Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-02, 10:45   #1441
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość
Pestycyda - załatwialiście wszystko w 4 oczy? Masz potwierdzenie zapłaty? Wiesz gdzie mieszka? Dzwoń z innego numeru i umawiaj się pod katem rzekomego przyszłego wesela. Macie termin wykonania usługi w umowie? Jeśli tak, a jest po terminie, to dałabym czas do końca tygodnia, inaczej wchodzę na drogę sądową. Trzeba gościa pocisnąć, bo to niepoważne.

Ale masakra z tym fotografem, jak można być tak nie poważnym.
Obsmarowałabym go w internecie żeby nikt inny się na niego nie zdecydował.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 11:08   #1442
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Arsonist Pokaż wiadomość
Jak jest za rzadki, to polecam dodać łyżkę-dwie mąki rozmieszane w odrobinie zimnej wody w szklance. Potem jeszcze chwilę gotujecie i sos gęstnieje.

Co do klubu, to myślę, że się rozkręci. Ja jeszcze nie miałam głowy do tego i nie mam za bardzo co tam wrzucać, ale jak się pojawią konkrety, to pewnie będę spamować.
Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Mój sos często jest dużo za rzadki i po tych zabiegach smakuje mąką
Wiadomo, że się rozkręci bliżej ślubu
No więc to jest zawsze mój ostatni ratunek Tylko zawsze jak już zagęszczam, to mąką/skrobią ziemniaczaną, nie zwykłą - wtedy w ogóle nie ma mącznego smaku

Klub się na pewno rozkręci, zwłaszcza jak już jest nas więcej

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wyje i kwicze

Mielismy odebrac zdjecia od fotografa w ten weekend. Mial nam wyslac do zaakceptowania juz w zeszlym tygodniu material. Oczywiscie cisza. Wydzwaniami od poniedzialku ale albo nie odbiera albo odrzuca. Teraz po moich telefonach napisal tylko jak zwykle ze jest w delegacji i przeprasza za maly poslizg zdjecia beda za tydzien jednak. Weszlam w internet i zaczelam goscia googlowac. Patrze a tu z marca tego roku komentarze ze to oszust, nieporofesjonalny itp. Ze wszyscy z nim takie schody maja. Ze odzyskanie fotek graniczy z cudem szczegolnie jak sie zaplacilo;( zostalismy wykiwani, jestem załamana. Nie mielismy kamerzysty wiec to miala byc pamiatka na cale zycie. Napisalam mu takio smsa ze przestalo byc milo ale co mi to da jak zdjec moge nienodzywkac nigdy ;(
Współczuje... Strasznie przykra sytuacja. Ale jak już dziewczyny napisały, trzeba gościa pocisnąć, postraszyć sądem, przecież on się nie wywiązuje z umowy. Powodzenia w dalszej walce... Mam nadzieję, ze uda się Wam odzyskać te zdjęcia w końcu
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 11:08   #1443
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Ja walczyłam z kobietą od zaproszen- tez mnie zwodzila, oszukiwała itp. Postraszylam ja sądem i byłabym skłonna złożyć pozew ale po 3 miesiącach batalii zwróciła mi pieniądze. I tu w przypadku fotografa postapilabym tak samo. Jak macie umowę, potwierdzenia przelewów, maile, smsy to wysyłasz do niego poleconym z potwierdzeniem odbioru wezwanie do wykonania dzieła. Zadzwoń sobie na infolinię porad prawnych i dopytaj co możesz zrobić. Nie ma co odpuszczac. A obsmarowanie go w internecie to pierwszy krok żeby nikt inny się nie nadzial

A tak w ogóle to biorę sobie w piątek wolne, mam dużo spraw na mieście do załatwienia, musze w końcu zrobić dokumenty (mówiłam wam ze raz poszłam i okazało się ze mam złe zdjecie?) I ogarnąć przegląd samochodu i wymianę dowodu rejestracyjnego bo będę sprzedawać tego złoma. Także dla mnie to już taki czwartek dziś :P

A i jeszcze żeby nie było za wesoło to okazało się ze nasze zdjęcia ze ślubu będą dopiero pod koniec listopada bo fotograf ma w umowie 60 dni ale roboczych :/

Edytowane przez asiula1306
Czas edycji: 2016-11-02 o 11:12
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 12:01   #1444
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wyje i kwicze

Mielismy odebrac zdjecia od fotografa w ten weekend. Mial nam wyslac do zaakceptowania juz w zeszlym tygodniu material. Oczywiscie cisza. Wydzwaniami od poniedzialku ale albo nie odbiera albo odrzuca. Teraz po moich telefonach napisal tylko jak zwykle ze jest w delegacji i przeprasza za maly poslizg zdjecia beda za tydzien jednak. Weszlam w internet i zaczelam goscia googlowac. Patrze a tu z marca tego roku komentarze ze to oszust, nieporofesjonalny itp. Ze wszyscy z nim takie schody maja. Ze odzyskanie fotek graniczy z cudem szczegolnie jak sie zaplacilo;( zostalismy wykiwani, jestem załamana. Nie mielismy kamerzysty wiec to miala byc pamiatka na cale zycie. Napisalam mu takio smsa ze przestalo byc milo ale co mi to da jak zdjec moge nienodzywkac nigdy ;(
O matko, co za kretyn!! Ale pechowo trafiliście, nie odpuszczajcie mu, najwyżej idźcie na policję, przecież nie wywiązał się z umowy, więc wyłudził te pieniądze od Was.
Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość
Pestycyda - załatwialiście wszystko w 4 oczy? Masz potwierdzenie zapłaty? Wiesz gdzie mieszka? Dzwoń z innego numeru i umawiaj się pod katem rzekomego przyszłego wesela. Macie termin wykonania usługi w umowie? Jeśli tak, a jest po terminie, to dałabym czas do końca tygodnia, inaczej wchodzę na drogę sądową. Trzeba gościa pocisnąć, bo to niepoważne.
Zgadzam się, sposób na udawanie innej pary jest ekstra pomysłem
Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Ja walczyłam z kobietą od zaproszen- tez mnie zwodzila, oszukiwała itp. Postraszylam ja sądem i byłabym skłonna złożyć pozew ale po 3 miesiącach batalii zwróciła mi pieniądze. I tu w przypadku fotografa postapilabym tak samo. Jak macie umowę, potwierdzenia przelewów, maile, smsy to wysyłasz do niego poleconym z potwierdzeniem odbioru wezwanie do wykonania dzieła. Zadzwoń sobie na infolinię porad prawnych i dopytaj co możesz zrobić. Nie ma co odpuszczac. A obsmarowanie go w internecie to pierwszy krok żeby nikt inny się nie nadzial

A tak w ogóle to biorę sobie w piątek wolne, mam dużo spraw na mieście do załatwienia, musze w końcu zrobić dokumenty (mówiłam wam ze raz poszłam i okazało się ze mam złe zdjecie?) I ogarnąć przegląd samochodu i wymianę dowodu rejestracyjnego bo będę sprzedawać tego złoma. Także dla mnie to już taki czwartek dziś
A i jeszcze żeby nie było za wesoło to okazało się ze nasze zdjęcia ze ślubu będą dopiero pod koniec listopada bo fotograf ma w umowie 60 dni ale roboczych :/
o Jezu, ile czasu masakra z tymi fotografami, nie rozumiem co oni tak wydłużają...

Ja dzisiaj wracając z przychodni, odebrałam nowy dowód, bo miałam po drodze plus przy okazji wymieniłam kartę miejską. Muszę jeszcze zaktualizować dane w wydziale komunikacji, bo PKK mam wyrobione na panieńskie nazwisko (taki numer, teraz się to robi przed zapisem na prawo jazdy). No i bank, ale to chwila moment.

Pytanie do was, jak z US? Zameldowana jestem w Zamościu, podatki odprowadzam w Warszawie, do którego US mam wysłać info o zmianie nazwiska? Czy to jest w ogóle konieczne, jak po peselu już wszędzie widać, że jestem mężatką?

No i dostałam drugi antybiotyk i kolejne zwolnienie, lekarz powiedział, że absolutnie nie puści mnie do pracy
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 12:21   #1445
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

US chyba sam się dowiaduje o zmianie stanu cywilnego.

Tez muszę iść do banku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 12:26   #1446
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Ja nie muszę, bo jestem w mBank i wszystko załatwiam przez internet.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 12:33   #1447
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ja nie muszę, bo jestem w mBank i wszystko załatwiam przez internet.
Da się zmienić nazwisko przez internet? Bo tez go mam , a nie widzialam takiej opcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-02, 13:01   #1448
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Na to liczę, ale nie orientowałam się jeszcze.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 13:03   #1449
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Na to liczę, ale nie orientowałam się jeszcze.
Mi się wydaje ze się nie da


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 13:08   #1450
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Na to liczę, ale nie orientowałam się jeszcze.
Właśnie takich rzeczy chyba się nie da przez neta, ja nawet latałam do banku ze zmianą adresu.
__________________
Sprawy, które były i opadły w otchłań
wyłaniają się na nowo, wykuwają z ognia.
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 13:10   #1451
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Arsonist Pokaż wiadomość
Właśnie takich rzeczy chyba się nie da przez neta, ja nawet latałam do banku ze zmianą adresu.
Też mi się tak wydaje. Szukałam jakiegos formularza zmiany danych ale nic takiego nie było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-02, 13:22   #1452
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Lanavera, wypróbuję ziemniaczaną, dzięki

Asiula, masz w umowie napisane 60 dni roboczych, tak?

Pestycyda, ogromnie ci współczuję Mam nadzieję, że odzyskacie foty.
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 13:26   #1453
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Arsonist Pokaż wiadomość
Właśnie takich rzeczy chyba się nie da przez neta, ja nawet latałam do banku ze zmianą adresu.
Masz rację, właśnie znalazłam informację - zmianę nazwiska należy zgłosić osobiście, ewentualnie można wysłać informację listem poleconym, ale ksero dowodu musi być potwierdzone notarialnie (to koszt około 7zł, ostatnio robiłam to w innym celu), więc się nie opyla w ogóle

Co śmieszniejsze - adres, numer dowodu można zmienić online samodzielnie. Tylko w kwestii nazwiska najlepiej zgłosić się osobiście. No nic trudno.

Przeczytałam też na Fejsie mBanku jakie problem mieli z tym niektórzy - bank potrafi przez 2-3 miesiące nie wprowadzić aktualizacji
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 13:41   #1454
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Masz rację, właśnie znalazłam informację - zmianę nazwiska należy zgłosić osobiście, ewentualnie można wysłać informację listem poleconym, ale ksero dowodu musi być potwierdzone notarialnie (to koszt około 7zł, ostatnio robiłam to w innym celu), więc się nie opyla w ogóle

Co śmieszniejsze - adres, numer dowodu można zmienić online samodzielnie. Tylko w kwestii nazwiska najlepiej zgłosić się osobiście. No nic trudno.

Przeczytałam też na Fejsie mBanku jakie problem mieli z tym niektórzy - bank potrafi przez 2-3 miesiące nie wprowadzić aktualizacji
Mój bank w zeszłym roku wysłał mi nową kartę na adres, pod którym nie miaszkałam już dwa lata Przed zamówieniem karty, gość potwierdził dane i adres. Ulotki informacyjne potrafią wysłać we właściwe miejsce, a przy ściąganiu historii transakcji uporczywie mam tamten stary adres. Żeby było śmieszniej, kartę kredytową wysłali na dobry adres. Nigdy nie mogę tam trafić, żeby to zmienić.
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 13:44   #1455
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Dorotti666 Pokaż wiadomość
Mi się wydaje ze się nie da


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba się nie da bo ja aż 2 papierki podpisywalam i w ramce też podpis z nowym nazwiskiem
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 16:51   #1456
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Lanavera, wypróbuję ziemniaczaną, dzięki

Asiula, masz w umowie napisane 60 dni roboczych, tak?

Pestycyda, ogromnie ci współczuję Mam nadzieję, że odzyskacie foty.
Tak, mam 60 dni roboczych. Nie zwróciliśmy na to uwagi a to daje przecież prawie miesiąc dłużej oczekiwania na zdjęcia...
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 18:14   #1457
funnyvalentine
Zakorzenienie
 
Avatar funnyvalentine
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3 067
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Tak, mam 60 dni roboczych. Nie zwróciliśmy na to uwagi a to daje przecież prawie miesiąc dłużej oczekiwania na zdjęcia...
na pewno szybko zleci i będziesz miała piękną pamiątkę
__________________
21.11.2013
16.07.2016
9.09.2017
funnyvalentine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 19:36   #1458
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Tak, mam 60 dni roboczych. Nie zwróciliśmy na to uwagi a to daje przecież prawie miesiąc dłużej oczekiwania na zdjęcia...
Kurczę, my też mamy 60 dni w umowie ale nie pamiętam czy roboczych było napisane... chociaż fotograf mówił że zwykle daje wcześniej, a to jest takie maksimum na wszelki wypadek, ale pewnie wszyscy tak mówią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 19:51   #1459
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Nasz juz na sesji plenerowej mówił ze maja tyle zleceń nie tylko w weekendy ale normalnie w tygodniu ze raczej nie ma szans żeby zdjęcia były szybciej. W sumie się też nie dziwie ze tyle to trwa bo to jest para i nie robią razem zleceń tylko każde osobno co oznacza że mają dwa razy więcej pracy przy obróbce (obrabia tylko jedna osoba)
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-02, 20:15   #1460
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Uh dzieki za wsparcie dziewczyny. Juz nie chce mi sie nawet gadac i myslec o tym. Jutro mija termin wykonania umowy. Moge jeszcze dac mu nawet z miesiac a potem to juz wkraczamy na droge sądowa, bo nie odpuscimy. Tylko co mi po tym jak pewnie zdjeci beda byle jakie
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 20:18   #1461
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Uh dzieki za wsparcie dziewczyny. Juz nie chce mi sie nawet gadac i myslec o tym. Jutro mija termin wykonania umowy. Moge jeszcze dac mu nawet z miesiac a potem to juz wkraczamy na droge sądowa, bo nie odpuscimy. Tylko co mi po tym jak pewnie zdjeci beda byle jakie
Odrazu byle jakie będą piękne; )
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 20:23   #1462
nniee
Zakorzenienie
 
Avatar nniee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: 7th heaven
Wiadomości: 4 506
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Pestycyda, ale Ci współczuję tych przeżyć z foto. Mam nadzieję, że uda się załatwić sprawę bez łażenia po sądach
__________________
08.04.2008
nniee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 21:10   #1463
karis992
Rozeznanie
 
Avatar karis992
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 931
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Pestycyda, zgadzam się z zagęszczaniem sosów wodą z mąką

Stokrotek90, jeśli chodzi o pazury, to zakup sobie odżywkę keratynową, tzw "rybki". Właściwie to są takie małe kapsułki rybki. Dostaniesz je w sklepie zielarskim. W aptece raczej nie. To jest taka oliwka na paznokcie. Po 3 tygodniach zaczną Ci rosnąć bardzo silne a i skórki wyglądają fantastycznie. Do tego kosztuje ok 12 zł i starcza na baaaardzo długo!

Pestycyda, strasznie współczuję takiej sytuacji! Nie panikuj, może jednak uda się coś odzyskać? No przecież niemożliwe, żeby z tak ważnego dnia życia gość robił sobie takie jaja!? (prawda??)
Popieram Stokrotek90 w kwestii umówienia się na spotkanie z innego telefonu!

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

A my jutro odbieramy cały komplet już się nie mogę doczekać!
karis992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 05:55   #1464
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Co do paznokci, to u mnie furorę zrobił manicure japoński. Ładnie wygląda i niesamowicie naprawił mi zniszczone paznokcie, które przedtem miesiącami się rozdwajały. Robiłam u kosmetyczki, a teraz przymierzam się do zakupu własnego zestawu.

Dorotti uwielbiam Twoje avatary .
__________________
Sprawy, które były i opadły w otchłań
wyłaniają się na nowo, wykuwają z ognia.
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 08:08   #1465
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Karis - dobry pomysł, na skórki też narzekam.

Wanilka - nie zgadzam się, że byle jakie będą piękne... sama narzekałaś na zdjęcia znad morza. Płaci się na usługę, ale też za konkretną jakość usług. Pestycyda ma prawo żądać nie "byle jakich" zdjęć, tylko takich, za jakie zapłaciła.

Arsonist - słyszałam coś o manicure japońskim, ale to znowu kwestia latania do kosmetyczki... a nie sądzę bym sama miała na tyle zdolności, by z paznokciami zrobić coś więcej niż piłować i malować :P
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 08:16   #1466
fajita1
Wtajemniczenie
 
Avatar fajita1
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 2 125
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Dla mnie to właśnie największy problem, że ładne paznokcie są bardzo czasochłonne. Przymierzam się pomału do żeli, na próbę.
__________________
Przestrzeń bez Ciebie - klaustrofobia
09.09.2017 ♥
fajita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 08:21   #1467
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość

Arsonist - słyszałam coś o manicure japońskim, ale to znowu kwestia latania do kosmetyczki... a nie sądzę bym sama miała na tyle zdolności, by z paznokciami zrobić coś więcej niż piłować i malować :P
No na pewno warto chociaż raz pójść, żeby zobaczyć, jak to robi kosmetyczka. Ja jeszcze sama nie próbowałam, ale nie wydaje się to trudne - to są 2 rodzaje nabłyszczającego pyłku, który wmasowuje się w płytkę takim a` la pilnikiem papierowym.

Ja jeszcze nigdy nie miałam hybryd ani nic podobnego... Przeraża mnie to zmywanie acetonem - to musi w jakimś stopniu niszczyć paznokieć, nie ma bata. A mi nawet zwykły lakier - ba, nawet "odżywki" z formaldehydem rujnowały paznokcie...
__________________
Sprawy, które były i opadły w otchłań
wyłaniają się na nowo, wykuwają z ognia.

Edytowane przez Arsonist
Czas edycji: 2016-11-03 o 08:23
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 08:30   #1468
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Ja zawsze mialam problemy z pazurami a po hybrydzie na slub to mi sie rozsypaly doslownie. Czekam az same do siebie dojda...
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 08:53   #1469
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Arsonist Pokaż wiadomość

Dorotti uwielbiam Twoje avatary .
Do usług
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 09:16   #1470
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Zależy kto ma jaką płytkę, mi się po hybrydach nic nie dzieje, a od kwietnia robię co 2-3 tygodnie. Miałam kilka przerw takich trwających około dwa tygodnie i płytka w idealnym stanie
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-24 11:28:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.