Na Wspólnej cz. 4 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-26, 20:51   #3061
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

W sumie dla mnie watek o lekarzu jest tez mało interesujący.
O Kamilu - zapatrzony stażysta , który bezgranicznie ufa temu lekarzowi i chce go wyciagnąć z tych oskarżeń itd.

Przypomina mi to wiele wątków .. tzn na tej podstawie.
Pewnie zakonczy sie to tak ,że on na prawde bedzie niewinny , ale wiele przejdzie .
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 20:53   #3062
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;30170675]a mnie ten watek w szpitalu nudzi tylko patrzec jak tam doktor zosia z na dobre i na zle wyskoczy z za zakretu;p
a co do Emilki to wy tu tak biadolicie ze mu nie powiedziala ze ma dziecko a mi sie wydaje ze to nie sam fakt ze te dziecko ma ale fakt jak to sie stalo ze je ma jest bardziej obciachowy,byla zwyczajna maloletnia prostytutka-to jest dopiero obciach a nie posiadanie dziecka.jakos sobie moge wyobrazic to ze on toleruje jej dziecko albo nawet by je polubil ale tego ze dawala d.... za telefon komorkowy albo pare ciuchow to chyba nie przelknal by tak latwo,moze dlatego jeszcze mu o tym nie powiedziala.[/QUOTE]

Przecież nie musi mu mówić, jak zaszła w ciążę.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 21:01   #3063
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Przecież nie musi mu mówić, jak zaszła w ciążę.
A pozatym myśle , ze nie chce mu mówic , ze ma dziecko , poniewaz boi sie o to ,ze tamten chłopak nie bedzie juz zainteresowany nią.

Inaczej z ludzmi dorosłymi, dojrzałymi a mi sie wydaje ze oni jeszcze tacy nie sa.
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 21:09   #3064
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

No tak, ale to, że uciekła z domu i to pewnie do Niego to już naprawdę masakra.
O dziecku moim zdaniem powinna powiedzieć bez dwóch zdań.
Może i się wstydzić tego jak zaszła w ciąże, no ale cóż .
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 21:38   #3065
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Emilka z każdym odcinkiem mnie wkurza coraz bardziej myślałam, że się czegoś nauczy po tym,jak zaszła w ciążę, a tu widać nie. Może przygoda z tym facetem ją czegoś nauczy... Szkoda mi jej dziecka, co za matka.
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 21:38   #3066
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
No tak, ale to, że uciekła z domu i to pewnie do Niego to już naprawdę masakra.
O dziecku moim zdaniem powinna powiedzieć bez dwóch zdań.
Może i się wstydzić tego jak zaszła w ciąże, no ale cóż .
Dojrzała kobieta by tak zrobiła.
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 21:57   #3067
Ania_P
Rozeznanie
 
Avatar Ania_P
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 560
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Mnie najbardziej irytują wątki z Dudkami i Burzyńskim. Jakoś nie moge ich zdzierzyc

Będę chyba jako jedyna bronic Emilki, bo choc nie pochwalam jej zachowania mogę ją zrozumiec. Jest młoda, niedorosła do roli matki (w końcu chciała oddac dziecko, bo wiedziała że tak będzie dla niego lepiej), wszyscy narzucali jej co ma robic. Ok uszczęśliwiła ich, na początku nawet nieźle sobie radziła, ale przyszedł taki moment, ze chciała miec trochę swobody- w koncu wszyscy zaoferowali swoja pomoc, a Agnieszka nawet chciala adoptowac jej dziecko, więc czemu mają do niej pretensje? Nie wszyscy marzą o dzieciach i nie wszyscy są idealnymi rodzicami.

Jestem zaskoczona Ludwiką, bo jako jedyna potrafi zrozumiec Emilkę i dobrze, że nagadała dzisiaj Agnieszce, bo uważam, że naprawdę przesadzała z tym sprawdzaniem Emilki.

Myślę, że po tej ucieczce Emilka zrozumie, że Jaś jest dla niej ważny. Terapia szokowa w postaci ucieczki pewnie wyjdzie wszystkim na dobre
Ania_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-26, 22:53   #3068
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Ja mam nadzieję że po tym despotyczna Agniecha zrozumie że schrzaniła życie Emilki i małemu... Chciała zrobić dla niego najlepiej jak potrafiła, ale wiadomo zawsze znajdzie się ktoś najmądrzejszy Jest średnio dobrą matką, żeby nie powiedzieć gorzej o niej, ale jest młoda, ona zachowała się dojrzalej od całego wujostwa - była zdolna by przewidzieć że tak będzie i szczerze sama przed sobą przyznała że gotowa nie jest. A oni nie wiem w jakim świecie żyją.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 06:15   #3069
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Sytuacja Emilki jest jaka jest, młoda dziewczyna dała się wykorzystać sponsorowi, zanim zrozumiała, że to błąd, potem ta ciąża.

Ale rozumiem ją dlaczego uciekła z tego domu. To prawda, że nie musi się martwić o pieluchy, jedzenie pieniądze, ale oni chyba się tego spodziewali, że młoda matka nastolatka, nie pracująca uczennica zostanie rodzicem????

przecież tak strasznie ofiarowali pomoc. A teraz co????Siedzenie na takiej ,,łasce'' nie jest fajne, gdzie każdy wypomina Ci błędy.

Prawda-Emilka, kłamie, nie potrzebnie ukrywa dziecko przed chłopakiem, ale to z tego , że boi się ocen.
A oni co robią????

Agnieszka jak tak bardzo chciała Ją kontrolować i odbierać ze szkoły mogła się gdzieś z nią umówić, a nie stać bezczelnie pod szkołą, gdzie wszyscy koledzy i koleżanki to widzą i mają polew z aresztu więźniarki domowej.

A Rafał??? Tylko mordę drze, sam maminsynek, nic nie umie załatwić, taka ciota. I jeszcze pretensje, bo on chciał muzyki posłuchać a nie może bo dziecko śpi.
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 07:52   #3070
trawa_morska
Zadomowienie
 
Avatar trawa_morska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 532
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez Ciburaszka Pokaż wiadomość
W sumie dla mnie watek o lekarzu jest tez mało interesujący.
O Kamilu - zapatrzony stażysta , który bezgranicznie ufa temu lekarzowi i chce go wyciagnąć z tych oskarżeń itd.

Przypomina mi to wiele wątków .. tzn na tej podstawie.
Pewnie zakonczy sie to tak ,że on na prawde bedzie niewinny , ale wiele przejdzie .
Nie wiele watkow, ale jeden prawdziwy, o doktorze G., ktoremu zniszczono zycie. Bardzo dobrze, ze ten watek pojawil sie w serialu. Kamil nie jest zapatrzonym stazysta, dobrze wie, ze tamten lekarz, ktory zostal w szpitalu, to dupek.
Poza tym Kamil jest lekarzem, wiec jakby nie bylo, jego watki powinny chociaz troche dotyczyc wlasnie tego.
Tylko Zuza zachowuje sie dziwnie. Mysle, ze to ogromny blad scenariusza.

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję że po tym despotyczna Agniecha zrozumie że schrzaniła życie Emilki i małemu... Chciała zrobić dla niego najlepiej jak potrafiła, ale wiadomo zawsze znajdzie się ktoś najmądrzejszy Jest średnio dobrą matką, żeby nie powiedzieć gorzej o niej, ale jest młoda, ona zachowała się dojrzalej od całego wujostwa - była zdolna by przewidzieć że tak będzie i szczerze sama przed sobą przyznała że gotowa nie jest. A oni nie wiem w jakim świecie żyją.
Ja nie wiem, w jakim Ty swiecie zyjesz, ale w moim kilku moim znajomym zdarzyly sie wpadki (co prawda nie w wyniku galeriankowania, a normalnie) nawet w wieku 15 lat i zaden z nich nie zachowal sie tak gowniarzowato jak Emilka - rozpieszczona, egoistyczna panienka. Agnieszka i tak byla cierpliwa dla bezczelnej, nieodpowiedzialnej i klamliwej Emilki. Trudno, wpadla, teraz dziecko jest najwazniejsze, nastoletnie matki po szkole, jak juz maja ten luksus kontynuowac edukacje, zajmuja sie dzieckiem, a nie mysla o niebieskich migdalach. Maja trudniejsze zycie, pewnie placza i czesto zagryzaja zeby, ale coz, nikt ich nie prosil, zeby uprawialy seks, gdy jeszcze nie byly na to gotowe. Jest cykl na mtv o nastoletnich matkach i te amerykanskie nastolatki sa sto razy lepsze niz ta Emilka. I taki bobasek, owszem, bywa uciazliwy, ale wystarczy, ze sie usmiechnie, a caly swiat staje sie piekniejszy, naprawde nie rozumiem, czemu Emilka w ogole nie ma zadnych uczuc do swojego jakby nie bylo dziecka, a traktuje swoje macierzystwo, jakby sie musiala zajmowac dzieckiem za kare. Matka z niej beznadziejna. Ja bym nie chciala takiej, co ma mnie kompletnie gdzies.

Czego nie dala rady? Mowic prawdy ludziom, ktorzy jej pomagaja? Odzyskac ich zaufania? Chociaz probowac zainteresowac sie swoim dzieckiem? Fakt, nie dala rady i nie jest to wina Agnieszki.

Emilka to jest z tych matek, ze jakby nie miala wsparcia w rodzinie i musiala radzic sobie sama, to by chyba wyrzucila dziecko do smietnika. Mam nadzieje, ze na tej jej ucieczce wydarzy sie cos zlego i doceni to, co miala gleboko gdzies.
__________________


Edytowane przez trawa_morska
Czas edycji: 2011-10-27 o 07:53
trawa_morska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 07:53   #3071
talkshit
Zakorzenienie
 
Avatar talkshit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: bawimy się powietrzem.
Wiadomości: 16 564
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

ja tam jestem za Emilka obiecali jej wszyscy pomoc i ma dziewczyna dach nad glowa wszystko
za darmo ... tylko zyje przez to jak w wiezieniu ... po szkole zostaje odebrana i ma siedziec w domu .
Przeciez to dorosla kobieta , predzej czy pozniej dostalaby na głowe gdyby musiala siedziec caly czas
w domu bo ma dziecko , kazdy czasem chce wyjsc sobie gdzies ze znajomymi odpoczac troche , zrelaksowac
sie a co dopiero nastolatka .. przeciez ona nic nie moze , a jak juz ja puszcza to z łaski tylko do 19 ...
Ja rozumiem ze ma dziecko i ma jakies obowiazki i oni sie martwie ze sytuacja moze sie powtorzyc ,
ale czy nie robia wiekszej krzywdy tym ze zabraniaja jej wyjsc gdzies w piatek ? Wiadomo ze wtedy
zacznie sie buntowac , kłamac itp ... Obiecali jej pomoc i tak siedza w weekendy w domu z tego co pokazuja
to nie mogli by zajac sie tym dzieckiem ? Niech dziewczyna wyjdzie chociaz raz w ytgodniu ze znajomymi ?
Moim zdaniem gdyby jej tak nie trzymali pod 'kloszem' nie musiala by uciekac z domu .
__________________
Dopiero gdy ulegamy pasji, jesteśmy naprawdę sobą.
Ze wszystkich naszych namiętności
najbardziej określają nas te,
których nie potrafimy okiełznać.

Motocykl
- mój sposób na życie.



talkshit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 08:19   #3072
trawa_morska
Zadomowienie
 
Avatar trawa_morska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 532
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez talkshit Pokaż wiadomość
ja tam jestem za Emilka (...)Przeciez to dorosla kobieta (...) ale czy nie robia wiekszej krzywdy tym ze zabraniaja jej wyjsc gdzies w piatek ? Wiadomo ze wtedy
zacznie sie buntowac , kłamac itp ... (...)Moim zdaniem gdyby jej tak nie trzymali pod 'kloszem' nie musiala by uciekac z domu .
Jaka dorosla kobieta? Wybacz, ale

Poza tym to dziala chyba na odwrot... Ona pokazuje, ze warto jej ufac, ze jest odpowiedzialna i dojrzala, nie klamie i nie oszukuje, a wtedy oni "nie trzymaja jej pod kloszem".

A nie, ze "oni trzymaja pod kloszem", wiec ona pokazuje, jak to maja racje, ze jej nie ufaja.
__________________

trawa_morska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 08:37   #3073
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Ja się nie dziwie Agnieszce, Emilka już raz narozrabiała - dawała d***p za kase, kłamała. Teraz znowu kłamie i jak tu takiej smarkuli ufać? Poza tym Agnieszka, Rafał i Ludwika jakby nie było odpowiadają za nią (wciąż jest chyba nieletnia?) i za małego. Emilka nie ma prawa na takie humorki, fochy itp. Jakby poznała co to jest prawdziwe życie z małym dzieckiem to inaczej by się zachowała i na kolanach przepraszała wszystkich, których okłamywała i nieszanowała. Wyjścia 3 razy w tygodniu? Dużo jak dla mnie.

Nie dała rady? A ona cokolwiek robiła ? Śmiech na sali.

trawa_morska - zgadzam się z Tobą w zupelności.
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 08:42   #3074
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez Ania_P Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej irytują wątki z Dudkami i Burzyńskim. Jakoś nie moge ich zdzierzyc
Mam tak samo.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 09:05   #3075
talkshit
Zakorzenienie
 
Avatar talkshit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: bawimy się powietrzem.
Wiadomości: 16 564
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez trawa_morska Pokaż wiadomość
Jaka dorosla kobieta? Wybacz, ale

Poza tym to dziala chyba na odwrot... Ona pokazuje, ze warto jej ufac, ze jest odpowiedzialna i dojrzala, nie klamie i nie oszukuje, a wtedy oni "nie trzymaja jej pod kloszem".

A nie, ze "oni trzymaja pod kloszem", wiec ona pokazuje, jak to maja racje, ze jej nie ufaja.
nie chodziło mi o Emilke , mialam na mysli Dorosła , dojrzała kobiete która swiadomie podejmuje decyzje o dziecku


wiesz , nie u kazdego tak to działa . Najwyrazniej u Emilki jest odwrotnie . Im wiecej zabraniaja tym bardziej sie buntuje ...
Mnie rodzice nigdy nie trzymali pod kloszem , a swoje mialam za uszami ... Dlatego ja sie nie musialam buntowac , a moja
kolezanka miala sytuacje podobna jak Emilka , tylko nie miala dziecka oczywiscie przez pewien czas jakos to wytrzymała ,
potem sie zaczeło i nie sadze zeby bylo u Niej tak jak jest teraz gdyby nie to ze ja ' trzymali pod kloszem ' wlasnie.
__________________
Dopiero gdy ulegamy pasji, jesteśmy naprawdę sobą.
Ze wszystkich naszych namiętności
najbardziej określają nas te,
których nie potrafimy okiełznać.

Motocykl
- mój sposób na życie.




Edytowane przez talkshit
Czas edycji: 2011-10-27 o 09:06
talkshit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 09:12   #3076
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Ja uważam, że Emilke matka natychmiast powinna spowrotem zabrać do domu razem z dzieckiem.
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 09:20   #3077
talkshit
Zakorzenienie
 
Avatar talkshit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: bawimy się powietrzem.
Wiadomości: 16 564
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Ja uważam, że Emilke matka natychmiast powinna spowrotem zabrać do domu razem z dzieckiem.
mnie wql dziwi ze jej matka sie nia nie interesuje
__________________
Dopiero gdy ulegamy pasji, jesteśmy naprawdę sobą.
Ze wszystkich naszych namiętności
najbardziej określają nas te,
których nie potrafimy okiełznać.

Motocykl
- mój sposób na życie.



talkshit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 10:29   #3078
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez trawa_morska Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, w jakim Ty swiecie zyjesz, ale w moim kilku moim znajomym zdarzyly sie wpadki (co prawda nie w wyniku galeriankowania, a normalnie) nawet w wieku 15 lat i zaden z nich nie zachowal sie tak gowniarzowato jak Emilka - rozpieszczona, egoistyczna panienka. Agnieszka i tak byla cierpliwa dla bezczelnej, nieodpowiedzialnej i klamliwej Emilki. Trudno, wpadla, teraz dziecko jest najwazniejsze, nastoletnie matki po szkole, jak juz maja ten luksus kontynuowac edukacje, zajmuja sie dzieckiem, a nie mysla o niebieskich migdalach. Maja trudniejsze zycie, pewnie placza i czesto zagryzaja zeby, ale coz, nikt ich nie prosil, zeby uprawialy seks, gdy jeszcze nie byly na to gotowe. Jest cykl na mtv o nastoletnich matkach i te amerykanskie nastolatki sa sto razy lepsze niz ta Emilka. I taki bobasek, owszem, bywa uciazliwy, ale wystarczy, ze sie usmiechnie, a caly swiat staje sie piekniejszy, naprawde nie rozumiem, czemu Emilka w ogole nie ma zadnych uczuc do swojego jakby nie bylo dziecka, a traktuje swoje macierzystwo, jakby sie musiala zajmowac dzieckiem za kare. Matka z niej beznadziejna. Ja bym nie chciala takiej, co ma mnie kompletnie gdzies.

Czego nie dala rady? Mowic prawdy ludziom, ktorzy jej pomagaja? Odzyskac ich zaufania? Chociaz probowac zainteresowac sie swoim dzieckiem? Fakt, nie dala rady i nie jest to wina Agnieszki.

Emilka to jest z tych matek, ze jakby nie miala wsparcia w rodzinie i musiala radzic sobie sama, to by chyba wyrzucila dziecko do smietnika. Mam nadzieje, ze na tej jej ucieczce wydarzy sie cos zlego i doceni to, co miala gleboko gdzies.
Popieram w 100% może się czegoś nauczy i końcu zacznie doceniać to, co ma. Jakby porozmawiała z Agnieszką chociaż raz szczerze, to by wszystko to mogło wyglądać inaczej, a teraz ma za swoje.
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 13:13   #3079
K4si44
Zakorzenienie
 
Avatar K4si44
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 276
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez talkshit Pokaż wiadomość
mnie wql dziwi ze jej matka sie nia nie interesuje
dokładnie, zadzwoni raz na jakiś czas, po rozmowie z Ludwiką powiedziała, że i tak w tym tygodniu nie da rady przyjechać...
no sorry, ale może by wytłumaczyła się w pracy, że musi załatwić ważną sprawę rodzinną, która nie może czekać i by pojechała do Warszawy pomóc córce

A dziewczyna powinna zmądrzeć
Ma możliwość nauki, mieszka za darmo, nie musi się martwić o jedzenie czy dach nad głową. Matki wychowujące same dziecko chciałyby mieć takie wsparcie jak ma Emila.

Ciekawe gdzie ona w ogóle uciekła


K4si44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 15:07   #3080
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez Ania_P Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej irytują wątki z Dudkami i Burzyńskim. Jakoś nie moge ich zdzierzyc
Ja również. Tak samo jak było z tą książką. Jakoś nie wiem ta rodzina jest mi obojętna.

trawa_morska Jeżeli chodzi o Kamila to tak , nie mam nic co do jego osoby , czy lekarza którego broni. działa w słusznej sprawie. Tamten lekarz , który został w szpitalu widać od razu ,że nie mozna mu ufać, patrzy tylko na siebie i wkopuje tamtego ordynatora. Wiadomo ,że on stoi za zatrzymaniem go.

Mi jedynie chodziło o wątek , że pewnie wszystko się wyjaśni.
Troche mnie on nudzi.
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 19:29   #3081
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

nie wiem ale nic sie nie dzieje ostatnio. az szkoda patrzec na to.
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 19:57   #3082
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Ja nie wiem, w jakim Ty swiecie zyjesz, ale w moim kilku moim znajomym zdarzyly sie wpadki (co prawda nie w wyniku galeriankowania, a normalnie) nawet w wieku 15 lat i zaden z nich nie zachowal sie tak gowniarzowato jak Emilka - rozpieszczona, egoistyczna panienka.
Żyję na tym samym świecie. I owszem moim znajomym zdarzały się wpadki, ale mimo tego że wpadli chcieli tego dziecka i byli w innej sytuacji bo.. chcieli tego dziecka. Nie wiem czy byłaś kiedyś w takiej sytuacji, oczywiście ci tego nie życzę byś zaszła w niechcianą ciążę a ktoś po prostu wymusiłby na tobie zajmowanie się dzieckiem. To nie działa na niczyją korzyść. Nie potępiam Emilki absolutnie, powinno się chronić Jasia a potem Ją. Jego przed jej nieodpowiedzialnością która jest wkalkulowana w jej wiek razem z faktem że nie czuła się gotowa, a ją przed błędami wychowania.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 20:00   #3083
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Nudno dziś było wg mnie
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 20:01   #3084
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Jest cykl na mtv o nastoletnich matkach i te amerykanskie nastolatki sa sto razy lepsze niz ta Emilka
Bzdury opowiadasz, Amber została aresztowana i pozbawiona praw rodzicielskich po tym jak pobiła swojego narzeczonego. Eboney wraz z chłopakiem trafili do aresztu i odebrano im dziecko ponieważ całe mieszkanie tonęło w odchodach a oni zaczęli ćpać. Katelynn z Tylerem oddali dziecko do adopcji i wyszli na tym najlepiej.
Zacznij się interesować bo bzdury opowiadasz, mówię to ja - dziewczyna która obejrzała chyba wszystkie sezony. To tylko magia MTV, jak wstukasz na amerykańskich plotkarach internetowych wyskoczy ci pełno historii spoza planu. Między innymi z drugiego sezonu nastoletnich ciąż, Janelle Evans - Kolejna która sądownie została skazana na odwyk a prawa rodzicielskie przyznano matce. (wcześniej dostała wyrok za brutalne pobicie...) Wystarczy wklepać w google grafika, pełno mug shotów, albo fotki jak coś bierze. Więc wiesz.
Więc serio nie pleć bzdur zasłaniając się mtv bo strzelasz sobie argumentacyjnie w stopę

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Ja się nie dziwie Agnieszce, Emilka już raz narozrabiała - dawała d***p za kase, kłamała. Teraz znowu kłamie i jak tu takiej smarkuli ufać?
Wiecie co, dziwię się że niektórzy rzucają takie gromy na Emilke która o zgrozo - okłamała ich kilka razy że idzie do sklepu, a matka dziecka Igora nawalona spuściła wózek ze schodów i obcy facet go łapał...

Edytowane przez 201604181004
Czas edycji: 2011-10-27 o 20:04
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 20:07   #3085
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
Nudno dziś było wg mnie
wg mnie tez:P
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 20:08   #3086
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Ach żeby nie było, Maci powiększyła piersi i buja się na imprezach ze swoim chłopakiem, Farrah podobno wyjeżdża na Florydę a dziecko zostaje w Iowa z babcią, Leah, ta od bliźniaków - kilka tygodni/miesięcy po ślubie rozstała się z facetem definitywnie bo się zdradzali, pamiętasz Whitney z pierwszego sezonu? Jej mama była jednocześnie w ciąży. Zamknęli ją za posiadanie narkotyków...

Amber Talks About Her Time Spent In Jail etc lub .... Są dużo lepszymi matkami, O rly?

Edytowane przez 201604181004
Czas edycji: 2011-10-27 o 20:10
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 20:31   #3087
jezozwierzyk
Zadomowienie
 
Avatar jezozwierzyk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 055
GG do jezozwierzyk
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Hej
Ja tak na szybciutko napiszę do wątku Emilki
Agnieszka jest prawnikiem a nie weźmie kolesia za fraki i nie wysadzi alimentów Co ona nie wie że może go podać na podstawie badań DNA i wywalczyć alimenty a jednocześnie odebrać mu prawa rodzicielskie??
jezozwierzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 20:57   #3088
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez trawa_morska Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, w jakim Ty swiecie zyjesz, ale w moim kilku moim znajomym zdarzyly sie wpadki (co prawda nie w wyniku galeriankowania, a normalnie) nawet w wieku 15 lat i zaden z nich nie zachowal sie tak gowniarzowato jak Emilka - rozpieszczona, egoistyczna panienka. Agnieszka i tak byla cierpliwa dla bezczelnej, nieodpowiedzialnej i klamliwej Emilki. Trudno, wpadla, teraz dziecko jest najwazniejsze, nastoletnie matki po szkole, jak juz maja ten luksus kontynuowac edukacje, zajmuja sie dzieckiem, a nie mysla o niebieskich migdalach. Maja trudniejsze zycie, pewnie placza i czesto zagryzaja zeby, ale coz, nikt ich nie prosil, zeby uprawialy seks, gdy jeszcze nie byly na to gotowe. Jest cykl na mtv o nastoletnich matkach i te amerykanskie nastolatki sa sto razy lepsze niz ta Emilka. I taki bobasek, owszem, bywa uciazliwy, ale wystarczy, ze sie usmiechnie, a caly swiat staje sie piekniejszy, naprawde nie rozumiem, czemu Emilka w ogole nie ma zadnych uczuc do swojego jakby nie bylo dziecka, a traktuje swoje macierzystwo, jakby sie musiala zajmowac dzieckiem za kare. Matka z niej beznadziejna. Ja bym nie chciala takiej, co ma mnie kompletnie gdzies.

Czego nie dala rady? Mowic prawdy ludziom, ktorzy jej pomagaja? Odzyskac ich zaufania? Chociaz probowac zainteresowac sie swoim dzieckiem? Fakt, nie dala rady i nie jest to wina Agnieszki.

Emilka to jest z tych matek, ze jakby nie miala wsparcia w rodzinie i musiala radzic sobie sama, to by chyba wyrzucila dziecko do smietnika. Mam nadzieje, ze na tej jej ucieczce wydarzy sie cos zlego i doceni to, co miala gleboko gdzies.
Oj zgadzam się z Tobą dobrze prawisz wg. mnie

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
Popieram w 100% może się czegoś nauczy i końcu zacznie doceniać to, co ma. Jakby porozmawiała z Agnieszką chociaż raz szczerze, to by wszystko to mogło wyglądać inaczej, a teraz ma za swoje.
Również uważam że dobrze prawisz Oni jej pomagali przy dziecku, a ona zamiast to docenić odpowiednio i szczerze rozmawiać by odbudować zaufanie wolała iść inną drogą.
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 21:01   #3089
coornie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Czy wie ktoś co będzie z Igorem i Magdą.?
coornie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 22:11   #3090
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez jezozwierzyk Pokaż wiadomość
Hej
Ja tak na szybciutko napiszę do wątku Emilki
Agnieszka jest prawnikiem a nie weźmie kolesia za fraki i nie wysadzi alimentów Co ona nie wie że może go podać na podstawie badań DNA i wywalczyć alimenty a jednocześnie odebrać mu prawa rodzicielskie??
A to to już w ogóle dla mnie niezrozumiałe jest nawet w takim "Dlaczego ja?" wszyscy łażą do prawników, żeby załatwić alimenty a tu mają prawnika na miejscu i nawet nikt o tym nie wspomina xD
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.