Doradzicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-10, 18:48   #1
gucha77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 9

Doradzicie?


Witam wszystkie Wizażanki! Mimo że mam już 26 lat nadal nie mam pomysłu na swój wygląd. Może zaproponujecie jakąś nową fryzurę albo kolory, w jakie powinnam się ubierać i jakimi malować? Mam okrągłą twarz, myślałam o jakiejś niewielkiej grzywce. Chciałabym też zapuścić włosy (teraz mam krótsze niż na zdjęciu). Rzadko maluję oczy, do ust używam zazwyczaj bezbarwnych pomadek ochronnych. Mam cerę trądzikową i muszę używać mocno kryjących podkładów. Boję się używać różu, bo wydaje mi się, że podkreślają problemy z cerą. Jestem w kropce, bo zupełnie nie mam koncepcji, co podkreślać makijażem, a co tuszować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ag1.jpg (50,0 KB, 12 załadowań)
gucha77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-10, 18:54   #2
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: Doradzicie?

nei wiem czy na zdjęciu dobrze widze, ale robisz sobie kreski na powiekach, wg mnei nie powinny one iść tak w dół bo masz teraz smutne oczy, kieruj końcówki raczej do góry, jeżeli nie masz kresek to maluj mocniej rzęsy w zewnętrznych kącikach tak jakby do góry
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-10, 19:55   #3
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Re: Doradzicie?

Agnieszko jestes śliczna! Naprawde uroczo!
Zaszalej troszke nie bój się być odważną (chyba ze praca Ci na to nie pozwala:P)
Jakies pasemka, cięcie włosów stopniowane z takową grzyweczką(na bok raczej) Ładny cień np. w kolorze brązu albo moreli, może łosoś? Co do kresek to dolączam sie do poprzedniego komentarza, umaluj usta ładnym błyszczykiem. Jesli boisz sie różu to moze puder brązujacy? Nie wiem.
Experymentuj! jestes sliczna a to juz poowa sukcesu
buziaki,wiola
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-10, 20:11   #4
Pysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 95
Re: Doradzicie?

Wydajesz mi się odrobinę podobna do Jolanty Fajkowskiej, może warto coś u niej podpatrzeć
Ja widzę Cię w takiej odrobinę romantycznej stylizacji, kklasyczny koczek, kolczyki, zwiewna sukienka...tylko się tak przejść po molo i każdy jest Twój
Jesteś naprawdę śliczna, kobieca.
Jestem jak najbardziej za zapuszczeniem włosów, i pokombinuj z koczkami
Pozdrawiam
Pysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-11, 09:18   #5
gucha77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 9
Re: Doradzicie?

Dziękuję za wszystkie rady! Poczułam się niesamowicie dowartościowana waszymi słowami, bo jak patrzę na siebie, widzę same paskudztwa i to, co mi się nie podoba. Zastanawiałam się nad morelowym cieniem do powiek, z jakim kolorem można go połączyć? Ostatnio widziałam też puder brązujący Ziemia Egipska, podobno ma dobre efekty lecznicze i można nim ładnie wymodelować twarz (chociaż nie mam pojęcia, jak się to robi?). Jest drogi (ponad 120 zł) i zastanawiam się,czy rzeczywiście jest wart swojej ceny.
Pozdrawiam dziewczyny pracujące i piszące na Wizażu, to strasznie fajnie, że można na was liczyć w każdej sprawie!
gucha77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-11, 18:57   #6
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Re: Doradzicie?

hej Agnieszko, po pierwsze gratuluję urody, trądziku nie widać masz duże oczy i wypukłe powieki, więc możesz śmiało malować górne powieki cieniami w różnych kolorach - wypróbuj fiolet, pięknie podkreśla kolor tęczówki. Masz też ciemny pigment ust, więc nie musisz używać pomadki, a błyszczyk ładnie je podkreśli. Czy myślałaś o skróceniu włosów? Ja widziałabym cię we fryzurce sięgającej lekko za brodę, włosy rozprostowane. Ale poza tym jesteś bardzo ładna, nie trać czasu na wyimaginowane kompleksy, ściskam
Martiene
ps ziemia egipska naprawdę ładnie podkreśla policzki, polecam, sama używam od dawna
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-30, 13:01   #7
gucha77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 9
Re: Doradzicie?

Dziewczyny, dzięki za propozycje, przy okazji podciągam wątek.
Pani Agnieszko, mam nadzieję, że urlop się udał!
Czekam na Pani opinię sprawie mojej mordki!
Pozdrowienia!
gucha77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-08-30, 15:37   #8
10.100.0.148
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 206
GG do 10.100.0.148
Re: Doradzicie?

Jesli mozna to jeszcze ja wtrace trzy grosiki
Jak widze masz bardzo geste wloski, mi osobiscie bardzo podobaja sie loczki, wiec zalaczam kilka propozycji na zdjeciach. Mysle, ze szczegolnie ta pierwsza pasowalaby jak ulal Tylko musisz pamietac, ze jak zdejmujesz waleczki, zebys w kazde pasmo wsmarowala troszke zelu, tylko bez przesady, zeby nie zrobic drutow... Ale na pewno o tym wiesz. To tak tylko na wszelki wypadek)
Dolaczylam jeszcze jedno zdjatko prostej fryzurki. Masz okragla twarz, a ta fryzurka by ja wyszczuplila Co do kolorku, to moze odwazylabys sie na jakis odcien czerwieni lub burgundu? Proponowalabym tez ciemna wisnie i na to jasniejsze pasemka. Co Ty na to?? To bardzo ozywiloby twarzyczke! Aczkolwiek w brazach tez jest Ci bardzo do twarzy! Moglabys na przkład nalozyc na ten kolorek jasniejsze pasemka.
Co do make-upiku to jestem zdecydowanie za brazami! Na dzien proponowalabym jasny-bezowy cien rozprowadzic na calym oczku i pod oczkiem (np. bezowy potrójny inglota, ma lekko blyszczace drobinki, co bardzo ladnie wyglada) i na to nalozyc ciemniejszy brazowy cien, ale tylko przy powiekach. Do tego tusz. Radzilabym wytuszowac rzeski dwa razy. Wiem to z wlasnego doswiadczenia) Na wieczor lub impreze mozna zawsze podmalowac oczki kredka. Jak znajde odpowiednie zdjecie to wkleje.
Caluski w nosek
Margaretka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor włosków4.jpg (30,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ola1.jpg (44,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor włosków5.jpg (44,6 KB, 1 załadowań)
10.100.0.148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-30, 15:39   #9
10.100.0.148
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 206
GG do 10.100.0.148
Re: Doradzicie?

Oo, to jeszcze ja, znalazlam zdjecie makijazu, ale w tej delikatniejszej wersji.
Margarecia)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg makijaż.jpg (115,0 KB, 2 załadowań)
10.100.0.148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-30, 17:18   #10
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Doradzicie?

Jeżeli mogę coś jeszcze dodać, to moimi sugestiami było by:
masz śliczne, wyraziste usta, i było by dobrze moim zdaniem lekko ich urodę zaznaczyć błyszczykiem z minimalnym kolorkiem, bo są naprawde ozdobą twarzy;
masz też wielkie, romantyczne oczy, i myślę, że możesz poeksperymentować z makijażem, bo i miejsca nad powieką dość, i kształt ładny, i ogólnie oprawa ciemna, więc mozesz dodać trochę koloru, szczególnie, by wydobyć tęczówkę; sama kreska nieco obciąża powiekę, dziewczyny mają rację; wydaje mi się, że Twoje oczy są tym, na co każdy zwraca uwagę, więc zaakcentowanie ich nieco silniejszym makijażem (chociażby tusz do rzęs) byłoby ok. Koniecznie wyregulowałabym brwi i podkreślała je brązowym ołówkiem - to zawsze, nawet przy minimalnym makijażu, wywołuje efekt zadbanej twarzy.
Włoski ładne, ale troszkę bym je rozjaśniła jakimiś minimalnymi pasemkami, żeby nadać lekkości i nieco ożywić twarz.

Ale i tak nie ma u Ciebie za dużo do zrobienia - przy takiej naturalnej urodzie...
buziaczki i powodzenia!
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-30, 18:38   #11
KARINCIA
Raczkowanie
 
Avatar KARINCIA
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 335
GG do KARINCIA
Re: Doradzicie?

Agnieszko!
Mi sie wydaje że dobrze byś wyglądała w takich fryzurkach:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond 1.jpg (49,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg do ramion-rude.jpg (28,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rubin 1.jpg (26,3 KB, 1 załadowań)
KARINCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-08-30, 18:41   #12
KARINCIA
Raczkowanie
 
Avatar KARINCIA
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 335
GG do KARINCIA
Re: Doradzicie?

A jeśli chodzi o makijaż to może coś takiego?

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Isadora 37.jpg (10,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg na złoto.jpg (33,7 KB, 1 załadowań)
KARINCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-31, 15:49   #13
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Doradzicie?

Witaj Agnieszko
Dziękuję Ci ślicznie, urlop miałam naprawdę cudowny

Laseczki podesłały Ci bardzo ładne zdjęcia. Ja mam jednak jeszcze kilka uwag.
Na tym zdjęciu masz bardzo ładne włosy i świetnie Ci jest w takiej fryzurze. Jeśli chcesz odmiany to faktycznie czasami poszalej może z wałeczkami tak jak radzi Margaretka lub krótszą nieco fryzurkę jak na ostatnim Karinci.
Ja bym nie zasłaniała takiego ładnego czoła grzyweczką. I przynajmniej na tym ujęciu wcale nie masz okrągłej buzi.

Powinnaś również nieco wyrównać brwi. Maluj mocniej oko, ale unikaj raczej kresek. Cieniuj je, bo masz śliczne, wielkie oczy i podkreślaj to.
Moim zdaniem masz taki typ urody, że będziesz super wyglądać zarówno w kolorach chłodnych jak tych cieplejszych. Jednak nie przesadzaj z nasyceniem kolorów ciepłych. I zrezygnowałabym raczej z różu w kolorach rdzy czy ceglastym. Jasny chłodny róż lub jasny brzoskwiniowy-roż; będą najlepsze

Jeśli używasz mocno kryjących podkładów, to robisz błąd rezygnując z różu. Bez niego twarz nie wygląda naturalnie, a często jest zbyt płaska i nie wygląda świeżo.
Różem powinnaś musnąć kości policzkowe. Możesz odrobinę nałożyć na łuk brwiowy, czoło przy nasadzie włosów.

Na wieczór możesz z powodzeniem szaleć z mocniejszą paletą kolorów. Ciemne oczy ( ciemne brązy, miedź, złoto, czerń, brudna zieleń, fiolety, śliwka,... ), burgund lub ciemna czerwień na ustach i paznokciach. Nie bój się kolorów. Dodadzą Ci seksapilu.

Serdecznie pozdrawiam

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.