Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-18, 23:14   #4771
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Też nie rozumiem... prędzej zrozumiem madzikowe okulary niż kosmetyki
A najbardziej to mnie przeraża fakt, że teraz tyle osób przyjmuje klientki na paznokcie, makijaż itd. i na pewno jakaś część z tych podrób korzysta.
Najgorsze że już i salony się zaopatrują w ali hybrydy. Sensu najmniejszego to nie ma... moim zdaniem. Jutro mam szkolenie z paznokci i szczerze jestem ciekawa, co pokaże pani prowadzaca i reklama jakiego produktu się pojawi :P





Cytat:
Napisane przez agatnik Pokaż wiadomość
dziewczyny i chłopaki, pytanie z innej beczki. Czy stalkujecie czasem telefony/laptopy swoich partnerów? czy tylko ja byłam tak głupia żeby grzebać skutecznie???
Nope. Znamy swoje hasła do telefonów, czasem sprawdzę coś o co mnie prosi (jak ma zajęte ręce), ale nie lubię nawet wtedy tam zaglądać. Zawsze się kończy "a weź sam sobie szukaj". I tak w obie strony. Gdy ja mówię weź znajdz tę fotkę, czy maila, to jest eeeee weź zaraz sama bo ja tak nie lubię
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 23:14   #4772
akkikka
Raczkowanie
 
Avatar akkikka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Nie wiem czy to tylko ja jestem przewrażliwiona, czy wy też na to zwróciłyście uwagę.
Ostatnimi czasy zaczyna mnie wkurzać taka nachalna promocja semilaca. Chyba wszystkie juciuberki zostały obdarowane przez nich jak nie starter kitami, to lakierami. A wczoraj na snapie Oleśka sikała ze szczęścia że dostała od nich najnowszą profesjonalną lampę ledową. Tylko patrzeć jak kolejne będą się nią chwalić. Już widzę te tłumy nastolatek kupujące lampę za ponad 4 stówki. Tak jak było to z korsami czy innymi wellingtonami.
Chyba z przekory przerzucę się z semilaca na inne hybrydy. 🤔
akkikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 23:16   #4773
201607211122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 279
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Ja się absolutnie nie dotykam, nie interesuje mnie to (raz mi się zdarzyło - w odwecie za to, że sama byłam stalkowana, ale nigdy nie dostałam powodu, żeby to robić, więc na tym się skończyło), zaufanie to dla mnie podstawa, ale... Jeśli dogrzebałaś się skutecznie i znalazłaś coś, czego nie powinno być, to raczej nie masz co się obwiniać. Coś poważnego?
ta babska intuicja coś mi szeptała i pewnie bym nie dotknęła gdyby nie tablet który zawibrował i zaświecił gdy leżałam sobie na łóżku, spojrzałam na wyświetlacz a tam email z potwierdzeniem zakupu z paypala. Sprawa wygląda tak że od paru miesięcy mój konkubent jest uzależniony od jakiejś gry, spędza nad nią 95 procent wolnego czasu i w sumie też nasz konkubinat zawisł na włosku przez to bo robi cipodrame za każdym razem jak zwrócę mu uwagę że też bym chętnie spędziła z nim trochę czasu. No więc nie omieszkałam sprawdzić wszystkie transakcje na paypalu a tam od listopada wâ˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠u kasy wydane na jakieś monety ja żyłam w przekonaniu że ta gra jest darmowa a na szybko licząc on wydał do tej pory około 700 funtów w momencie naszego życia gdy oboje zmieniliśmy prace na mniej płatne....6 lat związku, 33 lata

Edytowane przez 201607211122
Czas edycji: 2016-03-18 o 23:42
201607211122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 23:23   #4774
iamdanifromcalifornia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 310
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez werek serek Pokaż wiadomość
ale jak to robicie - zmywacie ściereczką olejek i potem jeszcze raz myjecie twarz żelem, czy od razu zmywacie olejek żelem? bo przyznam się, że podobalo mi się to, jak olejek zmywał mi makijaż, ale nie lubiłam się babrać z tymi ściereczkami muślinowymi i ich prać.
Ja akurat zmywam ściereczką a potem myję twarz pianką ale jak kupisz olejek z emulgatorem to obejdzie się bez ściereczki.

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość
Ciebie, Ciebie, choć mifik też niczego sobie .
Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Iamdanifromcalifornia, przecież Ty śliczna jesteś, ja Ci zazdroszczę urody, koloru oczu, masz taką naturalną buzię, która nie wymaga krechy i innych zabiegów, żeby wyglądać jak człowiek! (dla mnie masz coś w sobie z Liv Tyler i podobna jesteś do znanej mi osoby, której zawsze zazdrościłam urody)
Ojej dziewczyny dziękuję, tak mi miło teraz i w ogóle

mifikposzalałaś, tyle miłych słów na swój temat już dawno nie słyszałam/czytałam
__________________
Tumblr
Instagram
iamdanifromcalifornia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 06:21   #4775
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Dostawa chińszczyzny:


Cuks i jej tłuste włosy:

Sposó na strąki: puder transparentny i pytanie do widzek: kogo chciałyby zaprosić na kolację i dlaczego
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3

Edytowane przez Radzka
Czas edycji: 2016-03-19 o 07:40
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 06:49   #4776
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Nie oglądam Gonciarza (kojarzy mi się z filmem, gdzie wyśmiewa i obraża osoby używające Adblocka itp.), ale przy okazji wygranej Włodka trafiłam na gonciarzowy post, drwiący ze zwycięzcy, w jego kategorii. Miał wielki żal, nawiązał do swojego filmu o mowie nienawiści, po czym wstawił nagrodzony film, aby jego widzowie sobie pohejtowali.

Mam takie wrażenie, że naszym "wielkim" YouTuberom zabrakło pokory. Zarówno Gonciarzowi jak i Łobuzom, są tak przekonani o swojej za☠☠☠istości, że brak nominacji stał się dla nich tradżą, powodem do focha i obśmiania nagrodzonych. Nie dyskutuję z wynikami i nie wiem, czy to było ustawione. Chodzi o samą postawę.

(Nie przypominam sobie,aby Leo tak się zachowywał kiedykolwiek :-D)
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."

Edytowane przez Vampi_z_piekla_rodem
Czas edycji: 2016-03-19 o 06:56
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 07:21   #4777
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez agatnik Pokaż wiadomość
ta babska intuicja coś mi szeptała i pewnie bym nie dotknęła gdyby nie tablet który zawibrował i zaświecił gdy leżałam sobie na łóżku, spojrzałam na wyświetlacz a tam email z potwierdzeniem zakupu z paypala. Sprawa wygląda tak że od paru miesięcy mój konkubent jest uzależniony od jakiejś gry, spędza nad nią 95 procent wolnego czasu i w sumie też nasz konkubinat zawisł na włosku przez to bo robi cipodrame za każdym razem jak zwrócę mu uwagę że też bym chętnie spędziła z nim trochę czasu. No więc nie omieszkałam sprawdzić wszystkie transakcje na paypalu a tam od listopada wâ˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠u kasy wydane na jakieś monety ja żyłam w przekonaniu że ta gra jest darmowa a na szybko licząc on wydał do tej pory około 700 funtów w momencie naszego życia gdy oboje zmieniliśmy prace na mniej płatne....6 lat związku, 33 lata
Rozumiem Twoje rozczarowanie i rozgoryczenie. Aktualnie przechodzę przez podobną sytuację, też wszystko za plecami, tyle że mój już ex , lubował się w tinderze. I tu rozmawiać o czym nie było..
Ale w Waszym przypadku może być inaczej. Może ma jakieś problemy i w ten sposób odreagowuje? Da się z nim w ogoóle pogadać?
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-19, 07:51   #4778
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Jeszcze 10min! 100 lat Gabiiiiiiii! Mln subów i zero hejterow
Dziękuję
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 08:30   #4779
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Oj tam, marudzisz.. Kupi sobie nowe oczy na ali!
skośne

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość

Mam takie wrażenie, że naszym "wielkim" YouTuberom zabrakło pokory. Zarówno Gonciarzowi jak i Łobuzom, są tak przekonani o swojej za☠☠☠istości, że brak nominacji stał się dla nich tradżą, powodem do focha i obśmiania nagrodzonych. Nie dyskutuję z wynikami i nie wiem, czy to było ustawione. Chodzi o samą postawę.

(Nie przypominam sobie,aby Leo tak się zachowywał kiedykolwiek :-D)
Nie oglądałam relacji, zwisa mi to i powiewa, ale takie zachowanie kojarzy mi się z jednym: brak klasy.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 08:35   #4780
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Nie oglądam Gonciarza (kojarzy mi się z filmem, gdzie wyśmiewa i obraża osoby używające Adblocka itp.), ale przy okazji wygranej Włodka trafiłam na gonciarzowy post, drwiący ze zwycięzcy, w jego kategorii. Miał wielki żal, nawiązał do swojego filmu o mowie nienawiści, po czym wstawił nagrodzony film, aby jego widzowie sobie pohejtowali.

Mam takie wrażenie, że naszym "wielkim" YouTuberom zabrakło pokory. Zarówno Gonciarzowi jak i Łobuzom, są tak przekonani o swojej za☠☠☠istości, że brak nominacji stał się dla nich tradżą, powodem do focha i obśmiania nagrodzonych. Nie dyskutuję z wynikami i nie wiem, czy to było ustawione. Chodzi o samą postawę.

(Nie przypominam sobie,aby Leo tak się zachowywał kiedykolwiek :-D)

3>
Tak wszyscy czekali, co Leo powie po trzystu latach bez nagrody, a ten buch! : o globalnym ociepleniu. Pstryczek w nos. A do tego mądre słowa.

Edytowane przez MostlyAhhhs
Czas edycji: 2016-03-19 o 08:36
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 08:35   #4781
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość
Błagam, nie linkujcie takich gniotów.
Okropnie dziwi mnie kupowanie podrób. Jeszcze bardziej dziwi mnie nakładanie ich na twarz.
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-19, 08:50   #4782
lord_viader
Raczkowanie
 
Avatar lord_viader
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Gwiazda śmierci
Wiadomości: 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez agatnik Pokaż wiadomość
ta babska intuicja coś mi szeptała i pewnie bym nie dotknęła gdyby nie tablet który zawibrował i zaświecił gdy leżałam sobie na łóżku, spojrzałam na wyświetlacz a tam email z potwierdzeniem zakupu z paypala. Sprawa wygląda tak że od paru miesięcy mój konkubent jest uzależniony od jakiejś gry, spędza nad nią 95 procent wolnego czasu i w sumie też nasz konkubinat zawisł na włosku przez to bo robi cipodrame za każdym razem jak zwrócę mu uwagę że też bym chętnie spędziła z nim trochę czasu. No więc nie omieszkałam sprawdzić wszystkie transakcje na paypalu a tam od listopada wâ˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠u kasy wydane na jakieś monety ja żyłam w przekonaniu że ta gra jest darmowa a na szybko licząc on wydał do tej pory około 700 funtów w momencie naszego życia gdy oboje zmieniliśmy prace na mniej płatne....6 lat związku, 33 lata

Pomyślałam, że napiszę Ci coś z mojej perspektywy bo miałam podobną sytuację tyle, że z ojcem. Był taki czas, że siedział 2 lata na bezrobociu. I zaczał grać w gierkę. Najpierw trochę, później 99% czasu gdy nie spał. Ja wychodziłam o 7 z domu on odpalał kompa, ja wracałam on dalej grał chociaż była 17. Mój młodszy brat nie zjadł ciepłego obiadu póki nie wróciłam ani nie miał z nim kto odrobić lekcji. W domu panował syf chyba, że ja albo mama zajmowałyśmy się porządkami. Ojciec kończył rozgrywkę o 2-3 w nocy. Gdyby tylko grał to jeszcze dało by się to znieść, ale zaczął wysyłać sms premium żeby doładować grę. Zaczęły się piętrzyć długi. Każdy sms 30zł a potrafił wysłać ich 20 albo więcej. Przypominam on nie pracował. Tylko moja mama miała jakikolwiek dochód (ok nie mały) ale miała 3 dzieci, które chodziły do szkoły, dwoje dojeżdżało i cały dom na utrzymaniu i wykarmieniu. Ojciec z czasem zaczął się robić agresywny. Nie będę tego rozwijać bo nie zamierzam się żalić, ale granie skończyło się wtedy kiedy wywieźliśmy komputery do brata mamy. A ona postawiła mu ultimatum, że albo wraca do normalnego życia i idzie do roboty albo ma wyp.... z domu. Walka o normalność trwała ze 3mc i to był koszmar, więc radzę Ci zacznij ze swoim facetem jak najszybciej o tym mówić albo rzuć to w cholerę bo z doświadczenia wiem, że taki facet to nic dobrego.

Tatusiek miał 38lat jak zaczął grać
__________________
"Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę."
lord_viader jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 08:51   #4783
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez agatnik Pokaż wiadomość
ta babska intuicja coś mi szeptała i pewnie bym nie dotknęła gdyby nie tablet który zawibrował i zaświecił gdy leżałam sobie na łóżku, spojrzałam na wyświetlacz a tam email z potwierdzeniem zakupu z paypala. Sprawa wygląda tak że od paru miesięcy mój konkubent jest uzależniony od jakiejś gry, spędza nad nią 95 procent wolnego czasu i w sumie też nasz konkubinat zawisł na włosku przez to bo robi cipodrame za każdym razem jak zwrócę mu uwagę że też bym chętnie spędziła z nim trochę czasu. No więc nie omieszkałam sprawdzić wszystkie transakcje na paypalu a tam od listopada wâ˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠u kasy wydane na jakieś monety ja żyłam w przekonaniu że ta gra jest darmowa a na szybko licząc on wydał do tej pory około 700 funtów w momencie naszego życia gdy oboje zmieniliśmy prace na mniej płatne....6 lat związku, 33 lata
Musisz z nim porozmawiać w takim razie, bo problem jest ewidentny, konkubent potrzebuje pomocy, bo to wygląda na uzależnienie. Pewnie zrobi awanturę i będzie się wypierał, może trzeba będzie go zaciągnąć na terapię, ale zostawić tego nie można. W takim przypadku bardzo dobrze, że sprawdziłaś, co się dzieje, tym bardziej że paypal to nie jest korespondencja.

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Dostawa chińszczyzny:


Cuks i jej tłuste włosy:

Sposó na strąki: puder transparentny i pytanie do widzek: kogo chciałyby zaprosić na kolację i dlaczego
Ja bym zaprosiła Czochera, bo Happy Meal.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 09:15   #4784
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
U mnie się nie wyróżniał (i nie kładłam pod spód olejków ani niczego z olejkiem w składzie). Miałam zbyt jasny kolor i dlatego mieszałam z Burżujem - paradoksalnie z tym CC trwałość wydawała mi się lepsza niż zastosowany solo i wyglądał o wiele lepiej. Zanim zaczęłam mieszać, brzydko mi się parę razy zebrał i zwarzył w okolicach brody/nosa. Dla mnie to w ogóle jest podkład lżejszy i mniej kryjący od Revlona CS, serio.


a masz jakiś inny podkład do zadań specjalnych właśnie? Taki żeby dość dobrze krył i przetrwał np. całonocną imprezę?

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Najgorsze że już i salony się zaopatrują w ali hybrydy. Sensu najmniejszego to nie ma... moim zdaniem. Jutro mam szkolenie z paznokci i szczerze jestem ciekawa, co pokaże pani prowadzaca i reklama jakiego produktu się pojawi
Spotkałaś się gdzieś z hybrydami z ali w salonie, naprawdę to już się dzieje?

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Musisz z nim porozmawiać w takim razie, bo problem jest ewidentny, konkubent potrzebuje pomocy, bo to wygląda na uzależnienie. Pewnie zrobi awanturę i będzie się wypierał, może trzeba będzie go zaciągnąć na terapię, ale zostawić tego nie można. W takim przypadku bardzo dobrze, że sprawdziłaś, co się dzieje, tym bardziej że paypal to nie jest korespondencja.
Bardzo dobrze mówisz.

Każde uzależnienie jest bardzo trudną sprawą i bardzo dobrze, że to odkryłaś. Im wcześniej tym lepiej.
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 09:15   #4785
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
a masz jakiś inny podkład do zadań specjalnych właśnie? Taki żeby dość dobrze krył i przetrwał np. całonocną imprezę?
Szczerze mówiąc, to najlepiej póki co utrzymuje się Revlon CS zabetonowany fixerem z Kryolanu. Ale też nie przerobiłam wielu podkładów tego typu, na szczęście mogę sobie pozwolić na lżejsze kosmetyki.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 09:20   #4786
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, to najlepiej póki co utrzymuje się Revlon CS zabetonowany fixerem z Kryolanu. Ale też nie przerobiłam wielu podkładów tego typu, na szczęście mogę sobie pozwolić na lżejsze kosmetyki.
Revlon to dla mnie za mało. :/ Zastanawiam się czy mam aż tak wysokie wymagania czy po prostu faktycznie na mojej cerze wszystkie podkłady są krótkotrwałe.
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 09:24   #4787
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Revlon to dla mnie za mało. :/ Zastanawiam się czy mam aż tak wysokie wymagania czy po prostu faktycznie na mojej cerze wszystkie podkłady są krótkotrwałe.
Próbowałaś z fixerem?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 09:31   #4788
koainka_
Czekoladożerca
 
Avatar koainka_
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 790
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Revlon to dla mnie za mało. :/ Zastanawiam się czy mam aż tak wysokie wymagania czy po prostu faktycznie na mojej cerze wszystkie podkłady są krótkotrwałe.
A próbowałaś EL Double Wear?
Jaką masz cerę? I jaki problem z podkładami? Ścierają się, rolują itp?
__________________
Wróciłam na bloga
ciekawe tylko na jak długo.
koainka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 09:32   #4789
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Próbowałaś z fixerem?
Tak, ale z Kobo, w sumie dawno. Więc zrobię jeszcze jeden test dla przypomnienia

Ostatnio zaobserwowałam Olfaktorię na snapie. Wczoraj była w jakimś ekskluzywnym butiku z bielizną i kupiła kostium kąpielowy za 1500zł, miała ochotę też na komplet bielizny, ale że ma w planach powiększanie biustu więc narazie tylko kostium.
Taka ciekawostka
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-19, 09:38   #4790
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Nie oglądam Gonciarza (kojarzy mi się z filmem, gdzie wyśmiewa i obraża osoby używające Adblocka itp.), ale przy okazji wygranej Włodka trafiłam na gonciarzowy post, drwiący ze zwycięzcy, w jego kategorii. Miał wielki żal, nawiązał do swojego filmu o mowie nienawiści, po czym wstawił nagrodzony film, aby jego widzowie sobie pohejtowali.

Mam takie wrażenie, że naszym "wielkim" YouTuberom zabrakło pokory. Zarówno Gonciarzowi jak i Łobuzom, są tak przekonani o swojej za☠☠☠istości, że brak nominacji stał się dla nich tradżą, powodem do focha i obśmiania nagrodzonych. Nie dyskutuję z wynikami i nie wiem, czy to było ustawione. Chodzi o samą postawę.

(Nie przypominam sobie,aby Leo tak się zachowywał kiedykolwiek :-D)


Dla mnie to tym bardziej przykre, bo lubię Gonciarza :c ale to co robi jest slabe, nie wiem czemu ale przypomniała mi się wypowiedz Edzi po eliminacjach do Eurowizji, kiedy udawala ze nie pamięta nawet nazwiska gościa, z którym przegrala.



AL tez nie bardzo czaje po co bylo glosowanie sms skoro i tak nie miało mocy przy przechodzeniu do drugiego etapu. Co prawda glosowanie w takim przypadku jest bez sensu, bo kto więcej widzów = więcej smsów ale i tak
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 09:38   #4791
akkikka
Raczkowanie
 
Avatar akkikka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

My tu śmichy hihy z Madzika, a ja sobie kupiłam na ali taki stojak do suszenia pędzli za $5 Bardzo przydatny gadżet
akkikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 09:39   #4792
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez koainka_ Pokaż wiadomość
A próbowałaś EL Double Wear?
Jaką masz cerę? I jaki problem z podkładami? Ścierają się, rolują itp?
nie próbowałam, mam na liście do sprawdzenia. MAP już skreśliłam, zostaje EL i MAC.
Cera mieszana, więc czasami bardziej sucha a czasami tłusta.
O ścieranie mi chodzi głównie, pod koniec dnia nos czerwony broda też.
W sumie pewnie dużo pomogłoby oduczenie się dotykania twarzy w ciągu dnia.
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 09:44   #4793
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez akkikka Pokaż wiadomość
My tu śmichy hihy z Madzika, a ja sobie kupiłam na ali taki stojak do suszenia pędzli za $5 Bardzo przydatny gadżet
też chcę go kupić. myślę też nad tą szczotą do podkładu, co ostatnio na jutubie furorę robi. glambrusha nie chcę, bo obawiam się, że jego jakość jest podobna do tego chińskiego. a za parę groszy to czemu by nie przetestować.

Edytowane przez werek serek
Czas edycji: 2016-03-19 o 09:47
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 09:50   #4794
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez MaRtUhA Pokaż wiadomość
Okropnie dziwi mnie kupowanie podrób. Jeszcze bardziej dziwi mnie nakładanie ich na twarz.
Tak samo noszenie okularów z nie wiadomo jakimi szkłami, ale logo jest. Przykłady bezkresnej głupoty.

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Tak, ale z Kobo, w sumie dawno. Więc zrobię jeszcze jeden test dla przypomnienia

Ostatnio zaobserwowałam Olfaktorię na snapie. Wczoraj była w jakimś ekskluzywnym butiku z bielizną i kupiła kostium kąpielowy za 1500zł, miała ochotę też na komplet bielizny, ale że ma w planach powiększanie biustu więc narazie tylko kostium.
Taka ciekawostka
W Agent Provocateur?
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 09:53   #4795
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość

W Agent Provocateur?
Dokładnie tak
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 09:55   #4796
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

włączyłam Hanie do śniadania, leci sobie i nagle jej misiaczek wchodzi to się prawie hummusem zakrztusiłam. :/ serio teraz w każdym filmie jak nie wspominanie o misiaczku to słodkie wstawki z nim? nie poznaje Hani
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 10:13   #4797
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
włączyłam Hanie do śniadania, leci sobie i nagle jej misiaczek wchodzi to się prawie hummusem zakrztusiłam. :/ serio teraz w każdym filmie jak nie wspominanie o misiaczku to słodkie wstawki z nim? nie poznaje Hani
Dla mnie to typowe dla Hani
To sako bylo z silownia i odchudzaniem
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 10:15   #4798
ladybird1395
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar ladybird1395
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 662
GG do ladybird1395
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
włączyłam Hanie do śniadania, leci sobie i nagle jej misiaczek wchodzi to się prawie hummusem zakrztusiłam. :/ serio teraz w każdym filmie jak nie wspominanie o misiaczku to słodkie wstawki z nim? nie poznaje Hani
A o który filmik chodzi?
ladybird1395 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 10:23   #4799
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez ladybird1395 Pokaż wiadomość
A o który filmik chodzi?
https://youtu.be/HRGjZ2_5coU ok. 7 minuty
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 10:37   #4800
masterpiece
Rozeznanie
 
Avatar masterpiece
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 500
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Ja też ciągle szukam odpowiedniego dla mnie podkładu.
Mam skórę mieszaną, jednego dnia twarz ciągle się błyszczy, drugiego sucha jak wiór. Nie mam wielu niedoskonałości, prócz rozszerzonych porów i miejscowo wągrów. Lubię średnie krycie, najważniejsze to żeby podkład utrzymywał się ok. 10 godzin. Testowałam sporo-do cery suchej, do normalnej, do tłustej. Nic się nie sprawdziło w 100%. Aktualnie używam Revlon CS w połączeniu z pudrem Rimmel Stay matte na strefę T i fixerem z Inglota. Jednego dnia twarz wygląda względnie przez 6-7 godzin, a drugiego po 2 godzinach makijaż wygląda tak paskudnie i nieświeżo jakbym go miała na sobie z dobę. Nie narzekam na ścieranie się, bardziej na ciastko i wchodzenie w zmarchy, które na gołej skórze są naprawdę niewielkie. Próbowałam używać bazy pod makijaż, ale efekt jest jak zwykle-jednego dnia się sprawdzi, drugiego nie bardzo. Kupiłam podkład mineralny z Lily Lolo, ale szybko mi się na twarzy ciastkuje.
Dodam, że nie nakładam tego nie wiadomo ile-raczej z ilościami nie przesadzam.
Jakieś rady dla mojej gęby?
masterpiece jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-20 17:33:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.