Asystor hair - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-27, 20:42   #31
ginger90head
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 3
Dot.: Asystor hair

Ja stosowałam asystor hair ale nie wg polecenia, tzn. brałam dwie fazy jednocześnie bo stwierdziłam, że włosy które urosły się nie zregenerują, więc brałam obie fazy aby już zdrowe wyrastały ze wzmocnionych cebulek. Efekt? Po miesiącu mam 1,5 cm odrost. Może akurat moim włosom brakowało któregoś ze składnika, aczkolwiek poleciłam kuzynce- fryzjerka jej włosy skróciła o połowę za dużo i była w rozpaczy- i ona również bierze dwie fazy jednocześnie i również ma już ponad 1 cm odrost. Nie wiem czy wzmacnia, wiem że szybciej rosną. Zaczynam drugie opakowanie

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Aha ja za swoje opakowanie dałam 19 zł na allegro, popytajcie znajomych, wysyłka się zwraca
ginger90head jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 22:18   #32
Lizz91
Raczkowanie
 
Avatar Lizz91
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 61
Dot.: Asystor hair

Już dawno po II fazach
EFEKTY

- mniej wypadają ( coś tam wypada ale tyle to ok)
- żadnego wysypu
- już po 1 tygodniu II fazy miałam baby hair ( akurat kiedy zaczełam brać II fazę dokładnie w ten sam dzień otrzymałam przesyłkę ze sklepu kalina z maską drożdżową (!!) kolejna moja rewelacja która na pewno mi pomogła ; w efekcie 1+1 = dało niesamowity efekt na mojej głowie !! - mój fryzjer aż się pytał co ja zrobiłam że tyle mam nowych włosów)

Dla mnie asystor sprawdził się jak najbardziej.
__________________
Włosy kontra basen
Lizz91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 21:53   #33
MajkaRebel
Raczkowanie
 
Avatar MajkaRebel
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 52
Dot.: Asystor hair

Skończyłam niedawno brać i po pierwszej fazie było naprawdę widać efekty, w drugiej raczej nic specjalnego nie zaobserowalam, jedynie podtrzymanie efektów wzmocnienia i mniejszgo wypadania z I fazy.
Teraz zaczęłam brać co innego bo nazbierałam na droższy specyfik
Ale ogólnie to dla lekkiego wzmocnienia włosów, nie dla bardzo wymagających jak najbardziej polecam, spróbować zawsze warto

A co do cen to kupujcie dziewczyny na allegro, też w aptece a za 23 zł, nie to co zdzierstwo w niektórych aptekach, suplement ten sam a 20 zł drożej! :/

Edytowane przez MajkaRebel
Czas edycji: 2012-12-28 o 21:58
MajkaRebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 09:19   #34
agarawa3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Asystor hair

Witam, kupiłam Asystor Hair i jestem już w II fazie brania proszków, polecam gdyż mi pomogły, mniej włosów mi wychodzi, ale też jestem bardzo zadowolona bo mam dużo nowych włosów, szczególnie je widać po wysuszeniu jak stoją do góry;-) napewno kupię następne opakowanie, z różnych produktów jakie brałam i używałam na skórę głowy, po tych proszkach najbardziej widzę efekt ich użytkowania. Polecam i życzę cierpliwości w walce z wypadającymi włosami;-(
agarawa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 14:26   #35
Szalonywariat
Przyczajenie
 
Avatar Szalonywariat
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 5
Dot.: Asystor hair

hej.
także czekam na więcej recenzji. w mojej aptece, w Polsce Asystor kosztuje 32,80zł.
przyznaję, że reklama mnie zachęciła. warto kupić?! to się okażę
Szalonywariat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 13:53   #36
Smerfetka22
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 405
Dot.: Asystor hair

Jedyna rada to spróbować , ja wybrałam całą kurację,włosów faktycznie mniej wypada,ale nie jestem pewna czy to tylko efekt tych tabletek. Aktualnie biorę Solgar i Biotebal oraz stosuję kurację zewnętrzną Revitaxem. Widzę dużą poprawę i z niecierpliwością czekam na zagęszczenie czupryny
Wytrwałości!!!!
Smerfetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 16:01   #37
Siosio1001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Asystor hair

Dzisiaj jest mój 5 dzień stosowania i stwierdzenie , że po 5 dniu widać już efekty jest lekko przesadzone. Poki co efektów nie ma, ale spodziewam się ich po zakończeniu kuracji a co do ceny zapłaciłam 39.80 , mam nadzieję , że AH wart jest tej ceny

Edytowane przez Siosio1001
Czas edycji: 2013-01-12 o 16:03
Siosio1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-14, 10:53   #38
Smerfetka22
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 405
Dot.: Asystor hair

Cytat:
Napisane przez Siosio1001 Pokaż wiadomość
Dzisiaj jest mój 5 dzień stosowania i stwierdzenie , że po 5 dniu widać już efekty jest lekko przesadzone. Poki co efektów nie ma, ale spodziewam się ich po zakończeniu kuracji a co do ceny zapłaciłam 39.80 , mam nadzieję , że AH wart jest tej ceny
Zgadzam się z Tobą w 100%-ja z wypadającymi włosami walczę już 3-4 miesiące i dopiero po tym okresie mogę powiedzieć, że wypada ich dużo mniej. 5 dni to lekka przesada
Smerfetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 11:47   #39
ania8628
Zadomowienie
 
Avatar ania8628
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 671
Dot.: Asystor hair

zamówiłam i ja. Na allegro za 23zł. Jeszcze nie przyszł. Później napiszę jak z efektami. Mam nadzieję, że tak jak w Waszym wypadku będą widoczne gołym okiem
ania8628 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 21:47   #40
94mloda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Asystor hair

Ja kończę 1 fazę. Na pewno trudno teraz coś na ten temat powiedzieć. Myślę ze tak naprawdę coś więcej będę mogła powiedzieć po zakończeniu kuracji,ale już teraz zauważyłam że włosy mam gęściejsze i zdrowsze . Co do cery, to jest suplement przeznaczony głownie na włosy,więc na jakieś większe zmiany w stanie naszej cery nie możemy liczyc.
94mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 22:26   #41
Merrysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Asystor hair

Cześć Ja właśnie kończę drugą fazę i chciałabym podsumować Włosów wypadało mi na prawdę mnóstwo. Po jednym myciu głowy musiałam odtykać spływ wanny, bo woda stała. Ale do rzeczy Tabletki pierwszej fazy zdecydowanie spowodowały wzrost nowych włosów. Było ich na prawdę dużo. Zmusiło mnie to do używania lakierów, ponieważ wyglądałam jakbym miała małego irokeza na czubku głowy. Kiedy przeszłam na cukierki fazy drugiej zaczęłam również stosować szampon Seboradin przeciwko wypadaniu i po tych trzech tygodniach jest już jakiś efekt. Jeszcze nie tak zadowalający, jak w przypadku tabletek fazy pierwszej, ale to połączenie jest ok. Więc generalnie, kiedy dojem tą paczkę, kupię następną i na pewno dam znać, jak idzie dalsza kuracja

Edytowane przez Merrysia
Czas edycji: 2013-01-23 o 22:30
Merrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-23, 22:32   #42
Pani_Migotka
Raczkowanie
 
Avatar Pani_Migotka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 357
GG do Pani_Migotka
Dot.: Asystor hair

Też, zachęcona reklamami, zastanawiam się czy się opłaca Słyszałam różne komentarze
Pani_Migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 14:27   #43
Carla2306
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Asystor hair

Ja właśnie kończę I fazę. Jak na razie jestem zadowolona, włosy zrobiły się gęstsze i na pewno mniej wypadają. Ale najbardziej jestem zadowolona z tego, że mniej się przetłuszczają Razem z tabletkami stosuję szampon z czarnej rzepy, ale oczywiście bez odżywki się nie obejdzie, takie kołtuny ;/
Zobaczymy jaki efekt będzie jak skończę także II fazę.
Wcześniej jadłam Vitapil, ale przerwałam, bo na twarzy zaczęły wyskakiwać różne dziadostwa.
Carla2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 11:57   #44
Lizz91
Raczkowanie
 
Avatar Lizz91
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 61
Dot.: Asystor hair

Cytat:
Napisane przez Carla2306 Pokaż wiadomość
Ja właśnie kończę I fazę. Jak na razie jestem zadowolona, włosy zrobiły się gęstsze i na pewno mniej wypadają. Ale najbardziej jestem zadowolona z tego, że mniej się przetłuszczają Razem z tabletkami stosuję szampon z czarnej rzepy, ale oczywiście bez odżywki się nie obejdzie, takie kołtuny ;/
Zobaczymy jaki efekt będzie jak skończę także II fazę.
Wcześniej jadłam Vitapil, ale przerwałam, bo na twarzy zaczęły wyskakiwać różne dziadostwa.
Widzę że ty też musiałaś przerwać Vitapil - u mnie spowodował że było mi niedobrze i bolał brzuch.
Ja bo Asystor Hair jestem bardzo zadowolona przy drugiej fazie używałam jeszcze maseczkę drożdżową ze sklepu-kalina. Wysyp nowych włosów był nie do ogarnięcia
__________________
Włosy kontra basen
Lizz91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 18:56   #45
aga9002
Raczkowanie
 
Avatar aga9002
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 164
Dot.: Asystor hair

zakupiłam dzis asystor hair i wyszukuje informacji, ale jest ich niezbyt duzo

widze,ze watek ucichł
może poradzi ktoś kto dłużej stosował czy łykać 2 naraz czy według ulotki,
wiem jedne dziewczyny łykaja tak, a inne tak, ale moze ktos próbował te dwa sposoby i poradzi który lepiej działa
aga9002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 14:42   #46
Carla2306
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4
Dot.: Asystor hair

Po skończonej kuracji Asystorem moje włosy na pewno zrobiły się grubsze. Nie przetłuszczają się, a także przestały wypadać. Ogólnie bardziej byłam zadowolona z efektu fazy I, wtedy poprawa włosów była naprawdę zauważalna, dla mnie II faza to tylko utrzymanie efektów i nic więcej. Zażywałam to zgodnie z tym, co napisane jest w ulotce, czyli najpierw fioletowe tabletki, a przez kolejne 30 dni zielone. Ogólnie jestem z efektów zadowolona
Carla2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 18:58   #47
tetyda_p
Przyczajenie
 
Avatar tetyda_p
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 15
Dot.: Asystor hair

Zjadłam dwa opakowanie Asystora i odczucia mam mieszane. Włosy wypadały mi garściami, więc próbowałam wszystkiego.
Pierwsza faza rzeczywiście zadziałała wspaniale. Włosy przestały wypadać całkowicie dość szybko, może po około tygodniu, co było dużym zaskoczeniem. Druga faza nie przyniosła mi kompletnie żadnych efektów jeśli chodzi o włosy, z tym, że poprawiła mi się cera - jednak było to poprzedzone okropnym wysypem na twarzy. Jednak w czasie drugiej fazy włosy znów zaczęły wypadać.
Drugie opakowanie brałam już , stosując dwie fazy dziennie, rano i wieczorem. Następnie włosy przestały znów wypadać, ale pod koniec opakowania zaczęły po raz kolejny i już nawet pierwsza faza nie pomogła. Mogłabym uznać, że włosy potrzebowały zwyczajnie przerwy, ale wydaje mi się, że niecałe dwa opakowania to niezbyt dużo i wystarczająco, żeby ten efekt jeszcze utrzymać.
Uważam też, że szkoda pieniędzy na zakup dwóch faz, gdy potrzebuje się jednej. U mnie opakowanie kosztowało 34 zł.
Poleciłabym raczej osobom z małymi problemami w wypadaniu włosów, bo jest skuteczny, ale na krótką metę. Ci którzy mają z włosami cięższe życie, raczej radzę poszukać czegoś innego
tetyda_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 20:07   #48
wrily_curly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 645
Dot.: Asystor hair

niestety, ale skuteczności żadnego "suplementu diety" nikt nie udowodnił naukowo. Wchłanialność substancji zawartych w tabletkach zwykle oscyluje w granicach zera. Nie ma dróg na skróty, tylko zmiana diety może wspomóc od środka.
wrily_curly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 18:40   #49
Avanue
Przyczajenie
 
Avatar Avanue
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3
Dot.: Asystor hair

Pierwsze opakowanie AH " zjadłam " na przełomie styczeń / luty jak dobrze pamiętam. Śmiejecie się ze efekty po 5 dniach to jakaś zmyślona bajeczka ale tak nie jest ja pierwsze efekty zauważyłam już po jakichś 3 dniach ( stała pora przyjmowania tabletek ) włosy po prostu przy myciu nie zostawały na rękach i w wannie po 2 tyg widać było konkretne efekty fazy pierwszej przy myciu wypadały jedynie pojedyncze włosy przy szczotkowaniu również + włosy były wzmocnione bo przestały się łamać po pierwszej fazie na spotkaniu z koleżankami które mnie nie widziały od pk 3-5 miesięcy stwierdziły że wyglądam jakoś inaczej że mam chyba więcej włosów czy jakoś na piance je robie bo mam ich więcej i są gęstsze przy drugiej fazie włosy nie wypadały i wyglądały bardzo zdrowo i opakowanie się skończyło . Stwierdziłam że zakupie w razie potrzeby kolejne opakowanie... Cóż już po 2 miesiącach od skończenia opakowania powinnam była kupić kolejne ale ze względu na cene nie miałam za bardzo możliwości i czekałam na " lepsze prądy " Teraz zakupiłam dwa opakowania od razu i planuje zakupić dwa kolejne w aptekach internetowych niecałe 20 zł + przesyłka Biorę I faze już drugi tydzień i efekty znowu są tym razem jednak jest inaczej ale mam też o wiele dłuższe włosy i od stycznie nie były one obcinane więc podejrzewam że to też robi swoje Włosy przy myciu jeszcze wypadają ale mniej przy czesaniu też wypadają niestety efekty są trochę gorsze ale widzę już włoski które mi rosną przez to że mam włosy długie i nie mam grzywki z przodu można zauważyć jak sobie grzywka sama rośnie Mam chorą tarczyce stąd te problemy z włosami ogólnie staram się o nie dbać dobry szampon ( żeby myć wlosy co 2-3 dni co baaaardzo włosom pomaga ) maseczka jedwab zero prostownic czy innych badziewi jedynie suszarka niestety ale dzięki niej moje włosy się tak nie " tłuszczą " No cóż mogę je polecić bez dwóch zdań planuje teraz kurację ok pół roku więc pewnie dam znać na koniec jak wszystko wygląda tym razem
Avanue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-13, 15:44   #50
Schwarckof
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 25
Dot.: Asystor hair

Ja zaraz jak wykorzystam zapasy Vitapilu i belissy kupuję to. Po tamtych żadnych efektów nie ma mam nadzieje że po tym będą. Proszę o więcej komentarzy na temat AH...
Schwarckof jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 16:05   #51
symfoniasmakow
Przyczajenie
 
Avatar symfoniasmakow
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Asystor hair

Ja bardzo polecam. Miałam spory problem. Na głowie zrobił mi się mały,niemal łysy placek. Włosy wypadały mi na potęgę. Poszłam do dermatologa i dowiedzialam się,że działo się tak na skutek stresu. Babka poleciła mi Asystor hair. Miejsce w którym nie było praktycznie włosów zarosło w mgnieniu oka a włosy przestały mi wypadać. Własnie zaczynam drugie opakowanie i jestem bardzo zadowolona. Włosy urosły mi w ciągu 2 miesięcy o ok.4 centymetry. Najlepiej było to widać w miejscach w których wcześniej właśnie miałam łysy placek. Myślę,że osoby,które mają dużo włosów nie zauważą tak szybko efektów,ale osoby,które mają problem podobny do tego,który ja miałam z pewnością będą bardzo zadowolone. Włosy są lśniące,zdrowsze,jest ich więcej i nie wypadają. Naprawdę polecam i nie jest to żadna tania reklama tego produktu. Po prostu Asystor uratował mi włosy Może na innych nie zadziała aż tak dobrze jak na mnie, w końcu to kwestia indywidualna,ale warto spróbować.
symfoniasmakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 16:35   #52
gosiawow
Raczkowanie
 
Avatar gosiawow
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: Asystor hair

Ja używam Asystor Hair od klku miesięcy, początkowo widziałam zaskakujące efekty, a teraz zwyczajnie przyzwyczaiłam się do tego, ze włosy nie wypadają mi garściami Co prawda nadal wypadają, ale mniej. Na pewno nie sprzyja im gorący powiew z suszarki. Podsumowując wypadają mniej i wydaje mi się, że rosną, pod kucykiem widac krótkie meszkowate włoski, które z dnia na dzien są mocniejsze, mam nadzieję, że moje zakola z czasem tez conieco wypełnią się włosami
Jak do chwili obecnej najlepszy suplemeny diety do włosów testowany przeze mnie.
gosiawow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 19:51   #53
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: Asystor hair

Teźż używałam, i używam ale nie na wypadanie, a na porost. Nie łykam drugiej fazy, zostawiłam ja sobie na kiedyś. Pierwszą oceniam jako skuteczną - taka mam przynajmniej nadziejeze bez asystora wolniej by rosły
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 14:54   #54
naata90
Przyczajenie
 
Avatar naata90
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: Asystor hair

Zużyłam póki co 30 fioletowych tabletek, wydaje mi się, że jest efekt - tzn. włosów na głowie jest więcej ;-) Wydają się też mocniejsze, ale co na pewno - dużo szybciej rosną. Raczej nie zmieniłam nic, poza braniem tabletek (żadnych zmian w diecie itp). Zawsze chciałam mieć długie włosy, mam nadzieję, że tym razem się uda
naata90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 17:08   #55
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Asystor hair

Od dzisiaj zaczynam brać asystor hair. Nie planowałam, ale skusiła mnie promocja w super pharm. Niby przecena z 41,49 na 14,99 zł. Stwierdziłam, że za taką cenę warto spróbować
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 08:02   #56
Smerfetka22
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 405
Dot.: Asystor hair

Cytat:
Napisane przez Azmika88 Pokaż wiadomość
Od dzisiaj zaczynam brać asystor hair. Nie planowałam, ale skusiła mnie promocja w super pharm. Niby przecena z 41,49 na 14,99 zł. Stwierdziłam, że za taką cenę warto spróbować
Czekam na Twoją relację
__________________
Bloguję

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Smerfetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 08:13   #57
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Asystor hair

Cytat:
Napisane przez Azmika88 Pokaż wiadomość
Od dzisiaj zaczynam brać asystor hair. Nie planowałam, ale skusiła mnie promocja w super pharm. Niby przecena z 41,49 na 14,99 zł. Stwierdziłam, że za taką cenę warto spróbować
naprawdę tanio dorwałaś te tabletki nie wiesz może do kiedy obowiązuje ta promocja na nie ?
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 11:55   #58
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Asystor hair

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
naprawdę tanio dorwałaś te tabletki nie wiesz może do kiedy obowiązuje ta promocja na nie ?
Nie mam pojęcia
Podejrzewam, że tydzień, jak zazwyczaj promocje trwają
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 13:58   #59
Groszek i fasolka
Przyczajenie
 
Avatar Groszek i fasolka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Asystor hair

Ja używałam jest świetny. Włosy wypadały mi strasznie, a on sobie z nimi poradził. Efekt widać bardzo szybko
Groszek i fasolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 23:57   #60
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Asystor hair

Od 27.03 nie widać efektu na włosach. Jedyny efekt to taki, że paznokcie przestały mi się łamać ;] A wcześniej po 2 mm już się łamały i nie mogłam zapuścić :P Włosy są w takiej kondycji w jakiej były, nie zaczęły rosnąć szybciej ani mniej wypadać. Chyba bym musiała ze trzy opakowania zjeść pod rząd, tak jak już pisałam w innym wątku.
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-26 00:57:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:53.