Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-12, 13:44   #61
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Współczuje... ale trzeba być dobrej myśli. Trzymam kciki żeby wszystko było dobrze, bo doskonale wiem, co czujesz. Ostatnio dziadek dostał wyniki i potwierdzono złośliwego raka z przerzutami

Moja koleżanka na studniówce jako jedyna miała długą kieckę, a jest strasznie niska, ale do tego bardzo szczupła, więc nieźle wyglądała mimo wzrostu. Myślę, że na szczupłych, niskich osobach mogą fajnie wyglądać, więc warto przymierzyć.
W sumie sama bym sobie kupiła. Ale czy będę w niej chodzić?


To może zajrzę do Chińczyka któregoś dnia. Tam na pewno będą jakieś maxi kiecki.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 13:48   #62
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Przedwczoraj ktoś mojemu psu rzucił... prosiaka. Martwego. Ludzie są nienormalni Nikogo w domu nie było, ale moj brat wcześniej wrócił i zauważył jakieś coś dziwne na posesji przy drodze. Mama myślała, że może komuś uciekł i jakimś cudem przedostał się na podwórze, ale nie ma takiej opcji, zwłaszcza, że część zwłok leżała za płotem . Nie rozumiem celu w takim działaniu.

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość


To może zajrzę do Chińczyka któregoś dnia. Tam na pewno będą jakieś maxi kiecki.
Otako, ja myślę, czy by nie sprzedać tej keicki z bershki. Podoba mi się starsznie, ale jest krótka. Za krótka.
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 14:09   #63
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Przedwczoraj ktoś mojemu psu rzucił... prosiaka. Martwego. Ludzie są nienormalni Nikogo w domu nie było, ale moj brat wcześniej wrócił i zauważył jakieś coś dziwne na posesji przy drodze. Mama myślała, że może komuś uciekł i jakimś cudem przedostał się na podwórze, ale nie ma takiej opcji, zwłaszcza, że część zwłok leżała za płotem . Nie rozumiem celu w takim działaniu.

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------



Otako, ja myślę, czy by nie sprzedać tej keicki z bershki. Podoba mi się starsznie, ale jest krótka. Za krótka.
Jeju, ludzie to mają tupet.

Ja sobie w czwartek przypomniałam, że ją w ogóle mam. Jeszcze w niej nie chodziłam, bo w zeszłym roku już było za zimno.
Jak nie oberwałaś metki, to spokojnie sprzedasz, jeszcze zarobisz, bo ona przecież 5,90 kosztowała.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 14:20   #64
xplasticlove
Rozeznanie
 
Avatar xplasticlove
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 501
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Hej Kochane, wracam na wizaż bo jestem zdeterminowana, żeby mieć piękne i zdrowe włoski Mam nadzieję, że mogę się tu do was dołączyć, bo na razie jestem zielona w tych sprawach Chciałabym spróbować tyle rzeczy, ale te wszystkie płukanki, olejowanie itp. brzmią na razie dla mnie jak czarna magia
__________________
"Wystarczy zwrócić uwagę na człowieka, by stał się pociągający i na swój sposób piękny"

Dukan od 23-09-2017
xplasticlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 14:25   #65
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Jeju, ludzie to mają tupet.

Ja sobie w czwartek przypomniałam, że ją w ogóle mam. Jeszcze w niej nie chodziłam, bo w zeszłym roku już było za zimno.
Jak nie oberwałaś metki, to spokojnie sprzedasz, jeszcze zarobisz, bo ona przecież 5,90 kosztowała.
Taki mam zamiar
Jak nie pójdzie, to może będę chodzić Tylko nie wiem, jaką cenę jej dać. Jest nieużywana i z metkami.

Cytat:
Napisane przez xplasticlove Pokaż wiadomość
Hej Kochane, wracam na wizaż bo jestem zdeterminowana, żeby mieć piękne i zdrowe włoski Mam nadzieję, że mogę się tu do was dołączyć, bo na razie jestem zielona w tych sprawach Chciałabym spróbować tyle rzeczy, ale te wszystkie płukanki, olejowanie itp. brzmią na razie dla mnie jak czarna magia
Witaj
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 14:37   #66
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
melduję się i ja

wiem, wiem rzadko bywam itd., ale... o włosy ciągle dbam, choć nie tak, jakbym chciała teraz czekam na zamówienie z allegro i będę się paćkać nowymi maskami
Przyciągnęłam Cie myślami. Wczoraj się zastanawiałam że coś długo Cię nie było i już miałam pisać gdzie się podziewasz.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 15:56   #67
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez patu323 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mój tata jest w szpitalu Rano strasznie serce go bolało, tzn ból w klatce piersiowej. Pojechał na pogotowie, dali mu skierowanie do szpitala. Tam zrobili EKG i pobrali krew na badania czy ma niedotlenienie serca. Czeka na wynik, ma być około 14 i okaże się wtedy czy go zatrzymają na oddziale czy puszczą do domu. Martwie się, bo dziadek zmarł na serce...
Biedaku ale nie martw się na zapas, trafił do szpitala więc go zbadają i będą leczyć, a mógł żyć w nieświadomości Trzymam za niego kciuki!

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Zapomniałam.
W wolnej chwili napiszę Ci PW, nie będę tutaj kłapać dziobem.
A ja też bym mogła co nieco usłyszeć?

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Moja koleżanka na studniówce jako jedyna miała długą kieckę, a jest strasznie niska, ale do tego bardzo szczupła, więc nieźle wyglądała mimo wzrostu. Myślę, że na szczupłych, niskich osobach mogą fajnie wyglądać, więc warto przymierzyć.
W sumie sama bym sobie kupiła. Ale czy będę w niej chodzić?
Ja wysoka nie jestem, ale noszę wysokie koturny mam 2 sukienki maxi i jedną spódnicę do ziemi i jest super

Cytat:
Napisane przez xplasticlove Pokaż wiadomość
Hej Kochane, wracam na wizaż bo jestem zdeterminowana, żeby mieć piękne i zdrowe włoski Mam nadzieję, że mogę się tu do was dołączyć, bo na razie jestem zielona w tych sprawach Chciałabym spróbować tyle rzeczy, ale te wszystkie płukanki, olejowanie itp. brzmią na razie dla mnie jak czarna magia
Tutaj obowiązują wejściówki- pokaż włosy

Chyba wpadłam w jakiś drobny zakupoholizm Co chwilę mi promocje w łapy wpadają, dopiero wyrwałam bluzkę i dżinsy w lumpie w piątek, a dziś kupiłam 2 sukienki w house. Co miałam zrobić jak dostałam 40% zniżki? Nie skorzystać? Kupiłam taką http://www.sklep.house.pl/odziez-dam...eddate/a/11449 i jeszcze jedną w paski, w zasadzie chyba fajniejszą, ale nie ma jej w katalogu

Dobra, już i tak zakupoholizm się zaraz skończy bo bankructwo coraz bliżej.
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!

Edytowane przez Maryha_ah
Czas edycji: 2013-05-12 o 16:01
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-12, 16:12   #68
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
A ja też bym mogła co nieco usłyszeć?

Chyba wpadłam w jakiś drobny zakupoholizm Co chwilę mi promocje w łapy wpadają, dopiero wyrwałam bluzkę i dżinsy w lumpie w piątek, a dziś kupiłam 2 sukienki w house. Co miałam zrobić jak dostałam 40% zniżki? Nie skorzystać? Kupiłam taką http://www.sklep.house.pl/odziez-dam...eddate/a/11449 i jeszcze jedną w paski, w zasadzie chyba fajniejszą, ale nie ma jej w katalogu

Dobra, już i tak zakupoholizm się zaraz skończy bo bankructwo coraz bliżej.
To ja może po prostu później napiszę tam, gdzie kiedyś będzie łatwiej.

Taka bez rękawów, z gumką w pasie? Dostępna w kilku wersjach kolorystycznych, m.in. granatowo - biało - czerwona?
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 16:16   #69
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Tak, właśnie taka, granatowo- biało- czerwona A skąd wiesz? po obniżce 41 zł za nią zapłaciłam, także super
W ogóle ta niebieska bardzo mi poszerza ramiona TŻowi się spodobała, wzięłam bo on mnie namawiał i zresztą mi ją zafundował, ale tak patrze że moje tłuste łapska w niej niespecjalnie wyglądają. Sama sobie jest ładna, fajnie się nogi prezentują (a nogi akurat nie narzekam aż tak) ale te moje męskie łapy Chyba będę nosić po prostu z czarnym bolerkiem, patrzyłam teraz, pasuje, i o wiele lepiej to wygląda.

To samo mam z suknią ślubną, talia w gorsecie wygląda cudnie, a obok ta wielka tłusta łapa.

Tak się cieszę że już sezon spódnic, sukni, sukienek rozpoczęty nienawidzę dżinsów, są niewygodne, wstrętne, obcisłe, sztywne, fuj.
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!

Edytowane przez Maryha_ah
Czas edycji: 2013-05-12 o 16:21
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 16:35   #70
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Tak, właśnie taka, granatowo- biało- czerwona A skąd wiesz? po obniżce 41 zł za nią zapłaciłam, także super
W ogóle ta niebieska bardzo mi poszerza ramiona TŻowi się spodobała, wzięłam bo on mnie namawiał i zresztą mi ją zafundował, ale tak patrze że moje tłuste łapska w niej niespecjalnie wyglądają. Sama sobie jest ładna, fajnie się nogi prezentują (a nogi akurat nie narzekam aż tak) ale te moje męskie łapy Chyba będę nosić po prostu z czarnym bolerkiem, patrzyłam teraz, pasuje, i o wiele lepiej to wygląda.

To samo mam z suknią ślubną, talia w gorsecie wygląda cudnie, a obok ta wielka tłusta łapa.

Tak się cieszę że już sezon spódnic, sukni, sukienek rozpoczęty nienawidzę dżinsów, są niewygodne, wstrętne, obcisłe, sztywne, fuj.
Bo widziałam ją w zeszłym tygodniu w sklepie, na stronie nie ma i tak skojarzyłam, że chyba myślę o tej samej. Głupia jestem, że jej nawet nie zmierzyłam, bo faktycznie fajna tak na co dzień, na upały.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 16:53   #71
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Ale mam dziś lenia. Cały dzień palcem nie kiwnęłam. Tylko zrobiłam ciasto. Nawet nic do jedzenia sobie nie zrobiłam.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-12, 16:56   #72
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość

Tak się cieszę że już sezon spódnic, sukni, sukienek rozpoczęty nienawidzę dżinsów, są niewygodne, wstrętne, obcisłe, sztywne, fuj.
ja też nienawidzę dżinsów dzisiaj miałam dzień prania letnich sukienek, spódnic...mam za mało maxi, czas wyruszyć na łowy.
Spodnie też muszę kupić-do pracy, tylko jakie

i siema w nowym wątku
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 17:26   #73
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Też cierpię na niedobór spdónic, maerzy mis ię właśnie jakaś świetna maxi kolorowa
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 17:35   #74
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
No cześć

Ula nie, nie znalazłam. Jest źle, opuściła mnie wiara i czekam a nuż się uspokoi. Ale się nie uspokaja. Zrobiłam wcierkę z kofeiny, opracowałam metodę spryskiwania włosów wcierką tak, aby ich w ogóle nie dotykać bo przecież jak je dotknę to wypadają Babka w aptece jedyne co mi miała do zaproponowania to Loxon 5% ale jakoś się nie zdecydowałam jeszcze W przyszłym tygodniu idę do gina, poważnie myślę nad odstawieniem antykoncepcji, ale co do tego jest kilka powodów, nie tylko włosy. Czekam. Wcierkę z kofeiny mam dopiero kilka dni, dam jej szanse bo pokładam w niej duże nadzieje.
Maryś, mojej kuzynce, która przez pewien czas męczyła się z wypadaniem włosów, dermatolog zaleciła kupienie Gelacet oraz Vitapil, podobno ta mieszanka bardzo jej pomogła, W sumie jeszcze pewna dziewczyna, która pracuje w aptece również to zażywa (gelacet) ale nie polecała ani nie odradzała
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 18:30   #75
xplasticlove
Rozeznanie
 
Avatar xplasticlove
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 501
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość

Tutaj obowiązują wejściówki- pokaż włosy
A proszę bardzo, oto moje trudne do zdefiniowania kłaki Dzisiaj na dodatek okropnie się nie chciały ułożyć, ale siedzę w domu cały dzien to mi to nie przeszkadza
Spróbuję ułożyć jakąś historię włosową moją, ale to jak już mi trochę nauki odpadnie bo koszmar z tym wszystkim :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S1031633.jpg (42,7 KB, 33 załadowań)
__________________
"Wystarczy zwrócić uwagę na człowieka, by stał się pociągający i na swój sposób piękny"

Dukan od 23-09-2017
xplasticlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 18:40   #76
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Kuszą mnie pogrubione, mogłabyś napisać czy one prostują włosy? Głównie ta maska laminująca? A Balsam marokański podobno orientalnie pachnie?
Trudno powiedzieć, bo na ogół mam proste włosy. Jedynie po masce drożdżowej delikatnie falują. Po tych dwóch odżywkach mam bardzo gładkie włosy, więc możliwe, że będą prostować fale/loki

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość

Nie boisz się tak kupować normalnych ciuchów? Niedługo przestaniesz się mieścić w niektóre
Póki co kupuję to, co mi się na chwilę obecną podoba Jak przestanę się mieścić to wtedy będę się martwić, czyt. pójdę do ciucha, nakupuję większych ubrań i będę szczęśliwa Mam nadzieję, że szybko wrócę do wymiarów sprzed ciąży. Mnie się kg nie trzymają nawet jak uda mi się przytyć to bardzo szybko wracam do wagi wyjściowej. Biust już mi urósł, jest większy o jeden rozmiar

Cytat:
Napisane przez patu323 Pokaż wiadomość
Na blogu Anwen była w MWH http://www.anwen.pl/2013/04/moja-wos...iredwitch.html

Dziewczyny, mój tata jest w szpitalu Rano strasznie serce go bolało, tzn ból w klatce piersiowej. Pojechał na pogotowie, dali mu skierowanie do szpitala. Tam zrobili EKG i pobrali krew na badania czy ma niedotlenienie serca. Czeka na wynik, ma być około 14 i okaże się wtedy czy go zatrzymają na oddziale czy puszczą do domu. Martwie się, bo dziadek zmarł na serce...
Ahhh Cudowne włosy!



Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość

A brązowe widziałaś;>> Też chce rozkloszowaną tylko dłuższą, żeby można było nosić na talii z białą bokserką

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Ze spódnić chciałabym jeszcze maxi kupić. I muszę jakieś krótkie spodenki.. Niech ten czas do wypłaty szybciej mija
Tylko czarne i takie jasno beżowe były. Niemal identyczne jak te http://allegro.pl/spodnica-z-kola-ek...218740192.html też z zamkiem z tyłu Być może to te same, różnią się jedynie ceną Muszę obczaić jeszcze raz te na bazarze, przede wszystkim jaką mają długość.

Ja to na pewno nie czułabym się dobrze w maxi, toleruję jedynie krótkie, przed kolano.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 18:53   #77
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Odp: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Dziewczyny, jaki szampon z Natura Siberica polecacie? Oprocz neutralnego, bo na kalinie jest niedostepny

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 19:05   #78
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Tylko czarne i takie jasno beżowe były. Niemal identyczne jak te http://allegro.pl/spodnica-z-kola-ek...218740192.html też z zamkiem z tyłu Być może to te same, różnią się jedynie ceną Muszę obczaić jeszcze raz te na bazarze, przede wszystkim jaką mają długość.
Wow, jakie ma szpile.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 19:31   #79
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Red ja mam inne pytanie widzę, że jesteś bardzo bladziutka- jakiego podkładu używasz?
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-12, 19:57   #80
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Zaczęłam szukać prakytk na wakacje, bo raczej do Niemiec nie wyjadę. Niektóre są ciekawe, ale zastanaiwam się, czy warto, bo jednak dojazd kosztuje, ale z drugiej strony jak mam siedziecieć w domu, to już lepiej inwestować w siebie, chociaż na dzień dzisiejszy nie mam nawet na ten bilet. Co myślicie? Odbywała któraś z Was takie praktyki?

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
To ja może po prostu później napiszę tam, gdzie kiedyś będzie łatwiej.
Mnie chyba tam nie ma, także proszę o osobistą relację

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Tak się cieszę że już sezon spódnic, sukni, sukienek rozpoczęty nienawidzę dżinsów, są niewygodne, wstrętne, obcisłe, sztywne, fuj.
Ja mam to samo, chociaż zimą nie miałam przerwy, bo były ciemne rajstopy i długie kozaki, ktore zakrywają moje niedoskonałości. Wtedy to dopiero pomykałam w spódnicach Mam fajne sukienki na lato, ale nie mam gdzie w nich chodzić, bo są na ramiączkach i np na uczelnie nie za bardzo się nadają . Muszę kupić taką cieniutką narzutkę ala sweterek, co by zakrywać ramiona, najlepiej z krótkim rękawkiem.
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 20:09   #81
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

jestem i ja


kupiłam sobie spódnice w bershce za 30 ziko
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 20:41   #82
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
ALE Hydrator Joico jest jeszcze lepszy, włosy po nim co prawda nie świszczą ale fajniej się układają i są nieco bardziej puszyste.

Hydrator Joico to jeden z moich ulubionych kosmetyków
Jestem mu wierna już od dłuższego czasu, mam już kolejne opakowanie 1000ml.

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
melduję się
Pam, czy Ty używasz szamponu aloesowego Equilibry?

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Kurcze no, mówię że mięsiste się robią, ale nie dociążone, końcówki mi dalej wywijają i fruwają w każdą możliwą stronę

I widać że masz gęste włosy, zapodam za parę dni moje to zobaczysz co to włosy po porządnym przerzedzeniu
Wiem,wiem, może źle się wyraziłam -> chodziło mi o to,że mięsiste to jeden z plusów. Ale jeśli towarzyszy temu efektowi fruwające włosie no to już nie tak kolorowo
Za to te wszystkie czynniki w jednym (mięsiste, dociążone, nawilżone) to cel moich poszukiwań

A, i poka włosy!


Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Matko i córko, wysmarowałam się tym rozgrzewającym żelem na celulit z Eveline (tak, znowu leże i czekam aż będę chuda) i czuję jak moja dupa płonie w czeluściach ognia piekielnego. Ma-sa-kra.
Piękne!

Kurde, ale ja to muszę się wziąć za siebie. Przytyłam w sumie 7kg.
Jakieś ćwiczenia by się przydały. Siłowni nie znoszę, aerobik w sumie też mnie irytuje,ale chyba jednak się przekonam, szczególnie,że mam przyjemny fitness klub niedaleko domu.
Tęsknię za basenem, lubię pływać (chociaż boję się o włosy ),ale na basen mam za daleko,więc coś czuję,że to nie wypali.
Chyba że w weekend, np. prosto po szkole, w sobotę i/lub niedzielę.



Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
W ogóle wyspowiadam się ze swoich włosowych planów.
Chcę zapuścić jeszcze 10 cm żeby osiągnąć 85 czyli długość do d...y. A później zejść ze zbytniego cieniowania co jak zakładam zajmie mi najmarniej rok...
Od początku roku piję pokrzywę,
od 27.01. do 27.03. wcierałam Jantar - przyrost 4 cm,
od 30.03 do 14.04 kozieradkę, która pokonała mnie swoim smrodem - przyrost 1 cm,
od 17.04 do dzisiaj L-102 - +2 cm
W sumie od 27 stycznia do dzisiaj włosy urosły mi o 7 cm ale jeden obcięłam.
Kurcze, widzę,że nieźle ogarniasz Ja też mogłabym zacząć coś wcierać,ale jestem leniwa
Do pokrzywy chyba wrócę. Nie pamiętam,czy pomagała na włosy (wiem że napewno włosy np. na nogach rosły zauważalnie szybciej ), ale pomaga na pęcherz, z którym mam problemy od zawsze.

Ja bym chciała zapuścić do talii, ale obawiam się,że będę wyglądała śmiesznie - mam tylko ok 156cm wzrostu.

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Tak . Wiesz, że rosyjskie kosmetyki można też kupić stacjonarnie w Warszawie na Rakowieckiej?
O,dobrze wiedzieć! Trzeba się tam wybrać.

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość


Chyba skuszę się na skórzaną, rozkloszowaną spódnicę. Widziałam świetne na bazarze za 35 zł
Kurde, ja bym chciała taką tylko problem w tym,że nie podoba mi się skórzana Tzn. chciałabym identyczną ale ze zwykłego materiału. Tymczasem,w większości sklepów spotykam wciąż tylko skórzane.

Cytat:
Napisane przez patu323 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mój tata jest w szpitalu Rano strasznie serce go bolało, tzn ból w klatce piersiowej. Pojechał na pogotowie, dali mu skierowanie do szpitala. Tam zrobili EKG i pobrali krew na badania czy ma niedotlenienie serca. Czeka na wynik, ma być około 14 i okaże się wtedy czy go zatrzymają na oddziale czy puszczą do domu. Martwie się, bo dziadek zmarł na serce...
Trzymam kciuki,by wszystko było dobrze.. Życzę Twojemu Tacie jak i Tobie dużo siły



Cytat:
Napisane przez xplasticlove Pokaż wiadomość
A proszę bardzo, oto moje trudne do zdefiniowania kłaki Dzisiaj na dodatek okropnie się nie chciały ułożyć, ale siedzę w domu cały dzien to mi to nie przeszkadza
Spróbuję ułożyć jakąś historię włosową moją, ale to jak już mi trochę nauki odpadnie bo koszmar z tym wszystkim :P
Wow, ale masz duże oczy

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
jestem i ja


kupiłam sobie spódnice w bershce za 30 ziko
Hej Sylvi

Pokażesz spódnicę ?
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 20:43   #83
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość

Pam, czy Ty używasz szamponu aloesowego Equilibry?
tak i polecam
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 21:02   #84
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;4077695 5]Red ja mam inne pytanie widzę, że jesteś bardzo bladziutka- jakiego podkładu używasz?[/QUOTE]

Poniekąd to kwestia oświetlenia ale używam mineralnego Lumiere, formuły Luminesse i Cashmere, odcień Fair Golden

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Trudno powiedzieć, bo na ogół mam proste włosy. Jedynie po masce drożdżowej delikatnie falują. Po tych dwóch odżywkach mam bardzo gładkie włosy, więc możliwe, że będą prostować fale/loki

Ahhh Cudowne włosy!
Dzięki x 2

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
Hydrator Joico to jeden z moich ulubionych kosmetyków
Jestem mu wierna już od dłuższego czasu, mam już kolejne opakowanie 1000ml.

Za to te wszystkie czynniki w jednym (mięsiste, dociążone, nawilżone) to cel moich poszukiwań

Kurcze, widzę,że nieźle ogarniasz
Ad. 1. o, a znasz coś równie dobrego? Wg mnie Balsam na kwiatowym niewiele mu ustępuje, potem długo, długo nic i wreszcie Garnier Oleo i Bingo z elastyną. I może coś jeszcze ale wypadło mi z głowy.
Ad. 2. moich też
Ad. 3. toć ba, wszystko zanotowane dla potomności
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 21:12   #85
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
To ja pocieszę, że schudłam chyba w dwa miesiące po porodzie i zeszłam do wagi o 3 kg niższej niż przed ciążą tylko biust mi został nieco większy z powodu karmienia Tak więc... wg mnie warto zaciążać
Został Ci większy? Ja sobie już nie wyobrażam mieć miseczki A Teraz mam... D
Cytat:
Napisane przez xplasticlove Pokaż wiadomość
Hej Kochane, wracam na wizaż bo jestem zdeterminowana, żeby mieć piękne i zdrowe włoski Mam nadzieję, że mogę się tu do was dołączyć, bo na razie jestem zielona w tych sprawach Chciałabym spróbować tyle rzeczy, ale te wszystkie płukanki, olejowanie itp. brzmią na razie dla mnie jak czarna magia
Hej
Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Póki co kupuję to, co mi się na chwilę obecną podoba Jak przestanę się mieścić to wtedy będę się martwić, czyt. pójdę do ciucha, nakupuję większych ubrań i będę szczęśliwa Mam nadzieję, że szybko wrócę do wymiarów sprzed ciąży. Mnie się kg nie trzymają nawet jak uda mi się przytyć to bardzo szybko wracam do wagi wyjściowej. Biust już mi urósł, jest większy o jeden rozmiar
Smaruj biust i uda oliwką, mi też dużo podrósł i niestety rozstępy mi go pociachały Oby Ciebie to ominęło
Ja nie kupowałam specjalnych ciążowych ciuchów, jedynie spodnie miałam


Patu Będzie ok, tata to pewnie silny chłop!

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Red a jaki masz naturalny kolor włosów? Zawsze marzyłam o takiej marchewie W ogóle przypominasz mi Ericę z Blair Witch Project 2
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 21:25   #86
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Został Ci większy? Ja sobie już nie wyobrażam mieć miseczki A Teraz mam... D

Red a jaki masz naturalny kolor włosów? Zawsze marzyłam o takiej marchewie W ogóle przypominasz mi Ericę z Blair Witch Project 2
Nie aż o tyle większy co pod koniec ciąży ale odrobinę W centymetrach podam, obwód pod biustem bez zmian: przed ciążą miałam z 79 w największych porywach podczas ciąży 84 a obecnie jakieś 81-82.
Włosy mam z natury w kolorze ciemnego blondu, rozjaśniam odrosty Chantalem Bardzo jasny tycjan a na długość co jakiś czas kładę hennę.
Wygooglałam ją sobie, noo trooochę
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 21:39   #87
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez malina19 Pokaż wiadomość
Maryś, mojej kuzynce, która przez pewien czas męczyła się z wypadaniem włosów, dermatolog zaleciła kupienie Gelacet oraz Vitapil, podobno ta mieszanka bardzo jej pomogła, W sumie jeszcze pewna dziewczyna, która pracuje w aptece również to zażywa (gelacet) ale nie polecała ani nie odradzała
A ten gelacet to w saszetkach czy tabletkach? Saszetki drogie, w tabletki ewentualnie mogłabym zainwestować jeszcze.

Cytat:
Napisane przez xplasticlove Pokaż wiadomość
A proszę bardzo, oto moje trudne do zdefiniowania kłaki Dzisiaj na dodatek okropnie się nie chciały ułożyć, ale siedzę w domu cały dzien to mi to nie przeszkadza
Spróbuję ułożyć jakąś historię włosową moją, ale to jak już mi trochę nauki odpadnie bo koszmar z tym wszystkim :P
Bardzo ładne masz oczy

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Zaczęłam szukać prakytk na wakacje, bo raczej do Niemiec nie wyjadę. Niektóre są ciekawe, ale zastanaiwam się, czy warto, bo jednak dojazd kosztuje, ale z drugiej strony jak mam siedziecieć w domu, to już lepiej inwestować w siebie, chociaż na dzień dzisiejszy nie mam nawet na ten bilet. Co myślicie? Odbywała któraś z Was takie praktyki?
Ja mam to samo, chociaż zimą nie miałam przerwy, bo były ciemne rajstopy i długie kozaki, ktore zakrywają moje niedoskonałości. Wtedy to dopiero pomykałam w spódnicach Mam fajne sukienki na lato, ale nie mam gdzie w nich chodzić, bo są na ramiączkach i np na uczelnie nie za bardzo się nadają . Muszę kupić taką cieniutką narzutkę ala sweterek, co by zakrywać ramiona, najlepiej z krótkim rękawkiem.
Ale jakie? Ja praktyk z zasady nie cierpię, nie wiem jak to w Twojej profesji wygląda, ale w mojej..eh.. Nie nazwałabym tego inwestowaniem w siebie, a wykonywaniem brudnej roboty za frajer. W przyszłym roku marzy mi się staż, ale o tym na razie cicho.

Ja właśnie takie "bolerko" mam niby sweterkowate, czarne, ale cienkie i z rękawem za łokcie, z przodu na trzy guziczki. Idealne do letniej sukienki żeby właśnie coś narzucić na uczelnie. Widzę że nie tylko ja uważam że sukienki na ramiączkach,cycki na wierzchu i super krótkie szorty to nie są stroje na uniwerek, fajnie, myślałam że jestem ostatnim dinozaurem który na ramiona zarzuca bolerko.


Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość

kupiłam sobie spódnice w bershce za 30 ziko
No, to czas pokazać

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Został Ci większy? Ja sobie już nie wyobrażam mieć miseczki A Teraz mam... D

Hej
Aż tak Ci urosły? O_o to widzę że nie ma dla mnie innego wyboru, muszę w ciążę zachodzić!

Ula https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=156024
strasznie na nierówne tu wyglądają, ale kurcze, one tak mają, na mokro są równe, przysięgam!

I widać tutaj efekt tłustej łapy
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!

Edytowane przez Maryha_ah
Czas edycji: 2013-05-12 o 21:41
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 22:15   #88
trinee
Zadomowienie
 
Avatar trinee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 541
GG do trinee
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Witam drogie Koleżanki na nowym wątku

Pisałabym trochę, gdybym skończyła tą durnowatą pracę magisterską
trinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 22:25   #89
xplasticlove
Rozeznanie
 
Avatar xplasticlove
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 501
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Dzięki dziewczyny, te oczyska to chyba jedyna udana rzecz w moim wyglądzie.

Postanowiłam dzisiaj coś zrobić z włosami no i po umyciu chciałam utrzymać skręt i zawinęłam je w t-shirt... ale wyglądałam jak bałwan chodząc po akademiku więc ściągnęłam i ugniotłam je rękami z pomocą odżywki b/s coby jak siano rano nie wyglądały

Powiedzcie mi, czy któraś z was używa odżywek Joanny? Słyszałam o jakiejś z miodem, podobno jest świetna. Jutro wybieram się na zakupy i planuję wzbogacić mój włosowy arsenał.
__________________
"Wystarczy zwrócić uwagę na człowieka, by stał się pociągający i na swój sposób piękny"

Dukan od 23-09-2017
xplasticlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 22:37   #90
trinee
Zadomowienie
 
Avatar trinee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 541
GG do trinee
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez xplasticlove Pokaż wiadomość

Powiedzcie mi, czy któraś z was używa odżywek Joanny? Słyszałam o jakiejś z miodem, podobno jest świetna. Jutro wybieram się na zakupy i planuję wzbogacić mój włosowy arsenał.
Ja używam na zmianę z miodem i cytryną oraz miętę z wrzosem (a może lawendą). Moje włosy są po nich miękkie, nie są spuszone. Nie mniej u mnie nie poprawia skrętu (mam falowane włosy).
trinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-18 15:40:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.