Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-26, 11:50   #2371
fajita1
Wtajemniczenie
 
Avatar fajita1
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 2 125
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Arsonist Pokaż wiadomość
Na jednym weselu, na którym byłam, PMowie zrobili tak: o 3:00 wzięli mikrofon od DJ i pożegnali się z gośćmi, dziękując ładnie i informując, że oni już padają i idą spać, ale wesele będzie trwało do ostatniego gościa, a DJ zostaje jeszcze godzinę. Po tym info większość gości zaczęła się rozchodzić. Akurat spaliśmy wszyscy na miejscu i po prostu impreza przeniosła się na afterek to jednego z pokoi. [COLOR="Silver"]
Oj, ja jako gość odebrałam bym to jako niegrzeczne. Według mnie gospodarze powinni wyjść ostatni.
__________________
Przestrzeń bez Ciebie - klaustrofobia
09.09.2017 ♥
fajita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 11:56   #2372
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez fajita1 Pokaż wiadomość
Oj, ja jako gość odebrałam bym to jako niegrzeczne. Według mnie gospodarze powinni wyjść ostatni.
Ja nie wiem. Osobiście nie odebrałam tego jako niegrzeczne, chociaż akurat dobrze się bawiłam i nie wybierałam się jeszcze spać. Ale pewnie komuś mogło się to wydać niehalo. Mnie się wydaje, że od tych wszystkich emocji nie będę czuła aż takiego zmęczenia i wytrzymam do końca, a potem po prostu padnę na miejscu. Gorzej z TŻ, bo on jest typem skowronka i jest przyzwyczajony do wczesnego chodzenia spać i wstawania, a na imprezach ciężko mu długo wytrzymać. No ale może na własnym weselu od tej adrenaliny damy radę.
__________________
Sprawy, które były i opadły w otchłań
wyłaniają się na nowo, wykuwają z ognia.
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 12:02   #2373
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość
Teraz chcemy Karaiby. Pewnie Dominikana albo Kuba

Ale u nas się to zmienia jeszcze Długo (ostatnie pare miesięcy) chcieliśmy Kenię (z kilkudniowym safari) albo Tajlandie też bierzemy pod uwage bo tak wszyscy zachwalają

Praktycznie 3 kontynenty w każdą stronę bierzemy pod uwagę Zobaczymy na co się zdecydujemy. Na pewno coś egzotycznego
wow, ale super

Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość
Kmee - w sumie liczba gości zmienia się do ostatniego dnia niestety... plan stołów przerabiałam w ostatnim tygodniu przed ślubem chyba z 5 razy.
to samo u nas

Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość
Ehm też mnie zastanawia jak skończyć wesele o 3:00, ale może się da pewnie muzyka się kończy, zabierają jedzenie i wiadomo, ze trzeba iść spać.

Na wszystkich weselach na jakich byłam z Tż to nie wyszliśmy wcześniej niż o 5 nad ranem, a niektórzy to jeszcze się bawili a już ze swojego to jestem świadoma, że wyjdziemy najwcześniej około 6 jak dobrze pójdzie wiem ze zaraz będzie "jabymtakniemogła" ale to jest normalne u nas, chyba mamy zabawowe rodziny i znajomych bo mało kto wychodzi o 3
U nas na weselu około 4 rano była najlepsza impreza i ogólnie kelnerki już zbierały wszystko ze stołów, ale ostatni goście wyszli (wyciągnięci prawie siłą przez partnerki) po 5
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 12:11   #2374
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość
Teraz chcemy Karaiby. Pewnie Dominikana albo Kuba

Ale u nas się to zmienia jeszcze Długo (ostatnie pare miesięcy) chcieliśmy Kenię (z kilkudniowym safari) albo Tajlandie też bierzemy pod uwage bo tak wszyscy zachwalają

Praktycznie 3 kontynenty w każdą stronę bierzemy pod uwagę Zobaczymy na co się zdecydujemy. Na pewno coś egzotycznego
Jejku, ale super. Chciałabym zobaczyć te miejsca.
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 12:18   #2375
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Dzięki dziewczyny powiem szczerze, że ostatnio jak rozmawialiśmy to oboje bardziej nie możemy się doczekać tej podróży niż ślubu
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 12:25   #2376
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
wow, ale super

to samo u nas

U nas na weselu około 4 rano była najlepsza impreza i ogólnie kelnerki już zbierały wszystko ze stołów, ale ostatni goście wyszli (wyciągnięci prawie siłą przez partnerki) po 5
U nas to samo bo zostala najmocniejsza i najblizsza ekipa znajomych, wszyscy sie totalnie wyluzowali, usiedlismy razem i do 6 jeszcze siedzielismy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 12:27   #2377
nniee
Zakorzenienie
 
Avatar nniee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: 7th heaven
Wiadomości: 4 506
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Tż ostatnio coś wspomniał, że jego rodzice chcieliby nam podarować w prezencie podróż poślubną, ale na razie nie znam szczegółów, trochę to niezręczne dla mnie
Do tej pory planowaliśmy sami zorganizować podróż i zawsze marzył nam się Meksyk lub Sri Lanka (i Tajlandia, i Kuba i miesięczny trip po Stanach i wiele innych ), ale nie wiem co w ostateczności wyjdzie, może nic
__________________
08.04.2008
nniee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-26, 14:11   #2378
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez nniee Pokaż wiadomość
Tż ostatnio coś wspomniał, że jego rodzice chcieliby nam podarować w prezencie podróż poślubną, ale na razie nie znam szczegółów, trochę to niezręczne dla mnie
Do tej pory planowaliśmy sami zorganizować podróż i zawsze marzył nam się Meksyk lub Sri Lanka (i Tajlandia, i Kuba i miesięczny trip po Stanach i wiele innych ), ale nie wiem co w ostateczności wyjdzie, może nic
Hmm, no na ślub spora część rodziców daje duże prezenty, czasem nawet większe od podróży, typu mieszkanie. Albo finansują całe wesele za kilkadziesiąt koła. Jak ktoś ma kasę do wydania, to normalne, że chce ją dać swojemu dziecku z takiej okazji, która jest raz w życiu. Tzn. rozumiem trochę tę "niezręczność", ale z drugiej strony raczej nigdy więcej na żadną okazję się takich dużych prezentów nie dostanie, więc warto korzystać.
__________________
Sprawy, które były i opadły w otchłań
wyłaniają się na nowo, wykuwają z ognia.
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 15:06   #2379
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Nam niestety rodzice tylko trochę mogą dołożyć (mama da mi na sukienkę), trochę dołożą teściowie do organizacji... niestety o prezentach typu mieszkanie, samochód, czy podróż poślubna - tylko możemy pomarzyć

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość
Kmee - w sumie liczba gości zmienia się do ostatniego dnia niestety... plan stołów przerabiałam w ostatnim tygodniu przed ślubem chyba z 5 razy. W sumie mieliśmy 120 gości i 80 butelek 0,5 wódki + karton wódki na ewentualne bramy i dla barmanów + 12 win + dwa rodzaje bimbru przy wiejskim stole + mix alkoholi u barmanów (zeszło prawie wszystko... zostały jakieś resztki tequili, malibu i syropów :P).

Na poprawinach bardzo mało wódki zeszło, ludzie pili głównie piwo, liczyliśmy po 3 piwa na osobę, wiedząc, że części ludzi nie będzie na poprawinach, a część to kierowcy i piwa też trochę zostało

Co do kolacji - byliśmy na weselu, gdzie był normalny obiad, potem TYLKO jedna zupa i tyle ciepłych posiłków Głodni nie wyszliśmy

A liczenie na to, że wesele skończy się o 3:00 ;P powodzenia... my się położyliśmy o 6:00.
Wiem, ale u nas będzie ok 60 osób i zastanawiam się ile wódki zamówić.. chcemy też kilka butelek whisky. Do tego jest 5l bimbru

Poprawin u mnie nie będzie, były wycenione na prawie 70 zł / os dodatkowo, więc stwierdziłam, że już obejdzie się bez

Swoją drogą mnie przeraża myśl bycia na nogach do 6stej, ja zazwyczaj około 3ciej już jestem trup a tu trzeba się bawić do ostatniego gościa na sali
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 15:22   #2380
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez nniee Pokaż wiadomość
Tż ostatnio coś wspomniał, że jego rodzice chcieliby nam podarować w prezencie podróż poślubną, ale na razie nie znam szczegółów, trochę to niezręczne dla mnie
Do tej pory planowaliśmy sami zorganizować podróż i zawsze marzył nam się Meksyk lub Sri Lanka (i Tajlandia, i Kuba i miesięczny trip po Stanach i wiele innych ), ale nie wiem co w ostateczności wyjdzie, może nic
meksyk i sri lanka też super

Mój tż mówi, że choćbyśmy mieli przez rok chleb z masłem jeść to pojedziemy daleko i na długo planujemy nawet <16dni tam gdzie pojedziemy siedzieć

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Nam niestety rodzice tylko trochę mogą dołożyć (mama da mi na sukienkę), trochę dołożą teściowie do organizacji... niestety o prezentach typu mieszkanie, samochód, czy podróż poślubna - tylko możemy pomarzyć

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------



Wiem, ale u nas będzie ok 60 osób i zastanawiam się ile wódki zamówić.. chcemy też kilka butelek whisky. Do tego jest 5l bimbru

Poprawin u mnie nie będzie, były wycenione na prawie 70 zł / os dodatkowo, więc stwierdziłam, że już obejdzie się bez

Swoją drogą mnie przeraża myśl bycia na nogach do 6stej, ja zazwyczaj około 3ciej już jestem trup a tu trzeba się bawić do ostatniego gościa na sali
Myślę, że 60 butelek 0,5 wystarczy spokojnie
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 19:52   #2381
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Też myślę, że licząc 0,5 l wódki na osobę jeszcze zostanie Na jednym z wesel, na których byliśmy, była whisky chyba 3 lub 5-litrowa, ustawiona na takiej "huśtawce", że nie trzeba było podnosić całej butelki, a tylko przechylić huśtawkę, by sobie nalać Polecam :P
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-27, 09:06   #2382
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez fajita1 Pokaż wiadomość
Oj, ja jako gość odebrałam bym to jako niegrzeczne. Według mnie gospodarze powinni wyjść ostatni.
Też tak myślę. Mimo że od lat nie byłam tak chora, jak w dniu ślubu, nie wyobrażam sobie wyjść wcześniej niż goście
Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość
Też myślę, że licząc 0,5 l wódki na osobę jeszcze zostanie Na jednym z wesel, na których byliśmy, była whisky chyba 3 lub 5-litrowa, ustawiona na takiej "huśtawce", że nie trzeba było podnosić całej butelki, a tylko przechylić huśtawkę, by sobie nalać Polecam :P
Też uważam, że zostanie Fajne rozwiązanie
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 19:04   #2383
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
my mamy obiad i 3 ciepłe dania, ale do tego jeszcze zimna płyta i wiejski stół, także myślę, że każdy się naje
powinni sie najeść zalezy jaka pogoda bedzie bo u Nas bylo juz dosć chlodno w dzien slubu i duzo jedzenia zjedli goście

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Mi się wydaje 3 optymalne jeśli ktoś zaczyna wesele popołudniu.

My ok 17:00 będziemy pod salą, więc podejrzewam, że pierwsze ciepłe będzie o 18:00.
Potem powinno być coś ok 21 (tego mi brakuje) a potem po północy.
a moze mozna do kupic to danie na 21?

Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość
My podróż poślubna niestety będziemy musieli przełożyć na późniejsze miesiące (październik/listopad/grudzień) mimo ze chcieliśmy tez od razu po no ale we wrześniu nie ma dobrych ofert na kierunek który wybraliśmy
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ważne ze pojedziecie

Cytat:
Napisane przez fajita1 Pokaż wiadomość
Oj, ja jako gość odebrałam bym to jako niegrzeczne. Według mnie gospodarze powinni wyjść ostatni.
troszke dziwnie to wyszło

Cytat:
Napisane przez nniee Pokaż wiadomość
Tż ostatnio coś wspomniał, że jego rodzice chcieliby nam podarować w prezencie podróż poślubną, ale na razie nie znam szczegółów, trochę to niezręczne dla mnie
to ja bym z chcecia przyjeła tak prezent



ale dziś miałam akcje...
byłam dzis na spacerze z M.i 3 psami w lesie przy naszym domku jestem bardzo czujna osoba patrze na ludzi i w ogole w kolo co sie dzieje spotykamy Pana(czarny wysoki z dredami) z psem Haskim na smyczy moje Psy sie przywitaly z nim i idziemy dale w pole a on idzie za Nami.oki sciezka prowadzi do uliczki spacerowe myśle też tam idzie. wkrzylam sie bo wrecz ten haski deptal nam po nogach i psy moje ciagle do niego zygały wiec odeszlam na bok niech idzie sobie do przodu a my poczekamy- poszedl,idziemy dalej a ten dziad czeka na nas juz mi cisnienie skoczylo a ten idzie dalej scieżką z nami jestesmy na alejce on idzie w lewo bo szedł pierwszy uff poszeł my idziemy na dól w lasek do domku mowie do M. ze m sie ON nie podobał itp patrze do tyłu a Ten zmienil plan i idzie za Nami tak sie zdenerowalam ze az szybkim krokiem po szlismy do domku.na szczecie nie szedl za nami
boje sie takich ludzi...
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 08:24   #2384
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość

Ile alkoholu liczyliście na głowę?


Bardzo spontaniczny, ale chyba pierwszy raz w życiu nie mam wątpliwości. Chcę i ciesze się tym, że TŻ chce równie bardzo
A i rodzice są za (jego) + dziś oficjalnie idziemy do moich, także będzie śmiesznie
My liczyliśmy 0,5 l na głowę duuuużo alko zostało, ale za to poszło mnóstwo piwa, wino domowej roboty, polowa bimbru, także wódki nam zostanie jeszcze na długo
a ile ma lat córka Twojego tżta ? będzie np. niosła Wam obrączki czy coś ?
i fajne jest to, że Jego rodzice są za Wami, ekstra
Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość
My podróż poślubna niestety będziemy musieli przełożyć na późniejsze miesiące (październik/listopad/grudzień) mimo ze chcieliśmy tez od razu po no ale we wrześniu nie ma dobrych ofert na kierunek który wybraliśmy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
my na podróż poślubną jedziemy w czerwcu, ja to nazywam podróżą poślubna mimo kilku miesięcy po ślubie
Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość
Ehm też mnie zastanawia jak skończyć wesele o 3:00, ale może się da pewnie muzyka się kończy, zabierają jedzenie i wiadomo, ze trzeba iść spać.

Na wszystkich weselach na jakich byłam z Tż to nie wyszliśmy wcześniej niż o 5 nad ranem, a niektórzy to jeszcze się bawili a już ze swojego to jestem świadoma, że wyjdziemy najwcześniej około 6 jak dobrze pójdzie wiem ze zaraz będzie "jabymtakniemogła" ale to jest normalne u nas, chyba mamy zabawowe rodziny i znajomych bo mało kto wychodzi o 3
u mnie skończyło się wesele o 3.30, impreza zaczęła się o 17 bo o tej bylismy na sali, szalałam jak szalona i miałam mnóstwo energii, i się dziwiłam czemu ludzie zmęczeni po 3 już wychodza, ja tam mogłam się bawić dalej, mimo że u kogoś na weselu mi o tej porze chce się spać, to na własnym weselu miałam energii za kilku mogłam balować kilka dni potem do przed 6 zbieraliśmy jedzenie, więc po 6 poszliśmy spać tż mi tłumaczył że zawsze jak do innych idziemy na wesele to impreza zaczyna się gdzieś ok. 19 bo zazwyczaj jak jeździliśmy to sala od kościoła miała sporą odległość więc i tak czas mijał a śluby zazwczyaj 17/18 były, więc dlatego dłużej trwały, a że u nas zaczęło się wcześniej to i wcześniej skończyło, moze i racja hehe ale dla mnie za wcześnie my też z reguły zostajemy do końca na weselach
Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Swoją drogą mnie przeraża myśl bycia na nogach do 6stej, ja zazwyczaj około 3ciej już jestem trup a tu trzeba się bawić do ostatniego gościa na sali
tak jak napisałam wyżej, będziesz miala energię, zobaczysz, ten cały dzień doda Ci skrzydeł i nie poczujesz zmęczenia ja tak szalalam że mnie kazdy pytał jak ja mogę ciągle tańczyć i nie siadać, a ja się w ogóle nie męczyłam, a jak jestem na weselu jako gość, potańczę 3 piosenki i idę usiąść i się napić ehhehe
Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość

ale dziś miałam akcje...
byłam dzis na spacerze z M.i 3 psami w lesie przy naszym domku jestem bardzo czujna osoba patrze na ludzi i w ogole w kolo co sie dzieje spotykamy Pana(czarny wysoki z dredami) z psem Haskim na smyczy moje Psy sie przywitaly z nim i idziemy dale w pole a on idzie za Nami.oki sciezka prowadzi do uliczki spacerowe myśle też tam idzie. wkrzylam sie bo wrecz ten haski deptal nam po nogach i psy moje ciagle do niego zygały wiec odeszlam na bok niech idzie sobie do przodu a my poczekamy- poszedl,idziemy dalej a ten dziad czeka na nas juz mi cisnienie skoczylo a ten idzie dalej scieżką z nami jestesmy na alejce on idzie w lewo bo szedł pierwszy uff poszeł my idziemy na dól w lasek do domku mowie do M. ze m sie ON nie podobał itp patrze do tyłu a Ten zmienil plan i idzie za Nami tak sie zdenerowalam ze az szybkim krokiem po szlismy do domku.na szczecie nie szedl za nami
boje sie takich ludzi...
hmmm a może chciał się z Wami zapoznać żeby z Wami chodzić na spacery z psami ? grom ci go wie hmmm ..
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 11:23   #2385
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
My liczyliśmy 0,5 l na głowę duuuużo alko zostało, ale za to poszło mnóstwo piwa, wino domowej roboty, polowa bimbru, także wódki nam zostanie jeszcze na długo
a ile ma lat córka Twojego tżta ? będzie np. niosła Wam obrączki czy coś ?
i fajne jest to, że Jego rodzice są za Wami, ekstra

my na podróż poślubną jedziemy w czerwcu, ja to nazywam podróżą poślubna mimo kilku miesięcy po ślubie

u mnie skończyło się wesele o 3.30, impreza zaczęła się o 17 bo o tej bylismy na sali, szalałam jak szalona i miałam mnóstwo energii, i się dziwiłam czemu ludzie zmęczeni po 3 już wychodza, ja tam mogłam się bawić dalej, mimo że u kogoś na weselu mi o tej porze chce się spać, to na własnym weselu miałam energii za kilku mogłam balować kilka dni potem do przed 6 zbieraliśmy jedzenie, więc po 6 poszliśmy spać tż mi tłumaczył że zawsze jak do innych idziemy na wesele to impreza zaczyna się gdzieś ok. 19 bo zazwyczaj jak jeździliśmy to sala od kościoła miała sporą odległość więc i tak czas mijał a śluby zazwczyaj 17/18 były, więc dlatego dłużej trwały, a że u nas zaczęło się wcześniej to i wcześniej skończyło, moze i racja hehe ale dla mnie za wcześnie my też z reguły zostajemy do końca na weselach

tak jak napisałam wyżej, będziesz miala energię, zobaczysz, ten cały dzień doda Ci skrzydeł i nie poczujesz zmęczenia ja tak szalalam że mnie kazdy pytał jak ja mogę ciągle tańczyć i nie siadać, a ja się w ogóle nie męczyłam, a jak jestem na weselu jako gość, potańczę 3 piosenki i idę usiąść i się napić ehhehe

hmmm a może chciał się z Wami zapoznać żeby z Wami chodzić na spacery z psami ? grom ci go wie hmmm ..
Ale to mógł zwyczajnie zagadać coś sympatycznie, a nie ich śledzićtrochę creepy....

Ja też liczę na to, że ekscytacja ślubem doda mi skrzydeł i nie będzie mi się chciało spać na własnej imprezie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 12:50   #2386
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość

hmmm a może chciał się z Wami zapoznać żeby z Wami chodzić na spacery z psami ? grom ci go wie hmmm ..
w jego postawie nie bylo takiego zapytania o nie...

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
.

Ja też liczę na to, że ekscytacja ślubem doda mi skrzydeł i nie będzie mi się chciało spać na własnej imprezie

Wysłane z aplikacji
adrenali zrobi swoje zobaczysz za to PO bedzie ci sie chcialo spac i bedziesz wykonczona ale adrenali ci nie da zasnąć ja tak miałam
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 13:18   #2387
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
a moze mozna do kupic to danie na 21?
Już się dowiedziałam, że podawany jest najpierw bogato obiad, a potem 2x pojedynczo dania - czyli łącznie 3x ciepłe jest podawane. Dla mnie to jak najbardziej ok jak bardzo będziemy chcieli to można dołożyć jakaś atrakcję kulinarną jako 4te ciepłe danie
Także wątpliwości rozwiane, w ogóle dzięki dziewczyny, bo tak wiem o co pytać i jestem dużo spokojniejsza!


Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
My liczyliśmy 0,5 l na głowę duuuużo alko zostało, ale za to poszło mnóstwo piwa, wino domowej roboty, polowa bimbru, także wódki nam zostanie jeszcze na długo
Właśnie też zastanawiam się czy brać aż tyle wódki, tym bardziej, że będzie jeszcze whisky (ta duża na stojaku), bimber i wino. Wolałabym, aby nie zostało nam jakoś dużo wódki, bo nikt u nas tego nie pije

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
a ile ma lat córka Twojego tżta ? będzie np. niosła Wam obrączki czy coś ?
i fajne jest to, że Jego rodzice są za Wami, ekstra
Oj nie, niestety to jeszcze maleństwo. Mała ma 1,5 roku, co prawda już dzielnie chodzi, ale niestety jest za mała na takie rzeczy i z pewnością nie będzie jej na naszym ślubie i weselu. Trochę szkoda, bo pewnie TŻ byłby szczęśliwy, ale na pewno nie dogadają się z jej mamą w tym temacie

Tak, to jest dla mnie dużym wsparciem, bo miałam pewien okres zawahania ze względu na córę TŻta, chciałam być pewna czy to na pewno zamknięty rozdział i czy np rodzice nie są za byłą. To, że mnie zaakceptowali i są tak bardzo za, jest dla nas bardzo ważne

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
my na podróż poślubną jedziemy w czerwcu, ja to nazywam podróżą poślubna mimo kilku miesięcy po ślubie
a gdzie jedziecie ???

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
tak jak napisałam wyżej, będziesz miala energię, zobaczysz, ten cały dzień doda Ci skrzydeł i nie poczujesz zmęczenia ja tak szalalam że mnie kazdy pytał jak ja mogę ciągle tańczyć i nie siadać, a ja się w ogóle nie męczyłam, a jak jestem na weselu jako gość, potańczę 3 piosenki i idę usiąść i się napić ehhehe
Trochę mnie uspokoiłaś, bo ja własnie tak samo, nie jestem asem imprezowania ale chyba adrenalina zrobi swoje.. grunt, żeby się nie spić, bo to jest dopiero obciach na maksa

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Ja też liczę na to, że ekscytacja ślubem doda mi skrzydeł i nie będzie mi się chciało spać na własnej imprezie
haha no właśnie ja też.. nie no nie zostawiłabym gości samych, ja mam syndrom kwoki, więc z pewnością będę wszystko chciała ogarniać
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 15:49   #2388
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Hej, chwalę sie ze kupilam samochod po trzech miesiacach poszukiwania wreszcie jest kolejny cel odhaczony, następny to podpisanie umowy w pracy i dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 16:59   #2389
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Hej, chwalę sie ze kupilam samochod po trzech miesiacach poszukiwania wreszcie jest kolejny cel odhaczony, następny to podpisanie umowy w pracy i dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaki kupiłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-28, 18:16   #2390
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Jupi!
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 19:19   #2391
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Hej, chwalę sie ze kupilam samochod po trzech miesiacach poszukiwania wreszcie jest kolejny cel odhaczony, następny to podpisanie umowy w pracy i dziecko
Gratki a jaki?



Ja sie mogę pochwalić.. podpisaliśmy dziś umowę na salę
Jest ślicznie i jestem pewna, że to będzie dobre miejsce..
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 06:52   #2392
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Opel Meriva oczywiscie używany- szkoda mi teraz pchac sie w kredyt na samochod z salonu bo nie mam potrzeby jezdzic bajerancka fura (chociaz na poczatku mielismy kupic nówke) i blokowac zdolnosc kredytowa samochod spelnia wszystkie moje oczekiwania, jest przestronny ale dynamiczny, ekonomiczny, latwy w obsłudze i swietnie sie prowadzi w tym tygodniu odbieram tylko papiery i blachy musimy ogarnąć.

Kimitri, a pochwalisz sie co to za sala?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 09:33   #2393
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Super dziewczyny - tu zaklepane sale, tu autko, ciąże Dzieję się na tym naszym wrześniowym wątku

Limonkaa - my też na podróż "poślubną" pewnie wybierzemy się w sierpniu, do tej pory nie było na to czasu, czego mi bardzo szkoda, bo kocham podróżować.
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 09:40   #2394
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Oj dzieje się Nasz wątek jest chyba najbardziej aktywny na całym ślubowym

Ja się mogę pochwalić Salą, ale wolałabym gdzieś w klubie czy na pw.

Stokrotek - A gdzie na podróż w sierpniu ?

Asiula - i dobrze, moim zdaniem samochód z salonu ma sens tylko gdy bierze się go w leasing i może odpisać nieco z podatków. Inaczej to niewspółmierna strata kasy w pierwszym roku.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 09:43   #2395
nniee
Zakorzenienie
 
Avatar nniee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: 7th heaven
Wiadomości: 4 506
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Stokrotek ma racje, same pozytywne informacje u nas

Mi się za 2 tyg. szykuje krótki wyjazd firmowy i nie wiem jakie ubrania spakować, bo pierwszy raz jadę na takie coś, będzie szkolenie i integracja. Najgorzej, że mamy mieć zarezerwowane spa a ja ledwo co zrobiłam cover tatuażu i niezbyt mogę z takich rzeczy korzystać
__________________
08.04.2008
nniee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 09:43   #2396
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

U nas w ogole temat samochodu byl juz drazliwy, tyle sie go naszukalam i tyle bylo rozczarowan po kolejnych ogledzinach ze stracilam zapał i radoche z poszukiwań. A jak wczoraj podjelismy decyzje to oboje odżylismy, nowa energia w nas wstąpiła czekam teraz na podpisanie umowy w pracy, mam nadzieje ze mi przedluzą... za dwa tygodnie mam badania, potem bede czekala na wynik i potem namowie meza na dziecko o ile badania wyjdą ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 09:49   #2397
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Asia, trzymam kciuki za starania

U nas podobne frustracje budzi zakup mieszkania.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 09:53   #2398
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Duże plany hehe ale i dobrze, trzeba czasem pchnąć życie do przodu

Myślę, że z Opla będziecie zadowoleni to na prawdę fajne autko za rozsądne pieniądze ^^ a jaki kolor?

Ja też robię już badania, ale starać się chcemy po ślubie, więc jeszcze trochę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 10:33   #2399
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Hej, chwalę sie ze kupilam samochod po trzech miesiacach poszukiwania wreszcie jest kolejny cel odhaczony, następny to podpisanie umowy w pracy i dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Superowo

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Gratki a jaki?



Ja sie mogę pochwalić.. podpisaliśmy dziś umowę na salę
Jest ślicznie i jestem pewna, że to będzie dobre miejsce..
Extra pochwal się nią?
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 11:22   #2400
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Asia oby dobrze sie autko prowadziło moi rodzice szukaja juz z pół roku takze 3 miesiace to dobry wynik

Kmee, sala zaklepana to teraz zespol/dj?

U mnie frustracje budzi planowany remont-.-
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-24 11:28:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.