HIFU opis zabiegu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-16, 12:38   #1
Mapro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 2

HIFU opis zabiegu


Witajcie, przed tygodniem miałam wykonany zabieg HIFU na sprzęcie ULVERIN. Skorzystałam z usług gabinetu medycyny estetycznej, który prowadzi Pani doktor medycyny i ona wykonała mi zabieg na twarz i podbródek, który trwał 1godz.40min. W tym czasie otrzymałam 600 "strzałów". Ból do wytrzymania, ale nie ukrywam, że momentami było bardzo nieprzyjemnie. Pani doktor korzystała z 2 głowic i tak powinno być. Nie odczuwam żadnych skutków ubocznych, zaczerwienień, nierówności, pieczenia itp. Po tygodniu widzę korzystne zmiany, rozpoczął się proces liftingu. Jestem bardzo zadowolona. O tej metodzie dowiedziałam się z Facebooka, na mój profil wpadła reklama salonu medycyny estetycznej, który oferował HIFU. Zainteresowała mnie cena 299zł. ?!
Poczytałam komentarze i w jednym z nich kobitka napisała, że taki zabieg kosztuje kilka tysięcy zł. i jak to jest możliwe, że oferują taką cenę (tego komentarza już nie ma, salon skutecznie usuwa wszystkie konkretne informacje). Pogrzebałam w necie, poczytałam fachowe opinie i wybrałam solidną firmę. Zapłaciłam 2,5 tys. i nie żałuję. Zamieściłam na stronie w/w taniego salonu dokładny opis mojego zabiegu, bez podważania ich fachowości. Komentarz zniknął. Uważajcie na rażąco niskie ceny, coś musi być nie halo
Mapro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-16 13:38:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.