Sposoby Japonek na piękną cerę. - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-30, 06:56   #1921
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Też mam straszliwie tłustą cerę. Ale chyba tegoroczną bitwę wygrałam
Biorę cynk, wiesiołka i ogórecznik, piję drożdże i bratka, skórę mocno nawilżam i matuję skrobią zmieszaną z czerwoną i zieloną glinką. Używam filtra Evy, który wchłania się do matu, ale i tak zawsze nakładam na niego skrobię. Nie świecę się nawet 10 godzin

Jak długo można brać olej z wiesiołka?
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 06:59   #1922
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Jeszcze jakieś pozytywy tego serum?
Podsusza mi wypryski, które zrobiły mi się przed okresem. Zmiany szybciej się goją. Mam wrażenie, że blizny potrądzikowe trochę mi zbladły, ale jakiegoś spektakularnego efektu nie ma.
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 07:53   #1923
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
No tak, ale zawsze coś Lepiej co chwilę używać chusteczki/bibułki, niż świecić się
Ja też stosuję ten patent co Charlotte, tyle tylko, że teraz rzadziej- dzięki skrobi
Muszę chyba podejść jeszcze raz do skrobi, jak wrócę z wakacji
Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
też jestem posiadaczką łojotokowej cery i niestety, choć trudno w to uwierzyć, są cery, których nie wystarczy przyprószyć pudrem matującym... ja stosuję średnio kryjące podkłady nakładane w minimalnej ilości pędzlem ale i tak w zimie błyszczę się już po niecałej godzinie, a jak wysmarowana olejem jestem po dwóch...

chusteczka pomaga, choć podkład się po niej nieco... zbija? cóż, jak się zważy po takim przetłuszczeniu to nie ma co wymagać, żeby po usunięciu nadmiaru tego tłuszczu nagle się transformował do perfekcyjnie rozprowadzonej, pierwotnej formy (na tym etapie nie da się go dodać, ani rozprowadzić tego, co już jest na twarzy, bo po prostu się nie rozprowadzi ładnie, najlepiej zostawić jednak w spokoju).

Po takim zmatowieniu jakoś skóra mniej się tłuści, jakby ją wewnętrznie uspokoiło, że na skórze istotnie pozostało trochę jej własnej powłoki lipidowej tym razem, ale po 3-4 h znowu trzeba by matowić chusteczką, a podkład potem byłby w już nieakceptowalnym stanie (zebrany z zmarszczkach, porach itd...) więc pozostaje umyć twarz i go reaplikować.

Latem sprawa jest prostsza- zwyczajnie nie ma co do ludzi wychodzić, bo po 5 minutach w upale oślepia mnie słońce odbite od własnego nosa, a cała twarz przetłuszcza mi się równomiernie, nie tylko strefa t, więc jest to jednoznaczny sygnał- run for your life bo wyglądam jak senator kelly z x-menów, czyli jakbym spoglądała na świat przez taflę wody czy któraś z Was miała aż takie kłopoty i sobie poradziła?
Ja tak mam i na razie średnio sobie radzę...Jedyne, co mi w jakis sposób pomaga to oleje i skrobia. Za jakieś 2 tyg do niej wrócę, a potem chyba zamówie puder bambusowy. Na jesieni kwasy - mam nadzieję, że też trochę pomoga.

Miło wiedzieć, że nie jest się samym W moim środowisku nikt nie ma takiego problemu.
Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Też mam straszliwie tłustą cerę. Ale chyba tegoroczną bitwę wygrałam
Biorę cynk, wiesiołka i ogórecznik, piję drożdże i bratka, skórę mocno nawilżam i matuję skrobią zmieszaną z czerwoną i zieloną glinką. Używam filtra Evy, który wchłania się do matu, ale i tak zawsze nakładam na niego skrobię. Nie świecę się nawet 10 godzin
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 09:57   #1924
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Jak długo można brać olej z wiesiołka?
Szczerze mówiąc nie mam pojęcia. Ale chyba nie ma ograniczeń, bo w końcu to naturalny olej zamknięty w kapsułce, a nie sprasowane syntetyczne witaminy
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 12:43   #1925
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Muszę chyba podejść jeszcze raz do skrobi, jak wrócę z wakacji

Ja tak mam i na razie średnio sobie radzę...Jedyne, co mi w jakis sposób pomaga to oleje i skrobia. Za jakieś 2 tyg do niej wrócę, a potem chyba zamówie puder bambusowy. Na jesieni kwasy - mam nadzieję, że też trochę pomoga.

Miło wiedzieć, że nie jest się samym W moim środowisku nikt nie ma takiego problemu.

No właśnie u mnie jest tak samo :O wszyscy ludzie dziwnie na mnie patrzą, chyba nie widziałam jeszcze na żywo kogoś z takim smalcem na twarzy jak mój.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 14:40   #1926
Kami84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 56
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ja słyszałam, że świetnie matuje puder Kryolan. To są kosmetyki do profesjonalnego makijażu, ale podobno wiele kobiet sobie je chwali bo właśnie idealnie matują http://www.kryolancitywarszawa.com.p...uct-flyer.html
Kami84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 15:22   #1927
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Kami84 Pokaż wiadomość
Ja słyszałam, że świetnie matuje puder Kryolan. To są kosmetyki do profesjonalnego makijażu, ale podobno wiele kobiet sobie je chwali bo właśnie idealnie matują http://www.kryolancitywarszawa.com.p...uct-flyer.html
Ja używam kryolanu . Tylko nie ten który podałaś, a ten . Jest fantastyczny, już od paru lat się z nim nie rozstaję, jedyny który potrafi zmatowić filtr na cały dzień (a do filtrów dochodzi oczywiście moja naturalnie tłusta skóra). No w obecne upały 2/3 dnia, ale wtedy kilka bibułek matujących i jest nadal rewelacyjnie
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-01, 11:00   #1928
Kami84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 56
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

A jakie są ceny tych pudrów? ciekawa jestem Na stronie nie podają, można jedynie wysłać zapytanie.
Kami84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 11:32   #1929
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Kami84 Pokaż wiadomość
A jakie są ceny tych pudrów? ciekawa jestem Na stronie nie podają, można jedynie wysłać zapytanie.
ten, o ktorym pisala Kami84 to o ile sie dobrze orientuje chyba z 50zł, ten anti shine, o ktorym pisala Bruja, lekko ponad 50.
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 11:52   #1930
Kami84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 56
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Aha, dzięki za informację to nawet niedużo biorąc pod uwagę fakt, że to kosmetyki do "zadań specjalnych"
Kami84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 11:53   #1931
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

matujący kosztuje 56 i opakowanie starcza mi zawsze na odrobinę ponad rok .
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-02, 08:02   #1932
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Opracowałam papkę owsianą do cery z problemami właśnie mam ją na twarzy. A robi się ją tak

Do garnka wlałam trochę mleka mniej niż pół szklanki, dodałam 2 łychy stołowe płatków owisianych, jak mleko się zagotowało a płatki trochę zgęstniały dodałam drożdży, kiedy drożdże się rozpuściły powstała kleista maziuga żeby nie zasychało wlałam klika kropel olejku rycynowego poczekałam aż trochę ostygnie i na buzie Następnym razem zmiele te płatki na drobny proszek, bo z poprzyklejanymi płatkami owsianymi do twarzy wyglądam jak bym brodę miała
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 08:19   #1933
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Opracowałam papkę owsianą do cery z problemami właśnie mam ją na twarzy. A robi się ją tak

Do garnka wlałam trochę mleka mniej niż pół szklanki, dodałam 2 łychy stołowe płatków owisianych, jak mleko się zagotowało a płatki trochę zgęstniały dodałam drożdży, kiedy drożdże się rozpuściły powstała kleista maziuga żeby nie zasychało wlałam klika kropel olejku rycynowego poczekałam aż trochę ostygnie i na buzie Następnym razem zmiele te płatki na drobny proszek, bo z poprzyklejanymi płatkami owsianymi do twarzy wyglądam jak bym brodę miała
super pomysł, właśnie mam paczkę płatków w domu i się zastanawiałam, co z nimi zrobić, oczywiście oprócz zjedzenia
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 09:07   #1934
magne
Zadomowienie
 
Avatar magne
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 201
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Tak, tego nawet niczym się nie da zmatowić.




Kochana, ja mam to wszystko dlatego chcę usunąć te blizny by chociaż z tym mieć święty spokój a makijaż sobie darować, bo i tak spływa w mega szybkim tępie, a jego reaplikacja jest dla mnie bez sensu
to mamy podobną cerę. Z mojej cery makijaż też bardzo szybko spływa ,ale i tak muszę go używać,bo po każdej krostce mam bliznę. Dosłownie każda nawet najmniejsza pozostawia ślad na mojej twarzy.Może wiecie od czego to jest uzależnione?
magne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 09:17   #1935
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez magne Pokaż wiadomość
po każdej krostce mam bliznę. Dosłownie każda nawet najmniejsza pozostawia ślad na mojej twarzy.Może wiecie od czego to jest uzależnione?
Mam tak samo każda krostka zostawia czerwony ślad nawet jak nie wyciskam
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 09:48   #1936
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

ja też ostatnio bawię się w czarownicę i kuchnię do łazienki przenoszę zamroziłam bardzo mocny 'wywar' z zielonej herbaty w woreczkach do lodu i zamierzam masować tym twarz. już raz tego użyłam, w sumie nie zobaczyłam większych efektów, na pewno nie takich jak po maseczce z liści, ale nie da się ukryć, że jest to okrutnie przyjemne i ten zapach

na pewno też wypróbuję Twoją owsiankę, PanzerKitty



---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Mam tak samo każda krostka zostawia czerwony ślad nawet jak nie wyciskam
Dziewczyny, nie wyciskajcie! skoro ja dałam rade samą wolną wolą wiele lat temu 'rzucić' obgryzanie paznokci i od kilku dobrych miesięcy nie wyciskam, to Wy też dacie radę. czasem zdarza mi się, ale gdy jest to absolutnie uzasadnione: np. gdy wiem, że ta czy inna krostka i tak się 'zepsuje' podczas mycia...
powiem Wam, że pomogło mi bardzo wmawianie sobie, że każdy jeden wyciśnięty pryszcz to tydzień leczenia do tyłu. a że ja już w tym 'biznesie' siedzę od lat, umiem docenić i celebrować poranek bez nowej krostki
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 10:31   #1937
magne
Zadomowienie
 
Avatar magne
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 201
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wyciskajcie! skoro ja dałam rade samą wolną wolą wiele lat temu 'rzucić' obgryzanie paznokci i od kilku dobrych miesięcy nie wyciskam, to Wy też dacie radę. czasem zdarza mi się, ale gdy jest to absolutnie uzasadnione: np. gdy wiem, że ta czy inna krostka i tak się 'zepsuje' podczas mycia...
powiem Wam, że pomogło mi bardzo wmawianie sobie, że każdy jeden wyciśnięty pryszcz to tydzień leczenia do tyłu. a że ja już w tym 'biznesie' siedzę od lat, umiem docenić i celebrować poranek bez nowej krostki
Ale my nie wyciskamy .. Chodzi o to,że po każdej krostce zostaje nam ślad i nie wiemy od czego to jest uzależnione.
magne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 10:53   #1938
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

aaa przepraszam najmocniej nie doczytałam. też tak mam niestety, ale tłumaczę sobie to tym, że mam bardzo jasną skórę i wszystko na niej widać jak na dłoni
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 11:14   #1939
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Dziewczyny, ja tez mam tlusta cere i tez swiecie sie juz po 3h, co doprowadza mnie do szalu. Jednak zauwazylam pewna zaleznosc, dosc oczywista. Jak nawilzam twarz kremiami dosc tlustymi, nie matujacymi, to moja skora coraz mniej sie swieci. Oczywiscie nienawidze ich, chyba, ze na noc, ale w dzien niestety ich nie stosuje, bo nie jestem w stanie wytrzymac z takim tlustym filmem na twarzy.

Uzywalam chyba juz wszystkiego do matowienia twarzy. Rowniez wymieniany przez was Kryolan, ktory w ogole mi nie pomogl. Kupilam go za 50 zl chyba jakies 2 lata temu i do dzisiaj mam polowe opakowania, a stosowalam go codziennie nawet kilka razy, wiec pod wzgledem wydajnosci jest super. Natomiast co do efektow... no mnie nie zadowalaja.
Kupilam pozniej skrobie dryflo, ktora w ogole nie daje matu na mojej skorze!!!!!!
wszystkie pudry prasowane, tragedia, skora sie swieci po 2h.
kosmetyki mineralne, w nich pokladalam wielkie nadzieje, no niestety blysk po godzinie. To jest jakas masakra dla mnie, nie umiem czuc sie komfortowo ze swiecacą buzią.

Jedyne, co mi na dluzej wstrzymalo błysk, to byl podklad double wear light - spokojnie 5h matu.

W moim towarzystwie jest tylko jedna osoba, ktora ma duzo wiekszy z tym problem, pocieszajace ;-)
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-02, 15:47   #1940
magne
Zadomowienie
 
Avatar magne
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 201
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
aaa przepraszam najmocniej nie doczytałam. też tak mam niestety, ale tłumaczę sobie to tym, że mam bardzo jasną skórę i wszystko na niej widać jak na dłoni
hehe też to sobie tak tłumaczę .
magne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 10:59   #1941
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

co tu tak cicho? już myślałam, że mi wyłączyło subskrypcję

powiem Wam, że kostki lodu z zielonej herbaty stosowane do masowania twarzy najprawdopodobniej poprawiły mi cerę. nie mogę powiedzieć, że to na pewno ich 'wina', ale to całkiem możliwe. różnica jest przede wszystkim w kolorycie, wszelkie krostki i zaczerwienienia wyraźnie zbladły tak jakby cera się uspokoiła.
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 08:49   #1942
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
co tu tak cicho? już myślałam, że mi wyłączyło subskrypcję

powiem Wam, że kostki lodu z zielonej herbaty stosowane do masowania twarzy najprawdopodobniej poprawiły mi cerę. nie mogę powiedzieć, że to na pewno ich 'wina', ale to całkiem możliwe. różnica jest przede wszystkim w kolorycie, wszelkie krostki i zaczerwienienia wyraźnie zbladły tak jakby cera się uspokoiła.

To fajnie
Próbowała może któraś mojej papki owsianej?
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 14:39   #1943
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Dziewczyny, gdzie dostanę sitko to parzenia liści, coś w stylu tego: http://allegro.pl/item1095133367_ike..._idealisk.html ? nie ma w moim mieście ikei. w jakich sklepach mogę to znaleźć?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 15:11   #1944
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie dostanę sitko to parzenia liści, coś w stylu tego: http://allegro.pl/item1095133367_ike..._idealisk.html ? nie ma w moim mieście ikei. w jakich sklepach mogę to znaleźć?
Powinny być w niesieciowych sklepach z gospodarstwem domowym
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 15:14   #1945
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie dostanę sitko to parzenia liści, coś w stylu tego: http://allegro.pl/item1095133367_ike..._idealisk.html ? nie ma w moim mieście ikei. w jakich sklepach mogę to znaleźć?
w sklepach AGD, rossmannach (nie we wszystkich jest, ale czasem widuję), w herbaciarniach (praktycznie każde stoisko z herbatą w galeriach handlowych), w hipermarketach (nie zawsze dokładnie takie, ale zaparzacze do herbaty są
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 17:11   #1946
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

dzięki za pomoc, będę szukać. mam dosyć babrania się z przelewaniem przez normalne sitko
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 23:20   #1947
chabrowykocyk
Raczkowanie
 
Avatar chabrowykocyk
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 145
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
To fajnie
Próbowała może któraś mojej papki owsianej?
Ja wczoraj spróbowałam peelingu z płatków owsianych (płatki owsiane zalane na 5 minut, potem nałożone na buzię do lekkiego wyschnięcia, nastepnie masowanie twarzy papką). Peeling idealnie oczyścił pory! W dodatku jest delikatny (nie wysusza, nie podrażnia) i zmatowił mi buzię na wiele godzin - wczoraj byłam bez makijażu Z pewnością w przyszłości powtórzę zabieg i polecam każdej z Was, choc ja początkowo bałam się uczulenia Ale wszystko było w porządku. Peeling wcale nie brudzi łazienki tak jak napisano w artykule na wizażu, ja byłam bardzo ostrożna i jedną ręką trzymałam miseczkę, a drugą masowałam buzię
chabrowykocyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 11:07   #1948
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

PanzerKitty, jakie efekty były po tej papce?

Dziewczyny, znam wasz ból.. mi tez zostają slady po pryszczach, a że mam je także na plechach, ramionach i dekolcie, to tam też są plamy Ostatnio też zauwarzyłam, ze po ugryzieniach komarów też zostają mi ślady..

Przepraszam za tak długą nieobecność,ale wiadomo- wakacje.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 11:24   #1949
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Dziewczyny, które używały już eliksiru wybielającego ZSK - czy mogę go używać rano normalnie pod filtr? mogę potem bez obawy wyjść na słońce?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 11:26   #1950
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Właśnie, jakieś pomysły na ślady po ukąszeniach komarów? Smarowałam Palomą, trochę pomogło i ukoiło swędzenie. Jestem cała pogryziona, mimo stosowania wszelakich sprayów przeciw komarom. Wyjątkowo im smakuję, nawet znajomi mówili, że dawno nie widzieli osoby, która miała tak mocno pogryzione ciało po komarach. Obrzydliwie wyglądają te ślady, zwłaszcza na nogach, aż wstydzę się wyjść w krótkich spodenkach. Podobno, aby komary nie gryzły trzeba jeść magnez i wit. B2, to prawda?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-04 23:53:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.