediaexpert ma cos podobnego?
To jest bateria 2800, dla porownania ja mam baterie 2300 i ładuje 2 razy w tygodniu. Uzywam sporo do netu i gram w gry online..ok 2 godz dziennie.
wow, jaki masz telefon?
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 16:34   #2374
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Ja iphone 6+laduje co dwa dni, a korzystam nagminnie. Jak pracuje to czasem i 3 dni nie laduje
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 16:35   #2375
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
wow, jaki masz telefon?
Wielka cegła ekran 5.5, mega zadowolona: Alcatal one touch C9, dałam za niego 550zł.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 17:50   #2376
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Wielka cegła ekran 5.5, mega zadowolona: Alcatal one touch C9, dałam za niego 550zł.
słyszałam o nim dobre opinie

ja swojego ładuję co 3 dni, przy włączonym lte cały czas, w zasadzie telefon mam baaardzo dużą część dnia w ręku, a to gram, a to muzyka a i rozmawiam po kilkadziesiąt minut dziennie, czasami i po 2 godziny dziennie gadam.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 18:56   #2377
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Wielka cegła ekran 5.5, mega zadowolona: Alcatal one touch C9, dałam za niego 550zł.
no to niezły wynik
mi standardowo trzyma 2 dni, ale internet włączony nawet w nocy, ciągle smsy, przynajmniej 2-3 godziny dziennie rozmów, ale jak ograniczę używanie to wytrzyma 3 dni, z tym że ja mam baterię 3000 mAh

ale i tak jestem bardzo zadowolona z tego wyniku, bo poprzedni S3 wymagał doładowywania w ciągu dnia, bo odłączony o 8, już o 16-17 zaczynał pikać, a to było dość problemowe jak byłam od rana do wieczora na zajęciach

Edytowane przez bedeliciuos
Czas edycji: 2015-01-20 o 18:59
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-20, 19:15   #2378
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
no to niezły wynik
mi standardowo trzyma 2 dni, ale internet włączony nawet w nocy, ciągle smsy, przynajmniej 2-3 godziny dziennie rozmów, ale jak ograniczę używanie to wytrzyma 3 dni, z tym że ja mam baterię 3000 mAh

ale i tak jestem bardzo zadowolona z tego wyniku, bo poprzedni S3 wymagał doładowywania w ciągu dnia, bo odłączony o 8, już o 16-17 zaczynał pikać, a to było dość problemowe jak byłam od rana do wieczora na zajęciach
Podobno te baterie nie można przeładowywac, maximum 1 godzina od naładowania 100%.
Pamietam ze moj stary S3, ładowany był na całą noc, co sie potem okazało bateria była napuchnięta.

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
słyszałam o nim dobre opinie

ja swojego ładuję co 3 dni, przy włączonym lte cały czas, w zasadzie telefon mam baaardzo dużą część dnia w ręku, a to gram, a to muzyka a i rozmawiam po kilkadziesiąt minut dziennie, czasami i po 2 godziny dziennie gadam.
No to mega wynik. Widziałam ten telefon fajny, no i amoletowy wyświetlacz na plus.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 19:16   #2379
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Podobno te baterie nie można przeładowywac, maximum 1 godzina od naładowania 100%.
Pamietam ze moj stary S3, ładowany był na całą noc, co sie potem okazało bateria była napuchnięta.
mój robił jeszcze takie jaja, że ładowałam całą noc, a budziłam się rano i miał np 1%, albo w lepszym wypadku 15-18% i nie była to wina baterii ani ładowarki
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 19:35   #2380
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Podobno te baterie nie można przeładowywac, maximum 1 godzina od naładowania 100%.
Pamietam ze moj stary S3, ładowany był na całą noc, co sie potem okazało bateria była napuchnięta.

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------



No to mega wynik. Widziałam ten telefon fajny, no i amoletowy wyświetlacz na plus.
wyświetlacz ma niesamowity. telefon mam 3 miesiące i nadal nie mogę się napatrzeć na te kolory, ostrość. Ważna też jest rozdzielczość, nie ma dzięki temu pikselozy

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
mój robił jeszcze takie jaja, że ładowałam całą noc, a budziłam się rano i miał np 1%, albo w lepszym wypadku 15-18% i nie była to wina baterii ani ładowarki
to musiała być wina albo baterii albo ładowarki albo uszkodzonego portu ładowania
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 19:49   #2381
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
wyświetlacz ma niesamowity. telefon mam 3 miesiące i nadal nie mogę się napatrzeć na te kolory, ostrość. Ważna też jest rozdzielczość, nie ma dzięki temu pikselozy

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------


to musiała być wina albo baterii albo ładowarki albo uszkodzonego portu ładowania
myślę że portu, bo baterię zmieniałam 2 razy, a ładwarek próbowałam kilku koleżanka z tym samym telefonem też ma ten problem
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-20, 20:05   #2382
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
myślę że portu, bo baterię zmieniałam 2 razy, a ładwarek próbowałam kilku koleżanka z tym samym telefonem też ma ten problem
widocznie wadliwa seria swego czasu sony ericssony miały ten problem.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 14:46   #2383
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Mój iPhone 6 trzyma baterie 3 dni jak przeglądam trochę neta i dzwonię itd, jak dużo gram i siedzę no to trzyma jeden, ale gram np 5h bez przerwy i spada prawie pół, pózniej kolejne wiec jestem zadowolona. Ładuje sie tez szybko. Z reszta dla mnie smartfon to nie telefon i nie oczekuje od niego w tej kwestii tego co od jakiejś starej nokii


Wysłane przez tapatalk

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2015-01-21 o 14:49
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 14:59   #2384
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Mój iPhone 6 trzyma baterie 3 dni jak przeglądam trochę neta i dzwonię itd, jak dużo gram i siedzę no to trzyma jeden, ale gram np 5h bez przerwy i spada prawie pół, pózniej kolejne wiec jestem zadowolona. Ładuje sie tez szybko. Z reszta dla mnie smartfon to nie telefon i nie oczekuje od niego w tej kwestii tego co od jakiejś starej nokii


Wysłane przez tapatalk
którą wersję 6 masz?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 15:20   #2385
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
którą wersję 6 masz?

Jak dobrze rozumiem o co pytasz to tę mniejszą, choć po przesiadce z poprzedniego ta i tak jest trochę duża xd


Wysłane przez tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 15:23   #2386
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Jak dobrze rozumiem o co pytasz to tę mniejszą, choć po przesiadce z poprzedniego ta i tak jest trochę duża xd


Wysłane przez tapatalk
ostatnio macałam sobie obie i jak bym miała wybierać to brałabym tą większą fajny telefonik
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 15:26   #2387
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

No większa jest spoko bo ma podobno lepsza baterie no i ekran jest większy, a to z kolei przyjemne ale to juz taki fablet, cos kompletnie nie dla mnie, ale tz kupuje ta duża do gier


Wysłane przez tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 16:01   #2388
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Dziewczyny, ja mam 6+ i to najlepszy wydatek mojego zycia, a bateria jak marzenie.
juz nigdy nie wroce na andka
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 16:26   #2389
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam 6+ i to najlepszy wydatek mojego zycia, a bateria jak marzenie.
juz nigdy nie wroce na andka

No po 4 latach na androidzie stwierdzam, ze Android to porażka, nie wiem właściwie czemu nie mogą zrobić sprawniejszego tego systemu


Wysłane przez tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-21, 16:49   #2390
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Skoro takie super iphone to szkoda tylko ze takie drogie.
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 17:06   #2391
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
No po 4 latach na androidzie stwierdzam, ze Android to porażka, nie wiem właściwie czemu nie mogą zrobić sprawniejszego tego systemu


Wysłane przez tapatalk
Ja przez dwa lata mialam galaxy s3 i on byl naprawde super. Nawet raz soe nie zawiesil. Ale upadl mi w piwnicy na kamyczki i wyswietlacz sie rozwalil. Kupilam s4, wtedy jeszcze bylam zacieta przeciwniczka iphona. I co? Juz po piwerszym wlaczeniu byla roznica, byl duzo wolniejszy niz s3, zacinal, mulil, resety i czyszczenie telefonu nic nie dawalo. Teraz juz bym sie w zyciu nie zamienila, na apple mam wszystko wszdzie, tzn na telefonie, ipadzie czy na kompie.

W sumieciekawe, dlaczego nic z tym nie robia.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 17:15   #2392
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Skoro takie super iphone to szkoda tylko ze takie drogie.
Za jakość się płaci.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 12:32   #2393
nowa121212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 456
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Jakie polecicie telefony z dobrym aparatem oprocz xperii z,z1,z2,z3. Żeby cena też była w miare przystępna
nowa121212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 17:06   #2394
Ennyo
Raczkowanie
 
Avatar Ennyo
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 110
Smile Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Dziewczyny po przeczytaniu kilku ostatnich stron tego wątku jestem zdecydowana kupić nokię, mój tż również. Obecnie mam samsunga galaxy mini 2 (chyba?), tż-towi koleś w t-mobile wcisnął rok temu jakieś totalne g***o samsunga... Ale przejdźmy do konkretów - poczytałam o nokiach i nie mam pojęcia którą wybrać. Myślałam o 735 dla tż-ta, a dla mnie 1020 - tylko pytanie czy poza ceną jest jakaś istotna różnica pomiędzy tymi modelami? Dodam, że potrzebujemy telefonów głównie po to aby dzwonić, sms-ować, korzystać z gps-a i map, korzystać z internetu. Zdjęcia, filmik w mega jakości nie mają dla mnie wielkiego znaczenia ponieważ posiadam sprzęt fotograficzny, ale myślałam o tym, aby zamiast kamerki samochodowej, ściągnąć sobie odpowiednią apkę w celu kręcenia filmików w czasie jazdy. Myślałam też o jabłku, ale moje serce grafika pęka gdy widzę przedpotopowy design ikonek. System android również z góry odrzucam. Będę wdzięczna za pomoc.
Ennyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 17:28   #2395
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ennyo Pokaż wiadomość
Dziewczyny po przeczytaniu kilku ostatnich stron tego wątku jestem zdecydowana kupić nokię, mój tż również. Obecnie mam samsunga galaxy mini 2 (chyba?), tż-towi koleś w t-mobile wcisnął rok temu jakieś totalne g***o samsunga... Ale przejdźmy do konkretów - poczytałam o nokiach i nie mam pojęcia którą wybrać. Myślałam o 735 dla tż-ta, a dla mnie 1020 - tylko pytanie czy poza ceną jest jakaś istotna różnica pomiędzy tymi modelami? Dodam, że potrzebujemy telefonów głównie po to aby dzwonić, sms-ować, korzystać z gps-a i map, korzystać z internetu. Zdjęcia, filmik w mega jakości nie mają dla mnie wielkiego znaczenia ponieważ posiadam sprzęt fotograficzny, ale myślałam o tym, aby zamiast kamerki samochodowej, ściągnąć sobie odpowiednią apkę w celu kręcenia filmików w czasie jazdy. Myślałam też o jabłku, ale moje serce grafika pęka gdy widzę przedpotopowy design ikonek. System android również z góry odrzucam. Będę wdzięczna za pomoc.
1020 ma więcej ramu(ale to w przypadku windowsphone nie ma tak wielkiego znaczenia jak w przypadku androida). No i ma lepszy aparat. Ot, tyle. Obydwa są godne polecenia.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 10:35   #2396
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Pierwszy smartfon- który wybrać?

Hej,
zwracam się o pomoc w kwestii taniego smartfona.
Nigdy nie miałam dotykowego telefonu, więc po pierwsze nie wiem czy się przestawię, a po drugie nie zależy mi na jakimś super telefonie ani na tym, aby wydawać na niego dużo pieniędzy.

Moją uwagę zwróciły takie telefony:
- Tracer Oxygen GS 3 http://www.komputronik.pl/product/238266/Elektronika/Telefony_i_smartfony/TRACER_Smartfon_OXYGEN_GS 3.html
-
S4 mini i9500 http://allegro.pl/telefon-smartfon-s...988102401.html
- Overmax Vertis 3510 http://www.mgsm.pl/pl/katalog/overmax/vertis3510you/
- Manta MS4001 http://www.mgsm.pl/pl/katalog/manta/ms4001/


Posiada któraś z Was powyższy telefon i może się podzielić opinią?
Osobiście czytałam wiele opinii, oglądałam filmy na YT i telefony mają pochlebne recenzje, jak na te z niższej półki cenowej.

A może możecie polecić coś innego?
Znajoma ma smartfona Hyuawei i non stop ląduje w serwisie, bo się zawiesza, zacina, wyskakują jakieś błędy systemowe.

Z góry będę wdzięczna za jakiekolwiek sugestie
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 14:21   #2397
Ennyo
Raczkowanie
 
Avatar Ennyo
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 110
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

dzięki za odpowiedź Pffe
No to teraz mam zagwozdkę czy wybrać dla siebie 735 czy 1020 skoro praktycznie niczym się nie różnią. Mam nadzieję, że w obu modelach bateria długo trzyma..
Ennyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 14:49   #2398
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ennyo Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź Pffe
No to teraz mam zagwozdkę czy wybrać dla siebie 735 czy 1020 skoro praktycznie niczym się nie różnią. Mam nadzieję, że w obu modelach bateria długo trzyma..
W mojej 735 bateria mi trzyma 4 dni.
Wybrałabym na Twoim miejscu 735 skoro na aparacie Ci nie zależy bo w zasadzie polecałabym Ci 1020 baaaardzo mocno gdyby Ci zależało na aparacie w telefonie bo ma o niebo lepszy.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 14:52   #2399
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Pierwszy smartfon- który wybrać?

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Hej,
zwracam się o pomoc w kwestii taniego smartfona.
Nigdy nie miałam dotykowego telefonu, więc po pierwsze nie wiem czy się przestawię, a po drugie nie zależy mi na jakimś super telefonie ani na tym, aby wydawać na niego dużo pieniędzy.

Moją uwagę zwróciły takie telefony:
- Tracer Oxygen GS 3 http://www.komputronik.pl/product/238266/Elektronika/Telefony_i_smartfony/TRACER_Smartfon_OXYGEN_GS 3.html
-
S4 mini i9500 http://allegro.pl/telefon-smartfon-s...988102401.html
- Overmax Vertis 3510 http://www.mgsm.pl/pl/katalog/overmax/vertis3510you/
- Manta MS4001 http://www.mgsm.pl/pl/katalog/manta/ms4001/


Posiada któraś z Was powyższy telefon i może się podzielić opinią?
Osobiście czytałam wiele opinii, oglądałam filmy na YT i telefony mają pochlebne recenzje, jak na te z niższej półki cenowej.

A może możecie polecić coś innego?
Znajoma ma smartfona Hyuawei i non stop ląduje w serwisie, bo się zawiesza, zacina, wyskakują jakieś błędy systemowe.

Z góry będę wdzięczna za jakiekolwiek sugestie
Same szroty wstawiłaś. Te telefony to chińskie badziewie a jak już wszędzie bębnimy na forum 24 i s5 się nie udały. Jak nie chcesz nic specjalnego i niedrogiego to lumia 535. Z tego roku telefon, za 500 zł nówka. Chyba, że zawzięcie chcesz androida.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 19:25   #2400
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Ja widzialam gdzies w gazetce lumie 535 juz za 400
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-22 18:20:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.