Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Pokaż wyniki sondy: Który telefon wybrać?
HTC Wildfire S 17 30,36%
Samsung Wave Y 1 1,79%
Sony Ericsson Xperia Neo V 7 12,50%
Nokia 500 7 12,50%
Samsung Galaxy Mini 4 7,14%
Inny(ale jaki:P) 20 35,71%
Głosujący: 56. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-24, 20:40   #2491
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Z tych 4? HTC. choć 5,5 cala to dużo. Ja mam 5 i nie włożę go w kieszeń ale wierz mi, jak już będziesz miała kilka dni to nie będziesz chciała mniejszego wyświetlacza, niesamowita wygoda.

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Pffe a co sadzisz o lumii 830?


Wysłane przez tapatalk
Generalnie bardzo fajny telefon ale zastanowiłabym się nad 930. Mimo wszystko ma OLED. Kolosalna różnica. Nawet jak weźmiesz w sklepie obie do ręki, zauwazysz różnicę w intensywności kolorów chociażby. W zasadzie 930 to tak jak byś pomnożyła parametry 830 razy dwa.
Zdaję sobie sprawę, że to koło 300 stów różnicy w cenie ale warto.

A jak szkoda Ci kasy to uderzyłabym w 735. Dlatego, że jest tańsza od 830 a ma te same parametry tylko lepszy wyświetlacz.
830 jest wypuszczona, tak szczerze mówiąc, trochę z dupy. Jak by musieli wypuścić 3 sztuki koniecznie. Za to 930 to flagowiec, no nie ma co, wybija się nad pozostałe dwa.

Także, jeśli możesz, to z tych lumii, bierz 930.

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
jeśli nie zależy Ci na androidzie to pewnie pffe coś Ci doradzi, ale jeśli jednak chciałabyś androida to szczerze polecam motorole moto G II generacji Tż (z dużymi wymaganiami- programista) jest nią zachwycony jak za takie pieniądze
Programista!=wymagania wobec telefonu Żaden argument ale owszem, motorola moto g II jest ciekawym telefonem, godnym uwagi i na pewno jak bym miała polecać coś na androidzie to właśnie tą motorolę między innymi.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 20:50   #2492
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Programista!=wymagania wobec telefonu Żaden argument ale owszem, motorola moto g II jest ciekawym telefonem, godnym uwagi i na pewno jak bym miała polecać coś na androidzie to właśnie tą motorolę między innymi.
myślę że argument, bo programuje na androida więc musi mu śmigać
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 20:54   #2493
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
myślę że argument, bo programuje na androida więc musi mu śmigać
No właśnie nie do końca
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 21:01   #2494
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
No właśnie nie do końca
dobra, ale znam go i wiem jak duże ma wymagania i jakich pierdół czepia się używając telefonu
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 21:04   #2495
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
dobra, ale znam go i wiem jak duże ma wymagania i jakich pierdół czepia się używając telefonu
Nie no, nie zaprzeczałam Chodzi mi tylko o to, że programiści to tak specyficzni ludzie, że żadnym argumentem są wymagania wobec działania sprzętu, nawet wobec tego, na który programują Może im do czegoś innego zupełnie służyć.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 21:08   #2496
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Nie no, nie zaprzeczałam Chodzi mi tylko o to, że programiści to tak specyficzni ludzie, że żadnym argumentem są wymagania wobec działania sprzętu, nawet wobec tego, na który programują Może im do czegoś innego zupełnie służyć.
w sumie nie znam innych programistów i tego środowiska, założyłam że wszyscy mają tak jak mój tż może to kwestia tego że jest programistą samoukiem z zamiłowania
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 21:19   #2497
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Nie no nie mogę wziąć 930


Wysłane przez tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 21:42   #2498
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
w sumie nie znam innych programistów i tego środowiska, założyłam że wszyscy mają tak jak mój tż może to kwestia tego że jest programistą samoukiem z zamiłowania
No to tym bardziej może mieć nieco inne podejście niż typowy programista

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Nie no nie mogę wziąć 930


Wysłane przez tapatalk
To jeśli nie podoba Ci się bardziej 830 wizualnie od 735 to bym wzięła 735. Głównie ze względu na wyświetlacz.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 06:31   #2499
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
No to tym bardziej może mieć nieco inne podejście niż typowy programista

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------


To jeśli nie podoba Ci się bardziej 830 wizualnie od 735 to bym wzięła 735. Głównie ze względu na wyświetlacz.
735 szkoda ze malo dostepny w sklapach stacjonarnych, ktos wie gdzie?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 13:00   #2500
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
735 szkoda ze malo dostepny w sklapach stacjonarnych, ktos wie gdzie?
saturn na 100% ma bo jeszcze wczoraj czy przedwczoraj widziałam na półce, media markt chyba też ma. nie wiem jak rtv euro agd, oni mogą nie mieć ale przypuszczam, ze by Ci sprowadzili na następny dzień na przykład.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 17:47   #2501
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
jeśli nie zależy Ci na androidzie to pewnie pffe coś Ci doradzi, ale jeśli jednak chciałabyś androida to szczerze polecam motorole moto G II generacji Tż (z dużymi wymaganiami- programista) jest nią zachwycony jak za takie pieniądze
dzięki za pomoc, ale motorola niestety odpada, bo chcę wziąć telefon na abonament w orange,a nie ma jej w ofercie

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Z tych 4? HTC. choć 5,5 cala to dużo. Ja mam 5 i nie włożę go w kieszeń ale wierz mi, jak już będziesz miała kilka dni to nie będziesz chciała mniejszego wyświetlacza, niesamowita wygoda.
Dzięki za odp. Właśnie byłam dzisiaj salonie,niestety z wymienionych był tylko lg g3 s i nawet on wydawał mi się ogromny , ale pewnie można się przyzwyczaić. Na szczęście tel trzymam w torebce, a nie w kieszeni .
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 18:55   #2502
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
dzięki za pomoc, ale motorola niestety odpada, bo chcę wziąć telefon na abonament w orange,a nie ma jej w ofercie



Dzięki za odp. Właśnie byłam dzisiaj salonie,niestety z wymienionych był tylko lg g3 s i nawet on wydawał mi się ogromny , ale pewnie można się przyzwyczaić. Na szczęście tel trzymam w torebce, a nie w kieszeni .
nie bierz g3 s. to gorsza wersja g3. Aż boję się pomyśleć co to za chłam.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 20:49   #2503
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
nie bierz g3 s. to gorsza wersja g3. Aż boję się pomyśleć co to za chłam.
No właśnie dzięki lub przez Twoją opinię zaczęłam się mocno zastanawiać, bo byłam już pewna, że go chcę. Chociaż muszę przyznać, że wizualnie bardzo mi odpowiada.

Póki co skłaniam się ku HTC, ale muszę go na żywo zobaczyć, bo jednak te gabaryty trochę mnie przerażają .
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 20:50   #2504
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
No właśnie dzięki lub przez Twoją opinię zaczęłam się mocno zastanawiać, bo byłam już pewna, że go chcę. Chociaż muszę przyznać, że wizualnie bardzo mi odpowiada.

Póki co skłaniam się ku HTC, ale muszę go na żywo zobaczyć, bo jednak te gabaryty trochę mnie przerażają .
Bo lg są w tej chwili ładne, nie ukrywam, mi też wizualnie się bardzo podobają ale nie wpakowałabym się w takie gówno.
zawsze możesz zamówić przez neta, możesz zwrócić chyba w ciągu 7 dni, więc już będziesz wiedziała czy ten właśnie telefon chcesz.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 14:43   #2505
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Chciałabym kupić telefon. Mój SE Hazel się nudził. Poszukuję czegoś dla aktywnych niezdar. Co powinien zawierać telefon?
- GPS, google mapy, albo nawigację (żadną skomplikowaną)
- wzmocnione szkło. zdarza się, że telefon mi wypada, jeżdżąc rowerem często trafiam na tragiczne drogi. Czasem wytrzęsie
- kompatybilność z pulsometrem
- nie ma to być wielki kloc. ważne aby dało się czytać mapę.
- fajnie jakby aparat robił troszkę lepsze zdjęcia niż "kalkulator"

Nie musi być to najlepsze cudo współczesnej techniki. Mój budżet to 800 zł.

Najbardziej zależy mi na opiniach osób, które korzystają ze sprzętu spełniające te kryteria. W specyfikacjach może pisać wszystko a nie zawsze to prawda.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 00:11   #2506
adam23
Raczkowanie
 
Avatar adam23
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Islandia
Wiadomości: 233
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Jeżeli chodzi o matryce to LG stoi na wysokim poziome i robi jedne z najlepszych matryc jakie ludzkie oko może dostrzeć
adam23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 02:41   #2507
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Ok kupiłam Nokię lumię 930, jak na razie zachwytu nie widzę


Wysłane przez tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 08:44   #2508
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez adam23 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o matryce to LG stoi na wysokim poziome i robi jedne z najlepszych matryc jakie ludzkie oko może dostrzeć
Szczerze mówiąc nigdy LG nie mialam więc się nie znam na nich. Podpowiesz w stronę jakich modeli kierować wzrok?

Najlepszym telefonem dla mnie była nokia N8. Kocham ten telefon, lecz bez wsparcia symbian zacząl się sypać

Moim marzeniem jest lumia 930, ale po pierwsze nie dam tyle za tel, po drugie spadnie i się z nim pożegnam :P
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.

Edytowane przez pannaatopowa
Czas edycji: 2015-03-10 o 08:46
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 16:53   #2509
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

U mnie spadł i działa xd


Wysłane przez tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-11, 00:36   #2510
adam23
Raczkowanie
 
Avatar adam23
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Islandia
Wiadomości: 233
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Z LG szczerze mogę polecić tobie trzy modele a mianowicie G2 , G3 , G-flex a teraz wyszła druga odsłona flexa
adam23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 09:38   #2511
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Flex zupełnie mi nie odpowiada. LG są za wielkie. Szukam czegoś do 4 cali. Jakieś pomysly?

Inne tez pytanie ma ktoś lumię 800?
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 12:09   #2512
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez adam23 Pokaż wiadomość
Z LG szczerze mogę polecić tobie trzy modele a mianowicie G2 , G3 , G-flex a teraz wyszła druga odsłona flexa
Słucham? z tych trzech to TYLKO g2 jako tako chodzi.

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Flex zupełnie mi nie odpowiada. LG są za wielkie. Szukam czegoś do 4 cali. Jakieś pomysly?

Inne tez pytanie ma ktoś lumię 800?
Teraz większość telefonów to powyżej 4 cali. Jakieś wymogi co do systemu? Android, wp, jabłko?

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Flex zupełnie mi nie odpowiada. LG są za wielkie. Szukam czegoś do 4 cali. Jakieś pomysly?

Inne tez pytanie ma ktoś lumię 800?
Adam23, co do matryc to też popłynąłeś...jakie najlepsze? przecież g2 ma TYLKO tft, to samo z g3. Więc serio, skąd Ty bierzesz te informacje, że to najlepsze matryce? nie wiem z której strony Najpierw doczytaj bo póki co to dostrzegam fana lg, nic więcej.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 13:43   #2513
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Słucham? z tych trzech to TYLKO g2 jako tako chodzi.

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------


Teraz większość telefonów to powyżej 4 cali. Jakieś wymogi co do systemu? Android, wp, jabłko?

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------


Adam23, co do matryc to też popłynąłeś...jakie najlepsze? przecież g2 ma TYLKO tft, to samo z g3. Więc serio, skąd Ty bierzesz te informacje, że to najlepsze matryce? nie wiem z której strony Najpierw doczytaj bo póki co to dostrzegam fana lg, nic więcej.
Android albo Windows. Możliwe, że Adam bierze ze swoich doświadczeń. Może telefon spadł mu wiele razy i działa. Ja kiedyś byłam fanką SE(zanim weszły dotyki) reszta to dla mnie szajs był. Teraz xperii nie chce. Miałam doświadczenia z nimi i nie dziękuję. Tak samo jak samsungi. Miałam parę i podziekuję. To nic, że pewnie jakiś samsung jest ekstra. Nie i już :P
Nie musi być telefon z tego roku. Mogą być paroletnie, które zostały przetestowane. Telefon jest dla mnie gadżetem. Dzwonić, pisać, mail sprawdzić, jakieś apki do trenigów, do marszu, gierki, głośnik, czasem jakieś zdjęcie (musi mieć jakąś lampkę, choćby led) no i wzmacniany ekran. Do Internetu, czy filmów mam laptopa i tablet.
Myślę, że 4cale jeszcze mogą być. 5 to już za wiele. Chcę coś co mogę do kieszeni, albo pokrowca na ramę zmieścić. Nie chcę kupować przyczepki na telefon :P
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 14:44   #2514
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Android albo Windows. Możliwe, że Adam bierze ze swoich doświadczeń. Może telefon spadł mu wiele razy i działa. Ja kiedyś byłam fanką SE(zanim weszły dotyki) reszta to dla mnie szajs był. Teraz xperii nie chce. Miałam doświadczenia z nimi i nie dziękuję. Tak samo jak samsungi. Miałam parę i podziekuję. To nic, że pewnie jakiś samsung jest ekstra. Nie i już :P
Nie musi być telefon z tego roku. Mogą być paroletnie, które zostały przetestowane. Telefon jest dla mnie gadżetem. Dzwonić, pisać, mail sprawdzić, jakieś apki do trenigów, do marszu, gierki, głośnik, czasem jakieś zdjęcie (musi mieć jakąś lampkę, choćby led) no i wzmacniany ekran. Do Internetu, czy filmów mam laptopa i tablet.
Myślę, że 4cale jeszcze mogą być. 5 to już za wiele. Chcę coś co mogę do kieszeni, albo pokrowca na ramę zmieścić. Nie chcę kupować przyczepki na telefon :P
Z tych z windowsem: lumia 630? ma 4,5". Bardzo fajny telefonik albo 530 z 4". Zwłaszcza jeśli nie wymagasz bóg wie czego od telefonu a z obydwoma mam do czynienia na co dzień. Moja mama ma 530 a TŻ tata 630. Nie mulą, nie zacinają.
Z androidem, no nie wiem sama, ciężko coś wybrać tak małego skoro nie xperia i nie samsung no to zostaje htc, lg, nexus. Polecałabym nexus'a ale to przynajmniej 4,7". Lg szczerze odradzam, w tej chwili mają to wszyscy bo wypuścili na rynek pierdyliard jednakowych modeli, różniących się od siebie minimalnie. Na pewno nie huawei! totalne chińskie dno.
A najbardziej bym polecała motorolę moto g z androidów.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 15:18   #2515
Karlie69
Ash nazg durbatulûk
 
Avatar Karlie69
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 844
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Co do LG G3 S - posiadam, nie polecam. Aż tęsknię za moim starym wysłużonym Samsungiem.
Karlie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 15:29   #2516
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Karlie69 Pokaż wiadomość
Co do LG G3 S - posiadam, nie polecam. Aż tęsknię za moim starym wysłużonym Samsungiem.
Pisałam to po 100 razy w tym wątku Ale znajdą się użytkownicy tego szajsu, którzy będą wmawiać, że to cudo. Sorry, gówno, nie cudo.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 15:30   #2517
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Lg z serii L tez to badziewie?
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 15:46   #2518
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Oj tak mama tz ma huwaei (sory nie umiem nigdy tego napisać) i to co sie stało i dzieje z tym telefonem to jakis żart.


Wysłane przez tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 16:02   #2519
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Lg z serii L tez to badziewie?
Jedyny z tych dobry to L9 ale on jest duuuuży.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 16:07   #2520
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Mi chodzilo o nowsze wersje od lg L9.
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-22 18:20:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.