Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Pokaż wyniki sondy: Który telefon wybrać?
HTC Wildfire S 17 30,36%
Samsung Wave Y 1 1,79%
Sony Ericsson Xperia Neo V 7 12,50%
Nokia 500 7 12,50%
Samsung Galaxy Mini 4 7,14%
Inny(ale jaki:P) 20 35,71%
Głosujący: 56. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-08, 20:19   #2761
bialarabit
Raczkowanie
 
Avatar bialarabit
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 122
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Update będzie na jesieni ale 8 nie chodzi wcale źle więc czekać nie trzeba bo większość, jak ne wszystkie, lumie dostaną 10.
Wszystkie dostaną nawet te z 512mb ramu, ale niektóre z funkcji mają być okrojone.
bialarabit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 20:38   #2762
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bialarabit Pokaż wiadomość
Wszystkie dostaną nawet te z 512mb ramu, ale niektóre z funkcji mają być okrojone.
no muszą być okrojone bo za mało RAM żeby to miało dobrze chodzić. szkoda, że android tak nie ma ale po co.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 14:38   #2763
201710231223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 784
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Ale jak chodzi o aktualizacje to wydaje mi sie ze tylko Microsoft i Apple maja sensowne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201710231223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 16:12   #2764
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lifeismusic Pokaż wiadomość
Ale jak chodzi o aktualizacje to wydaje mi sie ze tylko Microsoft i Apple maja sensowne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bo Android ich nie ma ma kolejne wersje systemu ale nie są one przystosowane do poprzednich modeli a nawet ich nie można oficjalnie na nich zainstalować.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 17:51   #2765
bialarabit
Raczkowanie
 
Avatar bialarabit
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 122
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Nowsze androidy to zawsze większe wymagania :/
__________________

Kocham modę
bialarabit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 18:01   #2766
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bialarabit Pokaż wiadomość
Nowsze androidy to zawsze większe wymagania :/
ale przepraszam, jakie wymagania skoro to nawet na najlepszym sprzęcie nie chodzi porządnie?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 18:37   #2767
tikkirimali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 64
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Akurat w Samsungu Galaxy Alpha dla przykladu wszystko chodzi idealnie. Ja osobiscie mam iphone ale znam osobe, ktora ma Alphe i chodzi plynnie.
tikkirimali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 18:51   #2768
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tikkirimali Pokaż wiadomość
Akurat w Samsungu Galaxy Alpha dla przykladu wszystko chodzi idealnie. Ja osobiscie mam iphone ale znam osobe, ktora ma Alphe i chodzi plynnie.
jakoś nie uwierzę wszyscy wiemy jak samsung zbabrał androida.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 19:07   #2769
tikkirimali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 64
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

No, nie musisz wierzyc ale tak jest. Chodzi tak samo plynnie jak iphone z tym, ze trzeba miec apke Clean master chyba jedyna roznica. No i aparat robi super fotki.
tikkirimali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 19:22   #2770
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tikkirimali Pokaż wiadomość
No, nie musisz wierzyc ale tak jest. Chodzi tak samo plynnie jak iphone z tym, ze trzeba miec apke Clean master chyba jedyna roznica. No i aparat robi super fotki.
Tak, tak, jak iphone to żaden telefon na androidzie w tej chwili nie chodzi więc takie bajeczki to możesz sobie gdzieś indziej wypisywać
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 19:35   #2771
tikkirimali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 64
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Tak, tak, jak iphone to żaden telefon na androidzie w tej chwili nie chodzi więc takie bajeczki to możesz sobie gdzieś indziej wypisywać

Radzilabym troche kulturalniej bo z tego co widze, masz wielkie ego a twoj sposob wypowiadania sie swiadczy o tobie. Twoje ciagle krytykowanie androida jest zalosne- skoro nie lubisz tego systemu to go nie uzywaj ale przyjmij do wiadomosci, ze sa ludzie, ktorym akurat android odpowiada. Tak sie sklada, ze testowalam Alphe, mam 2 iphone'y i mam jak porownac wiec to ty daruj sobie swoje wywody.
tikkirimali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 19:43   #2772
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tikkirimali Pokaż wiadomość
Radzilabym troche kulturalniej bo z tego co widze, masz wielkie ego a twoj sposob wypowiadania sie swiadczy o tobie. Twoje ciagle krytykowanie androida jest zalosne- skoro nie lubisz tego systemu to go nie uzywaj ale przyjmij do wiadomosci, ze sa ludzie, ktorym akurat android odpowiada. Tak sie sklada, ze testowalam Alphe, mam 2 iphone'y i mam jak porownac wiec to ty daruj sobie swoje wywody.
Widzę, że wyciągasz z jednej wypowiedzi to, co chcesz. Najpierw poczytaj ten wątek, później wciskaj takie kity.
Nigdy nie powiedziałam, że androida nie lubię, wręcz przeciwnie. Także nie wciskaj w dyskusję argumentów z dupy, dopóki ich czymś nie podeprzesz. Milion razy na tym wątku udowadniałam, że android w tej chwili jest pod względem optymalizacji najgorszy na rynku. Pisałam też, że miałam go od pierwszych wersji a także, że testowałam inne systemy, w tym windows i android. Jeśli twierdzisz, że android chodzi płynnie na samsungi (!!!!!) i chodzi porównywalnie do iphone to sorry albo masz tak niskie wymagania, że tego nie dostrzegasz albo nie ogarniasz ios.
Następnym razem jak zechcesz mi wytykać, że ja po prostu nie lubię androida, przeczytaj moje wypowiedzi WSZYSTKIE w tym wątku a nie wypisuj tu bzdury, które ktoś przypadkiem uwierzy i się wpakuje w gówniany telefon.
A to, że adnroid i samsung to jest połączenie najbeznadziejniejsze ze wszystkich to już tu pisali użytkownicy tych telefonów. I nie uwierzę, że nagle Tobie jednej, jedynej chodzi cudownie bo zainstalowałaś aplikację czyszczącą pamięć ze zbędnych aplikacji ale zapychającą ją swoimi potrzebami. śmiech na sali, uśmiałam się na wieczór.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 20:00   #2773
201710231223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 784
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Muszę potwierdzić słowa pffe. Mama miała samsunga jak i jej koleżanka i moja. Oba z początku chodziły ok. Ale po 3 miesiącach zaczęły tak mulić...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201710231223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 20:02   #2774
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Każdy chyba wie ze samsung popsuł androida? ... I to nie gadanie tylko zwyczajny fakt, no, ale ok


Wysłano przez tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 20:49   #2775
tikkirimali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 64
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Ja nie twierdze, ze Samsung jest super- wrecz przeciwnie. Sama jestem posiadaczka iphone'a. Chodzilo mi o to, ze na Alphie android smiga zadziwiajaco dobrze i nie cial sie ani razu a bliska mi osoba uzywa go juz dluzszy czas wiec ma porownanie.
Naucz sie czytac ze zrozumieniem bo ja napisalam, ze mam iphone a nie samsunga. Na dodatek nie musisz wierzyc, twoje zdanie obchodzi mnie tyle co zeszloroczny snieg. Troche kultury wypowiedzi bo z takimi tekstami "z dupy" to mozna z kolezankami na trzepaku rozmawiac.
tikkirimali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 21:13   #2776
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tikkirimali Pokaż wiadomość
Ja nie twierdze, ze Samsung jest super- wrecz przeciwnie. Sama jestem posiadaczka iphone'a. Chodzilo mi o to, ze na Alphie android smiga zadziwiajaco dobrze i nie cial sie ani razu a bliska mi osoba uzywa go juz dluzszy czas wiec ma porownanie.
Naucz sie czytac ze zrozumieniem bo ja napisalam, ze mam iphone a nie samsunga. Na dodatek nie musisz wierzyc, twoje zdanie obchodzi mnie tyle co zeszloroczny snieg. Troche kultury wypowiedzi bo z takimi tekstami "z dupy" to mozna z kolezankami na trzepaku rozmawiac.
Będę się do Ciebie odzywać jak chcę, póki nie łamię regulaminu to sobie możesz płakać, jaki to masz ból tyłka.
Wciskasz kit i jak widzisz nie tylko ja to wiem.
I to Ty nie czytasz ze zrozumieniem, nie wiem gdzie napisałam, że jesteś posiadaczką tego telefonu. Skoro piszesz, że miałaś w ręku i testowałaś to chyba mówię, że Tobie nagle nie chodzi cudowanie. Mam teraz mówić, że Twojej jakże bliskiej osobie dobrze nie chodzi?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 21:59   #2777
Micraell
Zakorzenienie
 
Avatar Micraell
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 760
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Płynny android na Samsungu? To ja poproszę filmik z nagraną tą płynnością uruchamiania aplikacji, przełaczania się między nimi itd. I proszę o inne aplikacji niż aparat i menu.

Samsung zasyfił androida i może na tej alphie chodzi płynnie. W menu albo ustawieniach, na poczatku użytkowania.
__________________

"Well, I guess it would be nice, if I could touch your body, you know not everybody, has got a body like you."

~George Michael

Micraell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 00:29   #2778
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

No wlasnie, jestem ciekawa jak to wyglada po np roku hehe


Wysłano przez tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 13:08   #2779
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Micraell Pokaż wiadomość
Płynny android na Samsungu? To ja poproszę filmik z nagraną tą płynnością uruchamiania aplikacji, przełaczania się między nimi itd. I proszę o inne aplikacji niż aparat i menu.

Samsung zasyfił androida i może na tej alphie chodzi płynnie. W menu albo ustawieniach, na poczatku użytkowania.
No na początku pewnie tak, dopóki się nie zapcha a zapcha się szybko bo wystarczy, że zainstaluje się kilka aplikacji i już zaczyna się problem.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-10, 19:48   #2780
Zminka
Zakorzenienie
 
Avatar Zminka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 657
GG do Zminka
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Mój chłopak ma Samsunga Galaxy S 2 śmiga po półtorej roku bez zarzutu
__________________
Zminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 20:21   #2781
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Zminka Pokaż wiadomość
Mój chłopak ma Samsunga Galaxy S 2 śmiga po półtorej roku bez zarzutu
s2 i s3 owszem tych jeszcze samsung nie spaprał.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-11, 15:56   #2782
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

ja dzis kupilam htc desire 820. Zastanawialam sie nad samsung galaxy note 3.
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>

Edytowane przez Dzikun
Czas edycji: 2015-06-11 o 20:14 Powód: sprzedaż
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-11, 16:21   #2783
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

na wizażu nie można sprzedawać zgłaszam do modki.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 10:40   #2784
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Opisze wam moją przygodę z telefonem na Windowsie.
Ostatnio bardzo mnie kusiło żeby wypróbować właśnie taki telefon,
po analizie dostępnych modeli wybór padł na Nokie 640 DS,
ponieważ parametry jak i wygląd wizualny dobry wyświetlacz, bateria 2500 - w miarę ok, do tego piękny niebieski tył - telefon prezentował się naprawdę dobrze. Kafelki to żaden problem fajnie to wygląda.
Po uruchomieniu telefonu miałam wrażenie że firma Microsoft chce uzyskach ode mnie za dużo prywatnych wiadomości, ale ok nie muszę się na wszystko zgadzać. Bawiłam się tym telefonem z 4 godziny i doszłam do wniosku że go zwracam z powrotem do sklepu ponieważ:
nie ma tam aplikacji do których jestem mega przyzwyczajona, i tak musiałabym korzystać z nich z innego sprzętu na Antku,
wyświetlacz po prostu za czuły przesuwając palcem po aplikacjach niejednokrotnie się otwierały, telefon jak na 5 cali wyglądał na dużo mniejszy, kolory np zdjęć na facebooku były nienaturalne.
No i musiałabym go jeszcze lepiej poznać na co nie miałam ochoty...na drugi dzień zresetowałam i oddałam do sklepu, i na tym skończyła się moja przygoda, więc ten system nie jest dla każdego. Na razie poczekam na nowego androida podobno ma być jakiś ulepszony i wtedy coś kupię. Chce na końcu podsumować że nie krytykuje bo telefon sam w sobie jest naprawdę fajny, ale dla kogoś kto jest przyzwyczajony do innego systemu, może po prostu nie pasować (szkoda mi było czasu na rozkminianie). Pozdrawiam

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez tikkirimali Pokaż wiadomość
Akurat w Samsungu Galaxy Alpha dla przykladu wszystko chodzi idealnie. Ja osobiscie mam iphone ale znam osobe, ktora ma Alphe i chodzi plynnie.
dziwie się dlaczego dali tak słaba baterie? 1860 mAh
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2015-06-13 o 10:31 Powód: dopis
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 11:42   #2785
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Opisze wam moją przygodę z telefonem na Windowsie.
Ostatnio bardzo mnie kusiło żeby wypróbować właśnie taki telefon,
po analizie dostępnych modeli wybór padł na Nokie 640 DS,
ponieważ parametry jak i wygląd wizualny dobry wyświetlacz, bateria 2500 - w miarę ok, do tego piękny niebieski tył - telefon prezentował się naprawdę dobrze. Kafelki to żaden problem fajnie to wygląda.
Po uruchomieniu telefonu miałam wrażenie że firma Microsoft chce uzyskach ode mnie za dużo prywatnych wiadomości, ale ok nie muszę się na wszystko zgadzać. Bawiłam się tym telefonem z 4 godziny i doszłam do wniosku że go zwracam z powrotem do sklepu ponieważ:
nie ma tam aplikacji do których jestem mega przyzwyczajona, i tak musiałabym korzystać z nich z innego sprzętu na Antku,
wyświetlacz po prostu za czuły przesuwając palcem po aplikacjach niejednokrotnie się otwierały, telefon jak na 5 cali wyglądał na dużo mniejszy, kolory np zdjęć na facebooku były nienaturalne.
No i musiałabym go jeszcze lepiej poznać na co nie miałam ochoty...na drugi dzień zresetowałam i oddałam do sklepu, i na tym skończyła się moja przygoda, więc ten system nie jest dla każdego. Na razie poczekam na nowego androida podobno ma być jakiś ulepszony i wtedy coś kupię. Chce na końcu podsumować że nie krytykuje bo telefon sam w sobie jest naprawdę fajny, ale dla kogoś kto jest przyzwyczajony do innego systemu, może po prostu nie pasować (szkoda mi było czasu na rozkminianie). Pozdrawiam

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------



dziwie się dlaczego dali tak słaba baterie? 1860 mAh
Aplikacji nie ma wszystkich, to prawda ale windows 10 ma mieć już aplikacje z androida.
no a czułość wyświetlacza to już kwestia człowieka

na nowego androida jakiegoś mega wypas bym nie liczyła, skoro tyle lat sobie nie potrafią poradzić to co się nagle by miało zmienić? niby ma być super zoptymalizowany ale pewnie tylko pod najnowsze modele i tak szczerze, co z tego skoro aktualizacji nie będzie. i weź człowieku zmieniaj telefon raz na 1-2 lata bo nowy android wychodzi i może w końcu coś z tym zrobią.

btw. kwestią aplikacji jest to, że windows jest systemem zamkniętym a android otwartym i o ile na windowsa nie mogę aplikacji swojej wrzucić tak na androida już bez problemu, stąd też masa syfu w sklepie googla.
wszystko ma swoje wady i zalety
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 12:46   #2786
Micraell
Zakorzenienie
 
Avatar Micraell
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 760
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Swoją aplikacje na sklep windowsa można wrzucić. Tylko trzeba zapłacić za konto developerskie, co już się nie wszystkim podoba.

Kwestia kolorów i czułości ekranu jest łatwo rozwiązywalna w ustawieniach. Mi się też domyślne ustaiwenia kolorów nie podobały i poprawiałam tak żeby mi odpowiadały.
Co do prywatności... Google chyba chce więcej danych jak na mój gust. Wiadomo, nie każdemu pasuje.
Największy minus windowsa to mimo wszystko brak aplikacji z androida.
__________________

"Well, I guess it would be nice, if I could touch your body, you know not everybody, has got a body like you."

~George Michael

Micraell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 13:02   #2787
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Micraell Pokaż wiadomość
Swoją aplikacje na sklep windowsa można wrzucić. Tylko trzeba zapłacić za konto developerskie, co już się nie wszystkim podoba.

Kwestia kolorów i czułości ekranu jest łatwo rozwiązywalna w ustawieniach. Mi się też domyślne ustaiwenia kolorów nie podobały i poprawiałam tak żeby mi odpowiadały.
Co do prywatności... Google chyba chce więcej danych jak na mój gust. Wiadomo, nie każdemu pasuje.
Największy minus windowsa to mimo wszystko brak aplikacji z androida.
Od 10 ma nie być odpłat, tylko zgoda twórcy na rozpowszechnianie. A już teraz jest masa aplikacji z androida, wiadomo, nie wszystkie a jak są to są też płatne (co chyba najbardziej boli androidowców).

kolory i jakość wyświetlacza w dużej mierze zależą od typu. Microsoft(to nie nokia już) lumia 640 ma zwykłego ips, przy amoledzie to on jest szary, ma nijakie kolory. a w swoim amoledzie sama też zmieniałam kolory na żywsze w ustawieniach i wtedy widać jeszcze większą różnicę między np. 640 a 735.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 18:28   #2788
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Akurat w sklepie windowsa jest tyle chlamu, ze to az niewiarygodne. Nie wiem czy mniej od androida, bo nie korzystałam, ale jesli tak to nie chce sobie tego drugiego wyobrażać


Wysłano przez tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 18:37   #2789
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Akurat w sklepie windowsa jest tyle chlamu, ze to az niewiarygodne. Nie wiem czy mniej od androida, bo nie korzystałam, ale jesli tak to nie chce sobie tego drugiego wyobrażać


Wysłano przez tapatalk
W windowsie jest duuuużo mniej. Korzystałam z obu, stąd wiem.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 18:41   #2790
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Od 10 ma nie być odpłat, tylko zgoda twórcy na rozpowszechnianie. A już teraz jest masa aplikacji z androida, wiadomo, nie wszystkie a jak są to są też płatne (co chyba najbardziej boli androidowców).

kolory i jakość wyświetlacza w dużej mierze zależą od typu. Microsoft(to nie nokia już) lumia 640 ma zwykłego ips, przy amoledzie to on jest szary, ma nijakie kolory. a w swoim amoledzie sama też zmieniałam kolory na żywsze w ustawieniach i wtedy widać jeszcze większą różnicę między np. 640 a 735.
wyświetlacz ma lepszy ale za to fason dziwny, tak jakby przyklejony ekran do plastyku - mi się to właśnie nie podobało.

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Akurat w sklepie windowsa jest tyle chlamu, ze to az niewiarygodne. Nie wiem czy mniej od androida, bo nie korzystałam, ale jesli tak to nie chce sobie tego drugiego wyobrażać


Wysłano przez tapatalk
wydawało mi się że mają więcej aplikacji, byłam bardzo rozczarowana że takie okrojone.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
W windowsie jest duuuużo mniej. Korzystałam z obu, stąd wiem.
niech sobie chłam będzie dla amatorów nikt nie musi tego instalować
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-22 18:20:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.