Mamy Luty 2021 cz.V - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-07, 11:23   #1381
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Kurcze jak to jest ze wasze dzieci poleza same i są zainteresowane czym kolwiek,moja to po odlozeniu tylko płacze niczym nie idzie ja zainteresować a ma ponad miesiącw lozeczku boj się boga ryk,na łóżku jej zabawkami wczesniej patrzala itd teraz ryk po odlozeniu,na macie po leżała szalencxe 10min i ryk no dramat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja czasem tez tak ma, ze koniecznie woli na rękach byc, a jak tylko się ją odłoży to jest ryk. No ale czasem tylko tak ma... a Twoja moze ma ten skok rozwojowy?

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez marga_zg Pokaż wiadomość
Tak Kicia Kocia i Pucio to u nas hit. Poza tym seria o Elmerze, Lama Lenka, Jadzia Petelka, Basie czy Rok w lesie i inne. No i dla młodszego też księga dźwięków. Sporo jest też fajnych książeczek gdzie się coś przesuwa.
Niewypałem z kolei była seria Opowiem Ci mamo co robią np koty i książki o Tupciu Chrupciu- ta ze względu na niefajne tresci jak np przekupywanie słodyczami.
Muszę zobaczyć te o złym kocurku i książkozerce bo nie znam.

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Jeśli Cię to pocieszy to mój też rzadko sam polezy, a jak zaśnie i go odłożę to w większości przypadków szybko się budzi, a na rękach śpi xD

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
O zapisuje te, które wymieniłaś
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 11:47   #1382
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Kurcze jak to jest ze wasze dzieci poleza same i są zainteresowane czym kolwiek,moja to po odlozeniu tylko płacze niczym nie idzie ja zainteresować a ma ponad miesiącw lozeczku boj się boga ryk,na łóżku jej zabawkami wczesniej patrzala itd teraz ryk po odlozeniu,na macie po leżała szalencxe 10min i ryk no dramat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jesteśmy w tym razem. Moja jest taka sama. Śpi tylko na moich rękach i tylko przy cycu. Nie mogę nic zrobić albo robię w pośpiechu żeby się nie zapłakała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 11:54   #1383
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Nasz maluch ostatnie dni też jakiś marudny, spanie mu się skróciło z 3 do 2 godzin a w nocy absolutnie nie daje się odłożyć do dostawki, musi spać z nami


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 11:56   #1384
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

A co sądzicie o tych książeczkach gdzie można pogłaskać futerko zwierzątek albo takie interaktywne jak te ze zdjęcia?
IMG_1615118144.741334.jpg
IMG_1615118153.160085.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 12:06   #1385
Paulina1671
Zadomowienie
 
Avatar Paulina1671
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
A co sądzicie o tych książeczkach gdzie można pogłaskać futerko zwierzątek albo takie interaktywne jak te ze zdjęcia?
Załącznik 7743259
Załącznik 7743260


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie takie mi się na fb wyświetlają i nuslam czy nie kupić albo z dźwiękami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulina1671 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 12:06   #1386
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
A co sądzicie o tych książeczkach gdzie można pogłaskać futerko zwierzątek albo takie interaktywne jak te ze zdjęcia?
Załącznik 7743259
Załącznik 7743260


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zamierzam je kupic bo juz bedac w ciazy je w smyku ogladalam wedlug mnie fajna rzecz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 12:39   #1387
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Moja czasem tez tak ma, ze koniecznie woli na rękach byc, a jak tylko się ją odłoży to jest ryk. No ale czasem tylko tak ma... a Twoja moze ma ten skok rozwojowy?

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

O zapisuje te, które wymieniłaś
Taaaak moja ma skok rozwojowy od urodzenia moja po Każdym odlozeniu robi taki ryk i ryczy na okrągło jak się przy niej siedzi i ja zapycha smoczkie to przez chwilke jest tylko spokój ale tak to ryk i ryk...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Jesteśmy w tym razem. Moja jest taka sama. Śpi tylko na moich rękach i tylko przy cycu. Nie mogę nic zrobić albo robię w pośpiechu żeby się nie zapłakała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez w pośpiechu bo jak zaczyna płakać to jeszcze robie a potem się go nie ze wszystkim bo za chwile się zanosi jakbysmy ja katowaliale na rekach tez często ciężko ja uspokoić, nic ja nie interesuje dosłownie nic bo jak nawet jakąś zabawka to na moich rekach albo na kolanach to jest takie męczące naprawdębo to juz nie jest noworodek co tylko spi-je-spi jak ona ma się obudzić to ja juz mam traumę ze będzie znowu sam płaczpo nocach jestem wykończona w dzień ten siadam juz psychicznie bo wiem co będzie po spaniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-07, 12:42   #1388
Paulina1671
Zadomowienie
 
Avatar Paulina1671
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Dziewczyny a kiedy zamierzacie rozłożyć malucha takie większe maty piankowe? Przymierzam się do zakupu bo na środku pokoju mam dużo przestrzeni żeby sobie taką duża mate rozłożyć ale też sporo mam pierdół w pokoju (fotelik, bujak, często wózek) i się zastanawiam kiedy będzie miało sens rozłożenie czegoś takiego
A na krzesełko te z Ikei się chyba zdecyduje, widziałam że są wkładki do krzesełka je też należy zakupić nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulina1671 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 13:02   #1389
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Taaaak moja ma skok rozwojowy od urodzenia moja po Każdym odlozeniu robi taki ryk i ryczy na okrągło jak się przy niej siedzi i ja zapycha smoczkie to przez chwilke jest tylko spokój ale tak to ryk i ryk...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Ja tez w pośpiechu bo jak zaczyna płakać to jeszcze robie a potem się go nie ze wszystkim bo za chwile się zanosi jakbysmy ja katowaliale na rekach tez często ciężko ja uspokoić, nic ja nie interesuje dosłownie nic bo jak nawet jakąś zabawka to na moich rekach albo na kolanach to jest takie męczące naprawdębo to juz nie jest noworodek co tylko spi-je-spi jak ona ma się obudzić to ja juz mam traumę ze będzie znowu sam płaczpo nocach jestem wykończona w dzień ten siadam juz psychicznie bo wiem co będzie po spaniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A moze ona ma jakies napiecie miesniowe? Moze wizyta u fizjoterapeuty by cos pomogła?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a kiedy zamierzacie rozłożyć malucha takie większe maty piankowe? Przymierzam się do zakupu bo na środku pokoju mam dużo przestrzeni żeby sobie taką duża mate rozłożyć ale też sporo mam pierdół w pokoju (fotelik, bujak, często wózek) i się zastanawiam kiedy będzie miało sens rozłożenie czegoś takiego
A na krzesełko te z Ikei się chyba zdecyduje, widziałam że są wkładki do krzesełka je też należy zakupić nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zamierzam dzisiaj jak moja mama przyjedzie albo jutro jak tż bedzie w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 13:07   #1390
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Kurcze jak to jest ze wasze dzieci poleza same i są zainteresowane czym kolwiek,moja to po odlozeniu tylko płacze niczym nie idzie ja zainteresować a ma ponad miesiącw lozeczku boj się boga ryk,na łóżku jej zabawkami wczesniej patrzala itd teraz ryk po odlozeniu,na macie po leżała szalencxe 10min i ryk no dramat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze moja taka jest jak nie jest do końca najedzona to wtedy tylko placze, je i spi. też nie ma wtedy nawet paru minut żeby poleżała nawet nie sama bo ja chętnie z nią poleżę czy jej coś bym mogła pokazywać ale nie da się, ale jak właśnie dobrze sobie zje to jest spokojna i leży hmm myślałam że tylko na kp tak może być ale Wy na mm no to nie powinna być głodna hmm może brzuszek właśnie u Was jest powodem a kropelki dajesz jakieś na pewno a może to laktoza? Podawaj może delicol może w tym problem?
Moja ostatnio jest lepsza, mieliśmy ten pierwszy skok rozwojowy tak mi się wydaje bo od czwartku (dokładnie w skończony 3 tydzień) zaczęła się do nas uśmiechać szybko mi się wydaje bo starsza miała 4tyg i 3 dni jak się uśmiechnęła pierwszy raz świadomie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 13:10   #1391
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
Kurcze moja taka jest jak nie jest do końca najedzona to wtedy tylko placze, je i spi. też nie ma wtedy nawet paru minut żeby poleżała nawet nie sama bo ja chętnie z nią poleżę czy jej coś bym mogła pokazywać ale nie da się, ale jak właśnie dobrze sobie zje to jest spokojna i leży hmm myślałam że tylko na kp tak może być ale Wy na mm no to nie powinna być głodna hmm może brzuszek właśnie u Was jest powodem a kropelki dajesz jakieś na pewno a może to laktoza? Podawaj może delicol może w tym problem?
Moja ostatnio jest lepsza, mieliśmy ten pierwszy skok rozwojowy tak mi się wydaje bo od czwartku (dokładnie w skończony 3 tydzień) zaczęła się do nas uśmiechać szybko mi się wydaje bo starsza miała 4tyg i 3 dni jak się uśmiechnęła pierwszy raz świadomie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Delicol polecam bardzo ja daje małej od piatku i jest mega poprawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-07, 13:45   #1392
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a kiedy zamierzacie rozłożyć malucha takie większe maty piankowe? Przymierzam się do zakupu bo na środku pokoju mam dużo przestrzeni żeby sobie taką duża mate rozłożyć ale też sporo mam pierdół w pokoju (fotelik, bujak, często wózek) i się zastanawiam kiedy będzie miało sens rozłożenie czegoś takiego
A na krzesełko te z Ikei się chyba zdecyduje, widziałam że są wkładki do krzesełka je też należy zakupić nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam puzzle piankiwe na nią klade mate edukacyjna ale ona nie lubi tam leżeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
A moze ona ma jakies napiecie miesniowe? Moze wizyta u fizjoterapeuty by cos pomogła?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Zamierzam dzisiaj jak moja mama przyjedzie albo jutro jak tż bedzie w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja sama nie wiem co jej jest,starsza jak miała napięcie to się odginala do tylu i miała ciągle zaciśnięte piastki ta tego niema w ogóle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 13:45   #1393
marga_zg
Zadomowienie
 
Avatar marga_zg
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 1 407
GG do marga_zg
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Aktogimka a pamiętasz ile zapłaciłaś za krzesełko?

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
__________________
Cierpienie należy do życia.
Jeśli cierpisz, znaczy, że żyjesz.
Pogódź się z tym mała dziewczynko.


akcja regeneracja: włosy


I'm just a little girl...
marga_zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 14:15   #1394
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
Kurcze moja taka jest jak nie jest do końca najedzona to wtedy tylko placze, je i spi. też nie ma wtedy nawet paru minut żeby poleżała nawet nie sama bo ja chętnie z nią poleżę czy jej coś bym mogła pokazywać ale nie da się, ale jak właśnie dobrze sobie zje to jest spokojna i leży hmm myślałam że tylko na kp tak może być ale Wy na mm no to nie powinna być głodna hmm może brzuszek właśnie u Was jest powodem a kropelki dajesz jakieś na pewno a może to laktoza? Podawaj może delicol może w tym problem?
Moja ostatnio jest lepsza, mieliśmy ten pierwszy skok rozwojowy tak mi się wydaje bo od czwartku (dokładnie w skończony 3 tydzień) zaczęła się do nas uśmiechać szybko mi się wydaje bo starsza miała 4tyg i 3 dni jak się uśmiechnęła pierwszy raz świadomie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uwierz ze czego ja nieprobowalam ona i tak według mnie dużo pije bo 100-110ml na dodatek lekarka kazała nie zwiększać porcjiprobowalam parę razy jej dorobić np 30ml wypiła chętnie ale i tak po płakałapodaje jej delicol,podaje espumisan i czasem probiotyk kule robi 1x dziennie czasem zrobi 2 ale to bardzo rzadko...baczki puszcza wiec ja juz naprawdę nie wiem co zrobić żeby nie płakała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 14:21   #1395
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
Kurcze moja taka jest jak nie jest do końca najedzona to wtedy tylko placze, je i spi. też nie ma wtedy nawet paru minut żeby poleżała nawet nie sama bo ja chętnie z nią poleżę czy jej coś bym mogła pokazywać ale nie da się, ale jak właśnie dobrze sobie zje to jest spokojna i leży hmm myślałam że tylko na kp tak może być ale Wy na mm no to nie powinna być głodna hmm może brzuszek właśnie u Was jest powodem a kropelki dajesz jakieś na pewno a może to laktoza? Podawaj może delicol może w tym problem?
Moja ostatnio jest lepsza, mieliśmy ten pierwszy skok rozwojowy tak mi się wydaje bo od czwartku (dokładnie w skończony 3 tydzień) zaczęła się do nas uśmiechać szybko mi się wydaje bo starsza miała 4tyg i 3 dni jak się uśmiechnęła pierwszy raz świadomie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niektóre dzieci po prostu takie są. Taka była, jest moja starsza. Nic nie polezala sama, łóżeczko, wózek i fotelik patrzyły w tyłek. Spanie na ręku itp. Darcie się w niebogłosy.
Cóż częściowo minęło, częściowo zostało.
Taki typ

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 14:33   #1396
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Uwierz ze czego ja nieprobowalam ona i tak według mnie dużo pije bo 100-110ml na dodatek lekarka kazała nie zwiększać porcjiprobowalam parę razy jej dorobić np 30ml wypiła chętnie ale i tak po płakałapodaje jej delicol,podaje espumisan i czasem probiotyk kule robi 1x dziennie czasem zrobi 2 ale to bardzo rzadko...baczki puszcza wiec ja juz naprawdę nie wiem co zrobić żeby nie płakała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To trzymam kciuki aby to jak najszybciej mineła i zeby coś ją zaczeło interesowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Moja własnie spi na mnie i nie mam serca jej odlozyc 🥰 tak mi cieplutko jest. Uwielbiam jak ona sie tak tuli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 15:16   #1397
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Niektóre dzieci po prostu takie są. Taka była, jest moja starsza. Nic nie polezala sama, łóżeczko, wózek i fotelik patrzyły w tyłek. Spanie na ręku itp. Darcie się w niebogłosy.
Cóż częściowo minęło, częściowo zostało.
Taki typ

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
I jak dawalas rade?masz jakieś rady?byłoby inaczej gdyby nie trzeba było gotować,sprzatac i w domu nie była jeszcze dwójka dzieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 15:35   #1398
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
I jak dawalas rade?masz jakieś rady?byłoby inaczej gdyby nie trzeba było gotować,sprzatac i w domu nie była jeszcze dwójka dzieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już tu kilka razy pisałam, że dla mnie pierwszy rok to była szkoła przetrwania. Tylko ja miałam ją jedną. Nosiłam i robiłam dziennie po 10 km. Jadłam kiedy miałam czas, często jak TŻ wrócił z pracy. Miałam ten luksus, że moja mama gotowała obiady przez pierwsze miesiące. Nie robiłam nic innego tylko zajmowałam się nia. Lepiej zaczęło być jak zrobiło się ciepło i wychodziłyśmy na ogród i leżała na macie.
Czy mam jakieś rady? Nie mam niestety, bo na moja nic nie działało. Miała kolki, więc popołudniami zaczynaly się koncerty które trwały kilka godzin. Ogólnie masakra.
Jazda samochodem to też był dramat, człowiek psychicznie wysiadał bo się nie dało tego słuchać.
Na samo wspomnienie mzm ciarki

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 15:44   #1399
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Ja już tu kilka razy pisałam, że dla mnie pierwszy rok to była szkoła przetrwania. Tylko ja miałam ją jedną. Nosiłam i robiłam dziennie po 10 km. Jadłam kiedy miałam czas, często jak TŻ wrócił z pracy. Miałam ten luksus, że moja mama gotowała obiady przez pierwsze miesiące. Nie robiłam nic innego tylko zajmowałam się nia. Lepiej zaczęło być jak zrobiło się ciepło i wychodziłyśmy na ogród i leżała na macie.
Czy mam jakieś rady? Nie mam niestety, bo na moja nic nie działało. Miała kolki, więc popołudniami zaczynaly się koncerty które trwały kilka godzin. Ogólnie masakra.
Jazda samochodem to też był dramat, człowiek psychicznie wysiadał bo się nie dało tego słuchać.
Na samo wspomnienie mzm ciarki

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
O ja cie ale przeżyciano mi niema kto gotować,mieszkam w bloku bez ogrodu wiec nie mam jak dziecka na dwór wystawić a chodzić takie spacery tez nie da rady bo średnia nie przejdzie kurcze naprawdę wspolczuje aż się dziwie ze chcialas kolejne, bo ta mnie uświadomiła ze każde kolejne może być jeszcze gorsze🤦🏻☠♀qlasnie jakbym miała ja jedyna może byłoby inaczej a tu jednak trzeba myśleć o pozostałej dwójce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-07, 17:51   #1400
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Boli mnie brzuch co jakiś czas tak jak na okres. To są te skurcze? Ale nie są to bóle że aż mnie łamie wiec nie wiem czy to przepowiadacze czy co? Pierwszy raz mam tak że się powtarzają, wpisuje je sobie w aplikacje i są nieregularne, trwają około 40 sekund.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 18:22   #1401
CharlotteSK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 516
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Echme ja tez miałam na początku lekkie skurcze, a potem się rozkręciły. Może weź prysznic albo kąpiel? Jeśli masz piłkę to możesz tez na niej pobujać biodrami w prawo/lewo, do tylu i do przodu.

A z czopem miałam tak jak ty, pisałam tutaj ze mi się rozpuszcza i kiedyś jak wstałam do łazienki to pocieklo mi aż po nogach. Tez myślałam ze to wody. To było jakos dzień przed porodem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
CharlotteSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 18:24   #1402
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Boli mnie brzuch co jakiś czas tak jak na okres. To są te skurcze? Ale nie są to bóle że aż mnie łamie wiec nie wiem czy to przepowiadacze czy co? Pierwszy raz mam tak że się powtarzają, wpisuje je sobie w aplikacje i są nieregularne, trwają około 40 sekund.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powoli być może się rozkręca ja tak miałam kilka dni aż się rozkręcilo później już wiedziałam że to jest to jak były silniejsze i co 7-8 minut

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 18:44   #1403
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Na razie skurcze ustały 🤷🏼☠♀️🤦🏼☠♀️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 23:19   #1404
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Na razie skurcze ustały 🤷🏼☠♀️🤦🏼☠♀️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jak, i jak, nie wróciły?

U mnie bóle jak na okres nie były regularne i w sumie nie poznałam skurczu, dopóki nie wzięli mnie na indukcję i nie podłączyli do oksytocyny. Ale oby u Ciebie ruszyło!

Jejku, dziewczyny, ja już mam sama siebie dość czasami, są dni, kiedy myślę, że jakoś to będzie, i dni, że maluszek płacze, szczeniak wyje, więc ja też zalewam się łzami... strasznie wyczerpujące emocjonalnie są te ostatnie dni. Jedyne, co sobie powtarzam, to że trzeba jakoś to przetrwać, jakoś przeżyć z dnia na dzień. W dodatku boję się, że jest coś ważnego, o co nie zadbałam, coś, co przeoczyłam, jakiś lęk, że coś źle robię przy dzieciu.
Idzie się wykończyć!
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 23:23   #1405
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Mamy Luty 2021 cz.V

Po 23:00 miałam dwa skurcze. Przy okazji tych skurczy drętwieją mi tez uda ogólnie jak chodzę to nie zauważyłam tych bóli wiec to może tylko przepowiadacze. Zobaczymy jak noc minie, jutro na 10:00 jadę na ktg to może coś się pokaże.

Przed chwila miałam następny na leżąco.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22.07.2017 -

Edytowane przez echme
Czas edycji: 2021-03-07 o 23:25
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-08, 07:13   #1406
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Właśnie sprawdziłam, czy nie pojawił się wynik badania SMA u Małej. I wszystko jest prawidłowo
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-08, 07:37   #1407
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Dzień dobry
Ja zaraz oszaleje. Głowa mi pęka od niewyspania. Od 20 do 23 spała. Potem do 1 w nocy karmienie i fisiowanie. Od 4 do 6 znowu nie spała. Zasnęła na półtorej godziny i krzyk
Ja nie wiem czemu ona ma takie długie przerwy między spaniem. Dodatkowo widać że chce pierś ale się szarpie na niej i nie chce chwycić..
Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
I jak, i jak, nie wróciły?

U mnie bóle jak na okres nie były regularne i w sumie nie poznałam skurczu, dopóki nie wzięli mnie na indukcję i nie podłączyli do oksytocyny. Ale oby u Ciebie ruszyło!

Jejku, dziewczyny, ja już mam sama siebie dość czasami, są dni, kiedy myślę, że jakoś to będzie, i dni, że maluszek płacze, szczeniak wyje, więc ja też zalewam się łzami... strasznie wyczerpujące emocjonalnie są te ostatnie dni. Jedyne, co sobie powtarzam, to że trzeba jakoś to przetrwać, jakoś przeżyć z dnia na dzień. W dodatku boję się, że jest coś ważnego, o co nie zadbałam, coś, co przeoczyłam, jakiś lęk, że coś źle robię przy dzieciu.
Idzie się wykończyć!
Kochana tulę mocno
Też jadę na trybie "byle to przetrwać" i liczę że niedługo się coś unormuje.
Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Po 23:00 miałam dwa skurcze. Przy okazji tych skurczy drętwieją mi tez uda ogólnie jak chodzę to nie zauważyłam tych bóli wiec to może tylko przepowiadacze. Zobaczymy jak noc minie, jutro na 10:00 jadę na ktg to może coś się pokaże.

Przed chwila miałam następny na leżąco.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jak jest teraz?
Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Właśnie sprawdziłam, czy nie pojawił się wynik badania SMA u Małej. I wszystko jest prawidłowo
Jak Ty to sprawdzilas? Bo ja na maila czekałam a wychodzi na to że źle 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-08, 07:41   #1408
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Mamy Luty 2021 cz.V

Echme, kciuki za dzisiejsze ktg!

Paula, ekstra wieści!

Francesc_a, ja tak samo, ale wiadomość od Pauli mi przypomniała, że w tym pakiecie chyba był kod, żeby się zalogować i sorawdzić wynik! Muszę to dziś namierzyć.

I też jestem w trybie przetrwać, naprawdę, na nic więcej nie liczę tulę zwrotnie!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-08, 07:51   #1409
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Echme mam nadzieję, że dziś ci się rozkręci akcja

My wczoraj małego kąpaliśmy i już było ciut lepiej. Raz to przestał płakać i obserwował ale potem znowu w ryk

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-08, 07:54   #1410
CharlotteSK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 516
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Dziewczyny które karmią piersią albo dokarmiają swoim mlekiem, jak to technicznie wyglada gdybym chciała zeby mąż nakarmił odciagnietym w nocy albo jak ja wychodze z domu?

Skąd wiadomo ile tego mleka podgrzać, jak to zrobić jak dziecko w nocy się drze i już jest głodne?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
CharlotteSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-04 22:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.