Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-24, 18:30   #1201
karis992
Rozeznanie
 
Avatar karis992
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 931
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Nie uważam żeby HP miał długie opisy. Mam wrażenie że książka jest napisana aż nazbyt prosto- w końcu to raczej powieść dla młodzieży chociaż uniwersalna.
Karis, jak chcesz zobaczyć długi opis to weź Władce Pierscieni albo Silimarillion Tolkiena. Pierwszy z nich kocham, moge czytac w koło ale jak opisują Ci genealogię wstecz pięć pokoleń to aua:p
Przez druga z tych ksiazek to ciezko przebrnac nawet wytrwanym wyjadaczom fantasy.
Ja lubie i ciezkie tomiszcza i lekkie historie- zalezy od nastroju
Dobra, dawno temu to zaczęłam czytać, może faktycznie tylko wydawał mi się długi ;P a Władcy Pierścienia nienawidzę. Oglądałam całą sagę i z tego wszystkiego pamiętam tylko: pierścień, hobbita, walki potworów i wulkan

VisionAM, ok, dzięki za informację ale jak byliśmy rok temu na Zakynthos to tam czekaliśmy na autobus pozamiejski pół dnia i się nie doczekaliśmy mam nadzieję, że w takim razie na Krecie dopisze nam szczęście i dojedziemy do Chani
karis992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 18:41   #1202
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Nie uważam żeby HP miał długie opisy. Mam wrażenie że książka jest napisana aż nazbyt prosto- w końcu to raczej powieść dla młodzieży chociaż uniwersalna.
Karis, jak chcesz zobaczyć długi opis to weź Władce Pierscieni albo Silimarillion Tolkiena. Pierwszy z nich kocham, moge czytac w koło ale jak opisują Ci genealogię wstecz pięć pokoleń to aua:p
Przez druga z tych ksiazek to ciezko przebrnac nawet wytrwanym wyjadaczom fantasy.
Ja lubie i ciezkie tomiszcza i lekkie historie- zalezy od nastroju
Zgadzam się, też mnie zdziwiło zdanie o tych opisach. Tolkiena niestety nie znoszę, za ciężki dla mnie i za nudny. Za to lubię Martina, mimo że w Sadze Lodu i Ognia też jest sporo opisów ale jakoś lżej się czyta
Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość
Ooo ja też ją czytam ostatnio co przeczytałaś/czytasz?

Mi się podobają jej książki
Skończyłam Pochłaniacza i zaczęłam Okularnika
Cytat:
Napisane przez karis992 Pokaż wiadomość
Dobra, dawno temu to zaczęłam czytać, może faktycznie tylko wydawał mi się długi ;P a Władcy Pierścienia nienawidzę. Oglądałam całą sagę i z tego wszystkiego pamiętam tylko: pierścień, hobbita, walki potworów i wulkan

VisionAM, ok, dzięki za informację ale jak byliśmy rok temu na Zakynthos to tam czekaliśmy na autobus pozamiejski pół dnia i się nie doczekaliśmy mam nadzieję, że w takim razie na Krecie dopisze nam szczęście i dojedziemy do Chani
Tam jeżdżą co 15 minut
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 18:54   #1203
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Tez byliśmy na Krecie i autobusy często nie zawsze sie zatrzymują jak są pełne ale jak sie na rano zaplanuje wycieczkę to wszędzie sie raczej dojedzie. Tez byliśmy na Balos i sami sobie zorganizowaliśmy oszczędzając 20 euro na osobie w porównaniu z wykupem wycieczek w itace:p

Władca Pierścieni nie jest ciężki- jest przecudowny<3 no ale ja przeczytałam juz 3 razy i przestałam być obiektywna:p

Martina tez lubię oczywiście. Generalnie uwielbiam wszelka fantastykę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 18:57   #1204
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Też jestem fanką fantastyki

Nigdy nie kupujemy wycieczek z biura podróży, bo zawsze są droższe.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 19:02   #1205
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość

Skończyłam Pochłaniacza i zaczęłam Okularnika


O to ja wlasnie tez czytam okularnika przeczytałam już pochłaniacza, sprawę niny frank i tylko martwi nie kłamią


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Co do władcy pierścieni to jak filmy uwielbiam oglądać tak do książki miałam 2 podejścia i niestety ale po około 100stronach odpadam xd nie moge przez to przebranac ☹️️


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 19:15   #1206
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Też jestem fanką fantastyki

Nigdy nie kupujemy wycieczek z biura podróży, bo zawsze są droższe.
oo tak, my w zeszłym roku lecieliśmy do Hiszpanii we własnym zakresie w 4 osoby. Za lot zapłaciliśmy 1900zł w obie strony/4 os z jednym bagażem rejestrowanym (wpakowaliśmy wszyscy do dużej walizki rzeczy które się nie zmieściły do podręcznego albo których nie dało się tam spakować- płyny, kosmetyki, rolki itp). Za apartament daliśmy 1600zł za 8 dni. Taksówka z i na lotnisko kosztowała nas 80 Euro, sporo jedzenia wzięliśmy z Polski ale i tak jak wydaliśmy na wszystko (jedzenie, alkohol, rozrywki, wycieczki) 2000 zł/os to będzie ze sporą górką. Dla porównania: za tydzień na Majorce All inclusive zapłaciliśmy 2800zł/os :/ Tylko nad samodzielnym wyjazdem trzeba trochę posiedzieć, poszperać, pilnować cen lotów itp- my w Hiszpanii wylądowaliśmy w środku nocy i byłby problem z taksówką gdyby nie to że zamówiliśmy ją jeszcze będąc w Polsce i po prostu na nas czekała
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 20:19   #1207
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Nie uważam żeby HP miał długie opisy. Mam wrażenie że książka jest napisana aż nazbyt prosto- w końcu to raczej powieść dla młodzieży chociaż uniwersalna.
Karis, jak chcesz zobaczyć długi opis to weź Władce Pierscieni albo Silimarillion Tolkiena. Pierwszy z nich kocham, moge czytac w koło ale jak opisują Ci genealogię wstecz pięć pokoleń to aua:p
Przez druga z tych ksiazek to ciezko przebrnac nawet wytrwanym wyjadaczom fantasy.
Ja lubie i ciezkie tomiszcza i lekkie historie- zalezy od nastroju
Jeju ja tolkiena kupiłam wszystkie części daaaaawno temu i nie mogłam przebrąć przez 1 tom i tak leżą i się kurzą na półce, mega nuda...
Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
oo tak, my w zeszłym roku lecieliśmy do Hiszpanii we własnym zakresie w 4 osoby. Za lot zapłaciliśmy 1900zł w obie strony/4 os z jednym bagażem rejestrowanym (wpakowaliśmy wszyscy do dużej walizki rzeczy które się nie zmieściły do podręcznego albo których nie dało się tam spakować- płyny, kosmetyki, rolki itp). Za apartament daliśmy 1600zł za 8 dni. Taksówka z i na lotnisko kosztowała nas 80 Euro, sporo jedzenia wzięliśmy z Polski ale i tak jak wydaliśmy na wszystko (jedzenie, alkohol, rozrywki, wycieczki) 2000 zł/os to będzie ze sporą górką. Dla porównania: za tydzień na Majorce All inclusive zapłaciliśmy 2800zł/os :/ Tylko nad samodzielnym wyjazdem trzeba trochę posiedzieć, poszperać, pilnować cen lotów itp- my w Hiszpanii wylądowaliśmy w środku nocy i byłby problem z taksówką gdyby nie to że zamówiliśmy ją jeszcze będąc w Polsce i po prostu na nas czekała
fajnie jak się ma dryg do takiego organizowania od a do z to super ja tak z samolotem to bym się bała, wszędzie gdzie dotrę pociągiem samochodem motorem organizuję sama, ale takie z samolotem to kilka razy się zabierałam i przestawałam, bo boję się że kupię za 100 zł bilet a potem się okaże że dodatkowe opłaty to 800 zł ;p hehehe
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-24, 20:24   #1208
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

trzeba się przemóc, zresztą jak kupujesz bilety to całe podsumowanie się pojawia (ja np. za pierwszym razem zauważyłam że jak płacę jedną kartą to mi dolicza jakąś tam opłatę, jak płacę drugą to nie :P Ale wszystko widoczne jest na bieżąco. Trzeba tylko zwracać uwagę czy nie doliczyło ci ubezpieczenia, które nie jest obowiązkowe albo właśnie za tą kartę. Jak kupisz pierwszy raz to potem kupujesz już jak bilet na autobus (tylko trochę drożej). Więcej nerwów mam z odprawą on-line
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 20:36   #1209
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Pestycyda - dla mnie Sinmarillion jest nie do przebrnięcia, a mój mąż czytał go po angielsku... nie wiem jak :P

Karis - rozwaliło mnie, że z Władcy... pamiętasz wulkan :P Nawet nie wiesz jak to zabawne dla fana serii :P Mnie zainteresowała fantastyka, gdy zaczęłam ją recenzować, do tamtej pory (7 lat temu) czytałam głównie literaturę faktu :P

Vision - my też jesteśmy typami "last minute"... ciekawa jestem czy doczekam chwili, gdy będę w stanie zaplanować urlop/wyjazd z większym wyprzedzeniem niż miesiąc (Asiula, Karis, podziwiam... tu mam być w tym miesiącu ciąży, tu mam jeszcze nie być, fajnie :P)
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 20:46   #1210
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość

Vision - my też jesteśmy typami "last minute"... ciekawa jestem czy doczekam chwili, gdy będę w stanie zaplanować urlop/wyjazd z większym wyprzedzeniem niż miesiąc (Asiula, Karis, podziwiam... tu mam być w tym miesiącu ciąży, tu mam jeszcze nie być, fajnie :P)
Też podziwiam takie zorganizowanie. My totalnie żyjemy z dnia na dzień. Jedyna pewna rzecz co roku to wyjazd na święta
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 21:15   #1211
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

My też z dnia na dzień, a dzisiaj nawet padł pomysł, że czekamy rok z kupnem mieszkania, więc już w ogóle...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-24, 22:32   #1212
nniee
Zakorzenienie
 
Avatar nniee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: 7th heaven
Wiadomości: 4 506
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Karis, akurat to były nasze pierwsze wakacje bez samochodu, bo komunikacja miejska i między miastami jest tam tak ogarnięta, że za 2E za osobę można jechać do miejsca oddalonego o 50km, autokary są duże, wygodne i z klimatyzacją. Pstrzyliśmy na Trip Advisorze co zwiedzić, mąż znalazł też jakiegoś bloga z relacją z podróży na Kretę i na nim się opieraliśmy. W miejskim biurze podróży wykupiliśmy dwie wycieczki - rejs na Balos i autokarową wycieczkę na Elafonisi i obydwie okazały się bardzo udane

Byliśmy bardzo blisko waszej miejscowości - to fajne, spokojne okolice, blisko do Chani, która jest świetnym miejscem. I blisko do plaż w Apostolis, które mnie zauroczyło.

My jesteśmy zwolennikami last minute, bo ciężko nam zaplanować tydzień do przodu, a co dopiero prawie rok. Za dużo rzeczy się dzieje, za mało stabilizacji, więc boimy się kupować takie wycieczki, chociaż cenowo są atrakcyjne.
My w tym roku wykupiliśmy last minute, ale mnie to trochę stresowało 5 dni do urlopu a my bez planów... ale wszystko się fajnie udało
__________________
08.04.2008
nniee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 22:36   #1213
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

E tam, my dwa razy mieliśmy takie wakacje, że np.w piątek kupiliśmy bilety, a w niedzielę rano byliśmy już na miejscu
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 22:43   #1214
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
E tam, my dwa razy mieliśmy takie wakacje, że np.w piątek kupiliśmy bilety, a w niedzielę rano byliśmy już na miejscu
Zazdroszczę takich wakacji
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 05:50   #1215
karis992
Rozeznanie
 
Avatar karis992
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 931
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Asiula, podziwiam zorganizowanie. Ja to jednak bym się bała tak zamawiać. Zresztą miałam już coś takiego organizować, ale tak przegadałam męża, że wzięliśmy "gotowca"

Stokrotek90, tu chodzi o to, że termin wyjazdu jest już zarezerwowany. Ja i dziecko musimy być w 100% zdrowi + maluch musi mieć co najmniej 3 miesiące, bo inaczej nie będę mogła lecieć samolotem. Więc jeśli nie uda się zajść w marcu - kwietniu, to odpuszczamy aż do września. I masz trochę inną sytuację, bo jednak własna firma się rozwija a mój mąż chce być rodzicem trzy lata temu (jak nie więcej), więc ma straszne parcie

---------- Dopisano o 04:50 ---------- Poprzedni post napisano o 04:49 ----------

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
My też z dnia na dzień, a dzisiaj nawet padł pomysł, że czekamy rok z kupnem mieszkania, więc już w ogóle...
I co w tym czasie?
karis992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 06:36   #1216
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
trzeba się przemóc, zresztą jak kupujesz bilety to całe podsumowanie się pojawia (ja np. za pierwszym razem zauważyłam że jak płacę jedną kartą to mi dolicza jakąś tam opłatę, jak płacę drugą to nie :P Ale wszystko widoczne jest na bieżąco. Trzeba tylko zwracać uwagę czy nie doliczyło ci ubezpieczenia, które nie jest obowiązkowe albo właśnie za tą kartę. Jak kupisz pierwszy raz to potem kupujesz już jak bilet na autobus (tylko trochę drożej). Więcej nerwów mam z odprawą on-line
no wlaśnie koleżanka do mnie mówi, czytaj wszystko małym druczkiem, patrz na ubezpieczenia, uda się, ehhh ;p;p może w końcu się odważe
Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
E tam, my dwa razy mieliśmy takie wakacje, że np.w piątek kupiliśmy bilety, a w niedzielę rano byliśmy już na miejscu
ekstra
Cytat:
Napisane przez karis992 Pokaż wiadomość
Asiula, podziwiam zorganizowanie. Ja to jednak bym się bała tak zamawiać. Zresztą miałam już coś takiego organizować, ale tak przegadałam męża, że wzięliśmy "gotowca"

Stokrotek90, tu chodzi o to, że termin wyjazdu jest już zarezerwowany. Ja i dziecko musimy być w 100% zdrowi + maluch musi mieć co najmniej 3 miesiące, bo inaczej nie będę mogła lecieć samolotem. Więc jeśli nie uda się zajść w marcu - kwietniu, to odpuszczamy aż do września. I masz trochę inną sytuację, bo jednak własna firma się rozwija a mój mąż chce być rodzicem trzy lata temu (jak nie więcej), więc ma straszne parcie

---------- Dopisano o 04:50 ---------- Poprzedni post napisano o 04:49 ----------


I co w tym czasie?
nieźle z tym planowaniem

ja to czekam na razie na wybranie mieszkania, a jak już je będę miała to będe mogła wtedy i myśleć o dzidziorku
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 07:40   #1217
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Ja jestem w takich kwestiach bardzo zorganizowana, wszytko mam przemyślane i zaplanowane. Lubie tez spontan ale jak nie mam nic w planach oczywiście i tak życie wszystko weryfikuje ale najczęściej udaje mi się dopiąć wszystko kiedyś nie byłam tak zorganizowana, miałam chaos w głowie i w życiu a potem zaczęłam pracować przy organizacji konferencji naukowych gdzie planowanie i dopilnowanie wszystkiego z rocznym wyprzedzeniem to norma :P
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 07:57   #1218
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Wiecie co... dostałam wszystkie zdjęcia od fotografa, jakieś 1400
siedzę, oglądam i... tyle jest tak świetnych fotek, że omg! I powiem szczerze, że chętnie bym mu zapłaciła żeby nam jeszcze ze sto zdjęć przerobił tak ładnie jak te w reportażu
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 09:02   #1219
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Dzisiaj byliśmy w Sexy Duck, a jutro idziemy do Omami a Wy?
Aaa ja nie ogarnęłam, że ty w Wawie nie wiem czemu, ubzdurało mi się, że we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
ja TK maxx nie lubię, nie umiem się odnaleźć w tym sklepie- jakoś te ubrania są ułożone bez ładu i składu. Ciuchy wyglądają na noszone i większość wzorów jest dramatyczna. A ceny wysokie. Najczęściej wchodzę tam po jakieś duperele do domu albo obejrzec kosmrtyki ale jak widzę te zniszczone pudełka, powywalany towar z nich to odechciewa mi się zakupów. Raz kupiłam tam krem do rąk w takiej dość dużej butelce i jak go użyłam w domu to się okazało ze jest zepsuty i śmierdzi. Może i są tam fajne marki ale sposób w jaki są prezentowane i w jakim często są stanie jest niewspolmierny do ceny.
Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
ja w TK maxx kupiłam tylko biustonosz- był super, długo mi służył i był tani- 59zl. Z ciuchów nigdy nic nie kupiłam, moja mama mi tylko kiedyś sukienkę wyhaczyla. Mnie chyba po prostu drażni takie szukanie, ja lubię jak wszystko jest poukładane- niestety w ogóle nie przepadam za lazeniem po sklepach bo wszyscy układają ciuchy tak żeby było trudniej :P nie może być tak że wszystkie spodnie są razem i wszystkie bluzki razem? A tak jak np szukałam ostatnio sukienki to co wchodziłam to te sukienki rozpirzone po całym sklepie, nie wiadomo gdzie szukać- ble! :P a wczoraj widziałam na manekinie ładna sukienkę, chciałam przymierzyć to oczywiście nie było jej nigdzie, nie można powiesić tej sukienki pod manekinem na którym wisi?! :P
Tez mam takie kiepskie doświadczenia TKmaxx. Nigdy nie lubiłam tam chodzić, bo syf i rozpiździel nigdy nic nie wisie tam gdzie powinno, a przebierać wśród porozwalanych szmat nie lubię. ALE! Ostatnio weszłam, bo tak weszłam w pierwszą alejkę z kurtkami, bo akurat przymierzałam się do kupna, sama wpadła mi z ręce kurtka z prawdziwej skóry czarna, dokładnie taka jak chciałam, rozmiar dobry, cena miodzio takie szybkie zakupy to ja lubię

Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość
Ja tez kupiłam ale jeszcze nie zaczęłam czytać tez jestem wielka fanka HP

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja też, ja też! Melduję się jako fanka Pottera Książki jeszcze nie mam, ale z pewnością przeczytam.

Dziewczyny czy opłata się szycie sukni ślubnej według własnego projektu? Zastanawiam się nad tym, bo podoba mi się wiele sukienek, ale najchętniej zmiksowałam kilka elementów z różnych
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-25, 09:09   #1220
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Wg mnie opłaca się, bo ja zapłaciłam 2000zl i uważam, że to na prawdę niewiele w porównaniu do cen sukienek, które mierzyłam i które mi się podobały
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 09:14   #1221
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

W niektórych salonach można mixować wzory. Ja swój trochę przerobiłam, tzn. zmieniłam materiał dołu, kolor i szerokość pasa, trochę wyższy gorset miałam. Z szyciem ślubnej wg projektu nie miałam do czynienia

Co do spontanicznych urlopów - najdziwniejszy szybki wyjazd pamiętam, gdy dano mi wolne 5 dni i mąż zarezerwował wyjazd tak, że lecieliśmy wieczorem tego samego dnia. Wylot musiał być mega wycyrklowany, bo wracaliśmy z wczasów trochę ryzykując, musieliśmy być w PL przed 10:00, bo na 11:30 mąż zaczynał inną pracę, więc jakby lot był spóźniony, to byłoby słabo :P Dodam, że mieszkaliśmy wtedy w Warszawie, więc tyle łatwiej było dostać się z/na lotnisko

Karis - rozumiem o co chodzi z dzieckiem, ale i tak takie planowanie jest dla mnie póki co nieosiągalne :P Jak dalej nie wiem, gdzie będziemy mieszkać (nawet inne miasto/państwo może być rozważane), do tego zastanawiam się, czy da się robić "karierę naukową" z małym dzieckiem :P
__________________

Edytowane przez Stokrotek90
Czas edycji: 2016-10-25 o 09:21
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 09:17   #1222
fajita1
Wtajemniczenie
 
Avatar fajita1
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 2 125
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy opłata się szycie sukni ślubnej według własnego projektu? Zastanawiam się nad tym, bo podoba mi się wiele sukienek, ale najchętniej zmiksowałam kilka elementów z różnych
Ja szyję według własnego projektu (tzn. pomieszanych kilka sukni) i płacę 1500 zł więc według mnie jak najbardziej się opłaca.
__________________
Przestrzeń bez Ciebie - klaustrofobia
09.09.2017 ♥
fajita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 09:22   #1223
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Wiecie co... dostałam wszystkie zdjęcia od fotografa, jakieś 1400
siedzę, oglądam i... tyle jest tak świetnych fotek, że omg! I powiem szczerze, że chętnie bym mu zapłaciła żeby nam jeszcze ze sto zdjęć przerobił tak ładnie jak te w reportażu
Też już chcę moje zdjęcia

Jezu, jaki mam kiepski dzień, każdy potencjany klient do którego dzwonię to cham i prostak
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 09:36   #1224
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Lady - jaka branża? (z pracy handlowca wiem, o czym mówisz... jak biometr niekorzystny, to wszyscy niezadowoleni i opryskliwi).
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 09:51   #1225
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez fajita1 Pokaż wiadomość
Ja szyję według własnego projektu (tzn. pomieszanych kilka sukni) i płacę 1500 zł więc według mnie jak najbardziej się opłaca.
A zdradzisz mi gdzie?
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 09:55   #1226
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość
W niektórych salonach można mixować wzory. Ja swój trochę przerobiłam, tzn. zmieniłam materiał dołu, kolor i szerokość pasa, trochę wyższy gorset miałam. Z szyciem ślubnej wg projektu nie miałam do czynienia

Co do spontanicznych urlopów - najdziwniejszy szybki wyjazd pamiętam, gdy dano mi wolne 5 dni i mąż zarezerwował wyjazd tak, że lecieliśmy wieczorem tego samego dnia. Wylot musiał być mega wycyrklowany, bo wracaliśmy z wczasów trochę ryzykując, musieliśmy być w PL przed 10:00, bo na 11:30 mąż zaczynał inną pracę, więc jakby lot był spóźniony, to byłoby słabo :P Dodam, że mieszkaliśmy wtedy w Warszawie, więc tyle łatwiej było dostać się z/na lotnisko

Karis - rozumiem o co chodzi z dzieckiem, ale i tak takie planowanie jest dla mnie póki co nieosiągalne :P Jak dalej nie wiem, gdzie będziemy mieszkać (nawet inne miasto/państwo może być rozważane), do tego zastanawiam się, czy da się robić "karierę naukową" z małym dzieckiem :P
No to z wyjazdmde jesteście jeszcze większymi hardcorami niż my

Co do planowania dzieci itp. to dla nas obecnie także jest odległy tema i w sumie w przyszłości raczej też nie będzie planowania jakoś co do miesiąca itp. bo mamy całkiem inne podejście do życia i inne charaktery. Zakup mieszkania odkładamy, bo chcemy się jeszcze rozwijać, może rozkręcić własny biznes, porobić jakieś kursy czy zmienić pracę, a jak weźmiemy teraz kredyt to nie będzie nas już stać na inne rzeczy czy też zmiana pracy będzie bardziej ryzykowna niż obecnie. Z tym, że to nie jest decyzja podjęta na 100%, za miesiąc jak trafimy przypadkiem na super ofertę mieszkaniową to możemy z niej skorzystać więc tak z nami jest
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 10:06   #1227
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Vision - decyzję o przeprowadzce do Warszawy podjęliśmy, bo akurat koleżanka zwalniała mieszkanie :P U nas też dlatego ciężko coś zaplanować. Jakoś zaplanowane rzeczy mniej mnie cieszą :P Wolę spontan (dobra, kontrolowany). Podejrzewam, że macie podobnie, Vision.
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 12:16   #1228
fajita1
Wtajemniczenie
 
Avatar fajita1
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 2 125
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
A zdradzisz mi gdzie?
Mam dwie panie, ale one nie są konkretnie we Wrocławiu tylko dosyć dalsze okolice. Jak coś to priv.

My z TŻtem jesteśmy pod względem planowania przeciwieństwa.
Ja muszę mieć wszystko zaplanowane dużo wcześniej, nie lubię spontanicznych decyzji czy wyjazdów. Nawet potrafię być poddenerowana, bo znajomi ciągną nas do kina tego samego dnia wieczorem. Przecież ja muszę wiedzieć o tym wcześniej a nie tak nagle!
A TŻ zupełnie odwrotnie, on woli nie myśleć konkretnie o przyszłości, bo i tak nie wiadomo co będzie i lepiej podejmować decyzję teraz już.
__________________
Przestrzeń bez Ciebie - klaustrofobia
09.09.2017 ♥
fajita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 12:25   #1229
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Ja kupiłam suknie ale tez wymikaowalam bo góra z jednej dół z innej.

Ja staram sie być Zorganizowana ale mam wrażenie ze tryb życia mi nie pozwala. Nie wiem w ogole na jakim świecie żyje juz od paru lat. Niby wiele sie działo- mieszkanie, zaręczyny, ślub, remonty. Mam wrażenie ze świat szybko pędzi a ja na nic czasu nie mam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 13:35   #1230
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość
Lady - jaka branża? (z pracy handlowca wiem, o czym mówisz... jak biometr niekorzystny, to wszyscy niezadowoleni i opryskliwi).
Automaty z zabawkami. Na jesień zajmujemy się ustawianiem takich automatów w różnych lokalizacjach. Ludzie potrafią być tak chamscy że mam ochotę ich udusić

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
No to z wyjazdmde jesteście jeszcze większymi hardcorami niż my

Co do planowania dzieci itp. to dla nas obecnie także jest odległy tema i w sumie w przyszłości raczej też nie będzie planowania jakoś co do miesiąca itp. bo mamy całkiem inne podejście do życia i inne charaktery. Zakup mieszkania odkładamy, bo chcemy się jeszcze rozwijać, może rozkręcić własny biznes, porobić jakieś kursy czy zmienić pracę, a jak weźmiemy teraz kredyt to nie będzie nas już stać na inne rzeczy czy też zmiana pracy będzie bardziej ryzykowna niż obecnie. Z tym, że to nie jest decyzja podjęta na 100%, za miesiąc jak trafimy przypadkiem na super ofertę mieszkaniową to możemy z niej skorzystać więc tak z nami jest
U nas podobnie, chyba nawet się gdzieś rozwijałyśmy na te tematy
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-24 11:28:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.