Ciąża z nieodpowiedzialnym facetem.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-13, 18:51   #1
ChwytamChwilee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 57

Ciąża z nieodpowiedzialnym facetem..


Cześć dziewczyny. Postanowiłam tu napisać bo jest mi bardzo ciężko. Nie wiem co mam robić.. Zacznę od początku. Mam 22 lata i jestem w 5 miesiącu ciąży. Ciąża jak to się mówi jest 'wpadką' chociaż ciężko jest mi tak mówić na własne dziecko bo bardzo się z niego cieszę. Rok temu lekarz powiedział mi na badaniach kontrolnych , że dopóki nie zacznę się leczyć mogę zapomnieć o ciąży , także nie przykładałam dużej wagi do antykoncepcji , tym bardziej , że z moim facetem jestem 4 lata a od 3 razem mieszkamy. Kiedy zaszłam w ciąże , postanowiliśmy no w sumie on postanowił , że na ten czas przeprowadzę się do mamy a on będzie mi pomagał finansowo. Moja mama jest super , mam z nią świetny kontakt , bardzo mnie wspiera. Tak też zrobiłam. Jestem tu już 3 miesiące. Przez ten czas był u mnie 2 razy na kilka godzin (mieszkamy teraz ponad 100km od siebie) a pomocy finansowej żadnej nie miałam. Miesiąc czasu w ogóle się nie odzywaliśmy bo on powiedział , że ma mnie dość , bo ciągle się czepiam. 'Czepiałam' się o to , że potrzebuję pieniedzy na leki , moja mama nie jest w stanie mi na nie ciągle dawać , czepiałam się bo chciałam żeby przyjechał , czepiałam się bo chciałam żeby interesował się własnym dzieckiem. Byłam w szpitalu , nie przyjechał do nas , raz tylko zapytał jak się czuję. Ogólnie rozmawiamy ze sobą ale o niczym konkretnym. 2 tygodnie temu zdecydowałam się do niego pojechać. Dowiedziałam się , że prawie przegrał tysiąc złotych na maszynach , które odkładał na nasze dziecko. Jego zdaniem nic się nie stało bo 'Bóg mu zwrócił' , no błagam a jakby nie zwrócił.. Powiedział,że przyrzeka, że już nigdy nie zagra. Dowiedziałam się też,że dalej pali zioło w dodatku jak nie chciałam, żeby przy mnie palił to zrobił mi o to awanturę w końcu i tak zapalił. W dodatku chyba jeszcze handluję. Dowiedziałam się też , że raz pracuję a raz nie , a wiecie dlaczego? Bo lato to nie jest jego czas na pracę, jest za gorąco.. Padłam jak to usłyszałam.. Przedwczoraj mama poradziła mi,żeby tak dla picu , żeby zobaczyć co odpisze, czy mu zależy napisać , że zdecydowałam się przeprowadzić do niego , że będziemy żyć skromnie ale razem, że będziemy razem się cieszyć ciąża. Odpisał żebyśmy nie kombinowali i,że w grudniu zamieszkamy. Pewnie myślicie, że wcześniej też taki był. Możliwe , tylko że ja jestem młoda też miałam lekkie podejście do życia i nie zwracałam na to uwagi. Teraz gdy jestem w ciąży wszystko się przewartościowało , najważniejsze jest dla mnie dziecko , bo to cud ,że będę je miała , największe szczęście. Moja mama uważa ,że powinnam od niego odejść i wystąpić od alimenty. Tylko jest mi ciężko bo go kocham
Ps. sory, że tak długo

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

zapomniałam dodać, że on oczywiście zapewnia ,że bardzo nas kocha,że po porodzie wszystko się zmieni , że będzie cały czas pracował , że nie będzie palił, ogólnie wzór ojca i partnera..
ChwytamChwilee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 18:53   #2
Catjusza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 490
Dot.: Ciąża z nieodpowiedzialnym facetem..

Cytat:
Napisane przez ChwytamChwilee Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Postanowiłam tu napisać bo jest mi bardzo ciężko. Nie wiem co mam robić.. Zacznę od początku. Mam 22 lata i jestem w 5 miesiącu ciąży. Ciąża jak to się mówi jest 'wpadką' chociaż ciężko jest mi tak mówić na własne dziecko bo bardzo się z niego cieszę. Rok temu lekarz powiedział mi na badaniach kontrolnych , że dopóki nie zacznę się leczyć mogę zapomnieć o ciąży , także nie przykładałam dużej wagi do antykoncepcji , tym bardziej , że z moim facetem jestem 4 lata a od 3 razem mieszkamy. Kiedy zaszłam w ciąże , postanowiliśmy no w sumie on postanowił , że na ten czas przeprowadzę się do mamy a on będzie mi pomagał finansowo. Moja mama jest super , mam z nią świetny kontakt , bardzo mnie wspiera. Tak też zrobiłam. Jestem tu już 3 miesiące. Przez ten czas był u mnie 2 razy na kilka godzin (mieszkamy teraz ponad 100km od siebie) a pomocy finansowej żadnej nie miałam. Miesiąc czasu w ogóle się nie odzywaliśmy bo on powiedział , że ma mnie dość , bo ciągle się czepiam. 'Czepiałam' się o to , że potrzebuję pieniedzy na leki , moja mama nie jest w stanie mi na nie ciągle dawać , czepiałam się bo chciałam żeby przyjechał , czepiałam się bo chciałam żeby interesował się własnym dzieckiem. Byłam w szpitalu , nie przyjechał do nas , raz tylko zapytał jak się czuję. Ogólnie rozmawiamy ze sobą ale o niczym konkretnym. 2 tygodnie temu zdecydowałam się do niego pojechać. Dowiedziałam się , że prawie przegrał tysiąc złotych na maszynach , które odkładał na nasze dziecko. Jego zdaniem nic się nie stało bo 'Bóg mu zwrócił' , no błagam a jakby nie zwrócił.. Powiedział,że przyrzeka, że już nigdy nie zagra. Dowiedziałam się też,że dalej pali zioło w dodatku jak nie chciałam, żeby przy mnie palił to zrobił mi o to awanturę w końcu i tak zapalił. W dodatku chyba jeszcze handluję. Dowiedziałam się też , że raz pracuję a raz nie , a wiecie dlaczego? Bo lato to nie jest jego czas na pracę, jest za gorąco.. Padłam jak to usłyszałam.. Przedwczoraj mama poradziła mi,żeby tak dla picu , żeby zobaczyć co odpisze, czy mu zależy napisać , że zdecydowałam się przeprowadzić do niego , że będziemy żyć skromnie ale razem, że będziemy razem się cieszyć ciąża. Odpisał żebyśmy nie kombinowali i,że w grudniu zamieszkamy. Pewnie myślicie, że wcześniej też taki był. Możliwe , tylko że ja jestem młoda też miałam lekkie podejście do życia i nie zwracałam na to uwagi. Teraz gdy jestem w ciąży wszystko się przewartościowało , najważniejsze jest dla mnie dziecko , bo to cud ,że będę je miała , największe szczęście. Moja mama uważa ,że powinnam od niego odejść i wystąpić od alimenty. Tylko jest mi ciężko bo go kocham
Ps. sory, że tak długo

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

zapomniałam dodać, że on oczywiście zapewnia ,że bardzo nas kocha,że po porodzie wszystko się zmieni , że będzie cały czas pracował , że nie będzie palił, ogólnie wzór ojca i partnera..
Wniosek: po diagnozie postawionej przez jednego lekarza, zawsze warto zasięgnąć opinii drugiego.
Catjusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 19:04   #3
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Ciąża z nieodpowiedzialnym facetem..

Pisałaś to samo miesiąc temu i jak widać nic się nie zmieniło, więc pozostało ci tylko walczyć o alimenty.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 19:08   #4
ChwytamChwilee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 57
Dot.: Ciąża z nieodpowiedzialnym facetem..

przez chwila zalozylam profil żeby tu napisać także niemożliwe , żebym wcześniej coś pisała. Catjusza Twoja wypowiedź nic chyba nie wniosła.
ChwytamChwilee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 19:21   #5
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Ciąża z nieodpowiedzialnym facetem..

A dlaczego właściwie on kazał Ci się przeprowadzić, skoro mieszkaliście razem 3 lata?

Czy wcześniej Ty też pracowałaś czy on na Was zarabiał? Mieszka sam?

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2014-08-13 o 19:23
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 19:23   #6
Zelda87
Raczkowanie
 
Avatar Zelda87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 65
Dot.: Ciąża z nieodpowiedzialnym facetem..

idźcie do poradni małżeńskiej albo do psychologa, zainteresuj się też tym jakie panowały relacje u niego w domu- pewne negatywne schematy zachowań czy skłonność do hazardu są przekazywane z wychowaniem z pokolenia na pokolenie. Polecam też lekturę książek np "skąd się biorą dorośli". Ostatecznie możesz w tajemnicy porozmawiać z jego mamą - zapytać o rady jak masz postąpić żeby zbudować z nim stabilną zdrową rodzinę- może akurat spotkasz się z życzliwością, powodzenia
Zelda87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 19:26   #7
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Ciąża z nieodpowiedzialnym facetem..

Pytałaś go w ogóle czy wiąże z Tobą przyszłość? Co myśli o małżeństwie? Bo z tego co czytam to raczej ma to wszystko gdzieś. Jara, gra, dobrze się bawi i miesiąc nie odzywa, bo jego kobieta w ciąży się czepia... Żałosne zachowanie. Powinien teraz jeszcze bardziej o Ciebie dbać i jak najczęściej się odzywać, a nie strzelać fochy.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-13, 19:43   #8
ChwytamChwilee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 57
Dot.: Ciąża z nieodpowiedzialnym facetem..

miałam umowę zlecenie także. No wysłał mnie tu argumentując tym,że tu będę miała opiekę, a on odłoży kase. Jego rodzina dawno mnie przed nim ostrzegała także wiem co mi powiedzą. Mówi , że tak , że wiąże ze mną przyszłość ale boję się,ze po porodzie będzie jeszcze gorzej bo go ta rola przerośnie,o ile w ogóle zamieszkamy razem . Poza tym czy ja chce byc z kimś takim..
ChwytamChwilee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 19:46   #9
Catjusza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 490
Dot.: Ciąża z nieodpowiedzialnym facetem..

Cytat:
Napisane przez ChwytamChwilee Pokaż wiadomość
przez chwila zalozylam profil żeby tu napisać także niemożliwe , żebym wcześniej coś pisała. Catjusza Twoja wypowiedź nic chyba nie wniosła.
Doprawdy? Wystarczy pomyśleć ilu problemów by ci to zaoszczędziło.
Catjusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 19:47   #10
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Ciąża z nieodpowiedzialnym facetem..

Ciąża to nie choroba i nie potrzebujesz jakiejś super opieki, także niepotrzebnie od niego wyjechałaś. Teraz w ogóle się nie widujecie. Ja bym nie chciała być z kimś takim, ale to Twoja decyzja.

Może porozmawiaj z nim poważnie jak Cię odwiedzi - albo się postara albo alimenty. Nie ma opcji, żebyście mieszkali w jednym mieście? On się teraz bawi, ćpa i rozpierdziela kasę...
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 19:52   #11
ChwytamChwilee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 57
Dot.: Ciąża z nieodpowiedzialnym facetem..

on ma 28 lat czy ro mozliwe , ze jeszcze sie zmieni? Jest typem lekkoducha , żyje aby żyć z dnia na dzien. Za bardzo to ja nie mam juz nadziei , ze sie zmieni. Po porodzie dojdzie tyle obowiązków i pewnie go to przerośnie.
ChwytamChwilee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-13, 19:56   #12
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Ciąża z nieodpowiedzialnym facetem..

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Pisałaś to samo miesiąc temu i jak widać nic się nie zmieniło, więc pozostało ci tylko walczyć o alimenty.
- też sporo tych szczegółów się zgadza , więc myślę, że to powtórka, a nuż coś się zmieni i ktoś zauważy: pan cię kocha, zmieni się po urodzeniu dziecka i będzie pięknie i cudnie.

A z tego co piszesz, najlepsze dla ciebie i dziecka jest sprowadzenie tego chłopa do bycia płacącym alimenty- do niczego się nie nadaje, nie wiem, jak można było w tak młodym wieku na kogoś takiego schrzanić aż 3 lata.
Rację ma twoja matka- doradzając odpuszczenie tego chłopa- pomoc od rodziny dostaniesz.

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez ChwytamChwilee Pokaż wiadomość
on ma 28 lat czy ro mozliwe , ze jeszcze sie zmieni? Jest typem lekkoducha , żyje aby żyć z dnia na dzien. Za bardzo to ja nie mam juz nadziei , ze sie zmieni. Po porodzie dojdzie tyle obowiązków i pewnie go to przerośnie.
- ile naiwności jeszcze zaprezentujesz? Może pomyśl o dobru tego dziecka.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 19:57   #13
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Ciąża z nieodpowiedzialnym facetem..

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=768262 taka sama historia... przypadek?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 19:58   #14
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Ciąża z nieodpowiedzialnym facetem..

Mama ma rację. Po co ci facet, któremu na tobie nie zależy, chociż mówi inaczej?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 19:59   #15
ChwytamChwilee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 57
Dot.: Ciąża z nieodpowiedzialnym facetem..

jestem naiwna to prawda ale uwierz , że chce dla dziecka jak najlepiej , jeżeli sie zmieni , będzie odpowiedzialny to mogę odebrać jemu dobrego ojca albo sytuacja odwrotna mogę zaoszczędzić mu cierpienia.
ChwytamChwilee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 20:02   #16
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Ciąża z nieodpowiedzialnym facetem..

Cytat:
Napisane przez ChwytamChwilee Pokaż wiadomość
jestem naiwna to prawda ale uwierz , że chce dla dziecka jak najlepiej , jeżeli sie zmieni , będzie odpowiedzialny to mogę odebrać jemu dobrego ojca albo sytuacja odwrotna mogę zaoszczędzić mu cierpienia.
Po co zakladac kilka razy ten sam watek i klamac dziewczyny, ze to nie Ty?
Pisz w jednym watku kontynuacje sagi, a nie krec osob ktore chca Ci pomoc, bo to na serio niesmaczne.
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 20:03   #17
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Ciąża z nieodpowiedzialnym facetem..

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Mama ma rację. Po co ci facet, któremu na tobie nie zależy, chociż mówi inaczej?
- oj tam, Kalińcia, to słowa, słowa, słowa- padają czasami, tylko JAK , no JAK można cokolwiek planować z kimś takim i naiwnie liczyć, że się zmieni:
Cytat:
Dowiedziałam się , że prawie przegrał tysiąc złotych na maszynach , które odkładał na nasze dziecko. Jego zdaniem nic się nie stało bo 'Bóg mu zwrócił' , no błagam a jakby nie zwrócił.. Powiedział,że przyrzeka, że już nigdy nie zagra. Dowiedziałam się też,że dalej pali zioło w dodatku jak nie chciałam, żeby przy mnie palił to zrobił mi o to awanturę w końcu i tak zapalił. W dodatku chyba jeszcze handluję.
- CO z kimś takim oprócz schrzanionego życia można mieć???

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez ChwytamChwilee Pokaż wiadomość
jestem naiwna to prawda ale uwierz , że chce dla dziecka jak najlepiej , jeżeli sie zmieni , będzie odpowiedzialny to mogę odebrać jemu dobrego ojca albo sytuacja odwrotna mogę zaoszczędzić mu cierpienia.
- to jak chcesz jak najlepiej dla dziecka, to nie dawaj mu na co dzień takiego tatusia.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 20:05   #18
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Ciąża z nieodpowiedzialnym facetem..

Skoro wiedziałaś wcześniej że on taki jest, to czemu z nim jesteś? On się nie zmieni, po porodzie również, także lepiej już teraz zacznij myśleć o sobie i dziecku. I chyba dość lekko podchodzisz do życia
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 20:13   #19
ChwytamChwilee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 57
Dot.: Ciąża z nieodpowiedzialnym facetem..

dokladnie ja tez tak uwazam ze sie nie zmieni , dlatego planuje wystapic o alimenty a wiem , ze po tym on sie juz do mnie nie odezwie , chciałam poprostu sie upewnić , że dobrze robie i nie będę zalowac.
ChwytamChwilee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-13, 20:26   #20
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Ciąża z nieodpowiedzialnym facetem..

Jesteś w 5 miesiącu. Myślę, że on miał dużo czasu na przemyślenia i zmianę postępowania. Odesłał Cię daleko od siebie, kontakt nikły. Pozbył się problemu.
Jak się dowie o alimentach to dopiero mu się oczy otworzą - nie na Ciebie i dziecko, a na to, że znowu mu sprawiasz problemy.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 20:45   #21
ChwytamChwilee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 57
Dot.: Ciąża z nieodpowiedzialnym facetem..

To uwazasz , ze nie powinnam wystapic o te alimenty?
ChwytamChwilee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 20:50   #22
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Ciąża z nieodpowiedzialnym facetem..

OCZYWISCIE, ZE POWINNAS, a pana kopnac w 4 litery.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 20:58   #23
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Ciąża z nieodpowiedzialnym facetem..

po co zakładasz kolejny wątek o tym samym? opinie się nie zmienią, pozwij go o alimenty.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 21:02   #24
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Ciąża z nieodpowiedzialnym facetem..

Cytat:
Napisane przez ChwytamChwilee Pokaż wiadomość
To uwazasz , ze nie powinnam wystapic o te alimenty?
Powinnaś. Oczywiście, że powinnaś. Niech w końcu przejrzy na oczy. On się pewnie nie spodziewa, że Ty jesteś do tego zdolna. Trzeba mu pokazać, że nie może być całe życie bezkarnym lekkoduchem.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 21:46   #25
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Ciąża z nieodpowiedzialnym facetem..

Po pierwsze-nie zmieni się.
Po drugie-skoro ograniczył z Tobą kontakt i mało się interesuje to znaczy,ze nie myśli o Was poważnie.
Po trzecie- skoro nie pracuje i pieniądze ma z nielegalnych źródeł to wątpie aby udało Ci się uzsykac rozsądne alimenty,ale oczywiście wystąp o nie,bo teraz wg przepisow możesz też ściągać z jego rodziców.
Po czwarte-czy jego rodzice wiedzą,że zostaną dziadkami? moze oni pomogli by Ci troche finansowo.
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 21:53   #26
Sorbet Malinowy
Przyczajenie
 
Avatar Sorbet Malinowy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 12
Dot.: Ciąża z nieodpowiedzialnym facetem..

Twoja mama ma rację. Po co Ci taki nieodpowiedzialny facet? Pieniędzy nie daje, Ciebie ma raczej centralnie gdzieś a po narodzinach dziecka uwaga uwaga nic się nie zmieni..chyba że na gorsze.
Sorbet Malinowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 22:16   #27
ChwytamChwilee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 57
Dot.: Ciąża z nieodpowiedzialnym facetem..

no i chyba od niego odejdę tylko co ja mam mu powiedzieć? Wiecie on ma dar robienia z siebie ofiary to ja sie znowu czepiam a on sie przecież stara..
ChwytamChwilee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 22:22   #28
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Ciąża z nieodpowiedzialnym facetem..

Cytat:
Napisane przez ChwytamChwilee Pokaż wiadomość
no i chyba od niego odejdę tylko co ja mam mu powiedzieć? Wiecie on ma dar robienia z siebie ofiary to ja sie znowu czepiam a on sie przecież stara..
Powiedz, że dałaś mu szansę i nie przestał ćpać, nie dawał Ci kasy, nie wspierał i jeszcze się obrażał i miesiąc potrafił nie odzywać. W ciąży należy Ci się wsparcie, a nie dodatkowe fochy.
Nie wspiera Cię w czasie ciąży, więc jak będzie dziecko to też wszystko będzie na Twojej głowie.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 23:06   #29
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Ciąża z nieodpowiedzialnym facetem..

Wysłał Cię do domu bo tam Ci będzie lepiej... dziwnie bym się czuła gdyby mój partner wysłał mnie do rodziców, bo on nawet w ciąży nie umie się mną zająć..
Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 05:36   #30
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Ciąża z nieodpowiedzialnym facetem..

Idz do psychologa. Koles by ci dal w twarz, a ty bys jeszcze przeprosila, ze go sprowokowalas oddychaniem tym samym powietrzem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-01 19:05:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.