Rossmann cz. XXIX - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-25, 15:29   #4201
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Sprawdzilam ceny kosmetyków Biały Jeleń Organic - każdy kosztuje 34,90zł, wiec czekam na promocję w Rossie
na stronie producenta są za 29,99
ponoć mega hitem jest koncentrat pod oczy Moja koleżanka tam pracuje i już od kilku msc testuje intensywnie

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
dziewczyny, którym udało się złapać bananki od wibo - dajcie znać jak się sprawują
ja spotkałam się już z kilkoma opiniami i raczej wszystkie negatywne lub obojętne. Natomiast kupiłam ryżowy i niestety nie jest tak dobry jak mój ulubiony ecocery

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
A myjesz gąbkę od razu po życiu? Ja nie mam na to czasu, bo rano spieszę się do pracy. Gąbkę zazwyczaj domywam wieczorem.
ja też rano nie mam czasu i już wieczorem tak ładnie mi się nie domywa, a myję olejkiem z Isany i mydłem.
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 15:31   #4202
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
ja też rano nie mam czasu i już wieczorem tak ładnie mi się nie domywa, a myję olejkiem z Isany i mydłem.
Znam ten ból.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 15:41   #4203
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
Pod oko go nie zamierzam używać, raczej to roztarcia konturu albo na całą twarz poza tym obszarem W ogóle dla mnie to pomyłka żółty, matowy puder pod oczy.... wolę coś lżejszego, rozjaśniającego tą okolicę. Pod oczy używam puder z laury mercier
Ale on chyba daje bardziej świetliste wykończenie? Przynajmniej było to widać na filmie Panny Joanny bo robiła test pół na pól w ryżowym. Różnica była zauważalna

Cytat:
Napisane przez Fonte Pokaż wiadomość
Ok, pierwszy test banana mam za sobą i nie widzę różnicy między nim a transparentnym na twarzy.Robiłam tylko pod oczami, ale może ja za mało wnikliwa jestem

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Bananowy widziałam, nawet trzymałam w rękach Ale odłożyłam, bo stwierdziłam, że nie ma co kupować tylko dlatego, że jest na niego szał - mam kiepską cerę i muszę uważać ze składami.
Zaraz potem wzięła go jakaś dziewczyna, aż zapiszczała z radości na jego widok
Mała rzecz a tyle radości
Cytat:
Napisane przez my_vampiree Pokaż wiadomość
Ja od siebie mogę powiedzieć, że u mnie nie robi się kurczak jeśli nie używam go do "bakingu" nakładam i od razu wklepuję gąbką lub omiatam pędzlem i wtedy wygląda ładnie

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Są bardzo treściwe. Dla tłustej cery zdecydowanie odradzam. Chyba że jako krem do rąk nie szkoda Ci zużyć, bo do rąk sprawdzają się świetnie.
No niby to ma być taki uniwersalny krem do wszystkiego a jak jest coś do wszystkiego to...
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 15:43   #4204
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
na stronie producenta są za 29,99
Wiem, a najtaniej znalazłam po ok 23 zł. W promocji Rossmanna wyjdą po 17,4
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 15:54   #4205
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Rossmann cz. XXIX

[QUOTE=Make4Up;73228316]Ale on chyba daje bardziej świetliste wykończenie? Przynajmniej było to widać na filmie Panny Joanny bo robiła test pół na pól w ryżowym. Różnica była zauważalna
/QUOTE]

świetliste? słyszałam, ze matowe, muszę obejrzeć ten filmik.
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 16:01   #4206
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Co do tuszu z Max Factor- ten brąz, o którym pisałam- to udało mi się wymienić. Fakt, że są troszkę suche, ALE NIE AŻ TAK. Musiałam trafić za pierwszym razem na otwarty.
Czy jest jakaś lista na tą promocję 2+2 czy to na wszystko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 16:07   #4207
Fonte
Zadomowienie
 
Avatar Fonte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z Pomorza i Kujaw
Wiadomości: 1 087
Dot.: Rossmann cz. XXIX

[QUOTE=karambajka;73228821]
Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ale on chyba daje bardziej świetliste wykończenie? Przynajmniej było to widać na filmie Panny Joanny bo robiła test pół na pól w ryżowym. Różnica była zauważalna
/QUOTE]

świetliste? słyszałam, ze matowe, muszę obejrzeć ten filmik.
U mnie to bardziej matowo wygląda niż świetliście.

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez elektro_lit Pokaż wiadomość
Co do tuszu z Max Factor- ten brąz, o którym pisałam- to udało mi się wymienić. Fakt, że są troszkę suche, ALE NIE AŻ TAK. Musiałam trafić za pierwszym razem na otwarty.
Czy jest jakaś lista na tą promocję 2+2 czy to na wszystko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
chyba jeszcze za wcześnie na konkretną listę
Fonte jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-25, 16:10   #4208
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

[QUOTE=karambajka;73228821]
Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ale on chyba daje bardziej świetliste wykończenie? Przynajmniej było to widać na filmie Panny Joanny bo robiła test pół na pól w ryżowym. Różnica była zauważalna
/QUOTE]

świetliste? słyszałam, ze matowe, muszę obejrzeć ten filmik.
https://www.youtube.com/watch?v=0ocbCQd0qYg

na kamerze widać różnicę i chyba tez po części przez ten film szał na te pudry
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 16:37   #4209
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
A myjesz gąbkę od razu po życiu? Ja nie mam na to czasu, bo rano spieszę się do pracy. Gąbkę zazwyczaj domywam wieczorem.
Zwykle przed uzyciem, bo rano biegam po mieszkaniu pół przytomna i nigdy nie zdążam
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 16:42   #4210
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Rossmann cz. XXIX

[QUOTE=Make4Up;73229351]
Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość

https://www.youtube.com/watch?v=0ocbCQd0qYg

na kamerze widać różnicę i chyba tez po części przez ten film szał na te pudry
Dziękuje - obejrzałam, jak dla mnie jest jednak matowy i ja nie używałabym jednak jego pod oczy.. Dam znać co to za cudo jak odbiorę
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 16:48   #4211
takaja2
Zadomowienie
 
Avatar takaja2
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 099
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Dziewczyny, ja z taką sprawą do was, po tym jak dwie znajome sprawdziły paragon z tej aktualnej akcji i nie zgadzają im się kwoty przyznanych rabatów i tym samym kwota do zapłaty, sprawdziłam też swój i faktycznie kwoty -49% i -55% nie są prawidłowo obliczone, miałyście taki problem? Wszystkie produkty są objęte tą promocją, karta -55% zeskanowana, 3 różne produkty itd. więc tutaj wszystko ok. Tak dla przykładu: kwota zakupów PRZED rabatami wynosi 93,73zł, to ile powinno być do zapłaty po odliczeniu rabatów 49% i 55%? Bo już nie wiem czy ja mam jakieś zaćmienie, czy akurat w tym sklepie mają jakiś problem z systemem, bo wszystkie 3 kupowałyśmy w jednym i wszystkie mamy coś nie tak. Nawet stojąc w kolejce, jakaś kobieta wróciła z paragonem i oddawali jej jakąś kwotę, ale nie pomyślałam, że może chodzić o coś podobnego.
takaja2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-25, 16:48   #4212
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Rossmann cz. XXIX

naprawdę zamówienie czeka tylko 72h?
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 16:55   #4213
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez takaja2 Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja z taką sprawą do was, po tym jak dwie znajome sprawdziły paragon z tej aktualnej akcji i nie zgadzają im się kwoty przyznanych rabatów i tym samym kwota do zapłaty, sprawdziłam też swój i faktycznie kwoty -49% i -55% nie są prawidłowo obliczone, miałyście taki problem? Wszystkie produkty są objęte tą promocją, karta -55% zeskanowana, 3 różne produkty itd. Więc tutaj wszystko ok. Tak dla przykładu: Kwota zakupów przed rabatami wynosi 93,73zł, to ile powinno być do zapłaty po odliczeniu rabatów 49% i 55%? Bo już nie wiem czy ja mam jakieś zaćmienie, czy akurat w tym sklepie mają jakiś problem z systemem, bo wszystkie 3 kupowałyśmy w jednym i wszystkie mamy coś nie tak. Nawet stojąc w kolejce, jakaś kobieta wróciła z paragonem i oddawali jej jakąś kwotę, ale nie pomyślałam, że może chodzić o coś podobnego.
42.18
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 17:13   #4214
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Nie mam do czynienia z produktami z mocnym kryciem, wydaje mi się że ma podobne do Wake me up - naczynka mi zakrył w każdym razie.
Dobre porownanie, bo Wake me up tez nie lubie😝
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 17:18   #4215
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Hej Dziewczyny

którą czarną kredkę z Rossmanna polecacie?
Chodzi mi o miękką kredkę, taką która łatwo się rozciera, jest trwała i czarna czarna, a nie ciemnoszara z góry dziękuję za odpowiedzi
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 17:21   #4216
kosmetyko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 456
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

którą czarną kredkę z Rossmanna polecacie?
Chodzi mi o miękką kredkę, taką która łatwo się rozciera, jest trwała i czarna czarna, a nie ciemnoszara z góry dziękuję za odpowiedzi
Rimmel Exaggerate
kosmetyko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 17:22   #4217
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

którą czarną kredkę z Rossmanna polecacie?
Chodzi mi o miękką kredkę, taką która łatwo się rozciera, jest trwała i czarna czarna, a nie ciemnoszara z góry dziękuję za odpowiedzi
http://www.rossmann.pl/Produkt/Maybe...zt,113475,7160

zarówno kredki z Chanel jak i Maca przy niej mogą się schować jestem zauroczona nią
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 17:22   #4218
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

[QUOTE=Fonte;73229211]
Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość

U mnie to bardziej matowo wygląda niż świetliście.[COLOR="Silver"]
[QUOTE=karambajka;73230306]
Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość

Dziękuje - obejrzałam, jak dla mnie jest jednak matowy i ja nie używałabym jednak jego pod oczy.. Dam znać co to za cudo jak odbiorę
Kurcze a ja widzę, że daje delikatne glow. Opis producenta na stronie: "Banana loose powder to sypki puder, który służy do aksamitnego wykończenia makijażu i tworzenia konturu twarzy i wie o tym bardzo dobrze mistrzyni konturowania – Kim Kardashian. Proszek ma żółty odcień, który pozostawia cerę świetlistą i odświeżoną."


Cytat:
Napisane przez takaja2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja z taką sprawą do was, po tym jak dwie znajome sprawdziły paragon z tej aktualnej akcji i nie zgadzają im się kwoty przyznanych rabatów i tym samym kwota do zapłaty, sprawdziłam też swój i faktycznie kwoty -49% i -55% nie są prawidłowo obliczone, miałyście taki problem? Wszystkie produkty są objęte tą promocją, karta -55% zeskanowana, 3 różne produkty itd. więc tutaj wszystko ok. Tak dla przykładu: kwota zakupów PRZED rabatami wynosi 93,73zł, to ile powinno być do zapłaty po odliczeniu rabatów 49% i 55%? Bo już nie wiem czy ja mam jakieś zaćmienie, czy akurat w tym sklepie mają jakiś problem z systemem, bo wszystkie 3 kupowałyśmy w jednym i wszystkie mamy coś nie tak. Nawet stojąc w kolejce, jakaś kobieta wróciła z paragonem i oddawali jej jakąś kwotę, ale nie pomyślałam, że może chodzić o coś podobnego.
Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
42.18
dokładnie tyle z rabatem 55% O ile nie było kupowane nic więcej co kolorówka nie jest
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 17:24   #4219
merryem
Recenzentka Miesiąca - Luty 2017
 
Avatar merryem
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 661
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez takaja2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja z taką sprawą do was, po tym jak dwie znajome sprawdziły paragon z tej aktualnej akcji i nie zgadzają im się kwoty przyznanych rabatów i tym samym kwota do zapłaty, sprawdziłam też swój i faktycznie kwoty -49% i -55% nie są prawidłowo obliczone, miałyście taki problem? Wszystkie produkty są objęte tą promocją, karta -55% zeskanowana, 3 różne produkty itd. więc tutaj wszystko ok. Tak dla przykładu: kwota zakupów PRZED rabatami wynosi 93,73zł, to ile powinno być do zapłaty po odliczeniu rabatów 49% i 55%? Bo już nie wiem czy ja mam jakieś zaćmienie, czy akurat w tym sklepie mają jakiś problem z systemem, bo wszystkie 3 kupowałyśmy w jednym i wszystkie mamy coś nie tak. Nawet stojąc w kolejce, jakaś kobieta wróciła z paragonem i oddawali jej jakąś kwotę, ale nie pomyślałam, że może chodzić o coś podobnego.
47,80 z rabatem -49% i 42,18zł z rabatem -55%.
Wiesz co ja pamiętam rok temu jak było -49 i kategorie i zawsze sprawdzam paragony i po dokładnym obliczeniu cen już z rabatem, końcowa kwota była około 2-4zł wyższa niz powinna. Juz mi sie nie chcialo wracać z tymi paragonami do sklepu, ale tez mnie to zdziwiło.
__________________
merryem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-25, 18:06   #4220
takaja2
Zadomowienie
 
Avatar takaja2
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 099
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
42.18
Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość

dokładnie tyle z rabatem 55% O ile nie było kupowane nic więcej co kolorówka nie jest
Cytat:
Napisane przez merryem Pokaż wiadomość
47,80 z rabatem -49% i 42,18zł z rabatem -55%.
Wiesz co ja pamiętam rok temu jak było -49 i kategorie i zawsze sprawdzam paragony i po dokładnym obliczeniu cen już z rabatem, końcowa kwota była około 2-4zł wyższa niz powinna. Juz mi sie nie chcialo wracać z tymi paragonami do sklepu, ale tez mnie to zdziwiło.
Wyszło mi dokładnie tyle co wam, a już myślałam, że liczyć nie umiem
Powinnam zapłacić 42,18zł, a zapłaciłam 47,18zł, niby tylko 5zł, ale jak u każdego tak by wychodziło to niezła sumka się uzbiera. U tej jednej znajomej też ok. 5zł, u drugiej już nie pamiętam dokładnie, ale podobnie. I co teraz? Zgłosić to w sklepie?
takaja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 18:07   #4221
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez takaja2 Pokaż wiadomość
Wyszło mi dokładnie tyle co wam, a już myślałam, że liczyć nie umiem

Powinnam zapłacić 42,18zł, a zapłaciłam 47,18zł, niby tylko 5zł, ale jak u każdego tak by wychodziło to niezła sumka się uzbiera. U tej jednej znajomej też ok. 5zł, u drugiej już nie pamiętam dokładnie, ale podobnie. I co teraz? Zgłosić to w sklepie?

Możesz zrobić zdjęcie paragonu? Może od czegoś nie odjęło Ci rabatu?
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 18:18   #4222
maartini92
Zakorzenienie
 
Avatar maartini92
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8 976
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez takaja2 Pokaż wiadomość
Wyszło mi dokładnie tyle co wam, a już myślałam, że liczyć nie umiem
Powinnam zapłacić 42,18zł, a zapłaciłam 47,18zł, niby tylko 5zł, ale jak u każdego tak by wychodziło to niezła sumka się uzbiera. U tej jednej znajomej też ok. 5zł, u drugiej już nie pamiętam dokładnie, ale podobnie. I co teraz? Zgłosić to w sklepie?
może wzięłaś jakiś produkt, który nie był objęty promocją? u mnie na dwóch paragonach odjęte ile trzeba, u mamy na dwóch też, u siory to samo (każda z nas robiła zakupy w innym mieście w dwóch różnych rosskach)
maartini92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 18:22   #4223
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez takaja2 Pokaż wiadomość
Wyszło mi dokładnie tyle co wam, a już myślałam, że liczyć nie umiem
Powinnam zapłacić 42,18zł, a zapłaciłam 47,18zł, niby tylko 5zł, ale jak u każdego tak by wychodziło to niezła sumka się uzbiera. U tej jednej znajomej też ok. 5zł, u drugiej już nie pamiętam dokładnie, ale podobnie. I co teraz? Zgłosić to w sklepie?
Ja bym zgłosiła.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 18:56   #4224
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez karola200611 Pokaż wiadomość
Macie może porównanie pomiędzy kolorem 15 i 16 pudru z Manhattanu 2w1? Oglądałam je w sklepie kilka dni temu i 16 wydawała mi się jaśniejsza a 15 odrobinkę ciemniejsza i bardziej żółta? Ale nie jestem pewna. Teraz namyśliłam się że jednak go chcę i nie wiem który kolor klikać.
Miałam taki sam dylemat. Nabiegałam się za tą 15, bo nazwa "porcelain" mnie skusiła ( zawsze wybieram najjaśniejsze), a jak już dorwałam tę 15, to porównując jaśniejsza wyszła mi 16, bo ta 15 taka żółta faktycznie.
Przymierzając do starego Clearface, to 16 odpowiada, jak któraś z Was pisała, tej 70, vanilia ( chyba taka nazwa i numer).

A ja potrzebuję korektor, najlepiej zielony i nie wiem co wybrać :/
__________________


Edytowane przez Jik
Czas edycji: 2017-04-25 o 18:58
Jik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 18:57   #4225
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 19:09   #4226
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Rossmann cz. XXIX

[QUOTE=Make4Up;73229351]
Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość

https://www.youtube.com/watch?v=0ocbCQd0qYg

na kamerze widać różnicę i chyba tez po części przez ten film szał na te pudry
A macie porównanie z bananowym z KOBO? On jest w poczwórnej paletce do konturowania i w osobnym opakowaniu.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 19:18   #4227
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Ma ktos porownanie Max Factor Facefinity 45 do 47? Bo dlozyli u mnie 47, a zawszw uzywalam 45. Duzo ciemniejszy? Wpada w rozowe tony?
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 19:44   #4228
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Od 4 dni próbuje nadrobić wątek ale jeszcze trochę mi zostało
Bardzo dziękuję za polecenie podkładu AA lumi, miałam już go trzy razy na buzi z różnymi kremami i moim zdaniem świetny. Jak dla mnie to ma dobre krycie (ale na codzień używam BB z under20, wiec wiadomo na jakim poziomie potrzebuję krycia) i jest taki akurat na wyjścia albo na gorszy dzień. Kolor super (101), cena boska. Polecam suchym buziom.
Ja obkupiłam się w pierwszy dzień chwilę po 8 w prawie wszystkie pomadki Klips, trzy z lovely i żółtka z lovely, ten podkład aa i tusz z eveline no i mowie, że to koniec. Chwilę po mnie wbiegły dzikie tumy. W drugim rosie masakra, a nie wierzylam ze może być tak zle jak pisaliscie bo pod moim domem jest bardzo spokojnie, dużo towaru i pełne półki. A tam dziewczyny brały coś, spadało im z rąk bo pełno rzeczy w nich i nawet tego nie podnosiły
Dzisiaj właśnie wróciłam z roska z bazą i pomada do brwi z wibo, dziewczyna przyniosła mi z zaplecza soft brown i mówi, że mam wziąć ten bo ta 2 strasznie ciemna wypada. I wracam do domu, otwieram a ona faktycznie ciemna jest zobaczymym, jutro będą testy. A spodziewalam sie innego koloru po zdjęciach z neta.
A, i dzięki za info o blend it, mój marmurek bardzoo przyjemny.
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 20:09   #4229
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Rossmann cz. XXIX

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;73221956]U mnie też Isana wszystko domywa Tyle, że ja zawsze myję od razu po wykonaniu makijażu, nie czekam do wieczora, wtedy jest już trudniej. Wylewam olejek na dłoń, namydlam gąbeczkę, wykonuję ruchy, jakbym chciała wycisnąć podkład ze środka (ale delikatnie!), płuczę i jeszcze myję delikatnie mydełkiem antybakteryjnym Protex [/QUOTE]
Ja moja gabke mam z alie, raczej nie jest to wierna kopia BB i za pierwszym razem jak jej uzywalam dosc duzo podkladu wzarlo sie w srodek, zostala plama, ktorej nie moglam domyc. Jakos ten sposob mi nie przypasowal i zostawilam ta gabke na jakis miesiac. Przeczytalam o tym olejku, kupilam i po tym miesiacu domyl mi gabeczke do czysta.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2017-04-25 o 20:12
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 20:10   #4230
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Jest jakaś fajna gąbeczka do podkładu w rossmaniie?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-11 23:07:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:42.